Налаштування часу на брелоку Starline А91

Для чого виставляють годинник?

Ну що ж, як встановити на брелоку Starline А91 час, будильник або таймер, ви тепер знаєте. Для чого це взагалі потрібно?

Управление и настройка StarLine

Сучасна сигналізація. це не тільки протиугінний пристрій. Охоронний комплект сьогодні має безліч вбудованих опцій, які підвищують комфорт користувача і спрощують експлуатацію машини.

 • Режим турботаймера для плавного охолодження двигуна. Зав’язаний на таймері;
 • Опція автопрогрева по температурі або по годинах. Зав’язана на будильнику, вимагає регулярної активації по необхідності (через меню настройки годин Starline А91, інструкція із застосування наведена вище);
 • Режим дистанційного автозапуску в установлений момент. Варто згадати, у функції автозапуску є і більш тонка настройка часу. для програмування інтервалу прогріву (10,20 і т.д. хвилин). Для цього необхідно увійти в режим зміни сервісних функцій.

Розглянемо, як на брелоку Starline А91 виставити час роботи двигуна на режимі автопрогрева:

 • При вимкненому запаленні 5 разів натисніть сервісну кнопку Valet;
 • Увімкніть двигун і дочекайтеся світловий і звуковий індикації. З’явиться на екрані AF. Коротко натисніть кнопку 3;
 • На моніторі з’явиться піктограма SF, що означає, ви увійшли в режим програмування сервісних функцій;
 • Знову клацніть клавішею 3 до звукового оповіщення, після. ще раз коротко клацніте цієї ж кнопкою;
 • Виберіть потрібний параметр (2 = 1 означає, що машина буде прогріватися 10 хвилин, 2 = 2. 20 хвилин і т.д.);
 • Щоб зберегти установки та вийти з цього меню, просто вимкніть мотор. Готово.

Для того, щоб всі опції, пов’язані з часом, працювали коректно і необхідно налаштувати на брелоку Starline А91 годинник, причому, максимально точно.

Як налаштувати час на брелоку Starline А91 і всюди встигати

У даній статті ми розповімо, як налаштувати час на брелоку Starline А91. Інструкція проста, впорається навіть «блондинка».

 • На сигналізації Starline А91 настройку часу регулює 3 кнопка брелока. Натисніть її і утримуйте до серії звукових сигналів (1 довгий 3 коротких);
 • На дисплеї почне блимати індикація тимчасового табло. За допомогою кнопки 1 і 2 (-) потрібно встановити точний час в годинах;
 • Далі, щоб зберегти результат і перейти до установки хвилин, знову ненадовго затисніть кнопку 3. На моніторі знову з’явиться табло, але на цей раз, для введення точного часу в хвилинах. Щоб збільшити або зменшити значення використовують ті ж 1 і 2 кнопки брелока;
 • Щоб зберегти результат нічого натискати не потрібно. Просто, протягом 10 секунд почекайте, система запам’ятає виставлене час і відобразить на основному дисплеї.
 • Однак, годинами і хвилинами настройка часу на брелоку Starline a91 не обмежується. Якщо ще раз клацнути 3 клавішею, з’явиться меню включення / відключення будильника. За допомогою 1 і 2 клавіш вибирають потрібний варіант.
 • Якщо потрібно змінити момент спрацьовування будильника, ще раз коротко натисніть на клавіші 3. З’явиться табло. Необхідний час виставляють аналогічно, за допомогою 1 і 2 клавіш. Зберігати нічого не треба.
 • Але і це ще не все. Ще одне натискання на програмну 3 кнопку ініціює режим установки таймера. Знайомими маніпуляціями виставте потрібне значення годин і хвилин, а також виберіть команду: вмикання / вимикання.

Підсумуємо. Програмна клавіша (3) здійснює вхід в меню часу, а також перехід з внутрішніх розділів. Зниження або збільшення показників, а також активація / деактивація таймера і будильника виконуються клавішами 1 і 2. Збереження автоматичне.

Чому збиваються годинник?

Отже, тепер ви зможете налаштувати час на сигналізації Starline А91, як бачите, це нескладно. Але і не швидко, а тому кожному автовласнику, напевно, хотілося б налаштувати потрібні параметри один раз і забути про них назавжди.

Забути назавжди, звичайно, не вийде, а ось знизити число спроб. запросто. Ви всього лише повинні знати, чому настройка годин на Starline А91 може збиватися, і намагатися запобігти цим ситуації.

 • Найпоширеніша причина. розряджена батарея в брелоку. Як тільки кількість заряду знизиться до критичного рівня, пульт почне видавати звукові сигнали, а на дисплеї почне блимати спеціальна індикація. Тут нічого не поробиш. Заміна живильного компонента автоматично призводить до скидання тимчасових налаштувань. Хіба що, купуйте якісну батарею, щоб вистачало на довго;
 • Установка часу і годин на брелоку Starline А91 може знадобитися, якщо на центральному блоці відходять контакти. Рекомендуємо регулярно діагностувати проводку сигналізації;
 • Механічне пошкодження брелока. Наприклад, його упустили або викупали. Можливо, пристрою буде потрібно ремонт.
 • Заводський брак. Годинника на брелоку Starline a91 може злітати, якщо пристрій несправний. Зверніться до установників комплекту.

