Відмінність ВАЗ 2103 від ВАЗ 2106

У чому відмінності ВАЗ 2103 від ВАЗ 2106?

«Шестірку» розрізняє не тільки більш пізній рік випуску (з 1976).

2103, 2106

 • Більш потужному мотору 1.6 літра, який розвиває 80 сил.
 • Пластмасової радіаторної гратами, чорними секціями, в які інтегрована головна оптика.
 • Збільшеній відстані між передніми фарами.
 • Іншій конфігурації задньої оптики.
 • Наявності клавіші аварійної сигналізації.
 • Прямокутній формі покажчиків повороту на передніх крилах.
 • Пластиковим накладок на бампері.
 • Двом прямокутним вирізом спереду з метою охолодження радіатора і двигуна.

Відгуки

Дана «Класика» до сих пір викликає захоплення у автолюбителів. Багато хто вважає «Трійку» одним з найбільш добротних автомобілів, які коли-небудь проводилися в СРСР. Вона підкорила жвавим мотором, привабливим дизайном і якісним салоном.

Втім, є в 2103 слабкі сторони. Наприклад, слабка стійкість до корозії. Ця проблема переслідувала авто з самого початку виробництва. Особливому ризику піддавалися арки коліс, які були позбавлені підкрилок. Також, гниють пороги.

Є і претензії до мотору. Останній схильний до перегріву, а його система охолодження працює посередньо.

Більш детальну інформацію з проблем конкретної моделі можна знайти в інтернеті, на відповідному форумі. Там же можна подивитися корисні відео та поспілкуватися з власниками.

альтернатива

Через кілька років після запуску у виробництво ВАЗ 2103, підприємство представило його модернізований варіант. 2106.

Уособлення високого статусу

«Трійка» вигідно вирізняється з-поміж усього класичного сімейства Жигулів. Увагу привертають хромовані бампери, решітка радіатора, а також молдинги, які надають дизайну кузова лиску, лаконічності.

ВАЗ 2103 Готов. Что же получилось.

Оптика головного освітлення зроблена роздільної. Це дозволило істотно поліпшити ефективність освітлення при дальньому світлі, а також наділяє передню частину кузова деякої агресією.

Вартість на ринку

Скільки коштує «Трійка»? У продажу можна зустріти дуже доглянуті екземпляри, але часто трапляються автомобілі, які вимагають серйозних матеріальних вкладень і реставрації кузова, салону.

авто Ціна (рублева)
ВАЗ 2103 від 15 до 600 тисяч

ВАЗ 2103 і 2106 в чому різниця

Розповім відмінності ВАЗ 2103 від 2106 бо дуже багато людей і взагалі не бачать, але хотіли б дізнатися. І так почну.

Перша відмінність це двигуни. На трійку ставилося 1.5л, а на шістку 1.6л Багато людей стверджують що троешний двигун набагато краще. Кажуть ще що шестерочного движок в процесі експлуатації втрачає потужність і ставати приблизно троечние за потужністю, ще кажуть третій двигун працює м’якше, 06 гріється трохи більше Я не знаю чи можна в це вірити Судити вам2. Бампера. На 2103 ставили ікла такі як у 2101. На 2106 ставили бампер з гумовими і пластмасовими вставкамі.3. У трійки хромована решітка, на шістці ставили пластмассовую.4. Окуляри на фарах у шестеркі.5. Повороти на крилах у 03 ромбиком а у 06 прямоугольние6. У трійки немає подголовніков7. У трійки немає аварійкі8. Задні ліхтарі

Я вважаю що трійка дуже навіть сімпотічная. У ті роки вона за популярністю перевершувала навіть шістку і Niva. Та й кажуть що троешний двигун краще ніж у шістки. Витривалішими, швидше, надійніше. Не знаю можна в це вірити чи ні

Підсумую: 1. Решітка у 2103 залізна, у 2106. пластіковая2. Решітка у 2103 йде від краю до краю, ові 2106 тільки між фарамі.3. Фари ові 2106 в спеціальному коробе4. Відстань між парами фар ові 2106 больше5. У шістки бампер без кликов6. У 2103 поворотники у вигляді скошеного параллелограмма7. Ліхтарі у 2103 прімітівни8. На 2103 не було кнопки аварійної сигналізації (дехто каже, що все-таки була, але на експортних варіантах).9. Шильдик у ВАЗ 2106 прямокутний, 10. У трійки двигун 1.5, 72 к.с, у шістки. 1.6, 80 к.с.

