Starline А93 не заводиться з автозапуску

Пошкодження або вихід з ладу брелока

Можливі несправності в роботі комунікатора:

 • Розрядилася батарейка, встановлена ​​в пульті. Усунути проблему дозволить заміна елемента живлення. Визначити швидкий розряд акумулятора можна за відповідною шкалою заряду, розташованої на екрані брелока.
 • Пульт вийшов з ладу в результаті падіння або тривалого впливу вологи на пристрій. Для усунення проблеми необхідно розібрати брелок і відремонтувати, а також просушити.
 • Апаратна проблема. Необхідно детально перевірити пристрій і виконати його перепрошивку.

Якщо мотор запускається і глухне

Якщо протягом чотирьох спроб сигналізація А 91, 92, 94 блокує дистанційний запуск двигуна, причини цього можуть бути такі:

 • У машині не було встановлено блок обходу штатного іммобілайзера. Штатний блокіратор двигуна не дає заводитися мотору через обходу ланцюгів запалювання при монтажі.
 • Якщо стартер робить спроби, але не заводить двигун, причина може полягати в неправильному зчитуванні мітки з електронного ключа. Неправильна робота пульта або транспондера призведе до програмних неполадок і, можливо, розряду акумулятора.
 • При установці протиугінна система не була підключена до електролінії контролю роботи двигуна. Для усунення та вирішення проблеми необхідно звіритися зі схемою і під’єднати відсутні елементи.

Залежність запуску мотора від температури повітря

У мороз пуск мотора на холодну може бути виконаний по температурі повітря, для цього сигналізація оснащується спеціальним контролером. У деяких моделях Starline старт може бути виконаний за показаннями температурного датчика, розташованого в керуючому модулі сигналізації.

Можливі причин, за якими автозапуск двигуна по температурі не спрацьовує:

 • несправний температурний контролер, встановлений на двигуні або в блоці управління сигналізацією;
 • датчик температури був підключений невірно;
 • контролер робочий і його підключення правильно, але автовласник невірно налаштував віддалений запуск.

Використання функції автозапуску дозволяє дистанційно керувати двигуном без втручання водія, підвищуючи комфорт користування транспортним засобом. В процесі експлуатації автосигналізації Starline можуть виникати ситуації, коли автомобіль не заводиться з автозапуску. Причини цього можуть ховатися як в неправильних діях автовласника, так і в порушеннях роботи охоронної системи. У своїй більшості дана несправність сигналізації не порушує безпеку машини, але все ж з її усуненням затягувати не варто.

Неправильне налаштування режимів роботи автосигналізації

Якщо сигналізація не стала заводитися з пульта або автозапуск різко пропав, проблема може полягати в неправильному налаштуванні режимів роботи блоку управління. Якщо машина оснащена ручною коробкою передач, можливо, була запрограмована програмна нейтраль.

Інформація на брелоку не відповідає дійсності

Якщо при автозапуску спрацьовує сигналізація або на брелоку відображається недостовірна інформація, то найбільш імовірною є помилка монтажу охоронної системи. Також, в результаті неправильної установки автосигналізації, виникає ситуація, коли при відкриванні дверей глухне двигун. Найбільш часто помилка зустрічається в підключенні і програмуванні контактів роз’єму Х1.

starline, заводить, автозапуску

Для усунення несправності слід перевірити правильність підключення кожного роз’єму процесорного модуля. При відсутності несправностей помилку слід продовжити шукати на програмному рівні.

