Підібрати масло мобіл по марці автомобіля

онлайн сервіси

Велика кількість різних онлайн сервісів по підбору масла по марці автомобіля здатні значно полегшити вибір для автовласників.

Як правило, такий сервіс є на офіційних сайтах багатьох провідних виробників:

 • Підбір маслаШелл по марці автомобіля на сайті виробника.
 • Сервіс на офіційному сайті виробника Мобіл.
 • Портал французької фірми Мотюль.
 • Сайт німецького бренду Ликви Моли.
 • Сервіс для вибору продукції Кастрол.
 • Вибрати вітчизняне масло Лукойл можна тут.
 • Підбір продукції популярної маркіZIC.
 • Офіційний портал виробника Тотал.
 • Інтернет-ресурс фірмиElf.
 • Підбір масла Idemitsu.
 • Сервіс від марки Windigo.

Ви також можете скористатися будь-яким з універсальних перевірених порталів для підбору моторного масла.

Рекомендації при виборі

Важливо! Вибирайте тільки якісне моторне масло. не варто на ньому економити!

Н е забуваєте міняти масло кожні 10. 15 тис. Пробігу, тоді движок буде працювати довго і не доставити непередбачених турбот.

Mobil Super

Моторне масло Mobil цієї серії відносяться до преміум-класу. Якщо попередня серія повністю складалася з синтетичної нафтохімії, то тут вибір мастил набагато ширше. Чотиризначний числове значення в найменуванні вказує на його хімічну основу: 1000. мінералка, 2000. напівсинтетика, 3000. синтетика. Серія включає п’ять моторних мастил:

 • 3000 X1 5W-40 (АСЕА А3 / В3, А3 / В4, API SN / SM, CF, AAE Group B6, MB3, VW 502.00 / 505.00, BMW LL-01, Porsche A40, GM-LL-B-025). універсальне моторне масло Мобіл, що підходить для всіх типів рухових систем незалежно від року випуску. Mobil забезпечує надійний захист як в умовах низьких температур, так і при жаркому кліматі. Холодний пуск двигуна полегшується миттєвим заповненням системи високоефективної синтетикою. Вона також сприяє вимиванню з робочої зони частинок забруднюючих речовин, в тому числі металевої стружки. Масло підходить і для міського, і для швидкісного режиму водіння, тому, заливаючи його під капот свого автомобіля, будьте впевнені. двигун під надійним захистом.
 • 3000 X1 Formula FE 5W-30 (АСЕА А5 / В5, API SL, CF, Ford WSS-M2C913-C / D). на відміну від попереднього Mobil масло, ця синтетика володіє енергозберігаючими властивостями. Вона розвантажує систему від зайвого тертя, оптимізуючи роботу механізмів, в результаті чого досягається і паливна економія. Виробник розробив 3000 X1 Formula FE 5W-30 для бензинових і дизельних установок, схильних до інтенсивним щоденним навантаженням. Використовуватися мастило може в легкових і малотоннажних вантажних автомобілях, позашляховиках і мікроавтобусах, які допускають використання нізковязкостних масел.

підібрати, масло, мобіл, марці, автомобіля

 • 3000 XE 5W-30 (АСЕА С3, API SM / SL, CF, VW00 / 505.00 / 505.01, MB 229.31, 229.51, 229.52). Основна роль цього масла, виробленого відповідно до найсучасніших вимог до технічних рідин, відводиться захисту систем зниження шкідливих викидів у вихлопних газах. Адаптовано моторне масло Мобіл під бензинові і дизельні силові установки легкових автомобілів і невеликих вантажівок. Високоякісна синтетика має стабільної плинністю в будь-яких умовах експлуатації, тому її застосування допустимо як в холодних, так і гарячих регіонах країни.
 • 2000 X1 10W-40 (АСЕА А3 / В3, API SL, CF, VW01 / 505.00, MB 229.1). напівсинтетичний склад продукту доповнений спеціальним пакетом присадок, покликаним максимально ефективно захистити механізм, що експлуатується в аж ніяк не сприятливих умовах, від програвав і зносу і підвищити термін його корисного використання. Заливається напівсинтетика в мотори тих транспортних засобів, які частіше за інших обкатують бездоріжжя і піддаються тривалим перевантаженням. Масло не горить і не залишає після себе відкладень, активно бореться з корозійними процесами і відновлює потужності можливості агрегату.
 • 1000 X1 15W-40 (АСЕА А3 / В3, API SL, CF, MB1, VW 501.01 / 505.00). стандартні мінеральні моторні масла. Розроблено вони для легкових автомобілів, позашляховиків і мікроавтобусів, що експлуатуються в частих міжміських перевезеннях. Незважаючи на порівняно невеликий міжсервісний інтервал (до 5 тисяч кілометрів пробігу), мастило забезпечує надійний захист всіх механізмів. Вона не дозволяє забруднюючих частинок осідати на внутрішній поверхні установки і вимиває їх за межі робочої зони. Доцільно застосовувати подібне масло в регіонах, що не піддаються критичним погодних умов.