Після деякого часу після початку виробництва «копійки», керівництво Волзького автомобільного заводу стурбоване виведенням на ринок поліпшеної версії цього седана. Нова машина повинна була стати більш комфортною, стильною і технологічною. Перед інженерами стояло непросте завдання, але вони впоралися з ним блискуче. так і з’явилася нова «Трійка». Саме цей автомобіль був еталоном радянського автомобіля багато років і став одним з найбільш значущих символів тієї епохи.

Рішення поставити ВАЗ 2103 на складальний конвеєр було прийнято керівництвом тольяттінського концерну в 1972 році. Минуло зовсім небагато часу після того, як в продаж надійшла модель 2101 і її більш практичний варіант. універсал 2102.

Однак, вже на стадії випуску «Копійки» стало ясно, що їй необхідний більш розкішний варіант. який отримає покращену зовнішність, салон і їздові властивості.

Історія розробки Lada 2103 сповнена багатьма цікавим фактами. Наприклад, за основу майбутнього радянського автомобіля був узятий Fiat 124S. Однак, варто зазначити, що «Трійка» не є повною копією італійської моделі. Швидше навпаки. дизайн машини істотно відрізнявся і був розроблений радянськими фахівцями при взаємодії з італійськими колегами з центру стилю Fiat.

Нова LADA третьої моделі відрізнялася від «Копійки» більш стрімким кузовом. При цьому, останній майже повністю зберіг вихідні пропорції, але отримав більш негативний нахил передньої частини і множинні молдинги з хрому, які і дозволили домогтися бажаного ефекту.

В цілому, варто відзначити, що саме велика кількість хрому видавало високий статус автомобіля і його власника. Крім цього, передня оптика зроблена роздільної, а задні ліхтарі обзавелися окремої секцією сигналізатора заднього ходу.

Істотні зміни торкнулися внутрішнього оздоблення. Приладова панель обзавелася тахометром з кольоровим позначенням максимальних обертів двигуна і покажчиком тиску масла.

На торпедо з’явилися стильні аналогові годинники, а центральна консоль отримала гніздо для монтажу радіоприймача формату DIN. У протисонячному козирку переднього пасажира встановлено косметичне люстерко. Крісла оббиті двокольорового матерією. Також потрібно виділити і наявність підлокітника в задньому дивані.

Чи не могли обійти реформи і технічні характеристики моделі. Так, замість діагональних шин з’явилися радіальні, а гальмівна система отримала вакуумний підсилювач.

Основним двигуном для ВАЗ 2103 стала установка 1.5 літра (75 кінських сил). Однак, заздалегідь варто зробити застереження, що радянські інженери не стали розробляти принципово новий мотор, а провели своєрідний тюнинг агрегату 1.2 літра, який застосовувався на моделі 2101.

Кубатура і мощностной потенціал двигуна були збільшені за рахунок того, що хід поршнів зріс до 80 міліметрів.

Втім, існували й інші силові варіації:

 • Двигун 1.2 літра з віддачею в 64 сили (21035).
 • Установка 1.3 літра (21033). Здатна розвивати 69 кінських сил.

Всі мотори комплектувалися механічною трансмісією на чотири ступені. Тяга реалізовувалася через задню вісь.

З вогником

Полутаролітровий двигун наділяє «Трійку» веселим темпераментом. варто відзначити хорошу тягу на низьких оборотах, а також жвавий підхоплення на середніх. Трансмісія і зчеплення працюють злагоджено, завдяки чому можна легко рушати з місця, перемикатися без ривків.

Більш того, механічна коробка може похвалитися хорошою чіткістю перемикань, але довгі ходи важеля дещо розчаровують.

Рульове управління непогано інформує пілота про вугілля повороту передніх коліс і дозволяє активно маневрувати на швидкостях до 80 кілометрів на годину. Понад зазначеної швидкості проявляється низька чутливість на кермі, відчутні нишпорення по дорозі.

Підвіска забезпечує високу плавність ходу на будь-яких нерівностях. навіть на великих вибоїнах вібрації, трясіння відсутні. Втім, на довгих асфальтових хвилях розгойдування нав’язлива.

