Як зняти заднє сидіння Nissan Qashqai

Зняття для прання оббивки (обшивки) задніх сидінь (заднього дивана) в Nissan Qashqai J10

Я вже писав, що салон при покупці був сильно загиджений. Пил в’їлася, плями не зрозумій від чого. Машина була в агромістечок. як підсумку свинство цілковите. Вирішив я не маятися з хімчисткою бо рідко яка хімчистка показує хороший результат, а не компроміс, при сильному забрудненні. Я наголошую на цьому. Освіжити. це так. Але не реально відчистити забиті моторошної пилом пори тканини, які зможе очистити тільки багаторазове полоскання і прання хорошими порошками.

Знімаємо у Qashqai штатну обшивку з сидінь. Оскільки Драйв2 дозволяє повісити в один п ост тільки 20 фото, доводиться ділити на підтеми і багато не публікувати на жаль. Процедура не складна, і повірте. що робиться просто без досвіду і без якихось спеціальних навичок. Акуратність і неспішність. все що потрібно.

Сьогодні піде мова про задньому дивані Кашка. Спинки я не знімав. вони напрочуд виявилися прийнятними після пилососа зі спецзасобом. А ось диван вимагав саме прання. Окозамилювання тут не проканало б.

Бачимо по краях пластикові напрямні власники. Потрібно їх акуратно підчепивши зняти з каркаса сидіння. Кашка.

Ззаду разжимаем за годинниковою стрілкою металеві кільця.

У зоні ніг зовсім просто, по колу саме потрібно стягувати з каркаса.

Після того як зняли оббивку по колу, бачимо, що місця надання ергономіки сидіння кріпляться металевими кільцями до впаяним в поролон металевих напрямних. Беремо пасатижі, захоплюємо верх кільця і ​​притиснувши його металевою направляючої крутимо за годинниковою стрілкою. Якщо не притиснути. можна вирвати направляючу з поролону. Це лікується просто, але за чим? У деяких місцях через специфіку кріплення кілець доводилося крутити проти годинникової. Дивіться по сітуаціі.Не бійтеся. Нічого не порвете! Кільця на викид. Кріпити будемо пластиковими стяжками (кабель-біндерами). У мене був розмір 3х150 і 2,5х150. ідеальний на мій погляд. Великі у мене виходили гірше. Але дивіться самі.

І в цілому за 10 хвилин вуаля! Обшивка заднього сидіння Nissan Qashqai знята!

Це найпростіше зняття і одягання. Водій і пасажир складніше будут.Вот номерок оббивки, якщо потрібно раптом замінити в разі серйозного пошкодження.

Одягаємо в зворотному порядку, починаючи кріпити ергономіку пластиковими стяжками, перевертаючи їх носом вниз до вподоби сидіння після обрізання. щоб в попові не впиралися)))

Я їх засовував просто пальцем в ямку під місце кріплення на направляючої. Подекуди проривалося більше, ніж треба, але це не критично. запевняю вас. Краще дотримуватися місця кріплень, щоб не бити нові дірки в оббивці. У мене пару помста в поролоні чому то по заводу не збігалися. я перебив дірки, щоб кріпилося в штатних місцях. Пробивав просто ножицями дірочку і простягав стяжку. Голова стяжки повинна бути на зовнішній стороні. Інакше. в іншому випадку буде вкрай незручно затягувати і обрізати стяжки.

Також стяжки треба все спочатку протягнути в точки кріплення, а потім тільки кріпити вже до оббивки.

Потім злегка тільки їх затягуючи і потім коли закріпіть злегка все. затягуйте, інакше потім буде вкрай не зручно Подлазов і нанизувати оббивку.

Знімаємо передні крісла Кашка

відкручуємо болти

Перш за все, зніміть з акумулятора мінусову клему, оскільки в ході зняття сидінь буде необхідно роз’єднувати електричні клеми. Для виконання цієї роботи необхідний багатогранний ключ TORX Т50 ( «зірочка») і тонкі пасатижі. Порядок дій для правого і лівого крісла однаковий.

Потягніть стопорну рукоять і пересуньте крісло до упору вперед. Використовуючи ключ Т50, викрутити 2 болта кріплення напрямних санчат до кузова. Після цього пересуньте сидіння назад, відкрутіть передні болти кріплень і підніміть крісло. Під ним ви побачите 4 з’єднувальні колодки, які підключають до електроживлення:

 • бічний подушки безпеки;
 • контроль сидить водія або пасажира;
 • контакт пристебнутого ременя безпеки;
 • електричний обігрів.