Mobil Ultra

Ця лінійка продукції представлена ​​одним моторним маслом. 10W-40 (АСЕА А3 / В3, API SL, SJ, CF, MB 229.1). Mobil масло вироблено на напівсинтетичній основі і покликаний забезпечувати високоефективну захист будь-якої силової установки. Міцна плівка створює на механізмах термостійкий шар, який зберігається і в спокійному, і в спортивному режимах водіння.

Напівсинтетика схвалена провідними виробниками засобів пересування, тому вона має широку область застосування: мотори легкових, легких вантажних автомобілів, мікроавтобусів та позашляховиків адаптовані під аналізований продукт.

Уже протягом багатьох десятків років моторне масло Мобіл продовжує життя силових установок транспортних засобів. Mobil масло чудово справляється з перевантаженнями, перепадами температур, змінами кліматичних умов, ефективно циркулює в моторах практично всіх відомих автомобільних марок і усуває відкладення, які засмічують систему і виводять її з ладу. Незліченна безліч переваг цієї рідини затьмарюється одним, але серйозним недоліком: бренд часто підробляють.

Як відрізнити масло Мобіл оригінал від підробки? Випуск неякісних технічних рідин під маркою виробника, чий внесок в розвиток нафтохімічної промисловості надмірно великий, приносить величезні гроші, адже розпізнати фальсифікат часом буває складно. Однак, якщо вам доріг ваш автомобіль, доведеться навчитися відрізняти підроблене масло від оригіналу.

Для початку необхідно уважно оглянути ємність. Будь-які дефекти, відколи, тріщини можуть говорити про фальсифікат. Пластик тари справжнього бренду не має запаху і слідів неякісної спайки. Навіть дно ємності повинно мати акуратний вигляд. Масло герметично закривається незвичайної кришкою, відкрутивши яку ви побачите висувну лійку. Компанія активно бореться з підробленими аналогами, тому ретельно приховує технологію виробництва такої «закривашка». так що повторити її не зможуть навіть найбільш досвідчені зловмисники.

При покупці мастила для двигуна свого автомобіля варто обходити стороною сумнівні торгові точки, універмаги і ринки. Справжня продукція буде реалізовуватися тільки через офіційних представників, які представлять сертифікати якості на першу вашу вимогу.

Mobil 1

Лінійка масел, покликана забезпечити надійний захист рухового відсіку від програвав, зносу і нагару і підвищити ресурс автомобіля. Серія включає наступні види масел:

 • ESP x2 0W-20 (АСЕА А1 / В1, API SN, SL, VW00 / 509.00, Porsche C20, Jaguar Land Rover STJLR.51.5122). масло Мобіл 1, що дозволяє економити паливну суміш завдяки своїм енергозберігаючим властивостям. Ефективно бореться з багаторічними відкладеннями, перешкоджає утворенню закоксованность на поршневий групі системи. Як і попередній продукт, масло підтримує працездатність систем зниження токсичності вихлопів.
 • ESP 0W-30 (АСЕА С2, С3, VW 504.00 / 507.00, MB 229.31, 229.51, 229.52, Porsche C30). моторне масло Мобіл, що володіє повністю синтетичною основою. Воно адаптовано для використання в районах крайньої півночі. Технологія ESP захищає системи зниження токсичності вихлопів від зносу і підвищує їх ефективність. Мобіл з в’язкістю 0W-30 підходить для дизельних і бензинових силових агрегатів.
 • x1 5W-30 (АСЕА А1 / В1, API SN, SM, CF, ILSAC GF-5, Ford WSS-M2C946-A, М2С929-А, М2С913-С). Хочете, щоб ваш автомобіль приємно «бурчав» і працював як годинник? Дане масло створено для того, щоб усувати зайві шуми під капотом, знижувати конструкційну вібрацію і підвищувати ресурс системи. Мастило знайде застосування в будь-якої відомої марки транспортного засобу, будь то серійний автомобіль або ексклюзивний спорткар.
 • ESP Formula 5W-30 (BMW LL 04, MB 229.31, 229.51, VW 504.00 / 507.00, Porsche C30, Chrysler MS-11106, Peugeot Citroen Automobiles B71 2290, 2297, GM Dexos2). Випускається компанією Mobil масло ESP Formula розроблено відповідно до найсучасніших вимог автовиробників. Воно має синтетичну основу найвищої якості, яка забезпечує стабільну роботу двигуна в будь-яких кліматичних умовах. Адаптовано під бензинові і дизельні двигуни.
 • FS 0W-40 (АСЕА А3 / В3, А3 / В4, API SN, SM, SL, SJ, CF, VW00 / 505.00 / 503.01, Porsche A40). Ця серія підійде любителям екстремальних поїздок. Вона не боїться перевантажень, високошвидкісних режимів і частих стартів / гальмувань. Підвищена стійкість до перегріву і ефективність в умовах лютих морозів дозволяє використовувати мастило в будь-яких районах країни. Її універсальність підтверджує і можливість її використання в бензинових і дизельних ДВС.
 • FS 5W-30 (АСЕА А3 / В3, А3 / В4, API SN, VW00 / 505.00, MB 229.5, 229.3). синтетичне масло Mobil 1, що нейтралізує вплив неякісної паливної суміші. Воно ефективно очищає робочу зону від забруднень і вимиває з каналів системи металеву стружку, що з’явилася в результаті агресивної взаємодії механізмів. Міцний шар плівки, утворений маслом, стійкий до щоденних перевантажень і кліматичних перепадів.
 • FS x1 5W-40 (АСЕА А3 / В3, А3 / В4, API SN, SM, SJ, SL, Porsche A40, VW00 / 505.00, MB 229.1, 229.3). Якщо автомобіль потребує дійсно ефективному очищенню системи, то цей продукт стане оптимальним рішенням проблеми. У його складі. високоякісні миючі присадки, яким під силу впоратися з багаторічним нагаром і вберегти мотор від подальшого забруднення.
 • 0W-20 (API SN, SM, SL, SJ, ILSAC CGF-5, Ford WSS-M2C947-A, GM 6094M). Масла Mobil з в’язкістю 0W-20 мають неперевершеними експлуатаційними якостями: вони стійко переносять люті морози і забезпечують системі легку прокрутку колінчастого вала. Заливати цю рідину в мотор можна, якщо вимоги автовиробника встановлюють застосування мастил SAE 0W-20 і 5W-20.
 • FS x1 5W-50 (АСЕА А3 / В3, А3 / В4, API SN, SM, MB1, 229.3, Porsche A40). високоякісна синтетична моторна рідина, що забезпечує цілодобову захист конструктивних елементів від зносу, корозії і закоксованность. Вона нейтралізує негативну дію низькосортного палива, перешкоджає перегріву системи і покращує її експлуатаційні властивості.

