На табло прмборів періодично з’являється напис-несправність двигуна [Архів]

Перегляд повної версії: На табло прмборів періодично з’являється напис-несправність двигуна

На табло прмборів періодично з’являється напис-несправність двигуна, зменшений розгін. Найчастіше при різкому гальмуванні, а іноді без будь-яких видимих ​​причин.

Хуан, Діагностику робили ?

У мене теж було таке з’їздило в сервіс, вони стерли помилку і все. І тер помилка не висвічується.

На табло прмборів періодично з’являється напис-несправність двигуна, зменшений розгін. Найчастіше при різкому гальмуванні, а іноді без жодних видимих ​​причин. Будь ласка, підкажіть можливу неполадку. Теж саме! Уточнював: Проблема практично виникає у когось АКПП. Там як би стоять два датчики (жаби) відповідають на спрацьовування гальм і вимкнути. передачі при натисканні-утримуванні пед. гальма, і при натисканні на педаль гальма щось періодично відбувається і видає помилку на несправність. Що цікаво загоряється “несправність двиг.” то з зумом, то без?! Але “чек” не горить. Помилка проходить як несправність у гальмівній системі! Прав! Зайнялася знову при різкому гальмуванні. Вирішив прати за чергового ТО. Пояснили так ось! Єдине сказали, що повинна спрацьовувати здебільшого коли рушаєш у пробказ (газ-гальмо), якби в цей час «жаби» запізнюються і система від незрозумілих видає тривогу. Вважаю, що це можна зарахувати до чергової проблеми FF2!

у мене також проблема зі щитком і видає всі несправності (двигуна, розгін зменшений, рульового, АВС, педаль газу і т.д.) але двигун працює і можна їхати тільки на 1 передаче. У колишнього дилера сказали що треба міняти щиток панелі приладів. Якщо зняти щиток і поворушити сполучною фішкою або джгутом проводів то все починає працювати але не довго. Підкажіть хтось що робити. А то мені сказали за щиток 30 прописка. Коробка механіка.

у мене також проблема зі щитком і видає всі несправності (двигуна, розгін зменшений, рульового, АВС, педаль газу і т.д.) але двигун працює і можна їхати тільки на 1 передаче. У колишнього дилера сказали що треба міняти щиток панелі приладів. Якщо зняти щиток і поворушити сполучною фішкою або джгутом проводів то все починає працювати але не довго. Підкажіть хтось що робити. А то мені сказали за щиток 30 прописка. Коробка механіки. стикався з такою проблемою, але тільки після перерахованого вище, машина зовсім перестала їхати! справа була в джгуті дротів. вони там просто зламалися, хоча зовні було все цілим! від’єднати джгути та продзвони дроти!

Їхав трасою 120-130 км/год, спалахнуло табло «несправність двигуна» і Check engine, тяга зникла. Заглушив, знову завів — машина поїхала, але таке відчуття, що час від часу під час руху хтось ззаду за хвіст притримує-відпускає. Через 1.5 кілометра знову “несправність двигуна” і так весь час. наступного дня Сheck не горів, і при їзді містом проблем не було. Приїхав до офіціалів, помилку стерли, сказали, що дросель почистили. Через тиждень виїхав знову на трасу і знову та ж фігня «несправність двигуна» та Check. Підкажіть де шукати хворобу, бо завтра знову до офіціалів поїду:confused::eek:. Сам думаю, що бензонасос накривається мідним тазом :frown:………Прикро, пробіг всього 32000………

Ромка, джгут проводки моторного відсіку. треба дзвонити проводку від мозку до котушки запалення і датчика дросельної заслінки (точніше можна дізнатися якщо знаєш код помилки). Виклав би фотки але не знаю як

Якщо це проводка, чого він зараза в місті нормально їздить. А варто дати тривале постійне навантаження на двигло (5 км трасою на 130), так починає тупити……. Сьогодні загнав до офіціалів, завтра відпишуся (якщо вилікують))))))) ((