Ці колодки необхідно роз’єднати, звільнити джгут проводів і тільки після цього крісло можна буде вийняти з салону. Для відключення колодок натисніть на їх бічні фіксатори.

від’єднуємо роз’єми

Після цього необхідно від’єднати джгут проводів від нижньої опорної частини, перерізавши пластикові затискні хомути.

Установка крісла здійснюється в зворотному порядку. При цьому не забудьте підв’язати джгут проводів знизу. Для цього заздалегідь підготуйте нові пластикові затискні хомути. На поверхню болтової різьблення рекомендується нанести анаеробну фіксуючу пасту, яка забезпечить надійну фіксацію сполук.

Як демонтувати передні і задні сидіння Кашка?

Демонтаж сидінь в автомобілі Nissan Qashqai не складно зробити самостійно без звернення до сервісного центру. Для цього не потрібно багато часу або спеціального інструменту. Головне, це просто дотримуватися певного порядку дій. Якщо ви знаєте, як зняти заднє сидіння Qashqai, то зможете надіти захисні чохли, виконати перешив крісел і поліпшити звукоізоляцію салону. Під нижньою подушкою ззаду знаходиться люк, доступ до якого необхідний, при заміні паливного насоса або фільтра.

Демонтуємо задні сидіння Qashqai

Комплект складається з двох окремих подушок. вертикальної спинки і нижнього дивана. Кожна з них знімається окремо. Перед тим, як зняти сидіння на Qashqai приготуйте для роботи торцевої ключ на 16 мм.

знімаємо сидіння

Першим знімається нижній диван. Для цього візьміться за його передню частину, просуньте вперед і підніміть вгору. Так ви звільните сидіння від двох пластмасових засувок в основі кузова, які знаходяться на відстані 25 см від краю. Після цього протолкніте під подушку 2 замку ременів безпеки, які знаходяться посередині подушки. Після цього нижню частину можна буде видалити з салону.

Зніміть задню частину пластикового облицювання порогів і задніх стійок кузова. Під нею знаходяться пластини кріплення спинки, прикручені кузова двома гайками на 16. Сама подушка складається з двох частин. Спочатку слід зняти праву частину, оскільки під нею розташований кріплення лівої половини. Установка заднього сидіння Nissan Qashqai проводиться в зворотному порядку.

Відкручуємо болти кріплення спинки дивана

Як зняти заднє сидіння на Nissan Qashqai за допомогою болтової системи

Почнемо з першого сценарію. Якщо ви намагаєтеся знайти спосіб зняти заднє сидіння вашого Nissan Qashqai, яке утримується за все 4 болтами, рішення, ймовірно, буде найпростішим. Насправді, для цього вам просто потрібно відкрутити дві гайки на спинці сидіння, доступні з багажника, за допомогою біти Torx. Потім відкрутите дві гайки в передній частині сидіння, які знаходяться під сидінням на рівні простору для ніг пасажира. Це дозволить вам повністю зняти його з застібок і вийняти.

Як зняти заднє сидіння Nissan Qashqai з кліпсою

Процес зараз трохи дратує, тому що ми схильні бути обережним з фіксованими в силі зв’язками, завжди боїмося натягнути їх занадто сильно і зруйнувати їх. Як зняти заднє сидіння мого Nissan Qashqai з системою затискачів? В цілому ці затиски будуть розташовані під сидінням, ви побачите їх, коли піднімете сидіння лавки. Ці затиски часто складаються з пластикової частини і металевого праски, який затискається в ній, щоб звільнити їх, вам доведеться натиснути на пластикову частину викруткою і потягнути за металеву частину. У деяких серіях, якщо ця техніка не працює, зазвичай досить потягнути, щоб звільнити їх.

Як зняти заднє сидіння Nissan Qashqai?

Бажання мати справу з невеликим обслуговуванням вашого автомобіля стає все більш простим. Насправді річний бюджет, виділений на автомобіль, важливий, тому бажання відремонтувати його без сторонньої допомоги здається розумним рішенням. Незалежно від того, щоб отримати доступ до паливного насоса, змінити сидіння, вимити пляма або незвично перевезти важкі речі, деякі з вас хочуть знати як зняти заднє сидіння на Nissan Qashqai. На цій сторінці ми постараємося надати вам різні методи в залежності від року і серії вашого Nissan Qashqai.