Діагностика пульта управління

Перевірка пульта для управління охоронною системою виконується так:

 • Спочатку автовласник візуально оглядає пристрій. Якщо на корпусі пульта є ушкодження, комунікатор доведеться розбирати. Виконується перевірка елемента живлення в брелоку, при необхідності батарейка змінюється.
 • Виконується перевірка внутрішніх компонентів пристрою. У разі якщо на платі є сліди вологи, то її необхідно просушити, залишивши на кілька годин в теплому і сухому місці. Для просушування можна використовувати побутову піч або фен, оскільки при сильному впливі високих температур плата може вийти з ладу без можливості відновлення.
 • Проводиться очищення плати і внутрішніх частин корпусу від забруднень і пилу, для виконання завдання необхідно використовувати суху серветку або ганчірку.
 • Виконується перевірка контактів на кнопках. Якщо напрямні клавіші пошкоджені або елементи управління не працюють, то їх доведеться міняти на аналогічні. Поганий контакт можна відновити методом перепайки, для цього буде потрібно паяльник з оловом і каніфоллю. Якщо на платі видно роздувся конденсатор, то його необхідно перепаять або встановити новий.

Чому не працює автозапуск на сигналізації

У цьому відео показується, чому не спрацьовує автозапуск сигналізації Starline А91.Оказивается, що якщо після установки автозапуску, якщо відкриєш після цього двері, то машина не буде автоматично запускатися.

Була некоректно підключена електролінія контролю роботи двигуна. На більшості сигналізацій Starline за моніторинг дії силового агрегату відповідає провід в чорно-сірої ізоляції. Контакт необхідно підключити до тахометра або індикатору генераторної установки. У разі, якщо волосінь не підключено, при спробі дистанційного старту включається стартерний механізм і система запалювання.

Проблема в сигналізації. Автозапуск входить в пристрій сигналізації. Якщо є проблеми з сигналкой, то будуть і проблеми з дистанційним запуском ДВС.

Для того, щоб включалася з ключа, потрібно: 1. Щоб при обертанні стартера напруга в бортсети не падало нижче 10 вольт.

З автозапуску не заводиться. Старлайн93 стартер крутить але не схоплює. Пробував ключ залишати В замку то заводиться. В чому може бути проблема.

В процесі експлуатації автосигналізації Starline можуть виникати ситуації, коли автомобіль не заводиться з автозапуску. Причини цього можуть ховатися як в неправильних діях автовласника, так і в порушеннях роботи охоронної системи.

Тоді можна докладніше, тому що установник сказав що це не можливо (про обходщік) Скільки людей.столько думок.

Комплектація сигналізації Starline A93 з автозапуском

Можливо, в автомобілі використовуються не діодні, а суміщені лампочки, наприклад, світлодіоди встановлені в габаритну і гальмівну оптику. В такому випадку усунути проблему дозволить застосування малогабаритного реле на ланцюгу степових вогнів.

На більшості моделей Starline за це відповідає чорно-сірий контакт. Пристрій підключається до тахометра або лампочці генераторного пристрою. Якщо що ланцюг не буде підключена, при спробі віддаленого пуску сигналу зробить активацію стартерного пристрою і запалювання.

Чи помічали ви, що ззаду деяких автомобілів висить відерце або навіть два. Так ось, навіщо вішають ззаду на машину відерце?

Машина глухне прізапуске. А коли з ключа то тільки з педаллю газу. Виходить поки стартер крутить машина працює тільки відпустивши ключ або сигналізація відключає стартер відразу йде провал оборотів до нуля. Якщо до.10 на вулиці то машина долає цей провал. А якщо ніже.10 то вже не може через холодного двигуна.

Для усунення даної несправності досить активувати програмну нейтраль згідно з інструкцією. Якщо ж це не допомагає і автосигналізація все одно не заводить машину, то причинами цього можуть бути:

 • сигналізація не бачить відкриття і закриття дверей, так як її монтаж проведений неправильно;
 • кінцеві датчики двері не працюють.

Виникають ситуації, коли центральний блок не відповідають на команди, що посилаються брелоком. В цьому випадку можна скористатися сервісною кнопкою Valet. Кнопка може перебувати в затишному місці, там, де викрадач екстремально її не знайде і буде потрібно час для її пошуку по дротах.

