Скільки заливається масла в коробку Solaris

Заміна масла в АКПП Hyundai Solaris

Заміна масла в 6 АКПП Hyundai Solaris можлива двома способами. часткова і повна. Часткову проводити простіше, особливо самостійно в гаражних умовах.

Більшість робіт з обслуговування автомобіля можна виконати самостійно в гаражних умовах

Часткова заміна масла в АКПП Hyundai Solaris

Часткову зміну відпрацювання виконати набагато простіше, звертатися на СТО необов’язково. Заздалегідь готують весь інструмент, аксесуари для проведення процедур. це дрантя, ємність для зливу, шприц, шланг, лійка або обрізана пляшка, нова мастило.

Часткова зміна мастила. простий і економічний варіант обслуговування АКПП

Обслуговування проводять кожні 2-3 десятка тисяч км пробігу. За одну процедуру можна злити до третини рідини, не більше. Обов’язково потрібно зняти піддон, встановити новий фільтр. Головний мінус часткової заміни. нова мастило приєднається до відпрацьованої, що не завжди позитивно впливає на роботу трансмісії. При наявності домішок, застосування масла низької якості, бажана повнопотоковий заміна. Вона зажадає більше часу, зате дасть оптимальні результати, дозволить помітно поліпшити якість роботи АКПП, захистить від можливих поломок.

Для затоки найкраще використовувати лійку, але обрізана пляшка теж підійде

 • Відкрити капот автомобіля, оцінити рівень технічної рідини в системі.
 • Завести мотор на кілька хвилин, не вимикаючи його, перемістити селектор АКПП по всім існуючим положенням, затримуючись на кілька секунд на кожній передачі.
 • Кінець шланга, який з’єднаний зі шприцом, ставлять в контрольне отвір, потім викачують з нього до 40% мастила, чверті від загального обсягу теж буде досить.
 • Беруть той же шприц і заливають їм мастило в коробку передач.

Знову перевіряють рівень, щоб переконатися, що він достатній. Якщо потрібно, технічну рідину доливають до заданих відміток. Шприц застосовувати найзручніше, але інші способи теж допустимі.

Коли міняти масло в АКПП Hyundai Solaris

Масло в АКПП Solaris 2017 та інших років випуску потрібно замінювати своєчасно. Хоча виробник стверджує, що ресурс мастила безстроковий, це не зовсім правда. Справа в тому, що концерн встановлює граничні терміни експлуатації транспортного засобу в цілому. якщо вони перевищені, потреба в регулярних обслуговуваннях зростає багаторазово.

Регулярна заміна мастила в АКПП. запорука безпроблемного і безпечної роботи автомобіля

Нове масло в АКПП Solaris 2014 року і інших потрібно заливати кожні 50 тисяч км пробігу, можна частіше. Обов’язково враховують інтенсивність, умови експлуатації транспортного засобу. якщо вони несприятливі, манера їзди агресивна, потрібно максимально дбайливе ставлення до автомобіля. Детальніше про все можна дізнатися на СТО. Додатково ситуацію з АКПП допоможе визначити тест рівня трансмісійної рідини, оцінка якості її стану.

Масло в АКПП Hyundai Solaris 2015 може мати різні експлуатаційні характеристики, строки застосування з урахуванням таких факторів:

 • Температурні скачки. якщо вони регулярні, в’язкість масла теж нестабільна. При різких перепадах мастило втрачає початкові характеристики в принципі.
 • Старт-стопи. постійна експлуатація авто в такому режимі шкідлива для всіх агрегатів і вузлів. У зоні ризику. машини, експлуатовані в умовах великого міста.
 • Стиль водіння. при частому перемиканні швидкостей, різкому гальмуванні, динамічних стартах мастило відчуває підвищені навантаження. Підсумок. вона швидко засмічується, працює не так ефективно, як повинна.

До тривожних симптомів, що вказують на те, що трансмісію терміново потрібно змінювати, відносять аромат гару (в нормі його бути не повинно), осад і домішки в матеріалах, проблеми з активацією передач. До негативних ознак відносять вібрації в селекторі при перемиканні АКПП, сторонні звуки під час роботи коробки. Стусани, поштовхи трансмісії теж зазвичай вказують на проблеми зі змазкою. її мало, вона має низьку якість.

