Скільки масла в Renault Duster дизель

Моторне масло для Renault Duster

Кросовер Renault Duster був представлений в 2009 році. Автомобілі для Європи називаються Dacia Duster і виробляються в Румунії, в Росії модель випускається з 2012 року на заводі Автофрамос. Duster побудований але платформі B0 альянсу Renault-Nissan і комплектується трьома двигунами. Спочатку для моделі були доступні бензинові атмосферні мотори 1.6 K4M (102 к.с.) і 2.0 F4R (135 к.с.), а також 1.5-літровий турбодизель K9K потужністю 90 л.с. Для всіх були версії з переднім або повним приводом. Після рестайлінгу 2015 року потужність 2-літрового агрегату підняли до 143 к.с., дизеля. до 110 к.с., а замість колишнього 1.6 почали встановлювати 114-сильні двигун HR16DE того ж обсягу. Duster оснащуються 5- і 6-ступінчастою механічною коробками передач, а автомобілі з 2-літровим мотором можуть мати 4-ступінчастий автомат.

Яке масло заливати в Renault Duster залежить від типу двигуна автомобіля.

ELF EVOLUTION 900 SXR 5W30

Як масла для Renault Duster 1.6 бензин і 2.0 бензин рекомендується використовувати створене за синтетичною технологією моторне масло ELF EVOLUTION 900 SXR 5W30. Воно відповідає міжнародним стандартам ACEA A5 / B5 і вимогам Renault RN0700. Завдяки відмінним захисним і очищує властивостями це моторне масло для Renault Duster надійно оберігає двигун від зносу і відкладень в найбільш складних умовах руху, в тому числі при міському, спортивному або позашляховому водінні. Підвищена плинність ELF EVOLUTION 900 SXR 5W30 підвищує ефективність роботи мотора і знижує витрату палива при застосуванні цієї олії в двигуні Renault Duster, а стійкість до окислення гарантує стабільність його властивостей протягом всього міжсервісний інтервалу.

ELF EVOLUTION 900 FT 0W40

100% синтетичне моторне масло ELF EVOLUTION 900 FT 0W40 підходить для сучасних автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами і може використовуватися як масло для Duster 1.6, 2.0 і 1.5 dCi. Воно гарантує надійний захист двигуна від зносу і відкладень і продовжує термін його служби. Це масло зберігає ефективність в широкому діапазоні температур, як в режимах підвищених навантажень, так і при холодному пуску. ELF EVOLUTION 900 FT 0W40 має температуру застиванія.39 ̊С, що допускає всесезонное застосування цього масла для Renault Duster 2.0 бензин, 1.6 бензин і 1.5 дизель в регіонах з суворим кліматом, і високі антиокислювальні властивості. ELF EVOLUTION 900 FT 0W40 відповідає сучасним стандартам якості ACEA A3 / B4 і API SN / CF, а також допускам Renault RN 0700 / RN 0710, тому є рекомендованою маркою масла для двигунів Renault Duster всіх модифікацій.

ELF EVOLUTION 900 SXR 5W40

Високоякісне моторне масло ELF EVOLUTION 900 SXR 5W40 розроблено спеціально для дизельних двигунів легкових автомобілів і є рекомендованим маслом для Renault Duster з турбодизелем 1.5 dCi. Воно гарантує чудовий захист від зносу деталей двигуна, особливо системи газорозподілу, в будь-яких режимах експлуатації. Спеціальні миючі присадки забезпечують чистоту двигуна. Термічна і окислювальна стабільність ELF EVOLUTION 900 SXR 5W40 зберігає його характеристики протягом тривалого часу і дозволяє використовувати це моторне масло для Renault Duster 1.5 дизель зі збільшеними інтервалами заміни (відповідно до рекомендацій автовиробника). ELF EVOLUTION 900 SXR 5W40 задовольняє специфікаціям Renault RN 0700і RN 0710.

