Заміна лампочок Ford Focus 3 рестайлінг

Як встановити фару назад на автомобіль

І так ми розглянули процес заміни лампи близького, далекого світла, поворотника і габаритних вогнів. Зараз настав час встановити фару назад на автомобіль.

 • Встановіть фару назад в те місце, де вона повинна стояти
 • Затягніть болт кріплення фари з внутрішнього кута
 • Затягніть болт кріплення фари з зовнішнього кута
 • Перевірте працездатність всієї фари
 • Для того щоб встановити фару назад на автомобіль, ви повинні за допомогою викрутки або зірочки встановити кріпильні болти фронтальної оптики, закрутити їх на місце поперемінно.

Після того як ви закріпіть фару на кузові неодмінно перевірте працездатність всіх лампочок. Для цього по черзі включайте ближнє, дальнє світло, також включайте поворотники або аварійну сигналізацію.

Покладаємо надії, наше докладний управління корисно для вас. Річ у тім поміняти лампи в фронтальних фарах на Ford фокус не так важко. Так що будь-який водій в стані зробити це самостійно.

Лампочки застосовувані в Ford Focus 3 рекомендовані виробником

Ford Focus III. унікальний автомобіль. Він став першим в лінійці, запропонованої американською компанією Ford, хто побив рекорди з продажів. Як тільки седан С-класу з’явився на ринку, покупець відразу його оцінив. Особливе враження справили. стильний зовнішній вигляд, якісна обробка салону і комплекс нових технологічних доробок. Незважаючи на те, що його вартість трохи зросла, він все також не виходить з рамок бюджетних автомобілів.

Головний козир машини в шумоізоляції. Всередині тихо, затишно і спокійно. Чи не чути шум з моторного відділення, днища, колісних арок. Приємно дивує і бортовий комп‘ютер. У нього не тільки екран великих розмірів. п’ять дюймів, а й відмінна інформативно-розважальна і навігаційні системи. Незалежно від того, де виробляється автомобіль, він скрізь однаковий, як зовні, так і внутрішньо.

Величезний плюс. ксенонове світло. Він забезпечує хорошу видимість дороги в нічний час. Непоганий і з галогеновими лампами. На FORD можна зустріти різні типи приладів. Згодом їх якість роботи погіршується і необхідно проводити заміну на нові. При виборі враховується тип і потужність лампи. Нижче наведена таблиця, яка неодмінно допоможе власникам Ford Фокуса 3 в рішенні даного питання.

Ford Focus 3 заміна лампи стоп сигналу

Заміна ламп на даному авто має на увазі собою кілька простих етапів, які будуть розглянуті нижче. Переглянувши ці етапи, Ви з легкістю зможете своїми руками замінити лампи стоп-сигналів на Ford Focus 3 (2012). Насамперед, потрібно зняти сам ліхтар. Виймається він у такий спосіб: відкриваємо багажник і бачимо в кутку панель (кут визначається стороною замінної лампи), знімаємо її і бачимо за нею пару чорних пластикових гвинтів, які фіксують ліхтар, відкручуємо їх.

Тепер ліхтар закріплений тільки на білих кліпсах, його можна спокійно виймати, потягнувши на себе. Фара від’єднана, ми отримали доступ до ламп.

Повертаючи ліхтар, з заднього боку ми бачимо роз’єм живлення лампи коричневого кольору, з яким і повинні тепер працювати.

Хапаючись за цей роз’єм, повертаємо його на 1/4 обороту проти напрямку годинникової стрілки (для вилучення лампи можливе падіння ліхтаря), після чого витягуємо роз’єм з лампою і міняємо лампу на нову (лампа підійде з номером P27 / 7W (3157K або 3157)). Тепер же нам потрібно встановити контакт із лампою в корпус ліхтаря.

Для цього ви приєднуємо і крутимо на 1/4 обороту за годинниковою стрілкою, після чого проробляємо вище перераховані кроки в зворотному порядку. Таким чином, Ви з легкістю можете самі змінити лампу стоп-сигналів на Ford Focus 3 (2012).

Подивіться цікаве відео по цій темі

Заміна задньої фари Focus 3

Дії по зняттю і установці наведені на лівому ліхтарі. Правий ліхтар замінюють аналогічно.

Вам буде потрібно викрутка з плоским лезвіем.На автомобілі з кузовом типу хетчбек виконайте наступні операціі.1. Відчепіть провід від «мінусової» клеми акумулятора.

