Ford Focus 2 не крутить стартер

система запуску

Якщо вчасно не вжити заходів, може згоріти обмотка ротора або статора, а. перемотування обмотки недешево коштує. Ще один малоприємний сюрприз можуть піднести щітки.

Ford Focus 2 не заводится.

Для того щоб дістатися до блоку щеткодержателя, треба знімати і розбирати стартер практично повністю. Щітки можуть просто зноситися, і це буде видно відразу. Перевірити це просто, досить виміряти кожну з щіток по висоті. Щітка повинна виступати з корпусу на мм. Також необхідно провести перевірку на предмет короткого замикання корпусів щіток з корпусом стартера. Зробити це можна звичайним мультиметром, він повинен показувати відсутність контакту між корпусами щіток і корпусом стартера.

Процедуру демонтажу стартера ми детально описувати не будемо, оскільки досить детально вона розписана в керівництві користувача Ford Focus 2.

Далі фахівці рекомендують перевірити тиск у паливній рампі двигуна.

Але для цього необхідно мати манометр. Пристрій підключають до паливної магістралі. Потім повертають ключ запалювання і прислухаються. Якщо спостерігається неголосний шум, то бензонасос знаходиться в робочому стані.

Якщо він відсутній, необхідно перевірити безпосередньо паливний насос, а також його проводку. Далі перевіряють, чи є тиск пального.

Ford FOCUS 2005. Чи не заводиться. Панель приладів.

Тут також без зняття і розбирання автостартера не обійтися. Наступну неприємність може підсунути якір. Перегрів стартера може викликати інтенсивний знос втулок, в результаті чого якір може почати замикати на статор.

Шукаємо проблему, «сушимо» свічки

У момент вимірів мотор повинен працювати на холостому ходу. Потрібно відзначити, що бензонасос може і не працювати, якщо в паливній системі має достатній тиск. Також серед причин можна виділити поломки в системі розподільника запалювання. Можливі пошкодження або пробиття високовольтних проводів.

Також перевіряють котушку запалювання. Однак найпоширеніші причини. це все-таки акумулятор і свічки. У холодну пору їх заливає бензином.

Після заміни свічок двигун повинен нормально запуститися. Заводиться і глохне Причин такої поведінки досить багато. Вони можуть бути пов’язані з невірною роботою охоронного обладнання, иммобилайзеров, протиугінних систем.

Також проблема пов’язана з несправним або засміченим клапаном холостого ходу. На деталях цього клапана утворюються відкладення.

Наприклад, вранці ви сідаєте в свою машину і намагаєтеся запустити мотор, але він не заводиться. Повторні спроби не приносять результату.

Однак не слід засмучуватися, оскільки нічого поганого ще не відбулося, а проблема може бути легко розв’язуваної. Двигун, який знаходиться в хорошому стані, повинен легко запускатися при будь-якій погоді без допомоги педалі газу, а електронні системи управління двигуном самостійно виставляють і визначають необхідні параметри роботи. У нашій статті ми розповімо про те, чому двигун не заводиться, стартер крутить, але ніякого результату немає, і як з цим боротися.

У більшості випадків проблема полягає в наступному: Система запуску Слід зазначити, перш ніж лізти під капот і шукати несправність, потрібно спробувати запустити мотор, використовуючи описаний нижче спосіб. Отже, вичавлюємо газ до упору і активуємо стартер. В такому випадку бензин в циліндри потрапляти не буде, зайве паливо з камер згоряння виллється, а свічки висохнуть. Після цього намагаємося запустити двигун Ford Focus 2 звичайним способом.

Справа в тому, що при невдалих спробах завести мотор свічки можна залити бензином, а цей метод може стати виходом із ситуації. Якщо ж він не допоміг. розбираємося далі.

Як правило, найбільш поширена причина проблем з запуском криється саме в системі пуску, коли стартер не працює належним чином.

Ознаки несправності стартера

Причин того що не заводиться машина насправді існує багато. Однак несправність стартера можна визначити по появі одного або декількох перерахованих нижче ознак:

 • стартер не включається;
 • стартер клацає, але не крутить колінчастий вал двигуна;
 • при включенні стартера колінвал обертається дуже повільно, через що двигун не запускається;
 • чути металевий скрегіт шестерні Бендикс, яка не входить в зачеплення з коленвалом.

