Заміна масла в АКПП Land Cruiser 200

Заміна масла АКПП Toyota Land Cruiser 200 дизель

масло, акпп, land, cruiser

Технічний центр Toyota Дубровка вітає дорогих наших читачів, а так же шанувальників автомобілів японського концерну. Сьогодні запис в нашому блозі буде присвячена заміні масла в автоматичній коробці передач Toyota Land Cruiser 200 з дизельним двигуном. Як відомо Toyota Land Cruiser 200 випускається з кінця 2007 року. За роки виробництва було кілька «рестайлінг» моделі. Герой нашої розповіді Toyota Land Cruiser 200 2013 року випуску. Під капотом восьмициліндровий дизельний двигун 1 VD FTV. Переходимо до заміни масла в АКПП.

Заміна масла в автоматичній коробці передач на Toyota Land Cruiser 200 тільки здається простою роботою на перший погляд. Насправді ж в цій роботі є безліч тонкощів і нюансів. Деякий час тому ми розповідали про заміну масла в АКПП автомобіля Toyota Land Cruiser Prado 150 більш детально можна ознайомитися за посиланням в нашому блозі.

Ми в запису блогу присвяченій заміні масла в АКПП Toyota Land Cruiser Prado 150 ми розповідали досить докладно про типи масла в автоматичній коробці передач, а так же способах заміни.

Зокрема після 2006 року в коробки передач заливається масло серії WS. Відносно заміни масла в АКПП Toyota Land Cruiser 200 є кілька способів заміни масла. повний, частковий із заміною фільтра і частковий без заміни фільтра.

Який спосіб заміни масла вибрати залежить від стану масла в коробці передач. Якщо масло сильно темне рекомендується виконати заміну масла за допомогою апарату методом заміщення. тоді нове масло під тиском буде витісняти темне масло і можна бути впевненим в повній заміні масла. Так само при такому способі обов’язково змінюється і масляний фільтр.

Якщо масло в АКПП змінюється регулярно кожні 60 000. 80 000 км і автомобіль не відчуває підвищених навантажень тоді можна обійтися частковою заміною масла. При частковій заміні масла в АКПП на Toyota Land Cruiser 200 дизель ми так само рекомендуємо замінити і фільтр. Сьогодні ми якраз проводили заміну масла в АКПП частковим методом.

Після зливу масла, демонтуємо піддон АКПП. На піддоні встановлені магніти. На них осідають продукти зносу. Після зняття піддону вони очищаються, так само миється і сам піддон від залишків олії. Обов’язково встановлюємо нову прокладку піддону. Після цих робіт ми виконуємо заміну фільтру. Потім встановлюємо піддон на автоматичну коробку передач і заправляємо маслом. Начебто все. але насправді тонкощі криються в деталях. Тепер нам необхідно запустити двигун, прогріти АКПП до певної температури і виставити рівень масла. Зайве масло просто зливається через спеціальний клапан в піддоні. Нерідко при нехтуванні виставлення рівня масло з’являються «поштовхи», «стусани» і коробка передач працює неправильно.

Ось і все що ми хотіли Вам сьогодні розповісти про заміну масла в АКПП на дизельному Toyota Land Cruiser 200 2013 року випуску. До нових зустрічей, дорогі друзі!

Заміна масла в АКПП- Toyota Land Cruiser 200

Масло в АКПП. спеціальна рідина, що забезпечує роботу автоматичної коробки передач. В процесі експлуатації якість трансмісійної рідини погіршується. Своєчасна заміна масла в АКПП в Land Cruiser 200 забезпечує безперебійну роботу основних вузлів автомобіля. Існує думка, що деякі АКПП є «необслуговуваних». Як показує практика, заміна масла є обов’язковою процедурою для Toyota Land Cruiser 200 з об’ємом двигуна 4.2 та 4.7 л. Процедура проводиться під час регулярного обслуговування в сервісі, в деяких випадках знадобиться спеціальна апаратура.

Як правильно самостійно змінити масло в АКПП на Toyota Land Cruiser 200?

Заміна масла в АКПП Toyota Land Cruiser 200 (дизель) проводиться за стандартною процедурою. Алгоритм дій зберігається і для бензинових двигунів, дозволяючи автовласникові міняти мастильну рідину самостійно. Для цього потрібне дотримання простий інструкції і увагу до рекомендацій фахівців і заводу-виготовлювача.

