Як підключити автомобільні колонки до комп’ютера

Подключение колонок к компьютеру.

Як правильно підключити колонки від машини до компютера

Саме обладнання є одним з представників пасивних колонок. Отже, якщо їх приєднати звичайним чином, просто в роз’єм або за допомогою перехідника, то звук, звичайно йти буде, але він виявиться досить тихим. Тому, щоб домогтися гідного результату: повноцінне виконання функції, рекомендується придбати спеціальний підсилювач. Його модель безпосередньо залежатиме не тільки від виробника, а й від самих динаміків.

УВАГА! Якщо у споруди є два входи під найменуванням RCA (їх ще називають тюльпанами), то підключення може здійснюватися за рахунок аудіо кабелю «міні. джек». Причому їх розмір повинен складати 3,5 міліметра.

Саме його необхідно буде з’єднати зі звуковою картою, якою зазвичай притаманний зелений відтінок. Виріб бажано використовувати як фронтальні динаміки. Крім цього, можна застосувати RCA. 2 в кількості двох штук і відповідний перехідник, тобто міні. джек. Тоді він буде функціонувати безпосередньо на два входи. Якщо ж на кожній з колонки розташовується по дві клеми, то кращим результатом буде використання кабелю від будь-яких навушників. Але важливо, щоб він мав кабель з 3, 5 мм.

Таким чином, необхідно виконати наступні дії:

підключити, автомобільні, комп, ютера
  • Для початку відрізаються динаміки, після чого зачищається провід.

ДОВІДКА! Робити це необхідно з особливою обережністю, оскільки на цьому етапі легко пошкодити деякі елементи.

Що стосується стереопідсилювача, так рекомендується купувати з найменшою собівартістю, про всяк випадок.

УВАГА! Крім цього, варто розуміти, що максимально якісного звучання навряд чи вийде добитися. Однак цей спосіб є дієвим, оскільки при ньому гарантується точне функціонування обладнання.

Як підключити автомобільні колонки до компютера

Купуючи певного виду автомобільні колонки, необхідно розуміти притаманну їм специфіку. Таким чином, в цій статті розберемо варіанти підключення пристрою до персонального компютера.

Корисні поради

Нижче представлені деякі нюанси, які можуть допомогти кожному користувачеві:

  • Може виникнути так, що штекери кабелів не зможуть підійти до жодного з гнізд на комп‘ютері. В такому випадку, звичайно ж, можна використовувати перехідники. Єдино, не бажано застосовувати відразу кілька, одного буде достатньо. Інакше PC буде потрібно занадто багато потужності, відповідно, імовірна можливість появи несправності. А якщо виріб виявиться бракованим, то і колонки можуть також зазнати летальний результат. Так що, якщо є допустимість заміни системи на іншу, то рекомендується нею скористатися.
  • При виникненні будь-якої неполадки перш за все варто перевірити гучність. Найчастіше власники споруди плутають дефект з мінімальним значенням на регуляторі, що змушує їх здійснювати необдуманий ремонт або звернення в сервісний центр.
  • Після закінчення процедури слід перевірити справність пристрою. Робиться це в такий спосіб. Для початку включається PC. Після чого варто очікувати автоматичний пошук доступного агрегату і скачування необхідних драйверів. Якщо ж цього не сталося, то все ж таки доведеться самостійно цією справою зайнятися, а саме встановлювати програмне забезпечення. Найчастіше можна виявити спеціальний диск з потрібними файлами. Отже, треба зазирнути в комплектацію. Так і перевіряється працездатність даних винаходів.

Підготовчий етап

Якщо в автомобілі вже є отвори для установки акустичної системи. Вам пощастило, і цей етап автоматично пропускається. При відсутності отворів їх необхідно вирізати.

Примітка. Передні колонки зазвичай встановлюються в дверях, задні. на полиці багажника. При цьому штатну декоративну полицю краще демонтувати, а на її місце встановити акустичну зі спеціальними подіумами. Така рокіровка дозволяє прибрати в майбутньому неприємне, дражливе багатьох автолюбителів деренчання пластика через гучну музику.

Отже, вимірюємо діаметр динаміків, переносимо розмір на обшивку дверей і вирізаємо отвори. Це можна зробити за допомогою гарного гострого ножа або інструменту. Якщо Ви боїтеся помилитися з розміром отвору, можна скористатися лекалом або обвести окантовку колонки, приклавши її в потрібне місце.

Так само на даному етапі нам необхідно зробити отвори (діаметр 13 мм) для електропроводки в торцевій стороні дверей ближче до зовнішньої обшивки. Проробляємо це за допомогою дриля. Перше отвір повинен знаходитися безпосередньо під верхньою петлею, а друге. на 13 см нижче. Гострі краї, які могли вийти в результаті свердління, закриваємо спеціальними кільцями. Це запобігатиме порушенням ізоляції проводів. Якщо прокладок кілець під рукою не знайшлося, можна скористатися ізоляційною стрічкою. Наносимо її на краю в кілька шарів (до 5), однак такий варіант не естетичний і носить скоріше тимчасовий характер.