Далі перейдемо до обговорення можливих причин ймовірної поломки. Зокрема, розберемо ситуацію, коли стартер або зовсім не крутить, або не обертається колінвал двигуна.

Чи не крутить стартер на гарячу

Іноді у автовласників виникають проблеми, коли стартер не крутить “на гарячу”. Тобто, при холодному двигуні, після тривалої стоянки машина заводиться без проблем, а при значному нагріванні виникають проблеми. В даному випадку найпоширенішою проблемою є неправильно підібрані втулки стартера, тобто, мають менший ніж потрібно діаметр. При нагріванні відбувається природний процес збільшення розмірів деталей, через що вал стартера підклинює і не обертається. Тому вибирайте втулки і підшипники відповідно до мануалом до вашого автомобіля.

Також в сильну спеку можливе погіршення контактів в електросистеми автомобіля. Причому це стосується всіх контактів. на клемах акумулятора, втягуючому і основному реле стартера, на “масі” і так далі. Тому рекомендуємо вам провести їх ревізію, почистити і знежирити.

Стартер клацає, але не крутить

Дуже часто при несправності стартера винен не сам цей механізм, а його втягує реле. Важливо розуміти, що при включенні запалювання клацає НЕ стартер, а згадане реле. Несправності полягають в одній наступних причин:

 • Вихід з ладу силового проводу, який з’єднує обмотки стартера і тягове реле. Для вирішення проблеми необхідно виконати його заміну.
 • Значний знос втулок і / або щіток стартера. В даному випадку потрібно провести їх заміну.
 • Замикання на обмотці якоря. Перевірити це можна за допомогою мультиметра. Як правило, обмотку не ремонтують, а купують і встановлюють інший стартер.
 • Замикання або обрив однієї з обмоток стартера. Ситуація аналогічна попередній. Необхідно провести заміну пристрою.
 • Вилка в Бендиксен зламана або деформована. Це механічна поломка, яку складно виправити. Оптимальним рішенням у даній ситуації буде заміна Бендикс або окремо вилки (при можливості).

Ефективні методи боротьби з несправностями стартера Ford Focus

Система запалювання в будь-якому авто складається з безлічі різних механізмів і вузлів, що забезпечують нормальний запуск двигуна. Одним з механізмів, призначених для старту мотора, є стартерний вузол. Детальніше про те, з яких причин може вийти з ладу стартер Ford Focus 2 і як його правильно відремонтувати, ви зможете дізнатися з цієї статті.

MLab.org.ua

Проблему допоможе вирішити заміна шестерінки, цілком ймовірно, що в зборі з муфтою. Нерівномірно зносилися або вибилися зубчики на вінці маховика.

Така несправність в Focus 2 або 3 трапляється досить рідко, тим не менш, вона також може статися. В даному випадку заміну підлягає маховик колінчастого вала. Ще одна причина може полягати в планетарному редукторі, зокрема, в його пластикової шестерінці, вона могла зноситися.

Стартерний пристрій автомобіля Ford Focus Якщо ж не крутить стартер, то в першу чергу слід провести діагностику стану обмотки ротора або статора.

Також потрібно послухати. клацає чи втягує реле або.

Чи не крутить стартер Ford Focus 3. форум Ford Focus

Але почніть огляд все-таки з клем. Mazda 3 Погано, коли твоє розуміння машин порівняно зі школярем, хоч ти і більше 10 років за кермом Москва, Ford Focus Якщо ви міняли зчеплення у ОД або в профільному сервісі, то рекомендую туди ж звернутися з претензією, так як зламали штуцер шланга і тепер ще проблема і з стартером, нехай виправляють.

Все теж. Просто цікаво, що в 1-му сдучае, коли я забирав машину, вона завелася з 4-го разу для з 1-го для сотруднікаа в цей раз близько 30 спроб і тільки на й почав не крутить стартер на Ford Focus 3 відмінно стартер, але ніяк іскру не давав!