Якісне масло. кращий вибір для коробки Solaris

Яке масло заливається в автомат Solaris

Масло в автоматичну коробку передач Solaris слід вибирати з урахуванням вимог виробника. Головне. застосовувати фірмову оригінальну рідину SP III стандарту. Аналоги підбирати можна, але вони повинні бути відповідного класу (він вказаний на упаковках). за 1 л оригінальної трансміссіонкі і вдвічі менше за аналоги.

Якісна технічні рідини гарантує безпроблемну експлуатацію авто. Якщо проводити обслуговування неправильно, несвоєчасно, можна дочекатися:

 • прискореного зносу фрикційних, підшипників;
 • некоректної роботи гідротрансформатора;
 • поломки коробки передач;
 • тугого включення швидкостей;
 • появи шумів, вібрацій після запуску двигуна;
 • довгий прогрів мотора взимку.

Обслуговувати коробку в рази простіше і дешевше, ніж виконувати дорогий ремонт.

Заміна масла в АКПП Hyundai Solaris: повна і часткова

Масло в коробці автомат Solaris виконує ряд важливих функцій. змащує робочі деталі, охолоджує двигун, запобігає передчасному виходу вузла з ладу. Воно вимагає регулярної і своєчасної заміни, оскільки з плином часу змінюється його кількість, випаровуються деякі присадки. Виконувати заміну рідини в АКПП Solaris потрібно тільки в згоді з інструкцією. Вона проста, але передбачає дотримання чіткої послідовності дій.

Як перевірити масло в автоматі Solaris

Рівень масла в АКПП Solaris на щупі перевіряти просто. Бажано одночасно оцінювати і обсяг, і ступінь зносу суміші. Для цього нею капають на папір або тканину або наливають в прозору ємність. Будь-які значні відхилення від норми. вже поганий показник.

На роботу масла в АКПП впливають початкові характеристики

 • Прогріти АКПП. проїхати на автомобілі хвилин 10.
 • Поставити машину на рівну площадку, почекати хвилин 10, щоб масло в автоматі скло в ємність.
 • Відкрити капот, дістати АКПП щуп. він йде справа. Оцінити рівень масла. він повинен бути між максимальною і мінімальною насічками.
 • Зняти білою серветкою або шматком тканини трохи рідини з щупа, оцінити її колір, запах. У нормі відтінок повинен бути червоним, якщо він бурий, чорний, темно-червоний, можна говорити про неполадки і необхідності виконання екстреного обслуговування.

Після 50 тисяч км пробігу рідина практично завжди коричнева. Наявність твердих включень, металевої стружки та інших домішок теж вказує на необхідність термінової заміни рідини. Коли масло в порядку, але відзначений недостатній рівень, вистачить доливання до необхідної позначки.

Стежити за рівнем рідини потрібно постійно, але не менш важливим є її стан

Повна заміна масла в АКПП Solaris

Повнопотоковий заміна. найскладніша. Вона передбачає повну зміну мастила, установку нового фільтра, промивання коробки. Перевірка рівня масла в АКПП Hyundai Solaris не обов’язкова. її автомобіліст робить на свій розсуд.

Болти піддону скручувати потрібно дуже обережно

 • Прогріти АКПП і двигун до робочих температур, поставити авто на рівну поверхню.
 • Відкрити капот, вийняти щуп масла АКПП Solaris, відкрутити пробку зливу з піддону, стежити за кільцем ущільнення на пробці.
 • Підставити ємність на 4-5 л, почекати, щоб масло стекло. Попередньо повинно вийти трохи більше 3,6 л.
 • Загорнути пробку, перевірити кільце. Відвернути болти піддону, акуратно зняти його, злити залишки відпрацювання, протерти поверхні насухо.
 • Магніти очистити, переставити на новий фільтр. Брудний фільтраційний елемент прибирають, дають маслу стекти, кріплять магніти на новий фільтр.
 • На очищені, знежирені привалочних робочі площині піддону з картером наносять герметик. Використовувати потрібно строго засіб для АКПП, оскільки агресивна трансмісійна рідина розчиняє звичайний герметик. Почекати, поки шар матеріалу висохне.
 • Залити через отвір щупа 4 л масла, дати йому стекти, протестувати рівень. Залити нову мастило, почекати, додати ще 1 л.
 • Відкрутити шланг АКПП, що йде до радіатора від коробки.
 • Відпустити хомут, від’єднати шланг, помістити його всередину ємності.
 • Встановити селектор АКПП в паркингову режим, ручник міцно затягнути, попросити асистента дати старт двигуну.
 • Злити до 3 л брудної відпрацювання, яка самостійно піде в ємність, заглушити двигун, додати 1 літр нової мастила.

