Як запустити двигун з брелка Starline

Чому може не запускатися?

  • Брелоки не прописані в пам’ять сигналізації. Зазвичай процедура програмування пультів здійснюється відразу після установки сигналки. Можливо, збилися налаштування і брелки треба записати заново.
  • Проблеми в роботі блоку управління. Якщо керуючий модуль працює некоректно, функція запуску двигуна з брелока може не працювати. Діагностика блоку в домашніх умовах без використання спеціалізованого обладнання неможлива. Для перевірки пристрій треба віднести фахівцям.
  • Якщо запуск двигуна не проводиться по температурі, причина несправності може полягати в що вийшов з ладу контролері температури, який ставиться на двигун. Система не може визначити температурний режим.
  • Спрацьовує реле блокування двигуна. Треба перевіряти стан пристрою і при необхідності міняти його.
  • Баланс на мобільному рахунку відправника або одержувача негативний. Проблема вирішується шляхом поповнення рахунку.

Як завести автомобіль з брелока Starline

Транспортні засоби обладнуються пристроями, призначеними для збільшення комфорту при експлуатації. Це стосується і протиугінних систем Starline. Однією з функцій, що дозволяють забезпечити зручне управління авто, є дистанційний запуск двигуна. У цій статті розберемо, як завести машину з брелка Starline.

Як запустити двигун з брелока А, B, D, E

Дистанційний автозапуск двигуна машини з пульта в сигнализациях А91, А93, А94 і інших модулях здійснюється методом послідовного кліка по клавіші 1 на брелоку управління. Щоб виконати запуск силового агрегату, ця кнопка затискається на кілька секунд, а потім відпускається і натискається знову. Щоб заглушити дистанційно заведений мотор з пульта сигналізації, треба виконати аналогічні дії.

Якщо запуск мотора здійснити не виходить, то можна спробувати інший алгоритм дії, характерний для рестайлінгових моделей протиугінних установок. В таких версіях сигналок A91 і A93 клавіша 1 затискається і утримується до моменту, поки брелок НЕ видасть звуковий сигнал. Як тільки ви його почули, натискається кнопка 3 для пуску ДВС. Щоб зупинити силовий агрегат, кнопка 1 на пульті утримується до мелодійного сигналу, а потім натискається клавіша 2.

За допомогою програми

Якщо ви використовуєте телефон на базі Android або iOS, то завести ДВС можна за допомогою програми, алгоритм дій наступний:

Якщо автомобіль обладнаний автоматичною трансмісією, то для здійснення функції важіль треба перевести в положення паркінгу.

Детальніше про використання програми для управління сигналкой Starline дізнайтеся з ролика каналу RealAuto.

За допомогою мобільного дзвінка

Завести машину дистанційно можна за допомогою здійснення дзвінка. Для цього треба зробити виклик з мобільного номера на телефон сигналізації. Протиугінна система комплектується спеціальним модулем, в який встановлюється SIM-карта. Врахуйте, що для виконання завдання номер повинен бути занесений в пам’ять пристрою і активований на офіційному веб-сервісі GSM моніторингу Starline.

Для реєстрації попередньо на номер телефону сигналки треба відправити відповідну команду, яка прописана в керівництві з експлуатації. За допомогою мобільного дзвінка автовласник може управляти дверними замками, а також виконувати інші функції, наприклад, визначати координати місця розташування машини.

Після виконання дзвінка на номер GSM модуля система автоматично відповість і запропонує виконання основних команд. Для вибору тієї чи іншої функції застосовується тоновий набір і туляться окремі кнопки на мобільному гаджеті. За замовчуванням в системах Starline використовується цифра 0 для прослушки всіх наявних команд. Потім автовласник вибирається необхідний розділ в залежності від того, які функції будуть виконуватися. За замовчуванням в сигналки Starline для запуску двигуна віддалено натискається комбінація 21, а для зупинки силового агрегату. 22. Якщо функція виконується успішно, то система відповість голосовим повідомленням про те, в якому стані знаходиться машина.

Через брелок-мітку

Пуск силового агрегату через мітку виконується аналогічно, як з використанням основного пульта. Мітка являє собою другий брелок, що функціонує в режимі Слейв. Йдеться саме про другий пульті, а не про додаткове.

запустити, двигун, брелка, starline

Використання режиму Слейв дозволяє прошити і активуєте пристрою в пам’яті керуючого модуля сигналки.

Ця процедура відрізняється від звичайного процесу прошивки, оскільки девайс треба змусити функціонувати в зазначеному вище режимі. Інструкція по активації може відрізнятися в залежності від моделі, цей момент треба уточнити в сервісному керівництві.

StarLine A63, A93 основные функции управления

Процедура пуску ДВС передбачає вибір споживачем певної комбінації. Наприклад, відключається охоронний режим, а потім, протягом певного часу, автолюбитель повинен встигнути натиснути на сервісну кнопку, встановлюється в салоні машини. Це призведе до деактивації захисної функції. Процедура старту, а також зупинки мотора залежить тільки від того, як її налаштував власник авто.

Как завести и заглушить двигатель автомобиля с брелка STARLINE А94, А90, Е90.

Користувач Олексій Автодопінг на прикладі автомобіля Nissan TIIDA розповів про особливості роботи режиму Слейв і мітки.