Повна заміна масла в АКПП

У Land Cruiser 200 заміна масла в АКПП в повному обсязі проводиться за допомогою спеціального обладнання. Також буде потрібно значна розбирання трансмісії, що вимагає кваліфікації і досвіду. З урахуванням цього фактора за повною заміною звертаються в спеціалізовані центри.

Повний злив старого масла з АКПП Toyota Land Cruiser 200 дозволяє краще очистити систему від продуктів відпрацювання. Така процедура поєднується з ремонтом і заміною деяких вузлів. Реалізовувати її рекомендується при виявленні серйозних неполадок з трансмісією, значній кількості стружки на магнітах і інших факторах, що вказують на несправність АКПП.

Часткова заміна масла в АКПП

Часткова заміна масла в АКПП на Toyota Land Cruiser своїми руками передбачає стандартний порядок дій. Здійснити подібну процедуру може і початківець автовласник, для цього досить дотримуватися таку поетапність:

 • двигун прогрівають для кращої циркуляції мастила в системі;
 • в нижній частині демонтують захист двигуна, якщо така є;
 • підставляють ємність, акуратно відкорковують слив;
 • коли рідина перестане стікати. відкручують піддон;
 • знімати піддон потрібно акуратно, може пролитися ще до півлітра олії;
 • змінюють зношені деталі і прокладки, проводять очищення сполук;
 • піддон і магніти очищають насухо, монтують на місце, закупорюють слив;
 • в систему за допомогою воронки заливають нове трансмісійне масло;
 • двигун прогрівають з перемиканням всіх передач, перевіряють рівень мастила, при необхідності доливають.

Часткова заміна передбачає, що при зливі стікає до 40-70% мастильної рідини. Щоб підвищити якість виконаної процедури і поліпшити результат роблять промивання системи.

Дана процедура передбачає, що після першого прогріву двигуна або після певного пробігу залита мастило зливається як відпрацьована. Процедуру перезаливання повторюють до тих пір, поки на виході масло не збереже відносну чистоту.

Робиться це для того, щоб під час прогріву двигуна змішати залишки мастила з новою рідиною. При неможливості злити її відразу такий варіант дозволяє значно знизити процентний відпрацьованого масла до його загального обсягу в системі.

Що відбувається з машиною якщо недостатньо масла в АКПП?

Наслідки несвоєчасної заміни масла в трансмісії автомобіля пов’язані з функціоналом мастильної рідини. Основне її призначення пов’язано зі зниженням тертя між робочими механізмами і підвищенням терміну їх служби.

Також циркуляція мастила виводить з працюючих вузлів надлишки тепла і продукти тертя. Минулий термін служби мастильної рідини спричинить за собою перегрів працюючих механізмів АКПП, підвищене стирання деталей, збільшення осаду і домішок.

Основною ознакою несвоєчасної заміни трансмісійного масла для Toyota Land Cruiser 200 вважається порушення роботи АКПП. Некоректне перемикання, вібрації і посмикування, сторонні шуми, інші збої. все це вказує на наслідки вичерпаний термін служби мастильної рідини.

Чекати прояви подібних ознак не рекомендується. Фахівці звертають увагу на актуальність профілактичних оглядів системи. Необхідність заміни визначають за зовнішнім станом мастильної рідини.

Істотна зміна кольору і густини масла, поява запаху гару, домішок і осаду. все це вказує на необхідність поміняти трансмісійну мастило. Якщо ж виявляються несправності і в роботі АКПП. звертаються до спеціалізованого центру і проходять повноцінну діагностику.

Актуальним питанням в технічному обслуговуванні АКПП Land Cruiser 200 стає періодичність заміни масла. Рекомендації фахівців і заводу-виготовлювача в даному питанні дещо відрізняються. Обумовлено це російськими умовами експлуатації, які вважаються для автомобілів важкими.

Міняти масло в АКПП Land Cruiser методом часткової перезаливання рекомендується кожні 15-20 тис. Км пробігу. Якщо проводиться повна заміна у фахівців, допустимий пробіг підвищується до 40 тис. Км. Однак остаточне значення автовласником визначається самостійно на індивідуальному рівні в ході регулярних профілактичних перевірок.

