Установка сигналізації LADA Granta Стандарт своїми руками

Поставив сигу за один світловий день (якщо мати відразу весь інструмент, розхідники, схеми, порядок дій та розуміння того, що Ви робите навіть без особливого досвіду – це реально). Від сервісу відмовився, бачив як швидко ляпають, скручують, кидають дроти де завгодно, не захищають, ізолюють ізолентою і розташовують все так що потім під торпедою все дзвенить і брязкає, я в цьому плані параноїк і не люблю довіряти свою машину майстрам). Сподвигло мене на це тільки те, що не зручно і не звично відчиняти двері ключем. Стоїш, цілишся, і таке відчуття що на тебе всі дивляться і думають що ти розкриваєш тачку)) На всіх машинах, починаючи з CR-V, фокусу і десятки скрізь була сига, ніколи не було проблем з відкриванням личинок, що завмерли. Так як хотілося тільки відкриття дверей і багажника з кнопки. купив найпростішу сигналку без автозапуску за 1300 ре. Стелс джет 333, сподобався брелок з синім підсвічуванням і екранчиком, що відображає натискання.

1) Зкидаємо клему мінуса акб і знімаємо обшивку водійських дверей, кермової колонки, спідометра та монтажного блоку.

2) Далі шукаємо два контакти мама-iso, я взяв від старих колодок перехідних для магнітоли з 12-ки. Потім усвідомлюємо і радіємо, що замок дверей на відміну від замку багажника в комплектації стандарт ЕЛЕКТРИЧНИЙ, це плюс дуже великий, не треба колгоспу з приводами та зайвого гемору по встановленню та налаштуванню тросів (до речі в багажник теж продається електричний замок, так, це дорожче ніж привід, але не колгоспно і надійніше). Беремо 2 дроти однакової довжини (раджу Cargen) з квадратурою біля одиниці, обтискаємо з клемами iso і вставляємо в синю колодку до контакту 2 і 7 — це загальні керуючі контакти на замикання і відмикання дверей водія, а далі штатним ЦЗ будуть закриватися і відкриватися інші двері. Вставляємо колодку на місце, прокладаємо дроти по двері до колодки з гофрою між дверима і кузовом, вибираємо два вільні місця в колодці і не свердлимо, а обтискаємо кінці дротів штирьовими клемами Superseal 1.5 (інфа в БЖ). Якщо хочете підвищити безпеку від розтинів, можете зняти тяги з личинок, але якщо розрядиться акумулятор або ін. фактор, то потрапити в машину буде складно. Якщо впевнені в правильності та надійності зробленого, то можете сміливо ставити обшивку на місце. з водійськими дверима закінчили.

3) Тепер можете доустановити кінцевики інших дверей, якщо їх немає, зазвичай з’єднують паралельно водійському. Відразу можете прокласти провід від кінцевика багажника з контакту 2 через діод, довжиною через монтажний блок до приладки, або де у вас блок сиги. А канал відмикання багажника з’єднуємо на третій керуючий мінус десятичної кнопки (до цього вважається що у вас вже встановлено відкриття багажника з кнопки через реле, якщо схема в БЖ).

4) Далі як звичайно розташовуємо блок сигналки на пластиковій трубі лівого обдування за спідометром. або біля монтажного блоку.

4.2) Потім з’єднуємо провід кінцевика негативної полярності від сиги до червоно-зеленого дроту за прибиранням. індикатор відкритих дверей, до порога тягнути не бачу сенсу.4.3) Провід для кінцевика позитивної полярності від сиги ізолюємо. провід та дріт синій з чорною смугою, ці проводи з’єднуємо з управлінням індикації поворотниками. Якщо хочете можете й на габарити підключити. автозапуском ще кидаємо управління на червоний провід. це стартер, ще треба буде з’єднатися з тахометром.

