Погано заводиться на гарячу ВАЗ 2107 карбюратор

Несправності системи живлення

Двигун автомобіля ВАЗ 2107. перевірений і надійний агрегат. Якщо силовий агрегат не заводиться, то можливі наступні проблеми в системі харчування:

 • Штатний карбюратор засмічений або в камері поплавця рівень палива не відповідає нормі.
 • Пошкоджена мембрана пускового пристрою.
 • Порушена герметичність трубки з’єднує пристрій з вакуумним підсилювачем гальм.
 • Пошкодження мембрани бензонасоса.

Для усунення вище перерахованих несправностей слід провести розбирання карбюратора з подальшою дефектації деталей і прочищенням всіх жиклерів і каналів. В ході цієї операції особлива увага приділяється стану прокладок і мембран. Машина може не заводитися нормально через підсосу повітря при відсутності герметичності між деталями і пошкодження магістралей.

Погано запускається двигун ВАЗ на гарячу або на холодну. можливо несправний бензонасос. В такому випадку карбюратор не отримує потрібної кількості пального, що призводить до збіднення суміші. У підсумку силовий агрегат не заводиться особливо після тривалої стоянки, коли рівень палива в камері поплавця надзвичайно низький.

Погано заводиться на гарячу | Автомобільний портал SC-Finec

З приходом спекотних деньків все більше водіїв стикаються з проблемою поганого запуску двигуна на гарячу після декількох хвилин стоянки. Причому аж ніяк це не тільки проблема карбюраторних двигунів, ситуація коли погано заводиться на гарячу може чекати як власників машин з інжекторним двигуном, так і дизельного авто. Тільки причини у всіх різні. Тут ми спробуємо зібрати всі і виявити найбільш часто зустрічаються з них.

З причиною чому на гарячу погано заводиться карбюратор все більш менш ясно, тут в основному це летючість бензину. Суть полягає в тому, що коли двигун прогрівся до робочої температури, карбюратор теж нагрівається, а після виключення протягом 10-15 хвилин паливо починає випаруються і його дуже важко завести. Допомогти тут може установка текстолітової проставки, але і вона не дає 100% результату. Щоб запустити гарячий двигун в такій ситуації допоможуть натискання в підлогу педаль газу і продування паливної системи, але не довше 10-15 сек. оскільки можете залити свічки. Якщо питання стосується «жигуля», то тут так само виною може бути бензонасос, оскільки «жигулівські» поможет дуже не люблять спеку і буває зовсім відмовляються працювати при перегріванні.

А ось з інжекторної і дизельної системою все набагато складніше, причин по яким погано заводиться на гарячу інжектор або дизель, маса. це може бути:

 • датчики ОЖ,
 • ДПКВ,
 • ДМРВ,
 • форсунки,
 • паливний насос,
 • регулятор тиску в топливопроводе,
 • зворотний клапан бензонасоса,
 • РХХ,
 • броніпровода,
 • модуль запалювання.

Про найбільш ймовірні причини, за якими гарячий двигун погано заводиться детальніше:

заводить, гарячу, ваза, 2107, карбюратор

Датчик температури охолоджуючої рідини (Джото). Коли він виходить з ладу то дає неправильний сигнал на ЕБУ і відбувається неправильне надходження палива. Така причина виникає як у інжекторних, так і у дизельних двигунів.

Пропускають (не герметичні) паливні форсунки. У спокійному стані просочується бензин, і утворюються пари (переобогащенная суміш). Перевірити форсунки можна на стенді або викрутивши свічки, подивитися, чи не мокра вона. Лікується в основному заміною форсунок (можна зробити чистку, але не панацея). Щоб завести авто зі «справжніми» інжекторами, також як і у випадку з карбюратором. доводиться відкривати дросельну заслінку щоб продути пари або скинути тиск в паливній магістралі. Подібна причина так само може виникати через «схудлих» кілець ущільнювачів на форсунках.

