Заміна підшипника Renault Logan без ABS

Як замінити передній ступичний підшипник на Renaut Logan

Підшипник передньої ступиці Renault Logan. найважливіший елемент ходової частини. При виході з ладу цього елемента маточини автомобіль гірше рухається накатом, управляється, виникає ризик виникнення дорожньо-транспортної пригоди. Рекомендується проводити діагностику і заміну кожні 60 тис. Км. Але іноді заміна переднього підшипника маточини на Renault Logan може знадобитися і раніше.

Послідовність заміни підшипника передньої маточини

Після діагностики можна замінити підшипник маточини самостійно. Але для цього буде потрібно устаткування для випрессовкі, найкраще підійде гідравлічний прес.

Перед тим як піднімати домкратом колесо, потрібно відкрутити ступичні гайку ключем на 30, попередньо зачистивши і змастивши. Тільки після цього машина піднімається домкратом і знімається колесо.

Якщо автомобіль обладнаний системою ABS, необхідно відключити його датчик, просто вийнявши його з роз’єму. Далі відкручується зачищена і змащена гайка рульового наконечника, вона може бути на 16 або на 17. Знімається рульової наконечник легкими ударами по кріпленню, після виходу він відводиться в сторону.

На наступному етапі знімаєте гальмівний супорт. Спочатку викруткою потрібно розвести колодки і з внутрішньої сторони відкрутити два болта на 18. Супорт легко знімається і підвішується гачком зі звичайної дроту на пружину стійки. Диск знімається ключами Torx на 40, але попередньо його потрібно обстучать, оскільки він прикипає до куркуля.

Після цього можна приступати безпосередньо до зняття кулака. Для цього послаблюються дві гайки ключем на 18, головки болтів при цьому утримуються іншим ключем, але болти залишаються на місці. Далі знімаєте кульову опору, для цього потрібно зняти болт на 16, стискає кулак. Після викручування гайки необхідно вийняти болт, який часто прикипають. Але вибивати його небажано, краще просто продовжувати викручувати, щоб він вийшов з кріплення. Після вилучення болта потрібно розтиснути кулак шляхом вбивання змащеного клина, наприклад, викрутки і акуратно вибити кульову опору з кріплення. Кулак після цього повинен вільно вийти з осі, якщо він прикипів, змастити кріплення і несильними ударами вибити його.

Після зняття кулака можна розкрутити захисний кожух, але це не принциповий момент, якщо болти прикипіли, заміна переднього підшипника на Logan здійснюється і так. Кулак встановлюється на гідравлічний прес для випрессовиванія маточини головкою ключа, яка підходить по діаметру. При цьому потрібно стежити, щоб зусилля не додавалося на вуха супорта, який може вигнутися. Маточина випрессовивается з внутрішньої обоймою підшипника.

Щоб демонтувати підшипник, знімається стопорне кільце стандартним знімачем. Далі використовується знімач підшипника маточини Renault Logan або знову гідравлічний прес.

Кулак ставиться на будь-яку площину обоймою вгору і зривається підходящої головкою, на яку чиниться тиск пресом, знімачем, можна просто бити молотком, але це найбільш невдале рішення.

Після цього кулак встановлюється на оправлення і підшипник випрессовивается з кулака. Щоб зняти внутрішню обойму з маточини, зубилом збивається пильовик, далі можна використовувати спеціальний знімач або просто розпиляти обойму болгаркою і акуратно збити зубилом, б’ючи в місце розпилу.

З’явився надпил абсолютно безпечний, а ось поверхня, куди втискається обойма підшипника, повинна бути ідеально рівною, якщо вона пошкоджена, маточина на Renault Logan підлягає заміні. Такі пошкодження трапляються, якщо збивати внутрішню обойму, піддягаючи її або при їзді з розбитим підшипником.

замена переднего подшипника ступицы рено логан,сандеро,ларгус,без прес

Після розпакування перевірте стан деталей і комплектацію. Підшипник ступиці Renault без ABS не має спеціальної магнітної стрічки на обоймі. Ступичний підшипник з ABS має на обоймі чорну магнітну стрічку, на яку нанесені ризики. Їх можна побачити, використовуючи спеціальну плівку. Крім того, в комплект повинно входити спеціальне кільце для кріплення датчика.

