Заміна масла в ДСГ 7 Skoda

Skoda Yeti «Шторм» року на DRIVE2

як не готуйся заздалегідь завжди що-небудь та не вистачає.

спеціалізований центр по ремонту коробок dsg.

слід орієнтуватися не на рекомендований кілометраж, а на ступінь забрудненості масла, систематично його перевіряючи. замінили гідравлічну частину, залили нове масло в коробку і справили адаптацію. розташований він під акумулятором.

відповідно ніякого навантаження на кп або зчеплення не передається. більш детально про відмінності в Мехатроніка 0am і 0cw можна прочитати. ккд підвищується і, відповідно, витрата палива зменшується.

Послідовність заміни масла в коробці DSG своїми руками:

 • Заглушити двигун, селектор КПП встановити в положення «Р» і відкрутити зливну пробку;
 • Злити першу порцію масла з зливного отвору викрутити пластикову трубку (з внутрішнім шестигранником 8 мм).

Довжина цієї пластикової трубки визначає рівень масла в коробці передач DSG);

 • Для того щоб підібратися до масляного фільтру КПП необхідно зняти корпус повітряного фільтра та АКБ, але можна постаратися і обійтися без цього нюансу.
 • Злегка відкрутіть кришку, щоб всі надлишки масла зібралися в картері, потім відкручуємо її повністю.
 • Міняємо фільтруючий елемент.
 • Укручуємо пластикову трубку з шестигранником на своє місце і затягуємо із зусиллям 3 Нм.
 • Наступний крок. заливаємо масло в коробку попередньо ретельно збовтуючи його.
 • До початку робіт температура масла повинна бути: чи не више45 ° C Температура під час перевірки: 35-45 ° C. Якщо температура масла вище 45 ° C, дати коробці передач охолонути.

  Двигун працює на холостому ходу, селектор знаходиться в положенні «P». Нехай надлишки масла стікають до тих пір, поки рівень не дійде до переливної трубки. Коли олія нагріється, викрутити воронку і накрутіть останню банку і поставте її нижче КПП.

  За прозорого шлангу будуть стікати надлишки масла в банку. І як тільки масло перестане текти струменем, а почне капати, викрутити перехідник з коробки, і вкрутіть пробку (тільки не забудьте поміняти ущільнення). Пробка зливного отвору затягується спочатку тільки від руки.

  • завести двигун.
  • Натиснути на педаль гальма і включити по черзі всі положення селектора, утримуючи важіль в кожному з положень приблизно 3 секунди. Потім знову повернути важіль в положення «P».
  • Двигун не вимикати!
  • Перевірити рівень масла, при необхідності довести до норми. Зверніть увагу на температурні режими заміни масла. Без спеціального приладу складно потрапити в необхідний діапазон. Також врахуйте, що для коробки передач важливо вловити необхідний рівень масла. Адже його надлишок, як і недолік шкідливі для КПП.

  В принципі є люди, які не заморочуються з цими шлангами і заливають масло через воронку через фільтр. Але описаний метод ідентичний тому, що наказує ELSA. Ще врахуйте, що зливну пробку потрібно відкрутити для перевірки рівня масла. Тим більше після проведення заміни масла в АКПП таким методом проблем не виникало.

  1) Як контролювати температуру масла?

  Температуру масла при заміні контролював приладом ВАГ-кома.

  2) Як контролювати температуру за допомогою Васі-діагноста?

  «Трансмісія», вибираєш вікно з температурою трансмісійного масла.

  3) Яке масло в коробку DSG 6-ти ступінчастий автомат потрібно заливати?

  масло, skoda

  Правильно буде підібрати масло для АКПП по VIN номеру (у продавця).

  Як підібрати і поміняти масло в DSG

  Отже, щоб поміняти масло в ДСГ, необхідно заздалегідь підібрати спеціальну трансмісійну рідина або масло в коробку ДСГ, яка підходить для агрегатів даного типу. Для заміни масла в коробці DSG, наприклад, DQ-250, буде потрібно 6 літрів трансмісійного масла.