Вибрати масло для Renault Duster можна за допомогою сервісу підбору на нашому сайті.

Рекомендоване моторне масло для Renault Duster в залежності від модифікації:

Новий Renault Duster: який двигун вибрати, щоб не пошкодувати

Базовим двигуном, як і раніше, для Renault Duster буде 1.6-літровий агрегат потужністю 114-117 кінських сил в залежності від типу приводу.

Це відмінно відомий двигун спільної розробки Renault-Nissan, який має кодування H4M у французькому варіанті і HR16 в японському.

скільки, масло, renault, duster, дизель

Локалізований силовий агрегат має ланцюговий привід ГРМ, алюмінієвий блок і 16-клапанну головку без гидрокомпенсаторов. Мотор не відрізняється спритністю, але досить тяговит, простий і недорогий в обслуговуванні.

Однак при постійних навантаженнях схильний до розтягування ланцюга і масложор, які проявляються до 150 тис.км. Відсутність гидрокомпенсаторов вимагає регулювання клапанів, інакше неминучі постукування. Крім того, власники відзначають слабкість опор двигуна і вічно подсвістивать приводний ремінь.

Двигун-ветеран, що випускається Renault з 1998 року. Міцний і простий, але не дуже ефективний і місцями примхливий силовий агрегат.

При не найбільшій потужності і в цілому середніх характеристиках двигун відрізняється підвищеною витратою бензину, причому виключно 95-го. Використання бензину АІ-92 практично відразу відбивається помилкою Check Engine, детонацією і надалі пошкодженням поршнів.

При неякісному обслуговуванні схильний до зносу поршневих кілець і маслос’емних ковпачків, що, само собою, веде до масложор. Перші ознаки можу проявитися вже до 100 тис.км.

Крім того, типовими несправностями є проблеми з котушками запалювання і електросистемою в цілому, всілякими датчиками і фазорегулятор на впускному розподільному валу. Нерідко підтікають моторні сальники, часто засмічується дросельна заслінка, з часом забивається летить брудом і виходить з ладу генератор.

Кращий за характеристиками мотор “Дастера” з точки зору динаміки і економічності. Як неважко здогадатися, основне джерело проблем. погана солярка. Спочатку вийдуть з ладу недешеві п’єзоелектричні форсунки і, швидше за все, клапан системи EGR, але станеться це вже на пробігу за 150 000 км.

Не більше 100 000 км витримають свічки пускового підігріву. Заміна масла також строго обов’язкове не рідше ніж кожні 10 000 км, інакше є шанс провернути шатунні вкладиші. В іншому до солярового мотору претензій немає. Як показала практика, дизель “Дастера” без особливих проблем виходжує більше 300 тис.км.

Найновіший двигун, який дістався Duster II від Arkana і Kaptur. Відрізняється від “побратимів” тим, що може поєднуватися з механічною коробкою передач і повним приводом. Через новизни особливої ​​статистики по несправностей поки немає. перші екземпляри проїхали на сьогоднішній день не більше 30-50 тис.км і знаходяться на гарантійному обслуговуванні.

Хоча Renault ще на прем’єрі Arkana натякала на те, що мотор без проблем переварює бензин АІ-92, лити його в високофорсованих двигун ніхто особливо не вирішується. Крім того, заочно автолюбителі побоюються ресурсу однорядной ланцюга ГРМ, яка через свого хлюпкого виду вже отримала прізвисько “велосипедна”.

ТО 0.5 (7500) на Дизельном Дастере и обработка составом Супротек Актив Дизель

В цілому, говорити про ресурс агрегату занадто рано. Чекаємо масового вибігання в 100 тис.км.

Вибір двигуна “Дастера” безпосередньо залежить від режиму експлуатації. Якщо у вашому регіоні немає проблем з якісної соляркою, дуже хорошим варіантом виявиться дизельна версія.