Марки кращих масел

Одними з кращих масел по праву вважаються:

 • Масло Shell. німецький виробник, що спеціалізується на «синтетиці».
 • Масло Motul. відмінно підійде для двигунів з високим навантаженням.
 • Castrol. значно збільшує ресурс мотора.
 • Mobil. відрізняється високою якістю і економічною витратою.
 • Total. німецький продукт, ідеально підходить для автомобілів Volkswagen.
 • Zic. продукт з хорошими експлуатаційними показниками і доступною ціною.

Ознайомитися з рейтингом «Топ-50 кращих масел» можна тут.

Підбір моторного масла

При виборі масла для двигуна варто, в першу чергу, базуватися на рекомендаціях виробника транспортного засобу.

При підборі моторного масла потрібно спиратися на такі параметри як:

 • модель, марка і модифікація автомобіля;
 • тип двигуна (бензиновий або дизельний);
 • пробіг (чим більше кілометрів пройшло авто, тим більше в’язке масло потрібно мотору для нормальної роботи, зазвичай після 70 тисяч вже переходять на напівсинтетику);
 • умови експлуатації машини (активність його використання і природні умови проживання);
 • стиль керування транспортним засобом (безпосередньо впливає на навантаження мотора).

Перераховані вище критерії допоможуть правильно підібрати мастило. Якщо ви не можете зробити вибір самостійно, тоді скористайтеся одним з численних онлайн ресурсів, для вибору моторного масла по марці автомобіля.

Mobil 1 ESP 0W30

Моторні масла цієї категорії є енергозберігаючими і мають в’язкістю, відповідно до стандарту SAE. 0W-30.

Даний вид масла підходить при експлуатації транспортного засобу в умовах, наближених до екстремальних. Однак, його не рекомендується використовувати з двотактними двигунами і авіаційними двигунами. Виняток становлять лише ті двигуни, які мають спеціальне схвалення виробника на даний тип мастила.

Mobil 1 ESP 0W30 володіє практично тими ж якостями, що і esp x2 0W20, так як має прекрасно збалансований пакет присадок. Воно має хороші робочі якості і рекомендовано для автомобілів таких компаній, як:

 • Mercedes;
 • Volkswagen;
 • Порше і деяких інших, які мають відповідну рекомендацію свого виробника.

Mobil 1 FS 5W30

Даний продукт виготовляється на основі базових варіантів масел, розроблених технологами компанії.

Використовуваний пакет присадок забезпечує моторну рідина Мобіл 1 fs 5W30 наступними якостями:

 • поліпшеним мастильним ефектом, що дозволяє забезпечити всі деталі двигуна захистом від зносу;
 • високими миючими показниками, запобігають утворенню шкідливих відкладень;
 • якісної захистом деталей при високих температурах протягом усього часу. з моменту заливки і до самої заміни масла;
 • наданням впливу на економію палива.

