Сигналізація Starline з автозапуском як користуватися

Сигналізація Starline: автозапуск з брелка і автоматично

В системі автозапуску Starline передбачена опція інтелектуального запуску ДВС, коли сигналізація для зв’язку між основним блоком в автомобілі і брелоком самостійно вибирає частоту.

Завдяки таким особливостям здійснити перехоплення сигналу охоронної системи практично неможливо. Особливо це має значення в міських умовах та умовах підвищеного рівня радіоперешкод.

 • дистанційний запуск (прогрівання автомобіля перед початком руху);
 • автоматичний запуск (періодичний запуск двигуна автомобіля через певні часові проміжки для підтримки температури по заданому значенню).

Автозапуск Starline: як налаштувати сигналізацію Starline

Сигналізація Starline. сучасна охоронна система, що відповідає всім вимогам захисту автотранспортного засобу. Також сигналізація Starline, за умови правильної установки і настройки, дозволяє дистанційно включати запуск двигуна автомобіля (вручну або автоматично відбувається запуск по температурі).

При цьому власники транспортних засобів, не вдаючись у подробиці або не вивчивши повністю інструкцію по установці, не завжди знають, як налаштувати сигналізацію Starline, включити автозапуск Starline і т.п. Далі ми розглянемо, як налаштувати автозапуск на сигналізації Starline, враховуючи її технічні та конструктивні особливості.

Функции управления с брелка StarLine А63 А93. Как пользоваться сигнализацией Старлайн.

Автозапуск Starline по температурі

У зимову пору року у багатьох автомобілістів виникає необхідність прогрівати свій автомобіль в нічний час доби. Під час налаштування автозапуску по температурі необхідно враховувати деякі моменти: наявності датчика температури, місце кріплення датчика і ін.

Послідовність виконання дій включення і виключення автозапуску по температурі:

 • вибравши іконку з градусником і написом «START» натиснути на брелоку кнопку «2» (після звукового сигналу на дисплеї висвічується значення встановлюваного порога температур);
 • при виключенні автозапуску по температурі необхідно на дисплеї вибрати іконку з градусником і натиснути на брелоку кнопку «2».
сигнал, starline, автозапуском, користуватися

Потрапивши в салон автомобіля, протягом 30 секунд необхідно встигнути включити запалювання, вставивши ключ в замок і повернути його. Для повного виходу з режиму автозапуску, необхідно відпустити ручне гальмо, при цьому габарити автомобіля змигнуть один раз, після чого виникне звуковий сигнал.

Дистанційний автозапуск Starline

Перш ніж розглядати, як включити автозапуск на Starline, необхідно звернути увагу на деякі особливості. Для правильного налаштування автозапуску з брелка необхідно виконати наступні дії:

 • перевести важіль коробки перемикання передач в положення «нейтраль» (всі передачі відключені);
 • повернути ключ у замку запалювання і дістати з замку (двигун автомобіля заглушений);
 • щільно закрити двері, кришку багажника і капот автомобіля;
 • включити гальмо стоянки (ручник).

Виконання все цих умов дозволяє завести ДВС автомобіля віддалено. Тепер перейдемо до того, як включити автозапуск на сигналізації Starline. Перш за все, для установки автомобіля в режим охорони з активним з’єднанням «автозапуск Starline», необхідно виконати наступний алгоритм дій:

сигнал, starline, автозапуском, користуватися
 • зупинити рух автомобіля, не вимикаючи запалювання (двигун автомобіля заведений);
 • перевести важіль перемикання передач в положення «нейтраль» (передачі вимкнені);
 • поставити автомобіль на ручне гальмо (гальмо стоянки включений);
 • натиснувши на брелоку кнопку «1», утримувати її протягом 3-х секунд до моменту виникнення звукового мелодійного сигналу;
 • повернувши ключ у замку запалювання, дістати його із замку (двигун автомобіля не глухне);
 • вийшовши з автомобіля, переконатися в щільності закриття дверей, багажного відсіку і капота;
 • якщо все зроблено правильно, сигналізація заглушить двигун і заблокує двері автомобіля (режим охорони включений).

Отже, дистанційний автозапуск на Starline доступний при правильній підготовці автомобіля. Дотримуючись весь алгоритм, описаний вище, автомобіль можна завести з брелка різними способами:

 • перший спосіб. натиснувши кнопку «1» і утримуючи її протягом 3-х секунд, до появи звукового сигналу швидко натиснути кнопку «3»;
 • другий спосіб. вибравши значок «START», натиснути кнопку «2» (актуальний для періодичного прогріву двигуна в зимову пору року).