У дизельних автомобілях часто зустрічається проблема, при якій утруднений запуск гарячого двигуна. це несправність ТНВД. Один з головних симптомів несправності паливного насоса високого тиску. знос плунжерній пари. Такі ж симптоми при непрацюючому клапані УГХТ. Щоб виключити підозру на плунжер потрібно охолодити задню частину ТНВД, поливом холодної води, і якщо заведеться після цього, то однозначно плунжер. Так само проблема з запуском гарячого двигуна трапляється через знос втулок і сальника приводного вала ТНВД. З під сальника в насос тягне повітря, що не дозволяє набрати тиск в перед плунжерній камері. Лікується заміною цього сальника і втулок. У деяких дизелях проблема з запуском через керуючу форсунку, яка оснащена датчиком температури (що відповідає за паливно повітряну суміш), коли датчик виходить з ладу порушується уприскування (змінюється кут). Несправність усувається заміною деталі. Ще не рідкістю прояви проблеми з гарячим двигуном зустрічається через розтягнутість приводу насоса. Також як і з форсунками. змінюється кут уприскування. Допомагає подворот насоса на 1-2 градуси для корекції кута.

Ось мабуть і все основні проблеми впливають на запуск гарячого двигуна, їх не так вже й багато, але усунення часом дорого обходяться. Якщо з вашому авто трапилася подібна біда, не потрібно панікувати і гадати в чому причина, в першу чергу перевірте як сказано вище.

Як впливає низька температура на автомобіль

З перерахованими вище моментами, автолюбителі можуть стикатися не тільки взимку, але і влітку. При настанні холодів абсолютно справний автомобіль може давати збої. Проблема з запуском може з’явитися через неправильне вибору витратних матеріалів. Якщо ви неправильно підберете масло, то при похолоданні підвищується його в’язкість, а стартеру буде складніше його прокручувати.

Затрудненный пуск горячего мотора

Також важливо змінити свій стиль запуску двигуна. зчеплення необхідно вичавлювати до кінця. Це допоможе швидше підігріти мастильний матеріал за допомогою прокручування валів коробки передач.

Взимку частіше виникають проблеми з акумулятором і компресією двигуна. В останньому випадку буде корисно зняти свічки і залити трохи масла в циліндри. Спробуйте завести автомобіль, і поставте свічки назад. Досвідчені автомобілісти стверджують, що цей спосіб допомагає збільшити компресію завжди.

Низькі температури негативно діють на силу іскри, тому перевірте всі дроти і рівень заряду акумулятора. При необхідності замініть слабкі «ланки» в електричній схемі автомобіля.

Основні причини утрудненого запуску

Кожна з моделей машин і вітчизняного, і іноземного виробництва має свої особливості експлуатації. Двигун найчастіше зводиться, якщо погано функціонує одна з систем: запалювання, харчування або стартер. Засмічений карбюратор, зношений трамблер або недостатній заряд акумулятора. ось найпоширеніші причини утрудненого запуску.

Автомобіль ВАЗ 2107 в цьому відношенні не є винятком із загального правила, йому притаманні всі особливості карбюраторних двигунів. Складнощі, пов’язані з запуском на гарячу або машина не заводиться після тривалої стоянки, все це трапляється досить часто. Кваліфікована діагностика згаданих вище систем дозволить усунути причини і значно спростить життя водієві.

Основні причини утрудненого запуску

Кожна з моделей машин і вітчизняного, і іноземного виробництва має свої особливості експлуатації. Двигун найчастіше зводиться, якщо погано функціонує одна з систем: запалювання, харчування або стартер. Засмічений карбюратор, зношений трамблер або недостатній заряд акумулятора. ось найпоширеніші причини утрудненого запуску.

Автомобіль ВАЗ 2107 в цьому відношенні не є винятком із загального правила, йому притаманні всі особливості карбюраторних двигунів. Складнощі, пов’язані з запуском на гарячу або машина не заводиться після тривалої стоянки, все це трапляється досить часто. Кваліфікована діагностика згаданих вище систем дозволить усунути причини і значно спростить життя водієві.

заводить, гарячу, ваза, 2107, карбюратор

Порушено регулювання рівня палива в камері поплавця карбюратора

В цьому випадку, суміш знову ж перезбагачувати через підвищення рівня палива в камері поплавця. Налаштуйте його.

Перед пошуком причин того, що гарячий карбюраторний двигун не запускається рекомендується перевірити справність системи запалювання, так як симптоми її несправності схожі з симптомами несправності системи запалювання.

Чи не знайшли цікаву для Вас інформацію? Задайте питання на нашому форумі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть CtrlEnter.

