Яке масло заливати в коробку Niva Chevrolet

Допуски трансмісійного масла на Niva Chevrolet

Важливий аспект при виборі мастильної рідини. в’язкість. На основі цього параметра визначається, за яких температурних умовах буде працювати автомобіль. На практиці більшість автовласників для двигуна Chevrolet Niva заливають масла в’язкістю 10. 40, як влітку, так і взимку. Якщо ви дотримуєтеся принципу зміни масла по сезону, то:

 • з настанням холодів заливайте трансмісійну рідина в’язкістю 5. 40;
 • в теплу пору року застосовуйте мастило 10. 40.

Деякі ллють зовсім рідкі масла 0. 40, але коштують вони порядком дорожче, а принципової різниці особливо не дадуть. Якщо двигун автомобіля без гидрокомпенсаторов, можна застосовувати 10. 40 незалежно від сезону, а у випадку з гідрокомпенсаторами заливати 5. 40.

Що вибрати для мостів

У більшості випадків масло для мостів вибирається таке ж, як і для раздатки. Їх повну відповідність гарантує вам високу функціональність всіх складових трансмісії при активної щоденної експлуатації авто. Більшість автолюбителів єдині в думці, що купувати варто тільки перевірені мастильні рідини. До таких можна віднести продукцію таких брендів:

 • Castrol;
 • Lukoil;
 • Liqui Moly;
 • Mobil;
 • Shell;
 • Elf;
 • ZIC.

Це список найпопулярніших і широко застосовуваних брендів. Їх продуктами користується величезна кількість автолюбителів з різним стажем. Обов’язково при покупці перевіряйте сумісність в’язкості та хімічного складу з уже використовуваним маслом в КПП.

Яке масло залити в КПП

Перевірені часом і широко поширені марки мастильних рідин для коробки перемикання передач ВАЗ 2121 Chevrolet:

 • Газпромнефть. Порівняно недорогий вітчизняний бренд, гарна якість.
 • Eneos. Стабільно зберігає плинність при температурах до.30 градусів.
 • Lukoil.
 • Castrol. Пом’якшує роботу трансмісії, зменшує гучність.
 • ТНК. Російський виробник мінеральних масел. Рекомендується використовувати при невеликих пробігах і низьку активність експлуатації автомобіля.
 • Shell. Застосовується в спортивних машинах, добре показує себе в Niva. Зазвичай допомагає при появі шуму в трансмісійних агрегатах. Рекомендується використовувати при активній експлуатації на бездоріжжі.
 • Mobil. Висока якість масел, сучасних протизносних присадок. Добре справляється з великими навантаженнями в трансмісії в будь-якому діапазоні оборотів.

Звичайно, є й інші марки виробників мастильних рідин, але довіряти варто саме представленим брендам. Виробник рекомендує міняти мастильну рідину кожні 45 тисяч кілометрів. Але все залежить від умов і активності експлуатації.

Що рекомендує виробник

Важливо пам’ятати, що в КПП ВАЗ 2121 Chevrolet категорично не можна додавати мастильні рідини найпоширенішого стандарту API GL-5. З одного боку, за показниками воно краще: добре показує себе при високих швидкостях, великих навантаженнях і температурах. З іншого. в його склад входять сірчистої-фосфорні протизадирні присадки, які у великій концентрації можуть порушити роботу синхронізаторів МКПП ВАЗ 2121. Трансмісійні рідини стандарту GL-5 більшість автолюбителів рекомендує використовувати для добавки в мости і редуктори.

В раздатку і коробку перемикання передач слід заливати масло, яке відповідає стандартам якості по API GL4 або GL4 / GL5 і в’язкість SAE 75W-90, 80W-85, 80W-90. Для редукторів, переднього і заднього мостів призначена трансмісійна рідина по API GL5 або GL4 / GL5. Масло до стандарту GL4 краще не застосовувати.

Вибір масла для коробки перемикання передач, раздатки і мостів ВАЗ 2121 Chevrolet

Заміна масла. одна з найпоширеніших і обов’язкових робіт в обслуговуванні будь-якого авто. При цьому, добре вивчивши інструкцію, цілком можна впоратися своїми силами і заощадити на послугах автосервісу. Для цього детально розглянемо, яке масло краще всього лити при заміні на Niva Chevrolet не тільки в коробку, а й в раздатку, а також мости.

Підбір масла для раздатки

Для того щоб правильно вибрати мастило для роздавальної коробки, слід врахувати кілька факторів. Один з найважливіших. сумісність з іншими використовуваними рідинами. Перед покупкою обов’язково перевірте відповідність в’язкості мастила. При цьому зовсім необов’язково купувати продукцію від одного виробника. Також не рекомендується використовувати різні за хімічним складом мастила для того, щоб вони не змішувалися. Це дуже важливо, якщо ви хочете дійсно поліпшити роботу свого автомобіля. Тому, якщо ви заливаєте в Niva Chevrolet напівсинтетику, то і у випадку з роздавальної коробкою купуйте напівсинтетичні мастильну рідину.