Посадочне місце підшипника в кулаці ретельно зачищається, після чого в нього встановлюється кільце для кріплення датчика, але це тільки для комплектацій з ABS, в стандартній модифікації воно не потрібно. Щоб воно не бовтався і не провертається, його краще посадити на мастило.

підшипника, renault, logan

Оригінальний підшипник передньої маточини з ABS обов’язково встановлюється магнітною стрічкою вниз, до кільця для установки датчика. Він встановлюється на посадочне місце і досилається легкими ударами молотка, при цьому в якості оправлення зручно використовувати старий підшипник.

Після цього кулак встановлюється на знімач або в гідравлічний прес, зовнішня обойма змащується і запресовується на посадочне місце, стежачи за тим, щоб його не перекосило. Як оправлення знову використовується старий підшипник. В крайньому випадку можна використовувати кувалду, але велика ймовірність перекосу. Кільце датчика має жорстко притиснутися обоймою, після чого встановлюється стопорне кільце.

На останньому етапі запресовується маточина, при цьому упор повинен йти тільки на внутрішню обойму підшипника. Щоб полегшити роботу, маточина встановлюється на площину і на неї напресовується внутрішня обойма, маточину при цьому краще змастити.

Якщо помилитися і зробити акцент не на внутрішню обойму, підшипник розвалиться і зворотній збірці він не підлягає. Всю роботу доведеться робити заново з новими запчастинами.

Перевірити ступичний підшипник можна, просто прокрутивши маточину. вона повинна вільно обертатися разом з внутрішньої обоймою. Установка кулака робиться в зворотній послідовності, але обов’язково потрібно зачистити посадочне місце під внутрішню обойму і шліци. Робиться це звичайною металевою щіткою.

Момент затяжки переднього підшипника складає 280 Н м.

Специфікація запчастин

Перш за все необхідно правильно підібрати підшипник. Для цього потрібно знати артикул підшипника Renault Logan. Для автомобілів з системою ABS і без неї будуть потрібні різні підшипники. У першому випадку на місці гумового сальника підшипника розташована спеціальна магнітна смуга, якої немає на підшипнику для автомобіля без ABS. Якщо такий підшипник поставити на машину з антиблокувальною системою, ABS не працюватиме, про що просигналізує відповідний індикатор на панелі.

Купувати краще оригінальні запчастини бренду SNR, які йдуть в комплекті з новою затяжний гайкою і стопорним кільцем. Але існують і інші варіанти, довіри заслуговують виробники FAG, FEBI, SKF.

Для звичайного варіанту артикул підшипника. 771205779, а його номер. R155.75, для Логана з ABS. 6001547686, з номером R155.16. Перед покупкою можна перевірити розміри підшипника передньої маточини. Внутрішній діаметр. 37 мм, зовнішній діаметр. 72 мм, ширина. 37 мм.

діагностика несправності

Ознаки, що вказують на заміну підшипника Renault:

 • чути гул в передній частині автомобіля на швидкості понад 60 км / год;
 • при проїзді дрібних вибоїн і купин чутно характерне постукування, що сигналізує про руйнування підшипника;
 • через люфту і опору коченню машина починає “нишпорити” по дорозі, її стає складно утримати на прямолінійній траєкторії.

Щоб не помилитися в тому, що вийшов з ладу підшипник маточини, краще зробити діагностику. Для цього потрібно зробити кілька операцій:

 • Підняти домкратом переднє колесо, від якого йде гул, попередньо поклавши откатнікі під задні колеса і встановивши нейтральну передачу.
 • Обертаючи колесо руками, прислухатися до шуму, якщо з’явиться постукування або скрегіт. проблема в підшипнику.
 • Якщо посувати колесо в різні боки і при цьому виявиться люфт. це ще одна ознака несправності.

Заміна підшипника Renault Logan. операція досить складна, але при певному навику все можна зробити самостійно. Вам буде потрібно якісне обладнання для зняття і запрессовивания підшипника.

Зняти і поставити кулак можна самостійно. А установку підшипника довірте професіоналам на СТО, які мають у своєму розпорядженні необхідним обладнанням. Важливий момент. правильний підбір запчастин. Краще заплатити за якісні деталі і відчувати себе в безпеці.