Як зняти заднє сидіння Nissan Qashqai з системою складання болтами тільки спереду

Нарешті, останнє рішення щодо зняття заднього сидіння вашого Nissan Qashqai. В деякі роки складне сидіння не фіксується на задній частині, в цьому випадку це найпростіший спосіб, який ви можете досягти. Вам потрібно буде тільки нахиліть сидіння вперед, і ви отримаєте доступ до гайок Torx, які утримують його на шасі автомобіля. Після того, як ці гайки будуть відвернуті, ви зможете зняти заднє сидіння вашого Nissan Qashqai.Вот і все, тепер у вас повинні бути всі деталі, необхідні для безтурботного зняття заднього сидіння вашого автомобіля. Якщо ви плануєте демонтувати інші деталі, наприклад бампер вашого Nissan Qashqai, ми також підготували кілька посібників, які допоможуть вам в цих квестах.

Якщо, можливо, у вас виникли якісь запитання про Nissan Qashqai, не соромтеся звертатися до нас. Nissan Qashqai категорія.

Як зняти заднє сидіння на Nissan Qashqai. кузова J10 і J11

Автомобільні задні сидіння постійно піддаються механічним навантаженням. Виробник Nissan спочатку закладає в них дуже великий ресурс, вони роками зберігають початкову конфігурацію, забезпечуючи пасажирам високий рівень комфорту, дозволяючи розслабитися в довгій дорозі.

На жаль, іноді виникають неприємні ситуації. Пошкодження механізму регулювання, руйнування набивання, заміна або прочищення паливного фільтра, псування оббивки внаслідок механічної дії або забруднення. в деяких ситуаціях відновлення початкових характеристик і зовнішнього вигляду неможливо без демонтажу.

Демонтаж може знадобитися при відновленні електрики машини і деяких інших агрегатів, доступ до яких спочатку перекритий саме сидінням.

Без зняття сидінь не вдасться обійтися і в тому випадку, якщо є проблеми з працездатністю ременя безпеки. Саме задній “диван” приховує основні вузли центрального ременя, які можуть бути пошкоджені вологою або надмірно інтенсивними навантаженнями.

Конструкція автомобіля Nissan Qashqai дозволяє витягнути сидіння заднього ряду власними силами, без візиту в спеціалізований сервіс, що актуально і для кузова J10, і для J11. Для виконання даного завдання необхідно озброїтися терпінням, деяким запасом часу і торцевих ключем на 16.

Інструкція

Для виконання завдання необхідно слідувати наступним алгоритмом дій:

 • Звільняється підлогове покриття багажного відсіку, відщіпає п’ять фіксуючих елементів і покриття знімається.
 • Демонтуються фіксатори, що утримують задні спинки сидінь, викручуються 4 болта.
 • Демонтуються підголовники, а також захисні кришки, що виключають потрапляння сторонніх часток в механізм, що змінює положення спинки.
 • Викручуються 4 болта, знімається подушка сидіння.
 • З правого боку викручуються 3 болта, після чого знімається чашкодержатель з передбаченим поглибленням.
 • Демонтуються гайки з прорізами, знімається подушка сидіння, обладнана чохлом.
 • знімається чохол.
 • На правому сидінні демонтується болт, після чого знімається анкер, що фіксує основний ремінь безпеки.
 • Знімаються всі кришки, що закривають пристрій коригування кута нахилу спинки, відстібається трос, откручиваются болти, знімається спинка.
 • На правому сидінні знімається гвинт, що утримує кожух підлокітника. Вивертається наступний гвинт, що утримує безпосередньо підлокітник.
 • Демонтується внутрішня кришка сидіння, розташованого справа.
 • Знімається задня стінка, зафіксована трьома гвинтами.
 • Демонтується кришка, після чого відкручується пара гвинтів, що утримують важіль, що фіксує сидіння.
 • З важеля відстібається трос, демонтуються опори підголівників.
 • З боку правого сидіння видаляється кришка, що закриває механізм основного ременя безпеки.
 • Від’єднуються гаки, які утримують чохол задньої спинки, після чого деталь знімається з несучої рами.
 • З правого боку видаляються кришки підлокітника, зафіксовані на рамі.
 • Знімаються всі гайки з прорізами, чохол.
 • Відкручується гвинт, відкидається трос.
 • З правого боку послаблюється гайка, яка регулює механізм натягу основного ременя безпеки.
 • Відкручуються гвинти, демонтуються подушки.
 • Відкручується болт, демонтується замкове з’єднання основного ременя.
 • З боку правого сидіння откручиваются 4 болта, які утримують масивну сполучну штангу.
 • Демонтується сполучна трубка і рама, розташована знизу спинки.

При збірці і установці всі маніпуляції проводяться в зворотній послідовності. Різьблення болтів рекомендується додатково обробити засобом, відштовхуючим вологу, перешкоджає формуванню осередків корозії.

