Автозапуск Starline які кнопки натискати на механіці

Вимкнення режимів автозапуску

Система автозапуску в сигнализациях Starline. корисна опція, особливо в автомобілях, експлуатованих в суворих російських умовах.

В процесі експлуатації системи слід пам’ятати:

автозапуск, starline, кнопка, натискати
 • система автозапуску працює незалежно від місцезнаходження основного брелока, він може бути навіть вимкнений, перебувати поза зоною дії, тому перед від’їздом в тривале відрядження не забувайте деактивувати функцію автозапуску;
 • час автозапуску по будильнику може відрізнятися від запрограмованого на плюс-мінус три хвилини;
 • автозапуск по будильнику потрібно активувати на кожний наступний запуск;
 • якщо при програмуванні тривалості роботи двигуна обрана опція «без обмеження», максимальний час роботи обмежується 30 хвилинами.

Якщо втягує реле стартера клацає стартер не крутить. що робити в цьому випадку.

Автосканером для діагностики автомобіля з виведенням інформації на смартфон стали популярні серед автолюбителів.

Правила застосування аварійної сигналізації https://voditeliauto.ru/voditeli-i-gibdd/pdd/primenenie-avarijnoj-signalizacii-i-znaka-avarijnoj-ostanovki.html і знаку аварійної зупинки.

Особливості та характеристики автозапуску Starline B9

Охоронна система Starline Б9 з автозапуском доступна сьогодні всім російським автомобілістам. Дана опція є дуже зручною, адже дозволяє заводити двигун дистанційно, виходячи з ряду параметрів: запуск за часовим проміжком, будильнику, заряду акумулятора, температурі в салоні або моторі.

Власник авто, обладнаної автосигналізацією Starline B9 Dialog або Twage може завести машину на прогрів з дому, а вийшовши. сісти вже в теплий і прогрітий автомобіль. З даної статті можна дізнатися, як саме здійснюється віддалений пуск двигуна, а також як програмувати основні настройки.

2.2. періодичний автозапуск

 • Для включення автозапуску по інтервалу переведіть курсор на іконку циферблата способом, як показано на малюнку нижче.
 • Піде один світловий сигнал автомобіля, протягом чотирьох секунд на екрані буде відображатися поточне значення інтервального автозапуску (2H. 2 години, 4H. 4 години і т.д.).

  Короткими натисканнями кнопки 1 змінюйте значення періодів автозапуску. Кожне натискання збільшує інтервал на 2 години.

  Коли виберіть потрібний вам інтервал автозапуску натисніть кнопку 1 довго або просто нічого не робіть протягом 4 секунд. Прозвучить 2 сигналу брелока, на його екрані іконка загориться на постоянку, показуючи, що автоматичний запуск по інтервалу активований.

  Через кілька секунд відбудеться автозапуск двигуна. Ви можете його відразу заглушити або дати пропрацювати запрограмований час.

  Налаштування автозапуску

  Щоб налаштувати автозапуск на автосигналізації Starline Б9 доведеться увійти в спеціальний режим програмування. Для цього буде потрібно сервісна кнопка Valet. Цю клавішу монтують в прихованому від очей місці, але в той же час зручному і легкодоступному для власника авто. Установники точно знають місце розташування кнопки, але якщо воно невідоме, варто перевірити:

  • простір під передньою панеллю поблизу блоку запобіжників. Буде потрібно знімати декоративні кришки;
  • внутрішні кишені відсіків для дрібниці в дверних картах;
  • простір на центральному тунелі між передніми сидіннями;
  • місце під рульовою колонкою або поблизу педального вузла.

  Також буде потрібно наявність основного або запасного брелка, прив’язаного до даної сигналізації. Після цього можна здійснювати настройку.

  1.1. Особливості дистанційного і автоматичного запуску двигуна

  Чи не вийде завести з брелка двигун і здійснити автозапуск, якщо:

  • натиснута педаль гальма;
  • відкритий капот;
  • вимкнений ручне гальмо;
  • запалювання включене;
  • не виконано програмна нейтраль для авто з МКПП.