Заміна масла АКПП

На пробігу 160 тир вирішив замінити масло.Ісходние дані: по дилерської інформації масло міняли заміщенням на пробігу 80 т.к.м. Без заміни фільтров.Снімаем захист. Ретельно очищаємо піддон АКПП від піску і грязі.Особенно привалочних площині. Чистимо щіткою місця під головки болтов.Викручіваем зливну пробку піддону і зливаємо масло.От повної заміни прогоном або заміщенням вирішено було відмовитися через хорошою чистоти старого масла.

Акуратно відкручуємо болти піддону. Я викрутив все. Піддон прикипів так. що віддерти його було важким завданням. У піддоні багато масла. НЕ улейтесь:) Сам піддон досить чистий. мулу на магнітах мінімум.

Нові прокладка піддону, фільтр, кільця ущільнювачів.

Чистимо піддон коробки. Не забуваємо про магніти.

Прикручуємо фільтр. Ставимо нову прокладку зливної пробки. Затягуємо пробку. відкручуємо заливну.

Запускаємо двигун. Проганяємо селектор по всім режимам (в т.ч. і режим “s” з ручним перебором передач) з затримкою в кілька секунд. Відкручувати заливну пробку на запущеному двигуні треба акуратно. летить масло. Після прогону по передачам доливаємо уровень.Запускаемся, підключаємо комп і чекаємо поки масло коробки нагріється до 41 град 2 град.Лучше гріти на ходу. Я стояв в гаражі 20 хвилин близько 10 хвилин підганяв мотор на 2-3 т. Про. І то ледве догрівали до потрібної температури.По досягненні необхідної температури відкручуємо пробку контролю. якщо масло ллється, даємо йому стекти. Якщо немає. доливаємо поки не потечет.Меняем прокладку і закручуємо пробку.У кого немає компа для контролю температури є альтернативний метод.Тут матеріал.www.4wd.ru / forum / index.php? Showtopic = 13875st = 40

Масло трансмісійне Toyota WS 4л 888602305Масло трансмісійне Toyota WS 1л 0888681210

Про всяк випадок перевірте номера на придатність до Вашого авто.

Заміна масла в АКПП Land Cruiser 200

Шановні автовласники, інтервали заміни робочої рідини КПП встановлює завод виробник агрегату. Ці інтервали прописані в керівництві по експлуатації для кожного автомобіля. На сьогоднішній день все частіше і частіше використовуються рідини на синтетичної і напівсинтетичній основі, передбачуваний термін експлуатації яких розрахований на весь термін служби автомобіля. Але не будемо забувати, що КПП. агрегат, в якому знаходиться велика кількість пар тертя. А тертя, як відомо, викликає неминучий знос. Причому зношуються часто різнорідні матеріали, такі як сталь, алюміній, спеціальні фрикційні матеріали. Тому в конструкцію коробки передач завжди включені фільтр і магніти для збору продуктів зносу. В середньому, міняти рідину коробки передач необхідно раз в 40 000 км або 24 місяці, в залежності від того, що настане раніше. При використанні автомобіля у важких умовах, інтервал заміни необхідно скоротити.

Періодичність заміни масла в АКПП.

Інтервали заміни робочої рідини в АКПП встановлює завод виробник агрегату. Тільки інженери, які розробили коробку передач, краще знають яке масло і з якою періодичністю міняти в вашому автомобілі. Тому треба звернутися до керівництва по експлуатації автомобіля, розділ. технічне обслуговування автомобіля. Для прикладу розгляну:

Suzuki Grand Vitara. 2007 року випуску. У розділі «Огляд і техобслуговування» в рядку «Автоматична коробка передач» сказано, що заміна рідини кожні 165 000 км. Після таблиці, в якій наведено графік технічного обслуговування глава з назвою: «Технічне обслуговування при важких умовах експлуатації». Тут вказані ці найважчі умови:

А. повторюються короткі поездкі.Б. Їзда по важкопрохідних і (або) брудним дорогам.В. Їзда по курних дорогам.Г. Їзда в дуже холодну погоду і (або) по обробленим сіллю дорогам.Д. Повторювані короткі поїздки в дуже холодну погоду.Е. Використання етилованого бензину. Ж. (Для дизеля) Використання низькоякісного топліва.З. Їзда з причепом (Якщо допускається).