Якщо з соляркою діла не дуже хороші, а двигун не піддається серйозним навантаженням, то сміливо дивіться базовий бензиновий мотор 1.6. Якщо потрібна потужність і простота ремонту, то тоді доведеться вибирати 2.0-літровий агрегат і щедро поїти його хорошим 95-м бензином. Ну а якщо вам потрібна динаміка і ви готові стати тест-пілотом нового техномотора, то ваш вибір. топовий турбоагрегат 1.3.

Скільки і яке масло заливати в Renault Duster

Скільки заливати масла в двигун Renault Duster

  • Двигун 1.6 16V: 4,80 л
  • Двигун 2.0 16V: 5,40 л
  • Двигун 1.5 dCi: 4,50 л

На практиці при заміні масла в двигуні 1.6 і 2.0 потрібно близько 4.8-5 літрів масла.

Яке масло заливати в Renault Duster

Період заміни масла в Renault Duster

Для бензинових двигунів кожні 15 000 км або раз на рік (дивлячись що наступить раніше)

Для дизельних двигунів кожні 10 000 км або раз на рік (дивлячись що наступить раніше)

Техобслуживание Дастер дизель

Код прокладки зливної пробки

Масляний фільтр для двигуна Duster

Оригінальний масляний фільтр для двигунів K7J, К7М, K4J, K4M; 1.4л і 1.6л, 16кл, 8кл. 7700274177

Оригінальний масляний фільтр для двигунів F4P, F4R, 1.8л, 2.0л, 16кл бензин, К9К, 1,5л дизель. 8200768913

Зліва 7700274177, праворуч 8200768913

Масляні фільтра взаємозамінні. Дилери Renault використовують обидва фільтра для всіх типів двигунів.

Замінити масляний фільтр можливо при знятті захисту двигуна

Варіант захисту може відрізнятися в залежності від версії Renault Duster

Також можна замінити масляний фільтр через підкапотний простір, для цього буде потрібно зняти захисний кожух:

Краще міняти знизу зі зняттям захисту, оскільки при відкручування фільтру кілька масло виллється на захист і розтечеться.

Для відкручування зливної пробки потрібно квадратний ключ на 8

Черговість виконання робіт по заміні масла:

Масло в КПП автомобіля заливається на весь термін експлуатації і заміни не вимагає. На заводі в двигун автомобіля Renault заливається масло ELF Evolution SXR 5w30. Також виробник допускає ELF Evolution SXR 5w40 і використання масла відповідного технічним характеристикам ELF Excellium LDX 5w40, масло синтетичне.

в матеріалі використані фото avtomanual.jimdo.com, dusterclubs.ru, renault.ru

Якщо у Вас є, що додати до статті, або Ви хочете поділитися своїм досвідом на дану тему. будь ласка, залиште коментар

Якщо Ви є автором звіту про ремонт, доопрацювання автомобіля Renault або рекомендуєте матеріал для Бази знань Renault-Drive. будь ласка, повідомте нам про це

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями за допомогою “кнопок” соцмереж:

Функції моторного масла

Ключове завдання мастильного матеріалу. забезпечувати якісну та безперебійну роботу силової установки, але лише в тій умові, якщо це масло дійсно підібрано правильно, виходячи з корисних властивостей.

Масло грає важливу роль в очищенні компонентів двигуна від грязьових відкладень, запобігає перегріванню деталей, і тим самим забезпечує їх ефективне охолодження. Крім того, мастильний матеріал покликаний сприятливо впливати на паливну економічність, чіткість перемикання передач і максимальну потужність двигуна. В цілому, при використанні якісного масла будуть помітні поліпшення за всіма показниками, і це по достоїнству оцінять власники Renault Duster з 2-літровим мотором. В першу чергу, звичайно, буде покращена керованість, економічність і плавність ходу.