Гальмівна система заслуговує окремої розмови. Педаль гальма з довгим ходом дає можливість чітко дозувати гальмівне зусилля, але при різкому її утопленні колеса блокуються занадто рано, що може призвести до втрати контролю над машиною.

Найважливішою подією вітчизняного автопрому став запуск в 1972 році у виробництво автомобілів “Жигулів”. ВАЗ-2103, які мали набагато більшою потужністю в порівнянні зі своїми попередниками. Багатьма громадянами ця машина розглядалася як абсолютно нова, зручна і швидкохідний модель.

Для продажу за кордон ВАЗ-21035 і ВАЗ-21033 конструювали з впровадженими в них 1,3-літровими агрегатами. ВАЗ-21011 йшов з потужністю в 69 кінських сил, або як варіація, з більш економічним двигуном в 64 кінських сили. Різниця в оформленні салону ВАЗ-2103 від ВАЗ-2101 були просто величезні. По-перше, вільне місце над головою водія було піднято на 15 міліметрів, по-друге було розширено простір від стелі салону до сидіння, і по-третє. було значною мірою перетворено всю панель приладів, в якій тепер з’явився тахометр і годинник.

Конструкція двигуна ВАЗ 2103

Пристрій двигуна ВАЗ 2103 являє собою класичний мотор з верхнім розташуванням газорозподільного механізму, який має високий блок циліндрів. Карбюратор ВАЗ 2103 має розподільник з вакуумним регулятором випередження запалювання. Висота движка становить 215,9 мм замість 207,1 (у ВАЗ 2101). Це дозволило наростити робочий об’єм до 1,5 л і застосувати колінвал зі збільшеним ходом поршнів.

Блок циліндрів ВАЗ 2103 відлитий із спеціального чавуну. Міжцентрову відстань дорівнює 95 мм, що дає можливість збільшити діаметр циліндра з 76 до 79 мм. Головка блоку циліндрів виготовляється з алюмінієвого сплаву, її висота становить 112,5 мм.

Для приводу газорозподільного механізму (ГРМ) застосовується дворядна втулочно-роликовий ланцюг, що має 116 ланок. Натягувач ланцюга відсутня. Для приводу генератора і водяного насоса використовується клиноподібний ремінь перетином 10 × 8 мм, довжиною 944 мм. Колінчастий вал має радіус кривошипа 40 мм і забезпечує хід поршня 80 мм.

Поршні і клапани моделі ВАЗ 2103 аналогічні поршням і клапанів моделі 2101. поршні роблять з алюмінієвого сплаву з покриттям зовнішньої поверхні оловом. Поршневі кільця виготовляють з чавуну. Бочкоподібна поверхню верхнього компресійного кільця хромується. Нижнє компресійне кільце зміцнюється фосфатуванням. Маслос’емноє кільце має пружину-розширювач, шліфовану по торцях і по зовнішньому діаметру.

Скільки коштує «ВАЗ-2106» і з якими проблемами продається

Середній цінник «Жигулів» на вторинному ринку. 45 тис. Рублів. Причому екземпляри першого року випуску (1976), кінця 80-х і автомобілі останнього, 2006 року, відрізняються в ціні незначно. Різниця коливається в середньому діапазоні 5 тис. Рублів.

Деякі автомобілі ранніх років, родом з СРСР, продаються дорожче і швидше, ніж авто 2000-х. Пов’язано це, швидше за все, з тим, що такі «Жигулі» беруть на реставрацію, призводять до заводського виду і продають як колекційних, раритетних екземплярів.

Яке авто ви б не вибрали, перевірте історію перед покупкою: вона не завжди бездоганна. Ось приклад. Машина 1990 року збувається після двох власників. Під капотом стоїть той самий популярний мотор 1,5 л, пробіг для 30-річного авто цілком прийнятний.

Після перевірки виявилися реєстраційні обмеження. Поки продавець не зніме їх, ви не зможете переоформити машину на себе.

А ось другий автомобіль. 1998 рік, 200 тис. Км пробігу.

У звіті avtocod.ru відобразилося одне ДТП.

Ступінь ушкоджень невідома. Якщо на огляді не помітите істотних недоліків, автомобіль можна взяти.