І для рідини в автоматичній трансмісії, в разі дії пунктів Б, Д, і З заміна через кожні 30 00 кілометрів або 24 місяці експлуатації, в залежності від того, що настане раніше.

Toyota Land Cruiser 200. 2010 року випуску. У розділі «Графік проведення технічного обслуговування» в рядку «Рідина для автоматичної трансмісії» взагалі не вказано інтервал для заміни рідини. Слід розуміти, що АКПП не потребує заміни робочої рідини протягом всього терміну експлуатації. Після основного графіка є «Графік додаткового технічного обслуговування». Тут вказано:

А. Під час буксирування причепа, використанні автопричепи-каравану або верхнього багажника Б. При тривалому водінні на високій швидкості (80% або більше від максимальної швидкості автомобіля) протягом більше 2 годин

Заміна рідини кожні 80 000 км.

Подібна картина з рідиною в АКПП у всіх автовиробників.

Безумовно, якість рідини для автоматичної трансмісії з ростом технічного прогресу зростає, вже можна допускати більш тривалі інтервали обслуговування. Але щоденна практика по заміні рідини в АКПП показує, скільки продуктів зносу зливається з коробки передач. Навіщо все це збирати в автоматичній коробці, так і пропускна здатність фільтра з часом погіршується, що призводить до масляного голодування.

Висновок. Ми рекомендуємо міняти рідину в АКПП, кожні 30 000-50 000 кілометрів, з обов’язковою заміною фільтра, якщо, звичайно, він доступний (є коробки передач, де для заміни фільтра потрібно повне розбирання агрегату).

LC 200/Дизель /10г.в./Замена масла в АКПП с фильтром.

Як ми міняємо робочу рідину в АКПП.

У багатьох статтях, наведених на цьому сайті, простежується стратегія дотримання технічної документації заводу виробника при виконанні будь-яких робіт з обслуговування і ремонту автомобілів. На сьогоднішній день у нас колосальна база оригінальної документації до автомобілів, які ми беремо на ремонт (емблеми автомобілів у верхній частині сайту).Руководствуясь технічною документацією два основних способи по заміні рідини в АКПП.

А. Сливаем стару рідину і заливаємо нову, встановлюємо рівень рідини. Б. Сливаем стару рідину, знімаємо піддон АКПП, міняємо фільтр. Відмиваємо зняті піддон і магніти від продуктів зносу. Збираємо в зворотній послідовності, встановлюємо рівень жідкості.Еслі робоча рідина після такої процедури має темний колір, власнику автомобіля пропонуємо ще раз замінити рідину, не знімаючи піддону АКПП, після короткочасної експлуатації.

Коли міняти масло в АКПП

Згодом трансмісійна рідина забруднюється. в ній з’являються продукти зносу ущільнювачів, фрикційних дисків і інших елементів. Ознаки брудного масла, що підлягає негайній заміні, такі:

 • Стійкий запах гару;
 • Перемикання передач під час руху супроводжується «ривками»;
 • Надмірний шум при роботі двигуна;
 • Темний колір;
 • Вкраплення сторонніх часток;
 • Зміна консистенції. рідина густіє або розріджується.

Сукупність декількох ознак говорить про необхідність термінової заміни масла. Ігнорувати проблему не можна, процедура обійдеться набагато дешевше, ніж ремонт коробки передач. Згідно мануалу, складеним для обслуговування автомобілів Toyota (як з дизельним, так і з бензиновим двигуном) з коробкою-автомат, повна заміна повинна проводитися через кожні 40 тис. Км пробігу. Часткове оновлення трансмісійної рідини потрібно через 15 тис. Км. Якщо автомобіль експлуатується в екстремальних умовах або сільській місцевості, заміна масла потрібно вже через 30 тис. Км пробігу.

Підбір масла для АКПП

При виборі трансмісійної рідини в першу чергу потрібно враховувати рекомендації виробника. Ціна оригінальних масел досить висока, проте саме вони будуть оптимальним варіантом для авто. Допускається використання наступних рідин:

 • Toyota ATF WS (World Standart). Така рідина використовується в автомобілях, випущених після 2000 року, має підвищений термін служби;
 • Toyota ATF T-IV. Рекомендується для автомобілів з 1990 по 2000 роки випуску;
 • Toyota ATF-DIII. Має хорошу в’язкість, підходить для автомобілів, експлуатованих в регіонах з холодним кліматом.