  При запуску автоматичному або дистанційному Starline A93 робить чотири спроби. Якщо протягом цих спроб двигун не завівся, то на брелоку в разі, якщо він знаходиться в зоні видимості блоку, з’являється іконка «ОС7», сам брелок видає 4 сигналу і 4 рази блимають світлові сигнали авто.

  На самій-то справі це ніяка не ОС7, а напис ОСТ від слова «зупинка». Але чомусь більшість користувачів думають, що це саме ОС 7.

  Якщо дистанційно або автоматично заведений двигун затихне до закінчення запрограмованого часу, то Starline А93 зробить ще один цикл запуску.

  Автоматичний запуск по температурі можна включити незалежно від стану функцій автозапуску по інтервалу, по напрузі і по будильнику.

  Starline помилка ос 7

  Як писалося вище напис ос 7 на брелоку Starline А93 означає або зупинку двигуна по команді, або неможливість дистанційного і автоматичного запусків.

  LADA Granta автозапуск. Сигнализация с дистанционным запуском Старлайн А93, демонстрация работы

  У першому випадку на цей напис не варто звертати уваги. А ось у другому вона вказує на наявність якоїсь проблеми, яка не дає правильно функціонувати автозапуску.

  1.2. Підготовка до дистанційного і автоматичного запуску на машинах з механікою

  На автомобілях з ручною коробкою необхідно виконати спеціальну процедуру для можливості автозапуску. програмну нейтраль. Виконання цієї процедури гарантує, що автомобіль не залишиться на включеній передачі після виключення запалення.

  Невиконання програмної нейтралі не дасть завести автомобіль дистанційно. Також неможливі будуть і будь-які автозапуску. На дисплеї брелока Starline А93 в цьому випадку буде писатися все та ж ОС 7 (ОСТ).

  Автозапуск по часу

  Щоб включити цю функцію потрібно вибрати на дисплеї іконку 2. Машина один раз моргне фарами, а на брелоку пролунає мелодійний сигнал. Тепер через заданий власником час сигналка сама буде періодично запускати двигун.

  Якщо після першої спроби машина не завелася, піде друга. При цьому час прокрутки стартера буде збільшено на 0,2 секунди. Таймер розрахований на 4 спроби завести двигун. Якщо і після четвертої спроби движок не завівся, спрацьовує звуковий сигнал на брелоку. Щоб налаштувати прогрів двигуна за часом послідовність дій така:

  • Натискається і тримається довго кнопка на брелоку (зірочка).
  • Брелок коротко пискне, але кнопку тримати натиснутою, після другого звукового сигналу кнопочку відпустити;
  • Замигает крайня ліва іконка (1) на панелі;
  • Коротко натискаючи кнопку, переміщаємося на іконку вентилятора;
 • Одним коротким натисканням кнопочки. брелок відіграє мелодію;
 • Почекати секунд десять поки не пискне брелок, а іконка з вентилятором залишиться затемненій;
 • Функція інтервального запуску активована.
 • Відключається таким же чином, але вибір підтверджується кнопкою (відкритий замок) При успішному запуску двигуна на екрані з’явиться зображення вихлопних газів. Сам автомобіль 3 рази моргне фарами і тричі подасть звуковий сигнал.

  Як налаштувати автозапуск за часом, температурою

  Сигналізацію Starline A91 Dialog допускається налаштувати таким манером, що вона в автоматичному режимі буде запускати двигун по температурі повітря (як правило, мінусовій) або через конкретний проміжок часу.

  Як завести машину з брелока

  Відомо, що у охоронної системи Starline А91 є автозапуск двигуна. Але перед цим необхідно виконання ряду обов’язкових дій:

  • Перевести ручку КПП в положення нейтраль (вимкнути всі передачі);
  • Вимкнути запалення і витягнути з нього ключ (двигун повинен бути включений);
  • Активувати гальмо стоянки.
  • Щільно закрити всі двері, а також капот і кришку багажника;

  Якщо жінка пропустила якийсь етап, віддалений запуск неможливий. Але при правильній підготовці машини (мотор заглушений самої сигналізацією), її можна завести з пульта різними варіантами.

