Ford Focus 2 не крутить стартер причини

Як перевірити

Щоб дізнатися, в чому причина несправності, доведеться демонтувати механізм з автомобіля. Деталь потрібно акуратно зафіксувати в лещатах і подати «плюс» на верхню клему реле і контакт включення. «Масу» докласти на корпус механізму. При подачі напруги повинен висуватися і прокрутитися Бендикс.

ford, focus, крутить, стартер

зношений Бендикс

Якщо пристрій працює не так, як треба, перевіряємо втягує. Підкачали «плюс» на реле, «масу». на корпус. Шестерня Бендикс повинна висунутися з клацанням. Можна перевірити і сам Бендикс. Обволікає корпус муфти в м’яку прокладку і затискаємо в лещатах. Прокручуємо шестерню. Вона повинна обертатися тільки в одну сторону. Якщо обертається в обидві. Бендикс під заміну.

Якщо механізм повільно крутить або видає шум, варто перевірити щітки. Знадобиться 12-вольта лампа. Підключаємо один висновок на «масу», інший. на щіткотримач. Якщо загорілася лампа, є пробої в захисті. щітки потрібно замінити.

Проблеми зі стартером і пусковий системою

Найчастіше одна з найпопулярніших причин, пов’язаних із запуском двигуна автомобіля, полягає саме в цій пусковій системі або в невірній роботі головного пристрою. стартера. Можна виділити кілька типових несправностей і ознак поломок. Усунути проблему можна своїми руками.

Можливі несправності стартера

Оскільки стартер Ford Focus 2 вважається одним з основних компонентів системи, його поломка може принести незручності для автовласника. Станів непрацюючого механізму може бути кілька.

Наприклад, якщо пристрій крутить, але мотор при цьому не заводиться, то причини можуть бути такими:

 • Зносилася шестерня Бендикс, в результаті чого вона прокручується. Проблему допоможе вирішити заміна шестерінки, цілком ймовірно, що в зборі з муфтою.
 • Нерівномірно зносилися або вибилися зубчики на вінці маховика. Така несправність в Focus 1 або 2 трапляється досить рідко, тим не менш, вона також може статися. В даному випадку заміну підлягає маховик колінчастого вала.
 • Ще одна причина може полягати в планетарному редукторі, зокрема, в його пластикової шестерінці, вона могла зноситися.

Стартерний пристрій автомобіля Ford Focus

Якщо ж не крутить стартер, то в першу чергу слід провести діагностику стану обмотки ротора або статора. Також потрібно послухати. клацає чи втягує реле чи ні. Якщо клацання немає, то причина, швидше за все, електрична.

В даному випадку необхідно приділити увагу діагностиці:

 • контактної групи замка;
 • працездатності запобіжника стартерного пристрої;
 • керуючого реле;
 • цілісності контактів на проводах.

Також потрібно відзначити, що стартерний пристрій може в цілому працювати некоректно. Наприклад, якщо вузол перегрівається і в цілому обертається дуже туго, при цьому доноситься нехарактерний для його роботи звук, то можливо, проблема криється в підшипниках. Вони могли зноситися, також на них могла потрапити бруд, в деяких випадках через їх зносу перекошується якір.

Що стосується безпосередньо перегріву, то він зазвичай обумовлений замиканням якоря на статор, що знову ж таки, обумовлено зносом втулок. Крім того, конструкція стартерного вузла включає в себе чотири щітки, які могли зноситися. Як бачите, несправностей в цілому може бути досить багато, починаючи від Бендикс стартера і закінчуючи щітками і підшипниками (автор відео про діагностику механізму в домашніх умовах. канал Автоелектрика ВЧ).

Діагностика системи харчування

Якщо в паливній рампі відсутній тиск, то це говорить про те, що система працює несправне. Але перш ніж констатувати поломку, слід переконатися в стані повітряного фільтра. Це робиться дуже просто і досить швидко. Якщо фільтр знаходиться в належному йому стані, але «Ford-Focus 2» погано заводиться, тоді перевіряють стан електричних контактів.