Витяг і установка нового підшипника

 • Задній ступичний підшипник Логана запресовується в гальмівний барабан, який зняли в попередньому пункті. Якщо є необхідні інструмент (знімач стопорних кілець і хороший прес), то демонтувати відслужили деталі не складно.
 • Якщо ж преса немає, то краще відправитися в найближчий автосервіс. Новий задній ступичний підшипник Логана повинен саме запресовуються, а не забиватися, інакше його ресурс скоротитися в рази.
 • Якщо ж доводиться обходитися підручним інструментом, то знадобиться набір головок.
 • Спочатку підбираємо відповідну вибивач по внутрішньому діаметру підшипника. Встановлюємо і вибиваємо старий елемент.

Підібрали потрібну головку
Якщо елемент прикипів, то витягти його буде не просто. Швидше за все він поламається. Тоді беремо головку на 34 встановлюємо на обойму підшипника і б’ємо. Бити доведеться сильно.

За допомогою головки вибиваємо старий
Краще новий підшипник запресовувати.

Встановлюємо нову деталь
Змастіть місце установки литолом. Якщо преса немає, то цієї ж головкою на 34 легкими ударами встановлюємо новий елемент. Монтуємо стопорне кільце.

Змащуємо посадочне місце литолом

 • Тепер залишилося встановити барабан, закрутити нову ступичні гайку моментом 175 Н / м, закрити її металевою кришечкою і встановити колесо.
 • Заміна заднього підшипника Renault Logan завершена.
 • Встановлюємо барабан назад

  Ознаки поломки і діагностика заднього ступичного

  Несправності заднього підшипника Renault Logan проявляються:

  • «Сухим» хрускотом. його видають перекочується сфери, що розбили «корпус» і нерівномірно розосередилися всередині обойми. Переплутати або не почути цей звук неможливо, тому при першому ж прояві рекомендується провести діагностику в сервісному центрі.
  • Вібрацією, яка відчувається на кермі і в усьому кузові. Ознака говорить про серйозне зносі обойми, який загрожує заклинюванням механізму і різкою зупинкою колеса. Під час руху на високій швидкості це загрожує автомобілів, що перекинулися. У такому випадку необхідна термінова заміна.
  • Відведенням Логана в одну зі сторін. викликано заклинюванням підшипникового механізму. Проблема також проявляється і при неправильному розвалі і сходження.

  Перевірку підшипника маточини Renault Logan так:

  Замена ступичного подшипника Renault Logan

  • Піднімаємо по черзі передню ліву і праву сторони автомобіля.
  • Руками наводимо колесо в дію і слухаємо, видаються чи сторонні звуки.
  • Скреготіння і інші шуми. сигнал про вихід підшипника з ладу.
  • Знос також може проявлятися сильним люфтом при розгойдуванні шасі авто в площині осі.

  Поради майстрів

  • Задній ступичний підшипник Renault Logan витягують і встановлюють виключно з опущеним ручним гальмом;
  • Гайка ступиці завжди змінюється разом з підшипником;
  • Разом з ремонтом огляньте всі гальмівні вузли, перевірте працездатність барабана, циліндрів, підшипника опори;
  • Демонтований з установки підшипник не можна повторно використовувати;
  • Перед початком руху або приведенням колеса в дію переконайтеся в надійності затягування. Рух з незатягнутим елементом стане причиною деформації сепаратора через високу навантаження.

  Заміна заднього ступичного Renault Logan

  Заміну підшипника маточини Logan виробляємо за допомогою:

  підшипника, renault, logan
  • преса (дуже важливо щоб він був);
  • набору ключів з головками;
  • знімача барабанних гальм (можна обійтися);
  • щипців, якими знімаються стопорящую кільця;
  • домкрата;
  • динамометричного ключа, що затягує гайку маточини.

  Фіксуємо Logan на рівній ділянці без нахилу, підпираємо за допомогою упоров- «башмаків» і включаємо першу передачу. Зриваємо болти коліс, піднімаємо машину на домкраті.

  хід робіт

  • Після зняття колеса потрібно прибрати з Renault Logan датчик ABS (антиблокувальної системи, якщо він є).
  • Потім потрібно прибрати ковпак, який захищає гайку маточини. Можливо, буде потрібно обробка рідиною WD-40.
  • Після треба взяти найбільший комірець з головкою «на 30» і повертати за годинниковою. Дуже важливо взяти до уваги, що різьблення ліва.
  • Коли гайка відкручу, можна за допомогою знімача акуратно прибирати задній барабан.
  • Буде потрібно розгальмовування задніх коліс. Для цього треба буде опустити важіль ручника. Це може бути необхідно, якщо деталь довго не знімали або на ній помітні ушкодження від тертя колодок. Важливо не тільки опустити важіль ручного гальма, але послабити троси. Інакше колодки будуть втручатися, барабан вже не знімемо.
  • Якщо знімача для барабанних гальм немає, то обійдемося підручними засобами.