Знайдений абсолютно простий спосіб скоротити витрату палива! Не вірите? Автомеханік з 15-річним стажем теж не вірив, поки не спробував. А тепер він економить на бензині 35 000 рублів на рік! Якщо ваш автомобіль не заводиться з брелка, тобто проблема пов’язана з автозапуском автомобіля, то при наявності датчика температури, необхідно провести його налаштування на велику температуру.

А93 не заводиться з автозапуску

Привіт, в цій статті ми постараємося відповісти на питання: «А93 не заводиться з автозапуску». Також Ви можете безкоштовно проконсультуватися у юристів онлайн прямо на сайті.

І та, і інша грунтуються на роботі електроніки, яка може призвести збій в роботі і виникає ситуація при справних системах двигуна, коли машина не хоче заводиться з-за сигналізації.

Усунення несправності залежить від природи її виникнення. Слід перевірити наявність обходу іммобілайзера, счітиваемость транспондера. Також необхідно переконається в правильності підключення проводів, що виходять з основного блоку, і звірити їх відповідність запрограмованим параметрам.

Як зменшити час автозапуску

Докладніші відомості про процес визначаються настройками «сигналки» Starline А91, А93 або іншої моделі. Система буде крутити стартерний механізм авто протягом часу, налаштованого користувачем. Дані про проміжок можна вважати за допомогою цифрового інтерфейсу.

Так ось. в Кретьєна сигнал генератора знаходиться прям на приладовій панелі і потрібно було тільки провести провід 30-40см до сигналке. Коли це я зробив, стало все працювати як годинник.

Хороша сигналізація. надійний захисник від угону автомобіля. При цьому не можна говорити про стовідсоткову захищеності машини від угону і разукомплектации. Будь-яку сигналізацію, навіть банківську, можна зламати. Інше питання, що на це піде час.

Старлайн А93.Перестал работать автозапуск.Самостоятельное решение проблемы

 • Спочатку необхідно визначити, куди підключений потрібний контакт. Треба сісти в авто, відключити режим охорони і активувати запалювання (движок при цьому не заводиться).
 • Педаль гальма чіпати не слід. Потрібно поставити авто на «ручник» і натиснути на третю кнопку комунікатора. При виконанні цих дій на пульті управління А39, Б9 або іншої моделі не повинно з’явитися індикатора стоянкового гальма.
 • «Ручник» відпускається, кнопка 3 натискається ще раз. Якщо телефон індикатор гальма, то сигналізація контролює саме важіль. До нього потрібно підключити за обов’язковим підключенням діода.
 • «Ручник» піднімається ще раз, водій вичавлює гальмо і натискається на третю кнопку пульта. Якщо на дисплеї знову з’явився відповідний значок, то необхідно відпустити педаль і знову натиснути на клавішу 3. Індикатор повинен зникнути.

Машина не заводиться з-за сигналізації: як зняти блокування

Збої в роботі одного з компонентів системи запалювання. Слід упевнитися в справності свічок, трамблера, перевірити цілісність високовольтних кабелів.

Якщо пряме підключення до акумулятора пристрою, для під’єднання необхідно вибрати штатний провід електропроводки автомобіля відповідного перетину. Встановивши зовнішню сигналізацію, наприклад, Starline, власнику автомобіля бажано уважно вивчити інструкцію правил її використання та управління. В інструкції також є поради, що робити якщо стався збій в її роботі.

Швидше за все бензонасос не встигає створити достатній тиск в паливній рампі, це як правило перший пуск після тривалого простою.

Вони універсальні і контролюють всі місця несанкціонованого доступу і основні вузли машини. Складна система підключення вимагає кваліфікованої установки, що не завжди можуть похвалитися деякі сервісні центри та приватні умільці. Це призводить до збоїв в системі, які можуть бути помічені лише через деякий час експлуатації.

Користувач налаштовує датчик на автозапуск при певній температурі. Наприклад, прі.20 градусах.

