Як відключити сигналізацію Starline А91 без брелока

Аварійне відключення сигналізації

сигнал, starline, брелок

Можна використовувати один з варіантів, про які вже йшлося вище. Перший варіант. через сервісну кнопку під назвою Valet. При другому застосовують коди з цифр, індлівідуально розроблені для покупців сигналізації без брелока.

Деактивация звуку на сигналізації Starline

Актуальність наступної інструкції зберігається при будь-яких моделях, в тому числі. для Starline A93.:

 • Шукають клавішу зі «зірочкою», потім. натискають її, утримують деякий час. Зазвичай це 3 кнопка зліва. Після появи звуків у вигляді спеціальних сигналів все відпускається.
 • З’явиться екран, де користувачеві пропонують вибрати одну з наявних опцій. 2 кнопка зліва позначає замкнений замок. «Перекреслені динамік». це і є беззвучний режим, який зараз необхідний.
 • Натискання на кнопку із зірочкою. Алгоритм введення зберігається стандартний.
 • Якщо пульт не функціонує належним чином, або брелок загублений. треба використовувати секретну кнопку Valet. Її місце розташування вибирає користувач, попередньо проконсультувавшись з фахівцем.
 • Можна повністю від’єднати одну з клем від акумуляторної батареї, щоб вимкнути функцію.

Відключення режиму безшумної охорони

Передбачається, що за певний час затискають кнопку 1 на керуючому пристрої. Натискання на другу буде вже більш коротким. Головне. виконати останню дію після появи звукового сигналу. Розблокування дверей відбувається після дворазового моргання поворотних сигналів. Значок замка на пультової дисплеї повинен зникнути, сигналізація. працювати нормально.

Розблокування сигналізації Starline в машині

Від втрати або поломок на брелках не захищені навіть самі акуратні власники пристрою. Запустити двигун без повного блокування не вдасться, хоча зберігається кілька варіантів для проникнення в автомобіль.

Розблокування брелока Starline

Захист від ненавмисних дій. головна причина для розробки блокувальних режимів виробниками. Зазвичай для цього одночасно затискають 1 і 4 кнопки, або 2 і 4. Остання стає основою для відключення сигналізації Starline.

Спочатку сигнал пролунає в звуковому вигляді, потім з’явиться в текстовому. Одночасне натискання кнопок 1 та 4 найчастіше призводить до розблокування.

Отключение сигнализации Starline A91 без брелка

Як відключити сигналізацію з брелока?

І в цьому випадку використовується кнопка Valet, яку натискають три або чотири рази. Головне. попередньо відкрити автомобільну двері, навіть якщо після цього сигналка починає працювати. При використанні двозначного коду треба дочекатися, поки аварійні сигнали змигнуть чотири рази. Головне. не забувати про правило 20 секунд, при порушенні якого власникам Starline на машині доведеться все повторювати заново.

Як відключити сигналізацію різних моделей без брелока: покрокова інструкція

Почнемо з розгляду порядку для серій A1, 9, 8, 4:

 • Машинна двері відкриваються за допомогою ключа. Це не аварійний метод.
 • Запуск двигуна не потрібно, тільки активація запалювання.
 • Далі йде застосування кнопки Valet. У випадку з 1 і 2, 4 моделями необхідно триразове натискання. В інших вже треба 4 рази, на протязі не менше 20 секунд.
 • Відключення запалювання. Якщо все правильно. відбувається деактивація систем. Символи не повинні з’являтися.

У випадку з іншими різновидами відключення допустимо тільки при наявності секретних кодів. Для A6 це роблять так:

 • Ключем відмикають дверні механізми, вставляють в запалювання. У Starline А91 порядок дещо змінений.
 • Valet тулиться на протязі 20 секунд, відповідно до інструкції від виробників.
 • Запалювання відключається, заново включається. Це означає, що скинути вийшло.
 • Valet, натискається певна кількість разів залежно від коду і його змісту. Так само діють у випадку зі Starline А61.
 • Далі йде повторна активація запалювання. Система деактивовано. Іноді трапляється й так, що брелок не знімається з охорони. Тоді проводять додаткову діагностику.