Чем Советский автомобиль ВАЗ 2103 был лучше ВАЗ 2106?

Також читайте: П’ять фактів за і проти покупки Lada Vesta

Характеристики двигуна ВАЗ 2103

Технічні характеристики двигуна 2103 відображають його положення в лінійці моторів АвтоВАЗу. Його встановлювали на моделі ВАЗ 2103, 21023, 21043, 21053, 21061, 2107. Це рядний чотирициліндровий карбюраторний двигун внутрішнього згоряння з двома клапанами на циліндр, який працює на бензині марки АІ-92. Для роботи мотора використовують масло від 5W-30 до 15W-40, при цьому витрати складають 700 г на 1000 км пробігу.

Основні характеристики мотора ВАЗ 2103

Найменування. показник.
довжина. 565 мм.
Ширина. 541 мм.
Висота. 665 мм.
Діаметр циліндра. 76 мм.
Хід поршня. 80 мм.
Ступінь стиснення. 8,5.
вага двигуна. 121 кг.
Компресія двигуна ВАЗ 2103. 1 МПа (10 бар).
Максимальна потужність при швидкості обертання колінчастого вала 5600 об / хв. 71 кінська сила.
Максимальний крутний момент при 3400 об / хв. 104 Нм.
Витрата палива при русі по трасі. 6,9 л на 100 км.
Витрата палива в міському циклі. 9,4 л на 100 км.
Витрата палива в змішаному циклі. 8,9 л на 100 км.

У процесі життєвого циклу ВАЗ 2103 неодноразово проходила доопрацювання двигуна і його вдосконалення. Були створені інжекторна версія мотора, варіант з безконтактною системою запалення і маса інших. Ці модифікації відрізняються поліпшеними технічними характеристиками.

Ресурс двигуна ВАЗ 2103, що заявляється заводом-виробником, становить 125 тисяч км. На практиці ресурс нерідко вдвічі перевищує заявлений.

Чи варто купувати «Жигулі» і кому

«Шістка», незважаючи на вік і застарілий зовнішній вигляд. цілком собі хороший автомобіль. Вона завжди буде користуватися попитом і завжди знайде покупців.

Її можна взяти як першу машину або як доповнення до іномарки для поїздок на дачу. Але за умови, що ви розумієте, що це за автомобіль і як за ним доглядати, інакше отримаєте суцільне розчарування.

Також машина підійде фанатам гаражних справ. тим, хто любить наосліп загортати кріплення, відкручувати «прікіпевшіх» гайки, бути зварювальником і маляром в одній особі.

Ви ніколи не замислювалися, що певний вхід куди-небудь завжди ототожнюється з дверима? Тобто, якщо Ви хочете кудись потрапити в матеріальному сенсі. Ви найчастіше відкриваєте двері. Попросту беретеся за ручку, відкриваєте двері і потрапляєте туди, куди прагнули в даний момент.

У житті Сергія з Москви теж одного разу з’явилася така двері. Задня права Двері його ВАЗівської «шістки». Вона ознаменувала початок нелегкого для нашого героя шляху. шляху здійснення чергової залізної мрії, а просто кажучи споруди автомобіля.

«При чому тут двері ?!» і «Скільки можна вже про двері?». здивовано запитаєте Ви. А при тому, що саме з цієї Двері почався процес кардинальної зміни вигляду автомобіля, а конкретно. процес «іржавіння» кузова, і на наш скромний авторський погляд, саме завдяки цій самій Двері ми отримали те естетичну насолоду укупі з абсолютним подивом від зовнішнього вигляду, який в свою чергу отримала машина.

Безумовно, до початку цього процесу автомобіль Сергія вже «мав вигляд»: прийнятний статики, вайтволи, модні протитуманні фари, хромовані ковпаки, та й взагалі багато хрому кругом, в загальному все по «Ресто» канонам і як годиться для початку «десятих». Крім цього, на той момент у Сергія був і ще один проект. ВАЗ-2102. Але чогось Сергію не вистачало. Можна сказати, що Двері послужила відправною точкою переходу до абсолютно антогонічной стороні стилю. З акуратною, пестрящей відблисками на сонці машинки, ми отримали справжнього бунтаря. І якби Джордж Міллер знімав «Божевільного Макса» в Росії, то, повірте нам, офіцер Рокатанскі їздив би саме на цій тачці, в цьому немає ніяких сумнівів.