Внаслідок проведених дій з брелоком:

 • сигналізація робить першу спробу завести двигун автомобіля;
 • якщо двигун автомобіля не завівся з першої спроби, сигналізація робить втору, третю або четверту спроби (час роботи стартера кожен раз збільшується на 0,2 секунди);
 • якщо двигун автомобіля не завівся після четвертої спроби, брелок просигналізує чотири звукові сигнали;
 • якщо двигун завівся, на дисплеї брелока відобразиться значок «вихлопні гази» (на різних моделях Starline цей значок може мати відмінності) і габарити автомобіля змигнуть три рази в супроводі сигналу сирени;
 • прогрівання ДВС автомобіля буде здійснюватися відповідно до часовим проміжком, заздалегідь встановленим в настройках (5,10,15 хв і т.д.);
 • за хвилину до закінчення заданого часового проміжку на дисплеї брелока з’явиться значок «r01». Якщо час закінчився, сигналізація заглушає двигун і значок на дисплеї брелока «вихлопні гази» змінюється на значок «r00».

Підведемо підсумки

Описані вище дії та рекомендації, як включити автозапуск на Starline, практично однакові для всіх моделей, однак невеликі відмінності можуть бути. З цієї причини рекомендується окремо вивчати мануал для конкретних моделей.

По часу

Для настройки опції за часом зробіть наступне:

 • Виберіть індикатор на дисплеї пульта у вигляді пісочного годинника. Для вибору використовуйте клавіші 1 та 3.
 • Якщо опція працює, на екрані загориться індикатор, змигнуть габаритні вогні і брелок видасть звуковий сигнал. Силовий агрегат має запуститися протягом встановленого часу.

Для відключення опції виберіть той же індикатор на екрані пульта, потім натисніть клавішу 2. Габаритні вогні змигнуть двічі, а зображення зникне з дисплея.

З додатка для телефону

При використанні програми мобільного пристрою автолюбитель може завести мотор, перебуваючи від нього на будь-якій відстані. Для реалізації цієї функції противоугонная установка повинна бути обладнана GPS-модулем, в нього виробляється установка картки стільникового оператора. Сам процес взаємодії між блоком і мобільним пристрій здійснюється на рівні діалогу між двома абонентами.

 • шляхом дзвінка на номер, який встановлюється в модулі;
 • за допомогою відправки SMS-повідомлення;
 • використовуючи додаток для мобільних платформ Android або iOS.

Користувач Realauto зняв відеоролик, в якому показано процес управління опцією автозапуску за допомогою мобільного додатку.

Умови для установки автозапуску на Starline

Щоб встановити автоматичне включення двигуна машини необхідно враховувати наступні умови:

 • Система запалювання транспортного засобу повинна бути відключена. Перед закриттям дверей і постановкою автомобіля на охорону треба витягти ключ із замка запалювання і переконатися в тому, що на контрольному щитку згасли всі індикатори і значки.
 • Селектор трансмісії повинен бути переключено в нейтральне положення. Не можна допустити, щоб важіль був встановлений на першій, другій або іншій передачі. Якщо буде так, запустити двигун не вийде. Для такого старту потрібно вичавити педаль зчеплення, а протиугінна система не зможе цього зробити.
 • Всі двері салону, багажного відсіку і капот повинні бути замкнені. Протиугінна система ставить автомобіль на захист за умови, що все закрито. В іншому випадку охорона не буде активована.
 • Автомобіль необхідно поставити на ручне гальмо. Це необхідно для його надійної фіксації на поверхні.
 • При дотриманні цих правил автоматичний автовласник зможе не тільки здійснити автоматичний пуск, але і налаштувати систему, щоб вона спрацьовувала в певний час або за певних умов.

Установка автозапуску на Starline

Процедура установки системи автозапуску здійснюється так:

 • Спочатку Випаяти дроти в замку запалювання, які використовуються для запуску мотора. Проведіть демонтаж подушок безпеки, якщо вони є. Будьте обережні, щоб не пошкодити обшивку на рульовому колесі.
 • Підключіть основні контакти, наявні в системі автоматичного старту, до вимикача запалювання. Для підключення використовується схема, що йде в інструкції, в ній вказані всі основні моменти. Залежно від моделі протиугінною системи, схема живлення може бути різною. Якщо транспортний засіб обладнано иммобилайзером, додатково купите пристрій для його обходу. Цей девайс являє собою допоміжний модуль, до нього буде підключатися додатковий ключ запалювання. Щоб забезпечити пуск силового агрегату, з цього ключа система буде зчитувати дані і передавати їх безпосередньо на замок.
 • Потім від пристрою контролю автоматичного включення необхідно протягнути дріт і підключити його до тахометра або до генераторної установки. Можна під’єднати контакт до датчика моторної рідини.
 • Завершальним етапом буде програмування модуля автозапуску. Процедура здійснюється відповідно до інструкції по експлуатації сигналки. Додатково треба протягнути ще один кабель від керуючого пристрою до ручного або основного гальма. Це дозволить забезпечити можливість екстреної деактивації сигналізації.