Як зняти заднє сидіння на Nissan Qashqai. кузова J10 і J11

Автомобільні задні сидіння постійно піддаються механічним навантаженням. Виробник Nissan спочатку закладає в них дуже великий ресурс, вони роками зберігають початкову конфігурацію, забезпечуючи пасажирам високий рівень комфорту, дозволяючи розслабитися в довгій дорозі.

На жаль, іноді виникають неприємні ситуації. Пошкодження механізму регулювання, руйнування набивання, заміна або прочищення паливного фільтра, псування оббивки внаслідок механічної дії або забруднення. в деяких ситуаціях відновлення початкових характеристик і зовнішнього вигляду неможливо без демонтажу.

Демонтаж може знадобитися при відновленні електрики машини і деяких інших агрегатів, доступ до яких спочатку перекритий саме сидінням.

Без зняття сидінь не вдасться обійтися і в тому випадку, якщо є проблеми з працездатністю ременя безпеки. Саме задній “диван” приховує основні вузли центрального ременя, які можуть бути пошкоджені вологою або надмірно інтенсивними навантаженнями.

Конструкція автомобіля Nissan Qashqai дозволяє витягнути сидіння заднього ряду власними силами, без візиту в спеціалізований сервіс, що актуально і для кузова J10, і для J11. Для виконання даного завдання необхідно озброїтися терпінням, деяким запасом часу і торцевих ключем на 16.

Демонтуємо задні сидіння Qashqai

Комплект складається з двох окремих подушок. вертикальної спинки і нижнього дивана. Кожна з них знімається окремо. Перед тим, як зняти сидіння на Qashqai приготуйте для роботи торцевої ключ на 16 мм.

Першим знімається нижній диван. Для цього візьміться за його передню частину, просуньте вперед і підніміть вгору. Так ви звільните сидіння від двох пластмасових засувок в основі кузова, які знаходяться на відстані 25 см від краю. Після цього протолкніте під подушку 2 замку ременів безпеки, які знаходяться посередині подушки. Після цього нижню частину можна буде видалити з салону.

Зніміть задню частину пластикового облицювання порогів і задніх стійок кузова. Під нею знаходяться пластини кріплення спинки, прикручені кузова двома гайками на 16. Сама подушка складається з двох частин. Спочатку слід зняти праву частину, оскільки під нею розташований кріплення лівої половини. Установка заднього сидіння Nissan Qashqai проводиться в зворотному порядку.

Nissan Qashqai 2.0 Бензин. Правильне зняття задніх ліхтарів, проблема з електроприводом

Не бійся. Чи не рвіть нічого! Ежекторні кільця. Ми можемо познайомитися з пластиковими стяжками (кабельними стяжками). У мене були розміри 3х150 і 5,5х150. на мій погляд, ідеально. Величезні виявилися гіршими. На жаль, переконайтеся самі.

І всього 10 хвилин вуаля! Оббивка заднього сидіння Прибрав Nissan Qashqai!

Це найпоширеніший зліт і одягання. Це буде складніше для водія і пассажіра.Вот кількість відступів, яке вам потрібно раптово змінити, якщо прохід сильно пошкоджений.

Ми одягаємося в зворотному порядку, починаючи покращувати ергономіку за допомогою пластикових краваток, повертаючи їх носом до внутрішньої частини сидіння після обрізки. щоб вони не упиралися в дупу)))

Я просто поклав їх пальцем в отвір під направляючої. Не тільки те, що потрібно, десь щось вибухнуло, але це не критично. запевняю вас. Краще дотримуватися точки кріплення, щоб не очистити нові отвори в набиванні. З якоїсь причини у мене не було пара для вилучення піни на фабриці. я зламав отвори, щоб замкнути в звичайних місцях. Він просто пробив дірку ножицями і простягнув краватку. Головка з’єднувача повинна бути зовні. Інакше. в іншому випадку було б не дуже зручно затягувати і обробляти стяжку.

Ми також повинні спочатку залишити зв’язку з нашим клієнтом, щоб він або вона могли прикріпитися до точок кріплення, а потім тільки зміцнитися в оббивці.

Пізніше, трохи затягуючи їх, а пізніше, коли ми трохи виправимо нашого клієнта, залишається. затягніть, інакше буде дуже незручно повзати і натягувати оббивку.

І тепер вимита оббивка вже на сидінні.

Омивається пральна машина з попереднім пранням, щоб змити первинну бруд, водянистий Percil (краще Ariel, на жаль, закінчив в той час), дав подвійну концентрацію, ніж для звичайного прання. Мабуть, бути. Я не рекомендую використовувати розсипчасту пудру. вона залишає розводи та плями. Видавлюється при 1000 об / хв. Сухий на ніч. Одягни вранці)

Як демонтувати передні і задні сидіння Кашка?