ознаки несправності

 • Прогрітий ( ​​«гарячий») двигун не запускається. Стартер обертає колінчастий вал, але спалахів в циліндрах немає.
 • Прогрітий двигун пускається, робить кілька спалахів і глухне.

Проблеми інжекторних моделей

На борту інжекторних моделей встановлюється комп’ютер, який може провести діагностику систем і видати помилку. Часто в мороз він видає комбінацію, що починається з символів «Р03», що означає пропуск запалювання в циліндрах. Якщо ви думаєте, що низькі температури вивели модуль запалювання або бензонасос з ладу, то замість діагностики простіше замінити ці деталі на свідомо справні.

В цілому проблеми інжекторів такі ж, як і у карбюраторних моделей. Єдиною відмінністю є те, що іноді причиною збою стає діагностичний сканер. Для того щоб скинути його показання, досить на кілька хвилин зняти мінусову клему з акумулятора.

Проблеми вітчизняних авто

У багатьох автомобілів російського виробництва теж погано заводиться на гарячу движок. Проблема в конструкції, але зараз бензобака. Бензонасос, який при роботі гріється, по ідеї повинен трохи остигати під час роботи. Це відбувається за рахунок води, яка рухається по його корпусу. Під час літньої спеки рідина гріється, тому охолодження не відбувається, що призводить до плачевних наслідків.

Несправний паливний насос високого тиску (ТНД) перестає працювати, що призводить до порушення подачі пального до мотору. Наступні повороти ключа, поштовхи не допоможуть, але тут є кілька «дідівських» методів. Потрібно охолодити пристрій.

 • Намочити ганчірку в прохолодній воді і прикладати її на корпус бензонасоса, поки той не охолоне.
 • Відкотити авто в холодну, укрите від сонця місце, відкрити капот. Почекати деякий час, поки агрегат охолоне. Як правило це займає 15-20 хвилин.

Перегрітий бензонасос ламається стовідсотково і охолодження йому не допоможе, тому, якщо через деякий час авто все одно не запускається, доведеться замінити деталь. Якщо на прохолодну движок все-таки завівся, означає, проблема в ТНД.

Поганий ГОРЯЧИЙ ЗАПУСК влітку. А справа все в Бензині!

Коли движок погано заводиться на гарячу, багато водіїв не знають, що потрібно робити. Є безліч причин, які призводять до такої проблеми і фактично в кожному випадку є повністю розумне рішення. У деяких випадках вийде оживити движок на місці, а в інших доведеться охолоджувати і розбирати пристрій для усунення проблеми. Розберемо самі часті приклади.

Погано заводиться на гарячу ВАЗ 2107 карбюратор

Home »Погано заводиться на гарячу ВАЗ 2107 карбюратор

Багато власників ВАЗа стикаються з проблемою: нехороший запуску двигуна влітку після нетривалої стоянки (хвилин 5-7) Тривало заводиться, чхає І шофер зазвичай в подиві, як би тільки-тільки їхав, все відмінно, а тут раз, і погано заводиться. А рішення зазвичай звичайне. просто необхідно зняти кришку фільтра. А за пошуком препядствия довго рити не потрібно, всьому виною такої поведінки автомобіля бензин, точніше його склад. коли легкофрікціонного складу, то при високій температурі середовища пари заповнюють всю область повітряного фільтра, і як наслідок авто погано заводиться на гарячу.

Ще більш корисних порад в комфортному форматі

Величезне спасибі, Равіль! що поділилися своїм досвідом у вирішенні препядствия, сотки господарів стареньких ВАЗів для вас будуть вдячні за підказку!

Може кому то цікаво, при заводі машини, вона не заводилася, просто схоплювала і стріляла в глушник постійно. Перевірив іскру, є. Відрегулював запалювання, але стрілянина не припинялася, до того часу поки не закидає свічки. Прожарюємо свічки, сново стрілянина, закид свічок і стоп машина. Замінив переривники, встановив зазори, поміняв конденсатор, відрегулював по лампочці запалювання і все марно. Поміняв котушку запалювання, кришку трамблера і бігунок. Все одно так само. Два дні порався і все нікчемно.Посаділ акумулятор. Зустрів сусіда по гаражу. Той чинив свою два тижні, нашкодили 2 АКБ. А причина була дуже обичная.Перетерся провід маси в трамблере. Він знаходиться під переривниками близько підшипника октан коректора. Його не видно і на це не подумаєш. Адже іскра є. Маса передається через підшипник, але це нічого не варте. Тому з’являються пропуски запалювання і в підсумку строельба в глушник.