Інтервал заміни масла

Для розглянутого автомобіля існує певний регламент, від якого залежить періодичність заміни моторної рідини. Для дволітрового мотора Renault Duster цей регламент складає 15 тисяч кілометрів або один раз на рік. Це найбільш оптимальний показник з урахуванням суворих кліматичних умов в Росії. Регламент можна скоротити і до 10 тисяч кілометрів, якщо в цьому є необхідність. наприклад, якщо масло набуло чорний відтінок і стало видавати специфічний запах, або містить металеву стружку. Всі ці проблеми можуть проявитися раніше встановленого терміни. Подібне виникає зазвичай при великому пробігу, але в суворих кліматичних зонах масло значно швидше втрачає свої корисні властивості, і цим можна пояснити передбачувану заміну моторного масла. або через 10, або через 12 тисяч кілометрів.

Скільки масла в двигуні Renault Duster 2.0

Вибір і заміна масла в двигуні Renault Duster. одна з найбільш елементарних процедур в ході самостійного обслуговування популярного позашляховика. З цим завданням впорається навіть недосвідчений автомобіліст. Але не дивлячись на це, рано чи пізно у власників Duster виникне питання з приводу вибору відповідного мастила. Важливо знати, як правильно вибрати якісне масло. звертати увагу на потрібні параметри і бренди. Також необхідно знати, скільки потрібно масла для його одноразової заміни в двигуні Renault Duster. Розглянемо все це більш детально на прикладі Duster з потужним дволітровим мотором.

Трагедия не случится помогла замена масла Рено Дастер Дизель

скільки заливати

Обсяг води, що заливається рідини в двигуні Renault Duster залежить від типу двигуна. Так, в нашому випадку мова йде про 2-літровий бензиновий 16-клапанному моторі. Для нього обсяг заливає мастила становить 5,4 літра.

Але з іншого боку, такий обсяг мастила можна влити тільки при повній заміні масла. Справа в тому, що такий тип заміни масла передбачає комплексну очистку двигуна від металевої стружки, сажі, пилу та інших грязьових відкладень. А при неповній заміні така можливість не передбачена. У зв’язку з цим вийти влити не більше 4,5-5 літрів рідини. Але ситуацію можна вирішити шляхом проведення часткової заміни в кілька етапів. наприклад, 2-3 рази з інтервалом 500-600 кілометрів. Це забезпечить комплексну очистку двигуна від бруду. За ефективністю дана процедура проводиться довше, але ефект один і той же. Зрештою, на третій-четвертий етап заміни можна буде влити вже повний обсяг масла, так як на той час мотор повністю очиститься від сторонніх домішок.

Вибір масла по параметрам і брендам

Моторне масло для дволітрового двигуна Renault Duster має володіти певними параметрами в’язкості, допуску та якістю. Так, для бензинового мотора підходять такі стандарти і в’язкі характеристики: ACEA A1-A5, 15W-40, 15W-50, 10W-30, 10W-40, 5W-30, 5W-40, 0W-30, 0W-40. Ці температурні показники потрібно підбирати виходячи з умов навколишнього середовища, в яких регулярно експлуатується автомобіль.

Що стосується брендів, в даному випадку можна дати однозначну відповідь. Компанія Renault визнає бренд Elf, який випускає оригінальне моторне масло для Renault Duster. В якості альтернативи можна віддати перевагу масла-аналоги, якість яких практично не поступається оригіналам. Зате такі продукти коштують набагато дешевше. Але тут є два важливих моменти. підбір тільки за параметрами оригінального масла, і вибір тільки серед відомих брендів з хорошою репутацією. Серед них можна виділити фірми Кастрол, Мобіл, Лукойл, Роснефть, Західну інформаційну корпорацію, G-Energy і інші.

вид масла

Наостанок розберемо види масел, з якими можна одночасно розглянути і сезонність продукту. Наприклад, існує всесезонное, зимовий і літній масло, що володіє певними вязкостнимі параметрами, зазначеними вище. Що стосується видів, найякіснішим вважається синтетичне масло.