Однією з причин відсутності запуску з великою ймовірністю може бути несправність штатної протиугінної системи (іммобілайзера).

Канал «VanGog Life» на прикладі автомобіля Renault Каптюр розповів про принцип дії системи автоматичного старту двигуна.

Принцип дії іммобілайзера, на відміну від зовнішньої протиугінною системи ґрунтується на обміні даними з блоком управління, дозволяючи або забороняючи запуск двигуна без додаткових блокувань. Дозвіл на запуск двигуна здійснюється тільки після успішної ініціалізації (зчитування коду), прикладеного чорного ключа.

Був у від’їзді днів 20, приїхав АКБ розрядилася до 7Вольт. Сигналка вже не працювала, машину тупо відкрив ключем. Зняв клеми, зарядив АКБ від другої машини (хвилин 30 поторохтів движком, дроти кволі для прикурювання не призначені). Підключив АКБ, завів Крету. ну ніби все працює. Ну там годинник, магнітолу налаштував і поїхав.

Інформація на брелоку не відповідає дійсності

Важіль коробки передач переводиться в положення нейтральної швидкості. Піднімається ручка гальма стоянки, він повинен бути робочим.

Вивчивши цю ситуацію, з’ясував, що ОД підключивши сигналізацію, контроль роботи двигуна виконав за напругою бортової мережі. Тобто сигналка дивиться своє ж харчування і ловить той швидкоплинний імпульс, коли бортове харчування зростає з 12В до 13.5В.

І так три рази. Після останнього разу на брелоку повідомлення ОСТ не видається, просто пропадає зображення диму і все на цьому. Дана ситуація відбувається як при прогрітому двигуні, так і на холодному. Коротенько пишу тут, що потрібно було зробити в моїй ситуації в першу чергу для відновлення працездатності дистанційного запуску.

Особливо якщо ви купуєте авто не в своєму місті, а забираєте його далеко. Це дозволить швидко усунути неполадки.

Якщо автозапуск не ставиться і на пульті з’явилася ікона «гальмо», це вказує на спрацьовування однієї з зон охорони авто. Необхідно дізнатися, як саме підключений фіолетово-помаранчевий контакт (волосінь контролю гальма) і чи немає пошкоджень вона.

Машина не запускається з брелка, з вставленим ключем запалювання в замок авто запускається з пульта, в чому може бути причина?

Пропал автозапуск на StarLine A93. Причина найдена! (#AvtoservisNikitin)

Залежність запуску мотора від температури повітря

Погодні умови. Найчастіше, причиною чому машина не може завестися з автозапуску є мороз (починаючи вже от.15 і нижче авто погано заводиться). У мінусову температуру, коли після натискання кнопки автозапуску на брелоку сигналізації, стартер покрутив, але мотор не завівся, акумулятор досить швидко розряджається, тому рекомендується купувати потужні батареї, наприклад, АКБ ЗВІР або ЗВІР АЗІЯ.

З’ясував, що ОД встановив контроль роботи двигуна саме так, як не рекомендує Starline. полінувалися провести зайвий проводок довгою 40см. Підключив, тепер працює як має бути.

На пульті сигналізації натискається кнопка 1, її треба утримувати протягом трьох секунд. Комунікатор повинен спрацювати мелодією.

Неправильне налаштування режимів роботи блоку сигналізації

Якщо машина з встановленої Starline A91 не запускається, причина може полягати в некоректній настройці режимів функціонування процесорного модуля. При старті двигуна охоронний комплекс видасть чотири звукові сигнали. Якщо транспортний засіб обладнано механічною трансмісією, то проблема криється в тому, що споживач не виконав настройку програмної нейтралі. Розробник Starline реалізував систему підготовки силового агрегату і коробки передач до запуску, в залежності від моделі вона може відрізнятися.

Про правильному налаштуванні функції віддаленого пуску по температурі, таймером і будильнику розповів канал Stas World.