Mobil 1 FS X1 5W40

Цей продукт. як і попередні. відноситься до розряду синтетичних і має високі робочі характеристики, а також ідеально збалансовані компоненти.

Завдяки їм забезпечується належний захист всіх компонентів силового агрегату від зносу і накопичення шкідливих домішок.

Крім того, даний мастильний матеріал володіє властивостями, що дозволяють забезпечувати захист двигуна при використанні палива із змінним якістю, а також під час запуску в умовах низьких температур.

Mobil 1 0W20

Дана мастило розроблена фахівцями компанії з використанням власної основи з базових масел, а також великого пакета присадок. Завдяки таким складовим, масло отримало синтетичну основу, низьку в’язкість і поліпшені робочі характеристики. Все це позитивно позначається на ефективній роботі двигуна і економії палива.

Mobil 1 0W20 забезпечує всі деталі двигуна необхідним захистом при досить високих температурах, що характерно, в основному, для рідин з великим показником в’язкості.

До особливостей цієї мастила можна віднести наступні параметри:

 • наявність активних миючих речовин, здатних забезпечити двигун чистотою досить великий період часу;
 • високі антиокислювальні якості, що дозволяють маслу максимально уповільнити природний процес старіння. Завдяки цій якості з’являється можливість проводити заміну після більш тривалого інтервалу;
 • має низьку витрату і хорошу фрикційні, що дозволяє економити паливо і значно знизити наявність у вихлопних газах вуглеводню;
 • володіє прекрасними низькотемпературними показниками, завдяки яким двигун забезпечується захистом при запуску навіть в холодну пору року. Ця якість дозволяє максимально збільшити його термін експлуатації.

Mobil 1 FS 0W40

Цей продукт є повністю синтетичною моторної мастилом, що має в своєму арсеналі більш поліпшені експлуатаційні характеристики.

Мобіл 1. це лідер серед масел з синтетичної основою, який має чудові захисні властивості і робочі характеристики. Дана мастило забезпечує двигун максимальної чистотою і серйозним захистом від зносу.

До переваг даного виду моторного рідини можна віднести те, що з її допомогою автомобільний двигун працює рівно і без надмірного шуму при будь-якому, навіть екстремальному водінні (винятком є ​​спортивний напрямок).

Безперечним плюсом є те, що Mobil 1 FS 0W40 варто в лінійці Мобіл на першому місці за кількістю проведених випробувань. Їх результатом стало підписання, що мастило не втрачає своїх захисних властивостей навіть після пробігу в 1000000 кілометрів.

Це мастило краща для більшості автомобілів. таким, як:

 • DAEWOO;
 • Renault, випущені в період 2009-2010 року;
 • Hyundai;
 • Toyota (моделі до 2005 року);
 • Opel;
 • Mitsubishi.

Крім того, даний вид моторного мастила рекомендується для великої кількості європейських автомобілів. як бензинових, так і дизельних (не мають фільтр сажі).

Серед основних. такі, всесвітньо відомі марки, як:

 • Mercedes-Benz;
 • BMW;
 • Audi;
 • Porsche;
 • VW;
 • Skoda.

Завдяки своїми експлуатаційними якостями, FS 0W40 забезпечує двигун надійним захистом в будь-яких умовах, навіть дуже важких.

Це масло чудово підходить навіть самим новітнім бензиновим, дизельним (без фільтру сажі) і гібридним двигунів, а також таким, які мають підвищені робочі характеристики.

Mobil 1 X1 5W30

Це масло є повністю синтетичним продуктом і призначене для якісної роботи двигуна. Воно здатне забезпечити силовий агрегат максимальної чистотою і захистити всі його деталі від передчасного зносу. продовживши, тим самим, термін їх експлуатації.

Мобіл 1 X1 5W30 відповідає всім існуючим стандартам, а деякі з них навіть перевищує, тому рекомендується до використання у вітчизняних і більшості європейських автомобілях.

Роблячи свій вибір, обов’язково погоджуйте його з інформацією, наявною в інструкції по експлуатації вашого транспортного засобу. У ній відображені параметри в’язкості і наявність робочих властивостей, яким повинна відповідати купується мастило.

Масло Мобіл: види, специфікації, відмінності

Mobil є всесвітньо відомим виробником моторних масел, а його продукція, найчастіше, прекрасно замінює більшість оригінальних масел.

Масло Мобіл відрізняється від інших паливно-мастильних матеріалів якісними складовими. основами і присадками, які націлені на бензинові і дизельні варіанти двигунів.

Концерн «Ексон Мобіл» розробив велику кількість автомобільних масел, що мають не тільки різні основи і склади, а й різну технологію виробництва.

Широкий асортимент продукції цього концерну спрямований на роботу з різними типами двигунів і відповідає всім міжнародним вимогам і стандартам.