У багажному відділенні з боку знімається ліхтаря зніміть кришку в бічному облицюванні багажного відділення.

Відверніть 2 гайки-баранчики кріплення заднього ліхтаря до кузова.

Потягніть назад і, від’єднайте ліхтар від кузова, відведіть ліхтар на довжину приєднаного джгута проводів.

6 та послабити колодки проводів заднього ліхтаря.

Зніміть задній фонарь.8. Установку ліхтаря зробіть в порядку, зворотному зняттю.

На автомобілях з кузовом типу седан для зняття секції, встановленої на крилі, в багажному відділенні з боку знімається ліхтаря зніміть кришку в задній облицювання багажного отделенія.1. Відчепіть провід від «мінусової» клеми акумулятора.На автомобілях Ford Focus III з типом кузова седан і універсал задній ліхтар розділений на дві секції.2. Відверніть дві гайки-баранчики кріплення секції ліхтаря до кузова автомобіля, 3. Відведіть секцію ліхтаря від кузова на довжину приєднаного джгута проводів, долаючи зусилля фіксаторов.4. Роз’єднувач колодки джгута проводів і зніміть секцію заднього ліхтаря, встановлену на криле.5. Зніміть облицювання кришки багажника, відверніть гайку баранчик і зніміть два фіксатора кріплення секції заднього ліхтаря, встановленого на кришці багажніка.6. Відведіть секцію ліхтаря від кузова на довжину приєднаного джгута проводов.7. Роз’єднувач колодки джгута проводів секції заднього ліхтаря і зніміть секцію з автомобіля.

На автомобілях з типом кузова універсал для зняття секції, встановленої на крилі, в багажному відділенні з боку знімається ліхтаря зніміть кришку в задній облицювання багажного отделенія.1. Відчепіть провід від «мінусової» клеми аккумулятора.2. Відкрутіть 2 гайки-баранчики кріплення секції ліхтаря до кузова автомобіля.3. Відведіть секцію ліхтаря від кузова на довжину приєднаного джгута проводів, долаючи зусилля фіксаторов.4. Роз’єднувач колодки джгута проводів і зніміть секцію заднього ліхтаря, встановлену на криле.5. Зніміть облицювання двері задка, відверніть гайкубарашек і зніміть два фіксатора кріплення секції заднього ліхтаря, встановленого на двері задка.6. Відведіть секцію ліхтаря від кузова на довжину приєднаного джгута проводов.7. Роз’єднувач колодки джгута проводів секції заднього ліхтаря і зніміть секцію з автомобіля.8. Установку ліхтаря зробіть в порядку, зворотному зняттю.

Інформація актуальна для автомобілів Ford Focus 3 (Mk3 CB8) з бензиновими двигунами 1.6 л (105 к.с.), 1.6 л (125 к.с.) і 2.0 л (150 к.с.), що випускаються з 2011 року. Для інших варіантів двигуна інструкція може відрізнятися.

Як поміняти лампочки на Ford Focus 3. Азбука Ford

На автомобільному інтернет-порталі Autossegredos з’явилися перші знімки «зарядженого» седана лінійки VW Virtus (Polo).

Як відомо, презентація базової версії обговорюваної моделі для американського авторинку відбулася на початку минулого року. А концепт «зарядженої» версії показали минулої осені на автосалоні в Сан-Паулу.

Як видно на фото. концепт і передсерійна версії Virtus GTS, по суті, мало чим відрізняються. Хіба тільки колісні диски встановлені не на 18, а на 17 дюймів.

Базова і спортивна модифікації відрізняються радіаторними гратами, бамперами і оригінальною головною оптикою. У «зарядженої» версії у фар є червона обведення всередині.

В оформленні салону переважає чорний колір з червоними акцентами у вигляді прострочки.

За силової частини новинку оснастять 1,4-літровим агрегатом на 150 к.с.

Скільки буде коштувати Virtus GTS, достовірної інформації поки що немає. Відомо тільки, що продажі стартують до кінця цього року.

Що, крім силової установки і решітки радіатора можна відзначити з вражень по обговорюваної новинці? Напишіть в коментарях.

заміна ламп

Коли фара у нас на долоні, можна займатися підміною ламп. Штатні лампи, що встановлюються з заводу, мають такі характеристики і індекси:

Заміна лампочок Ford Focus 3 рестайлінг

Home »Заміна лампочок Ford Focus 3 рестайлінг

Протитуманні фари Ford Focus 2: які стоять лампи, заміна

Перегорання лампочок. часто зустрічається несправність світлових пристроїв будь-якого автомобіля. У цій статті ми розберемося з протитуманними фарами Ford Focus 2 рестайлінг і дорестайлінг: дізнаємося, які лампи в них використовуються і як їх самостійно замінити.