Ну що ж, тепер ви завжди зможете встановити на пульті Starline А91 час, і ніколи нікуди не встигнете. Нехай ваша машина працює правильно! Щасливої ​​дороги.

Налаштування часу Starline А91

Установка часу на брелоку не має реальної важливості (час перевіряти природніше за наручним годинником або екрану телефону, а не лізти в кишеню за ключами), однак необхідна для правильного функціонування автозапуску по будильнику. В цьому випадку має бути задано і точний час, і час спрацьовування будильника.

Как настроить время на брелке StarLine A91

Налаштувати час на брелоку Starline А91 можна в кілька кроків:

 • Натиснути і тривало утримувати кнопку 3. Спочатку брелок подасть один тривалий сигнал, потім. короткий, далі. ще два коротких сигналу. Після цього кнопку можна відпускати.
 • На екрані почнуть моргати показання годин. Натискання кнопки 1 будуть послідовно збільшувати значення, кнопки 2. зменшувати.
 • Налаштувавши годинник, переведіть брелок в режим настройки хвилин кнопкою 3.
 • Аналогічно кроці 2 налаштуйте хвилини.
 • Якщо не потрібно виконувати подальші настройки (час будильника і так далі), не натискайте кнопки протягом 5 секунд або перейдіть до наступного етапу налаштування кнопкою 3.
 • Програмування брелока Starline А91 в наступних кроках дозволяє налаштувати час будильника, статус будильника (ON / OFF), таймер зворотного відліку (час і ON / OFF).

Налаштування часу на брелоку збивається кожен раз при знятті батарейки, після її заміни повинна виконуватися заново.

Як скинути настройки на сигналізації Starline a91 на заводські

У цій статті автоелектрик Олексій Молотов відповідає на питання «Як скинути настройки на сигналізації Starline a91 на заводські?».

Відсутність реакції на брелок

Якщо брелок Starline А91 не реагує на натискання кнопок і при цьому, природно, в ньому встановлена ​​справна батарейка (індикація на екрані відображається чітко і контрастно), переконайтеся, що:

 • Брелок бачить машину і вона знаходиться в зоні впевненого прийому. Поруч з джерелами потужних перешкод (наприклад, під лінією електропередач), на великій автостоянці сигналізація може значно зменшувати радіус двостороннього зв’язку, необхідної для роботи діалогового коду, використовуваного Starline.
 • Машина реагує на запасний брелок (тобто джерело проблем не в самій сигналізації).

Чи не розпізнається брелок потрібно спробувати перепрописати, як було зазначено вище. Поломки або збої ПО брелока зажадають його ремонту (перепаять відламані кнопки або антену можна самостійно при наявності достатніх навичок пайки, перепрошивка брелока самостійно неможлива, так як виробник не надає інформацію по підключенню програматора і саму прошивку у відкритий доступ) або заміни.

Повна або часткова відсутність іконок на екрані при нормально працюючій підсвічуванні однозначно вказує на проблеми з підключенням екрану до основної плати брелока, йому необхідний ремонт. Проте, навіть повне фізичне відключення дисплея не завадить брелка управляти сигналізацією.

Налаштування чутливості датчика удару

Рівень чутливості має 10 значень (0. мінімальна, 10. максимальне). Заводські установки припускають захист 4-5 рівнів. Налаштовуючи чутливість сигналізації, потрібно брати до уваги рівень завантаження автомобіля. Роботу сигналізації слід вважати правильною при відсутності помилкових спрацьовувань.

Після настройки системи потрібно почекати 2-3 хвилини, а потім увімкніть і вимкніть сигналізацію кілька разів, щоб переконатися в її стабільному функціонуванні.

 • вимкнути запалювання автомобіля;
 • семикратно натиснути на кнопку програмування (Valet);
 • включити запалювання автомобіля;
 • прослухати 7 звукових сигналів, які попереджають про те, що користувач активував режим запису брелків;
 • взяти в руки новий брелок, одночасно натиснути і утримувати кнопки (відкритий замок) і (сніжинка);
 • після однократного сигналу сирени кнопки можна відпустити.

Блокування кнопок

Функції брелока передбачають можливість заблокувати через випадкове натискання кнопок (наприклад, при носінні в кишені). Для цього потрібно одночасно короткочасно натиснути кнопки 1 і 3. Після цього брелок подасть один короткий сигнал, а на його екрані загориться іконка «БЛОК КН». На всі наступні натискання кнопок брелок реагувати не буде.

Щоб розблокувати брелок Starline А91, досить одночасно натиснути кнопки 2 і 3. Брелок подасть звуковий і вібраційний сигнали, іконка «БЛОК КН» пропаде.

Дистанційне глушіння двигуна

Starline A91 дозволяє дистанційно глушити двигун автомобіля як з метою протидії викраденню (ланцюга блокування повинні в цьому випадку розривати необхідні для роботи мотора ділянки проводки, а не блокувати стартер), так і для дострокового припинення роботи автозапуску.