ПОЛНАЯ ЗАМЕНА МАСЛА В АКПП Toyota Land Cruiser 200/Aisin AB60F

Не варто експериментувати і змішувати різні типи трансмісійних рідин, це може привести до серйозних поломок.

TOYOTA LAND CRUISER 200. РЕМОНТ АКПП

Наш підхід орієнтований на максимально ефективне використання бюджету на ремонт АКПП Toyota Land Круізер 200 ТЛК: де то варто зробити ремонт будь-якого вузла або деталі і здорово зекономити, десь доводитися купувати саме нові комплектуючі бо з досвіду знаючи, що відремонтована деталь довго не проходить. ми не будемо так робити не дивлячись на миттєву вигоду. Нам потрібно стабільно працююче сарафанне радіо, тобто залізні рекомендації.

Ми ніколи нічого не приховуємо. дефектация перед капітальним ремонтом АКПП вашої Toyota Land Круізер 200 завжди проходить при особистій присутності клієнта або довіреної їм особи.

Ми чітко дотримуємося гарантійні зобов’язання: ви ніколи не побачите хитрих договорів з маленькими буквами з обов’язковими додатковими послугами після відновлення в конкретно заданий період і при виході з термінів (хоч на 1 день або 1 км запізнився). позбавлення гарантії. Якщо що то трапляється в гарантійний період з нашої вини, то всі роботи з усунення несправності безкоштовні.

Є партнерами ZF, Transtar, Borg Warner, Precision, Sonnax, Alto, Dynax, Slausson, Transtec.

Заміна масла в АКПП Toyota Land Cruiser 200

Повідомлення 777 »Вів липня 06, 2010 9:45 pm

Повідомлення Шурпа_Коробкін »Вів липня 06, 2010 9:49 pm

Повідомлення 777 »Нед липня 11, 2010 3:10 pm

Повідомлення vladd »Нед липня 11, 2010 10:27 pm

Повідомлення 777 »П’ят липня 23, 2010 1:37 pm

Повідомлення Baberr »П’ят липня 23, 2010 3:19 pm

Повідомлення Baberr »П’ят липня 23, 2010 3:32 pm

Повідомлення 777 »П’ят липня 23, 2010 5:08 pm

Повідомлення Baberr »П’ят липня 23, 2010 5:49 pm

Повідомлення Baberr »П’ят липня 23, 2010 5:53 pm

Повідомлення 777 »П’ят липня 23, 2010 9:19 pm

Повідомлення 777 »П’ят липня 23, 2010 9:39 pm

Повідомлення vladd »Сб Липня 24, 2010 12:58 pm

Заміна масла в АКПП Toyota Land Cruiser 200

6 Коментарі та думки власників

Вітаю! Тлк200, 2010 р.в. придбав буквально днями. Замінив малпюа в двигуні і коробці з’явився наступний симптом: при наборі швидкості не своєчасно перемикає на передачу вище, обороти на мить підвищуються до 4 приблизно, далі перемикається без поштовху. При гальмуванні відбувається якийсь поштовх, відчувається ніби різко гальмо спрацював. Відбувається не завжди, але часто. Грішу на неправильно вироблену заміну масла в коробці, неправильно дотримали рівень думаю. Будь ласка поставте діагноз якщо це можливо

Доброго дня. Причин поштовхів може бути багато. Найчастіше це неправильна робота гидроблока і соленоїдів. Почніть з їх ремонту або заміни.

ДІНАКС Транс т. 7 (495) 979-14-95 (консультації, ціни і т.д.) На цьому номері є Whatsapp, Telegram.

Добридень! Підкажіть що може бути, Toyota Land Cruiser 200, дизель V 4,5.На ходу при натисканні на педаль газу (при обгоні) коробка не перемикає на знижену передачу, (масло в коробці замінив не допомогло)

ДІНАКС Транс т. 7 (495) 979-14-95 (консультації, ціни і т.д.) На цьому номері є Whatsapp, Telegram.