Одним з нагальних питань з боку відвідувачів виставок і сусідів по потоку є питання «Як ?!». І якщо на питання з ряду «Чому?», «Навіщо?» і «Для чого?» можна відповісти: «Тому що мені так захотілося, та й взагалі це стиль, чувак» і мовчки піти, нічого більше особливо і не пояснюючи, то на перше питання відповісти набагато складніше. Ми передбачали, що дане питання виникне і у наших читачів, тому наполегливо з’ясували як це відбувалося у автора проекту. Хочеться попередити, що процес «іржавіння» вельми копіткий. варто пам’ятати, що природа намагається роками, щоб Ваш автомобіль прийняв той вигляд, до якого прагнув Сергій. За допомогою простого і всім знайомого пристрою під назвою «болгарка», дбайливо доповненого зачисним диском, видаляється лакофарбове покриття, після чого на метал наноситься склад на основі соляної кислоти, і метал в свою чергу приймає характерний іржавий відтінок, відмивається і покривається лаком алкіду. Так Сергій поступив з Дверима, потім з капотом, а потім, як це часто буває, не витримав і взявся за залишилися деталі кузова, залишивши незайманою тільки дах. До речі, незаймана «варварським способом» дах допомагала уникати неприємностей при відносинах з Дорожньо-патрульної Службою. колір машини в ПТС був і залишається білим, як і сама дах на той момент. Але врешті-решт у Сергія спрацював ген перфекціонізму і він розквитався і з нею. В результаті ми отримали те, що бачимо. повний РЕТ-лук, анархію і свавілля на колесах.

Під капотом колісниці ховається стоковий 76-сильний карбюраторний мотор, об’ємом 1.6 літра. Мотор пережив повний ребілд без внесення технічних змін, на відміну від коробки. Після першого тріп на ті ж самі «Граблi», Сергій зрозумів, що чотирьох ступенів механічної коробки передач, встановленої інженерами АвтоВАЗу мало: на трасі швидкості не вистачає, в салоні шумно, машина перенапружується. на тахометрі 3000 оборотів, а показники спідометра усередині впираються в 90 кілометрів на годину. Загалом суцільне розчарування, адже для далеких відстаней цього дійсно мало. Власник, розуміючи, що проект буде їздити по фестивалях неосяжної Росії і ближнього зарубіжжя. взяв і «свапнул» пятіступка. Машина стала веселіше і змогла випустити весь той пар, який стримувала підла четверта передача старої коробки.

Жигулі зібрані на статиці. Чому? Відповідь проста. у Сергія, як ми вже говорили, є ще один проект. «двійка», і на неї встановлена ​​пневмопідвіска. Збираючи другу машину, він прийшов до суворого чоловічого рішенням. це буде статика. Просто тому що він так захотів. Посудіть самі. машина, що викликає емоцію в сукупності своїй сполучає захоплення і відторгнення упереміш зі страхом і насолодою просто зобов’язана жахливо шкребти днищем об асфальт і плескатися іскрами в сусідів по потоку і вражених пішоходів не тільки тоді, коли хоче власник, а абсолютно завжди. Просто тому що так хоче вона. І ніяк інакше.

Як і раніше, у машини дуже багато хром-елементів, включаючи колеса і навіть підкапотний простір. Але тепер приймати на себе і відображати промені сонця на вулицях міста і фестивалях приречені тільки вони.

Сам автор і власник проекту отримує виключно позитивні емоції від своєї роботи і лише трохи соромливо каже, що заїжджати в гараж на статиці все-таки важкувато. Сергій вважає, що проект майже закінчений, але в той же момент розуміє, що натхнення і досконалість не має меж.

Ця машина SEED Вішес від Стенс-культури. Вона жахає і одночасно змушує їй захоплюватися, чи не так?

Втілюючи в собі якусь первісну міць, вона робить тебе перед нею безсилим. Як співав Іггі Поп за часів The Stooges:

Отличие ВАЗ 2103 от ВАЗ 2106|В чем разница?

Чим хороша підвіска «Жигулів»

На всіх моделях «ВАЗівської» класики конфігурація підвіски однакова: попереду незалежна многоричажка зі стабілізатором поперечної стійкості, ззаду. залежна балка.

