Заміна паливного фільтра Chevrolet Aveo Т250

Фото-інструкція по заміні паливного фільтра

Перед тим як зняти паливний фільтр, знайдіть в блоці запобіжників моторного відсіку запобіжник (стаття в тему «Схема запобіжників Aveo«), що відповідає за роботу паливного насоса (читайте «Заміна сітки паливного насоса«), і вийміть його.

паливного, фільтра, chevrolet, aveo, т250

Витягуємо запобіжник паливного насоса

Потім заведіть двигун і дайте йому попрацювати, поки в паливній системі не закінчиться бензин. Дана процедура допоможе позбавитися від тиску в паливній системі.

Тепер можна лізти під машину і шукати, де знаходиться паливний фільтр. Добравшись до фільтра, окропити WD-шкой болт, яким прикріплений захисний кожух і дріт заземлення. Після цього від’єднайте провід «заземлення»,

Від’єднайте дріт заземлення паливного фільтра

і зніміть захисний кожух паливного фільтра.

Тепер акуратно тонкої викруткою виймаємо пластиковий фіксатор з наконечника паливної трубки

Знімаємо пластиковий фіксатор з фільтра

З іншого боку фільтра пластиковий фіксатор знімається стисненням вусиків.

Знімаємо фіксатор з іншого боку фільтра

Виймає паливний фільтр з кріпильного кронштейна і вставляємо на його місце новий (звертаємо увагу на напрямок руху палива через фільтр).

Паливний фільтр Chevrolet Aveo готовий до заміни

Виробляємо всі дії по установці фільтру в зворотному порядку.

Після підключення запобіжника паливного насоса, включіть запалення і знову залезьте під машину для перевірки герметичності з’єднань.

паливного, фільтра, chevrolet, aveo, т250

Порада: якщо ви часто заправляєтеся паливом неналежної якості, а це в нашій країні не рідкість, інтервал заміни паливного фільтра Chevrolet Aveo рекомендується зменшити в два рази.

Як і коли міняти паливний фільтр на Chevrolet Aveo

Згідно з регламентом автовиробника з технічного обслуговування Chevrolet Aveo, паливний фільтр слід міняти через кожні 30000 км. пробігу. А якщо врахувати якість російського бензину, то цей термін можна поділити на два. У підсумку отримуємо оптимальний період для заміни фільтра. 15 тисяч кілометрів пробігу.

Інструкція по заміні паливного фільтра Chevrolet Aveo

 • Для заміни необхідно встановити машину на яму або підйомник (так як фільтр знаходиться під автомобілем в районі правого заднього колеса)
 • Глушимо двигун і під капотом відкриваємо кришку блоку запобіжників, в якому знаходимо запобіжник бензонасоса для його знеструмлення (синій на 15А)
 • Заводимо двигун і чекаємо, поки він сам не затихне. Таким чином, стравлювати тиск у паливному трубопроводі.
 • Переміщаємося під автомобіль для зняття фільтра
 • Корпус фільтра кріпиться до днища автомобіля за допомогою двох болтів. Як правило, відкрутити їх з першого разу не виходить. За допомогою wd-40 проробляємо процедуру відкручування ще раз.
 • Після того, як фільтр був знятий необхідно від’єднати трубопроводи
 • Трубопроводи підключаються за допомогою спеціальних засувок. Будьте уважні при знятті: натисніть на засувку і трубка легко від’єднається. В іншому випадку ризикуєте її зламати.
 • Від’єднайте дріт заземлення
 • Замініть фільтр, підключіть і встановіть його в зворотній послідовності.

Як замінити паливний фільтр на Chevrolet Aveo

Заміна паливного фільтра входить в регламентні роботи з обслуговування автомобіля. Так само цей захід виконується в тих випадках, коли проводилися роботи з чищення інжектора або дросельного вузла або по заміні форсунок. Періодичність планової заміни паливного фільтра на Chevrolet Aveo становить 10-15 тисяч кілометрів пробігу. Дану роботу краще виконувати з ями, естакади або на підйомники.

Для заміни паливного фільтра, крім самої цієї запчастини Chevrolet Aveo, знадобиться гайковий ключ на 10 (іноді. на 8 мм) і тонка плоска викрутка. Перед початком робіт необхідно стравити залишковий тиск в паливній системі, для чого, вийнявши попередньо запобіжник паливного насоса, заводимо автомобіль і даємо йому відпрацювати залишки палива (поки не затихне). Після чого вимикаємо запалювання, знімаємо клему і приступаємо до роботи.

Примітка: паливний фільтр знаходиться під днищем автомобіля, з правого боку між баком і задньої балкою.

Від’єднуємо заземлення паливного фільтра.

Ключем на 10 відкручуємо болт, який стягує паливний фільтр Chevrolet Aveo в хомуті-кріпленні.

Знімаємо захисний чохол паливного фільтра

Тонкої викруткою, підчепивши черзі фіксатори пластикових муфт, що з’єднують паливопровід з фільтром, від’єднуємо шланги паливопроводу.

Виймаємо фільтр з посадкового місця, і міняємо його на новий.

Збираємо систему в зворотному порядку.

Перший пуск двигуна після заміни фільтра може бути складним. Рекомендуємо вам не гвалтувати відразу стартер, а підкачав паливо протягом декількох секунд, вимкнути запалення. Потім процедуру повторити, і робити так дол тих пір, поки автомобіль легко і швидко не заведеться.