Датчик температури

Монтаж контролера, в залежності від типу, може бути проведений в різних місцях:

 • На патрубку магістралі охолоджувальної системи. Якщо датчик температури встановлюється на двигун, його треба врізати в один з шлангів системи охолодження. Для цього патрубок демонтується, частина холодоагенту зливається, після чого пристрій встановлюється всередину. Провід з роз’ємом для його підключення треба вивести назовні. Підключення здійснюється до процесорного модуля охоронного комплексу.
 • У салоні автомобіля. Пристрій можна розмістити в будь-якому місці. Головне, щоб поруч не було джерел тепла.

Якщо пуск ДВС по команді з брелока працює, але опція не функціонує при налаштуванні від температури, треба перевірити якість підключення пристрою. Від девайса відходить кабель з роз’ємом, штекер треба перевірити. при наявності окислення він підлягає зачистці. Також можна зробити діагностику електроланок підключення пристрою. Якщо будуть виявлені пошкоджені дроти, їх треба поміняти.

Канал kakbivotbi показав процес ремонту температурного контролера на прикладі охоронного комплексу Starline Д94.

Діагностика та усунення несправностей

Перше, що треба робити при появі несправностей в роботі автозапуску. перевірити роботу акумулятора авто і брелка.

Мотор запускається і глушиться

Коли відбувається чотири спроби запуску мотора, але двигун продовжує глухнути, це може бути обумовлено наступними причинами:

 • В авто не використовується модуль обходу штатного блокіратора двигуна. Справа в тому, що наявність іммобілайзера не дозволяє провести автоматичний пуск, через що ДВС не може заводитися. Тому виробник охоронних систем попереджає споживачів про необхідність установки цього пристрою.
 • Процесорний блок не може вважати мітку з ключа або брелока. Порушення роботи транспондера може бути обумовлено різними причинами, починаючи від програмної несправності і закінчуючи вирядженим акумулятором.
 • Охоронний комплекс при установці не був підключений до електроланцюг контролю роботи силового агрегату. Для вирішення проблеми треба перевірити схему і підключити відсутні компоненти.

Залежність запуску мотора від температури повітря

Якщо в холод з першого разу силовий агрегат автомобіля не запускається, причини можуть бути такими:

 • Сталося пошкодження або окислення контактів харчування на охоронному комплексі. В результаті контактні елементи не дозволяють підтримувати потрібний рівень напруги в електроланцюзі.
 • Акумулятор автомобіля розрядився, в результаті чого стартерний пристрій не може прокручувати коленвал.
 • У електроланцюзі запалювання з’явився розрив, наприклад, для додаткового захисту від угону авто.
 • Причина некоректної роботи в негативну температуру може бути обумовлена ​​некоректною роботою модуля обходу блокіратора.

Якщо опція автоматичного пуску перестала функціонувати в холод або при інших погодних умовах, треба зробити діагностику можливості старту агрегату штатно, за допомогою ключа. Якщо двигун вдалося запустити з першого разу, то проблему слід шукати в роботі пристрою проти комплексу. Після діагностики всіх потенційно проблемних ділянок треба провести перевірку перетину електроланок. Товщина і довжина проводів повинна відповідати шлейфам, які використовуються для підключення охоронного комплексу.

Потрійне спалахування автосигналізації замість автозапуску

Якщо габаритні вогні машини моргнули три рази, це говорить про те, що в електричній мережі машини знизилося напруга, проблема може бути пов’язана з:

 • сіла або вийшла з ладу акумуляторною батареєю;
 • використанням електроланок для підключення сигналки, що володіють дуже великою довжиною або малим перетином;
 • закислением клем на акумуляторі.