Москва, Ford Focus На жаль Махмуд сервіс Москва, Ford Focus Добрий день!

Причина може бути в погано затягнутою масі на коробці або інші проблеми з проводкою. Станів непрацюючого механізму може бути. Наприклад, якщо пристрій крутить, але мотор при цьому не заводиться, то причини можуть бути такими: знос шестерня Бендикс, в результаті чого вона прокручується.

Чи не заводиться Ford Focus 3 не крутить стартер реле клацає

Якщо клацання немає, то причина, швидше за все, електрична. В даному випадку необхідно приділити увагу діагностиці: Також потрібно відзначити, що стартерний пристрій може в цілому працювати некоректно. Наприклад, якщо вузол перегрівається і в цілому обертається дуже туго, при цьому доноситься нехарактерний для його роботи звук, то можливо, проблема криється в підшипниках. Вони могли зноситися, також на них могла потрапити бруд, в деяких не крутить стартер на Ford Focus 3 через їх зносу перекошується якір.

Що стосується безпосередньо перегріву, то він зазвичай обумовлений замиканням якоря на статор, що знову ж таки, обумовлено зносом втулок. А тепер він економить на бензині 35 рублів на рік! Його знос виявляється при зовнішньому огляді.

Бендикс малоремонтопрігоден, тому при його несправності рекомендується заміна на новий. Ще однією особливістю стартера Focus 3 є застигання мастила в редукторі. Проявляється це в зниженні оборотів двигуна під час запуску. При несприятливих умовах завести машину стає неможливим. Особливо сильно проявляється загустіння мастила в зимовий період.

не крутить стартер

Власне все почалося ще в грудні, тоді я подумав що справа в акумуляторі і начебто після заміни все було прекрасно до цього дня як завжди в самий невідповідний час втягує клацає стартер не крутить. завели зі штовхача, поїхав в гараж розбиратися. Згадавши все нехороші слова що знав я зняв стартер. Навіть заміна фільтра салону на фф2 не викликало стільки емоцій. Фоткать на машині не було сенсу, опишу так: 1) стартер знаходиться в районі масляного фільтра.2) Перед зняттям стартера знімаємо клему акумулятора ОБОВ’ЯЗКОВО! 3) відкручуємо спочатку фішку з харчуванням яка кріпиться на втягує. Намацати гайки ви зможете тільки рукою, побачити неможливо. Одна гайка на 13, інша на 10. знімаємо фішку4) Далі сам стартер кріпиться на 3х болтах на 13. Відразу скажу краще мати різні інструменти, тріскачки, подовжувачі. Кожен болт я відкручував різним інструментом, т.к підлізти буває незручно очень.5) Далі виймаємо стартер, акуратно його можна вийняти не знімаючи нічого зайвого, особливо не важко головне не поспішати що б не обірвати шланги і фішки які заважають. Деякі знімають щуп, але це не обов’язково.

Що ми маємо: підключаю харчування на стартер а він працює, втягує клацає, замикаю контакти товстої викруткою і все крутиться. Усередині щітки живіший за всіх живих, була бруд, я все промив прочистив. Роблю висновок що як я і припускав вся проблема в поганому контакті. Гайка якої затягується плюсової провід була підгоріла і вся кородірующая. Просто не було контакту. Так само плетений провід на фото, що подає напругу на сам движок від втягує не мав так само контакту. Все прочистив, де треба вимочив в карб клінера. Змастив хорошою мастилом всі подпішнікі і шестерінки. Всі місця контактів промазав контактної пастою. Тепер я сподіваюся стартер проходить ще стільки ж без проблем. (Всьому виною була проблема в тому, що минулий господар їздив без захисту і бруд летіла куди не лінь. Бережіть своїх коней і вони будуть служити вічно.) Є ще припущення що поршень у втягуючому клинил тому не доходив до замикання контакту втягує. На цей випадок я так само все очистив і змастив мастилом, тепер ходить як по маслу.Ставім стартер на місце так само не поспішаючи що б нічого не пошкодити. Надягаємо клему на аккум перевіряємо. Все заводитися і крутиться, супер. До чого цей пост? Не поспішайте купувати стартер не знявши старий, проблема може бути копійчана. Дасть бог стартер буде далі тільки радувати. А всім я бажаю що б вам траплялися тільки добросовісні господарі. Це головне. Попутно замінив масло раз вже знімав захист, проїхав на рідному трохи, близько 7 тисяч. Планував поміняти в 8, але не став гальмувати. Залив Лукойл АРМАТЕК. По специфікаціях підходить для наших двигунів і навіть перевершує її. Буду міняти так само раз в 7 тисяч. Фільтр оригінал, той що побільше, він краще. Перепрошую що фото в різнобій.