Демонтаж сидінь в автомобілі Nissan Qashqai не складно зробити самостійно без звернення до сервісного центру. Для цього не потрібно багато часу або спеціального інструменту. Головне, це просто дотримуватися певного порядку дій. Якщо ви знаєте, як зняти заднє сидіння Qashqai, то зможете надіти захисні чохли, виконати перешив крісел і поліпшити звукоізоляцію салону. Під нижньою подушкою ззаду знаходиться люк, доступ до якого необхідний, при заміні паливного насоса або фільтра.

Як Зняти Заднє Сидіння Qashqai

Nissan Qashqai Blacker Зняття дивана заднього сидіння (оббивка) для Nissan Qashqai J10

Я вже писав, що салон в питанні покупки був дуже брудним. Пил з’їла, плями не поглинаються ніякими факторами. Машина потрапила в місто. в результаті ганьба. Я вирішив не висіти з хімчисткою, тому що час від часу хімчистка вказує на позитивний результат, а не на компроміс, з сильним забрудненням. Я наголошую на цьому. Оновлення це продати. Але неможливо очистити тканину, забиту надзвичайно запиленими порами, яку можна чистити тільки шляхом багаторазового прання і прання з хорошим порошком.

Знімаємо стандартну обробку з каші з сидінь. Оскільки Drive2 дозволяє вам повісити тільки 20 фотографій за один раз, ви повинні розділити їх на підтеми і не публікувати багато як це буде невдало. Процедура не складна, і повірте мені. що робиться просто без досвіду і без особливих здібностей. Точність і неквапливість. у нашого клієнта залишається те, що потрібно.

Тепер поговоримо про задньому дивані кашка. Я не знімав спинки. вони були напрочуд застосовні після пилососа зі спеціальним обладнанням. Однак диван намагався прати окремо. Шахрайство тут не підведе.

Ми бачимо пластикові напрямні з боків. Обережно зніміть їх з рами сидіння. целюлоза.

Ззаду розблокуйте залізні кільця за годинниковою стрілкою.

В області ніг досить просто, по колу спеціально потрібно тягнути рамку.

Якщо ви видалили прокладку по колу, переконайтеся, що сидіння ергономічного сидіння прикріплені металевими кільцями до залізних напрямних в піні. Візьмемо плоскогубці, візьмемо гору кільця і, натиснувши на нього залізною направляючої, повернемо за годинниковою стрілкою. Якщо ви не натиснете, можна видалити напрямну з піни. Це легко лікувати, але чому? У деяких місцях через специфіку монтажних кілець доводилося обертати проти годинникової стрілки. Подивися на ситуацію.

Інструкція

Для виконання завдання необхідно слідувати наступним алгоритмом дій:

 • Звільняється підлогове покриття багажного відсіку, відщіпає п’ять фіксуючих елементів і покриття знімається.
 • Демонтуються фіксатори, що утримують задні спинки сидінь, викручуються 4 болта.
 • Демонтуються підголовники, а також захисні кришки, що виключають потрапляння сторонніх часток в механізм, що змінює положення спинки.
 • Викручуються 4 болта, знімається подушка сидіння.
 • З правого боку викручуються 3 болта, після чого знімається чашкодержатель з передбаченим поглибленням.
 • Демонтуються гайки з прорізами, знімається подушка сидіння, обладнана чохлом.
 • знімається чохол.
 • На правому сидінні демонтується болт, після чого знімається анкер, що фіксує основний ремінь безпеки.
 • Знімаються всі кришки, що закривають пристрій коригування кута нахилу спинки, відстібається трос, откручиваются болти, знімається спинка.
 • На правому сидінні знімається гвинт, що утримує кожух підлокітника. Вивертається наступний гвинт, що утримує безпосередньо підлокітник.
 • Демонтується внутрішня кришка сидіння, розташованого справа.
 • Знімається задня стінка, зафіксована трьома гвинтами.
 • Демонтується кришка, після чого відкручується пара гвинтів, що утримують важіль, що фіксує сидіння.
 • З важеля відстібається трос, демонтуються опори підголівників.
 • З боку правого сидіння видаляється кришка, що закриває механізм основного ременя безпеки.
 • Від’єднуються гаки, які утримують чохол задньої спинки, після чого деталь знімається з несучої рами.
 • З правого боку видаляються кришки підлокітника, зафіксовані на рамі.
 • Знімаються всі гайки з прорізами, чохол.
 • Відкручується гвинт, відкидається трос.
 • З правого боку послаблюється гайка, яка регулює механізм натягу основного ременя безпеки.
 • Відкручуються гвинти, демонтуються подушки.
 • Відкручується болт, демонтується замкове з’єднання основного ременя.
 • З боку правого сидіння откручиваются 4 болта, які утримують масивну сполучну штангу.
 • Демонтується сполучна трубка і рама, розташована знизу спинки.