При кожній з описаних причин відбувається падіння напруги в бортовій мережі машини, причому цей параметр знижується швидко при включенні навантаження. Тому якщо ви вирішите зробити діагностику різниці потенціалів на клемах акумулятора, то не факт, що зможете знайти цю проблему. Щоб позбутися від несправності, треба зробити візуальну перевірку всіх колодок штекерів, особливо увагу треба приділити силовим електроланцюг. Якщо діагностика не показала наявність окислення, то треба переконатися в тому, що використовуються дроти з правильним перетином. Якщо ви будете міняти електричного кола, то для з’єднання використовуйте паяльник.

Особливості автозапуску на машині з механічною коробкою передач

Якщо не заводиться з автозапуску Starline машина з механічною трансмісією, проблема може полягати в невірних дії, які виконуються водієм, мова йде про налаштування опції програмної нейтралі.

 • Зупиніть машину, але запалювання не вимикайте.
 • Переведіть селектор трансмісії в положення нейтральної передачі, потягніть за важіль ручного гальма, щоб зафіксувати автомобіль на місці. Важливо, щоб гальмо стоянки працював якісно, ​​машина не повинна котитися після його включення.
 • Клацніть по першій кнопці комунікатора і затисніть її на три секунди. Динамік пейджера відтворить один мелодійний сигнал. Протягом тридцяти секунд ви повинні встигнути виконати наступні два кроки.
 • Вимкніть запалювання, перевівши ключ у замку в положення Off, після чого витягніть його. Якщо настройка виконується вірно, то мотор продовжить працювати.
 • Вийдіть з салону машини і закрийте двері авто. Коли останні двері буде замкнена, силовий агрегат повинен відключитися самостійно. Також відбудеться автоматична активація функції охорони.

Канал Позитив Негатив на прикладі автомобіля LADA Вести показав процедуру настройки опції програмної нейтралі з охоронним комплексом Starline.

Якщо після налаштування програмної нейтралі опція віддаленого пуску не працює, причини можуть бути такими:

 • охоронний комплекс не фіксує відкриття або закриття дверних замків, оскільки установка системи була виконана неправильно, доведеться перевіряти схему і заново підключати систему;
 • не функціонують кінцеві перемикачі, встановлені на дверях, треба провести заміну пристроїв.

Що робити, якщо автомобіль не заводиться з брелока і автозапуску Starline

Для автомобіля при спробі запуску це те ж саме, що старт мотора з ключа або кнопки.

Чому не заводиться машина з автозапуску Starline. Причини, чому машина не заводиться з автозапуску.

22.10.2021 Блокування запуску двигуна є функцією, яка знаходиться в списку доступних опцій практично будь-кого. В цьому випадку в системі присутній іммобілайзер, який пізнає власника за спеціальною мітці і дозволяє завести мотор. Блокувати запуск двигуна також можуть звичайні автомобільні сигналізації, які мають у своєму арсеналі подібну функцію.

За запевненням фахівців, які працюють з автомобільним електроустаткуванням, більше половини всіх випадків несподіваних безпосередньо пов’язані з несправностями автосигналізації. Відзначимо, що складність реалізації блокувань в цьому випадку помітно простіше в порівнянні з комплексними протиугінними рішеннями. Це істотно підвищує шанси зняти блокування запуску двигуна самостійно в разі поломки або збою.

Далі ми розглянемо, що робити водієві, якщо сигналізація блокує запуск двигуна. При наявності встановлених протиугінних систем за блокування запуску двигуна відповідає електрообладнання.

Що робити якщо машина з сигналізацією Starline не заводиться

При установці сигналізації Starline, автовласники іноді стикаються з проблемою, коли не заводиться машина.

У деяких випадках машина не заводиться при автозапуску автомобіля, а іноді автозапуск повноцінно працює, але автомобіль відмовляється заводитися безпосередньо з ключа.