Міняємо паливний фільтр на Aveo T 250

Для заміни паливного фільтра в Aveo вам знадобляться домкрат або оглядова яма, спрей WD-40, викрутка і гайкові ключі (зручніше користуватися трубчастими ключами), порожня баклажка для зливання бензину з фільтра при його від’єднання, а також буде не зайвим наявність освітлювального приладу (дуже до речі може стати в нагоді налобний ліхтарик).

Паливний фільтр на Chevrolet Aveo Т 250 знаходиться за правим заднім колесом, поруч з паливним баком. Дістатися до нього у вас вийти якщо заїдемо на яму, ну або підлізе в дане місце, піднявши задню праву сторону домкратом (пам’ятаєте про безпеку!).

Який паливний фільтр купувати на Aveo Т250: незалежно від об’єму двигуна в автомобілях Chevrolet Aveo використовується звичайний прямоточний бензиновий фільтр з маркуванням. GM 96537170 (діаметр трубок. 8 мм, висота. 145 мм, діаметр. 55мм).

Замена топливного фильтра Chevrolet Aveo

Як правило при заміні використовуються аналоги оригінального паливного фільтра: MANN WK55 / 2, Bosch 0450905976, Knecht KL470.

Заміна паливного фільтра Chevrolet Aveo Т300

Постійна експлуатація автомобіля вимагає постійного догляду. Так, чим чистіше паливо, тим менше проблем з мотором виникає і повітряно-паливна суміш повністю згоряє. Для Chevrolet Aveo Т300 термін зміни паливного фільтра становить 20000-25000 км. Багато автолюбителів міняють фільтр самостійно, оскільки процес займає до півгодини.

вибір фільтра

Компанія Chevrolet не передбачила на автомобілях окрему заміну сітки-фільтра елемента, тому рекомендується міняти паливний модуль в зборі. Але багато фахівців підбирають аналоги, які можна застосувати замість оригінальної сітки фільтра.

Оригінальний артикул паливного модуля ChevroletAveo T300 становить 13592132 виробництва General Motors. Також можна зустріти даний елемент під номерами 13592131 або 13592115.

Заміна паливного фільтра Chevrolet Aveo Т250 своїми руками

Покажемо вам фото і відео інструкцію, як своїми руками замінити паливний фільтр на автомобілі Chevrolet Aveo (Chevrolet Aveo) Т250.

Розташовується паливний фільтр за заднім правим колемо. Перш ніж відкручувати кріплення планки, змащуємо все болти проникаючої мастилом WD-40, через постійно впливу осадом, кріплення закисает і його буває дуже складно відкрутити. Головкою на 8 відвертаємо 2 маленьких болта:

Фільтр трохи опуститься вниз. Залишилося відкрутити останній болтик на 8, які стискаємо корпус фільтра. Далі натискаємо на пластиковий зажим і крутимо руками:

Поллється паливо, можна як в нашому випадку просто підставити пляшку для зливу. Якщо не хочете бруднитися, то на заведеної машині витягуєте запобіжник F16, який відповідає за роботу бензонасоса, чекаєте пару хвилин поки в системі згорять залишки палива і приступаєте до роботи.

З іншого боку аналогічним чином натискаємо на фіксатор і тягнемо:

Якщо нормально натиснути не виходить, можна використовуватися плоскогубці. 1 болт нам відкрутити не вийшло, тому зрізали його болгаркою і на його місце встановили наскрізний. Закріплюємо новий фільтр:

Замикається паливні трубки, закручуємо болти, їх рекомендую змастити мідної мастилом, щоб при подальшій заміні не виникало проблем.

Заміна фільтра палива Chevrolet Aveo Т250

правильне функціонування двигуна Chevrolet Aveo Т250 багато в чому залежить від якості використовуваного бензину.

Щоб уникнути попадання в камеру згоряння механічних частинок, а також води, використовується паливний фільтр.

При його відсутності імовірним буде швидкий вихід з ладу паливного насоса автомобіля, а також надмірне забивання паливних форсунок.

З огляду на загальну конструкцію автомобіля, паливний фільтр розташовується в одному з таких місць:

 • Безпосередньо в паливному баку.
 • Під днищем авто.
 • В підкапотному просторі.

Більшість сучасних паливних фільтрів, включаючи використовувані на Chevrolet Aveo, мають 2-4 ступені очищення.

Спочатку паливо очищається у фільтрі грубого очищення, в якому відбувається видалення різних великих частинок.

Після цього відбувається очищення в фільтрі тонкого очищення, де з бензину відбувається видалення дрібних, часто невидимих ​​для ока частинок.

Останні також є досить небезпечними, оскільки володію великими абразивними показниками і можуть привести до пошкодження елементів двигуна.

Конструктивно паливний фільтр Chevrolet Aveo складається з таких основних елементів:

 • сітчасті елементи.
 • Термостійкий герметичний корпус. Іноді виготовляється прозорим для більш простої перевірки на необхідність проведення заміни. Для виготовлення використовується сталь або полімери залежно від допустимого рівня тиску в паливній системі.
 • Вхідний і вихідний штуцер. У деяких фільтрах є і третій відведення під редуктор тиску, який дозволяє скидати паливо при зайвому тиску в системі.

Варто зауважити, що за кількістю використань фільтри поділяються на 2 категорії:

 • Розбірні. фільтруючий елемент виготовляється з кераміки або латуні, при забрудненні можна промити і повернути в користування.
 • Нерозбірні. фільтруючий елемент виготовлений з крепірованной паперу або тканини і для повторного використання непридатний. Зазвичай використовується в фільтрі тонкого очищення.