———- Повідомлення додано о 23:16 ———- Попереднє повідомлення додано о 12:18 ———-

READ  Даф 105 не заводиться помилка конфігурації

Загалом так… Майстер сказав, що це помилка прошивки. Перешили мізки. На трасу поки що не виїжджав, завтра поїду. Ну і зрозуміло, піддам коксу. До відпустки тиждень залишився, так що поки що відчуватиму, а то не хочеться десь під Краснодаром змерзнути )

Ромко, У мене містом теж нормально їздив. а як на дачу їжу з дачі взагалі 2 рази на евакуаторі відвозили

Якщо це проводка, чого він зараза в місті нормально їздить. А варто дати тривале постійне навантаження на двигло (5 км трасою на 130), так починає тупити……. Сьогодні загнав до офіціалів, завтра відпишуся (якщо вилікують))))))) ((

———- Повідомлення додано о 23:16 ———- Попереднє повідомлення додано о 12:18 ———-

Загалом так… Майстер сказав, що це помилка прошивки. Перешили мізки. На трасу поки що не виїжджав, завтра поїду. Ну і зрозуміло, піддам коксу. До відпустки тиждень залишився, так що поки що відчуватиму, а то не хочеться десь під Краснодаром змерзнути ) ТАК УЖ, під краснодаром можна змерзнути:!

Колеги фокусники. Кричу поклик допомоги. Офіціали були вже 3 рази. Помилка видає на дросель. Усі почистили, помилки терли, прогу перешили, проводку продзвонили. Сьогодні виїхав з сервісу, йду трасою 130-140, знову вискакує «несправний двигун». Потужність загубилася. Заглушив-завів, проїхав 1 км, знову несправний. Знову завів і поїхав. 200 км проїхав без проблем…… Правда за час моїх мук температура повітря за бортом впала з 29 до 24 градусів. Пробіг 33 000. Може, хтось стикався — підкажіть. Через 3 дні планував поїздку до Анапи, шкода відпустка піпеццццц………:eek::eek::eek:

ПЕРЕВІР ТИСК В ПАЛИВНІЙ СИСТЕМІ!! СХОЖЕ ЩО, НАСОС ДІЙСНО НАКРИВАЄТЬСЯ!

Помилки двигун несправний Ford Focus 2 1.8 дизель

Двигун несправний розгін зменшений на Ford Focus 2 / Ford Focus 2 рестайлінг 1.6 115 к.с.

“Двигун несправний” Focus-2 1.8

Ford Focus 2 1.6 115лс «РОЗГОН Зменшений» ремонт несправності

Двигун несправний, зменшений розгін. Серія 3. Складання панелі приладів та перевірка при підключенні

Помилка двигуна P2339 Ford Focus 1.8 tdci.

Чому пропадає тяга у двигуні з турбіною? Одна з найчастіших причин.

Клапан EGR горить Check Engine! Спроба стерти помилку шляхом зняття клеми акумулятора!

Несправність лямбда зонда Ford Focus 2 Duratec HE 2.0

Як перевірити каталізатор? Просто про складне

Ford Focus не заводиться двигун після заміни форсунки/Ford Focus 2

 • Ford таунус 1981
 • Заміна приводного ременя Ford ескейп відео
 • Ford Фокус3 хатчбек
 • P0605 помилка Ford
 • Відгуки про парфум том Ford white suede
 • Технічні характеристики Ford Focus 2001р
 • Забитий фільтр Ford Transit
 • Вантажопідйомність Ford explorer
 • Ford Focus 2 2005 року зникає зв’язок з ебу
 • Ford контур 1995 відео
 • Аналог FORD маверік
 • Ford Focus клуб гідропідсилювач
 • Ford скорпіо повітряна система
 • Пильовик шруса внутрішній Ford Focus 2 оригінал
 • Ford Fiesta запобіжник сигналу

Головна » Найкраще » Помилки двигун несправний Ford Focus 2 1.8 дизель

Несправності двигунів Ford Focus 2

Стан Можливі причини Дія Втрата олії

Протікання олії в елементах, коли олією покриті самі елементи або сусідні ділянки.