Як підключити комп‘ютерні колонки до автомагнітоли

Кожен автолюбитель, який цінує якісне звучання, повинен знати ази монтажу аудіосистеми. Сьогодні не всі автомобілі обладнуються магнітолами, тому водіям доводиться здійснювати монтаж акустики своїми силами. Як здійснюється підключення динаміків до автомагнітоли, як правильно розташувати колонки і що потрібно знати про ізоляцію проводів. читайте нижче.

Как подключить колонки от центра без центра

прокладаємо проводку

Насамперед необхідно акуратно, не пошкодивши захисний шар, затягнути проведення в гофру за допомогою металевого дроту.

Як провести кабель, щоб підключити передні колонки цілком зрозуміло. Але як це зробити для задніх динаміків? Правильно буде частково розібрати обшивку в машині і примотати кабель до загальної проводці.

Как подключить колонки к компьютеру

Примітка. Щоб підключити задні колонки до магнітоли в машині, фахівці рекомендують прокладати дріт по одній її стороні. Для зручності візьміть довгий провід, складіть так, щоб один його кінець був довший іншого приблизно на метр. Скріпіть і розріжте в місці згину.

підключити, автомобільні, комп, ютера

Здійснюючи розводку, для надійності, можна використовувати пластикові кліпси.

вибір проводки

Провід для колонок або гучномовця маркуються. їх може бути 2 або 4 пари. Якщо провід однотонний. він позитивний, якщо з чорною смужкою. негативний. Однотонний необхідно підключати до широкої клеми колонки, а з смугою. до вузької. Мінусовій провід може бути загальним для бічних або фронтальних колонок (до 20 Вт). Якщо акустична система буде більш потужною, кожен канал повинен мати свій негативний і позитивний дроти. Міняти місцями, а також підключати до кузова автомобіля, тобто заземлити, ці кабелю не можна, це призведе до погіршення якості звучання.

Пристрої з невеликою потужністю можуть бути оснащені чотирма кольоровими кабелями, при цьому дроти з смугою може і не бути. Якщо це так, то негативний висновок колонок підключається до негативного контакту автомагнітоли. Якщо допустите помилку, це може привести не тільки до погіршення звучання, але і замикання проводки, що може стати причиною пожежі. Більшість магнітол мають в комплекті з’єднувальні кабелю, але фахівці рекомендують використовувати їх тільки для перевірки, оскільки перетин у них маленьке. Експлуатація таких проводів актуальна, якщо потужність аудиоколонки складе не більше 20 Вт, зазвичай діаметр таких динаміків дорівнює 13 см.

Розташування динаміків

При монтажі задніх каналів великої потужності їх потрібно правильно встановити. Овальні колонки монтуються на задній полиці так, щоб вісь гучномовця була направлена ​​по діагоналі транспортного засобу. Задні праві колонку потрібно направити на водія, а ліву. на переднього пасажира. Тільки після того, як буде здійснено правильний монтаж, динаміки можна підключити до аудіосистеми.

підключити, автомобільні, комп, ютера

Щоб звучання було якісним, колонки можна закривати. для нормальної роботи їм необхідно більше простору. Що стосується пискавок. твиттеров. їх потрібно встановити на стійках вітрового скла. Якщо їх вмонтувати подалі від низькочастотних колонок, зможете домогтися яскравого квадроеффекта. Напрямок твиттеров проводиться аналогічним чином. передній лівий направляється на пасажира, а правий. на водія. Проводку необхідно зафіксувати надійним чином.

Купуючи певного виду автомобільні колонки, необхідно розуміти притаманну їм специфіку. Таким чином, в цій статті розберемо варіанти підключення пристрою до персонального компютера.

Що може знадобитися при підключенні колонок до магнітоли

Як мінімум нам знадобляться колонки, магнітола і машина. А якщо серйозно, перед тим як приступати до оснащення свого авто хорошою акустикою, необхідно підготувати наступне:

  • тестер;
  • ізоляційну стрічку;
  • гофру;
  • прокладочні кільця;
  • акустичний кабель (якщо його не було в комплекті).

маркування проводів

Щоб не заплутатися в подальшому при підключенні, дроти слід позначити: передній правий. FR, передній левий.FL, задній правий. RR, задній лівий. RL. Якщо всі дроти одного кольору, на мінус так само потрібно нанести відмітний знак.

Однак до сучасних акустичних систем йдуть в комплекті кольорові дроти, наприклад: FR. сірий, FL. червоний, RR. білий, RL. зелений. При цьому мінусовій провід позначений чорною смугою. У такому випадку немає необхідності витрачати час на маркування.

особливості ізоляції

Якщо використовуєте якісну проводку, то вона буде оснащена хорошою ізоляцією. Ізоляційний фон повинен бути силіконовим, це не дасть проводці потріскатися при мінусових температурах. Перетин кабелів повинно відповідати потужності автомагнітоли. Прокладка проводки повинна здійснюватися подалі від інших користувачів енергії. Переломи і закручування кабелів не допускаються. Проводка не повинна перетиратися, вона повинна бути покладена в закритому вигляді. в стійках дверей, під порогами.