В управлінні «шістка» м’яка і здається трохи незграбною. При проходженні нерівностей вона відчутно завалюється в яму. На хиткості в поворотах позначається м’якість і конструкція задньої підвіски. Також легка задня частина автомобіля здорово підстрибує на купині, чому при їзді понад 100 км / год стає дійсно страшно.

Головне достоїнство ходової. високий кліренс (17 см). Можна спокійно пересуватися по вибоїстих дорогах і не боятися пошкодити днище або мотор.

Мінусом підвіски можна назвати кульові шарніри важелів і кермові тяги. Через конструктивних особливостей ходової і якості вітчизняних доріг деталі розхитуються, пильовики на кульових рвуться і погіршують управління. За капітальний ремонт віддасте близько 5 тис. Рублів.

Зробити ревізію і замінити всі витратні матеріали краще відразу при покупці. Це убезпечить від додаткових грошових вливань в майбутньому і додасть впевненості в їзді.

Також читайте: Не все так погано: плюси і мінуси LADA Largus

Експлуатація двигуна троячки

В цілому експлуатація двигуна не викликає особливих проблем. Своєчасне виконання регламентних робіт, заміна масла, регулювання карбюратора ВАЗ 2103, застосування якісного моторного палива забезпечують тривалий період роботи мотора. Є в експлуатації двигуна і своя специфіка, яку треба враховувати.

Одна зі специфічних рис двигуна 2103 полягає в тому, що ланцюговий привід газорозподільного механізму не має натяжителя ланцюга. Це призводить до необхідності періодичної ревізії, а в деяких випадках потрібно і відновлення штатної працездатності. Регламентна періодичність такої ревізії становить 10000 км. Маючи деякий досвід, можна виконати це регулювання своїми руками. Ось покрокова схема дій:

 • повністю відкрутити колпачковую гайку натяжителя;
 • пальцем контролюючи положення штока натяжителя, поверніть колінвал на 1-1,5 обороту в напрямку його обертання;
 • як тільки шток натяжителя втопиться, пружина автоматично відрегулює натяг ланцюга через башмак;
 • закрутіть колпачковую гайку.

Іншою важливою регламентної процедури при експлуатації мотора ВАЗ 2103 є регулювання теплових зазорів клапанів. Необхідності ремонтувати клапан виникає, коли присутній виразний стукіт в двигуні на малих обертах. Регулювання здійснюється в наступному порядку:

 • Зіставте мітки на шестерні і корпусі распредвала.
 • Широким щупом 0,15 мм відрегулюйте 8-й і 6-й клапани.
 • Проверните колінвал на 180 градусів і відрегулюйте 4 і 7 клапани.
 • Проверните колінвал ще на 180 градусів, щоб виставити 1 і 3 клапани.
 • Знову поверніть колінвал на 180 градусів для регулювання 5 і 2 клапанів.

Провертати коленвал можна прокочуючи автомобіль вперед на четвертій передачі.

Місце в лінійці двигунів ВАЗ

Вся класична лінійка АвтоВАЗу являє собою перероблений мотор моделі Fiat 124. Переробка була аж ніяк не косметичної, вже модель 2101 (1970 рік) помітно відрізнялася від прототипу. Шток перенесли в верхню частину мотора, на 3 мм збільшили діаметр поршня, а на 5,5 мм зменшили його хід. Тоді ж двигун став приемистостью за рахунок короткоходности.

Слідом з’явився мотор 21011, діаметр циліндра якого збільшили ще на 3 мм до величини 79 мм. За рахунок цього збільшився робочий об’єм двигуна, трохи підросла потужність. У 1972 році вийшов у світ ВАЗ 2103. перша чотириокого модель «Жигулів». Вона оснащувалася новим і найпотужнішим на той момент мотором в 71 кінську силу. Діаметр циліндра повернули до значення 76 мм, а хід поршня збільшили на 14 мм. Робочий об’єм склав тисячу чотиреста п’ятьдесят два кубічних см. Цей мотор довгий час мав репутацію самого живучого. Навіть пробіг в 250 тисяч км не є для нього незбагненною величиною при правильному догляді і штатної експлуатації.

