Троит двигун ВАЗ 2107 інжектор причини

Свічки запалювання і високовольтні дроти

Втрата іскри також може привести до порушення роботи двигуна. Наступним вузлом, який необхідно досліджувати стає. запалювання. В першу чергу, рекомендується провести діагностику свічок запалювання. Для цього необхідно витягнути їх з головки блоку і візуально оглянути на наявність тріщин. Далі, рекомендується очистити свічки від накопичилася бруду.

Варто відзначити, що необхідно звертати увагу на стан контактів свічок. Якщо вони в маслі або мають загострення, то проблема не тільки в троение мотора.

Наступним етапом діагностики стає прозвон контактів за допомогою мультиметра і промір зазору. У більшості випадків, така діагностика показує, що свічки не придатні для подальшого використання, і їх варто замінити.

Ще один елемент системи запалювання, який прямо впливає на займання повітряно-паливної суміші, є високовольтні дроти. Від їх стану буде залежати наскільки добре, і економно буде працювати мотор. Тому, рекомендується оглянути їх на наявність пошкоджень, а також продзвонити мультиметром.

Повітряний фільтр

Забруднену стан повітряного фільтра може привести до того, що двигун не буде отримувати достатньої кількості повітря в камеру згоряння, а відповідно буде йти порушення освіти повітряно-паливної суміші. Тому, рекомендується провести огляд елемента, і якщо виявиться, що він брудний в обов’язковому порядку його необхідно замінити.

Причини виходу з ладу циліндра

Якщо троит двигун ВАЗ 2107, то на це може бути декілька причин і щоб знайти несправність, потрібно виконати кілька дій:

 • знайти несправний циліндр;
 • перевірити свічки;
 • оглянути дроти, інжектор, форсунки, клапани;
 • перевірити підсос повітря в карбюратор;
 • перевірити роботу на гарячу і холодну.

Виявити вийшов з ладу циліндр досить просто. При працюючій машині потрібно по черзі витягувати високовольтні дроти, якщо встановлений карбюратор. У цей момент струм на свічку не подаватиме і циліндр перестане працювати. Інжектор простіше тим, що не потрібно ризикувати, отсоединяя дроти, досить буде витягти фішки, які відповідали за управління подачею палива. Якщо при цьому нічого не змінюється, і двигун продовжує працювати без змін. несправний циліндр знайдений.

Наступний крок полягає в перевірці свічки. Викрутивши, її слід уважно оглянути. Якщо на ній присутній нагар, то через це іскра не буде «пробиватися». Помилково вважати, що заміна або просте очищення зможе вирішити проблему. Без пошуку та усунення причини нова свічка придбає такий же вигляд за короткий час.

Потрібно перевірити наявність іскри. Для цього на неї потрібно надіти провід високої напруги і металевим кінцем піднести до корпусу двигуна. Далі комусь потрібно кілька разів прокрутити стартер. Якщо все нормально, то повинна з’явитися іскра. Якщо вона відсутня, то це може вказувати на:

 • обрив проводу або наявність високого опору;
 • вихід з ладу котушки запалювання;
 • несправність електронного блоку управління;
 • поломку датчика положення коленвала;
 • зміщення ременя на кілька зубів.

У тому випадку, якщо іскра в порядку, а машина все одно не тягне, і чітко чутно, що мотор троїть, причини можуть бути наступними:

 • порушена компресія;
 • виникли дефекти або пучки кільця;
 • проблеми з форсунками;
 • ненормальна робота клапанів.

Причиною неробочого циліндра може бути інжектор або вийшли з ладу форсунки. Це може бути наслідком їзди на низькоякісному бензині або використання пристосувань для очищення паливної системи «кустарного» виробництва. Іноді на поломку вказує те, що вийшов з ладу інжектор, але це зустрічається дуже рідко.

Також двигун ВАЗ 2107 троит через те, що просто засмічуються форсунки і досить їх почистити. Можливий обрив ланцюга харчування або управління на інжектор, іноді виникає замикання. Бажано провести діагностику. Навіть якщо вона не виявить ніякої помилки, то це вказує на те, що причини в механіці.