В даний час нескладно зробити підбір масла Mobil по марці автомобіля, тим більше, що лінійка цієї продукції має не один вид паливно-мастильних матеріалів.

 • Mobil 1, представлений такими поширеними варіантами, як x1, FSx1, ESP Formula, Fuel Economy;
 • серія Super;
 • серія масел Ultra.

При виробництві кожного з типів компанія використовує три основи, які є головною складовою тієї чи іншої рідини.

 • синтетична;
 • напівсинтетичні;
 • мінеральна.

Для того, щоб на виході вийшов якісний продукт. в основу додають всілякі присадки, які наділяють мастило потрібними характеристиками.

Мінеральну основу мають продукти, представлені в лінійці «Super 1000».

Мастильні матеріали типів «Ultra» і «Super 2000» мають напівсинтетичні основу і відрізняються пристойними робочими характеристиками.

Однак, найпопулярнішими вважаються синтетичні продукти, що володіють стабілізованою структурою оптимальним набором робочих характеристик.

Внаслідок цього, синтетичні мастила підходять будь-яким типам силових агрегатів.

У цю категорію рідин входять «Mobil 1» і «Super 3000».

Присадки, що входять до базового складу, поділяються на такі типи:

 • запобігають швидкий знос деталей двигуна;
 • мають миючий ефект;
 • антифрикційні;
 • диспергент.

За допомогою всіх цих присадок на необхідному рівні підтримується в’язкість змащуючого матеріалу, а також здійснюється мастило всіх деталей двигуна, його захист від впливу корозії і виникнення нагару.

Завдяки високій якості, цей продукт при будь-яких режимах експлуатації створює необхідну захисну плівку, яка покриває всі вузли і деталі автомобільного двигуна.

Підбір масла по марці автомобіля. онлайн-сервіси

Вітаю! Якщо вам дійсно дорогий власний автомобіль, вкрай важливо стежити за якістю робочої рідини в серці транспортного засобу, двигуні. Адже навіть самий «зелений» водій знає, що моторне масло з часом втрачає свої первинні властивості. Чим довше відпрацьована рідина буде перебувати в силовому агрегаті, тим гірше для нього. Саме тому в обов’язки кожного автолюбителя, входить періодична заміна масла. А ось який саме термін воно здатне справлятися зі своїми функціями, визначає вже виробник.

Однак, здавалося б, проста покупка каністри мастильного матеріалу нерідко заводить в ступор не тільки молодого, але і навіть досвідченого водія. Допомогти в такій ситуації покликані спеціальні інтернет-сервіси, які здійснюють підбір масла по марці автомобіля в режимі реального часу. У цій статті ви не тільки знайдете ті самі ресурси, а й дізнаєтеся, як ними користуватися!

Види масла для двигуна

Але перш ніж перейти безпосередньо до розшифровки маркування і власне саму процедуру підбору, раджу вивчити всі існуючі типи масла. Їх всього три:

 • Синтетичне. неорганічне масло, здатне надійно захистити силовий агрегат як від перегріву, так і від замерзання завдяки підвищеному рівню в’язкості. Фахівці не рекомендують використовувати його для двигунів з великим пробігом, в інших випадках експлуатаційний термін рідини досить тривалий.
 • Мінеральне. оптимальний варіант для моторів з пробігом більше 100 тис. Км, вироблений виключно з натуральних матеріалів. Радити його вам, я не можу, хоча б через двох головних недоліків: рідина абсолютно не терпить мінусову температуру повітря і вимагає більш частої заміни. Але потрібно відзначити, що в деяких випадках це дійсно старий і надійний продукт!
 • Напівсинтетичне. такий собі мікс поєднує в собі всі кращі якості попередніх матеріалів, що користується підвищеним попитом. Інтерес споживача в першу чергу викликають такі важливі якості, як: оптимальна в’язкість і здатність переносити різні перепади температури.

Вся проблема вибору масла для двигуна полягає в тому, що кожен окремо взятий тип рідини різниться за трьома основними критеріями:

 • Температурна стійкість;
 • Пускові якості;
 • Плинність і в’язкість.

У свою чергу, вищеописані характеристики безпосередньо залежать від деяких зовнішніх факторів, ось наприклад:

 • Загальний пробіг транспортного засобу;
 • Тривалість і частота запуску мотора.

Важко розібратися, чи не так? Аналогічна думка промайнула і в головах виробників, і вони прийняли рішення випускати масло під двигун конкретного автомобіля. Виходячи з того, що практично на кожен автомобіль сьогодні встановлюють індивідуальний мотор, вибір для звичайного водія ще більш ускладнюється.