   Натиснути і утримувати три секунди кнопочку і після звукового сигналу швидко натиснути кнопку:

  Або періодичний запуск двигуна з брелока:

  Особливо ця функція актуальна в зимовий час, коли потрібен періодичний прогрів двигуна. Брелок Starline a91 може автоматично запускати двигун для прогріву (через 2, 3, 4, 24 години).

  Причини, за якими автозапуск не працює і як їх усунути

  Автозапуск з пульта Starline a91 цілком може зламатися в процесі експлуатації. Найчастіше причину потрібно шукати не в застарілих деталях, а в неправильній експлуатації системи або її установки. Якщо не працює автозапуск, також можуть проявитися проблеми з неправильно вибрано параметр програмного забезпечення.

  Активуємо режим автозапуску по температурі

  Така функція буде працювати при дотриманні деяких умов:

  StarLine A93. Как подготовить автомобиль к автозапуску на механике?

  Активується довгим натисканням кнопки 3 (зірочка) до появи звукового сигналу від брелока. він повинен пискнути один раз. На дисплеї стане моргати вкрай ліва іконка (1) внизу екрана. Короткими натисканнями на кнопку 3 пересуваємося по меню до третьої зліва позиції (квадратик 3) з символом термометра. Після того як переконалися, що активована потрібна функція, натисніть кнопочку на корпусі для того щоб активувати цей режим (цей режим відключається натисканням кнопки 2 на корпусі), а на місці показань годин з’явиться критичне значення температури мотора після якого буде відбуватися його автозапуск. Після того як значення температури висвітилося, нічого жати не треба. через 8-10 секунд сам пульт-брелок пискне і на дисплеї знову здадуться годинник, а третя іконка (з термометром) залишиться темною. Станом цій іконці видно запущений режим автозапуску по температурі: темна. режим активний, світла. скинутий.

  Як налаштувати автозапуск на Starline A91

  Незважаючи на те, що сигналізація Starline a91 з класу бюджетних моделей охоронних систем, вона відповідає всім вимогам захисту такого роду пристроїв. У неї потік даних йде по 8 плаваючим каналах з 128. бітовим кодом шифрування з функцією інтелектуального автозапуску. Це ускладнює перехоплення сигналу, так як система сама при кожній діалогової зв’язку «брелок-автомобіль» автоматично вибирає радіочастоту, що в міських умовах з радіоперешкодами має важливе значення.

  Найбільш часті причини до поломок

 • Двері машини не закриваються з пульта. Справитися з проблемою можуть допомогти майстра в сервіс-центрах. Необхідно перевірити і визначити які є місця розривів в ланцюзі між основним блоком і дверима, відповідність технічним вимогам проводів-актуаторов і як запрограмований імпульс закривання дверей.
 • Перестав працювати автозапуск. Найчастіше причина криється в несправній проводці. Вона може бути пошкоджена. Також невірно поставлений обхідник іммобілайзера (швидше за все самої антени). Треба також перевірити програмування пристрою.
 • Сирена автомобіля не спрацьовує. Поламалася або сама сирена, або стався в розрив в електропроводці. Усунути проблему допоможе повна заміна самої сирени або переукладання електропроводки всієї системи.
 • Як налаштувати автозапуск на сигналізації Starline

  Діалоговий метод шифрування, надійно захищений від зчитувальних пристроїв викрадачів транспортних засобів. головна особливість і гідність сигналізації «Starline». Однак популярна в середовищі вітчизняних автомобілістів сигналізація має ряд додаткових функцій. Зокрема. автозапуск, всю красу наявності якого можна в повній мірі оцінити в суворий зимовий період. Розберемося, як включити автозапуск на сигналізації Starline з брелока. пульта дистанційного керування (ПДУ), а також, скориставшись спеціальним додатком для смартфонів. З’ясуємо, з якихось причин не спрацьовує автозапуск. Проллємо світло на інші питання, прямо стосуються даної теми.

  Факт. Функцію самодіагностики наділені всі моделі охоронної системи «Starline». У разі виходу з ладу якогось елементу системи, автовласник отримає відповідне повідомлення на брелок.