  Зрозуміло, що, якщо спецінструменту для знімання немає, зняти цю деталь буде непросто. І деякі власники Renault Logan радять використовувати викрутку, молоток.

  Ось ще один варіант як можна зняти барабан:

  • Після зняття гайки ключем «на 30», потрібно обробити внутрішню частину WD-40. Частенько вона пристає до цапфи. А обробка допоможе полегшити роботу. В якості альтернативи можна навіть використовувати «рідкі ключі». з ними результат краще.
  • У корпус барабана вкрутити пару болтів, до основ яких прикріплені гайкові ключі. За них можна зачепити гнучку деталь. Наприклад, шматок троса. Він буде сполучною деталлю між ключами.
  • Як гідравлічного інвентарю дозволяється задіяти домкрат. Його поміщають по центру, направивши центральну ділянку на задній ступичний підшипник.
  • Для підвищення ходу штока допускається використовувати відповідний за розміром болт з уже накрученою на нього гайкою.

  Крутись колесо: заміна заднього підшипника Logan

  Підшипник відповідає за надійну фіксацію ступичного вузла на підвісці і здатний витримувати весь вага автомобіля, посилений торможениями, прискореннями і поворотами.

  Так як ця деталь, як і сама маточина, не підлягає ремонту, при прояві ознак несправності механізм змінюється повністю.

  Розглянемо, як визначити, необхідність заміни заднього підшипника Renault Logan, за якими критеріями вибирати відповідні запчастини, а також як зробити ремонт без звернення до центрів техобслуговування.

  Вибираємо підшипник задньої маточини Renault Logan

  Підшипники задньої маточини вибирають відповідно до номером, розміром, сумісністю з системою ABS.

  Артикул оригінального підшипника без магнітної стрічки ABS. 7701205812, каталожний номер сумісного з системою ABS елемента. 7701207677.

  Оригінальний: 7701205812. без магнітної стрічки ABS

  Основні характеристики елемента для заміни. розмір. На Renault Logan встановлюються штатні підшипники з 25-міліметровим діаметром кільця, зовнішній діаметр повинен становити 52 мм, ширина повинна дорівнювати 37 мм.

  Оригінальний: 7701207677. з елементом ABS

  Renault Logan сходять з конвеєра до встановлених деталями виробництва SNR і NTN. Ступичні підшипники для Logan від виробників SKF, SWAG і FAG відносяться до преміум класу, стоять 2000. 2500 рублів. Використовувати дешеві моделі сумнівних виробників не рекомендується, оскільки термін їх експлуатації скорочується до 20-25 тисяч км.

  Серед дешевих аналогів. підшипники SNR / NTN з каталожними номером R155.63, які коштують близько 650 рублів, запчастини France Car з артикулом FCR210243, Ashika з кодом за каталогом 44-21016. а також вузли виробництва SWAG з номером 7701205812 і середнім цінником 900 рублів.

  713630300

  В середньому ціновому сегменті поширені підшипники:

  • FAG з артикулом 713630300;
  • Febest з кодом DAC25520037-KIT з ціною від 1030 рублів;
  • Asam з номером 70820 (близько 1100 рублів);
  • SKF з каталожними номером VKBA 3596. 1150 рублів;
  • GMB з артикулом GH0030R0 за ціною від 1540 руб.

  GMB. GH0030R0

  При появі нехарактерних шумів і звуків, гучній вібрації, що виходить від коліс, а також, якщо машину веде під час руху, необхідно провести перевірку заднього підшипника Renault Logan. Навіть при найменших пошкодженнях обойми цього механізму експлуатувати Logan стає небезпечно.

  Проблема вирішується тільки повною заміною елемента.

  Зробити це можна своїми руками, якщо є прес і набір інших інструментів.

  Заміна заднього підшипника

  Підшипник задньої маточини відповідає за безперебійне обертання заднього колеса автомобіля. І саме ця, як здається на перший погляд, незначна деталь при несправності здатна вивести з ладу інші вузли машини. Тому не варто зволікати з заміною запчастини, а звернутися в автосервіс, або ж поміняти самостійно, дотримуючись інструкції нижче.