Полум’яний привіт всім. У мене була та ж ситуація, погано заводилася на гарячу. Наіль прав в тому, що гарячий движок і утворюються пари бензину. Але питання в тому, що коли машина була по новіше все було нормально. І НА Прохолодну і на жарку заводилася без проблем. І бензин заправляв на різних заправках. Є ж якась причина, чому так сталося? Я у власній машини відшукав цю причину. На працюючої прогрітій машині я зняв кришку повітряного фільтра, за порадою Наиля, і після чого заглушив двигун і став стежити за карбюратором. Через кілька секунд через отвір первинної камери повалив туман парів бензину. Справжнісінький білосніжний туман. Заглянув в отвір вторинної камери карбюратора, а там струмком біжить бензин. Повітряна заслінка вторинної камери вся волога і видно струмочки бензину. Цей бензин потрапляє в випускним колектор і плюс бензиновий туман і суміш пере збагачується і навіть може закидати свічки і як підсумок машина не заводиться. У чому причина течі бензину і виникнення білосніжного туману? Машина заглушена. бензонасос не качає, переповнення не може бути. Я знайшов причину у власній машини. Коли бензонасос не працює і машина заглушена, бензин не потрапляє в камеру поплавця. У камері знаходиться поплавець, який має вагу і тисне на бензин, який знаходиться в ній. І тому він видавлює його у вторинну камеру карбюратора. Поплавок має два вусики. Один регулює рівень пального, а інший вільний хід поплавця. Я зменшив вільний хід поплавця, підігнувши 2-ий вусик і після чого ні туману ні течі бензину не стало. І движок став нормально заводитися. Ось так Я вийшов з положення і позбавив несправність. Не буду ж я щоразу, при заводі автомобіля, відкручувати кришку повітряного фільтра.

Машина не заводиться НА ГАРЯЧУ. Є РІШЕННЯ

Рекомендується замінити пристрій, в іншому випадку проблема буде повторюватися раз в кілька днів.

Прогрітий движок може не запускатися через поганий пального або наявності неприпустимих присадок. Таке трапляється після заміни пального. При першому запуску все може бути в порядку, але далі движок глухне і не бажає запускатися.

Перевірити цей варіант досить легко. охолодіть машину. Якщо потім пуску на прохолодну ви почуєте сторонні звуки з боку мотора, найімовірніше, проблема конкретно в пальному. Движок не заводиться і з інших причин:

 • Наявність в пальному компонент, які не дозволяють зробити горючу суміш. У різних випадках ефект може бути іншим, час від часу іскри не вистачає для запалювання, час від часу потрібно більше повітря для займання. Маленькі включення також заважають мотору завестися.
 • Забився паливний фільтр, через що насос не може подавати пальне. У таких випадках йде густий дим з газоотвода. Необхідно демонтувати фільтр, прочистити його і поставити назад.

ГБО для авто

Гарячий двигун може стати передумовою поломки і у випадку з встановленим ГБО. Так як найближчим часом їздити на газі стало прибутково, багато водіїв перебігли на цей вид пального, але, не врахували деякі аспекти новітньої системи. У спекотну погоду газ сильніше розширюється, що призводить до збільшення тиску всередині системи і часто стає причиною виникнення пошкоджень. Ось чому погано їздити на газі в спеку.

МАШИНА НЕ ЗАВОДИТСЯ НА ГОРЯЧУЮ. ЕСТЬ РЕШЕНИЕ

При високій температурі можуть злітати ущільнювачі, шланги, що призводить до витоку газу.

В результаті створюється дуже страшна ситуація. Щоб цього уникнути, намагайтеся в літній період не заповнювати бак на повний газ, це знизить тиск в системі і ризик появи пробою. Якщо з’явилася схожа проблема, рекомендується дати автомобілю охолонути, після цього відвідати 100. Не варто чинити газову систему своїми руками, налагодження обладнання повинен проводити спец.