Здраствуйте. Після заміни двигуна, через три дні у авто побігло масло АКПП. Після зняття побачили що провернули втулку маслонасоса. В чому може бути причина? Land cruiser 200 4,5 2011. Людина звинувачує мене, нібито неправильно поставив (АКПП не знімалася, проводилася тільки заміна ДВС) спасибі

Добрий день, Ілля. Втулку насоса зазвичай зриває при перегріванні гідротрансформатора. У вашому випадку було механічне втручання при установці АКПП чи ні з ходу не визначиш. Віддайте гідротрансформатор в ремонт. Якщо в ньому проблеми не буде, то можливо при установці АКПП зачепили втулку шийкою гідротрансформатора.

ДІНАКС Транс т. 7 (495) 979-14-95 (консультації, ціни і т.д.) На цьому номері є Whatsapp, Telegram.

Заміна масла в АКПП- Toyota Land Cruiser 200

Масло в АКПП. спеціальна рідина, що забезпечує роботу автоматичної коробки передач. В процесі експлуатації якість трансмісійної рідини погіршується. Своєчасна заміна масла в АКПП в Land Cruiser 200 забезпечує безперебійну роботу основних вузлів автомобіля. Існує думка, що деякі АКПП є «необслуговуваних». Як показує практика, заміна масла є обов’язковою процедурою для Toyota Land Cruiser 200 з об’ємом двигуна 4.2 та 4.7 л. Процедура проводиться під час регулярного обслуговування в сервісі, в деяких випадках знадобиться спеціальна апаратура.

Коли міняти масло в АКПП

Згодом трансмісійна рідина забруднюється. в ній з’являються продукти зносу ущільнювачів, фрикційних дисків і інших елементів. Ознаки брудного масла, що підлягає негайній заміні, такі:

 • Стійкий запах гару;
 • Перемикання передач під час руху супроводжується «ривками»;
 • Надмірний шум при роботі двигуна;
 • Темний колір;
 • Вкраплення сторонніх часток;
 • Зміна консистенції. рідина густіє або розріджується.

Сукупність декількох ознак говорить про необхідність термінової заміни масла. Ігнорувати проблему не можна, процедура обійдеться набагато дешевше, ніж ремонт коробки передач. Згідно мануалу, складеним для обслуговування автомобілів Toyota (як з дизельним, так і з бензиновим двигуном) з коробкою-автомат, повна заміна повинна проводитися через кожні 40 тис. Км пробігу. Часткове оновлення трансмісійної рідини потрібно через 15 тис. Км. Якщо автомобіль експлуатується в екстремальних умовах або сільській місцевості, заміна масла потрібно вже через 30 тис. Км пробігу.

Підбір масла для АКПП

При виборі трансмісійної рідини в першу чергу потрібно враховувати рекомендації виробника. Ціна оригінальних масел досить висока, проте саме вони будуть оптимальним варіантом для авто. Допускається використання наступних рідин:

 • Toyota ATF WS (World Standart). Така рідина використовується в автомобілях, випущених після 2000 року, має підвищений термін служби;
 • Toyota ATF T-IV. Рекомендується для автомобілів з 1990 по 2000 роки випуску;
 • Toyota ATF-DIII. Має хорошу в’язкість, підходить для автомобілів, експлуатованих в регіонах з холодним кліматом.

Не варто експериментувати і змішувати різні типи трансмісійних рідин, це може привести до серйозних поломок.

Інструкція по заміні масла

Часткова заміна масла в АКПП в Toyota Land Cruiser 200 не займає багато часу. Автомобіль потрібно підняти за допомогою підйомника, відкрутити зливну пробку піддону АКПП і злити в підходящу ємність приблизно 1/3 трансмісійної рідини. Бажано точно визначити обсяг злитого. це допоможе визначити, скільки чистої рідини знадобиться для заміни. Також можна виставити рівень за допомогою щупа. Чи не буде зайвою заміна фільтра коробки. Свіже масло доливається через отвір щупа.

Якщо потрібна повна заміна масла, найкраще звернутися в перевірений автосервіс. Якщо такої можливості немає, процедуру можна провести самостійно. Порядок дій буде наступним.