Виробництво масла для двигуна вже давно досягло величезних масштабів, його випускають в багатьох країнах світу і в тому числі в Росії. Повірте, в асортименті знайдеться місце і елітним брендам і бюджетним. Заковика в тому, що навіть найдорожче масло, може абсолютно не підходити вашому силовому агрегату. Значно знизити ймовірність помилки покликані спеціальні сервіси, які надають найрізноманітніший каталог підбору. Про нього трохи пізніше, зараз же позначимо головних гравців на цьому ринку:

 • Motul. всесвітньо відомий виробник з Франції з 150-річною історією!
 • Shell. знаменитий і що найприємніше недорогий бренд якісного моторного масла. Особливою заслугою компанії є створення, напевно, найбільш ефективних промивних складів.
 • Castrol. офіційне масло болідів Формули 1, природно, недешеве! У його складі відсутні будь-які домішки, які надають не кращий вплив на деталі двигуна. Вибір же гонщиків в основному обумовлюється можливістю даної марки захистити двигун з моменту початку його функціонування.
 • Mobil. лідер у виробництві масел на основі синтетики. Багатий асортимент дозволяє підібрати робочу рідину практично для будь-якого двигуна. Ціни. помірні, головна перевага. суттєва економія паливо, завдяки унікальному технологічному процесу.
 • Total. гарне масло, але не для всіх машин. Справа в тому, що основна виробнича потужність компанії спрямована на випуск автомастил для моторів Volkswagen. З іншого ж боку, німецький двигун встановлюється на багатьох інших автомобілях.
 • Zic. гігантський промисловий центр, до складу якого входять понад 80 заводів, розташованих по всій планеті. Під цим логотипом можна зустріти будь-який тип автохімії і в тому числі моторне масло.

Маркування моторного масла

Якщо для мотора вашого автомобіля жоден завод не спромігся випустити окрему лінійку мастильних матеріалів, вам обов’язково потрібно вміти читати заводський шифр! Зрозуміло, добірка онлайн можлива і без цієї навички, але він вам вже точно зайвим не буде. Отже, на етикетці банки з-під масла, можна побачити такі значення:

 • API. показник, що характеризує вік мотора, його тип і наявність турбіни. Так, додаткова буква S означає, що масло сумісно з бензиновими двигунами, а C. з дизельними. Будьте уважні: рідина з маркуванням API C заливається тільки у вантажний автомобіль, для легкових призначається масло з шифром API S / C.
 • SAE. несе інформацію про густоті складу і рекомендованому температурному режимі використання. Напевно, кожен зустрічався з написом типу SAE 15W40, давай розшифруємо її. Буква W, це не що інше, як скорочення від англійського слова winter, тобто, зима. Коли її доповнює лише одна цифра (SAE 5 W), значить, масло зимовий. У нашому ж випадку, рідина призначається для цілорічного використання. Варіант взагалі без літер типу SAE 30, означає, що масло, літній.

Цифри демонструють нам рівень в’язкості мастильного матеріалу при робочій температурі двигуна. У літніх маслах цей показник варіюється в діапазоні 20-60, чим вище значення, тим плинне рідина. Для всесезонних «сортів» виробник, додав ще один індекс, який показує ступінь в’язкості при негативних температурах. Чим він менше, тим легше стартує мотор в лютий мороз. Усвідомте раз і назавжди до букви W вказується значення рівня в’язкості при максимальних негативних температурах, після. при позитивних.

Сервіси по підбору масла онлайн

Якщо ви не впевнені в тому, що самі впораєтеся з вибором відповідного мастильного матеріалу, а довірятися продавця-консультанта бажання немає, вихід один. добірка моторного масла по марці автомобіля онлайн. Щоб приступити до процедури досить відвідати певний сайт. Це єдиний спосіб для того, щоб знайти дійсно оригінальне масло, не виходячи з кімнати власного будинку! Нижче я приготував вам кращі сервіси, що працюють в даному напрямку.

 • Мобіл. офіційний ресурс виробника, де ввівши деякі дані можна здійснити підбір, перейти.
 • Шелл. улюблене імпортне масло для вітчизняних автомобілів, можна підібрати тут.
 • Ликви Моли. перейшовши за цим посиланням. ви запросто знайдете оптимальний варіант масла від ще одного знаменитого виробника.
 • Кастрол. якщо ви володієте спортивним автомобілем, зручна програма, допоможе підібрати краще масло, але для початку доведеться ввести країну проживання, знайти масло «Кастрол».
 • Мотюль. для пошуку сумісного з вашим мотором французького масла, відвідайте цей сайт.
 • Лукойл. якщо ж ви віддаєте перевагу вітчизняному виробнику, вам сюди.
 • Тотал. підбір продукції цієї компанії можна виконати тут.
 • Elf. ще один виробник, який надає функцію підбору онлайн.
 • Валволайн. підібрати масло цієї марки можна тут.
 • Статойл. непоганий сервіс, який допоможе підібрати однойменне масло.

Ось вони, найпопулярніші. беріть користуйтеся на здоров’я! Тим більше що проблем при пошуку. не виникне! Все інтуїтивно зрозуміло і логічно!