Процедуру слід продовжувати до того моменту, поки в ємність не потече чиста рідина. Чи залишиться повернути шланг назад і відкоригувати рівень технічні рідини, якщо для цього буде необхідність.

При повнопотоковий зміні масло заливають до повної чистоти

Скільки літрів масла в АКПП Solaris

Номінальний обсяг масла в АКПП Solaris складає 6.8 л. в цю цифру входять параметри корпусу гідротрансформатора. Але для заміни можна брати менше масла АКПП Solaris 2016 і інших років. У більшості випадків при заливці нової мастила застосовують всього 4 л, але якщо треба буде повна заміна, потрібно буде вже 9 л.

Коли що міняти на Соляріс?

Так, для «Hyundai Solaris» виробником прийнята періодичність технічного обслуговування, кратна 15 тис. Км пробігу. При цьому вартість запропонованого регламенту комплексу робіт по заміні витратних матеріалів та перевірки систем, вузлів і агрегатів автомобіля при пробігу 60 тис.

Скільки коштує заміна масла Solaris?

Ціна на заміну масла в двигуні Hyundai Solaris

Яке масло лити в МКПП Hyundai i30?

Мастило в МКПП потрібно міняти згідно з регламентом виробника, зазвичай він становить кожні 60000-90000 км пробігу, але перевіряти його рівень слід 1 раз на рік. У керівництві по експлуатації рекомендується використовувати масло для Hyundai i30 з в’язкістю 75W-85, всього потрібно 1.9-2.0 літра.

Як часто треба міняти масло в АКПП Solaris?

Повністю міняти мастило в Hyundai Solaris рекомендується через кожні 50 кілометрів пробігу. Але якщо ви постійно використовуєте автомобіль, особливо в умовах міста, то заміна може проводитися і частіше. Частота заміни трансмісійної рідини буде залежати не тільки від пробігу.

Як перевірити рівень масла в коробці АКПП Solaris?

Глушимо двигун і коли масло стече в піддон АКПП, виймаємо щуп з картера коробки. Щуп АКПП відзначений червоною стрілкою. Діагностуємо стан масла.

Що потрібно для заміни масла в АКПП Hyundai Solaris?

Відповідаючи на питання, скільки масла необхідно заливати в АКПП Соляріса, скажімо, що для заміни знадобитися 6,8 літрів рідини ATF. Якщо проводити часткову заміну, наприклад, при знятті піддона КПП, то долити треба буде 4 літри олії. У разі заміни з промиванням. знадобиться вже близько 8 літрів.

Найкращою відповіддю: Скільки літрів масла в коробці Solaris?

У механічну коробку передач слід заливати напівсинтетичне трансмісійне масло рівня якості не нижче API GL4 з рівнем в’язкості SAE 75W-85. Із заводу заливається Hyundai / Kia MTF 75W85 GL-4. Обсяг масла, що заливається в МКПП Hyundai Solaris становить 1,9 л.

Як залити масло в коробку автомат Solaris?

Відкриваємо капот, виймаємо щуп АКПП. Акуратно відкручуємо зливну пробку (ключ на 17) піддону коробки, не втрачаємо кільце ущільнювача на пробці. Підставляємо будь-яку 4-5 літрову ємність і чекаємо, поки масло стече. Попередньо повинно вилитися 3-3,6 літра.

Як часто треба міняти масло в АКПП Solaris?

Повністю міняти мастило в Hyundai Solaris рекомендується через кожні 50 кілометрів пробігу. Але якщо ви постійно використовуєте автомобіль, особливо в умовах міста, то заміна може проводитися і частіше. Частота заміни трансмісійної рідини буде залежати не тільки від пробігу.

Коли змінюється масло в коробці Hyundai Solaris?