 • Заздалегідь запрограмувати функцію 8 сервісного меню (див. Порядок дії вище) на значення 1 або 2. В першому випадку двигун після включення режиму «антіограбленія» буде заглушений при першому натисканні на педаль гальма, у другому. негайно.
 • Безпосередньо для глушіння мотора одночасно затиснути і утримувати кнопки 1 і 2 на брелоку.

Відключення режиму «антіограбленія» зажадає натиснути кнопку 2, як і при звичайному зняття з охорони.

Щоб заглушити двигун, що працює від автозапуску:

 • на основному брелоку натиснути тривало кнопку 2, потім короткочасно кнопку 3.
 • на додатковому брелоку можливість глушіння двигуна не передбачена.

Індикація на екрані брелка

Значки на брелоку Starline А91 розділені на кілька функціональних груп:

 • За передачу інформації про статус автомобіля відповідають анімовані ікони на зображенні машини. «Капот», «двері» і «багажник» повідомляють про спрацьовуванні відповідного концевика, ключ за вітровим склом. про включення запалювання, димок у вихлопної труби. про роботу двигуна. Індикатор «гальмо» на машинах з МКПП сигналізує про затягнутому «ручнику», на машинах з АКПП. про натискання педалі гальма. «Молоток» вказує на спрацьовування датчика удару. Поруч розташовані іконки з замком (відкритий або закритий відповідно вказує на відключений або включений статус охорони) і динаміком (перекреслений. звукові сигнали відключені);
 • іконки «дзвіночок» і «пісочний годинник» поруч з цифровими годинами вказують на включений будильник і таймер зворотного відліку;
 • індикатор «РКПВ» горить, якщо сигналізація налаштована на автозапуск автомобіля з механічною коробкою передач. Це. не настройка брелока, вона задається при установці і не може бути відключена брелоком або через меню налаштувань системи;
 • нижній ряд іконок. це курсорних меню, за допомогою якого вибираються режими періодичного автозапуску, турботаймера, іммобілайзера, Valet, автопостановки на охорону;
 • іконка з градусником загоряється при опитуванні стану автомобіля одночасно з відображенням температури двигуна на місці цифрових годин;
 • «Супутник» з’являється на екрані, якщо до системи підключено маячок М20-М21 в slave-режимі (тобто працює не автономно, а як GPS / GSM-інтерфейс сигналізації);
 • іконка «PIN-код» загоряється, якщо в настройках заданий секретний код, який використовується при знятті машини з охорони без брелока.

Причини збою настройок

Якщо на керуючому пристрої демонструється невірний час, то в першу чергу треба зробити діагностику стану батарейки в пейджере. Всі пульти сучасних охоронних комплексів Starline оснащуються опцією індикації заряду акумулятора. Коли батарейка втрачає свою ємність і не може виконувати головну функцію, на екрані відобразиться індикатор розряду. Крім іконки на дисплеї, пульт буде видавати характерний мелодійний сигнал.

Причина збою може полягати в заміні акумулятора. Коли в пейджер встановлюється нова батарейка, це призводить до автоматичного обнулення часу. Пам’ятайте, що при заміні джерела живлення стається збій параметрів захисту сигналізації від злому. Після того як поміняєте батарейку, треба зробити активацію охоронного режиму. Тільки потім допускається установка тимчасових показників. Проблема збою настройок може бути обумовлена ​​тим, що автовласник допустив помилки під час регулювання.

Андрій Шаршуков показав, як виконується регулювання тимчасових значень на брелоку від комплексу Starline А93.

Що буде, якщо не налаштовувати годинник?

Може статися збій в роботі опцій дистанційного пуску ДВС. Силовий агрегат машини не зможе запускатися вчасно по будильнику, через певний часовий інтервал або за таймером. Після реалізації опції віддаленого пуску силовий агрегат залишиться непрогрітим, що через підвищене навантаження може привести до поломки стартера пристрої.

Як встановити час на брелоку Starline?

Годинника, таймера і будильника автосигналізації Starline необхідна для точної активації функцій за часом. Наприклад, щоб скористатися дистанційним автоматичним запуском двигуна. Налаштувати час на брелоку Starline можна самостійно, скориставшись керівництвом користувача.

Усунення несправностей

Для усунення проблеми треба зробити діагностику брелка і при необхідності поміняти джерела живлення. Якщо несправність полягала у виході з ладу самого пейджера, то пристрій призначений для ремонту або заміні.

Після ліквідації причини несправності в брелоку Starline доведеться повторно провести регулювання показань годин.

 • Традиційний. Виставлення часових параметрів здійснюється за інструкцією, описаною вище.
 • Радикальний. Заміна джерела живлення в пейджере проводиться в 00-00. Всі тимчасові параметри автоматично обнуляться, а часом почне відраховуватися з заданої точки.

Інструкція по налаштуванню часу

Процедура настройки часу на брелоку Starline може відрізнятися в залежності від моделі сигналізації.