  Автозапуск по будильнику

  Отже, як налаштувати дистанційний автоматичний запуск двигуна автомобіля по будильнику на брелоку. Найперше слід перевірити поточний час на будильнику, а далі по інструкції:

  • активуємо функцію, яка відображається на дисплеї брелока графічним зображенням дзвіночка;
  • перевіривши поточний і встановивши необхідний час, послідовно натиснувши на кнопки і, наводимо курсор на іконку «циферблат» і активуємо автозапуск по будильнику, що підтвердиться спалахом габаритів;
  • підтвердження активації автозапуску по будильнику на брелоку виглядає в появі на дисплеї двох іконок. дзвіночок і циферблат, укупі зі звуковим сигналом.

  Деактивувати функцію можна шляхом наведення курсору на зображення циферблата з наступним натисканням кнопки брелока Дві спалаху габаритів і відсутність дзвіночка з циферблатом на екрані брелока. сигнал про відключення функції.

  Факт. При спробі незаконного проникнення в транспортний засіб охоронна система «Starline» подає гучні звукові та візуальні сигнали. Навіть відключивши звукову сирену, лиходіям не вдасться нейтралізувати сигнал тривоги, що надходить на пульт охорони, телефон або пейджер автовласника.

  Автозапуск по часу (таймером)

  В рамках відповіді на запитання, як включити автозапуск двигуна з брелока охоронної системи за певним часу (таймером), пропонуємо увазі наступну інструкцію:

  • наводимо курсор на значок «пісочний годинник», натиснувши послідовно на кнопки і;
  • спалах габаритів, звуковий сигнал на брелоку і поява на його дисплеї значка «пісочний годинник» свідчать про включення функції і початку прогріву двигуна транспортного засобу протягом запрограмованого часу.

  Деактивувати функцію можна повторним наведенням курсора на значок «пісочний годинник» і натисканням кнопки Дворазова спалах габаритів, звуковий сигнал і зникнення графічного зображення на РК-екрані брелока свідчать про відключення функції.

  Як налаштувати автозапуск по температурі, часу, будильнику з брелока

  Автозапуск з брелока двигуна транспортного засобу можна здійснити дистанційно щодо показника температури, за часом, будильнику. Перш ніж налаштувати автозапуск за допомогою одного з трьох варіантів, необхідно виконати наступні вимоги:

  • рукоять КПП (коробки перемикання передач) повинна знаходитися в нейтральному положенні. передачі відключені;
  • двері транспортного засобу та капот слід закрити;
  • запалювання відключити;
  • активувати ручне гальмо автомобіля.

  Будь-яка модель охоронної системи «Starline» супроводжується докладною інструкцією, яка детально пояснює, як користуватися автозапуском. Однак не всім вистачає терпіння вивчити її від початку до кінця. Тому відповімо, які кнопки натискати, щоб запустити двигун автомобіля дистанційно. Вийшовши з машини і закривши останню двері, активуємо сигналізацію, а потім здійснюємо такі маніпуляції на брелоку, щоб поставити на автозапуск систему з відстані:

  Автозапуск на Ford Focus 2. Сигнализация StarLine А93. Дистанционный запуск двигателя. очень удобно

  • Тиснемо і утримуємо протягом 3 секунд кнопку
  • Далі, натискаємо на кнопку
  автозапуск, starline, кнопка, натискати

  Факт. Сигналізація «Starline» забезпечує комплексну охорону транспортного засобу. Мотор і запалювання від несанкціонованого запуску, включення. Кузов укупі з вікнами і колесами реагує на поштовхи і удари. Двері, багажник, капот. від злому.

  Як налаштувати автозапуск за додатком для телефону

  Можливість здійснити автозапуск зі смартфона. актуальна опція, так як автовласник може завести двигун транспортного засобу практично з будь-якої відстані, що не скажеш про брелоку, що має обмеження. Для успішного запуску з додатка для смартфона необхідно, щоб охоронна система мала GPS-модуль, куди поміщається SIM-карта будь-якого мобільного оператора. Таким чином, взаємодія між модулем і смартфоном відбувається на рівні діалогу двох абонентів. Автозапуск стане можливим:

  • по дзвінку на SIM-карту модуля;
  • SMS-повідомлення;
  • за допомогою програми для Android, iOS.