Що робити, якщо заміна не допомогла і фари все одно не горять

Якщо після заміни противотуманной лампочки фара все одно не палає, то спочатку перевіряємо справність запобіжника, який живить цю фару. Для цього нам необхідно розкрити монтажний блок. Він розміщений в салоні автомобіля під речовим ящиком (бардачком) навпроти пасажира. Повертаємо пластмасовий фіксуючий гвинт і опускаємо блок запобіжників.

Монтажний блок фіксується однією поворотною засувкою

Залежно від року випуску монтажний блок може виявитися однією з 2-ух модифікацій:

Монтажний блок Ford Focus 2 дорестайлінг

У першому випадку за протитуманний світло відповідає запобіжник 69 номіналом 20 А. Місце розташування його можна подивитися на фото нижче.

Розміщення і нумерація запобіжників під внутрішньосалонове монтажному блоці Ford Focus 2 дорестайлінг

Якщо у нас рестайлінг (2008 року і молодше), то за протитуманний світло відповідає запобіжник F116 номіналом 20 А. Місце його розташування можна подивитися на фото нижче.

Розміщення і нумерація запобіжників під внутрішньосалонове монтажному блоці Ford Focus 2 рестайлінг

Ну а якщо запобіжники і лампи в порядку, то проблема, як прикро б це не звучало, серйозніше. Знаючи бази електрики і вміючи читати електронні схеми, можна випробувати поправити все своїми силами. Для цього перевіряємо:

 • Справність сполучних колодок в монтажному блоці і в фарах.
 • Цілісність проводки і відсутність її замикання на кузов автомобіля. Знаходимо. усуваємо. Чи не знаходимо. відключаємо несправний провід і замість нього прокидаємо новий, використовуючи тільки спеціальний автомобільний.

Якщо знань не вистачає, то вихід один. знайомий електрик (необов’язково авто) або СТО.

Как поменять лампочки на Форд Фокус 3. Азбука Форд

Ось ми і розібралися з лампами протитуманного світла на Ford Focus 2. Тепер вибрати і замінити їх самостійно не складе особливих труднощів.

попередження

Облицювання передніх протитуманних фар виконана з досить м’якого пластику. Його дуже легко пошкодити або позначити, якщо ви не будете обережні.

Заміна ВТФ на Ford Focus 2 рестайлінг

Не торкайтеся до нової лампочці жирними пальцями (але ви це вже знали). О, це прозорий кінець, до якого не можна торкатися.

FORD FOCUS MK2 05-11 ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ УПРАВЛІННЯ протитуманними фарами ФАР ЗАДНИЙ і ПЕРЕДНИЙ

1-дюймові сині гумові ручки для керма мотоцикла з ромбоподібним малюнком в стилі ретро 124 мм Harley NEW, Ilmberger Gloss Carbon Fiber Bellypan Centerpiece Ducati XDiavel S 2016. 100 Washing machine автомобільний повітряний патрон насос для надувного насоса подовжувач шланг адаптер шинний клапан з’єднує трубу. Повітряний фільтр нульового опору KN для Triumph 2014 Tiger Sport 1050, Килимки на вибір для BMW 1 Series 2011-2019 рр., ПРАВА ЗАДНЯЯ ДВЕРІ PEUGEOT PARTNER 2002-2008. Оригінальні передні гальмівні диски Toyota Hilux Surf 1998-2002 рр. Комплект хромованою передньої осі для Harley Davidson від V-Twin. Triumph Tiger Explorer 1200 2012-2018 RG RACING чорна кришка радіатора, ИДЕАЛЬНО ДЛЯ МОТОЦІКЛОНА ЗА КОРДОНОМ КОМПЛЕКТ БЕЗПЕКИ GIVI S300, легкосплавні проставки 25 мм x 2 Audi A6 A8 Q2 Q3 R8 TT Black Bimecc 5 × 112 57.1, комплект підшипника переднього колеса для Ford Focus MK3 з 2010-2016 CDK6780. Біла світлодіодна передня протитуманні фари 30 Вт Лампа для Toyota Land Cruiser Amazon 1998-07, ланцюг приводу ГРМ підходить для MAZDA 6 2.2D 2012 на ADL SH0212201 Справжня якісна заміна, фаркоп для Opel Vauxhall INSIGNIA NB HB Est 08on 7p Electric 1628058_A.