Ті, хто виступають за те, що міняти масло в Hyundai Solaris потрібно кожні 30-40 тисяч кілометрів, наводять такі аргументи: Жодна речовина не вічне. воно виробляється і псується, тому його потрібно змінювати. Рекомендації виробника створені, щоб машини швидше відправлялися на смітник.

Найкращою відповіддю: Скільки потрібно масла в коробку на Solaris?

У механічну коробку передач слід заливати напівсинтетичне трансмісійне масло рівня якості не нижче API GL4 з рівнем в’язкості SAE 75W-85. Із заводу заливається Hyundai / Kia MTF 75W85 GL-4. Обсяг масла, що заливається в МКПП Hyundai Solaris становить 1,9 л.

Яке масло лити в МКПП Hyundai i30?

Мастило в МКПП потрібно міняти згідно з регламентом виробника, зазвичай він становить кожні 60000-90000 км пробігу, але перевіряти його рівень слід 1 раз на рік. У керівництві по експлуатації рекомендується використовувати масло для Hyundai i30 з в’язкістю 75W-85, всього потрібно 1.9-2.0 літра.

Яке масло заливати в механічну коробку Hyundai Крета?

Оригінальна Для механічної коробки кросовера Hyundai Крета потрібно фірмове масло Hyundai MTF 75W-85 GL-4. Що стосується в’язкості, переважно взимку можна використовувати SAE 70W, 75W, 80W або 85W, а влітку рекомендується SAE 90, 140 або 250.

Яке масло заливати в коробку Solaris?

На конвеєрі механічну коробку передач Соляріса заправляють тільки трансмісійним маслом Hyundai GENUINE PARTS MTF 75W-90 або маслом з в’язкістю Hyundai / Kia MTF 75W85, обидві рідини відповідають стандарту GL-4. Обсяг масла в механічній коробці. 1,9 л. При цьому МКПП навіть не має щупа для перевірки рівня.

Скільки коштує заміна масла АКПП Solaris?

Скільки коштує масло для АКПП Hyundai Solaris. скільки його треба для заміни, і скільки буде коштувати заміна? Без заміни фільтра. 800р., З заміною фільтра. 1500р. Вартість масла для АКПП. 850р.

Краще масло для АКПП Hyundai Solairs

Компанія Hyundai рекомендує заливати в «автомат» «Соляріса» тільки якісне оригінальне масло, яке відповідає заводським параметрам SK ATF SP III. Така рідина відповідає всім міжнародним вимогам, але при цьому є найдорожчою. Але так як Hyundai Solaris відноситься до бюджетного класу, багато власників не бажають витрачатися на дорогий продукт, і вважають за краще економити на доступному аналогу. Це правильне рішення, особливо зараз, коли хімічна промисловість досягла високого рівня, і виробники стали випускати якісні масла за доступною ціною. Наприклад, гідним варіантом для Hyundai Solaris буде Shell Spirax S4 ATF X.

Скільки літрів масла в АКПП Hyundai Solaris

Трансмісійне масло в “автоматі” Hyundai Solaris розраховане на певний термін служби. Згодом його зливають згідно з регламентом, і заливають нову рідину. Але перед цим треба переконатися, що масло сумісно з автомобілем. Для цього слід знати параметри, зазначені в інструкції. Крім того, ім’я справу з даними витратним матеріалом, слід знати не тільки періодичність заміни, а й обсяг масла, що заливається в автоматичну КПП Hyundai Solaris.

Краще моторне масло. чи існує воно?

У подібних випадках скорочена заміна масла більш ніж виправдана. Багато автомобілістів вважають за краще заміну через 40 тисяч кілометрів. Це досить короткий інтервал, при якому масло не встигне втратити всі свої корисні властивості. Іноді автолюбителі в якомусь сенсі самі стають винуватцями передчасної непридатності масла. наприклад, піддають машину високих навантажень, які не передбачені інструкцією автомобіля, перевищують швидкість, здійснюють різкі маневри, порушують ПДР, неправильно працюють зі зчепленням і т. Д. Але в той же час, заради справедливості слід визнати, що власникам Hyundai Solaris іноді доводиться експлуатувати машину на межі її можливостей, і це пояснюється вищезазначеними факторами. В такому випадку треба бути готовим до більш частої заміни витратних матеріалів. До того ж, слід регулярно контролювати обсяг і стан рідини.

регламент заміни

Періодичність заміни трансмісійного масла в КПП Hyundai Solaris складає 60 тисяч кілометрів. Таким чином, вдруге заміна масла виконується на 120-й тисячі пробігу. Але такий регламент підходить скоріше для країн зі сприятливими погодними та дорожніми умовами. В такому випадку можна, не побоюючись, розраховувати виключно на рекомендації виробника. У суворих умовах експлуатації ситуація абсолютно протилежна. не виключено, що негативні фактори змусять автолюбителя скоротити період заміни в два або три рази. З одного боку, часта заміна масла стане занадто витратною процедурою, але з іншого боку. так буде більше впевненості в тому, що трансмісія прослужить як можна довше. Виділимо кілька факторів, найбільш характерних для російських умов експлуатації:

Як перевірити обсяг і стан масла

Для перевірки обсяг масла, що залишилося в коробці передач передбачений мірний щуп, яким визначають потрібну кількість рідини, яке доведеться додати через якусь кількість пробігу. Наприклад, якщо масло знаходиться нижче позначки Min, тоді буде потрібно долив нового масла до того моменту, коли вона досягне максимальної позначки Max на вимірному щупі. Можна сказати, що такий рівень є максимально допустимим. Такий спосіб обслуговування АКПП актуальний в тих випадках, коли час, що залишився в коробці масло ще не втратило свої властивості, і не подає ніяких підозрілих ознак.

При великому пробігу, або в разі несвоєчасної заміни, доведеться зіткнутися з низкою неприємностей і технічні несправності. Щоб уникнути проблем, треба частіше перевіряти стан масла. хоча б раз на тиждень. Якщо видатковий матеріал дійсно втратив свої властивості і став непридатним, це буде зрозуміло не тільки за дивною роботі КПП і ДВС, а й такими ознаками:

скільки, залив, масло, solaris
 • Перевірка масла виявила наявність в ньому грязьових відкладень і металевої стружки
 • Масло змінило свій колір з прозорого на темно-коричневий
 • Масло стало видавати специфічний запах

У даній ситуації водієві доведеться терміново замінити витратний матеріал, але для цього спершу потрібно підібрати відповідний продукт.

скільки заливати

При повній заміні автоматична КПП Hyundai Solaris споживає 6,8 літра витратного матеріалу. Повна заміна масла рекомендується при великому пробігу, так як при частковій заміні відбудеться змішування старого і нового масел. У такому випадку від нової рідини варто чекати меншого ефекту, оскільки відбувається змішування зі старим. Повна заміна виконується за допомогою промивного засобу (масла), яке проганяється по всій трансмісії. При цьому двигун повинен бути включений і прогрітий до робочої температури. Через кілька хвилин відпрацьована промивка виводиться з АКПП, і потім заливається нове масло. Його рівень доводять до норми за допомогою мірного щупа.

Номер за каталогом: рекомендований оригінальне трансмісійне напівсинтетичне масло Hyundai / Kia «ATF SP-III» для АКПП Solaris можна знайти під артикулом 0450000400Закажі у нас.

Доступні аналогічні масла АКПП для заміни від відомих виробників ZIC масло трансмісійне синтетичне 162627 «ATF SP 3» Замов у нас, 4л. Ціна 2500 руб. Масло трансмісійне «DiaQueen ATF SP-III», 4л від ТМ Mitsubishi артикул 4024610Закажі у нас. Ціна 3000 руб.

Фільтра для заміни в АКПП: масляний оригінальний фільтр Hyundai / Kia артикул 4632123001Закажі у нас, Аналоги: Sat ST4632123001; Hans Pries 820416755; Zekkert OF4432GЗакажі у нас. Спектр ціни для цих фільтрів складе 1000-1200 рублів.

Також може бути корисною прокладка піддону АКПП SCT SG1090. Адже її теж рекомендують міняти щоб не підтекла масло зі зливного отвору.

скільки, залив, масло, solaris

Практичні поради щодо вибору масла в АКПП Hyundai Solaris

Якщо автовласник не знає яке масло заливати в АКПП Solaris, то він повинен звернути до інструкції по експлуатації автоматичної коробки. Зазвичай в ній виробник вказувати оригінальні змащувальні засоби, які підійдуть для роботи коробки і їх аналоги, якщо не виявиться потрібного масла.