Вони зібрані в джгути. Це дроти системи упорскування, що відповідають за подачу палива в циліндри. Далі фахівці рекомендують перевірити тиск у паливній рампі двигуна. Але для цього необхідно мати манометр. Пристрій підключають до паливної магістралі. Потім повертають ключ запалювання і прислухаються. Якщо спостерігається неголосний шум, то бензонасос знаходиться в робочому стані. Якщо він відсутній, необхідно перевірити безпосередньо паливний насос, а також його проводку. Несправний бензонасос. це часта причина, по якій не заводиться «Ford-Focus 2». Далі перевіряють, чи є тиск пального. Рівень повинен знаходитися в межах 3 кг / см2. У момент вимірів мотор повинен працювати на холостому ходу. Потрібно відзначити, що бензонасос може і не працювати, якщо в паливній системі має достатній тиск.

Не поспішайте купувати акумулятор

Уявімо ситуацію: зима, ми сідаємо в автомобіль і пробуємо завести двигун. Помічаємо, що мотор ледве-ледве крутить. Перше, що спадає на думку. розрядився акумулятор. Перевіряємо (виявляється, що напруга 11-11,5 В), заряджаємо. Проблема зникає, але ненадовго. Через 3-4 дні ситуація повторюється. Купуємо на Ford Focus новий АКБ. через тиждень знову розряд. Поганий акумулятор або витік струму? Ні те ні інше.

Причина в наступному: зношений стартер при включенні бере на себе в 2-3 рази більше енергії. Виходить, що часті запуски і їзда на короткі відстані просто вбивають наш АКБ. генератор не встигає відновити заряд.

Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією. згадайте, коли востаннє на машині ремонтувався або змінювався стартер. У 90% випадків саме він витягує всі «соки» з АКБ.

Ремонт механізму своїми руками

Якщо ви ніколи раніше не ремонтували стартер і не впевнені, що зможете зробити його ремонт самостійно, то краще зверніться до фахівців. Але в цілому впоратися з таким завданням зможе будь-який автовласник.

Для ремонту механізму своїми виконайте наступні дії:

 • Спочатку викрутити все саморізи, за допомогою яких фіксується нижня захист силового агрегату. Для цього буде потрібно ключ зірочка Т30.
 • Після цього, використовуючи гайкових ключів на 13 і 10, потрібно викрутити гайки 1 і 2 відповідно, вони показані на фото. Зробивши це, ви зможете відключити контактний роз’єм втягує реле.
 • Для демонтажу стартерного пристрою вам потрібно буде викрутити три гвинти, який фіксують вузол до силового агрегату авто. Для відкручування буде потрібно ключ на 13. На цьому етапі врахуйте, що до одного з трьох гвинтів приєднаний фіксатор, який зміцнює джгут з проводами. Отже, виконавши ці дії, ви можете провести демонтаж стартера з авто.
 • Тепер можна приступити до діагностики і ремонту. Використовуючи викрутку з плоским наконечником, необхідно провернути шестерню приводу пристрою. В ідеалі вона повинна повертатися з валом приводу, а в іншому напрямку. на валу приводу. У тому випадку, якщо шестерня не рухається або робить це з великими труднощами, вал приводу підлягає заміні.
 • Далі, необхідно під’єднати контакти стартера безпосередньо до акумулятора, це дозволить визначити працездатність вузла в цілому. При діагностиці пам’ятайте про те, що позитивний висновок АКБ повинен бути підключений до верхнього гвинта пристрою, а негативний. до маси, тобто корпусу вузла.
 • Наступним етапом буде діагностика втягує реле. Для цього вам потрібно замкнути верхній контакт з контактом управління. У момент замикання повинен спрацювати втягуючий елемент, при цьому шестерня повинна переміститися уздовж вала, а електромоторчик автоматично запуститься. У тому випадку, якщо шестерня не рухається, то потрібно буде зробити заміну або більш ретельний ремонт Бендикс.
 • Що стосується електромотора, то він також повинен бути перевірений. Для діагностики підключіть позитивний кабель від АКБ до нижнього гвинта Бендикс, а негативний висновок підключається до маси, тобто корпусу. Після підключення пристрій повинен включитися, якщо це не так, то двигун змінюється або ремонтується.
 • Не зайвим буде провести окрему діагностику Бендикс. Щоб зробити це, необхідно з’єднати позитивну клему АКБ з контактом управління, а негативну. з корпусом пристрою. При підключенні втягуючий елемент потрібно активувати і висунути шестірню. У тому випадку, якщо цього не відбулося, то Бендикс вийшов з ладу і його слід поміняти.