  Завантажити додаток «Starline» можна безкоштовно, скориставшись будь-яким майстром установки софта. В результаті власник автомобіля отримає доступ практично до всіх функцій охоронної системи та модуля через комфортний інтерфейс програми, встановленого на мобільний пристрій.

  Увага! Розробники системи «Starline» залишають за собою право в односторонньому порядку вносити зміни, що коректують дизайн і функціональні можливості інтерфейсу додатку для мобільних пристроїв. смартфонів, планшетів і так далі.

  Автозапуск за температурними показниками

  З блоку автозапуску. брелока, так само можна налаштувати дистанційний запуск двигуна транспортного засобу за температурними показниками за бортом машини. Охоронна система відстежує показники термодатчика, встановленого на двигуні автомобіля, і після активізації запускає прогрів мотора на запрограмований відрізок часу.

  Включення опції відбувається в наступному порядку:

  • направляємо курсор на значок «термометр» і здійснюємо коротке натискання кнопки, після чого піде спалах габаритів, звуковий сигнал на брелоку і 4-секундне появу значення поточної температури;
  • короткими натисканнями на кнопку встановлюємо потрібні параметри (кожне натискання змінює показник температури на 30 C);
  • тривале утримання в натиснутому стані кнопки. до звукового сигналу, включає режим автозапуску по температурі за бортом транспортного засобу (два коротких сигналу і поява на дисплеї значка «термометр» показують активацію функції).

  Деактивация опції відбувається стандартним дією. наводимо курсор на значок «термометр» і натискаємо кнопку Дворазова спалах габаритів, звуковий сигнал і зникнення графічного значка на дисплеї брелока підтверджують відключення функції.

  Часто зустрічаються неполадки в сигналізації «Starline» і способи усунення

  Власник новенького транспортного засобу тільки з конвеєра автозаводу прагнути встановити найдосконалішу сигналізацію. З різних причин автовласник стикається з тим, що не працює автозапуск на охоронній системі машини. Наприклад, в процесі автозапуску мотор не заводиться або починає працювати і тут же глухне. Усунення проблеми виглядає наступним чином:

  • необхідно встановити модуль обходу заводського иммобилайзера;
  • перевірити місце розташування ключа (транспондера) в модулі обходу;
  • правильно підключити провід контролю функціонуючого мотора.

  Транспортний засіб з МКПП. перестав працювати автозапуск (мотор не заводиться після 4 спроб). Причина невдачі. не працює обраний алгоритм підключення. Виправляємо наступним способів:

  • заводимо мотор і піднімаємо важіль ручного гальма;
  • при працюючому моторі, виймаємо ключ із замка запалювання;
  • відкриваємо і закриваємо двері з боку водія (інші двері авто повинні бути закриті), ставимо на охорону.

  Одночасно з включенням охоронної системи перестає працювати двигун автомобіля, а на РК-екрані брелока з’являються два значка. «замок» і «сирена».

  Модуль автозапуску Starline А61

  Для пристрою проти комплексу Starline А61, модуль М31. єдина можливість обзавестися опцією автозапуску силової установки. Але це не єдина перевага даного пристрою. Разом з бажаної функцією настройки віддаленого запуску, автовласник також отримує можливість:

  автозапуск, starline, кнопка, натискати
  • відключати дистанційними командами щітки стеклоочистки;
  • вмикати і вимикати дистанційно обігрів крісел або стекол в салоні;
  • імітувати функціонувати інтелектуального замку запалювання;
  • програмувати всі необхідні параметри автозаводу двигуна;
  • імітувати другий сигнал стартера в разі невдалого старту мотора при першому запуску.

  Одне з головних достоїнств модуля. його універсальність. Він може бути без проблем встановлено на будь-яку модель авто, до якого б типу вона не ставилася.

  Схема підключення сигналізації Starline А61 з автозапуском

  Підключаючи пристрій, необхідно враховувати, що використання в авто іммобілайзера з безконтактними мітками, зажадає допомоги фахівців.

  Чи можна на сигналізацію Starline А61 встановити автозапуск

  Якщо в більшості нових сигналізацій від Starline (зокрема А91) є можливість автоматичного запуску двигуна, то в А61 її немає. Для реалізації даної опції необхідно підключення додаткового модуля М31, який допомагає обзавестися і іншими додатковими можливостями.