ПЕРЕВІРТЕ наявність ознак протікання масла на елементах. Якщо протікання масла не очевидна, використовуйте ультрафіолетовий течешукач. У разі потреби Встановіть нові прокладки або елементи.

Внутрішня або зовнішня протікання в масляному радіаторі.

ПЕРЕВІРТЕ розширювальний бачок системи охолодження на наявність масляної плівки на поверхні охолоджуючої рідини. ВСТАНОВИТЬ новий масляний радіатор або прокладання масляного радіатора.

Протікання через ущільнення колінчастого валу.

Встановіть нове ущільнення колінчастого валу.

Протікання з олійних елементів базового двигуна.

Виконуючи перевірку ультрафіолетовим світлом на наявність протікань, перевірте наявність тріщин в олійних елементах базового двигуна. У разі потреби Встановіть нові елементи або ущільнення.

Використання моторної олії неправильного типу.

Визначте тип моторного масла, яке використовувалося останнім, та порівняйте зі специфікацією. Замініть моторне масло на масло, що відповідає специфікації.

Несправність системи примусової вентиляції картера (PCV).

Закупорено шланги, елементи вентиляції або клапани сапуна. Це спричиняє підвищення тиску в картері, що, у свою чергу, збільшує обсяг надходження олії до камери згоряння.

Несправний масловідділювач системи вентиляції картера двигуна, і моторне масло може проникати в камеру згоряння через впускний колектор.

Встановіть новий турбокомпресор.

Пошкодження прокладок або поверхонь, що сполучаються.

Пошкоджено прокладку головки циліндрів або деформовано поверхню, що сполучається.

Масловідбивні ковпачки клапанів зношені, і моторне масло може проникати в камеру згоряння між штоком клапана та напрямною втулкою клапана.

READ  Заміна задніх колодок Nissan Qashqai j11

ПЕРЕВІРТЕ прокладки і поверхні, що сполучаються на наявність пошкоджень.

Зніміть голівку циліндрів. Перевірте поверхні, що сполучаються, прокладку головки циліндрів і шорсткість поверхонь, що сполучаються головки циліндрів і блоку циліндрів.

Зношування поршневих кілець або гільз циліндрів.

У разі потреби Встановіть нові елементи.

Пошкодження гільз циліндрів або надмірний зазор елементів двигуна.

Поршневі кільця (зазор у канавці та осьовий зазор).

ПЕРЕВІРТЕ робочі поверхні та зазори елементів двигуна. У разі потреби встановіть нові елементи. У разі потреби Встановіть новий блок циліндрів.

Перевірте поршні та поршневі кільця.

Елементи системи охолодження.

Встановіть новий масляний радіатор.

Пошкодження прокладок або деформація поверхонь, що сполучаються.

ПЕРЕВІРТЕ прокладку головки циліндрів на наявність пошкоджень. ПЕРЕВІРТЕ головку циліндрів на наявність деформації.

Тріщини в елементах двигуна, оточених охолоджувальною рідиною, таких як гільзи циліндрів та камера згоряння головки циліндрів.

ВИЗНАЧІТЬ пошкоджений елемент(и) двигуна і за потреби встановіть новий елемент(и).

Акумулятор або дроти.

Стартер або дроти.

Паливний бак порожній.

VLL #012. Ford Focus II. Неисправность системы двигателя

ПЕРЕВІРТЕ рівень палива.

Наявність води у паливі (тільки дизельний двигун).

Злийте воду з паливної системи.

Закупорка паливного фільтра.

Встановіть новий паливний фільтр.

Система повітрозабору двигуна.

Несправність свічки підігріву (тільки дизельний двигун).

Система керування двигуном.

Система запалювання (тільки бензинові двигуни).

Неправильні фази газорозподілу клапанів.

Поломка/розрив або пошкодження ременя/ланцюга газорозподільного механізму або шківа/зірочки.

Система подачі палива.