  Як зрозуміти, що необхідна заміна заднього підшипника?

  Основні ознаки несправності підшипника:

  • Гул при їзді вказує на те, що потрібна заміна задніх підшипників;
  • Стук при русі на нерівній дорозі;
  • Неприємні звуки при попаданні колеса в яму;
  • Сильне нагрівання гальмівного барабана;
  • невластиве пригальмовування при повороті керма.

  З яких причин підшипники швидко виходять з ладу?

  • Поганий стан доріг з наявністю ям.
  • Низькоякісні підшипники, встановлені раніше.
  • Заміна заднього підшипника може знадобитися після монтажу коліс при сильному затягуванні болтів.
  • Сторонні речовини, що потрапляють з дороги в процесі їзди, які чинять негативний вплив на мастило підшипника. волога, бруд, пил і ін.

  Підшипник передньої маточини

  Підшипники ступиці Renault є значущими елементами в підвісці автомобіля. І як будь-які інші деталі рано чи пізно зажадають заміни. Високоякісні вироби, як правило, служать досить довго, і тільки після дуже великого пробігу потребують заміни. Дешевші підшипники вже через невеликий кілометраж дають про себе знати. З’являється гул, сторонні шуми на швидкості, хрускіт, люфт. Так чи інакше, підшипник Renault буде потрібно згодом замінити, але перед цим ще належить вибрати потрібну модель.

  Розглянемо правила вибору підшипників на Renault Logan.

  Підшипник передньої ступиці Renault Logan має однаковий розмір, незалежно від того, яка комплектація автомобіля. Це стосується внутрішнього, зовнішнього діаметра, ширини, а от вага може бути різним. Якщо мова йде про підшипнику з ABS, він важче звичайного побратима.

  Якщо в автомобілі присутня ця система, то і підшипники маточин Renault повинні володіти цією функцією. Щоб зрозуміти чи є в машині ABS, подивіться на торпеду перед пасажирським переднім сидінням. У разі відкритої ніші автоблокувальні система відсутня. Також зверніть увагу на панель приладів. Якщо ABS є, загоряється спеціальний індикатор, коли машина заводиться.

  При наявності антиблокувальної системи її блок управління розташований під капотом в правій його частині. Відкрийте капот і загляньте за опору мотора. Якщо там є квадратна чорна деталь з гальмівними трубками, значить ABS мається на конструкції автомобіля.

  Підшипники ступиці Renault з ABS мають істотну відмінність від запчастини без цієї системи. Вони оснащені спеціальним магнітним сенсорним кільцем, інформацію з якого зчитує датчик антиблокувальної системи, і в разі гальмування виконує свою функцію. Звичайно, можна встановити і звичайний підшипник, при цьому на панелі приладів все одно буде відображатися наявність системи, але природно не робочої.

  Тобто замість гумового сальника в його конструкції є магнітна смуга.

  А ось підшипники маточин Renault, які призначені для авто без антиблокувальної системи:

  Як видно магнітне кільце відсутній.

  • Зафіксуйте машину, піднявши ручник вгору до упору, зніміть захисний ковпак і відкрутіть центральну гайку спеціальним знімачем.
  • Підніміть автомобіль на домкрат і приступайте до зняття колеса. Після того, як колесо буде знято, обов’язково опустіть ручник.
  • Зніміть барабан, в якому знаходиться ступичний підшипник Renault. Для цього зафіксуйте за можливості передні колеса і включіть 1-ю передачу. Важливо пам’ятати, що не можна натискати на гальмо, коли барабан знято, або її блокування.
  • Після зняття барабана демонтуйте з нього підшипник. Щипцями акуратно зніміть стопорне кільце, а потім вибийте старий підшипник, розмістивши барабан плоскою стороною вниз.
  • Після цього переверніть барабан і очистіть посадочне місце від пилу, бруду, а потім змастіть його. Використовуючи оправлення, запресуйте новий підшипник.