Для цього варто поділити причини виникнення проблеми на 3 категорії:

 • Чи не заводиться з ключа (проблеми з підключенням сигналізації);
 • Проблеми не пов’язані з сигналізацією.
 • Чи не заводиться з брелка;

перестала заводитися з автозапуску

через рік після установки несподівано виникла проблема з автозапуском. Опис проблеми: при спробі автозапуску з брелка (натискаю і утримую кнопку 1 до двох звукових сигналів) відбувається перша спроба запуску двигуна включається запалювання, загоряється панель приладів, стартер намагається прокрутити двигун, робить всього два обороту і відключається. двигун навіть не встигає «схопити». на брелоку відображається що двигун запустився (з’являється дим) потім дим пропадає і далі чомусь короткочасно відкриваються всі двері (чутно як працюють замки, при бажанні можна потрапити сало. пробував. спрацьовує звукова сигналізація), потім замки дверей закриваються і починається другий запуск. далі все повторюється по вищеописаної схемою.

І так три рази. Після останнього разу на брелоку повідомлення ОСТ не видається, просто пропадає зображення диму і все на цьому. Дана ситуація відбувається як при прогрітому двигуні, так і на холодному.

Що робити, якщо через сигналізації не заводиться машина

Хороша сигналізація. надійний захисник від угону автомобіля. При цьому не можна говорити про стовідсоткову захищеності машини від угону і разукомплектации. Будь-яку сигналізацію, навіть банківську, можна зламати. Інше питання, що на це піде час.

Чим краще сигналізація, тим більший час і складність злому. Перед зловмисниками мимоволі виникає питання про доцільність зламувати машину з хорошою сигналізацією, якщо є варіант вибрати простішу «роботу». Як і всі електронні пристрої, автомобільна сигналізація з часом може давати збої, або як зараз модно говорити «глючить».

При цьому вона або не ставить на сигналізацію автомобіль, або довільно спрацьовує, або, що ще гірше, блокує санкціоноване (з рідного брелока, мітки або іншого запрограмованого режиму) зняття з охорони, блокує запуск двигуна.

Що робити в такому випадку? До основних причин відмови запуску двигуна, пов’язаними з блокуванням сигналізацією відносяться:

Chevrolet Niva «Арабська іноходець» Автомобіль не заводиться сигналізацією з автозапуску. рішення однієї з причин

ДАНО: Ще взимку автомобіль перестав заводиться з автозапуску, в автомобілі встановлена ​​сигналізація Starline А 91. Контроль запуску виставлений по тахометрі, стартер крутить 3 рази по 3,6 секунд. Заводжу автомобіль як брелоком, так і автоматично по температурі.

Проблема була в тому, що при запуску стартер крутив, але двигун не заводився. Точніше спочатку було так, що в першу або другу прокрутку стартера двигун не заводився, а в другу або третю заводився. Далі ще гірше, сьогодні з автозапуску заведеться, а завтра немає.

Причому це відбувалося як на холодному так і на прогрітому двигуні. Пробував заводити автозапуском перебуваючи в салоні, звернув увагу на слух, що перед тим як стартеру почати роботу, бензонасос або не качає, або качає але буквально частки секунди, і автомобіль не заводиться, а якщо бензонасос відпрацював 2-4 секунди (точно не заміряв). то автомобіль вдало заводився.

Чому не працює автозапуск. можливі причини

Якщо стартер крутить, але двигун машини з сигналізацією Starline перестав заводитися, це може бути обумовлено несправністю самого силового агрегату. В такому випадку проблема може бути не пов’язана з протиугінною системою. Найчастіше причина неробочого автозапуску Starline пов’язана з неправильним підключенням блоку управління або реле запалювання.

Перед пошуком причини користувач повинен провести діагностику:

 • свічок запалювання;
 • високовольтних проводів, по яких підключені ці елементи;
 • котушок;
 • трамблера або розподільника запалювання;
 • акумуляторної батареї;
 • стартерного механізму;
 • паливного насоса і фільтра (виконується очищення останнього при необхідності).