Як поставити і встановити час на пульті Starline моделі А91:

 • Візьміть пейджер і затисніть клавішу під третім номером, вона використовується для регулювання параметрів годин охоронної системи. Затискайте клавішу до моменту, поки динамік брелка НЕ ​​видасть один мелодійний імпульс. Після цього пролунає ще один короткочасний сигнал, а потім прозвучить ще дві коротких мелодії. Це говорить про успішне вході в режим програмування годин. На брелоку “сигналки” буде моргати індикатор з годинником. За допомогою клавіші під першим номером збільшуються значення годин, а за допомогою другої кнопки цей параметр можна зменшити.
 • Потім швидко натисніть на третю клавішу, щоб виставити хвилини. Це призведе до того, що на дисплеї буде моргати індикатор з хвилинами. Клавіша 1 підвищує значення хвилин, а друга кнопка знижує їх.
 • Після цього клікніть на клавішу 3, це призведе до входу пейджера в режим активації параметрів будильника. Коли відповідний індикатор почне моргати, першої клавішею проводиться збільшення показань, а кнопкою під номером два. їх зниження.
 • Ще раз клікніть на клавішу, щоб налаштувати хвилини будильника. Аналогічним чином виконується процедура збільшення і зниження параметрів.
 • При подальшому короткочасному натисканні на клавіші 3 можна зробити активацію або деактивацію будильника. Кнопка 1 “сигналки” включає функцію, а клавіша під номером 2. відключає її.
 • Якщо далі натискати на клавішу під номером 3, то відкриється меню установки таймера на сигналізації. Коли індикатор опції почне моргати, першої та другої клавішею проводиться зниження або збільшення параметрів. При подальшому короткочасному натисканні не тре клавішу індикатор хвилин буде блимати. Регулювання значення проводиться аналогічними кнопками. Після настройки натискання клавіші під номером 3 призведе до активації або виключення опції.
 • Щоб вийти з режиму настройки годин, потрібно просто не чіпати кнопки на пейджере протягом п’яти секунд.

Ірина Белоусова показала, як самостійно налаштувати час на пейджере Starline.

Як налаштувати час на брелоку Starline в моделях Е90, Е91, У94:

 • Щоб зайти в меню настройки, треба клікнути і затиснути клавішу під номером 4. Кнопка утримується, поки пейджер охоронної системи не видасть один довгий, а потім два короткочасних сигналу.
 • Після цього почуєте ще один довгий і два короткочасних сигналу. На екрані пейджера можна побачити індикацію першої опції. За допомогою першої та четвертої клавіші проводиться вибір необхідної функції. F1 використовується для регулювання параметрів часу і дати.
 • Вибравши опцію, клікніть на четверту кнопку і затисніть її, поки не прозвучить два короткочасних сигналу.
 • Вкажіть параметр регулювання. Пейджер дозволяє зробити налаштування не тільки хвилин і годин, але також числа, місяця і року. Для вибору потрібного значення клікайте на четверту або першу клавіші.
 • Після вибору параметр значення регулюються за допомогою використання другої і третьої кнопки.
 • Коли все значення будуть виставлені, треба вийти з режиму настройки. Сигналізація автоматично його покине, якщо протягом восьми секунд не клікати на кнопки пейджера. Можна вийти з меню налаштувань за допомогою утримування першої кнопки передавача. Про вихід з режиму повідомлять два короткочасних сигналу пейджера.

Причини збою настройок

Якщо на керуючому пристрої демонструється невірний час, то в першу чергу треба зробити діагностику стану батарейки в пейджере. Всі пульти сучасних охоронних комплексів Starline оснащуються опцією індикації заряду акумулятора. Коли батарейка втрачає свою ємність і не може виконувати головну функцію, на екрані відобразиться індикатор розряду. Крім іконки на дисплеї, пульт буде видавати характерний мелодійний сигнал.

Причина збою може полягати в заміні акумулятора. Коли в пейджер встановлюється нова батарейка, це призводить до автоматичного обнулення часу. Пам’ятайте, що при заміні джерела живлення стається збій параметрів захисту сигналізації від злому. Після того як поміняєте батарейку, треба зробити активацію охоронного режиму. Тільки потім допускається установка тимчасових показників. Проблема збою настройок може бути обумовлена ​​тим, що автовласник допустив помилки під час регулювання.

Андрій Шаршуков показав, як виконується регулювання тимчасових значень на брелоку від комплексу Starline А93.

Інструкція по налаштуванню часу

Процедура настройки часу на брелоку Starline може відрізнятися в залежності від моделі сигналізації.

Як поставити і встановити час на пульті Starline моделі А91:

 • Візьміть пейджер і затисніть клавішу під третім номером, вона використовується для регулювання параметрів годин охоронної системи. Затискайте клавішу до моменту, поки динамік брелка НЕ ​​видасть один мелодійний імпульс. Після цього пролунає ще один короткочасний сигнал, а потім прозвучить ще дві коротких мелодії. Це говорить про успішне вході в режим програмування годин. На брелоку «сигналки» буде моргати індикатор з годинником. За допомогою клавіші під першим номером збільшуються значення годин, а за допомогою другої кнопки цей параметр можна зменшити.
 • Потім швидко натисніть на третю клавішу, щоб виставити хвилини. Це призведе до того, що на дисплеї буде моргати індикатор з хвилинами. Клавіша 1 підвищує значення хвилин, а друга кнопка знижує їх.
 • Після цього клікніть на клавішу 3, це призведе до входу пейджера в режим активації параметрів будильника. Коли відповідний індикатор почне моргати, першої клавішею проводиться збільшення показань, а кнопкою під номером два. їх зниження.
 • Ще раз клікніть на клавішу, щоб налаштувати хвилини будильника. Аналогічним чином виконується процедура збільшення і зниження параметрів.
 • При подальшому короткочасному натисканні на клавіші 3 можна зробити активацію або деактивацію будильника. Кнопка 1 «сигналки» включає функцію, а клавіша під номером 2. відключає її.
 • Якщо далі натискати на клавішу під номером 3, то відкриється меню установки таймера на сигналізації. Коли індикатор опції почне моргати, першої та другої клавішею проводиться зниження або збільшення параметрів. При подальшому короткочасному натисканні не тре клавішу індикатор хвилин буде блимати. Регулювання значення проводиться аналогічними кнопками. Після настройки натискання клавіші під номером 3 призведе до активації або виключення опції.
 • Щоб вийти з режиму настройки годин, потрібно просто не чіпати кнопки на пейджере протягом п’яти секунд.

Ірина Белоусова показала, як самостійно налаштувати час на пейджере Starline.

Як налаштувати час на брелоку Starline в моделях Е90, Е91, У94:

 • Щоб зайти в меню настройки, треба клікнути і затиснути клавішу під номером 4. Кнопка утримується, поки пейджер охоронної системи не видасть один довгий, а потім два короткочасних сигналу.
 • Після цього почуєте ще один довгий і два короткочасних сигналу. На екрані пейджера можна побачити індикацію першої опції. За допомогою першої та четвертої клавіші проводиться вибір необхідної функції. F1 використовується для регулювання параметрів часу і дати.
 • Вибравши опцію, клікніть на четверту кнопку і затисніть її, поки не прозвучить два короткочасних сигналу.
 • Вкажіть параметр регулювання. Пейджер дозволяє зробити налаштування не тільки хвилин і годин, але також числа, місяця і року. Для вибору потрібного значення клікайте на четверту або першу клавіші.
 • Після вибору параметр значення регулюються за допомогою використання другої і третьої кнопки.
 • Коли все значення будуть виставлені, треба вийти з режиму настройки. Сигналізація автоматично його покине, якщо протягом восьми секунд не клікати на кнопки пейджера. Можна вийти з меню налаштувань за допомогою утримування першої кнопки передавача. Про вихід з режиму повідомлять два короткочасних сигналу пейджера.

Причини збою годин на брелоку

Параметр часу і дати вкрай важливий, тому треба періодично перевіряти його правильність. Бувають випадки, коли годинник збиваються і це може відбутися з ряду причин. Сама банальна. розрядився живить елемент. Кожен брелок оснащений батарейкою, індикація заряду якої виведена на основний екран. Очевидно, що при мінімальному заряді або його повної відсутності, цей показник може збиватися.

Також до поширених причин несправності відноситься механічне пошкодження. Тріщини на брелоку, його корпусі або екрані можуть привести до поганого контакту з самим годує елементом. Як наслідок. пропадає харчування і постійне скидання налаштувань.

Якщо ж брелок повністю цілий, поживний елемент в порядку і контакт щільний, але час все одно періодично збивається, то причиною є програмний збій.

Набор функций Starline A91.

До всього варто пам’ятати, що після заміни втомленою батарейки на нову, основні параметри охоронної системи збиваються на заводські. Відповідно, час після заміни елемента буде 00-00.

Системи сигналізації вміють не тільки протистояти злому, але також заводити мотор по таймеру або будильнику, прогрівати або вимикати авто. Тому очевидно, що важливо правильно налаштувати час на брелоку Starline А91, щоб система коректно виконувала свої функції. Дана стаття містить детальну інструкцію про те як провести цю процедуру і роз’яснення деяких другорядних моментів.

Що буде, якщо не налаштовувати годинник?

Може статися збій в роботі опцій дистанційного пуску ДВС. Силовий агрегат машини не зможе запускатися вчасно по будильнику, через певний часовий інтервал або за таймером. Після реалізації опції віддаленого пуску силовий агрегат залишиться непрогрітим, що через підвищене навантаження може привести до поломки стартера пристрої.

Усунення несправностей брелка сигналізації

Деякі проблеми з некоректним відображенням параметра годин можна усунути самостійно. Якщо причина полягає в несправному або розрядженому живильному елементі, то заміну деталі можна провести самостійно. Для цього буде потрібно просто відкрити задню кришку і поставити нову батарейку.

Механічне пошкодження у вигляді тріщин дисплея, поломки корпусу брелока «лікується» заміною деталі. Новий пульт легко можна «прив’язати» до старої машині. Якщо ж час періодично «скидається» або відображається некоректно, то це збій програмного забезпечення. Тут допоможуть фахівці і програмісти сервісного центру. Саме вони зможуть провести ретельну діагностику, визначити причину несправності і прийняти рішення про те чи підлягає пульт ремонту або потрібно його повна заміна.