  Автозапуск по таймеру

  Автозапуск двигуна може здійснюватися з певною періодичністю протягом доби. Така функція називається запуску за таймером. Для її активації застосовують телефонну команду 00671 # н, де:

  • н. період, протягом якого буде заводитися мотор і який дорівнює від 1 до 24 годин.

  Деактивує опцію, набравши і відіславши команду 00671 # 0.

  Автозапуск по часу

  За допомогою модуля М31 можливий автозавод двигуна в заздалегідь призначений час. по будильнику. Для цього використовується проста команда 00673 # ttmmd1-d7, де:

  • ttmm. час, коли функція повинна включитися в годинах і хвилинах;
  • d1-d7. дні тижня від понеділка (1) до неділі (7).

  Щоб відключити будильник, вводять або посилають в повідомленні команду 00673 # 0000.

  Налаштування автозапуску

  Налагодження та включення автоматичного запуску двигуна через модуль М31 на сигналке Starline А61 відбувається за допомогою мобільного телефону. Якщо потрібно завести дистанційно мотор за допомогою дзвінка:

  • дзвонять на номер SIM-карти, яка вставлена ​​в модуль;
  • набирають на телефоні встановлений виробником або обраний самостійно пароль і чекають привітання системи;
  • набирають команду 21 або 26. в першому випадку після заводу мотора необхідно припинити дзвінок вручну, а в другому випадку призвести до втрати з’єднання відбувається автоматично.

  Щоб зупинити автозавод, після дзвінка відправляють команду «20».

  Крім дзвінків допускає настройка та керування за допомогою SMS-повідомлень. Тобто, потрібну команду не набирають під час дзвінка, а відправляють в повідомленні, використовуючи заздалегідь певний алгоритм. Так, для запуску мотора стандартний вид SMS-ки буде наступним: 21004321. Число «21». код заводу, «00». цифри-роздільники значень команд, а «4321». індивідуальний пароль.

  Як встановити автозапуск на сигналізації Starline А61

  Перш ніж приступати до установки необхідно переконатися, що обране місце не знаходиться поблизу від магнітоли або рації. В іншому випадку радіоперешкоди завадять коректної передачі сигналу з брелока і доведеться зробити переустановку.

  В цілому ж, інструкція по монтажу М31 досить проста і допускає самостійну установку пристрою. Щоб поставити модуль, необхідно виконати наступні дії:

  • Насамперед, вставити всередину модуля SIM-карту, яка використовується для зв’язку системи з мобільним телефоном автовласника. Карту ставлять в спеціальний отвір, приховане кришкою. Виконувати цю дію необхідно при вимкненому живленні. Використовувати можна SIM-карти будь-яких операторів, хоча в деяких випадках вони йдуть в комплекті з пристроєм при його покупці. Але споживач не зобов’язаний користуватися тим сімки, які поставляються виробником.
  • На наступному етапі, встановлюється сам модуль. Для нього вибирають досить потайне місце в салоні, але таке, до якого є вільний доступ у водія. Найчастіше, це майданчик за панеллю приладів або контрольним щитком. М31 ставлять так, щоб роз’єм дивився вниз. це захистить прилад від потрапляння вологи. Фіксує на місці за допомогою пластикових хомутів або поставляється в комплекті наклейки. У деяких випадках можливе застосування саморізів. Правильність встановлення грає велику роль, оскільки вібрації машини під час їзди можуть привести до некоректної роботи модуля або навіть його пошкодження.
  • В кінці, підключають модуль. Для цього, його з’єднують з основним блоком управління протиугінного комплексу, використовуючи передбачену виробником колодку з трьома контактами на ній. Потрібний роз’єм пофарбований у синій колір. Для підключення потрібно використовувати той кабель, який знаходиться в комплекті поставки.

  Варто відзначити, що дана інструкція розрахована на підключення до Starline А61. У тому випадку, якщо на автомобіль встановлена ​​інша модель, то замість згаданої колодки для з’єднання центрального блоку з М31 використовують роз’єм стану.