StarLine Е90/E91

Через SMS-повідомлення

Виконання команд по SMS-повідомленням здійснюється практично так само, як запуск двигуна по дзвінку. Тільки для відправки команд використовуються повідомлення, які відправляються на номер GSM-модуля. В одному повідомленні можна відправити одну команду.

  • Щоб користуватися цією функцією, треба заздалегідь зареєструвати противоугонную установку на веб-ресурсі проводиться.
  • Після реєстрації аккаунта дотримуйтесь командам, представленим на ресурсі. Можна скористатися посібником з експлуатації. Проводиться активація роботи блоку GSM.
  • Якщо активація пройшла успішно, на номер модуля відправляється повідомлення. Команда 05, де. комбінація, яка може бути різною, залежно від моделі сигналки.
  • Коли активація завершена, на номер сигналізації можна відправляти будь-які команди. За замовчуванням для віддаленого пуску силового агрегату використовується код 21. Щоб зупинити роботу мотора, на цей же номер відправляється повідомлення з цифрою 22. У деяких моделях для зупинки ДВС використовується команда 20.

Залежно від моделі сигналізації, команди можуть відрізнятися.

Про запуск ДВС по будильнику докладно розказано в відеоролику каналу Міста і їх види.

запустити, двигун, брелка, starline

Використання SMS-повідомлень дозволяє управляти центральним замком машини, а також включати і відключати захисний режим.

1.4. Як заглушити двигун з брелка Starline А93

Запущений дистанційно або автоматично двигун можна заглушити з брелка. Для цього натисніть на брелоку довго кнопку 1, потім відпустіть її та натисніть коротко кнопку 4. Прозвучить мелодійний сигнал брелка, на табло зникне «димок», повороти засвітяться 4 рази і двигун зупиниться.

2.5. Як відключити автоматичні запуски

Щоб відключити автозапуск на Starline А93 по будильнику, температурі і інтервалу переведіть курсор на іконку будильника. сніжинки або циферблата способом, як показано на малюнку нижче.

Потім натисніть коротко кнопку 1 на брелоку. Прозвучить мелодійний сигнал, повороти засвітяться 2 рази, і відповідна іконка зникне з екрану.

Для виключення автозапуску по напрузі виконайте ті ж дії, що і при включенні. Просто виберіть значення 00 00.

Обмеження роботи дистанційного і автоматичного запусків по температурі двигуна

Starline А93 дозволяє зупиняти двигун при авто і дистанційному запуску при нагріванні двигуна до температури 50 ° С. Якщо функцію 4 таблиці 2 запрограмувати на друге, третій або четвертій значення, то автомобіль затихне при будь-якому автоматичному або дистанційному запуску, як тільки температура двигуна стане рівною 50 ° С.

Starline А93: настройка автоматичного і дистанційного запуску

Можливості сигналізації Starline А93 / Starline А39 дозволяють здійснити дистанційний запуск двигуна. Також на сигналізації є функції настройки автозапуску по температурі двигуна, напрузі, інтервалу і по будильнику.

Вертикальний брелок Starline A93

1.2. Підготовка до дистанційного і автоматичного запуску на машинах з механікою

На автомобілях з ручною коробкою необхідно виконати спеціальну процедуру для можливості автозапуску. програмну нейтраль. Виконання цієї процедури гарантує, що автомобіль не залишиться на включеній передачі після виключення запалення.

Невиконання програмної нейтралі не дасть завести автомобіль дистанційно. Також неможливі будуть і будь-які автозапуску. На дисплеї брелока Starline А93 в цьому випадку буде писатися все та ж ОС 7 (ОСТ).

2.2. періодичний автозапуск

В цьому режимі Starline А93 дозволяє автоматично заводити автомобіль через певні інтервали часу. від 2-х до 24-х годин з кроком 2.

Для включення автозапуску по інтервалу переведіть курсор на іконку циферблата способом, як показано на малюнку нижче.

запустити, двигун, брелка, starline

Тепер натисніть коротко кнопку 1. Чи послідує один світловий сигнал автомобіля, протягом чотирьох секунд на екрані буде відображатися поточне значення інтервального автозапуску (2H. 2 години, 4H. 4 години і т.д.).

Короткими натисканнями кнопки 1 змінюйте значення періодів автозапуску. Кожне натискання збільшує інтервал на 2 години.

Коли виберіть потрібний вам інтервал автозапуску натисніть кнопку 1 довго або просто нічого не робіть протягом 4 секунд. Прозвучить 2 сигналу брелока, на його екрані іконка загориться на постоянку, показуючи, що автоматичний запуск по інтервалу активований.

Через кілька секунд відбудеться автозапуск двигуна. Ви можете його відразу заглушити або дати пропрацювати запрограмований час.

2.1. Автозапуск по будильнику

Перед налаштуванням автозапуску по будильнику переконайтеся, що час на брелоку встановлено правильно, будильник включений і запрограмований на потрібний вам час.

Щоб активувати запуск по будильнику, перемістивши курсор на іконку будильника способом, показаним на малюнку нижче.

Тепер натисніть коротко кнопку 1. Чи послідує один світловий сигнал автомобіля, протягом п’яти секунд на екрані буде відображатися час, що залишився до початку автозапуску, іконка будильника загориться на постоянку.