  Щоб поміняти підшипник передньої маточини Renault, необхідно виконати наступні дії:

  • Підготуйте викрутки (краще цілий набір), ключі різного діаметру, пару домкратів, невеликий лом.
  • Зніміть колесо, включите ручник, а також першу передачу, відкрутіть центральну гайку маточини, звільніть інші болти, а потім підніміть автомобіль домкратом.
  • Відкрутіть саморізи на щитку бампера, а потім зніміть пістони, сам щиток, і підкрилки.
  • Якщо в конструкції передбачена антиблокувальна система, вимкніть роз’єм, витягніть шнури, від’єднайте датчик.
  • Приступаємо до демонтажу гальмівних колодок. Для цього посуньте скобу, під нею буде гайка, яку треба відкрутити, а потім підніміть скобу і вийміть колодки. Під колодками ви побачите гальмівний механізм, який так само доведеться зняти, відкрутивши болти.
  • Від’єднайте наконечник рульової тяги від поворотного кулака, а потім зніміть його.
  • За допомогою ключа відверніть гвинт, що фіксує шпильку стабілізатора, потім гайку стяжки, звільніть гайки на сайлентблоках, і нарешті, гвинти на стійці.
  • Використовуючи оправлення, вибийте маточину з підшипником, попередньо знявши стопорне кільце.
  • Запресуйте новий підшипник Renault в посадочне місце, встановіть стопорне кільце, а після вмонтовуйте маточину гвинтовий викруткою, молотком або оправкой.

  Підшипники ступиці Renault з антиблокувальною системою встановлюються з деякими нюансами. Перед тим, як буде монтована сама деталь, необхідно встановити кільце датчика таким чином, щоб магнітна стрічка дивилася всередину кулака.

  Також важливо, щоб посадочні місця під підшипники ступиці Renault були ретельно очищені від сторонніх предметів, і змащені литолом або іншим мастильним матеріалом.

  Не варто самостійно змінювати запчастина, якщо немає впевненості в своїх силах, чи ні розуміння в конструкції автомобіля. В цьому випадку краще звернутися в автосервіс, тим більше, що поміняти підшипник Renault коштує не так дорого.

  підшипника, renault, logan

  Підвісний підшипник

  Підвісний підшипник є важливою деталлю автомобіля, яка при виході з ладу може привести до дорогого ремонту, якщо вчасно не вжити заходів по його заміні. При цьому, потрібно розуміти, який підвісний підшипник встановлений в карданном валу. Якщо це знімний вид, можна буде легко його замінити в разі необхідності. А ось коли проблема виникає з незнімним підшипником, заміні підлягає не тільки сама деталь, але і карданний вал.

  Конструкція підвісної підшипника і його функція

  Підвісний підшипник конструкційно має металевий корпус з отвором, в яке вставлена ​​втулка. Між цим самим отвором і втулкою є невеликий зазор, заповнений спеціальним мастилом, завдяки якій частині підшипника легко переміщуються без непорозумінь і заїдань. Крім того, така конструкція мінімізує теплопровідність, служить захистом від різних зовнішніх впливів на внутрішній механізм. Варто відзначити, що конструкція досить продумана для ефективної передачі і сприйняття радіального і осьового навантаження. Таким чином, завдяки підвісному підшипника забезпечується правильне положення осі з карданним валом, що важливо при експлуатації автомобіля.

  Renault Logan вибираємо підшипник передньої маточини

  Тривожний гомін підшипника передньої маточини, та ще й не зрозуміло з якого боку? Значить пора вибирати заміну старому.

  Вибирати підшипник передньої маточини на Renault Logan будемо наступним методом:

  • Оригінальний підшипник Renault Logan
  • Якісний аналог підшипника, як оригінал
  • Дешевий варіант, але кращий серед багатьох

  Розмір і номер підшипника передньої маточини Renault Logan

  Номер підшипника передньої маточини з ABS починаючи з березня 2007 року був. R155.75 по SNR (варто в оригіналі)

  Для всіх автомобілів Renault Logan до 03.2007 передній підшипник маточини. SNR R155.80

  Відрізняються вони кількістю полюсів на магнітному сенсорі:

  • R155.75. 48 полюсів
  • R155.80. 44 полюса

  Визначити кількість полюсів на око або приладом навряд чи стане можливим, тому орієнтуйтеся на рік випуску вашого автомобіля. У разі виникнення проблем з ABS після заміни підшипника, можете переставити кільце зі старого, є теорія, що буде працювати. Теорія під питання, хто пробував відпишіться в коментарях.

  Але перш, ніж перейдемо до цін на підшипники маточини, визначимося з тим, який нам потрібен: З ABS або БЕЗ ABS?

  Вибір простий, якщо знати, що встановлена ​​система ABS. відповідний підшипник, а якщо немає, логіка вірна.