Ford Focus 1 і 2 цієї статті не заводиться, стартер не крутить: причини і вирішення проблеми

Ремонт стартера автомобіля Ford Focus 2 В автомобілі Ford Focus 2 стартер виконує такі ж функції як і інші, з нього починається робота самого

Причини несправності стартера 2-рій моделі Ford Focus їх і рішення

Перша ситуація. Чути клацання реле і втягує реле.

Робота більшості існуючих електроприладів супроводжується специфічними звуками, так званими клацанням. При такому звуковому супроводі електроприлад хоча б частково, але все-таки функціонує.

У всіх існуючих реле використовується електромагнітний метод з’єднання контактів. Під час подачі напруги на контактних клемах, розташовані на гнучких кронштейнах, розташовуються по-різному-полюсні заряди, притягуються між собою. Завдяки цьому тяжінню і руху з певним прискоренням поверхні клем, вони вдаряються, а водій чує своєрідний звук. Водії з великим стажем легко можуть визначати несправність будь-якого реле тільки за допомогою звуку.

Для здійснення нормального пуску двигуна, необхідна справність всіх елементів. Під час запуску двигуна задіють такі вузли і частини:

 • Реле стартера;
 • Свердловина запалювання;
 • акумулятор;
 • Стартер і втягує реле.

Друга ситуація, коли у Ford Focus 2 не крутить стартер, але чути клацання реле.

Якщо ви чуєте клацання реле, то значить, є хоча б якісь ознаки життя системи запуску двигуна у вашому. Найпоширенішими причинами неполадок стартера Ford Focus 2 є такі:

Не заводится Форд Фокус 2 из-за щитка приборов.

 • Пошкодження в електропроводці або ослаблений контакт;
 • Розрядився акумулятор;
 • Несправний замок запалювання;
 • Поламалося втягує реле;
 • Несправний стартер (відсутній контакт на щіточкою).

У більшості випадків причиною нормального функціонування є розрядження акумулятора. Так як це єдине джерело харчування, то при розрядження він просто не може крутити якір стартера і віддає весь свій запас енергії на функціонування реле. В такому випадку зарядіть або замініть іншим акумулятор.

Набагато важче розібратися в причинах поломки стартера, так як для цього його потрібно буде зняти, а це досить довго і незручно. Для проведення діагностики знадобиться працездатний акумулятор. Підключіть масу до корпусу стартера, а плюсову клему до шпильці після реле. Якщо стартер запрацює, то потрібно замінити реле. Якщо стартер не працює, то потрібно буде шукати проблему усередині.

Ремонт механізму своїми руками

Якщо ви ніколи раніше не ремонтували стартер і не впевнені, що зможете зробити його ремонт самостійно, то краще зверніться до фахівців. Але в цілому впоратися з таким завданням зможе будь-який автовласник.

Для ремонту механізму своїми виконайте наступні дії:

 • Спочатку викрутити все саморізи, за допомогою яких фіксується нижня захист силового агрегату. Для цього буде потрібно ключ зірочка Т30.
 • Після цього, використовуючи гайкових ключів на 13 і 10, потрібно викрутити гайки 1 і 2 відповідно, вони показані на фото. Зробивши це, ви зможете відключити контактний роз’єм втягує реле.
 • Для демонтажу стартерного пристрою вам потрібно буде викрутити три гвинти, який фіксують вузол до силового агрегату авто. Для відкручування буде потрібно ключ на 13. На цьому етапі врахуйте, що до одного з трьох гвинтів приєднаний фіксатор, який зміцнює джгут з проводами. Отже, виконавши ці дії, ви можете провести демонтаж стартера з авто.
 • Тепер можна приступити до діагностики і ремонту. Використовуючи викрутку з плоским наконечником, необхідно провернути шестерню приводу пристрою. В ідеалі вона повинна повертатися з валом приводу, а в іншому напрямку. на валу приводу. У тому випадку, якщо шестерня не рухається або робить це з великими труднощами, вал приводу підлягає заміні.
 • Далі, необхідно під’єднати контакти стартера безпосередньо до акумулятора, це дозволить визначити працездатність вузла в цілому. При діагностиці пам’ятайте про те, що позитивний висновок АКБ повинен бути підключений до верхнього гвинта пристрою, а негативний. до маси, тобто корпусу вузла.

Завантаження.