Нерідкі випадки, коли мотор ВАЗ 2107 троит на холодну або на гарячу. Перше, що прийде в голову фахівцеві. потрібно відрегулювати клапани. Рекомендується виконувати цю процедури через кожні 20 000 км.

Термін «на холодну» означає, що є великі зазори у клапанів, а при тривалій роботі навіть на холостих відбувається нагрів і розширення металу, і все приходить в норму. «На гарячу». значить зворотний процес. До нагріву всі елементи знаходяться в межах норми, а після нього. клапан заклинює.

Якщо троит двигун ВАЗ 2107, а авто не тягне, то потрібно негайно знайти причину і усунути її. В іншому випадку наслідки можуть бути вкрай сумними і досить витратними.

дросель

Забрудненість дросельної заслінки, також перешкоджає нормальній подачі повітря в двигун. Щоб діагностувати вузол, необхідно його демонтувати. Якщо виявиться, що на стінках накопичилася пил та інші чужорідні предмети, то слід провести чистку деталі. Для цього буде потрібно спеціальний засіб або рідина для чищення карбюраторів. Дану операцію може виконати будь-який автолюбитель без особливих проблем.

Основні ознаки несправності

Зменшується кількість працюючих циліндрів, і відразу відчувається спад потужності, авто вже не тягне як раніше. З’являється вібрація навіть на холостих, а з моторного відсіку доноситься характерна тремтіння. Можна помітити, що витрата палива збільшився, і в вихлопних газах чітко відчувається запах бензину.

Якщо вчасно не вжити заходів, то може знадобитися капітальний ремонт двигуна. А це не карбюратор поміняти, необхідно чимало коштів і часу. В циліндрах відбувається згорання суміші бензину і повітря. Якщо в одному з циліндрів цього не відбувається, то паливо накопичується і поступово змішується з маслом, йдучи в картер. Через це суттєво погіршується в’язкість, а змазування перестає надавати належний ефект. Як результат. поршень і кільця зношуються до критичного стану. До того ж, стираються стінки циліндра. Двигун ВАЗ 2107 потребує ремонту.

ЕБУ і датчики

Останнє місце, де варто шукати несправність, стають датчики. Так, вихід з ладу одного або декількох вимірювальних елементів може стати причиною виникнення ефекту троение. Тому, автомобілісту доведеться перевірити їх вручну, оскільки електронний блок управління не завжди може розпізнати, що датчик вийшов з ладу.

Електронний блок керування двигуном також може стати причиною троение. Нагромаджені помилки або пошкодження в програмному забезпеченні перешкоджатиме роботі всієї системи. Для діагностики та усунення несправності рекомендується звернутися до фахівців.

Причини виникнення несправності

Чому троит двигун на ВАЗ 2107 інжектор?

Якщо водій спостерігає ознаки несправності в роботі циліндрів, потрібно діагностувати роботу силового агрегату. Можна виділити п’ять найбільш часто зустрічаються причин:

 • проблеми в роботі системи запалювання;
 • порушення утворення робочої суміші;
 • несправність газорозподільного механізму;
 • несправність в роботі системи ЕП;
 • поломка самого двигуна.

Хочеться відразу сказати, що причин може бути набагато більше. І без якісної діагностики не завжди виходить точно визначити, в чому ж проблема. Але в цій статті ми обговоримо найхарактерніші для більшості випадків несправності, які в 90 відсотках випадках можуть виявити і самостійно усунути водії.

ВАЗ 2107 інжектор. лікування троение і пропусків запалювання

Діагностика виявила що четверта бензинова форсунка забита, троение і множинні пропуски по всім.

Можливі причини несправності

Якщо на ВАЗ-2107 троит двигун, цього може послужити відразу кілька причин. А для того щоб усунути несправність, слід виконати такі дії:

 • Визначити, який саме з циліндрів є несправним.
 • Перевірити всі свічки на працездатність.
 • Оглянути всі дроти, форсунки і клапани.
 • Перевірити, як працює підсос повітря в карбюратор.
 • Перевірити роботу як гарячого, так і холодного двигуна.

Виявити, який саме з циліндрів вийшов з ладу, простіше простого. Для цього під час роботи двигуна слід по черзі виймати високовольтні дроти. Але робити це можна лише в тому випадку, якщо троит двигун на ВАЗ-2107 (карбюратор). Причину поломки знайти, звичайно ж, не вдасться, зате визначити непрацюючий циліндр, безсумнівно, вийде.

Як тільки ви отримаєте високовольтний провід, який вам необхідний, на свічку перестане подаватися напруга, в зв’язку з чим перестане працювати циліндр.

Наступним етапом роботи є перевірка свічки на працездатність. Для початку після вилучення свічки її потрібно уважно оглянути. Якщо на свічці чітко видно нагар, то, найімовірніше, саме тому струм і не пробивається. До речі, багато автолюбителів вважають, що достатньо просто замінити свічку на нову. Але насправді таким шляхом проблема усунеться лише на час. Необхідно знайти причину, по якій свічка придбала такий зовнішній вигляд.

Для цього потрібно перевірити наявність нормальної іскри. На свічку надаватися високовольтний провід, після чого вона підноситься своїм металевим кінцем до корпусу двигуна. Після цього стартер прокручується кілька разів. Якщо свічка нормальна, завдяки такому руху повинна з’явитися хороша іскра. У тому випадку, якщо іскра так і не з’явилася, можливі наступні причини:

 • обрив високовольтного проводу або його пробою;
 • не працює котушка запалювання;
 • електронний блок управління виявився несправний;
 • датчик положення коленвала зламаний;
 • ремінь змістився на кілька зубів.
троить, двигун, 2107, інжектор

Але якщо іскра виявилася в повному порядку, але мотор все одно троит, причини можуть бути такі:

 • дефекти або знос кілець;
 • порушення компресії;
 • неполадки форсунок;
 • неправильна робота клапанів.

Циліндр може не працювати тому, що з ладу вийшли форсунки. Найчастіше це відбувається через тривалу їзди на паливі не найвищої якості або якщо використовувалися «кустарні» пристосування для очищення паливної системи.

Ремонт. Двигатель не тянет работает с перебоями. Инжектор ваз 2107.

Крім цього, движок ВАЗ-2107 може троить ще й через те, що форсунки просто виявилися засмічені. Для того щоб усунути цю несправність, їх досить тільки гарненько прочистити.

Ланцюг живлення може бути обірвана, через що троит мотор. В такому випадку необхідно провести діагностику автомобіля. Якщо вона не виявить ніяких неполадок, це означає, що сталася механічна поломка.

Трапляється і так, що мотор ВАЗ-2107 починає троить, тільки коли холодний або, навпаки, гарячий. В такому випадку справжній майстер своєї справи в першу чергу стане регулювати клапани. До речі, цю процедуру фахівці рекомендують виконувати регулярно, відразу після того, як автомобіль проїхав 20 тисяч кілометрів.

Поняття, що троит холодний мотор, має на увазі собою досить великі зазори клапанів. Справа в тому, що під час тривалої роботи двигуна метал нагрівається, в результаті чого він нагрівається, і мотор починає працювати нормально, оскільки зазори «закрилися». Коли проблема проявляється тільки в нагрітому моторі, це означає, що поки мотор холодний, всі клапани в нормі, але, як тільки він нагрівся, клапан заклинює.

У даній статті ми спробували докладно розписати вам причини, за якими може троить двигун на ВАЗ-2107. Пам’ятайте, своєчасна діагностика і пошук причини подібної несправності позбавлять вас від додаткового ремонту авто в майбутньому.

Паливний насос і фільтр

Перше місце пошуку причини починається з подачі палива. Для початку варто перевірити паливний насос на працездатність і чи немає порушень в роботі. Якщо цей елемент не подає видимих ​​ознак руйнування, то рекомендується його розібрати і перевірити.

Багато досвідчених автолюбителі радять після паливного насоса приступити до заміни фільтруючого елемента палива, оскільки саме тут пальне може погано проходити до форсунок. Паливний фільтр, згідно сервісної документації необхідно міняти кожні 30-35 тис. Км пробігу.

Троит двигун ВАЗ 2107: причини і способи усунення

Звук, коли троит двигун ВАЗ 2107, складно з чимось сплутати. Машина починає видавати характерний переривчастий стукіт, який свідчить про те, що з чотирьох циліндрів працюють тільки три. Причини цього, як і наслідки, можуть бути самими різними.