  Головна відмінність цих двох підшипників з ABS і без в тому, що на першому є магнітне сенсорне кільце, з якого зчитується інформація датчиком ABS і виконується відповідна завдання при гальмуванні, розмір у них ідентичний, як і термін служби.

  Якщо на Logan з ABS поставити підшипник без ABS, то на приладовій панелі буде горіти індикатор ABS і відповідно ABS не працюватиме.

  Ціна на підшипники передньої маточини Logan

  Ціна на підшипники змінюється, але політика залишається незмінною. Виходячи з досвіду, рекомендую так:

  Оригінальний підшипник Renault, можна замінити на SNR або NTN, який ви купите дешевше, а отримаєте той же підшипник.

  З якісних аналогів можна виділити KOYO і MAPCO, які не особливо дешевше SNR-NTN.

  Дешеві, але перевірені аналоги. це Starline (Чехія) і CX (Польща).

  Розмір переднього підшипника маточини на Renault Logan стандартний.

  Він не змінюється з роками, однаковий, як з ABS так і без нього.

  Розміри підшипника запам’ятати легко. 37 x 72 x 37 мм (внутрішній, зовнішній, висота)

  Перевірка несправності

  1) Встановлюємо машину на рівну асфальтований майданчик.

  2) Перевіряємо люфт, по вертикальній осі взявши колесо у верхній точці і розгойдуємо. Якщо є ознаки люфту або чути клацання, то «маточинний» підшипник під заміну.

  3) Ще раз перевіряємо, піднявши колесо на домкраті і обертаючи його. Якщо чути шум або хрускіт. то це несправність.

  Для моєї ЛоганМашіни вирішив придбати комплект від фірми «SNR» Франція, але без ABS. Якщо хто знає його позначення, то прохання написати в коментарях.

  Всі представлені ступичні підшипники добре себе зарекомендували в експлуатації, але більше хвалебних слів все ж заслуговує французька фірма «SNR».

  Ступичний підшипник Renault Logan з ABS і без нього

  Підшипники ступиці передні та задні на Renault Logan

  Вітаю, Логановод в автоблог AAuhadullin.ru! Тема сьогоднішнього відео це підшипники передньої і задньої маточини Reno Logan від трьох відомих фірм. Першим розглянемо передній ступичний підшипник Renault Logan з ABS, фірми «SNR» (R155. 75). Виробник Франція.

  Стопорне кільце для фіксації в ступиці;

  Захисна заглушка (пластикова) магнітного кільця, для його збереження при транспортуванні;

  Магнітне кільце підшипника R155.75 має 48 магнітних міток (комплектація R155.80.44 мітки), які зчитує датчик ABS для передачі даних про швидкість обертання колеса в ЕБУ.

  ЗАМЕНА ПЕРЕДНЕГО ПОДШИПНИКА СТУПИЦЫ НА РЕНО ЛОГАН, САНДЕРО, ЛАДА ЛАРГУС, НИССАН АЛЬМЕРА #ВИДЕОЛЕКЦИЯ

  При заміні підшипників необхідно пам’ятати, що ступичні підшипники на передній і задній міст повинні мати однакову кількість міток. Тобто, якщо на передньому мосту, наприклад, 48 міток, то і на задньому також має бути 48 міток, або 44 на обох мостах.

  На передні колеса Renault Logan без ABS підходять підшипники. R155.16 аналог 6001547696, R155.80 і R155.75, а також з гальмівною системою ABS, SNR R155.80 до 2010 року і SNR R155.75 з 2010 року випуску. На задні колеса підходять SNR R155.63, аналог 7701205812. Всі вони зроблені у Франції.

  При монтажі підшипника магнітна вставка повинна бути звернена всередину (передній міст в сторону КПП). На підшипниках передньої маточини магнітне кільце встановлено з боку пластику, а не з боку залізного пильовика.

  Другий в черзі комплект передній маточини Renault Logan без ABS, фірми «Optima». Виробник Німеччина. У комплекті йде:

  Останній розглянутий підшипник на Renault Logan від компанії «SKF», для задньої маточини. Виробник Швеція.

  На моїй практиці експлуатації Reno Logan, заміна переднього підшипника знадобилася після попадання в пристойну яму і в підсумку лопнула його обойма. Про заміну підказав «гул» в передній маточині. Є моє відео про цю проблему і бажаючі можуть переглянути для ознайомлення в кінці статті.