Тонкощі підбору мастильного матеріалу для коробки передач

Підбір трансмісійного масла по марці автомобіля онлайн нічим не відрізняється від рідини для ДВС. Більшість вищеописаних сервісів надають і таку функцію. Але на відміну від виробників олії для двигунів, тут присутній явний лідер ринку. компанія Хадо.

Самостійний підбір здійснюється за тими ж індексами, наприклад:

 • W 80. зимовий, чим нижче значення числа, тим вище морозостійкість рідини.
 • 140. літній, позначається одним число, яке також характеризує в’язкість матеріалу.
 • 75W-90. всесезонний варіант.

Індекс API в трансмісивному маслі грає більш значиму роль, ніж в моторному. Але і в останньому нехтувати ним, ні в якому разі не можна. За цим показником всі існуючі матеріали поділяються на такі групи:

 • GL-1. звичайне масло без присадок.
 • GL-2. містить жирні продукти завдяки чому, може використовуватися в черв’ячних передачах.
 • GL-3. підходять для різних МКПП і мостів вантажівок.
 • GL-4. заливається в коробку (механічну) передач будь-якого типу, а також в кермові редуктора.
 • GL-5. призначається для МКПП, що експлуатується в тяжких умовах.

Сподіваюся, ви всі зрозуміли, і процедура підбору масла вже не викликає у вас колишньої паніки. Ах мало не забув! Якщо на вашому авто встановлена ​​АКПП, будь-яке масло з маркуванням GL, не для вас. Щоб уникнути плутанини, виробник маркує такий продукт іншими символами ATF і навіть забарвлює тару в інший колір. Загалом, помилитися досить складно. Ну от як би і все! Упевнений, ваш мотор прослужить вам вірою і правдою ще багато років! Ну а я прощаюся з вами і прямую! хай щастить!

Використання автоматичних сервісів підбору

Онлайн-підбір масла «Мобіл» 1, щодо сервісів для деяких інших популярних марок авто, реалізований досить просто і зручно. На сайтах, де інтегрований онлайн-підбір, досить знати параметри двигуна власного автомобіля і поетапно вписати всі дані в вікна форми.

Підбір масла Мобіл

При заповненні форми онлайн-сервісу по підбору масла необхідно бути уважним. Іноді одні й ті ж марки авто, в залежності від регіону виробництва, комплектувалися схожими за характеристиками моторами, але з відмінними вимогами до моторних мастил.

Після вказівки всіх даних, програма підбору перенаправить вас на вікно з рекомендованими продуктами Mobil. Сервіс запропонує як мінімум 1 варіант для будь-якого авто.

Рекомендації за результатами вибору

Іноді однаково підходять масел може бути кілька, і тут клієнтові при підборі потрібно орієнтуватися на свої фінансові можливості і бажану ступінь технологічності мастила.

Як правильно підібрати масло Мобіл?

Правильно здійснити підбір масла Mobil-1 по марці автомобіля можна наступним способом:

 • визначитися з категорією машини: вантажівка, легкове авто, комерційний автомобіль, важка або сільгосптехніка, міський транспорт, мікроавтобуси, вертольоти, човни і катери, мотоцикли, снігоходи, скутери та т.п.;
 • вибрати виробника авто;
 • ввести повну назву марки автомобіля;
 • рік випуску;
 • звірити модифікацію двигуна і коробки, якщо запропонований на вибір перелік буде більше одного виду;
 • визначити мастильний матеріал для використання: літній, зимовий, всесезонний для мотора або трансмісії;
 • так само додатково можна ввести дані по літражу тари і орієнтовної вартості.

Як правильно вибрати масло Тотал

Проблему вибору масла для свого автомобіля можна вирішити різними способами. Одні керуються порадами «бувалих», інші слухають рекомендацій продавців-консультантів, треті шукають інформацію в інтернеті.

Сьогодні підібрати масло Тотал можна і за допомогою спеціальної комп’ютерної програми, яка дозволяє навіть недосвідченому автовласникові без особливих зусиль з його боку зробити правильний вибір.

База даних програми містить величезну кількість відомостей, що стосуються всіх типів автомобілів і силових установок, завдяки чому можна дізнатися не тільки ступінь відповідності марки масла вашому авто, а й обсяг, необхідний для повної заміни моторної мастила, а також періодичність виконання даної операції.

При запуску програми користувачеві запропонують:

 • вказати тип свого автомобіля;
 • визначити його марку;
 • відзначити модель мотора, вказати рік випуску силового агрегату.

В результаті програма запропонує ті моторні масла, які можна використовувати для заливки в двигун. Вам залишиться тільки підібрати найбільш підходяще з них для конкретного мотора.