 • Перед зливом двигун потрібно прогріти протягом 5 хвилин. Тепле масло буде краще витікати. ймовірність того, що всередині залишиться бруд, буде мінімальною.
 • Далі потрібно підняти машину на домкраті і відкрутити заливну горловину пробки, для більш швидкого зливу можна витягнути щуп.
 • Злити відпрацьоване масло в підходящу ємність.
 • Для кращого очищення двигуна можна скористатися спеціальною промивної рідиною. Для цього потрібно закрутити зливну пробку і налити засіб через отвір щупа. Завести двигун на 3-5 хвилин, після чого заглушити і злити вміст.
 • Після цього потрібно зайнятися заміною масляного фільтра. Перед установкою нового фільтра потрібно змастити маслом кільце ущільнювача і влити всередину трохи чистої рідини.
 • Після зміни фільтра потрібно закрутити пробку і залити нове масло. Орієнтуватися можна по щупі. рівень повинен бути між мінімальною і максимальною відмітками. Слід пам’ятати, що після першого запуску двигуна рівень трохи опуститься.
 • Після цього потрібно запустити двигун, приблизно 10 хвилин він повинен попрацювати на холостих обертах. Після машину слід заглушити і перевірити рівень масла, при необхідності долити необхідну кількість.

Повна заміна займає приблизно 1,5-2 години. Якщо все маніпуляції проведені правильно, двигун буде працювати без перебоїв.

Своєчасна заміна масла в АКПП в Land Cruiser 200. обов’язкова умова. Потрібно уважно стежити за станом трансмісійної рідини, при появі ознак забруднення зволікати не можна. Це позбавить вас від великих витрат, пов’язаних з ремонтом і придбанням запчастин.

Часткова заміна масла в АКПП

Часткова заміна масла в АКПП на Toyota Land Cruiser своїми руками передбачає стандартний порядок дій. Здійснити подібну процедуру може і початківець автовласник, для цього досить дотримуватися таку поетапність:

 • двигун прогрівають для кращої циркуляції мастила в системі;
 • в нижній частині демонтують захист двигуна, якщо така є;
 • підставляють ємність, акуратно відкорковують слив;
 • коли рідина перестане стікати. відкручують піддон;
 • знімати піддон потрібно акуратно, може пролитися ще до півлітра олії;
 • змінюють зношені деталі і прокладки, проводять очищення сполук;
 • піддон і магніти очищають насухо, монтують на місце, закупорюють слив;
 • в систему за допомогою воронки заливають нове трансмісійне масло;
 • двигун прогрівають з перемиканням всіх передач, перевіряють рівень мастила, при необхідності доливають.

Часткова заміна передбачає, що при зливі стікає до 40-70% мастильної рідини. Щоб підвищити якість виконаної процедури і поліпшити результат роблять промивання системи.

Дана процедура передбачає, що після першого прогріву двигуна або після певного пробігу залита мастило зливається як відпрацьована. Процедуру перезаливання повторюють до тих пір, поки на виході масло не збереже відносну чистоту.

Робиться це для того, щоб під час прогріву двигуна змішати залишки мастила з новою рідиною. При неможливості злити її відразу такий варіант дозволяє значно знизити процентний відпрацьованого масла до його загального обсягу в системі.

Повна заміна масла в АКПП

У Land Cruiser 200 заміна масла в АКПП в повному обсязі проводиться за допомогою спеціального обладнання. Також буде потрібно значна розбирання трансмісії, що вимагає кваліфікації і досвіду. З урахуванням цього фактора за повною заміною звертаються в спеціалізовані центри.

Повний злив старого масла з АКПП Toyota Land Cruiser 200 дозволяє краще очистити систему від продуктів відпрацювання. Така процедура поєднується з ремонтом і заміною деяких вузлів. Реалізовувати її рекомендується при виявленні серйозних неполадок з трансмісією, значній кількості стружки на магнітах і інших факторах, що вказують на несправність АКПП.

Процес заміни масла

Процедура заміни масла в АКПП починається з підготовчого процесу. В ході нього систему оглядають на наявність несправних і зношених деталей, які незабаром можуть вийти з ладу.

Стандартний алгоритм передбачає, що разом із заміною трансмісійної мастила змінюють фільтр, а також прокладки та ущільнювачі. За необхідності перелік з’єднань доповнюється та іншими деталями. Їх заздалегідь купують відповідно до артикулами конкретної збірки автомобіля і рекомендаціями заводу-виготовлювача.