Наступник мотора 2103 (двигун 2106) відрізняється від тільки збільшеним до 79 мм діаметром циліндра.

Порівняння ВАЗ-2103 і ВАЗ-2106

Що прийшла на зміну ВАЗ-2103, нібито «нова» модель автомобіля аж ніяк не була якоюсь абсолютно новаторською або інший. Зміни, які в ній були передбачені, виявилися мінімальними, а й про них варто було б розповісти:

 • Головна відмінність двох моделей цих автомобілів полягало в обсязі їх двигуна. Так, в тому випадку, якщо в ВАЗ-2103, передбачено двигун, об’ємом в 1,5, то вже в ВАЗ-2106, двигун був обсягом в 1,6 літра.
 • Відмінності в кузові двох цих моделей. мінімальні і зводяться до передніх фарах і решітці радіатора, які зазнали зміни в ВАЗ-2106. Зовні, вони стали трохи більш строгими. До всього іншого, трохи більше стало відстань між фарами однієї з пар. Що стосується решітки радіатора, то в ВАЗ-2106, вона була зроблена з пластику, в той час, як в ВАЗ-2103, той же елемент кузова був металевим.
 • ВАЗ-2103, не мав можливості похвалитися наявністю кнопки аварійної сигналізації. У новій версії цієї моделі автомобіля, така вже була присутня.

Відмінні риси ВАЗ-2106

З виробництва цю модель зняли відносно недавно, всього вісім років тому. Незважаючи на те, що зміни в ній були не такими вже й значними, «шістка» користувалася у вітчизняних автомобілістів навіть ще більшим попитом. Серій цього автомобіля було відразу-ж кілька. Залежно від них, ВАЗ-2106, міг бути оснащений чотирьох-, або-ж п’ятиступінчастою механічною коробкою передач.

Якщо вести мову про заднеприводном ВАЗ-2106, то слід було б відзначити те, що він, міг розвивати швидкість до 150 км / ч. При цьому, принаймні згідно словами виробника, зберігався підвищений комфорт водія, а також кожного з його пасажирів. До речі кажучи, дві цих моделі, призначалися для небагатих людей, для середнього класу, як його зараз прийнято називати.

Чим відрізняється ВАЗ 2103 від ВАЗ 2106

ВАЗ-2103 і ВАЗ 2106, які набагато частіше називають просто «трійкою» і «шісткою», мають досить багато подібностей. Напевно, саме через них, прості споживачі і задаються питанням: чи існують такі аспекти, які відрізняють дві моделі цих автомобілів? Скажемо відразу, такі відмінності існують. Але, в більшій мірі, вони зводяться до «нутрощів» цих автомобілів і лише мінімально поширюються на їх зовнішній вигляд і зокрема, на кузов.

Що собою являє ВАЗ-2103?

Цей автомобіль, почали випускати на відомому Волзькому автозаводі ще дванадцять років тому. Початкове виробництво цих машин, було запущено в період з 1972 по 1984 рік, якщо бути точним. Розробка цього автомобіля велася не тільки вітчизняними конструкторами. Цим процесом займалися також і фахівці італійської фірми Fiat. Зважаючи на це, немає нічого дивного в тому, що зовні, наш ВАЗ-2103, є практично ідентичним своєму італійському оригіналу. У сімдесяті роки, цієї моделі автомобіля, вдалося зробити справжній фурор серед переважної більшості радянських автомобілістів. Настільки популярним його робив не тільки колись привабливий зовнішній вигляд, але також і потужні «нутрощі», завдяки яким, цей автомобіль, міг розвивати просто неймовірні на той час, швидкості, приблизно 100 км / год за якихось, сімнадцять секунд.

Що відрізняє ВАЗ-2103 від ВАЗ-2106?

Різними ці автомобілі робить обсяг їх двигунів і як цілком очевидний наслідок, абсолютно різна швидкість. До речі кажучи, навіть не дивлячись на те, що вище вона у шостої моделі, «трійка» як і раніше краще в плані розгону. Їх зовнішні відмінності помітні в дизайні задніх ліхтарів, передніх фар, а також решітки радіатора, яка в ВАЗ-2106, зроблена зі звичайного пластика. До того ж, в «трійка» відсутня кнопка аварійної сигналізації, а в «шістці» такий недолік був усунутий.