READ  Заміна ременя ГРМ Opel Astra h

4.6) Далі підключаємо світлодіод, якщо не подобається стандартний червоний, можете обрізати і припаяти новий світлодіод, наприклад від приладки 12-ки за ніжки, я поставив потужніше синій, і розташував у кутку стійки з прицілом вгору, світить буквою П по периметру стійок і козирків. вночі красиво).4.7) Кнопку Valet ховаємо під кермом, туди, куди зможете дотягнутися до неї однією рукою, а другою рукою щоб діставали ключ у замку запалювання. знадобиться при програмуванні сигналки. відразу скажу через ввічливе підсвічування салону в 30сек, можливо помилкове спрацювання потрійного сигналу, оскільки сигналка буде думати, що двері залишилися відчиненими, тому в режимі програмування опитування кінцевиків можете поставити через 40 або 60 секунд.)

5) Тепер повернемося до реалізації дистанційного відкриття дверей. Комутуємо все за схемою додаткових приводів дверей. Під’єднуємо шестиконтактну колодку до блоку сиги, від неї два дроти ті, що з запобіжниками (нормально розімкнуті) об’єднуємо і кидаємо на 12, два інші нормально замкнуті об’єднуємо і з’єднуємо з масою. Два проводи, що залишилися, це загальні проводи реле відмикання і замикання, тягнемо їх колодці дверей, обтискаємо кінці квадратними клемами Superseal 1.5 (інфа в БЖ) і вставляємо проводи навпроти тих штирьових контактів, які ви приєднали в пункті. тобто. до тих контактів від яких йдуть дроти до 2 та 7 контактів синьої колодки замка дверей. Якщо не змінює пам’ять, то від реле замикання з’єднуємо з другим контактом, а реле відмикання з сьомим, перед встановленням клеми перевірте безпосередньо, щоб не вийшло так що ви закриваєте машину, а двері відчиняються, а коли відчиняєте, тачка закривається.

6) Ловимо дроти від блоку сиги в районі гідрокоректора або інших гумових заглушок і з’єднуємо один мінусовий з кінцевиком капота, а інший з плюсом сирени, клему мінусу сирени підкладаємо під ніжку бачка ОЖ і притискаємо штатним болтом до кузова. Вибрав місце це так як особливо не брудиться і не заливається, гучність не страждає і довжини штатного дроту вистачає, це ще один плюс на користь антисоплів і скруток, з’єднуємо дроти, і затягуємо в термоусадку, ізоленту не використовуйте, особливо під капотом, з досвіду з 12-ки завжди перетворювалася на пластикові трубки і скочувалась по проводах, або розмотувалась, так само не рятує від розриву з’єднань. ЗА ТОМУ ТІЛЬКИ термоусадка і кембрики! На завершення встановлюємо мінусову клему АКБ та перевіряємо роботу сигналки на відкриття дверей та багажника. Потім регулюємо на власний розсуд датчик удару і звуку, у мене із заводу датчик удару налаштований був відмінно, а на звук зменшив, від вантажівок, прямострумів і дверей, що хлопають, хибно спрацьовував у місті. Потім перевірте ізоляцію проводів, де треба посадите в гофру, і відразу, щоб потім знову не знімати крихкі пластикові деталі в місці з’єднань, пройдіть панелі антискрипом і віброю. Якщо що питайте, багато фото монтажних робіт не влізли у звіт(

Етапи встановлення сигналізації

Перш ніж приступити до встановлення системи на LADA Granta, необхідно придбати:

 • сигналізацію;
 • сирену;
 • кінцевики та роз’єми на три двері.
 • Установка починається з монтажу сирени протиугінної системи під капотом машини. Тут необхідно встановити кінцевик сигналізатора відкритої кришки капота.
  lada, granta, встановлення, сигнал, автозапуском
 • Датчик температури встановлюється на двигун.
 • Через гумову заглушку зліва від двигуна простягаються дроти датчика, сирени та кінцевика.
 • Далі проводиться установка основного блоку протиугінної системи. Він розміщується за панеллю приладів. Для цього знімається акумулятор та панель.
 • Блок необхідно зачепити за повітропровід за допомогою хомутів із пластику.
 • Тут же необхідно підчепити протиугінну систему до дверних кінцевиків, з’єднавши дроти червоного та зеленого кольору. Виходи сигналізації на поворотники підключаються з’єднанням синього та синього з чорним дротом.
 • Далі, приступаємо до встановлення протиугонки на двері LADA Granta. Для цього необхідно зняти обшивку: спочатку відкручуються всі шурупи, у тому числі закриті заглушкою. Не звертаючи увагу на опір кліпс, акуратно прибираємо обшивку.
 • Для керування протиугінною системою на центральний замок встановлюється додатковий активатор. Якщо у автомобіля немає центрального замку, необхідно встановити його на всі двері. На двері водія як отвори для кріплення використовуємо вже існуючі та свердлимо одне додаткове. При необхідності в роз’ємі дверей так само свердлиться отвір, через який пропускаються дроти.
 • Частина роз’єму дверей знімається легко: варто лише відігнути вусики. Після цього одягається гумка, залишається петлю з дроту.
 • Кожен кінцевик вставляється на місце заглушок внизу передніх стійок та задніх крил.
 • Кінцівка багажника монтується біля петлі зліва. Це можна зробити, з’єднавши дроти чорного та білого кольору.
 • Для того, щоб протиугінна система розпізнавала стан багажника, необхідно поміняти в підсвічуванні лампу розжарювання на світлодіодну.
 • Далі, провід живлення сигналізації підключається до роз’єму замку запалювання. Це провід коричневого кольору. А провід, на якому при включенні запалення з’являється напруга, до синього із чорним.
 • Після цього встановлюється датчик угону. Він кріпиться за допомогою хомута на горизонтальну полицю біля блоку запобіжників. Тут гарний зв’язок із кузовом.
 • У цьому місці можна закріпити реле, яке відкриває багажник під час керування пультом. Його з’єднуємо паралельно наявної кнопки для відкриття багажника.
 • Якщо протиугінна система має зворотний зв’язок, необхідно на скло прикріпити антену. Для цього із передньої стійки скла необхідно зняти накладку. Якщо зворотний зв’язок відсутній, то в накладці свердлиться отвір, куди вставляється світлодіод стану протиугінної системи.
 • Встановлюємо секретну кнопку системи у довільному місці.
 • Перевіряємо роботу сигналки.
READ  Встановлення багажника на дах LADA Kalina

Встановлення протиугінної системи закінчено.

Установка сигналізації на LADA Granta своїми руками

Багато власників LADA Granta після покупки автомобіля замислюються над встановленням протиугінної системи.

Адже завод-виробник «АВТОВАЗ» не встановлює сигналізацію на моделі норма та стандарт комплектації.

Тому автовласники, які бажають захистити свою машину від угону, встановлюють протиугін самостійно.

Нюанси

Встановлюючи на LADA Granta необхідно враховувати деякі нюанси:

 • Забезпечуючи блок протиугінної системи енергією, харчування варто брати з постійного плюса. Він йде до батареї акумулятора, проходячи повз захист запобіжником.
 • інструкція світла повинна бути підключена до габаритів. Але краще з’єднати їх із мережею покажчика поворотів.
 • сигнал від антени зворотного зв’язку буде кращим, якщо прикріпити його якомога ближче до деталей з металу;
 • після того, як встановлення всіх елементів буде завершено, необхідно оптимально підігнати значення датчиків удару.

Встановлювати сигналізацію на LADA Granta не складно. Необхідно лише дотримуватись послідовності. І тоді ваш автомобіль буде у безпеці.

Установка сигналізації з автозапуском Starline A93 2CAN2LIN.

Друзі, цього разу хочу поділитися своїм досвідом встановлення сигналізації з автозапуском Starline A93/A63 2CAN2LIN на нову Ладу Granta. Всю інформацію я розбив на пункти, щоб максимально чітко та коротко показати послідовність дій та основні точки підключення даного охоронно-телематичного комплексу.

Комплектація Starline A93 2CAN2LIN ECO стандартна. все необхідне для встановлення в принципі є, за винятком витратного матеріалу.