Як налаштувати годинник на брелоку Starline А91

Одними з найпопулярніших моделей сигналізації Starline є системи серії А. Налаштування даного параметра тут здійснюється досить просто і однакова для всіх типів. Нижче дана інструкція на прикладі модифікації Starline А91:

 • Пульт оснащений трьома функціональними кнопками, кожна з яких відповідає за певний ряд функцій. Щоб змінити тривалість періоду на брелоку Starline потрібно затиснути третю кнопку на кілька секунд, аж до того моменту, поки він не видасть мелодійний сигнал. Після повинен прозвучати ще один звук, а також погратися дві мелодії. Тепер власник увійшов в режим налаштування параметрів часу, а на дисплеї моргає показник годин.
 • За допомогою першої та другої кнопки параметр «Годинник» змінюється. У першому випадку. збільшується, по-другому. зменшується. Після виставлення правильного параметра необхідно ще раз натиснути третю кнопку. Тепер починає блимати показник «Хвилина». Його регулювання здійснюється аналогічно, шляхом натискання клавіш 1 і 2.
 • Наступний клік по третій кнопці здійснює перехід в режим настройки будильника. Процедура його програмування відбувається точно також. перша кнопка відповідає за збільшення параметра, друга. за зменшення.
 • Ще одне натискання на клавішу 3 дозволяє активувати або вимкнути будильник. В даному випадку перша кнопка включає, а друга. деактивує її.
 • Черговий клік третьої кнопки дозволяє перейти в меню установки таймера сигналізації. Аналогічним чином здійснюється зниження або збільшення параметрів.
 • Закінчити налаштування годин на пульті Starline дуже просто. достатньо нічого не натискати протягом 5-ти секунд. Система запам’ятає і збереже зроблені зміни.

Нижче представлений детальний відео огляд, який допоможе зрозуміти, як саме здійснити точну настройку годин.

Навіщо потрібна настройка

Процес настройки часу на аксесуарі з автосигналізацією має прямий вплив на роботу додатків. Якщо господар машини не виставив стандартні показники годин, то при запуску двигуна будуть виникати помилки: система запалювання почне вмикати раніше або пізніше необхідного терміну, а для прогріву двигуна і салону буде потрібно додатковий час. Некоректні дані несуть за собою ряд інших незручностей: активація двигуна відбувається невчасно, будильник спрацьовує з запізненням, а таймер автозапуску двигуна не включатися згідно таймером.

Часто заміна акумулятора тягне за собою скидання захисту від злому. Тому для початку не варто встановлювати новий показник, а поставити автомобіль на сигналізацію. Але важливо врахувати, що при настройках великий ризик втратити додаткової інформації або стерти їх стандартні параметри, як включення по будильнику, заданому інтервалу або через таймер (для моделей б9 або Starline A91).

Якщо довгий період допускати подібні неполадки, то зламається стартерний пристрій, і може виникнути потреба в комплексній зміні акумулятора (при частому просте при низьких температурах). Ігнорування збоїв в часі на брелоку Starline А91 також тягне за собою погіршення коректної роботи акумулятора і зниження рівня безпеки всього транспортного засобу.

Як встановити час на брелоку

Установка часу на брелоку Starline залежить від приналежності пристрої до колекції моделей. настройки для кожної категорії частково відрізняються за своїм алгоритмом. Так, час для Starline Е91, B94, B64, D94, D64 і Starline E90 фіксується за кілька кроків:

 • Клікнути на кнопку 4 і тиснути, поки не відіграє 1 затяжний і 2 простих сигналу.
 • Дочекатися повторну мелодію і відображення на екрані головних пунктів меню.
 • Включити функцію F-1 за допомогою клавіш 1 або 4.
 • Вибрати 4 і утримувати палець до 2 швидких сигналів.
 • З кнопками 1 і 4 виставляється необхідний формат.
 • Зафіксувати встановлене значення через клавіші 2 і 3.
 • Паралельно для Starline Е90 можна відрегулювати мелодію і гучність.

Коли вийшло виставити час, потрібно зберегти настройку годин:

 • відкласти аксесуар на 8 секунд для автоматичного виходу з меню;
 • утримувати кнопку 1 до звучання 2 коротких сигналів, щоб залишити меню.

Домогтися правильно виставленого на сигналізації часу для А39, A91, A92, A93 (a63), А61 і Starline А94, дозволить наступний порядок дій:

 • Натиснути на 3 та чекати, поки не заграє мелодія і 3 коротких сигналу.
 • Коли засвітиться екран, за допомогою клавіш 1 і 2 варто виставити годинник.
 • Швидко натиснути на 3 та дочекатися поки висвітяться значення.
 • Продовжити настройку на сигналізації, застосовуючи 1 і 2.
 • Клікнути по клавіші 3, щоб включився будильник.
 • Натиснути на 3 для перемикання, де встановлюються значення пристрої.
 • Слід вийти з меню, а через 15 секунд брелок сам збереже налаштування.

На деяких моделях (А92 і A93 / 63) варто уважно стежити за оповіщенням на LCD дисплеї: користувачі відзначають, що там часто відходить яскравість і незрозуміло, активна функція з нижньої навігації чи ні.

Установка часу на пульті Starline А серії

Інструкція по експлуатації дає чітку схему по виставленні параметрів.