FORD FOCUS MK2 05-11 ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ Фара СВІТЛА задній і передній протитуманні фари, FORD FOCUS MK2 05-11 ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ФАРА протитуманні фари Задній і передній протитуманні світло

Гальмівна система

Барабанний гальмівний механізм. з двохпоршневими колісним циліндром, двома гальмівними колодками з автоматичним регулюванням зазору між колодками і барабаном. Автоматичний регулятор починає працювати при збільшенні зазорів між колодками і гальмівним барабаном.

При натисканні Volkswagen Polo седан гальма гальма колодки починають розходитися і притискатися до гальмівного барабану, при цьому виступ регулювального важеля переміщається по западині між зубами храповика.

При певному зносі колодок і натисканні педалі гальма регулювального важеля вистачає ходу, Volkswagen Polo седан гальма повернути храповик на один зуб, тим самим збільшуючи довжину распорной планки і одночасно зменшуючи зазор між колодками і барабаном. Так поступове подовження распорной планки автоматично підтримує зазор між гальмівним барабаном і колодками.

Незалежно від будь-якого включеного режиму світла ми можемо, додатково, включити протитуманні фари. Якщо, витягнути на один клацання перемикач, у нас включаться передні ПТФ (якщо, звичайно противотуманки встановлені). Встановлюємо протитуманні фари в штатні місця на Ford Focus 3. Ви можете придбати ці фари у нас

Заміна ламп у фарах

Набагато частіше доводиться міняти лампи, встановлені в пристроях головного світла. Масивні галогенні світильники відрізняються малим терміном служби в порівнянні з іншими елементами. Так відбувається тому що нитки розжарювання в їх працюють в умовах високої температури і вібрації.

Деякі власники машин змінюють лампи через те, що не влаштовує світло старих. Зазвичай не влаштовує колір, яскравість, некоректна форма світлового плями.

Чи можна встановити ксенон

Заміна штатних галогенних ламп заборонена з кількох причин:

 • Внесення змін до конструкції автомобіля.
 • Неможливість регулювання світлового потоку.
 • Відсутність лінз на оптиці.

Допускається установка нових блок-фар, спеціально створених для використання ксенонових освітлювальних пристроїв. Тюнінговані моделі не відрізняються від промислових ні габаритними розмірами, ні методами кріплення.

В якості альтернативи імовірна установка ксенонових протитуманних фар, що не суперечить законодавству.

Запасні частини та аксесуари для автомобілів Ford

В автомобілях Ford Focus 2 використовуються блок-фари, де поєднані головні ліхтарі, габарити і поворотники. Як лампочок, що відповідають за ближнє світло, тут встановлюються штатні галогенки H7. найпоширеніша різновид ліхтарів на різних марках автомобілів.

Самостійна заміна джерел ближнього освітлення не викличе у вас труднощів, якщо ви вмієте читати і звертатися з викруткою. Уважно ознайомтеся з інструкцією, виділіть 15-20 хвилин свого часу. і ви без праці впораєтеся з проблемою.

Заміна ламп у фарах, габаритах, в плафонах салону Ford FOCUS 2 і 2 рестайлінг

Для заміни ламп блок-фари Ford FOCUS 2 і 2 рестайлінг виконайте наступні операції.

ПрімечаніяПоказана заміна ламп лівої блок-фари. Лампи в правій блок-фарі розташовані симетрично, замінюють їх аналогічно.

Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Поверніть патрон лампи покажчика повороту проти годинникової стрілки

ПрімечаніеПатрон лампи покажчика повороту ущільнений гумовою прокладкою. Сильно обтиснуту, затверділу або надірвану прокладку замініть.

Форд Фокус 3 замена лампочки ближнего света

Натисніть на лампу, поверніть її проти годинникової стрілки і вийміть з патрона.6. Замініть її на нову в патрон, а патрон в блок-фару.

Стисніть фіксатори і витягніть лампу габаритного світла з отвору в відбивачі.

Вийміть лампу з патрона. 11. Вставте в патрон нову лампу і встановіть патрон на місце.

Від’єднайте колодку джгута проводів від лампи ближнього світла.

Виведіть пружинний фіксатор з гачка на відбивачі

і витягніть лампу ближнього світла. 16. Вставте нову лампу в відбивач і зафіксуйте його пружинним тримачем.

Від’єднайте від лампи дальнього світла колодку джгута проводів.