Ford Focus 1 і 2 цієї статті не заводиться, стартер не крутить: причини і вирішення проблеми

Система запалювання в будь-якому авто складається з безлічі різних механізмів і вузлів, що забезпечують нормальний запуск двигуна. Одним з механізмів, призначених для старту мотора, є стартерний вузол. Детальніше про те, з яких причин може вийти з ладу стартер Ford Focus 2 і як його правильно відремонтувати, ви зможете дізнатися з цієї статті.

Що робити якщо не працює стартер в Ford Focus 2

В автомобілі Ford Focus 2 стартер виконує такі ж функції як і інші, з нього починається робота самого двигуна внутрішнього згоряння. При наявності такої несправності є тільки 2 виходи з ситуації це: підштовхнути машину або задуматися над причинами порушення нормального функціонування стартера.

Форд Фокус 2.Сгорел предохранитель на Стартер и Генератор на 150 Ампер. Заключительная часть.4.

Для визначення причин поломки стартера необхідно знати з чого він складається, так як поломка однієї маленької деталі може привести до виходу з ладу всього приладу.

Основні частини, з яких складається 2-раю модель стартера Ford Focus це Бендикс або обгону муфта.

Друга модель стартера Ford Focus працює на певному проміжку часу, а після цього остигає. Бендикс запобігає перехід моменту з маховика на стартер, для уникнення його пошкоджень.

 • Привід електростартера;
 • реле;
 • електродвигун.

Кожного водія завжди найбільше дратує ситуація, коли при повороті ключа в замку запалювання мовчить стартер. Існує величезна кількість причин, за якими може не заводитися ваш автомобіль. Перелік причин починається від самого елементарного від’єднання дротів і закінчуючи поломкою. Якщо ви добре розбираєтеся в системі пуску, то легко зможете знайти причину поломки. Для досвідченого водія сильно звужує перелік припущень, по яких вийшов з ладу стартер одноразовий клацання. Звичайно, якщо ви не маєте великого досвіду водіння, то напевно звинуватити в поломці втягує реле. Таке припущення помилково, так як при роботі реле видає певні клацання, але вони практично не чути. У цій статті ми розповімо основні причини, за якими не крутить друга модель стартера Ford Focus.

Можливі несправності стартера

Оскільки стартер Ford Focus 2 вважається одним з основних компонентів системи, його поломка може принести незручності для автовласника. Станів непрацюючого механізму може бути кілька.

Наприклад, якщо пристрій крутить, але мотор при цьому не заводиться, то причини можуть бути такими:

 • Зносилася шестерня Бендикс, в результаті чого вона прокручується. Проблему допоможе вирішити заміна шестерінки, цілком ймовірно, що в зборі з муфтою.
 • Нерівномірно зносилися або вибилися зубчики на вінці маховика. Така несправність в Focus 1 або 2 трапляється досить рідко, тим не менш, вона також може статися. В даному випадку заміну підлягає маховик колінчастого вала.
 • Ще одна причина може полягати в планетарному редукторі, зокрема, в його пластикової шестерінці, вона могла зноситися.

Стартерний пристрій автомобіля Ford Focus

Якщо ж не крутить стартер, то в першу чергу слід провести діагностику стану обмотки ротора або статора. Також потрібно послухати. клацає чи втягує реле чи ні. Якщо клацання немає, то причина, швидше за все, електрична.

Ford Focus не заводится

В даному випадку необхідно приділити увагу діагностиці:

 • контактної групи замка;
 • працездатності запобіжника стартерного пристрої;
 • керуючого реле;
 • цілісності контактів на проводах.

Також потрібно відзначити, що стартерний пристрій може в цілому працювати некоректно. Наприклад, якщо вузол перегрівається і в цілому обертається дуже туго, при цьому доноситься нехарактерний для його роботи звук, то можливо, проблема криється в підшипниках. Вони могли зноситися, також на них могла потрапити бруд, в деяких випадках через їх зносу перекошується якір.

Що стосується безпосередньо перегріву, то він зазвичай обумовлений замиканням якоря на статор, що знову ж таки, обумовлено зносом втулок. Крім того, конструкція стартерного вузла включає в себе чотири щітки, які могли зноситися. Як бачите, несправностей в цілому може бути досить багато, починаючи від Бендикс стартера і закінчуючи щітками і підшипниками (автор відео про діагностику механізму в домашніх умовах. канал Автоелектрика ВЧ).