Про необхідність заміни паливного фільтра Chevrolet Aveo свідчать такі показники:

 • Ускладнюється заїзд авто на підйоми.
 • Двигун втрачає потужність без видимої причини.
 • Починає збільшуватися витрата палива.
 • Двигун починає працювати нерівномірно.
 • Силовий агрегат глухне.

При виявленні подібних факторів слід перевірити стан паливного фільтра і при необхідності провести його заміну.

Періодичність заміни паливного фільтра становить від 10 до 70 тисяч в залежності від рекомендацій компанії-виробника.

При використанні фільтрів з покладеним зіркою фільтрує термін до заміни становить до 24 тисяч км.

Якщо застосовується фільтр з покладеним спіраллю фільтрує, то термін заміни становить від 40 тисяч км.

З огляду на відносну простоту даного виду обслуговування автомобіля, краще проводити його своєчасно з використанням якісних фільтрів.

Проводимо заміну паливного фільтра Chevrolet Aveo Т250 без зайвих проблем

Для проведення заміни паливного фільтра буде потрібно новий фільтр, а також невеликий набір інструментів.

У Chevrolet Aveo паливний фільтр розташований за балкою і його добре видно з-під автомобіля. Таким же чином його можна без проблем і замінити.

 • відкручуємоболт, яким закріплений фільтр.
 • Розгинаємо засувку, якій додатково зафіксована деталь.
 • Робимо це гранично обережно, оскільки засувки досить крихкі і можуть зламатися.
 • Однак якщо засувка все-таки зламалася, то не страшно, є спосіб надалі встановити паливний фільтр і без неї.
 • Знімаємо одну зтрубок, йдуть до фільтру.
 • У місці її фіксації помітні відкладення іржі, через які ускладнюється зняття деталі.
 • знімаємошлангз іншого боку.
 • Тут зняття паливного фільтра Chevrolet Aveo ускладнюється сильною корозією.
 • Краще мати поруч з собою ємність для зливання залишків бензину.
 • З фільтра випливають залишки бензину з великою кількістю сміття, що також говорить про необхідність його заміни.
 • Беремо новий фільтр, перевіряємо його стан.
 • Фішка для підключення маси на місці.
 • Додатково обробляємо поверхню трубок в місці кріплення шлангів силіконом.
 • Це дозволить захистити поверхню від корозії.
 • Ставимо фільтр на місце.
 • Очищаємо поверхні трубок на шлангах від забруднень.
 • Підключаємо трубки до паливного фільтру Chevrolet Aveo.
 • Оскільки стопори не витримали, використовуємо хомути.
 • Просовуємо їх у відповідні отвори і затягуємо.
 • Таким же чином робимо з іншого боку.
 • Закручуємо болт фіксатора паливного фільтра.

На цьому заміну паливного фільтра Chevrolet Aveo можна вважати завершеною. Двигун працює нормально, паливо в місцях з’єднань не протікає.

Зробити все необхідно можна самостійно, з мінімальним набором інструментів навіть в домашніх умовах.

Основні недоліки та несправності Chevrolet aveo lt

Вирішив що дана інформація буде корисною для власників Chevrolet Aveo.

Звичайно необхідно враховувати той факт, що машина як не крути вимагає до себе уваги і своєчасного догляду інакше корінь проблем може йти в ту частину автомобіля яку ви залишили без уваги і своєчасної діагностики та ремонта.Все давно в курсі що недогляд за однією частиною опосередковано призводить до зносу і іншій частині автомобіля як по ланцюгу.

Якщо правильно і своєчасно проводити всі необхідні процедури з двигуном нашого Aveo, то він сміливо може пройти 250-300 тис. Км. без капітального ремонту.

 • Купуючи ваш Aveo новим в салоні ви абсолютно точно на протязі 2-3 років будете витрачати свої средтва тільки на заміну витратних матеріалів при ТО.
 • Двигун Aveo T-200 / T-250

На самому початку на Chevrolet Aveo встановлювалися двигуни об’ємом 1,2 літра і 1,4 літра. Дані двигуни мають одне конструктивне схожість. це ремінний привід ГРМ.

На моторах 1.2. заміна потрібно в середньому на 90 тис. Км.На моторах 1.4. заміна потрібно в середньому на 60 тис. Км.

Крім того, двигуни мають однакову кривошипно-шатунную групу.

На двигунах з меншим об’ємом 1.2. це один распредвал і 8 клапанов.На двигунах з великим об’ємом 1.4. це два распредвала і 16 клапанів.В результаті підвищеного інтервалу заміни масла заявленого дилерами в 15 тис. Км у двигуна об’ємом 1,2 л.

спостерігається підвищений знос розподільного вала з коромислами і осями, який виникає при пробігу 60. 100 тис. км. Він може викликати заклинювання розподільного вала, в результаті буде потрібно заміна головки блоку циліндрів. Першими ознаками поломки є виникнення цокання і т.зв. «Дізеленія» працюючого двигуна.

Це відбувається через масленого «голодування», що виникає через засмічення жиклера масляної магістралі ГБЦ високозольні маслами, які мають збільшений інтервал заміни. При виявленні даної поломки бажано замінити распредвал з рокерами, а також зняти головку блоку циліндрів і прочистити і рассверлить жиклер до великих розмірів.

В іншому випадку загроза підвищеного зносу залишиться. Уникнути цієї неприємності можна скоротивши інтервал заміни масла до хоча б до 10 тис. Км.

При пробігу більше 80. 120 тис. Км може виникнути заклинювання клапана вентиляції картерних газів, що призведе до витіснення масла і масляного щупа.

Проїхавши 100. 140 тис. Км готуйтеся до заміни переднього сальника колінчастого вала, який почне пропускати масло.

На великих пробігах у двигуна об’ємом 1,4 л., Як правило, утворюється нагар на випускних клапанах, через що він починає «троить». На наступних моделях Aveo, що випускаються після 2008 року ця проблема усунена.

При пробігу 80. 110 тис. Км іноді з-під кришки клапанів виникає підтікання масла.

На двигунах з механізмом автоматичного регулювання фаз газорозподілу і з ланцюговим приводом ГРМ, при пробігу в 35. 65 тис. Км може з’явитися «рокіт» після пуску двигуна, а також «дізеленіе» під час прогріву.

Швидше за все це свідчить про вихід зі ладу шестерні распредвала.

Якщо вчасно не звернути на це увагу, то можуть бути видавлені сальники распредвала, що викличе падінням рівня масла, можливе його попадання на ремінь ГРМ, проскакування якого загрожує погнутими клапанами.

На 50. 100 тис. Км швидше за все доведеться замінити вижимний підшипник, а на 100. 150 тис. Км. зчеплення.

Варто звернути увагу що двигун об’ємом 1,5 л. досить стабільно працює на зниженому газі

При пробігу більше 80. 130 тис. Км, з причини втрати еластичності сальників, спостерігається протікання масла з коробки передач.

В даному випадку головне не прогавити зниження рівня масла в коробці, інакше, в умовах браку мастила, відбувається підвищений знос шестерні нейтральній і п’ятій швидкості. Виникнення хрускоту в момент включення п’ятої передачі є ознакою зниження рівня масла, тобто масляного голодування.

В умовах міста знос коробки передач може наступити вже на 60. 90 тис. Км, про що може свідчити нечітке включення передач.Автоматична коробка передач надійніше механічної. Однак, при пробігу в 40. 100 тис.

км, не виключено погіршення контакту в мікроперемикачами, керуючому соленоїдами, що загрожує проблемами з вибором передач в положенні «Р». Для усунення цього досить прочистити контакти.

На 60-90 тис. Км, як правило, починаються проблеми з перегрівом двигуна, що пов’язано з виходом з ладу термостата. Він починає або підтікати, або передчасно відкриватися на велике коло, не даючи можливості двигуну прогрітися в морознуюпогоду.

Через западає клапана, на 40. 80 тис. Км виходить з ладу клапан на кришці розширювального бачка.

Також, в цей період, спостерігається «залипання» щіток електромотора вентилятора охолодження радіатора і окислення контактів в зарядному підключення.

На моделях Chevrolet Aveo 2003. 2007 років випуску сильно близько до радіатора розташований кожух вентилятора, що іноді призводить до протирання правого нижнього кута радіатора. Дана поломка виникає при пробігу понад 40. 70 тис. Км.

Попередити цю поломку можна шляхом підкладання шайб в місцях кріплення рамки вентилятора, а також підрізання кромки кожуха.Причинами зниження тяги двигуна при пробігу в 80. 110 тис.

км, загоряння “Check Engine”, перебої в його роботі можуть бути викликані поломкою кисневого датчика, каталізатора, що засмітилася сіточки паливного насоса.

Підвіска Aveo відома глухими звуками спереду. Причина цього явища до кінця не виявлено. Однак зменшити його допомагає заміна опор передніх стійок на посилені.

Передні стійки витримують. 60. 90 тис. КмЗадніе амортизатори і передні ступичні підшипники. 70. 100 тис. Км.

Сайлентблоки переднього важеля, на противагу сайлентблоки заднього (починають поскрипувати вже на 60. 70 тис. Км.), Практично не вимагають заміни.

Сайлентблоки задньої балки виходжують не більше 80. 140 тис. Км. Про необхідність їх заміни свідчить зниження шляхової стійкості, а також виникають стуки і скрипи.

Заміна передніх гальмівних колодок потрібно на 30. 50 тис. Км, на 60. 100 тис. Км. гальмівних дисків.

Задні гальмівні колодки служать як правило довше. 70. 80 тис. Км., Але бувають і виключення.

У період 40-80 тис. Км спостерігається знос правої втулки зубчатого вала, через що можливе виникнення стуку в рульовій рейці.

При пробігу в 90. 110 тис. Км можливе виникнення протікання ущільнення рульового вала в верхній частині рульової рейки. Свідченням цього є поява масла під килимком водія.У сильні морози насос гідропідсилювача керма (ГУР) може видавати чутне гудіння. Дана проблема усувається заміною масла на свіже.

Великих проблем з електросистемою автомобіля не спостерігається. Зі стандартних технічних робіт варто виділити заміну підшипників генератора на 60. 120 тис. Км. Також іноді спостерігається на 60. 80 тис. Км вихід з ладу коректора фар (причина. окислення «мінусового» дроти на фарі) і перегорання діода в електричній схемі годин на передній панелі.

Істотних проблем з лакофарбовим покриттям кузова Chevrolet Aveo, як правило, не виникає. На моделях Aveo Т-250 автолюбителі помічають «піскоструй» задніх колісних арок і заднього порога Chevrolet Aveo.

У салоні Aveo, з часом, в основному через їзди по вітчизняних дорогах, з’являється багато джерел скрипу. Найбільше цим грішить передня панель.

Також видають поскрипування замок спинки заднього сидіння і верхнє кріплення ременя безпеки.

Часто виникає неприємністю при пробігу 50. 60 тис. Км є поява свисту при включенні вентилятора обдування салону.

Система кондиціювання Chevrolet Aveo вимагає постійного контролю за наявністю в системі фреону. Як правило, фреон випаровується протягом 2. 3 років.

Посилання на першоджерело з невеликою редакцією.