Ремонт стартера автомобіля Ford Focus 2

В автомобілі Ford Focus 2 стартер виконує такі ж функції як і інші, з нього починається робота самого двигуна внутрішнього згоряння. При наявності такої несправності є тільки 2 виходи з ситуації це: підштовхнути машину або задуматися над причинами порушення нормального функціонування стартера.

Для визначення причин поломки стартера необхідно знати з чого він складається, так як поломка однієї маленької деталі може привести до виходу з ладу всього приладу.

Основні частини, з яких складається 2-раю модель стартера Ford Focus це Бендикс або обгону муфта.

Друга модель стартера Ford Focus працює на певному проміжку часу, а після цього остигає. Бендикс запобігає перехід моменту з маховика на стартер, для уникнення його пошкоджень.

Стартер Ford Focus 2

Кожного водія завжди найбільше дратує ситуація, коли при повороті ключа в замку запалювання мовчить стартер. Існує величезна кількість причин, за якими може не заводитися ваш автомобіль. Перелік причин починається від самого елементарного від’єднання дротів і закінчуючи поломкою. Якщо ви добре розбираєтеся в системі пуску, то легко зможете знайти причину поломки. Для досвідченого водія сильно звужує перелік припущень, по яких вийшов з ладу стартер одноразовий клацання. Звичайно, якщо ви не маєте великого досвіду водіння, то напевно звинуватити в поломці втягує реле. Таке припущення помилково, так як при роботі реле видає певні клацання, але вони практично не чути. У цій статті ми розповімо основні причини, за якими не крутить друга модель стартера Ford Focus.

Причини несправності стартера 2-рій моделі Ford Focus їх і рішення

Перша ситуація. Чути клацання реле і втягує реле.

Робота більшості існуючих електроприладів супроводжується специфічними звуками, так званими клацанням. При такому звуковому супроводі електроприлад хоча б частково, але все-таки функціонує.

Втягує реле Ford Focus

У всіх існуючих реле використовується електромагнітний метод з’єднання контактів. Під час подачі напруги на контактних клемах, розташовані на гнучких кронштейнах, розташовуються по-різному-полюсні заряди, притягуються між собою. Завдяки цьому тяжінню і руху з певним прискоренням поверхні клем, вони вдаряються, а водій чує своєрідний звук. Водії з великим стажем легко можуть визначати несправність будь-якого реле тільки за допомогою звуку.

Для здійснення нормального пуску двигуна, необхідна справність всіх елементів. Під час запуску двигуна задіють такі вузли і частини:

 • Реле стартера;
 • Свердловина запалювання;
 • акумулятор;
 • Стартер і втягує реле.

Друга ситуація, коли у Ford Focus 2 не крутить стартер, але чути клацання реле.

Якщо ви чуєте клацання реле, то значить, є хоча б якісь ознаки життя системи запуску двигуна у вашому. Найпоширенішими причинами неполадок стартера Ford Focus 2 є такі:

Проверка стартера автомобиля без снятия

 • Пошкодження в електропроводці або ослаблений контакт;
 • Розрядився акумулятор;
 • Несправний замок запалювання;
 • Поламалося втягує реле;
 • Несправний стартер (відсутній контакт на щіточкою).

У більшості випадків причиною нормального функціонування є розрядження акумулятора. Так як це єдине джерело харчування, то при розрядження він просто не може крутити якір стартера і віддає весь свій запас енергії на функціонування реле. В такому випадку зарядіть або замініть іншим акумулятор.