Плюси і мінуси

Основна перевага цієї функції. можливість віддаленого запуску двигуна дозволяє прогріти агрегат і салон транспортного засобу перед поїздкою.

Що стосується недоліків, то вони можуть бути наступними:

 • Опція спрацьовує некоректно. Силовий агрегат автомобіля заводиться, але практично відразу глухне. Або зовсім не запускається. Для вирішення проблеми треба провести монтаж модуля обходу іммобілайзера, якщо він встановлений в машині штатно. Також слід перевірити розташування транспондера в пристрої. Переконайтеся в тому, що кабель контролю працюючого двигуна встановлений і приєднаний коректно.
 • Двигун не запускається після чотирьох спроб. Причина може полягати в непрацюючому алгоритмі підключення. Для усунення проблеми заведіть силовий агрегат і потягніть за важіль стоянкового гальма. На заведеному силовий агрегат витягніть із замку ключ. Потім відкрийте і замкніть двері водія, при цьому інші повинні бути закриті. Після цього включіть автосигналізацію. При активації протиугінною установки повинен стихнути мотор машини, а на дисплеї пульта загоряться два нових індикатора. у вигляді сирени і замку.

Як користуватися сигналізацією Starline з автозапуском?

Автозапуском сигналізації Starline можна скористатися як з брелока, так і за допомогою мобільного пристрою. Розберемо установку автоматичного запуску і варіанти настройки цієї функції.

за температурі

Опція може бути проведена відповідно до температурних параметрами навколишнього середовища. У цьому випадку за пуск мотора відповідає спеціальний датчик, який йде в комплекті до протиугінною системою і монтується на силовому агрегаті. Блок управління автосигналізацією стежить за показниками пристрою, а коли контролер спрацьовує, установка заводити двигун на певний час.

 • Перемістіть курсор на дисплеї брелока на індикатор у вигляді термометра. Після вибору тисніть клавішу 1. Габаритні вогні повинні моргнути, пролунає звуковий сигнал на пульті. На дисплеї пульта на чотири секунди з’явиться інформація про температуру навколишнього середовища.
 • Швидко натисніть клавішу 1 необхідно виставити відповідні параметри. Врахуйте, що при кожному натисканні температура змінюється на тридцять градусів.
 • Є варіант активувати запуск мотора при поточній температурі. Для цього треба затиснути клавішу 1 і тримати її, поки не пролунає звуковий сигнал. Про включення опції скаже поява індикатора у вигляді термометра за дисплеї, а також два коротких звукових сигнали.

Процедура відключення функції здійснюється аналогічно. Треба вибрати відповідний індикатор і натиснути клавішу 2. Габаритні вогні змигнуть два рази, пролунає звук, а значок зникне з екрану пульта.

Як налаштувати автозапуск?

Є кілька варіантів настройки режиму автоматичного включення і відключення агрегату.

Відсутність реакції на брелок

Якщо брелок Starline А91 не реагує на натискання кнопок і при цьому, природно, в ньому встановлена ​​справна батарейка (індикація на екрані відображається чітко і контрастно), переконайтеся, що:

 • Брелок бачить машину і вона знаходиться в зоні впевненого прийому. Поруч з джерелами потужних перешкод (наприклад, під лінією електропередач), на великій автостоянці сигналізація може значно зменшувати радіус двостороннього зв’язку, необхідної для роботи діалогового коду, використовуваного Starline.
 • Машина реагує на запасний брелок (тобто джерело проблем не в самій сигналізації).

Чи не розпізнається брелок потрібно спробувати перепрописати, як було зазначено вище. Поломки або збої ПО брелока зажадають його ремонту (перепаять відламані кнопки або антену можна самостійно при наявності достатніх навичок пайки, перепрошивка брелока самостійно неможлива, так як виробник не надає інформацію по підключенню програматора і саму прошивку у відкритий доступ) або заміни.

Повна або часткова відсутність іконок на екрані при нормально працюючій підсвічуванні однозначно вказує на проблеми з підключенням екрану до основної плати брелока, йому необхідний ремонт. Проте, навіть повне фізичне відключення дисплея не завадить брелка управляти сигналізацією.

Моделі з автоматичним пуском

У таких сигналізацій модернізована функція Slave, що дозволяє управляти пристроєм ні з головного брелока. Є оновлений, найменш вразливий, протокол шифрування каналу управління. Моделі з автозапуском економічні та функціональні. На ринку запропоновані такі:

 • A 63;
 • У 94;
 • D 94;
 • A 9;
 • A 93;
 • E 91;
 • A 6;
 • A 8;
 • B 6;
 • E 90;
 • A 94;
 • A 61;
 • B 9;
 • A 91.