Як прочитати помилки

Для того щоб вважати помилки необхідно підключитися до портативного або планшетного PC, а іншим кінцем кабелю до автомобіля через спеціальний кабель K-line. Розглянемо, які інструменти будуть необхідні для підключення автомобіля до комп’ютера і визначення кодів помилок:

 • Кабель K-line.
 • Ноутбук або планшет.
 • Спеціальне програмне забезпечення.

Для того щоб підключитися необхідно знайти роз’єм під кабель. Він знаходиться під рульовою колонкою. Тепер необхідно підключити безпосередньо сам кабель і потім USB-роз’єм. Оптимальним для використання вважаються програми: Open Diag Free, Tyranus DAEWOO Scanner, Діагностика ЕСУД (KWP_D) і Chevrolet Explorer v1.7.

Ходова

Не кращим чином йдуть справи і з підвіскою. Її особливість. глухе «бурмотіння» спереду, що з’являється ще на перших тисячах. З приходом зими «бумканье» посилюється. Конкретного винуватця в цьому поки не виявлено.

Можливо один з головних джерел «стуку». опори передніх амортизаторів, яким допомагають самі амортизатори і стійки переднього стабілізатора поперечної стійкості. На ділі ж «опорники» (близько 500 рублів), передні амортизатори (2. 3 тис. Рублів) і стійки (200. 300 рублів) ходять понад 60. 80 тис. Км.

Передні ступичні підшипники (400. 1600 рублів) і задні амортизатори виходжують більше 60. 100 тис. Км.

Сайлентблоки заднього важеля передньої підвіски (близько 300 рублів) можуть заскріпеть після 50. 60 тис. Км. Сайлентблоки ж переднього важеля практично вічні. Сайлентблоки задньої балки здаються при пробігу понад 80. 140 тис. Км (300. 900 рублів). При цьому ззаду з’являються скрипи і стуки, а також істотно знижується шляхова стійкість.

Передні гальмівні колодки отхажівают близько 30. 50 тис. Км (400. 2000 рублів), самі диски доживають і до 60. 100 тис. Км (1,5. 2 тис. Рублів).

А ось задні колодки барабанного гальмівного механізму «підкладають свиню» при пробігу 80. 90 тис. Км.

Від колодок поступово відшаровуються гальмівні накладки, які відриваються і заклинивают задні колеса. Нові колодки обійдуться в 600. 900 рублів.

Проблеми з ABS при пробігу понад 40. 80 тис. Км виникають в основному через обрив проводів з датчика системи або поганого контакту в роз’ємі. Самі блоки ABS (1-2 тис. Рублів) відмовляють дуже рідко.

Замена топливного фильтра Шевроле Авео (Chevrolet Aveo )

Chevrolet Aveo першого покоління Т-250 (2006-2011 рр.)

Рульова рейка Chevrolet Aveo може застукали при пробігу понад 50. 80 тис. Км. Причина. люфт зубчатого вала через зношування правої втулки. Ущільнення рульового вала в верхній частині рейки може потекти при пробігу понад 80. 100 тис. Км. У такому випадку під килимком водія може з’явитися масло. Всі дефекти можна виправити. Нова рульова рейка обійдеться в 20. 25 тис. Рублів.

Особливість насоса ГУР. помітне гудіння при прогріванні в сильні морози. Іноді незначно полегшити життя насоса вдається зміною масла на більш свіже.

Слабкі місця в Chevrolet Aveo Т250. Найбільш можливі перші несправності і хвороби Chevrole Aveo

Автомобіль Chevrolet Aveo Т250 випускається з 2003. Машина комплектується 1.2, 1.4, 1.6 літровими двигунами. За весь час експлуатації автовласниками були виявлені найслабші місця Aveo Т250. Варто відзначити, що автомобіль вийшов досить невибагливим в обслуговуванні та ремонті.

До того ж, якщо його дбайливо експлуатувати, вчасно робити ТО, стежити за рівнем і якістю олії в основних агрегатах, то Chevrolet Aveo прослужить вам досить довго вірою і правдою. Наприклад, двигуна на цих автомобілях бігають від 250-350 тис. Км без капітально ремонту.

Нижче наведені основні хвороби Chevrolet Aveo Т250:

Двигун: Одним з болючих місць, є датчик тиску масла. Несправність цієї деталі показує лампочка масла на панелі приладів. Коштує він недорого і змінюється просто. Чи не довгожителем є і гофра повітряного фільтра.

Тут радимо перевіряти її стан на наявність тріщин, адже потрапляння пилу і піску в двигун не обіцяє нічого хорошого. Часто власники скаржаться на патьоки масла з-під кришки клапанів, виною тому прокладка, коштує вона копійки і змінюється просто.

Ще, не дуже часто, відзначається відмова приводу дросельної заслінки. Що стосується витрати палива, то це звичайно не коник даної моделі автомобіля. Виходом з даної ситуації, автолюбителі бачать в установки газового обладнання.

На щастя застосування ГО з даними двигунами себе добре зарекомендували.

Ходова Підвіска мабуть найслабше місце Aveo Т250.

При експлуатація по наші дорогах, такі запчастини як: підшипники маточини, втулки стабілізатора, задні амортизатори, сайлентблоки передніх важелів. перетворюються в видатковий матеріал. Стабільно до 60 тис. Км.

пробігу, що щось з вищепереліченого вимагає заміни. Іноді на інтервалі 40-80 тис. Км. зустрічається постукування рейки. Виною цьому. зношеність правої втулки зубчатого вала.