Виведіть пружинний фіксатор з гачка на відбивачі

і витягніть лампу дальнього світла з відбивача.

ПредупрежденіеНе торкайтеся пальцями колби лампи, так як галогенова лампа сильно нагрівається і жирові плями викличуть потемніння колби. Беріть лампу за колбу тільки в чистих рукавичках або чистою ганчіркою. Якщо на лампі все-таки залишилися жирові плями, видаліть їх спиртом.

Вставте нову лампу в відбивач і зафіксуйте його пружинним держателем.22. Встановіть на місце кришку.23. Встановіть блок-фару.

Для заміни лампи бічного ліхтаря покажчика повороту Ford FOCUS 2 і 2 рестайлінг виконайте наступні операціі.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Вийміть ліхтар покажчика повороту з отвору в крилі (див. «Заміна бічного ліхтаря покажчика повороту»).

Поверніть патрон лампи проти годинникової стрілки

Вийміть лампу з патрона.6. Вставте нову лампу в патрон, а патрон в корпус указателя.7. Встановіть бічній ліхтар покажчиків повороту в порядку, зворотному зняттю.

Для заміни лампи в бічному покажчику повороту, розташованому в зовнішньому дзеркалі заднього виду, виконайте наступні операціі.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареі.2. Зніміть накладку зеркала.3. Через отвір в корпусі дзеркала відіжміть фіксатор і витягніть плафон покажчика поворота.4. Вийміть лампу з ліхтаря покажчика повороту і лампу з патрона.5. Встановіть нову лампу.6. Встановіть деталі в порядку, зворотному зняттю.

Для заміни будь-лампи в задньому ліхтарі автомобілів Ford FOCUS 2 і 2 рестайлінг з кузовами хетчбек і універсал виконайте наступні операціі.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареі.2. Відкрийте двері задка.

і відведіть ліхтар від кузова, подолавши зусилля фіксаторів.

На автомобілях з кузовом хетчбек поверніть патрон лампи габаритного світла / стоп-сигналу і витягніть його з корпусу ліхтаря.

Натисніть на лампу, поверніть її проти годинникової стрілки і вийміть з патрона.8. Замініть її на нову в патрон і патрон в корпус ліхтаря.

Аналогічно замініть лампу покажчика поворота.10. На автомобілях з кузовом універсал стисніть фіксатор і від’єднайте колодку джгута проводів від заднього фонаря.11. Виверніть два гвинти і зніміть кришку ліхтаря в зборі з патронами ламп.12. Натисніть на лампу, поверніть її проти годинникової стрілки і вийміть з патрона.13. Встановіть нову лампу.14. Встановіть деталі в порядку, зворотному зняттю.

Для заміни будь-лампи в задньому ліхтарі автомобілів Ford FOCUS 2 і 2 рестайлінг з кузовом седан виконайте наступні операції. 1. Відключіть провід від клеми «мінус» акумуляторної батареі.2. Відкрийте кришку багажніка.3. Поверніть два фіксатора кришки заднього ліхтаря і зніміть кришку.4. Зніміть два фіксатора і зніміть кришку ліхтаря в зборі з патронами ламп.5. Натисніть на лампу, поверніть її проти годинникової стрілки і вийміть з патрона.6. Встановіть нову лампу.7. Встановіть деталі в порядку, зворотному зняттю.

Для заміни лампи в ліхтарі світла заднього ходу Ford FOCUS 2 і 2 рестайлінг виконайте наступні операціі.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

ПрімечаніеДля заміни лампи знімати ліхтар необов’язково, достатньо виконати операції пп. 4-9. Однак зручніше виконувати ці операції, знявши ліхтар.

і витягніть ліхтар світла заднього ходу з бампера.

Поверніть патрон лампи проти годинникової стрілки

Поверніть лампу проти годинникової стрілки

і витягніть її з патрона. 8. Встановіть нову лампу.9. Встановіть деталі в порядку, зворотному зняттю.

Для заміни лампи в протитуманні ліхтарі Ford FOCUS 2 і 2 рестайлінг виконайте наступні операціі.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

ПрімечаніеДля заміни лампи знімати ліхтар необов’язково, достатньо виконати операції пп. 4-9. Однак зручніше виконувати ці операції, знявши ліхтар.

і витягніть протитуманні фари з бампера.

Поверніть патрон лампи проти годинникової стрілки

Поверніть лампу проти годинникової стрілки

і витягніть її з патрона. 8. Встановіть нову лампу.9. Встановіть деталі в порядку, зворотному зняттю.