Мотор запускається і глушиться

Якщо помилка в роботі функції відбувається протягом чотирьох спроб завести мотор, причини можуть бути наступними:

 • Транспортний засіб не обладнано блоком обходу іммобілайзера. Можливий конфлікт охоронного комплексу з блокуючим пристроєм. Виробник сигналізацій Starline завжди вказує цей нюанс в сервісному керівництві до системи.
 • Керуючий модуль не визначає мітку, встановлену в електронному ключі. Проблеми в роботі транспондера можуть бути пов’язані з програмними неполадками або розрядкою батарейки. Буде потрібно більш детальна перевірка пристрою.
 • Протиугінна система при монтажі була підключена некоректно, зокрема, маються на увазі дроти контролю роботи двигуна. Треба переконатися в правильності з’єднань.

Що робити, якщо не заводиться автомобіль?

Для усунення несправності можливо буде потрібно зробити:

 • зарядку, ремонт або заміну акумулятора;
 • діагностику брелока і заміну вийшли з ладу елементів;
 • перевірку датчика температури;
 • установку обхідника іммобілайзера.

Усунення несправностей в роботі двигуна повинно здійснюватися при відключеному акумуляторі.

Що робити, якщо автомобіль не заводиться з брелока і автозапуску Starline

Якщо сигналізація Starline не заводиться з автозапуску, це може бути наслідком некоректного підключення протиугінною системи або неправильно вибрано параметр опції. Також для початку треба переконатися в справності всіх запобіжних елементів і зробити діагностику систем запалювання і подачі палива.

Загальний принцип роботи автозапуску сигналізацій Starline різних моделей

Залежність запуску мотора від температури повітря

Особливості автозапуску на машині з механічною коробкою передач

Чому не працює автозапуск. можливі причини

Неправильне налаштування режимів роботи блоку сигналізації

Пошкодження або вихід з ладу брелока

Потрійне спалахування автосигналізації замість автозапуску

Ошибка OC 7. Почему не работает автозапуск Старлайн?

Що робити, якщо не заводиться автомобіль?

Відсутня автозапуск по температурі

 • Температурний регулятор був встановлений або підключений неправильно. Наприклад, якщо пристрій розміщено на блоці циліндрів, воно швидко вийде з ладу в результаті впливу критично високих температур. Датчик розплавиться і не зможе виконувати основну функцію. Якщо контролер вбудований в мікропроцесорний модуль, причина може полягати в програмної несправності блоку.
 • Регулятор зносився. В результаті тривалого користування можуть окислюватися контакти на колодці підключення датчика. Це призводить до того, що автозапуск не працює повністю або включається через раз, з перебоями. Щоб усунути причину, контролер змінюється.
 • Регулятор робочий, але сигналізація не налаштована на автоматичний пуск силового агрегату по температурі.

Залежність запуску мотора від температури повітря

Якщо на вулиці холодно, автоматичний старт двигуна може бути здійснений відповідно до рівня температури навколишнього середовища. Для цього силові агрегати оснащуються спеціальними датчиками, які монтуються на блок циліндрів або іншу металеву поверхню, що примикає до мотору. Також пуск може бути реалізований відповідно до показань вбудованого в блок управління температурного контролера.

 • Користувач налаштовує датчик на автозапуск при певній температурі. Наприклад, прі.20 градусах. У момент зміни параметрів це значення становить около.10 ° С або будь-яке інше, відмінне от.20.
 • Температура навколишнього середовища змінюється, поки автомобіль знаходиться на стоянці. При зниженні цієї величини до.20 градусів датчик відправляє відповідний сигнал на блок керування сигналізацією.
 • Мікропроцесорний модуль запускає реле системи запалювання, що призводить до старту двигуна.

Машина неправильно заглушена

Перш ніж ставити авто на охорону, треба переконатися в коректній зупинки двигуна. Мається на увазі «програмна нейтраль». Дії по налаштуванню цієї функції і підготовці транспортного засобу можуть відрізнятися в залежності від моделі сигналізації, точно визначити цей нюанс дозволить сервісне керівництво.