Електрика В інтервалі 60-120 тис. Км. бувають випадки окислення контакту фар, в слідстві чого, є ймовірність перегорання моторчика коректора фар. Ще трапляються випадки необхідності в заміні підшипника генератора після 70 тис. Км. пробігу.

Кузов В цілому якість лакофарбового покриття, на Aveo в кузові Т250, перебувати на рівні. Навіть по закінченню 5-7 років експлуатації, кузов стійкий до корозії.

Що не можна сказати про автомобілі пофарбовані саме в білий колір. Зустрічаються тріщини кузова в районі задніх арок, але це характерно тільки для Aveo зібраних в Україні.

До речі після 2008 року, цей косяк був виправлений.

Охолодження Частенько в інтервалі 60-90 тис. Км, зустрічаються проблеми з перегрівом двигуна. Це пов’язано з поломкою термостата. Термостат починає або підтікати, або несвоєчасно пускати охолоджуючу рідину по великому колу. При пробігу 40-80 тис. Км. бувають випадки, коли кришка розширювального бачка починає «сифонить». Причина тому западаючий клапан.

Салон В принципі як і на всіх автомобілях з часом в салоні з’являються сторонні звуки, різноманітні скрипи. У нашому випадку, вони виходять від передньої панелі і від замка спинки заднього сидіння.

Коробка передач Коробка передач тут більш-менш стійка. За статистики при важких умовах експлуатації, такі як місто, вижимний підшипник вимагає заміни в інтервалі 50-100 тис. Км. Що ж стосується зчеплення, то можливо буде потрібно заміна в інтервалі 100-150 тис. Км. Багато що ще залежить і від якості і манери їзди.

Підводячи підсумок, можна сказати, що автомобіль Chevrolet Aveo Т250 досить комфортний, надійний і недорогий автомобіль для своїх грошей.

Збірка Aveo T250 проводилася в Росії, Україні, Кореї, Європі тому слабкі місця і болячки можуть відрізнятися.

В основному болячкою, є прокладка під клапанною кришкою, яка пропускає моторне масло, ну а до слабкому місцю можна віднести підвищений витрата палива.

Підпишись на наш канал в Яндекс.Дзене

Ще більше корисних порад в зручному форматі

Усунення помилок і скидання

Усунути помилки ЕБУ досить просто. У програмі для счіток необхідно знайти потрібну несправність і розшифрувати її. Потім, рекомендується усунути проблему, через яку виникла помилка. Останнім етапом стає скидання. Його можна знайти в інструментах програми або діях.

Багато автолюбителів роблять помилку при роботі з програмним забезпеченням, оскільки вони «обнуляют” не самі помилки, а все програмне забезпечення, таким чином, залишається тільки оболонка ПО автомобіля.

Після таких дій, як правило, автомобіль може не запуститися і потрібно програмна настройка обладнання або заміна всього програмного забезпечення в цілому.

Тому, рекомендується в даному випадку звертатися на автосервіс, де зроблять все правильно.

коди помилок

Тепер розшифруємо коди помилок ЕБУ, які можуть вискочити при підключенні бортового комп’ютера автомобіля до ноутбука або планшетного PC:

 • P0030 НО2S (датчик 1) Не працює ланцюг нагрівача Е та
 • P0036 НО2S (датчик 2) Чи не працює ланцюг нагрівача Е та
 • P0107 Датчик абсолютного тиску в колекторі, низький рівень сигналу A та
 • P0108 Датчик абсолютного тиску в колекторі, високий рівень сигналу A та
 • P0112 Датчик температури впускного повітря, низький рівень сигналу Е та
 • P0113 Датчик температури впускного повітря, високий рівень сигналу Е та
 • P0117 Датчик температури охолоджуючої рідини, низький рівень сигналу A та
 • P0118 Датчик температури охолоджуючої рідини, високий рівень сигналу A та
 • P0122 Датчик положення дросельної заслінки, низький рівень сигналу A та
 • P0123 Датчик положення дросельної заслінки, високий рівень сигналу A та
 • P0131 HO2S (датчик 1) Низький рівень сигналу A та
 • P0132 HO2S (датчик 1) Високий рівень сигналу A та
 • P0133 HO2S (датчик 1) Низька працездатність Е та
 • P0137 HO2S (датчик 2) Низький рівень сигналу Е та
 • P0138 HO2S (датчик 2) Високий рівень сигналу Е та
 • P0140 HO2S (датчик 2) Збій в ланцюзі або сигналу Е та
 • P0171 Система коригування подачі палива, суміш занадто бідна Е та
 • P0172 Система коригування подачі палива, суміш занадто багата Е та
 • P0222 Привід регулятора холостого ходу дросельної заслінки, низька напруга в ланцюзі Е та
 • P0223 Привід регулятора холостого ходу дросельної заслінки, висока напруга в ланцюзі Е та
 • P0261 Форсунка 1-го циліндра, низький рівень сигналу ланцюга управління A та
 • P0262 Форсунка 1-го циліндра, високий рівень сигналу ланцюга управління A та
 • P0264 Форсунка 2-го циліндра, низький рівень сигналу ланцюга управління A та
 • P0265 Форсунка 2-го циліндра, високий рівень сигналу ланцюга управління A та
 • P0267 Форсунка 3-го циліндра, низький рівень сигналу ланцюга управління A та
 • P0268 Форсунка 3-го циліндра, високий рівень сигналу ланцюга управління A та
 • P0270 Форсунка 4-го циліндра, низький рівень сигналу ланцюга управління A та
 • P0271 Форсунка 4-го циліндра, високий рівень сигналу ланцюга управління A та
 • P0300 Виявлено множинні пропуски займання Е та
 • P0327 Датчик детонації, несправність ланцюга Cnl НІ
 • P0335 Датчик положення колінчастого вала, несправність ланцюга Е та
 • P0336 Помилка імпульсу датчика положення колінчастого валу Е та
 • P0337 Датчик положення колінчастого вала, немає сигналу Е та
 • P0341 Датчик положення розподільного валу, вихід сигналу з допустимого діапазону Е та
 • P0342 Датчик положення розподільного валу, відсутній сигнал Е та
 • P0351 Несправність ланцюга 1 і 4 управління запалюванням A та
 • P0352 Несправність ланцюга 2 і 3 управління запалюванням A та
 • P0400 Рециркуляція відпрацьованих газів, вихід за межі регулювання Е та
 • P0401 Рециркуляція відпрацьованих газів, клапан рециркуляції заблокований Е та
 • P0403 Несправність ланцюга клапана рециркуляції відпрацьованих газів Е та
 • P0404 Рециркуляція відпрацьованих газів, клапан рециркуляції несправний Е та
 • P0405 Низький рівень сигналу або обрив в ланцюзі зворотного зв’язку системи рециркуляції відпрацьованих газів Е та
 • P0406 Високий рівень сигналу або обрив проводів в ланцюзі зворотного зв’язку системи рециркуляції відпрацьованих газів Е та
 • P0420 Низька ефективність роботи нейтралізатора Е та
 • P0444 Ланцюг клапана продувки адсорбера, відсутній сигнал Е та
 • P0445 Несправність ланцюга клапана продувки адсорбера Е та
 • P0462 Датчик рівня палива, низька напруга Cnl НІ
 • P0463 Датчик рівня палива, висока напруга Cnl НІ
 • P0480 Несправність ланцюга реле низьких оборотів вентилятора системи охолодження Е та
 • P0481 Високий рівень сигналу реле високих обертів вентилятора системи охолодження Е та
 • P0501 Немає сигналу швидкості автомобіля (тільки з МКПП) A та
 • P0510 Несправність ланцюга перемикача положення дросельної заслінки Е та
 • P0562 Знижена напруга системи Cnl НІ
 • P0563 Підвищена напруга системи Cnl НІ
 • P0601 Контролер ЕСУД, помилка контрольної суми Е та
 • P0604 Помилка ОЗУ контролера ЕСУД Е та
 • P0605 Помилка запису контролера електронної системи управління двигуном Е та
 • P0628 Реле бензонасоса, низька напруга в ланцюзі Cnl НІ
 • P0629 Реле бензонасоса, висока напруга в ланцюзі Cnl НІ
 • P0650 Лампа індикації несправності, низька напруга в ланцюзі Е та
 • P0656 Несправність ланцюга вихідного сигналу рівня палива Cnl НІ
 • P1390 Несправність ланцюга датчика нерівній дороги Cnl НІ
 • P1396 Датчик нерівної дороги ABS, невірні дані Cnl НІ
 • P1535 Високий рівень сигналу датчика температури випарника Cnl НІ
 • P1536 Низький рівень сигналу датчика температури випарника Cnl НІ
 • P1610 Головне реле, висока напруга в ланцюзі Cnl НІ
 • P1611 Головне реле, низька напруга в ланцюзі Cnl НІ
 • P1628 Не встановлюється зв’язок з іммобілізатор Cnl НІ
 • P1629 Неправильне обчислення іммобілізатора Cnl НІ
 • P1650 Лампа індикації несправності, висока напруга в ланцюзі Е та
 • P2101 Несправність ланцюга приводу заряду на холостому ходу Е та
 • P2118 Механічна помилка приводу заряду на холостому ходу Е та
 • P2119 Функціональна помилка регулятора холостого ходу Е та

Коди помилок для різних моторів

Щоб уникнути пошкодження блоку ЕСУД, ключ повинен знаходиться в положенні ВИКЛ при від’єднанні або повторне підключення живлення до блоку (напр., Кабель акумуляторної батареї, роз’єм гнучкого провідника блоку ЕСУД, запобіжник блоку ЕСУД, кабелі перемичок і т.д.)

При установці коду несправності блоком ЕСУД, контрольна лампа включиться тільки на коди типу А, В і Е, але код зберігається в пам’яті ЕСУД для всіх типів кодів несправності.

Якщо проблема не постійна, лампа вимкнеться через 10 секунд при відсутності несправності. Діагностичний код несправності зберігається в пам’яті контролера ЕСУД до його очищення сканирующим приладом.

Відключення живлення на 10 секунд очищає деякі збережені діагностичні коди несправності.

Діагностичні коди несправності повинні бути очищені після завершення ремонту. Деякі діагностичні таблиці передбачають очистку кодів перед використанням таблиць. Це дозволяє контролеру ЕСУД встановлювати діагностичні коди несправності, відпрацьовуючи таблицю, що допомагає швидше виявити причину проблеми.

 • P0016 Взаємозв’язок між становищем колінчастого вала (СКР) і положенням розподільчого вала (СМР) Е та
 • P0106 ​​Працездатність датчика абсолютного тиску в колекторі (МАР) Е та
 • P0107 Ланцюг датчика абсолютного тиску в колекторі (МАР), низький рівень сигналу A та
 • P0108 Ланцюг датчика абсолютного тиску в колекторі (МАР), високий рівень сигналу A та
 • P0112 Ланцюг датчика температури повітря на впуску, низький рівень сигналу Е та
 • P0113 Ланцюг датчика температури повітря на впуску, високий рівень сигналу Е та
 • P0117 Ланцюг датчика температури охолоджуючої рідини двигуна, низький рівень сигналу A та
 • P0118 Ланцюг датчика температури охолоджуючої рідини двигуна, високий рівень сигналу A та
 • P0122 Ланцюг датчика положення дросельної заслінки, низький рівень сигналу A та
 • P0123 Ланцюг датчика положення дросельної заслінки, високий рівень сигналу A та
 • P0131 Датчик 1 низької напруги в ланцюзі датчика HO2S A та
 • P0132 Датчик 1 високої напруги в ланцюзі датчика HO2S A та
 • P0133 Датчик 1 повільного відгуку датчика HO2S Е та
 • P0134 Датчик 1 ослаблення активності ланцюга датчика HO2S A та
 • P0135 Датчик 1 працездатності нагрівача HO2S Е та
 • P0137 Датчик 2 низької напруги в ланцюзі датчика HO2S Е та
 • P0138 Датчик 2 високої напруги в ланцюзі датчика HO2S Е та
 • P0140 Датчик 2 ослаблення активності ланцюга датчика HO2S Е та
 • P0141 Датчик 2 працездатності нагрівача HO2S Е та
 • P0171 Збіднена суміш в системі коригування подачі палива У да
 • P0172 Збагачена суміш в системі коригування подачі палива У да
 • P0201 Ланцюг управління форсунки 1 A та
 • P0202 Ланцюг управління форсунки 2 A та
 • P0203 Ланцюг управління форсунки 3 A та
 • P0204 Ланцюг управління форсунки 4 A та
 • P0300 Виявлено пропуск запалювання A та
 • P0315 Чи не виявлено зміна в системі зміни кута повороту колінчастого вала A та
 • P0317 Немає вхідних сигналів з системи виявлення нерівній дороги Cnl Немає
 • P0324 Працездатність модуля датчика детонації Cnl Немає
 • P0325 Ланцюг датчика детонації Cnl Немає
 • P0335 Ланцюг датчика положення колінчастого валу (CKP) A та
 • P0336 Працездатність датчика положення колінчастого валу (CKP) Е та
 • P0340 Ланцюг датчика положення розподільного валу (СМР) A та
 • P0351 Ланцюг управління котушкою запалювання 1 і 4 A та
 • P0352 Ланцюг управління котушкою запалювання 2 і 3 A та
 • P0401 Рециркуляція відпрацьованих газів, недостатній витрата Cnl Немає
 • P0402 Рециркуляція відпрацьованих газів, надмірний витрата Е та
 • P0404 Рециркуляція відпрацьованих газів, працездатність у відкритому положенні Е та
 • P0405 Рециркуляція відпрацьованих газів, ланцюг датчика положення, низький рівень сигналу Е та
 • P0406 Рециркуляція відпрацьованих газів, ланцюг датчика положення, високий рівень сигналу Е та
 • P0420 Низька продуктивність каталітичного нейтралізатора A та
 • P042E Рециркуляція відпрацьованих газів, працездатність в закритому положенні Е та
 • P0443 Ланцюг управління клапаном продувки адсорбера СУПБ Е та
 • P0461 Працездатність датчика рівня палива Cnl Немає
 • P0462 Низька напруга в ланцюзі датчика рівня палива. Cnl Немає
 • P0463 Висока напруга в ланцюзі датчика рівня палива Cnl Немає
 • P0502 Ланцюг датчика швидкості автомобіля, низька напруга Е та
 • P0506 Низька частота обертання на холостому ходу Е та
 • P0507 Висока частота обертання на холостому ходу Е та
 • P0532 Ланцюг датчика тиску охолоджувача в системі кондиціонування повітря, низька напруга Cnl Немає
 • P0533 Ланцюг датчика тиску охолоджувача в системі кондиціонування повітря, висока напруга Cnl Немає
 • P0562 Низька напруга системи Cnl Немає
 • P0563 Висока напруга системи Cnl Немає
 • P0601 Постійний запам’ятовуючий пристрій (ПЗУ) модуля управління A та
 • P0602 Чи не запрограмований модуль управління A та
 • P0606 Швидкодія процесора в розподільній скриньці Е та
 • P0660 Ланцюг управління електромагнітом клапана регулювання впускного колектора (IMT) Cnl Немає
 • P0700 Контролер КПП змусив спалахнути контрольну лампу індикації несправності A та
 • P1133 Датчик 1 слабкого перемикання датчика HO2S Е та
 • P1134 Датчик 1, який контролює співвідношення часу перемикання в датчику HO2S Е та
 • P1166 Бідна суміш в режимі повного навантаження В да
 • P1391 Працездатність датчика нерівній дороги Cnl Немає
 • P1392 Ланцюг датчика нерівної дороги, низька напруга Cnl Немає
 • P1393 Ланцюг датчика нерівної дороги, висока напруга Cnl Немає
 • P1396 Зміна сигналу датчика швидкості коліс з системою ABS Cnl Немає
 • P1397 Немає сигналу датчика швидкості коліс з системою ABS Cnl Немає
 • P1631 невіруючих сигнал, який дозволяє подачу палива для захисту від крадіжки Cnl Немає
 • P2297 Датчик 1 відключення подачі палива в режимі гальмування двигуном, працездатність датчика HO2S A та
 • P2610 Працездатність таймера відключення запалювання в розподільній скриньці Cnl Немає
 • U0101 Порушена зв’язок з контролером КПП A та
 • U0167 Відсутня ідентифікатор повідомлення іммобілізатора Cnl Немає
 • P1628. ECT Pull-Up Resisto (не встановлюється зв’язок з іммобілізатор)