Можна займатися підбором мастильного матеріалу і самостійно. досить знати марку авто, рік випуску двигуна і його потужність

При виборі моторного масла слід, в першу чергу, звертати увагу на його показник в’язкості, оскільки саме він визначає допустимі межі використання мастильної рідини для конкретних умов експлуатації. Слід також врахувати клас якості рідини, а також уважно вивчити рекомендації виробника, зазвичай наводяться в керівництві користувача

Важливе значення відіграють і такі, здавалося б, суб’єктивні параметри, як стиль водіння і умови експлуатації автомобіля, адже у Тотал існують цілі серії масел, призначених для двигунів, що експлуатуються у важких умовах, а також спеціальні мастила для гоночних автомобілів. Зрозуміло, що на силові агрегати звичайних машин ці масла будуть чинити негативний вплив

Є також конкретні марки масел Тотал, призначені для змащення двотактних моторів, якими оснащуються човни, катери, садові й малопотужна мототехніка. Такі масла від французького виробника відповідають всім європейським і північноамериканським стандартам якості.

Вибираючи масло Total для 2-тактних моторів, враховуйте, що хороша рідина повинна:

 • володіти відмінними мастильними характеристиками щодо деталей, що труться двигуна;
 • формувати стійку, стабільну плівку;
 • володіти антикорозійними властивостями;
 • без проблем змішуватися з паливом;
 • перешкоджати утворенню нагару при згорянні олійно-паливної суміші.

Кліматичні умови в даній місцевості також можуть вплинути на вибір моторної мастила, адже для досить великої частини території нашої країни характерні суворі зими. Тому в’язкість масла (перше число в цифробуквене позначення характеристик по SAE) повинна забезпечувати нормальне функціонування мотора при самих екстремальних локальних температурних режимах.

Якщо передбачається експлуатація транспортного засобу в важких умовах з великим навантаженням на силовий агрегат, слід віддавати перевагу маслам, у яких друге число індексу буде найбільшим.

Самостійний підбір мастильних матеріалів

Для самостійного підбору масла Тотал по марці автомобіля необхідно спочатку визначитися з бюджетом і бажаним якістю мастильного матеріалу.

Наприклад, для автомобілів з невеликим пробігом з віком до 5 років бажано купувати синтетику Total (Ineo або 9000). Це в разі, якщо водій зацікавлений в тому, щоб двигун без проблем відпрацював закладений в нього ресурс.

Купити або продати з пробігом більше 100-150 тисяч кілометрів без проблем візьмуть якісну напівсинтетику. Наприклад, добре підійде лінійка Quartz 7000.

Зверніть увагу Перед самостійним вибором обов’язково потрібно звернутися до сервісної книзі автомобіля. У ній вказані специфікації і необхідні допуски для мастильних матеріалів. Категорично не рекомендується відступати від специфікацій по API, ACEA або ILSAC в сторону зниження робочих якостей

Наприклад, якщо по API потрібно клас не нижче SM, то замінювати його можна на більш досконалий SN. Але ніяк не на попередній SL

Категорично не рекомендується відступати від специфікацій по API, ACEA або ILSAC в сторону зниження робочих якостей. Наприклад, якщо по API потрібно клас не нижче SM, то замінювати його можна на більш досконалий SN. Але ніяк не на попередній SL.

У деяких випадках допустимо (бажано, попередньо проконсультувавшись з фахівцем) відходити від в’язкості по SAE. Наприклад, якщо авто експлуатується в південних регіонах, де зимова температура рідко опускається нижче.10 ° C, можна замінити рекомендоване масло 5W-30 на більш в’язке. Наприклад, на 10W-40.

Ідеально, якщо в сервісній книжці вказано необхідний допуск, заснований на лабораторних випробуваннях автовиробника. Тоді підбір масла Тотал по автомобілю зводиться до пошуку мастила з аналогічною рекомендацією автовиробника на каністрі.

серія Classic

Дані масла не входять в сімейство Quartz. Є універсальними синтетичними рідинами, що не володіють на даний момент допусками від відомих автовиробників:

  Classic 5W30. мастило, що відрізняється відмінною плинністю, можливістю використання в мультиклапана і турбованих силових агрегатах обох типів.

Classic 5W40 / 10W40 характеризуються антикорозійними, миючими, антиокислювальні характеристиками, що відповідають всім вимогам специфікацій. Призначені для використання в моторах з каталізаторами, для багатоклапанних і турбованих двигунів.

Як бачимо, інженери концерну TotalFinaElf намагаються випускати масла, призначені для використання в конкретних марках легкових автомобілів, що полегшує підбір масел Total рядовими автолюбителями.

Розширений інтервал заміни

Моторне масло TOTAL RUBIA TIR 9900 FE 5W-30 особливо рекомендується європейськими та американськими виробниками для розширених інтервалів заміни масла завдяки чудовим антиокислювальним і антикорозійними властивостями.

Масло TOTAL RUBIA TIR 9900 FE 5W-30 дозволить значно заощадити кошти на обслуговування парку вантажної техніки завдяки розширеному інтервалу заміни.