У більшості випадків Niva використовується для їзди по бездоріжжю, а це великі навантаження на трансмісію. Тому оптимально міняти масло після пробігу 15. 20 тисяч кілометрів. Не економте там, де це загрожує поганими наслідками. Здійснюючи технічне обслуговування автомобіля, оцінюйте стан всіх вузлів двигуна, а також міняйте фільтри і свічки хоча б раз в дві заміни масла.

Результат вибору масла

Масляна трансмісія для «Niva-Chevrolet» повинна бути обрана досить ретельно, оскільки ця машина призначена для позашляхового водіння. Це означає, що коробка передач, як і весь механізм в цілому, знаходиться під великими навантаженнями. Якщо ви використовуєте масло нижчого класу, то після перших навантажень вам доведеться змінити коробку передач.

Важливо враховувати, що універсальне масло не підходить для двигуна і мостів. Згодом це вплине на роботу автомобіля.

Щоб замінити масло в коробці передач, вам необхідно 0,8 літра мастила, для передньої осі. 1,2 літра, для задньої осі. 1,3 літра. Всього 3,3 літра для повної заміни масла в коробці передач. В цьому випадку не змішуйте продукти різних композицій. він швидко реагує з несправністю в автомобілі.

Заміна масла в коробці передач Niva Chevrolet, Niva, ВАЗ

Як замінити масло в коробці передач Chevrolet Niva? Де знаходиться заливна і зливна пробка коробки передач.

Поради по виб ору

Перед придбанням масла важливо дотримуватися наступних порад і рекомендацій:

 • Вивчіть рекомендації, які дає виробник автомобіля.
 • Не завжди використання більш дорогих масел виправдано, так як їх властивості можуть негативно відбитися на стабільності роботи самої системи мастила. Тому важливо вибирати саме мастильна речовина з рекомендованого діапазону.
 • Своєчасно проводити заміну мастильних матеріалів.
 • В автомобілях з великим загальним пробігом, слід замінювати трансмісійні масла набагато частіше, так як механізм коробки схильний до більш жорстких умов роботи.
 • Не допускати зниження рівня масла і постійно контролювати норму.

масло, заливати, коробка, niva, chevrolet

Залишається з’ясувати, яке ж масло вибрати в підсумку для свого шевіков? Відомо, що є багато виробників трансмісійних масел, які відрізняються лише наклейками на каністрах. У КПП Chevrolet Niva вміщається 1,6 літра мастильної рідини.

Не рекомендується заливати мінеральні види масел, так як вони замерзають при сильних морозах, чого не скажеш про напівсинтетиці. Серед недорогих перше місце за якістю займає ТНК, за 1 літр. Єдиним недоліком трансмісійних мастил є те, що вони продаються в літрових каністрах, а для позашляховика Niva Chevrolet, як уже згадувалося, потрібно 1,6 літра, тому доведеться взяти дві каністри. Але зате плюс полягає в можливості доливання.

Серед дорогих варто виділити Shell Spirax, Але важливо не те, яке масло ви залили в коробку, важливо щоб воно відповідало експлуатаційним особливостям автомобіля. На цьому хотілося б зауважити наступне, що контроль і періодична заміна мастильних матеріалів продовжать життєздатність механічних деталей автомобіля на тривалий час.

Трансмісійне масло для Niva-Chevrolet: поради щодо вибору

Трансмісійне масло для «Niva-Chevrolet» може легко вибрати і замінити навіть новачка. Головне. використовувати графік обслуговування для контролю стану агрегатів і знати, коли замінити масло. Наприклад, кожні 15 тис. Км пробігу необхідно перевірити масло в коробці передач, чи щільно коробку, кріплення передньої і задньої осі, номер. Трансмісійне масло для «Niva-Chevrolet» рекомендується міняти після 60 тисяч кілометрів пробігу, і після того, як 120 тисяч в трансмісії доведеться міняти кожні 40 тисяч кілометрів. Це тому, що деталі зношуються. Як правило, після 150 тисяч кілометрів пройденого шляху самі зношені частини повинні бути змінені.

Вибір трансмісійного масла для «Niva-Chevrolet»

Перед тим, як вибрати трансмісійне масло для вашого позашляховика, вам потрібно знати про його характеристики. Кожний транспортний засіб має своє власне керівництво по експлуатації з усіма технічними даними, зазначеними в ньому. Як вибрати трансмісійне масло? Характеристики різних типів масел ми розглянемо в цьому розділі статті.