— інструмент: бокорези, набір викруток, ніж, паяльник, мультиметр, промисловий фен (можна обійтися запальничкою), шуруповерт і свердло ⌀ 6,5мм;. набір саморізів, набір хомутів для кріплення провідників та джгутів.

READ  Як зняти радіатор грубки Toyota корона

Місцем установки сигналізації краще вибрати опалювальний гараж з гарним доступом в салон з боку водія та яскравим освітленням.

Поки за воротами гаража температура 0 °. 5 ° С із завданням опалення гаража непогано справляється теплова гармата РЕСАНТА 2кВт, придбана за 1000 руб в Сітілінці

Також додатково доведеться придбати захисний чохол для брелка сигналізації, щоб якомога довше зберегти презентабельний вигляд і виключити можливість його биття про кожух рульового валу при розгойдуванні під час руху.

Оновлення сигналізації Starline A93 2CAN2LIN.

Процес встановлення почнемо з оновлення прошивки та налаштування конфігурацій центрального блоку, для цього відкручуємо чотири гвинти та виймаємо плату.

На додатковому модулі “2CAN 2LIN” ми можемо бачити microUSB роз’єм для підключення до комп’ютера за допомогою кабелю.

Далі завантажуємо за посиланням та встановлюємо на PC програму Starline Master.

Також за цим посиланням завантажуємо файл конфігурацій безпосередньо для нашої моделі автомобіля і за його допомогою виконуємо оновлення прошивки та бібліотек CAN.

Підготовка блоку сигналізації та його роз’ємів.

Тепер здійснимо попередню підготовку кабелів сигналізації з урахуванням особливостей точок підключення на цьому автомобілі.

Почнемо з першого кабелю центрального замку з 6-контактним роз’ємом, що позначений на схемі як «Х-1». Збираємо всі провідники, крім чорного з червоною смугою, у джгут до запобіжників і після приблизно на 10-15см. Запобіжники також бажано додатково зафіксувати ізолентою.

Другим йде силовий кабель живлення та управління світловими сигналами, його подібним чином збираємо у джгут, залишивши вільним червоний провід.

Четвертий кабель з 6-контактним роз’ємом для підключення вхідних сигналів статусу відкриття/закриття дверей, багажника, капота.

П’ятим за рахунком йде кабель підключення CAN та LIN інтерфейсу.

Наступним йде кабель підключення силового модуля та датчика температури двигуна.

Переходимо до підготовки силового модуля автозапуску.

Даний модуль вже безпосередньо перед встановленням в автомобіль я приклею тут на центральному блоці.

Для доступу до роз’єму замку запалювання зняти захисний кожух кермового валу. Для цього спочатку зняти пластикову накладку під кермовою колонкою (кріплення на кліпсах). Відвернути два болта і п’ять саморізів кріплення захисного кожуха рульового валу і зняти його. Для доступу до точок підключення LIN-шини та кінцевика багажника зняти накладку порога дверей водія (кріплення на п’яти шурупах).

Зняти панель приладів. Для цього необхідно спочатку зняти декоративну накладку панелі приладів (кріплення на шурупах), потім відвернути чотири шурупи кріплення і зняти панель, від’єднавши роз’єми.

Встановлення та підключення кінцевиків, сирени, датчика температури.

Відкручуємо накладки порогів і проводимо протяжку кабелю для підключення кінцевих кінцівок.

Перекидання кабелю на протилежний бік, робимо під шумізоляцією в районі сидіння заднього дивана.

Попутно з багажного відсіку в салон автомобіля простягаємо провід статусу стану відкриття багажника.

Знявши обшивку водійських дверей, виймаємо роз’єм центрального замку. В даному випадку нам знадобляться кантатні клеми від євророз’єму автомагнітоли. Вставляємо їх у 2 та 7 гніздо роз’єму центрального замку. Це необхідно зробити для того, щоб управляти центральним замком з брелка сигналізації при заведеному двигуні (контакт 2. «закрити», 7. «відкрити»).

Підключення ланцюгів блоку сигналізації.7. Налаштування та перевірка працездатності сигналізації.

Продовження за “6” і “7” пунктом. дивіться у ролику нижче: