Renault Duster дизель скільки масла в двигуні

Вплив показника в’язкості на вибір масла

При виборі змащувальних рідин, в’язкість є одним з важливих показників на який потрібно звертати увагу. Чим нижче температура на вулиці, тим масло з меншою в’язкістю повинне заливатися в двигун. Це стосується не тільки Renault Duster, але і будь-якого іншого автомобіля.

Масло и фильтра для Renault 1.5dci

Всесезонні масла працюють тільки до певних температур, далі потрібно переходити на певні марки, які добре виконуватимуть свої функції або в сильний мороз, або в спеку.

Адже з фізики відомо, що холод знижує плинність рідин, а спека, навпаки, збільшує.

Завод виробник рекомендує заливати в Renault Duster взимку, при температурі нижче 20 0 С, масла з в’язкістю 5w40. Такі рідини на сильному морозі зберігають потрібну плинність і, відповідно, свої змащувальні властивості, тим самим взимку забезпечують впевнений старт двигуна.

Рекомендована в’язкість масел для автомобіля з дизельним двигуном показана нижче.

renault, duster, дизель, скільки, масло

Влітку, навпаки, такі рідке для експлуатації автомобіля не підійдуть. На спеці вони стануть дуже рідким і позбудуться своїх змащувальних властивостей.

Тому при температурах від 25 градусів і вище виробник рекомендує заливати в Renault Duster масла з в’язкістю 15w40 і 20w40. Нагріваючись, вони втрачають в’язкість і стають нормативно текучими.

Температури застигання деяких марок моторних масел, які використовуються на Renault Duster, показані нижче.

Всі ці параметри можна побачити на упаковці і прийняти правильне рішення для покупки.

На що ще звернути увагу

При технічному обслуговуванні необхідно замінювати мастило в коробках передач. Це стосується і МКПП, і АКПП.

І навіть незважаючи на те, що вони вважаються не обслуговуються (маркетинговий хід автовиробника).

Досвідчені власники Renault Duster рекомендують міняти мало в трансмісії кожен 50-60 тис. Км. пробігу. Вже після 40 тисяч потрібно перевіряти стан змащувальних матеріалів.

Заміна проводиться обов’язково в разі ремонту або забруднення олії сторонніми речовинами.

У задньому редукторі рекомендується проводити заміну кожні 75. 80 тис. Км пробігу.

Категорично забороняється змішувати моторні та трансмісійні масла, оскільки до складу розчинів входять присадки на різній основі, які вступають в хімічні реакції з утворенням густих суспензій, твердих опадів.

Рено Дастерзамена масла в двигателе

Лукойл Genesis Armortech 5W 40

Мастило Armortech на синтетичній основі призначена для цілорічного використання.

До складу рідини входить комплекс присадок Infineum (на основі сполук фосфору, цинку і кальцію), що знижує тертя між деталями двигуна і збільшує термін служби масла.

Виробник передбачив використання присадок, що розщеплюють хімічні речовини на основі сірки, які присутні в паливі низької якості.

Замена маслу Castrol 5W-30 для Дастер дизель К9К. Выбор масла для дизеля с сажевым фильтром и ЕГР

Мастило застигає при температуре.44 ° С, для займання рідина потрібно нагріти до 236 ° С.

Рекомендоване виробником

Виробник рекомендує використовувати матеріали, випущені нафтовою компанією Elf (структурним підрозділом концерну Total), яка є партнером Renault з 1968 р.

Моторні масла поділяються на стандарти RN, що розрізняються за типом застосовуваного палива.

Для Renault Duster використовуються рідини стандартів RN0700 і RN0710 (для бензинових і дизельних двигунів), які відповідають міжнародним вимогам API і ACEA.

Власник машини самостійно вирішує, яке масло заливати в двигун (з урахуванням вимог заводу Renault).

Серія мастил RN0700 відноситься до полнозольним масел, відповідним ACEA A3 / B4 і A5 / B5.

Рідини відрізняються введенням антифрикційних присадок, що знижують тертя і знос, додаткові домішки забезпечують стабільність характеристик при нагріванні. За рахунок зниження сили тертя зменшується витрата палива.

Специфікація поширюється на дизельні двигуни без наддуву і фільтр сажі, які не встановлюються на Renault Duster.

Для 1,5-літрового дизеля застосовується полнозольная мастило стандарту RN0710 з поліпшеним співвідношенням показників в’язкості і температурної стійкості.

До складу входить пакет присадок, що запобігає залягання кілець в канавках, виконаних на порушених.

Мастило відрізняється низьким коефіцієнтом випаровування і розрахована на збільшений міжсервісний інтервал. Стандарт допускає використання масла в двигунах з іскровим запалюванням, оснащених турбокомпресором.

Яке масло і скільки потрібно заливати в ГУР Renault Duster

У ГУР Renault Duster заливаються масла двох марок Elf Elfmatic G3 (мініралка. артикул 1л 194734) та ELFMATIC G3 SYN (синтетика. артикул 0,5л 148382). Як аналогів підійдуть марки Mobil ATF 32 або Mobil ATF 220.

Виробник рекомендує заливати в ГУР масла RENAULTMATIC D2 і Mobil ATF.

Період заміни виробник не вказує, але згідно плановому ТО рівень рідини і її стан перевіряється раз на рік або кожні 10-15 тис. Пробігу.

У разі поганого стану масла або після ремонту рульового управління, проводять повну заміну. Повний обсяг системи 2 літри. У бачок увійде 1.1 літр.

Liqui Moly Synthoil High Tech 5W 40

Синтетичне масло Liqui Moly Synthoil High Tech відрізняється стійкістю до окислювальних процесів і старіння. Мастило може використовуватися в двигунах з турбокомпресором, забезпечуючи захист підшипників при підвищених температурах.

Рідина сприяє видаленню відкладень з картера двигуна, але поверхні покриваються жовтим лаковим нальотом, що не робить негативного впливу на працездатність силового агрегату.

Температура застигання знижена до.44 ° С (за даними виробника), для займання мастило необхідно прогріти до 222 ° С. Масло відповідає нормативу API SM / CF, тестування на відповідність стандарту Renault RN виробник не проводив.

У складі мастила присутні присадки на основі цинку, кальцію, фосфору і бору. Характеристики моторного масла забезпечують захист деталей форсованих двигунів з 4-клапанної схемою газорозподілу.

Shell Helix HX8 Synthetic 5W 40

Масло синтетичного типу, містить присадки, що знижують зношування елементів двигуна. Змазують речовина підходить для інтервалів обслуговування, ухваленого виробником автомобіля Duster (15 тис. Км).

Мастило відповідає стандартам API SN / CF і ACEA A3 / B3 і A3 / B4, допускається використання матеріалу в дизелях без системи уловлювання сажі. Масло поставляється в каністрах з наклейкою, що дає змогу перевірити справжність продукту.

Відзначено випадки підробки ідентифікаційних етикеток, які проходять тест через сайт виробника.