Причини «троение» двигуна автомобіля ВАЗ

Можливо і не всі причини, але то що зміг згадати, якщо у вас є що додати, то пишіть в коментарі.

Важливо! Визначити неробочий циліндр можна за допомогою простого, старого і надійного способу. по черзі знімаючи високовольтний провід зі свічки. Тут треба бути дуже уважним, адже можна отримати ураження струмом! Для більш безпечного проведення цієї маніпуляції, необхідно стати на діелектрик (гума, дерево), взяти чисту суху ганчір’я, знімати саме за провід, а не за ковпачок, не торкатися в цей час до кузова автомобіля. Перевіряється дуже просто, підсмоктуванням підвищуються обертів холостого ходу до 1500 обмин і по черзі знімаємо ковпачки з свічок. Якщо обороти падають при знятому ковпачку, то циліндр працює, якщо різниці немає. то циліндр відповідно не працює.

Ну а тепер поговоримо про кожну з причин більш детально.

 • Чи не правильний момент установки запалювання. При такому варіанті, особисто мені відоме не троение, а начебто прохлопиваніе двигун (пропуски), яке супроводжується «підстрибування» всього двигуна. Особливо це помітно на холостому ходу, при збільшенні оборотів пропуски зникають. Швидше за все, у вас встановлено дуже раннє запалення, про це може свідчити і ривкоподібно прокручування двигуна стартером при запуску.
 • Досить часто причиною троение двигуна ВАЗ всіх моделей (крім ВАЗ 2101, у якій відсутній вакуумний підсилювач гальм) є втрата герметичності в шлангу, діафрагми, клапані. В результаті чого, у впускному колекторі з’являються надлишки повітря, що веде до переобедненія суміші і пропусків в запаленні суміші в циліндрі, внаслідок чого може свічка намокнути і перестати запалювати стислу суміш.
 • Несправність свічки запалювання. одна з найчастіших причин того, що двигун троїть. Тут особливо розповісти нічого, важливо пам’ятати і замінювати регулярно свічки, так само наявність іскри на вивернутою свічці при атмосферному тиску не свідчить про її повної працездатності, адже займання відбувається при набагато більш складних умовах (журнал «За кермом», ще радянських часів).
 • У цей пункт я об’єднаю пробою високовольтного проводу і конденсатора на контактній системі запалювання. Пробій дроти можна визначити шляхом заміни всіх проводів, так втім як і конденсатора. Пробій дроти також можна спробувати визначити поглянувши на них в повній темряві, якщо десь є пробою, то ви побачите спалаху.
 • Втрата герметичності в районі колектора, як правило, сама по собі не виникає. Найчастіше це буває через не правильного складання або поганих прокладок. Також був у мене випадок, коли скаржилися на подтраіваніе на холостому ходу. Причина була в ліквідації вакуумного опередітеля запалювання і не заглушеній трубочки відбору розрідження на карбюраторі.
 • Як правило при прогарі поршня або клапана циліндр перестає працювати взагалі або довго не працює. Визначити можна тільки виміром компресії і розкриттям двигуна.
 • Поломка або залягання поршневих кілець теж явище не надто часте, адже для його виникнення необхідна низка умов. Перевірити можна заміряти компресію, якщо вона виявиться низькою, то виключити несправності ГБЦ простим способом. налити в циліндр трохи масла, якщо компресія підвищиться, то несправність в поршневий системі.
 • З неправильної регулюванням клапанів все і так ясно. будь-який клапан може що не відкриватися, так і не закриватися до кінця. Вилікувати цю проблему може правильне регулювання клапанів. Аналогічну проблему може спричинити за собою і знос рокера. Клапан перестає правильно відкриватися і циліндр перестає працювати.
 • Ну а тепер пробіжимося коротко про проблеми, які можуть виникнути з трамблером. Досить часто зустрічається на ненових машинах знос як самого вала, так і втулок в яких він обертається, внаслідок чого стає неможливим встановити адекватний зазор між контактами. Теж саме відбувається, якщо зношений підшипник поворотною пластини. Також пропуски можуть виникати через розгерметизацію в вакуумному опередітеле моменту запалювання, там може вийти з ладу мембрана.