Часткова заміна в АКПП 6АТ

У шестиступінчастою АКПП відсутня мірний щуп і піддон картера. Заміна здійснюється наступним чином.

 • Відкручуємо заливну пробку. Вивертаємо зливний болт. Зливаємо масло вище рівня обмежувача.
 • Відкручуємо обмежувальну трубочку в зливному отворі. Зливаємо масло. Загортаємо обмежувач. Міняємо кільце ущільнювача на зливному болті і закручуємо назад без остаточної затяжки.
 • Заміряємо кількість відпрацювання. Через заливний отвір заливаємо нове масло таким же об’ємом.
 • Заводимо автомобіль. Послідовно перемикаємо селектор в усі положення. На працюючому прогрітому автомобілі відкручуємо зливну пробку АКПП.
 • Зливаємо надлишки. По досягненню необхідного рівня, масло перестає виливатися. Закручуємо зливний болт.
 • Якщо рівень недостатній і зайве масло не випливає, то доливаємо 300-500 мл трансмісійної рідини і повторюємо процедуру.

Масляний фільтр в 6АТ знаходиться всередині коробки. Для заміни необхідний повний демонтаж АКПП і її розбирання.

Обсяг масла в АКПП на Hyundai Solaris

Повний обсяг масла автомата на Соляріс. 6,8 л.

Це разом з корпусом гідротрансформатора. Справа в тому, що не завжди потрібно зливати весь обсяг рідини, тому існує три методи заміни. Один з них. часткова заміна. При цьому близько половини обсягу залишається в гідротрансформаторі, отже, змінюється тільки близько 4 літрів.

Якщо будемо використовувати метод повної заміни рідини, то необхідно мати від 8 до 9 літрів.

Повна і часткова заміна масла в АКПП Hyundai Solaris своїми руками

Заміна масла в АКПП Hyundai Solaris. це обов’язкова процедура для всіх транспортних засобів незважаючи на їх вік. Експерти рекомендують проводити її завжди раніше того терміну, який вказав виробник. Так як невчасно замінена змазує рідина може стати причиною перегріву автомата Solaris, поломки труться вузлів. Капітального ремонту в цьому випадку не уникнути.

Процес заміни масла в АКПП

Замінити масло в АКПП Hyundai Solaris досить просто своїми руками. Процес трохи схожий з заміною масла, але має деякі тонкощі і нюанси проведених процедури. Отже, приступимо до заміни масла в АКПП Hyundai Solaris:

Насправді, здавалося б все просто, як і у всіх автомобілів, дві пробки, злив-залив, а немає. Але, зараз не про це. купуємо масло.

Замена масла в АКПП Hyundai Solaris (Kia Rio)

Проводимо заміну масла на АКПП Hyundai Solaris. Знімаємо захист картера (всього чотири болта).

Знімаємо ліву захист двигуна, щоб було зручніше працювати з піддоном.

 • Зливаємо масло. Обов’язково, купувати 2 літри олії. Відкручуємо зливну пробку. Зливаємо масло з АКПП.
 • Чому два літри? З машини було злито 1.9 літра. Після зливу масла шприцом зі шлангом відкачуємо залишки масла з піддону, щоб не облитися її розбирання. Відкручуємо все болти на піддоні, акуратно піддягаємо його викруткою і знімаємо.
 • Знімаємо піддон КПП. ткручіваем болти кріплення масляного фільтра АКПП. Далі очищаємо корпус від герметика, нутрощі моєму карбоклінером. Також очищаємо піддон від старого герметика. Магніти на піддоні протираємо ганчіркою від стружки.
 • Міняємо масляний фільтр. Проводимо заміну масляного фільтра і ставимо на нього чисті магніти. Прикручуємо новий фільтр до коробки.
 • Знежирюємо піддон. Знежирюємо піддон. Наносимо герметик, чекаємо 15 хвилин.
 • Збираємо нижню частину КПП.
 • Перед установкою піддона протираємо ще раз картер коробки по периметру. Приклеюємо піддон і закручуємо болти.

  Для затоки масла відкручуємо заливну пробку.

  Витягуємо щуп, заливаємо масло в АКПП. Потім запускаємо двигун, вставляємо щуп.

  Замена масла в механической коробке передач Hyundai Solaris и Kia Rio

  Для часткової заміни масла необхідно машину до кінця прогріти, так щоб вентилятор два рази відпрацював, тобто включився і вимкнувся. У цьому випадку рівень масла повинен бути на позначці HOT.

 • Перевіряємо контрольний рівень. Встановлюємо на обратку заглушку, затягуємо на хомут, подовжуємо трубку, щоб зручніше було зливати масло, опускаємо її в заздалегідь підготовлену ємність. Приблизно має злитися близько літра олії. Потім машину глушимо і доливаємо ще раз масло. Для повної заміни рівень масла повинен бути на позначки COLD, після чого необхідно буде ще раз повторити процедуру доливання масла, поки з АКПП не буде йти повністю чисте масло. Після того як потекло чисте масло назад збираємо шланг, одягаємо на обратку, прибираємо заглушку, машину прогреваем повністю до тих пір поки не спрацює вентилятор два рази і виставляємо рівень масла по верхньої точки на гарячу.
 • Все готово і масло поміняно, тепер збираємо все як розбирали. Знімаємо заглушку. Ставимо шланг на трубку і одягаємо хомут.
 • Злив старого масла

  Щоб замінити масло в АКПП Solaris, потрібно злити старе мастило. Процедура зливу така:

  • Прогріти АКПП. Завести двигун і повторити всі дії, які були розписані в блоці «Перевіряємо рівень» під пунктом
  • Встановити Hyundai Solaris на яму або естакаду, щоб отримати доступ до дна машини.
  • Зняти захист з дна транспортного засобу Hyundai Solaris. Відкрутити зливну пробку і підставити під неї ємність з мітками. Почекати, поки зіллється вся рідина.
  • Відкрутити болти піддону ключем на 10. Їх усього вісімнадцять. Акуратно викруткою підчепити край його і натиснути вниз. Роботу виконувати в рукавичках. У піддоні може бути масло, вилити його в ємність.

  Повна і часткова заміна масла в АКПП своїми руками

  Тепер потрібно перейти до процедури промивання піддона. Це обов’язкова процедура.

  Як перевірити рівень масла в механічній коробці передач Hyundai Solaris?

  Гайковим накидним ключем на «17» виверніть зливний болт-пробку. Перевірку рівня масла можна зробити пальцем. Рівень необхідної кількості масла в коробці передач знаходиться на рівні нижньої кромки контрольного отвори.

  Як перевірити рівень масла в механічній коробці передач Getz?

  Покрокова інструкція затоки масла в МКПП в Hyundai Getz:

  • Витягнути мірний щуп з заливний пробки.
  • Залити масляну рідину в отвір за допомогою воронки.
  • Після 3-х літрів рідини вставити щуп назад, витягнути і подивитися на рівень. При необхідності, доведеться долити мастильного матеріалу.

  Яке масло лити в АКПП 6 Hyundai Solaris?

  Оригінальна корейське масло, залите в дану автоматичну трансмісію, має назву Hyundai-Kia ATF SP-III. До його аналогам можна віднести масла ZIC ATF SP-III, ENEOS ATF III, Ravenol SP3 і інші трансмісійні рідини, які підходять за допуску. Масло Hyundai-Kia ATF SP-III. 550р. Масло ENEOS ATF III. 500р.

  Коли змінюється масло в коробці Hyundai Solaris?

  Ті, хто виступають за те, що міняти масло в Hyundai Solaris потрібно кожні 30-40 тисяч кілометрів, наводять такі аргументи: Жодна речовина не вічне. воно виробляється і псується, тому його потрібно змінювати. Рекомендації виробника створені, щоб машини швидше відправлялися на смітник.

  Яке масло заливати в коробку Solaris?

  На конвеєрі механічну коробку передач Соляріса заправляють тільки трансмісійним маслом Hyundai GENUINE PARTS MTF 75W-90 або маслом з в’язкістю Hyundai / Kia MTF 75W85, обидві рідини відповідають стандарту GL-4. Обсяг масла в механічній коробці. 1,9 л. При цьому МКПП навіть не має щупа для перевірки рівня.

  Скільки літрів масла в коробці Hyundai Solaris?

  Заправний обсяг масла в автоматичній коробці Соляріса по паспорту становить 6,8 літра ATF. Під час часткового оновлення мастила доливають близько 4 літрів, при повній заміні з промиванням. не менше 8 літрів.