Система повітрозабору двигуна.

Закупорювання системи випуску.

Система керування двигуном.

Несправність системи запалювання (тільки бензинові двигуни).

Неправильні фази газорозподілу клапанів. Пошкодження ременя/ланцюга або шківа/зірочки газорозподільного механізму.

Неправильне випередження запалення (тільки бензинові двигуни).

Ослаблення кріплення або пошкодження допоміжних агрегатів двигуна.

Неправильний тип палива

Визначте, паливо якого типу було останнім залито в бак (уточніть специфікації палива для конкретної країни).

Вода у паливі або забруднення палива.

ПЕРЕВІРТЕ паливну систему на наявність води або інших забруднень.

Неправильні фази газорозподілу клапанів, пошкодження ременя/ланцюга газорозподільного механізму або шківа/зірочки.

Клапанні зазори надто великі внаслідок несправності штовхачів клапанів або зносу елементів клапанного механізму.

Пошкодження ременя чи ланцюга газорозподільного механізму.

Неправильний натяг ременя чи ланцюга газорозподільного механізму.

Нижня головка шатуна, корінні шийки або шийка завзятого підшипника.

Деформація чи пошкодження шатунів.

Перевірте елементи двигуна на наявність зносу та пошкоджень. Перевірте, чи всі елементи відповідають специфікації. У разі потреби Встановіть нові елементи.

Помилка двигун несправний Ford Focus 2 рестайлінг

Проблеми експлуатації трансмісії

То як довго буде зчеплення залежить від того, наскільки активно воно використовувалося. За досвідом, максимум становить 150 000 км. Накладки веденого диска можуть вийти з ладу вже за 5000 км. Так само, як і у Ford Galaxy, у Focus досить надійні механічні трансмісії, які не потребують особливого догляду. На жаль, дослідження показали, що деталі підвіски можуть поводитись у дуже широкому діапазоні: від пристойного рівня до нікчемного. Все залежатиме від умов експлуатації.

Усунення повідомлення Check Engine (чек) на Ford Focus 2

Іноді панель приладів машини «радує» автовласника цікавими повідомленнями. Одне з таких повідомлень. Check Engine. З’являється воно на панелях самих різних машин, у тому числі і на Ford Focus 2. Про те, що означає чек, що загорівся і як його позбутися, ми і поговоримо в цій статті.

ford, focus, помилка, двигун

Значок горить праворуч від спідометра стрілки.

Дослівно “Check Engine” означає “Перевірте двигун”. У ранніх моделях автомобілів Ford це повідомлення не викликало питань у автовласників, оскільки майже завжди означало неполадки з карбюратором. Але з появою таких моделей, як Ford Focus 2, ситуація із цим індикатором серйозно ускладнилася.

пропадающая ошибка “двигатель неисправен” или “разгон уменьшен” ford focus 2

Поява піктограми Check Engine на автомобілі Ford Focus 2 може бути викликана масою причин: від неполадок з датчиками до нещільно закритої кришки бензобака. Зазвичай для обчислення винуватця використовується комп’ютерна діагностика. Якщо немає можливості її провести, залишається лише одне: діяти методом виключення.

Перерахуємо найпоширеніші причини включення індикатора «Check Engine» та способи усунення несправностей:

Іноді піктограма Check Engine з’являється на панелі лише на кілька секунд, а потім гасне. Зазвичай таке спостерігається у момент запуску двигуна. При цьому відбувається таке: після повороту ключа у замку запалювання ЕБУ (електронний блок керування) протягом кількох секунд проводить діагностику всіх систем двигуна. Якщо самодіагностика пройшла успішно, індикатор гасне. Поява значка Check Engine до закінчення самодіагностики говорить тільки про одне: проблема явно не в двигуні. З несправним двигуном індикатор не погас. Отже, перевіряти насамперед потрібно кришку бака, рівень бензину, його якість тощо.