  • Синтетичне. саме текучий і рідке масло, стійке до низьких температур. Ідеально підходить для сучасних машин з невеликим пробігом. Оптимальний варіант для літнього і зимового клімату, добре адаптовано до підвищених навантажень, має неперевершені антикорозійними і антипригарні властивості. Має тривалий термін дії, що сприятливо позначається на періодичності заміни.
  • Мінеральне. досить дешеве масло, і при цьому найгустіше за своєю консистенцією. З таким маслом виключені масляні протікання, що мабуть, є єдиною перевагою на тлі чистої синтетики. Тому мінералка рекомендована власникам «Дастер» з великим пробігом. Через свою надмірну густоти мінеральне масло швидко замерзає, і тому його небажано використовувати при низьких температурах
  • Напівсинтетичне. оптимальний варіант для ощадливих автомобілістів, і вдала альтернатива мінеральним маслу.

Отже, для Renault Duster з дволітровим мотором краще вибрати синтетичне масло, яке володіє великим набором достоїнств. Більш тривалий термін служби, стійкість до низьких температур, ефективне охолодження деталей. ключові плюси синтетичного масла на тлі інших продуктів.

ТО 4 (ТО 60000 км) Renault Duster

Проведений на Renault Duster ТО 60000 перелік робіт включає в себе всі операції, що проводяться в рамках планового першого і другого техобслуговування. Додатково проводиться заміна приводного ременя і ременя ГРМ, заміна масла в автоматичних КПП. Залежно від модифікації Renault Duster, на ТО 60000 ціна може відрізнятися. для її точного розрахунку скористайтеся калькулятором, що враховує тип двигуна і КПП.

ТО Renault Duster 2.0

Двигун Renault F4R об’ємом 2.0 літра комплектується автоматичною і механічною КПП з повним або переднім приводом. Обсяг масла в моторі дорівнює 5,4 літра, що важливо враховувати при заміні, оскільки це на 600 грам більше в порівнянні з іншими видами встановлюються на Renault Duster двигунів.

ТО 3 Renault Duster

ТО3 проводиться при пробігу 45 тис. Км і повністю дублює собою всі роботи, що проводяться при першому плановому ТО.

ТО Renault Duster 1.6

Двигун K4M об’ємом 1.6 літра оснащується гідрокомпенсаторами, чутливими до якості і об’єму масла в системі. У конструкції використовується ремінний привід ГРМ, змінювати який необхідно через кожні 60 тис. Км пробігу. При його обриві клапани стикаються з поршнями, що призводить до капітального ремонту двигуна.

скільки, масло, renault, duster, дизель

ТО Renault Duster 1.5 дизель

При проходженні на Renault Duster ТО в дизель необхідно заливати масло класом не менше ЄВРО IV і ЄВРО V. Оснащений фільтром сажі двигун K9K вимагає заливки масла 5W-30, версія без фільтру сажі. 5W-40. На ТО Renault Duster дизель ціна безпосередньо залежить від версії мотора і виду ТО.

ТО 5 Renault Duster

Роботи по ТО5 проводяться при пробігу 90 тис. Км і, крім включених до переліку робіт з ТО-1 і ТО2, включають в себе заміну гальмівної і охолоджуючої рідини, рідини в гідроприводі зчеплення.

ТО 0 Renault Duster

ТО0. це техобслуговування автомобіля після обкатки, що проводиться в діапазоні від 2000 до 3000 тис. Км пробігу. ТО0 не обов’язково, але його проходження строго рекомендовано виробником. В основному включає в себе перевірку роботи всіх вузлів і систем автомобіля, виявлення шлюбу і недоліків збірки.

ТО 1 Renault Duster

Перше ТО Renault Duster проводиться при пробігу 15 тис. Км або 12 місяців експлуатації. для моделей з дизельним двигуном пробіг скорочений до 10 тис. Км. При ТО проводиться заміна масла, фільтрів двигуна і салону, комплексна діагностика всіх систем автомобіля.