Схожі правила застосовуються для власників моделей A61, 91. Але тут потрібно уважно придивлятися до поворотним сигналам. Вони повинні моргати певну кількість разів. Тоді власник отримає підтвердження правильності виконання дій. З охорони без брелока зняти машину не так вже й складно.

Відключення датчика капота на Starline А91 через брелок

Єдиний спосіб його відключити, в разі виникнення проблем з роботою (наприклад, помилкові спрацьовування, що заважають дистанційного заводу двигуна). від’єднати від основного блоку провід, що зв’язує датчик з останнім.

Відключення звуку і вібрації на брелоку

Щоб відключити ці функції без деактивації сигналізації машини необхідно натиснути четверту клавішу і утримувати до появи меню налаштувань. Після цього короткими натисканнями тієї ж клавіші знаходять меню відключення спочатку звуку, а потім і вібрації. Для самого виключення використовують кнопку 3. Крім того вимкнути опцію можна через додаток на смартфоні.

Як відключити іммобілайзер

Необхідність в активації цієї функції є не завжди. При необхідності її повної дезактивації від автовласника потрібно довгий затискання кнопки номер три до того як пролунає звуковий сигнал. Коли це станеться, то з її ж допомогою (але вже короткими впливами) вибирають іконку «ІММО» в нижній частині дисплея. За допомогою натискання кнопки 1 підтверджують вибір і чекають звукових сигналів від брелка, а також миготіння габаритних фар.

Для тимчасового відключення функції іммобілізації мотора використовують короткочасне натискання клавіші номер два на пульті управління. Такого ж результату досягають за допомогою натискання на сервісну клавішу Валет.

Можна деактивувати цю функцію контролю каналу зв’язку

Вимкнення вже включеного режиму відбувається через наведення курсору на індикатор.

Відключення автопрогрева на сигналізації

Автоматичний прогрів двигуна включається кожен раз, коли відбувається запуск ДВС з брелока, якщо він запрограмований. В такому випадку він відключається так само автоматично, якщо мотор не завівся після чотирьох пусків стартера. Якщо ж виникає потреба в повному відключенні функції, то потрібно зайти за допомогою третьої кнопки в меню настройки автозапуску і, вибравши відповідний пункт меню, вимкнути повтор включення стартера.

‼️Аварийное отключение сигнализации ‼️ StarLine без брелка, как отключить сигнализацию.

Відключення блокування двигуна

Виконується коротким натисканням другий кнопки основного пульта управління сигналізації Starline A91.

Як відключити режим антіограбленія

Режим призначений для запобігання не тільки викрадення авто, а й пограбування його салону. Для цього відбувається автоматична постановка на сигналізацію спільно з блокуванням двигуна. Вимкнути його можна як за допомогою брелока, так і без нього.

Включений режим недопущення крадіжки вимикається як основним, так і додатковим брелоком, через натискання другої клавіші. Натискань повинно бути два і обидва. короткі. Після першого машина перестане видавати постійні тривожні сигнали і почне блимати світлодіод. А після другого. розблокується двигун і повністю відключиться сигналізація.

 • вимикають запалювання, виходять з авто і закривають двері;
 • відкривають двері знову і сідають в салон;
 • закривають двері зсередини;
 • включають запалювання транспортного засобу;
 • знаходять сервісну кнопку Valet і утримують її протягом трьох секунд;
 • вимикають запалювання і залишають салон автомобіля.

Машина повинна прореагувати двома короткими сигналами штатної сирени охоронного комплексу.

Відключення будильника на сигналізації

Насамперед натискають клавішу під номером три. Після того як почне блимати індикація будильника, так само короткочасно впливають на другу кнопку. В результаті, іконка, яка вказує на роботу функції повинна зникнути повністю.

Аварийное отключение сигнализации Starline а93/а63/е93/е91/е61/е63 | Снятие с охраны без брелка