Набагато важче розібратися в причинах поломки стартера, так як для цього його потрібно буде зняти, а це досить довго і незручно. Для проведення діагностики знадобиться працездатний акумулятор. Підключіть масу до корпусу стартера, а плюсову клему до шпильці після реле. Якщо стартер запрацює, то потрібно замінити реле. Якщо стартер не працює, то потрібно буде шукати проблему усередині.

Не поспішайте купувати акумулятор

Уявімо ситуацію: зима, ми сідаємо в автомобіль і пробуємо завести двигун. Помічаємо, що мотор ледве-ледве крутить. Перше, що спадає на думку. розрядився акумулятор. Перевіряємо (виявляється, що напруга 11-11,5 В), заряджаємо. Проблема зникає, але ненадовго. Через 3-4 дні ситуація повторюється. Купуємо на Ford Focus новий АКБ. через тиждень знову розряд. Поганий акумулятор або витік струму? Ні те ні інше.

Причина в наступному: зношений стартер при включенні бере на себе в 2-3 рази більше енергії. Виходить, що часті запуски і їзда на короткі відстані просто вбивають наш АКБ. генератор не встигає відновити заряд.

Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією. згадайте, коли востаннє на машині ремонтувався або змінювався стартер. У 90% випадків саме він витягує всі «соки» з АКБ.

Коли міняти, а коли ремонтувати?

Існує думка, що дешевше відремонтувати механізм, ніж купувати новий. Це твердження вірне, але не у всіх випадках. Вибираючи між ремонтом і заміною, потрібно враховувати кілька факторів:

 • масштаб поломки;
 • вартість деталей;
 • наявність запчастин.

Якщо причиною несправності виявилися щітки, втулки або Бендикс, є сенс відновлювати старий механізм. Ціна деталей невелика, а після ремонту такий механізм прослужить не менше 5 років.

Зверніть увагу, що ремонт доцільний, коли інші деталі мають хороший залишковий ресурс.

Якщо діагностика показала, що через півроку-рік механізм почне «сипатися», ми втратимо не тільки гроші, витрачені на зняття-встановлення, а й дорогоцінний час. У такій ситуації ставимо новий механізм і забуваємо про проблему надовго.

У яких випадках краще відразу замінити механізм? Заміна актуальна при несправності основних елементів. якоря і втягує реле. Повна перебирання буде ненабагато дешевше (а часом і дорожче через трудовитрат) вартості нової деталі на Ford Focus.

Чому не крутить стартер на Ford Focus 2

Стартери вмирають по-різному. одні їздять з проблемою місяцями, у інших він ламається вже на другий завод. Якщо Ford Focus став заводитися хоч трохи інакше, це вже привід звернутися до фахівців. Перерахуємо можливі ознаки:

 • Двигун повільно заводиться. Згодом в машині окислюються контакти, пересихає (а іноді і згниває) проводка. Якщо діагностика показала, що контакти в порядку, проблема ховається в зносі щіток або замиканні обмотки.
 • Стартер крутиться, двигун. немає. Основна причина. Бендикс не входить в зачеплення з вінцем маховика. В такому випадку діагностують вилку і втягує реле.
 • Чи не крутить стартер ФФ2, при цьому клацає реле. На соленоїд подається недостатня напруга. Стартер не крутить, якщо є проблеми в контактах або втягуючому реле.

Деталі стартера, які часто виходять з ладу

 • Машина заводиться зі скреготом. Почувши такий звук, не варто зволікати з ремонтом. Скрегіт відбувається, коли зуби Бендикс прослизають на вінці маховика. Таке трапляється при зносі Бендикс або заклинювання підшипника вала. Якщо вчасно не усунути проблему, доведеться міняти також маховик.
 • Стартер не крутить і не видає звуків. На контакти не подається напруга. Якщо струм надходить і стартер не крутить, причина у втягуючому реле.
 • Двигун Ford Focus заводиться, стартер продовжує працювати. Це відбувається, коли Бендикс не повертається початкове положення. Причина проблеми. споювання головних контактів соленоїда.
 • При спробі завести машину чути шум, при цьому стартер Ford Focus не крутить. Причина в зношених щітках. Також механізм не крутить і шумить при поганій обмотці.