Щоб забезпечити найкращі можливості крос-кантрі, «Niva-Chevrolet», творці оснастили автомобіль повним приводом. Для коробки передач, передній і задній осі, необхідно вибрати масло різного ступеня в’язкості. Це пов’язано з різними температурними умовами в коробці передач і на мостах. Для коробки передач потрібно масло з в’язкістю 78w-90 або 80w-85; для цих матеріалів категорія api-4. Кращими продуктами цієї категорії є наступні масла: Mobil 1, TNK і Shell. У мостах рекомендується заповнювати в’язке масло 80w-90 або 85w-90; категорія тут api-5. Це рекомендований трансмісійне масло для Niva-Chevrolet, огляди є кращими в наступних виробниках: Zie і Castrol.

Багатьом автолюбителям ці цифри і абревіатури незрозумілі, тому ми спробуємо їх розшифрувати; тому що для вибору правильного трансмісійного масла його характеристики повинні бути відомі.

Заміна масла в коробці ВАЗ 2121 Chevrolet

Спочатку розглянемо процес заміни мастильного речовини в коробці передач, а потім і види даних матеріалів. Приділимо увагу популярному питання водіїв про те, яке ж краще масло заливати в позашляховик Niva Chevrolet. Але спочатку детальний процес заміни мастильного речовини КПП ВАЗ 2121 Chevrolet, який складається з наступних дій:

 • Переконатися в наявності необхідного для виконання робіт інструменту. Для цього знадобляться:
 • ключ-шестигранник на 12;
 • гайковий ключ на 17;
 • ємність для зливу відпрацьованого мастильного речовини.
 • Встановити автомобіль на оглядовій ямі або естакаді для зручності проведення робіт.
 • Перед процедурою зливу мастильного речовини необхідно обов’язково прогріти двигун. Це необхідно для того, щоб злити масло по максимуму.

  На цьому процес заміни закінчений, тепер же необхідно розглянути питання про те, яке ж масло краще заливати в свого залізного коня.

  Пояснення цифр і скорочень трансмісійного масла

  Крім моторного, трансмісійне масло ділиться на літній і зимовий. Таким чином, буква W в класі в’язкості означає слово «зима», це означає «зима». Цей тип призначений для зимового використання, але такі масла можна використовувати влітку. Літній трансмісійне масло використовується в теплих країнах, де клімат м’якше, а в Росії більше холодні місяці, ніж теплі. Класи в’язкості визначаються звичайної класифікацією трансмісійних масел (всього в цій класифікації 9 рівнів в’язкості). Цифри тут вказують діапазон температур, при якому ця речовина може бути використано:

  • 75w-90. працює при температурі от.40 до 35 ° C;
  • 80w-85. при температурі от.26 до 35 ° C;
  • 85w-90. при температурі от.12 до 35 ° С.

  Дотримуючись цієї класифікації, трансмісійне масло для «Niva-Chevrolet» з легкістю придбає будь-якого новачка.

  API букв також позначає загальноприйняту класифікацію. Відповідно до цих прийнятими стандартами мастильні матеріали поділяються на групи. Класифікація заснована на типі конструкції і умов експлуатації. Для цієї системи масла пронумеровані від 1 до 5. Тут, чим вище малюнок, тим сильніші мастильні матеріали можуть використовуватися.

  Яке масло залити в КПП

  Перевірені часом і широко поширені марки мастильних рідин для коробки перемикання передач ВАЗ 2121 Chevrolet:

  • Газпромнефть. Порівняно недорогий вітчизняний бренд, гарна якість.
  • Eneos. Стабільно зберігає плинність при температурах до.30 градусів.
  • Lukoil.
  • Castrol. Пом’якшує роботу трансмісії, зменшує гучність.
  • ТНК. Російський виробник мінеральних масел. Рекомендується використовувати при невеликих пробігах і низьку активність експлуатації автомобіля.
  • Shell. Застосовується в спортивних машинах, добре показує себе в Niva. Зазвичай допомагає при появі шуму в трансмісійних агрегатах. Рекомендується використовувати при активній експлуатації на бездоріжжі.
  • Mobil. Висока якість масел, сучасних протизносних присадок. Добре справляється з великими навантаженнями в трансмісії в будь-якому діапазоні оборотів.

  Звичайно, є й інші марки виробників мастильних рідин, але довіряти варто саме представленим брендам. Виробник рекомендує міняти мастильну рідину кожні 45 тисяч кілометрів. Але все залежить від умов і активності експлуатації.

  Яке масло лити і коли міняти в коробці Niva Chevrolet (КПП, раздатка, мости)

  В ході експлуатації автомобіля слід вчасно міняти мастильні матеріали. Якісні експлуатаційні рідини з правильно обраними властивостями продовжать термін служби вузлів і агрегатів, а також здатні зменшити шум в ході їх роботи. Розбираємося, яке трансмісійне масло краще заливати в Niva Chevrolet.

  У керівництві по експлуатації Шевініву вказуються рекомендації заводу:

  ЗАТ «Джі Ем-АВТОВАЗ» рекомендує Champion Клас в’язкості по SAE Рівень експлуатаційних властивостей
  Коробка передач (КП) Роздавальна коробка (РК) 75W-90; 80W-90 по API GL-4 або універсальні GL-4 / GL-5
  Передній мостЗадній міст 75W-90; 80W-90 по API GL-5 або універсальні GL-4 / GL-5
  Мінімальна температура забезпечення мастила вузлів, про C Клас в’язкості по SAE Максимальна температура навколишнього середовища, про C
  -40 75W-80 35
  -40 75W-85 35
  -40 75W-90 45
  -26 80W-85 35
  -26 80W-90 45
  -12 85W-90 45 і вище
  • Картер коробки передач. 1,6 л.
  • Картер роздавальної коробки. 0,79 л.
  • Картер переднього моста. 1,15 л.
  • Картер заднього моста. 1,3 л.

  Нагадаємо, згідно з регламентом технічного обслуговування міняти масло в коробці передач, роздавальної коробці, передньому і задньому мостах Niva Chevrolet слід на пробігу 3 тис.км, а потім кожні 45 тис.км.

  А яке трансмісійне масло порекомендуєте ви, і як часто ви його міняєте?

  Трансмісійне масло для Lada 4×4, яке краще?

  В ході експлуатації автомобіля слід вчасно міняти мастильні матеріали. Якісні експлуатаційні рідини з правильно обраними властивостями продовжать термін служби вузлів і агрегатів, а також здатні зменшити шум в ході їх роботи. Розбираємося, яке трансмісійне масло заливати в Lada 4×4 при заміні.

  Спираючись на керівництво по експлуатації, технічного обслуговування і ремонту автомобіля ВАЗ-21213 та його модифікацій публікуємо такі дані. Дані актуальні і для сучасних позашляховиків ВАЗ 21214 і 21310.

  Місце заправки або мастила Скільки масла, л
  Картер коробки передач (КПП) 1,35 (4ст) / 1,6 (5 ст)
  Картер заднього моста 1,3
  Картер рульового механізму 0,18
  Картер роздавальної коробки (раздатка) 0,75 / 0,79
  Картер переднього моста 1,15

  Яке трансмісійне масло рекомендують заливати в Lada 4×4: «Ново Т» (80W-90; GL-5); «ОМСКОІЛ СУПЕР Т» (85W-90; GL-5); «РЕКСОЛ Т ГІПОІД» (80W-90, 85W-90; GL-5); «ВЄЛС ТРАНС» (85W-90; GL-5); «ВЕЛСТМ» (80W-90, 85W-90; GL-5); «УФАЛЮБ УНІТРАНС» (85W-90; GL-5); «Норс» (80W-90, 85W-90; GL-5); «ЛУКОЙЛ ТМ-5 або ВОЛНЕЗТ-1» (85W-90; GL-5); «ЛУКОЙЛ ТМ-5» (80W-90,85W-90; GL-5); «АНГРОЛ Т» (80W-90, 85W-90; GL-5); «Спектрол ФОРВАРД» (80W-90; GL-5); «Спектрол КРУЇЗ» (85W-90; GL-5); «Самійло 4402» (85W-90; типу GL-5); «Самійло 4404» (85W-90; GL-5); «Самійло 4405» (85W-90; GL-5); «ЯР-МАРКА СУПЕР Т» (80W-90, 85W-90; GL-5); «AGIP ROTRA MP» (80W-90; GL-5); «AGIP ROTRA MP DB» (85W-90; GL-5); «MP GEAR LUBE-LS» (80W-90, 85W-140; GL-5).

  Вибираємо в’язкість трансмісійного масла:

  Мінімальна температура забезпечення мастила вузлів, про C Клас в’язкості по SAE Максимальна температура навколишнього середовища, про C
  -40 75W-80 35
  -40 75W-85 35
  -40 75W-90 45
  -26 80W-85 35
  -26 80W-90 45
  -12 85W-90 45 і вище

  Рекомендований діапазон температур застосування:

  • 80W-90. от.26 до 40 градусів Цельсія.
  • 85W-90. от.12 до 45 градусів Цельсія.

  А яке трансмісійне масло лити в Lada 4×4 порадите ви? Залишайте свої коментарі та приймайте участь в опитуванні нижче. Нагадаємо, в іншій статті власники Lada 4×4 визначають краще моторне масло.