 • Щоб змінити тривалість періоду на брелоку Starline А61, А91 або А94 слід взяти пульт і натиснути кнопку під номером три. Клавіша відповідає за програмування параметра. Тиснемо її до того моменту, поки не пролунає короткочасний сигнал і прозвучать дві невеликих мелодії. Тепер система налаштовується під програмування часу, а на самому брелоку Starline початок блимати табло з годинником. Натискання першої кнопки збільшує число, а за допомогою другої клавіші. знижується це значення.
 • Після виставлення параметра «годинник» необхідно знову натиснути третю кнопку. Тепер можна змінювати показник хвилин. В екрані буде блимати потрібне значення. Кнопкою один підвищуємо його, а клавішею два. знижуємо.
 • Виставивши поточний час, знову тиснемо третю кнопку. Це переводить Starline в режим активації параметрів будильника. Тут можна виставити цікавлять нас параметри за допомогою кнопок 1 або 2, де перша підвищує значення, а друга. знижує.
 • Натиснувши ще раз третю кнопку, виставляємо хвилини для будильника, аналогічно використовуючи перші дві кнопки.
 • Короткочасний клік на третю кнопку знову активує або деактивує будильник.
 • Ще одне натискання клавіші три переведе в режим настройки таймера сигналізації. Аналогічно попереднім крокам виставляємо значення годин і хвилин для системи Starline.
 • Вихід з режиму налагодження автоматичний. досить нічого не натискати близько 8-10 секунд.

Чому збивається час на пульті сигналізації Starline

Іноді показники брелока можуть обнулитися. Можливі причини.

 • Слабка батарейка. При використанні акумулятор поступово розряджається і втрачає свою ємність. В результаті годинник збиваються. Коли ємність буде занадто мала, на екрані відобразиться іконка, а брелок видасть характерний сигнал. Необхідно поміняти акумулятор на пульті управління Starline. У задній панелі є кришка, за якою встановлена ​​стандартна батарея класу ААА.
 • Недавня заміна батарейки. Після зміни яке живить елемента автоматично скидаються параметри часу і дати.
 • Відсутність надійного контакту батарей. Цю неприємність можна вирішити самостійно. Необхідно проінспектувати робочі контакти Starline, якщо потрібно. підігнути їх. При відламуванням. припаяти малопотужної паяльною лампою з тонким жалом.
 • Заводський брак або коротке замикання. Останнє може відбутися через занурення пульта Starline в воду або іншу рідину. Слід звернутися до майстрів сервіс центру або провести заміну пристрою на справний.

Інструкція по виставці часу на брелоку Starline

Конструктивно сигналізації серій типу a, b або e мають різні функціональні можливості і конфігурацію. Брелок а-серії отримав три кнопки (див. Фото), а пульт Starline е-серії. чотири клавіші. Тому настройка годин має особливості в залежності від типу конструкції.

Зменшення часу прогріву на брелоку сигналізації А91

Система має на увазі тонке налаштування параметрів автозапуску. Можна запрограмувати час включення мотора і збільшити або зменшити тривалість прогріву.

 • Знаходимо сервісну кнопку, вимикаємо запалювання і натискаємо п’ять разів.
 • Включаємо запалювання. сигналізація Starline видасть п’ять підтверджують звуків, а не дисплеї висвітяться показники AF.
 • Натискаємо кнопку три. Екран запалюється буквами SF.
 • Натискаємо і утримуємо кнопку 3 до мелодійного сигналу. Після відпускаємо і знову коротко натискаємо її. Екран видасть підтвердження.
 • Тиснемо клавішу три в залежності від того параметра, який нам потрібен. Показник 2 = 1 говорить, що машина буде прогріватися 10 хвилин.
 • Вимикаємо запалювання, щоб система Starline прийняла команди за основу.

Можна включити безшумний режим сигналізації Starline. Автомобіль буде реагувати на спроби проникнення тільки світлом. Щоб відключити звук, необхідно тривало натиснути першу клавішу, а після звукового сигналу коротко кнопку два. Брелок Starline подасть звуковий сигнал, а на екрані з’явиться індикація безшумного режиму охорони. Сам автомобіль один раз моргне фарами і закриє двері. Якщо вони або багажник зачинити нещільно, машина не поставлена ​​на гальмо стоянки, система попередить про це 4 світловими сигналами.

Причини збою настройок

Існує чимало чинників, здатних вплинути на роботу пристрою. Головні причини збою в брелоку, які провокують обнулення показників і змушують встановлювати все заново, зводяться до:

 • Проблемам з блоком живлення. Несправність виникає через проникнення води всередину корпусу. Щоб уникнути проблем з часом час на брелоку сигналізації, потрібно згорілу після короткого замикання деталь.
 • Порушень програмного забезпечення. Оптимізувати роботу брелка можна за рахунок перепрошивки, яку краще довірити фахівцям.
 • Слабкою батарейці. Акумулятор плавно розряджається і втрачає колишню ємність. Якщо недостатньо енергії сигналізації за часом, а заряд з критичної відміткою, потрібно встановити нові мізинчикові батарейки.
 • Відсутності перетину контактів. Важливо перевірити робочі елементи сигналки Starline і самостійно підібрати їх (як варіант. акуратно припаяти).
 • Заводському браку. Якщо період гарантії ще не закінчився, варто замінити кишенькову сигналізацію з дефектом, і заново прив’язати до протиугінні пейджера.