Свічки запалювання і високовольтні дроти

Втрата іскри також може привести до порушення роботи двигуна. Наступним вузлом, який необхідно досліджувати стає. запалювання. В першу чергу, рекомендується провести діагностику свічок запалювання. Для цього необхідно витягнути їх з головки блоку і візуально оглянути на наявність тріщин. Далі, рекомендується очистити свічки від накопичилася бруду.

Варто відзначити, що необхідно звертати увагу на стан контактів свічок. Якщо вони в маслі або мають загострення, то проблема не тільки в троение мотора.

троить, двигун, 2107, інжектор

Наступним етапом діагностики стає прозвон контактів за допомогою мультиметра і промір зазору. У більшості випадків, така діагностика показує, що свічки не придатні для подальшого використання, і їх варто замінити.

Ще один елемент системи запалювання, який прямо впливає на займання повітряно-паливної суміші, є високовольтні дроти. Від їх стану буде залежати наскільки добре, і економно буде працювати мотор. Тому, рекомендується оглянути їх на наявність пошкоджень, а також продзвонити мультиметром.

троить, двигун, 2107, інжектор

Причини виникнення несправності

Чому троит двигун на ВАЗ 2107 інжектор?

Якщо водій спостерігає ознаки несправності в роботі циліндрів, потрібно діагностувати роботу силового агрегату. Можна виділити п’ять найбільш часто зустрічаються причин:

 • проблеми в роботі системи запалювання;
 • порушення утворення робочої суміші;
 • несправність газорозподільного механізму;
 • несправність в роботі системи ЕП;
 • поломка самого двигуна.

Хочеться відразу сказати, що причин може бути набагато більше. І без якісної діагностики не завжди виходить точно визначити, в чому ж проблема. Але в цій статті ми обговоримо найхарактерніші для більшості випадків несправності, які в 90 відсотках випадках можуть виявити і самостійно усунути водії.

поломка самого двигуна

Щоб мотор працював стабільно, а робоча суміш спалювалась максимально ефективно, циліндри під час такту повинні бути добре загерметизовані. Якщо ж усередині мотора ушкодилася робота циліндро-поршневої групи або газорозподільного механізму, це може привести до проблем в роботі системи газорозподілу, що призводить до часткової розгерметизації.

Якщо поршневі кільця залягли або зовсім зруйнувалися, якщо пошкодився сам поршень, якщо з’явилися задирки або тріщини на стінках циліндра або прогоріли клапани газорозподільного механізму, все це може привести до того, що поршень просто не буде здатний нормально стискати горючу суміш.

Для діагностики несправності змиритися компресія у всіх циліндрах. Якщо показник компресії впав тільки в одному з них, досить буде залити туди трохи масла і знову зробити завмер. При піднятті компресії можна судити про неполадки поршневий. Якщо ж змін у рівні компресії немає, значить прогорів клапан.

Іноді причиною низької компресії стає помилкова регулювання клапана. Непогано було б перевірити і стан рокера або гідрокомпенстора. Несправність може привести до того, що клапан просто буде нещільно прилягати до сідла.

Іноді для усунення проблеми достатньо виправити загальні регулювання газорозподільного механізму. Наприклад, важливо стежити за налаштуванням фаз газорозподілу.

Як бути, якщо троит двигун? Діагностуємо і ремонтуємо!

Як багато хто знає, ДВС. це досить складний механізм, який необхідно регулярно обслуговувати і час від часу ремонтувати. Інакше в процесі роботи можуть з’явитися деякі проблеми. Часто водії відчувають, що двигун починає запускатися складніше, потужність його знижується, витрата бензину зростає, виникають незвичні звуки і вібрації, а движок починає працювати нестабільно.

Троит пердит не едет ВАЗ 2107 ПОПАЛ НА РЕМОНТ

Потрібно пам’ятати про те, що якщо на ВАЗ 2107 троит мотор. це серйозна поломка, яку потрібно терміново виправляти, щоб не довести до більш складних проблем. У цій статті ми обговоримо, як виявляється поломка, в чому можуть бути причини і як їх усунути.