  Якщо врахувати, що така КПП з «мокрим» зчепленням (пакети зчеплень занурені в масляну ванну), масла в даному випадку потрібно більше. Що стосується ДСГ-7 з так званим «сухим» зчепленням, в таку коробку потрібна менша кількість трансмісійної рідини.

  Ще відзначимо, що крім рідини необхідно міняти масляний фільтр коробки DSG, а також спеціальне кільце ущільнювача зливної пробки. Як правило, при заміні використовуються оригінальні масла і трансмісійні рідини з допусками VW TL52182. Також можна підбирати підходящі аналоги сторонніх виробників.

  Головне, використовувати продукти високої якості, а також уникати змішування трансмісійних масел різних виробників. Якщо ж говорити про саму заміну, можна як скористатися послугами спеціалізованих СТО, так і виконати всі маніпуляції самостійно.

  • Перш за все, крім масла і фільтра КПП, буде потрібно гараж з оглядовою ямою або підйомником, набір інструментів, ємності для зливу відпрацювання, ганчір’я;
  • Перед початком заміни коробку потрібно прогріти, проїхавши на автомобілі близько 10 км;
  • Далі машина ставиться на яму або піднімається на підйомнику, при наявності знімається захист двигуна;
  • Потім потрібно зняти повітрозабірник разом з повітряним фільтром, АКБ з кожухом і піддоном;
  • Далі викручується пластикова чашка, витягується фільтр;
  • Після потрібно зняти ковпачок сапуна (розташований ближче до фарі від фільтра);
  • Тепер можна спуститися під автомобіль і викрутити зливну пробку, підставити ємність, куди буде зливатися відпрацювання;
  • Після відкручування пробки в отвір вставляється ключ-шестигранник, яким викручується спеціальна вставка. Це дозволяє злити максимальну кількість масла;
  • Після вилучення вставки потрібно почекати, поки все масло зіллється в ємність;
  • Паралельно потрібно просочити свіжим маслом новий фільтр коробки DSG. Для цього можна вставити фільтр в корпус-чашку і пролити його маслом;
  • Після того, як масло повністю злилося з КПП, вставку можна закрутити, але зливну пробку закручувати не потрібно, Якщо її закриття, масло буде заливатися в агрегат швидше;
  • Щоб уникнути витоків масла, в області зливного отвору слід розташувати ємність.
  • Тепер залишається вставити лійку в сапун КПП (зверху під капотом) і залити свіже масло. Заливати слід повільно і акуратно, дозуючи порції.

  Ще додамо, що залити масло можна і іншими способами (наприклад, закачати шприцом через зливний отвір), однак на практиці заправка через сапун найшвидша і ефективна. Також після того, як в коробку було залито близько 4.5 літрів масла, потрібно закрутити кришку масляного фільтра КПП, поставити на місце ковпачок сапуна, встановити раніше зняті елементи системи впуску двигуна, під’єднати клеми на АКБ.

  При цьому затягувати і закручувати ще нічого не потрібно. Паралельно встановлюється стара зливна пробка КПП (нову поки що не ставимо, не змінюються і кільця ущільнювачів). Далі двигун потрібно завести, паралельно підключившись до ЕБУ через OBD роз’єм.

  Основне завдання, дочекатися, поки прогріється масло в DSG до 40-48 градусів. Після такого нагріву двигун глушити не потрібно, при цьому стару зливну пробку слід відкрутити. Важливо, щоб масло трохи капало з отвору в результаті вібрацій заведеного ДВС.

  Потім потрібно почекати якийсь час, поки надлишки НЕ витечуть, тобто в КПП залишиться потрібну кількість (встановлена ​​в зливний отвір вставка-заглушка не дозволить витекти більшій кількості мастила). Зверніть увагу, якщо при відкручування пробки масло відразу не капає, це говорить про те, що його залито недостатньо і потрібен долив.

  Після того, як масло перестане капати, це вкаже на потрібний рівень масла в КПП. В цьому випадку можна закрутити вже нову пробку з кільцем ущільнювача, а також глушити двигун. Тепер можна приступити до зворотного збірці, затягнувши всі раніше зняті і непрікрученние елементи. На цьому заміну масла можна вважати завершеною.

  Заміна масла в ДСГ 7 Skoda

  Заміна трансмісійного масла в роботі DSG: коли потрібна і чому

  Отже, в основі указной КПП лежить механічна коробка, а також звичайне зчеплення (за аналогією з МКПП). Іншими словами, на відміну від «класичних» автоматів або варіатора, гідротрансформатор відсутня.

  масло, skoda

  При цьому дисків зчеплення два, завдяки чому передачі перемикаються дуже швидко і плавно. В результаті досягається високий рівень комфорту і паливна економічність, а також вражаюча динаміка розгону, так як практично немає розриву потоку потужності в моменти перемикань і т.д.

  Замена масла в DSG 7/DQ200

  Управляє роботою коробки і зчеплення ЕБУ, а також мехатронік (аналог гидроблока в АКПП). Фактично, електронний блок посилає сигнали на виконавчі механізми, після чого за рахунок перерозподілу потоків рідини (масла) в мехатроніки відбувається включення передач і управління іншими процесами.

  Цілком очевидно, що наявність такого пристрою, як мехатронік, означає підвищені вимоги до якості і стану трансмісійного масла. Іншими словами, необхідна своєчасна заміна масла в коробці DSG.

  Відразу відзначимо, за регламентом заміна масла в DSG-6, а також часто і в DSG-7 необхідна кожні 60 тис. Км. Однак якщо автомобіль експлуатується в тяжких умовах (буксирування причепа, агресивна їзда, максимальні навантаження), замінити трансмісійне масло потрібно раніше (інтервал скорочується на 20-30 або навіть 40%).

  Зверніть увагу, DSG-6 є однією з найнадійніших роботизованих КПП і може виходити близько 200-250 тис. Км. без ремонту. При цьому важливо розуміти, що результатом несвоєчасної заміни масла в коробці одночасно з порушенням вимог по експлуатації стосовно КПП є переважна більшість зустрічаються поломок DSG.

  Також після проведення заміни масла більшість власників відзначають, що після заміни, наприклад, в DSG-6, пропадають поштовхи при перемиканнях, коробка працює плавно, без ривків. Далі ми розглянемо процес заміни масла в DSG-6 своїми руками.

  Як часто потрібно міняти масло?

  Рекомендації фахівців, які займаються діагностикою несправностей DSG-7 і їх ремонтом: 50 000 км \., в залежності від режиму експлуатації.

  Правила заміни

  Перед проведенням робіт готують:

  Мастильний матеріал з відповідними характеристиками.

  Масляний фільтр, підготовлений для КПП.

  Кільце ущільнювача, яке встановлюється під зливну пробку.

  Заміна масла в DSG виконується в такій послідовності:

  Машину заганяють на естакаду або оглядову яму.

  Під зливний отвір встановлюється відповідних розмірів тара.

  Демонтується зливна пробка. Для цього застосовується шестигранний ключ.

  Оцінюється стан злитої рідини. Якщо присутні сторонні включення, металеві елементи, то необхідно перевірити стан основних елементів КПП.

  Заміна старого масляного фільтра. Фахівці рекомендують скористатися витратним матеріалом, який має схожі характеристики.

  Заливається нова мастило. Щоб ця процедура зайняла трохи часу, використовується перехідник.

  Якщо раніше водій не проводив заміну масла в авто з коробкою DSG, то до цього процесу краще залучити майстра. Адже навіть мінімальні неточності можуть стати причиною більш серйозних проблем в подальшому.

  Замена масла в роботизированной коробке передач DSG