Щоб налаштувати годинник в брелоку Starline А91, варто уважно вивчити інструкцію і враховувати механічні особливості серії.

Як налаштувати годинник на брелоку Starline А91

Одними з найпопулярніших моделей сигналізації Starline є системи серії А. Налаштування даного параметра тут здійснюється досить просто і однакова для всіх типів. Нижче дана інструкція на прикладі модифікації Starline А91:

 • Пульт оснащений трьома функціональними кнопками, кожна з яких відповідає за певний ряд функцій. Щоб змінити тривалість періоду на брелоку Starline потрібно затиснути третю кнопку на кілька секунд, аж до того моменту, поки він не видасть мелодійний сигнал. Після повинен прозвучати ще один звук, а також погратися дві мелодії. Тепер власник увійшов в режим налаштування параметрів часу, а на дисплеї моргає показник годин.
 • За допомогою першої та другої кнопки параметр «Годинник» змінюється. У першому випадку. збільшується, по-другому. зменшується. Після виставлення правильного параметра необхідно ще раз натиснути третю кнопку. Тепер починає блимати показник «Хвилина». Його регулювання здійснюється аналогічно, шляхом натискання клавіш 1 і 2.
 • Наступний клік по третій кнопці здійснює перехід в режим настройки будильника. Процедура його програмування відбувається точно також. перша кнопка відповідає за збільшення параметра, друга. за зменшення.
 • Ще одне натискання на клавішу 3 дозволяє активувати або вимкнути будильник. В даному випадку перша кнопка включає, а друга. деактивує її.
 • Черговий клік третьої кнопки дозволяє перейти в меню установки таймера сигналізації. Аналогічним чином здійснюється зниження або збільшення параметрів.
 • Закінчити налаштування годин на пульті Starline дуже просто. достатньо нічого не натискати протягом 5-ти секунд. Система запам’ятає і збереже зроблені зміни.

Нижче представлений детальний відео огляд, який допоможе зрозуміти, як саме здійснити точну настройку годин.

Установка часу на брелоку Starline A91

Для захисту свого авто від викрадачів водії застосовують електронну сигналізацію, адже це єдиний законний спосіб охорони. Щоб пристрій працював коректно, його необхідно правильно налаштувати. Більшість параметрів роботи в ньому закладені (запрограмовані) спочатку виробником, то такі прості і корисні опції, як настройка часу, таймера, будильника на брелоку Starline А91 доступні користувачам.

Як налаштувати будильник

Після того, як на брелоку буде виставлено поточний час, можна відрегулювати будильник:

 • Для цього досить коротко натиснути на кнопку 3. Після цього почне блимати іконка з відповідним зображенням.
 • Далі все за стандартною схемою: при мерехтінні індикатора годин на табло натисканням кнопок 1 та 2 виставляється режим будильника. годинник.
 • Щоб виставити хвилини на будильнику, потрібно ще раз клацнути по клавіші 3, блимає на дисплеї, далі додати або відняти хвилини кнопками 1 і 2.
 • На завершення потрібно коротко натиснути на кнопку 3, щоб активувати або деактивувати будильник: кнопка 1 його включає (замок закривається), а кнопка 2 вимикає (замок відкритий).

Щоб вийти з цього режиму настройки, потрібно просто залишити в спокої брелок протягом 5 секунд.

Як налаштувати час

Автомобілем цілком можливо керувати навіть на відстані, завдяки сучасній електроніці. Якщо виставити час на брелоку Starline A91 правильно, то можна запускати двигун автоматично в необхідний момент. Особливо корисна така опція в зимовий період.

Налаштування часу в брелоку Starline А91 виконується за такою схемою:

  Необхідно знайти кнопку 3, вона позначена зірочкою. Її слід натиснути і утримувати в такому стані, поки не почуєте 1 мелодійного сигналу, 1 короткий сигнал, 2-х коротких сигналів. Для цього достатньо 5 секунд. Після цього на табло почне блимати іконка у вигляді годинника.

Налаштувати час на брелоку Starline А91 зовсім нескладно. При цьому ніякої реакції з боку автомобіля не буде (не повинно бути). Але буває і таке, що воно збивається. До цього може призвести нерозряджаються батарейка або заводський брак самого пристрою. Ще одна можлива причина несправності. поганий контакт між клемами пристрою і батарейкою.

Як налаштувати таймер

Щоб активувати таймер на Starline A91, потрібно натиснути на кнопку 3 (зі сніжинкою). На дисплеї при цьому буде видно поле для настройки таймера. Корекція цієї опції відбувається за аналогією з поточним часом і будильником. Натискаючи на 1 і 2 клавішу, регулюються спочатку годинник, а потім виставляються хвилини.

Якщо потрібно включити або вимкнути таймер, то досить спочатку натиснути на кнопку 3, а потім на 1 (включити таймер, замок закритий) або 2 (відключити, замок відкритий).