Коли проблема в іншому

Чому важливо зробити діагностику, а вже потім ремонт? Банально причина може виявитися в іншому:

 • Система запалювання. На поверхні електрода свічки може бути нагар і інші відкладення, через що Ford Focus не починається. Якщо двигун навіть не обертається, варто оглянути, чи надходить харчування на котушки системи запалювання.
 • Паливна система. Дивимося, чи справний на Ford Focus насос і чи не забруднений фільтр. Якщо при включенні запалювання насос не “гуде», на нього однозначно не надходить харчування. Якщо проблема настала взимку і у вас дизельний Ford Focus, можливо, загусло паливо в фільтрі.
 • ЕБУ двигуна. Згодом плата електронного блоку Ford Focus може окислюватися. Перегорають доріжки. Слід продіагностувати блок на помилки. Якщо при скиданні помилки з’являються знову, варто оглянути систему, до якої вона відноситься. ЕБУ Ford Focus відповідає за всі налаштування і зміна режимів роботи ДВС, тому пошук проблеми може затягнутися.

Комп’ютерна діагностика ЕБУ

Форд Фокус 2.Сгорел предохранитель на Стартер и Генератор на 150 Ампер.часть.1.

 • ГРМ. Перескочив ремінь і збилися мітки запалювання. Як це може статися, якщо заміна ременя на Ford Фокусі виконувалася правильно? Згодом стираються зуби ременя і пропадає натяг (тому варто перевіряти його стан на Ford Focus раз в 15 000 км).

Що робити, якщо не крутить стартер Ford Focus 2

Кожен раз, обертаючи ключ запалювання, ми крутимо стартер для запуску двигуна. Стартер. одна з найбільш навантажених деталей в авто. За день ми можемо заводити двигун по 10 і більше разів. І так кожен день, з року в рік. Уявіть, що відбувається з вузлом за цей час. Не дивно, що власники стикаються з несправністю. не крутить стартер. Добре, якщо поломка сталася поруч з будинком. Але не варто випробовувати долю. краще усунути її заздалегідь, при перших ознаках. Давайте дізнаємося, чому на автомобілі Ford Focus 2 не крутить стартер, як його перевірити і чи є сенс його ремонтувати.

Як перевірити

Щоб дізнатися, в чому причина несправності, доведеться демонтувати механізм з автомобіля. Деталь потрібно акуратно зафіксувати в лещатах і подати «плюс» на верхню клему реле і контакт включення. «Масу» докласти на корпус механізму. При подачі напруги повинен висуватися і прокрутитися Бендикс.

зношений Бендикс

Якщо пристрій працює не так, як треба, перевіряємо втягує. Підкачали «плюс» на реле, «масу». на корпус. Шестерня Бендикс повинна висунутися з клацанням. Можна перевірити і сам Бендикс. Обволікає корпус муфти в м’яку прокладку і затискаємо в лещатах. Прокручуємо шестерню. Вона повинна обертатися тільки в одну сторону. Якщо обертається в обидві. Бендикс під заміну.

Якщо механізм повільно крутить або видає шум, варто перевірити щітки. Знадобиться 12-вольта лампа. Підключаємо один висновок на «масу», інший. на щіткотримач. Якщо загорілася лампа, є пробої в захисті. щітки потрібно замінити.

Підведемо підсумки

Стартер. одна з найвідповідальніших деталей в автомобілі. Якщо ви помітили, що машина заводиться повільно, або видає шуми при запуску, не потрібно зволікати з діагностикою. Чим раніше виявлена ​​проблема, тим дешевше ремонт. Не варто займатися самодіяльністю без належного досвіду. Після діагностики важливо правильно прийняти рішення про ремонт або заміну. Враховуйте думку механіка. Дешевше витратити велику суму один раз, ніж розбирати деталь кожні півроку. Цим же правилом варто керуватися при виборі нового стартера. Китайські деталі мають малий ресурс. Краще вибрати оригінал або як мінімум хороший аналог.