Для роботи з расходниками потрібно рівна зручний майданчик. Оптимальним варіантом вважається використання підйомника, оглядової ями або естакади. При їх відсутності машину піднімають за допомогою домкрата і опор.

В процесі роботи звертають увагу на техніку безпеки. Автомобіль повинен мати стійке положення з вільним і безпечним доступом до основних вузлів трансмісії. Багато автовласників в якості додаткової міри обережності відключають мінус на акумуляторі.

Окремо наголошується на властивості самого масла. Для кращого зливу його прогрівають, що в поєднанні з токсичністю створює ризик термальних і хімічних опіків. Щоб уникнути таких при роботі користуються гумовими рукавичками.

У контексті представлених рекомендацій для заміни масла в АКПП в Toyota Land Cruiser 200 знадобиться наступне обладнання:

 • одяг, яку можна забруднити, рукавички, чиста безворсової ганчірка або ганчір’я;
 • набір викруток та ключів, воріт з торцевими насадками;
 • ємність для збору відпрацьованої мастила. по злити обсягом визначається потрібну кількість рідини на заливку;
 • новий фільтр, прокладки, деталі та комплектуючі на заміну зношеним з’єднанням;
 • нове масло, воронка для заливання.

При виборі нової мастильної рідини звертають увагу на рекомендації заводу-виготовлювача. Для АКПП Land Cruiser зазвичай набувають наступну мастило:

 • Toyota ATF WS використовується для автомобілів після 2000 року випуску;
 • мастильну рідину Toyota ATF T-IV заливають в автомобілі, випущені до 2000 року;
 • масло Toyota ATF DIII підходить для автомобілів, які експлуатуються у важких кліматичних умовах з низькими температурами.

За обсягом орієнтуються на процедуру заміни. При заливці зазвичай потрібно від 4 до 7 літрів, проте з урахуванням промивання системи набувають відразу 15-20 літрів. Заливається обсяг відміряється за кількістю злитої рідини.

Як правильно самостійно змінити масло в АКПП на Toyota Land Cruiser 200?

Заміна масла в АКПП Toyota Land Cruiser 200 (дизель) проводиться за стандартною процедурою. Алгоритм дій зберігається і для бензинових двигунів, дозволяючи автовласникові міняти мастильну рідину самостійно. Для цього потрібне дотримання простий інструкції і увагу до рекомендацій фахівців і заводу-виготовлювача.

Що відбувається з машиною якщо недостатньо масла в АКПП?

Наслідки несвоєчасної заміни масла в трансмісії автомобіля пов’язані з функціоналом мастильної рідини. Основне її призначення пов’язано зі зниженням тертя між робочими механізмами і підвищенням терміну їх служби.

Також циркуляція мастила виводить з працюючих вузлів надлишки тепла і продукти тертя. Минулий термін служби мастильної рідини спричинить за собою перегрів працюючих механізмів АКПП, підвищене стирання деталей, збільшення осаду і домішок.

Основною ознакою несвоєчасної заміни трансмісійного масла для Toyota Land Cruiser 200 вважається порушення роботи АКПП. Некоректне перемикання, вібрації і посмикування, сторонні шуми, інші збої. все це вказує на наслідки вичерпаний термін служби мастильної рідини.

Чекати прояви подібних ознак не рекомендується. Фахівці звертають увагу на актуальність профілактичних оглядів системи. Необхідність заміни визначають за зовнішнім станом мастильної рідини.

Істотна зміна кольору і густини масла, поява запаху гару, домішок і осаду. все це вказує на необхідність поміняти трансмісійну мастило. Якщо ж виявляються несправності і в роботі АКПП. звертаються до спеціалізованого центру і проходять повноцінну діагностику.

Актуальним питанням в технічному обслуговуванні АКПП Land Cruiser 200 стає періодичність заміни масла. Рекомендації фахівців і заводу-виготовлювача в даному питанні дещо відрізняються. Обумовлено це російськими умовами експлуатації, які вважаються для автомобілів важкими.

Міняти масло в АКПП Land Cruiser методом часткової перезаливання рекомендується кожні 15-20 тис. Км пробігу. Якщо проводиться повна заміна у фахівців, допустимий пробіг підвищується до 40 тис. Км. Однак остаточне значення автовласником визначається самостійно на індивідуальному рівні в ході регулярних профілактичних перевірок.