READ  Як приймати Kalina при високому тиску

Проблеми паливної системи Ford Focus з двигунами 1.6, 1.8 та 2.0 літра

Що ще потрібно знати про особливості ремонту та техобслуговування Ford Focus-2? В першу чергу власник повинен уважно стежити за рівнем олії у двигуні та по можливості частіше перевіряти повітряні фільтри. Ігноруючи ці вимоги, автомобіліст сам напрошується на майбутній капремонт двигуна. Причиною цього є одноразові алюмінієві блоки циліндрів.

Від одного техобслуговування до іншого мають бути проміжки 20000 км. Саме за цей час накопичується достатня кількість пов’язаних із двигуном проблем.

Якщо є необхідність у промиві дросельного вузла, це слід робити своєчасно. Якщо власник помітив, що на перехідних режимах силовий агрегат все гірше заводиться, це вказує на необхідність очищення. У ранніх зразків, що знаходяться в голівці вузла різьбові заглушки каналів часто течуть. За гарантією, дилерами змінюється вся головка.

У варіантах з двигуном 1.6 часто з’являються тріщини в трубці кондиціонера в зоні загортання. Щоправда, виявляється той дефект дуже рідко, особливо якщо йдеться про моделі 2008 року. Якщо з-під капота доноситься несильне присвистування, це вказує на те, що прослизає ремінь генератора. Тоді потрібно вимкнути електрообігрів стекол і дзеркал, який автоматично включається у певний час.

На моделях з двигунами на 1.8 та 2.0 літра ця проблема може бути усунена за рахунок заміни натяжного ролика. І хоча з часом, прошивки блоку керування моторів стають більш досконалими, але позбутися традиційних для цих двигунів дефектів поки що не вийшло.

Основні несправності Ford Focus II: на що чекати власнику?

Був час, коли найпоширенішою на російському ринку іномаркою був Ford Focus II. Випускалася ця машина у 2005-2010 роках.

Хоч збирався Focus II у Всеволожську, проте вітчизняним його все ж таки не назвеш. Цей завод мав і дуже якісне обладнання, і персонал дуже високої кваліфікації. Американські представники компанії заявили, що цілком задоволені російською збіркою. А щодо деяких дефектів, то вони періодично виявляються і в автомобілях, зібраних за кордоном.

Проблеми електрики та електроніки Ford Focus

Через електричний замок, що залишився без живлення, у Ford Focus часто обламується проводка, що знаходиться в кришці багажника. Щоб відновити проведення, сервісним дилерам доводиться проникати у відсік із салону. Іншим варіантом є витяг двадцяти оббивних пістонів та відкриття замку за допомогою шила.

Класичною проблемою для Ford Focus є відмова ліхтариків номерного знака. При цьому слід дуже обережно підходити до вибору плафонів, яких може бути п’ять і серед яких є як вдалі, так і невдалі варіанти. Причиною цієї проблеми є недостатня герметичність джерел висвітлення. У непередбачуваних погодних умовах часто видають збої склопідйомники. Щоб усунути несправність, потрібно вийняти запобіжник із ланцюга, а через двадцять хвилин повернути його на колишнє місце. Після цього слід, піднявши проблемне скло максимум, одночасно протягом декількох секунд утримувати потрібну кнопку. Якщо це не допомогло необхідно повернути шестерню з датчиком Холла на 180 градусів.

Основні проблеми Ford Focus 2005-2010 року

Як відомо, у 2008 році Ford Focus був оновлений. Автомобілі випущені до оновлення характеризувалися хромом, що облізає з декоративних деталей кузова. Підсилювач капота був ненадійний, хоча якщо він лусне, деталь можуть повністю змінити за гарантією. Часто заклинює личинка замку. Причиною цього є бруд, який забивається в зазори телескопічної тяги, що закінчується її стисканням та вискакуванням із шарнірів.

Варто зазначити, що продукція Ford завжди знаходилася в десятці лідерів зі зламостійкості. Тому мультиплекс Ford Focus має 15 модулів, які спілкуються по CAN-шині та здатні повністю виключити встановлення сигналізації.