При збірці і установці всі маніпуляції проводяться в зворотній послідовності. Різьблення болтів рекомендується додатково обробити засобом, відштовхуючим вологу, перешкоджає формуванню осередків корозії.

ЗНЯТТЯ І УСТАНОВКА ЗАДНЕГО СИДІННЯ Nissan Qashqai, Qashqai2

Заднє сидіння складається з подушки і спинки, яка, в свою чергу, складається з двох частин, кожну з яких можна зняти окремо.

Вам буде потрібно торцева головка «на 16».

2 підійміть подушку, посуньте її вперед, вийнявши її фіксатори з двох отворів в основі кузова.

3 протолкніте під подушку замки задніх ременів безпеки.

4 відведіть замки назад і вийміть подушку з салону автомобіля.

Подденьте край задньої облицювання правого порога кузова.

6 і зніміть облицювання долаючи пружний опір її фіксаторів.

Аналогічно зніміть облицювання правої задньої стійки кузова.

Відверніть дві гайки кріплення зовнішньої петлі правої частини спинки до кузова.

Виверніть болт і відверніть гайку кріплення внутрішньої петлі лівої частини спинки.

Відверніть дві гайки кріплення зовнішньої петлі лівої частини спинки аналогічно тому, як це робили для правої частини (див. Пп. 9 і 10 в даному підрозділі) і зніміть ліву частину спинки.

Встановіть деталі в порядку, зворотному зняттю. Перед установкою нанесіть на болти і гайки кріплення спинки заднього сидіння анаеробний фіксатор різьби.

Як зняти заднє сидіння на Nissan Qashqai. кузова J10 і J11

Автомобільні задні сидіння постійно піддаються механічним навантаженням. Виробник Nissan спочатку закладає в них дуже великий ресурс, вони роками зберігають початкову конфігурацію, забезпечуючи пасажирам високий рівень комфорту, дозволяючи розслабитися в довгій дорозі.

На жаль, іноді виникають неприємні ситуації. Пошкодження механізму регулювання, руйнування набивання, заміна або прочищення паливного фільтра, псування оббивки внаслідок механічної дії або забруднення. в деяких ситуаціях відновлення початкових характеристик і зовнішнього вигляду неможливо без демонтажу.

Демонтаж може знадобитися при відновленні електрики машини і деяких інших агрегатів, доступ до яких спочатку перекритий саме сидінням.

NISSAN QASHQAI ST J11 снятия заднего дивана

Без зняття сидінь не вдасться обійтися і в тому випадку, якщо є проблеми з працездатністю ременя безпеки. Саме задній “диван” приховує основні вузли центрального ременя, які можуть бути пошкоджені вологою або надмірно інтенсивними навантаженнями.

Конструкція автомобіля Nissan Qashqai дозволяє витягнути сидіння заднього ряду власними силами, без візиту в спеціалізований сервіс, що актуально і для кузова J10, і для J11. Для виконання даного завдання необхідно озброїтися терпінням, деяким запасом часу і торцевих ключем на 16.

Як демонтувати передні і задні сидіння Кашка?

Демонтаж сидінь в автомобілі Nissan Qashqai не складно зробити самостійно без звернення до сервісного центру. Для цього не потрібно багато часу або спеціального інструменту. Головне, це просто дотримуватися певного порядку дій. Якщо ви знаєте, як зняти заднє сидіння Qashqai, то зможете надіти захисні чохли, виконати перешив крісел і поліпшити звукоізоляцію салону. Під нижньою подушкою ззаду знаходиться люк, доступ до якого необхідний, при заміні паливного насоса або фільтра.

Як зняти заднє сидіння на Nissan Qashqai?

 • Спочатку необхідно зняти нижню частину дивана. Рухом вгору звільнити її від двох пластмасових кріплень. Засувки перебувають по на видаленні 20-30 см від краю сидіння.
 • Виймаючи диван, «втопити» фіксатори кріплення ременя безпеки в технологічні отвори.
 • Демонтаж задньої спинки почати з більшої частини.
 • Відкрутити болт кріплення ременя безпеки.
 • Опустити задню спинку вниз.
 • Відкрити технологічне пластмасове вікно, що знаходиться збоку від сидіння (в арці).
 • Головкою на 16 мм або торцевий гайковий ключ відкрутити дві гайки, які утримують спинку сидіння. Якщо автомобіль обладнаний опцією «обігрів». від’єднати електричний роз’єм.
 • Відкрити технологічне вікно на протилежному боці.
 • Відкрутити дві гайки, які утримують сидіння.
 • Зняти меншу частину спинки заднього сидіння. Відкручувати болт кріплення ременя безпеки не потрібно.

Демонтуючи в Nissan Qashqai заднє сидіння будьте уважні, особливо витягуючи його з салону.

При установці всі операції проводяться в зворотній послідовності. Не забудьте підключити електричні роз’єми. Таки чином, питання як зняти сидіння Nissan Qashqai вирішується за все за кілька хвилин. хай щастить.

Якщо матеріал був для вас цікавий або корисний, опублікуйте його на своїй сторінці в соціальній мережі:

Як зняти заднє сидіння Nissan Qashqai

Ну, там багато чого цікавого. Мені, особисто треба було завязочки від чохлів до чого-небудь прив’язати.

додано через 1 хвилину Грю ж, побоявся поламати чого. Дякую за підказку, вже впорався.

А у мене питання, хіба можна на сидіння Кашка, принаймні передні, надягати чохли? Чи не завадить це в разі ДТП, не дай Бог, тьху-тьху-тьху, роботі бічних подушок безпеки, вмонірованних в ці самі сидіння? Якщо це так, який сенс одягати чохли тільки на задні сидіння.: Iii:

вішають чохли з дірками в районі подушки безпеки. 2. вешеают чохли, у яких в районі подушки безпеки тканину злегка пришита нитками, які при спрацьовуванні поодушкі розриваються.

А у мене питання, хіба можна на сидіння Кашка, принаймні передні, надягати чохли? Чи не завадить це в разі ДТП, не дай Бог, тьху-тьху-тьху, роботі бічних подушок безпеки, вмонірованних в ці самі сидіння? Якщо це так, який сенс одягати чохли тільки на задні сидіння.: Iii:

можна бажано рідні, при спрацьовуванні бічних подушок вилазить така металева хрень яка зазрезает обшивку сидіння по шву, хоча додаткова перешкода всерівно вкраде якісь мілісекунди, які іноді саме життя і рятують 🙂

Теж здивований. Машині скоро 2 роки, сидіння як нові. Тканина. супер. Якщо треба. хімчистка. Їздити самому кілька років на підстилці, щоб потім продати комусь нові сидіння? звільніть.

PS двоє маленьких дітей, бруд ззаду регулярно, але про чохлах і думки не виникає.

Їздити самому кілька років на підстилці, щоб потім продати комусь нові сидіння

Як зняти заднє сидіння на Nissan Qashqai. кузова J10 і J11

Автомобільні задні сидіння постійно піддаються механічним навантаженням. Виробник Nissan спочатку закладає в них дуже великий ресурс, вони роками зберігають початкову конфігурацію, забезпечуючи пасажирам високий рівень комфорту, дозволяючи розслабитися в довгій дорозі.

На жаль, іноді виникають неприємні ситуації. Пошкодження механізму регулювання, руйнування набивання, заміна або прочищення паливного фільтра, псування оббивки внаслідок механічної дії або забруднення. в деяких ситуаціях відновлення початкових характеристик і зовнішнього вигляду неможливо без демонтажу.

Демонтаж може знадобитися при відновленні електрики машини і деяких інших агрегатів, доступ до яких спочатку перекритий саме сидінням.

Без зняття сидінь не вдасться обійтися і в тому випадку, якщо є проблеми з працездатністю ременя безпеки. Саме задній “диван” приховує основні вузли центрального ременя, які можуть бути пошкоджені вологою або надмірно інтенсивними навантаженнями.

Конструкція автомобіля Nissan Qashqai дозволяє витягнути сидіння заднього ряду власними силами, без візиту в спеціалізований сервіс, що актуально і для кузова J10, і для J11. Для виконання даного завдання необхідно озброїтися терпінням, деяким запасом часу і торцевих ключем на 16.

Как снять заднее сидение nissan qashqai

Інструкція

Для виконання завдання необхідно слідувати наступним алгоритмом дій:

 • Звільняється підлогове покриття багажного відсіку, відщіпає п’ять фіксуючих елементів і покриття знімається.
 • Демонтуються фіксатори, що утримують задні спинки сидінь, викручуються 4 болта.
 • Демонтуються підголовники, а також захисні кришки, що виключають потрапляння сторонніх часток в механізм, що змінює положення спинки.
 • Викручуються 4 болта, знімається подушка сидіння.
 • З правого боку викручуються 3 болта, після чого знімається чашкодержатель з передбаченим поглибленням.
 • Демонтуються гайки з прорізами, знімається подушка сидіння, обладнана чохлом.
 • знімається чохол.
 • На правому сидінні демонтується болт, після чого знімається анкер, що фіксує основний ремінь безпеки.
 • Знімаються всі кришки, що закривають пристрій коригування кута нахилу спинки, відстібається трос, откручиваются болти, знімається спинка.
 • На правому сидінні знімається гвинт, що утримує кожух підлокітника. Вивертається наступний гвинт, що утримує безпосередньо підлокітник.
 • Демонтується внутрішня кришка сидіння, розташованого справа.
 • Знімається задня стінка, зафіксована трьома гвинтами.
 • Демонтується кришка, після чого відкручується пара гвинтів, що утримують важіль, що фіксує сидіння.
 • З важеля відстібається трос, демонтуються опори підголівників.
 • З боку правого сидіння видаляється кришка, що закриває механізм основного ременя безпеки.
 • Від’єднуються гаки, які утримують чохол задньої спинки, після чого деталь знімається з несучої рами.
 • З правого боку видаляються кришки підлокітника, зафіксовані на рамі.
 • Знімаються всі гайки з прорізами, чохол.
 • Відкручується гвинт, відкидається трос.
 • З правого боку послаблюється гайка, яка регулює механізм натягу основного ременя безпеки.
 • Відкручуються гвинти, демонтуються подушки.
 • Відкручується болт, демонтується замкове з’єднання основного ременя.
 • З боку правого сидіння откручиваются 4 болта, які утримують масивну сполучну штангу.
 • Демонтується сполучна трубка і рама, розташована знизу спинки.

При збірці і установці всі маніпуляції проводяться в зворотній послідовності. Різьблення болтів рекомендується додатково обробити засобом, відштовхуючим вологу, перешкоджає формуванню осередків корозії.

Як зняти і замінити задні сидіння на Nissan Qashqai своїми руками

Зняття заднього сидіння Nissan Qashqai без відвідування спеціалізованого сервісного центру цілком реально виконати і в гаражних умовах. Для цього не потрібно багато часу і спеціального інструменту. Але необхідно дотримуватися заходів безпеки і знати порядок демонтажу.

Як зняти задні сидіння Nissan Qashqai. інструкція

Збірка і установка виробляються в зворотному порядку. Затягуйте кріплення з необхідними зусиллями.

Nissan Qashqai J11 (2018 рік). Інструкція. частина 5

Безпека: сидіння, ремені безпеки і додаткові утримують системи

Обов’язково переконайтеся в тому, що стрічка ременя не затиснута важелем фіксатора або іншою деталлю автомобіля.

ПІДЛОКІТНИКИ (для деяких варіантів виконання автомобіля)

Кришку відділення в центральній консолі можна ис-користувати в якості підлокітника.

На задньому сидінні потягніть за верхню частину підло-котніка і встановіть його горизонтально.

Об’єм багажного відділення можна збільшити, склавши впе-ред спинку заднього сидіння.

Переконайтеся, що підголівники належним чином прибрані,

см. розділ «Підголівники» нижче в цьому розділі.

Потягніть засувку, щоб відкрити замок спинки сидіння.

Щоб повернути сидіння у вертикальне положення

Переконайтеся в тому, що ремінь безпеки не буде за-

Підніміть спинку сидіння вгору і натисніть на неї до

Якщо ви бачите червоний ярличок, це означає, що

спинка сидіння не повністю зафіксована. У такому випадку натисніть засувку, повторно складіть спинку сі-денья і знову поверніть її в вертикальне положення.

При виявленні будь-якого порушення нормального

функціонування або при відмові обігрівачів сі-дений, вимкніть систему і зверніться на сервісну станцію офіційного дилера NISSAN для перевірки і ремонту системи.

Передні сидіння обігріваються вбудованими нагрівач-ними елементами. Вимикачі для передніх сидінь рас-покладені на центральній консолі і можуть використовуватися незалежно один від одного.

Для сильного обігріву натисніть верхню (HI) сто-

Для помірного обігріву натисніть нижню (LO)

При включенні помірного або сильного обігріву

Для виключення обігріву сидіння натисніть сторону HI

або LO клавіші так, щоб вона повернулася в горизон-тальне положення.

Переконайтеся в тому, що світловий індикатор погас.

Роботою обігрівача сидіння управляє термостат, який автоматично включає і вимикає нагрівання-вальний елемент. Вбудований в перемикач індика-тор горить постійно, поки обігрівач включений.

Після прогріву сидіння до комфортної температури або перед тим, як залишити автомобіль на стоянці, не забудьте вимкнути обігрів сидінь.