Якщо порівняти з ранніми моделями, сучасні володіють наступними перевагами:

 • енергоспоживання 15мА, що забезпечує термін автономної роботи від акумуляторної батареї, а більше 5 міс.;
 • велика дальність дії головного блоку, укомплектована новим приймачем-передавачем W84R02;
 • дальність роботи штатного брелока більше;

Автомобільні сигналізації Starline з режимом автозапуску двигуна мають позначення «9» в індексі. Друга цифра позначає покоління приладу.

П’яте покоління. це А95, В95 і так далі. Букви мають такі позначення:

 • Е. економ варіант;
 • А. пристрій з додатковим функціоналом і можливістю зміни конфігурації під особливості систем авто;
 • В. просунутий пристрій з можливістю приєднання GPS-ГЛОНАСС і GSM-блоків і відстеження по CAM-шині;
 • D. преміум моделі, охоронно-телеметричні системи.

Starline має високоякісну збірку і створена сигналка з надійних матеріалів. Вона не боїться значного фізичного навантаження, тому випадково зламати її досить проблематично.

Завдяки багатофункціональної сигналізації Starline. власник машини може відчувати себе спокійним за його збереження. «Розумна система» може управлятися з досить великої відстані, не вимагаючи постійного втручання і контролю. На сьогоднішній день. це ідеальний варіант для вимогливих споживачів.

Налаштування брелка сигналізації Starline А94 з автозапуском

Перш ніж налаштувати пульт, його необхідно прив’язати до сигналізації. У випадку зі Starline А94 це відбувається досить швидко і просто. Насамперед знаходять і сім раз натискають кнопку Валет і відразу після цього повертають ключ запалювання.

Як тільки запалювання включається, одночасно натискають на пульті першу і другу кнопки і утримують до появи підтвердження у вигляді звукового сігнала.Чтоби налаштувати прив’язаний до сигналке пульт, необхідно попередньо перевести комплекс в сервісний режим.

Включається він через наведення курсору на піктограму з зображенням гайкового ключа і короткочасне натискання на третю клавішу. Автомобіль повинен відреагувати світловим сигналом фар, а сам брелок. мелодійним звуком.

Відгуки

Система зручна, добротно захищена від інтелектуального злому, але на мега-надійність претендує без особливих підстав. Найбільше заважає низька перешкодозахищеність, через що виникають проблеми в “спілкуванні” брелока і машини. У порівнянні з конкурентами, Starline представляє не найширший ряд сервісних функцій.

В цілому, до роботи поки нарікань немає, система працює як при установці на автомобіль з ключем, так і з кнопкою старт-стоп. Зручне використання основного пульта з РК-дисплеєм і додаткового, з двостороннім зв’язком. рекомендую!

Дуже хороша система, з нею приємно працювати. Датчик удару знаходиться в антенном модулі і справляється зі своїми функціями практично ідеально, то ж з датчиком нахилу / переміщення. Налаштування здійснюється брелока дуже просто і користувача не утруднить.

Дозволяє збирати охоронну систему, як конструктор: опціонально докинути can, автозапуск, gsm, gps глонасс, ну і на закуску бесьключевой обхід. Що важливо, за підрахунками, вартість збору прокачування по частинах не відрізняється від ціни готового блоку з вбудованими функціями.

Сигнализация StarLine A91 ОБЗОР И ОСНОВНЫЕ ФУНКЦИИ СТАРЛАЙН АВТОЗАПУСК

Плюс до всього, гарантія 3 роки і розкинуті по всій Росії сервісні центри, в інших країнах вони знаходяться у великих містах. Надзвичайно зручна штука.

Налаштування брелка Starline, функції та призначення кнопок

На вітчизняному ринку автосигналізацій виробник Starline добре себе зарекомендував і користується великою популярністю серед автовласників. У статті буде докладно викладено про те як налаштувати сигналізацію Starline, як окремо налаштувати брелок і інші нюанси щодо налагодження режимів роботи сигналізацій виробника Starline.

Сигналізація Starline: повна інструкція до системи, її особливості, покрокова установка і поради по налаштуванню

Сьогодні придбання автомобіля. не проблема, але перед споживачем стоїть інше завдання, більш актуальна: як захистити транспорт від зловмисника. Так, викрадають і зламують авто часто. Для вирішення даної проблеми і була розроблена сигналізація Starline. Напрямок сигналів йде у вигляді блокової відправки. У обладнання висока швидкість обробки та захищеність пакета від перешкод.