Для заміни ламп в ліхтарях освітлення номерного знака Ford FOCUS 2 і 2 рестайлінг виконайте наступні операціі.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

витягніть ліхтар з накладки дверей задка (кришки багажника)

і від’єднайте від нього колодки джгута проводів.

Відіжміть пружинний контакт і витягніть лампу.

Встановіть нову лампу.9. Встановіть деталі в порядку, зворотному снятію.10. Аналогічно замініть лампу в другому ліхтарі освітлення номерного знака.

Для заміни лампи в додатковому стоп-сигналі Ford FOCUS 2 і 2 рестайлінг виконайте наступні операціі.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареі.2. Зніміть додатковий стоп-сигнал (див. «Заміна додаткового стоп-сигналу»).

Примітка автомобілях з кузовами хетчбек і універсал додатково

і справа, а потім роз’єднати патрон ламп і розсіювач.

З’єднання розсіювача з патроном ламп ущільнено прокладкою. Пошкоджену прокладку замініть.

Вийміть з патрона безцокольне лампу, яку необхідно заменіть.4. Встановіть нову лампу.5. Встановіть деталі в порядку, зворотному зняттю.

Для заміни лампи в плафоні освітлення салону Ford FOCUS 2 і 2 рестайлінг виконайте наступні операціі.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

і зніміть розсіювач плафона освітлення салону, подолавши зусилля фіксаторів.

Відіжміть пружинний контакт і витягніть лампу.5. Вставте нову лампу.6. Встановіть розсіювач на місце.

Для заміни лампи підсвічування педалей Ford FOCUS 2 і 2 рестайлінг виконайте наступні операціі.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареї.

Поверніть патрон лампи проти годинникової стрілки

і витягніть його з кронштейна на підсилювачі каркаса панелі приладів.

Вийміть з патрона безцокольне лампу.5. Замініть її на нову в патрон.6. Встановіть деталі в порядку, зворотному зняттю.

Для заміни лампи в плафоні освітлення багажника Ford FOCUS 2 і 2 рестайлінг виконайте наступні операції.

ПрімечаніеПлафон освітлення багажника встановлений на автомобілях з кузовом седан.

Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареі.2. Відкрийте багажнік.3. Долаючи зусилля фіксатора, витягніть плафон з отвору в кузові автомобіля (при необхідності піддягніть його викруткою). 4. Вийміть лампу з патрона.5. Вставте в патрон нову лампу.6. Встановіть деталі в порядку, зворотному зняттю.

Заміна лампи габаритного світла на Ford Focus 2 рестайлінг

Заміна габаритних ламп на Ford Focus 2

Заміна ламп ближнього світла на Ford Focus 2 рестайлінг

Заміна ламп головного світла Ford Focus ФФ2

Як поміняти лампочки на Ford Focus ?! Азбука Ford

Заміна лампи габаритного вогню на Ford Focus 3

Замінив світлодіоди в передніх габаритах

Як зняти передні фари і поміняти всі лампи. Ford Focus II рестайлінг.

Азбука Ford (фільм 7) Заміна лампочок, частина 2

 • Автомобіль Ford меркурій
 • Вода в паливі Ford transit
 • Диодная стрічка в багажник Ford Focus 2
 • Автомобілі Ford Transit custom
 • Диски репліка на Ford Transit r16
 • Пристрій торпеди Ford Focus 2
 • Ford ескорт бампер передній
 • Удари при русі Ford Focus 2
 • Відстань між колесами Ford Focus
 • Трубка подачі палива з бака на Ford Focus 1
 • Датчик дроселя Ford сиерра
 • Заднє ліве скло на Ford ескейп
 • Ford Focus хетбек
 • Ford Focus 3 Focus titanium
 • Броньований Ford мустанг

Головна »Новинки» Заміна лампи габаритного світла на Ford Focus 2 рестайлінг

Заміна ламп ближнього світла на Ford Focus 2

Галогенні ліхтарі ближнього світла на Ford Focus 2 мають звичай час від часу дмухнути. це нормальна штатна ситуація, і в ній немає нічого страшного. Заміна ламп в фарі здійснюється своїми силами, або ви можете звернутися за допомогою до фахівців на станцію технічного обслуговування автомобілів. Безумовно, допомога спеців позбавить вас від зайвого клопоту. Але, з іншого боку, приємно знати, що при необхідності можеш зробити щось корисне своїми руками. Тим більше самостійна заміна лампочки у фарі допоможе уникнути зайвих фінансових витрат.