Чи не заводиться з автозапуску Starline а9

Особливості автозапуску на машині з механічною коробкою передач

Якщо не заводиться з автозапуску Starline машина з механічною трансмісією, проблема може полягати в невірних дії, які виконуються водієм, мова йде про налаштування опції програмної нейтралі.

 • Зупиніть машину, але запалювання не вимикайте.
 • Переведіть селектор трансмісії в положення нейтральної передачі, потягніть за важіль ручного гальма, щоб зафіксувати автомобіль на місці. Важливо, щоб гальмо стоянки працював якісно, ​​машина не повинна котитися після його включення.
 • Клацніть по першій кнопці комунікатора і затисніть її на три секунди. Динамік пейджера відтворить один мелодійний сигнал. Протягом тридцяти секунд ви повинні встигнути виконати наступні два кроки.
 • Вимкніть запалювання, перевівши ключ у замку в положення Off, після чого витягніть його. Якщо настройка виконується вірно, то мотор продовжить працювати.
 • Вийдіть з салону машини і закрийте двері авто. Коли останні двері буде замкнена, силовий агрегат повинен відключитися самостійно. Також відбудеться автоматична активація функції охорони.

Канал Позитив Негатив на прикладі автомобіля LADA Вести показав процедуру настройки опції програмної нейтралі з охоронним комплексом Starline.

Якщо після налаштування програмної нейтралі опція віддаленого пуску не працює, причини можуть бути такими:

 • охоронний комплекс не фіксує відкриття або закриття дверних замків, оскільки установка системи була виконана неправильно, доведеться перевіряти схему і заново підключати систему;
 • не функціонують кінцеві перемикачі, встановлені на дверях, треба провести заміну пристроїв.

Авто не заводиться з автозапуску сигналізації Starline: причини і усунення несправностей

Дистанційний запуск двигуна дозволяє забезпечити прогрів мотора і салону в зимову пору року перед поїздкою. Якщо не заводиться з автозапуску Starline автомобіль, це може бути обумовлено програмними або апаратними несправностями.

Відсутня автозапуск по температурі

Якщо на вулиці холодно, а опція дистанційного пуску не спрацьовує, при цьому температурний контролер підключений, причини можуть бути наступними:

 • Установка датчика температури був зроблений невірно. Залежно від сигналки, пуск може здійснюватися по температурі двигуна або в салоні авто. Відповідно, місця для установки датчика можуть бути різними. Підключення девайса здійснюється відповідно до інструкції.
 • Вийшов з ладу датчик. Це характерно для пристроїв, які вже відпрацювали пристойний термін. Для вирішення проблеми контролер доведеться замінити.
 • Контролер підключений правильно, але автовласник не набудував старт ДВС по температурі на дисплеї пейджера.

Діагностика та усунення несправностей

Перше, що треба робити при появі несправностей в роботі автозапуску. перевірити роботу акумулятора авто і брелка.

Перевірка батареї

 • Виконайте візуальну перевірку батареї. Огляньте клеми і корпус пристрою. Якщо контакти окислилися, їх треба зачистити. При наявності тріщин на корпусі акумулятор підлягає заміні, оскільки виправити таку проблему неможливо.
 • Відкрутіть банки пристрою і перевірте наявність розчину електроліту. Якщо рідини всередині недостатньо, треба долити в банки дистильовану воду.
 • За допомогою мультиметра треба перевірити заряд АКБ. Для цього щупи тестера підключите до клем батареї, після чого запустіть двигун. Якщо рівень заряду менше 13,5 вольт, акумулятор змінюється.

Сигнализация StarLine A8.А9.Не заводится с ключа и с автозапуска.???Есть решение,на моём канале.

Канал Sxemotehnika розповів про діагностику АКБ машини в гаражних умовах.

установка обхідника

Процедура монтажу та підключення модуля обходу ІММО здійснюється так:

 • Візьміть процесорний модуль і встановіть в нього запасний ключ з міткою. Монтаж пристрою треба здійснювати всередину плоскою антени. Після установки девайс фіксується на місці від можливого переміщення.
 • Корпус процесорного пристрою закривається.
 • Виконується установка основного модуля. Його монтаж треба виконати в недоступному для потенційного злочинця місці. Наприклад, можна встановити пристрій за центральною консоллю, в районі автомагнітоли або попільнички. Можна провести монтаж девайса за панеллю приладів. Для цього демонтуйте облицювання рульової колонки і зніміть контрольний щиток, від’єднавши від нього роз’єми з контактами і викрутивши саморізи, що фіксують його. У місці монтажу модуль обхідника надійно фіксується.
 • На наступному етапі виконується підключення пристрою. Контакт червоного кольору являє собою позитивний вихід харчування. Він повинен бути підключений до електричного кола, в якій при активованому запалюванні є 12-вольтную напруга. Розберіть облицювання замку і підключіть червоний контакт.
 • Чорний контакт являє собою мінусовій керуючий вхід. Коли на нього надходить негативний потенціал, штатний блокіратор двигуна починає зчитувати інформацію з мітки, встановленої в ключі або брелоку. Чорний контакт повинен бути підключений до виходу системи віддаленого пуску ДВС.
 • Залишається підключити контакти сірого кольору. Залежно від комплектації, їх підключення може здійснюватися до зовнішнього антенного адаптера рамкового типу, який монтується поруч із замком. Або можна намотати антену мул декількох витків кабелю. Намотування здійснюється поверх штатного адаптера RFID.

Потрійне спалахування автосигналізації замість автозапуску

Якщо габаритні вогні машини моргнули три рази, це говорить про те, що в електричній мережі машини знизилося напруга, проблема може бути пов’язана з:

 • сіла або вийшла з ладу акумуляторною батареєю;
 • використанням електроланок для підключення сигналки, що володіють дуже великою довжиною або малим перетином;
 • закислением клем на акумуляторі.

При кожній з описаних причин відбувається падіння напруги в бортовій мережі машини, причому цей параметр знижується швидко при включенні навантаження. Тому якщо ви вирішите зробити діагностику різниці потенціалів на клемах акумулятора, то не факт, що зможете знайти цю проблему. Щоб позбутися від несправності, треба зробити візуальну перевірку всіх колодок штекерів, особливо увагу треба приділити силовим електроланцюг. Якщо діагностика не показала наявність окислення, то треба переконатися в тому, що використовуються дроти з правильним перетином. Якщо ви будете міняти електричного кола, то для з’єднання використовуйте паяльник.

Помилки при установці сигналізації

Проблеми, які можуть проявитися в результаті тривалої експлуатації або некоректної установці охоронного комплексу:

 • Неправильно підключена електроланцюг контролю роботи мотора. На більшості моделей Starline за це відповідає чорно-сірий контакт. Пристрій підключається до тахометра або лампочці генераторного пристрою. Якщо що ланцюг не буде підключена, при спробі віддаленого пуску сигналу зробить активацію стартерного пристрою і запалювання. Коли стартер крутить, на дисплеї комунікатора буде відображатися індикатор запуску ДВС, хоча по факту мотор не заводиться.
 • Поганий контакт охоронної системи з харчуванням. Треба зробити діагностику електроланок і виявити некоректної працює ділянку.
 • При установці охоронного комплексу споживач підключив не всі електроланцюзі запалювання і стартера пристрою. Залежно від конструктивних особливостей машини і автосигналізації, для підключення цих систем можуть використовуватися кілька електроланок. При підключенні врахуйте, що сигналка повинна коректно імітувати роботу замка запалювання.
 • Якщо був встановлений обхідник, але запуск все одно не проводиться, це може бути пов’язано з тим, що транспондер, встановлений в модулі, які не зчитує сигнал. Для вирішення проблеми треба збільшити число витків в котушках блоку обхідника. Також треба переконатися в тому, що установка котушки на замку була виконана правильно.

Несправності в роботі автозапуску можуть бути пов’язані з розрядом акумулятора авто, вирішити проблему можна шляхом заміни батареї.

Канал Autozvuk розповів про помилки, які не можна допускати при установці автомобільних охоронних комплексів.

Безшумне вимикання режиму охорони сигналізації Starline a8

Для зняття з охорони без звукових сигналів підтвердження встановіть курсор на іконку натисніть кнопку 2 брелока.

2 спалахи габаритів підтвердять вимикання режиму охорони. Автоматичне відмикання замків дверей і включення салонного світла відбудеться, якщо вони підключені до сигналізації. Блокування двигуна вимикається. Світлодіодний індикатор згасне.

На дисплеї брелока відобразиться іконка. і підуть 2 коротких звукових сигнали.

Примітка. При безшумному виключенні режиму охорони індикація факту спрацьовування сигналізації відсутній.

Фотогалерея Установка сигналізації Starline A9 з автозапуском. установка бризковиків

Згода може бути відкликано мною в будь-який момент шляхом направлення ТОВ «автоапгрейди» письмового повідомлення за адресою: 115191, г. Москва, ул. Велика Тульська, д. 10.

Конфіденційність персональної інформації

1.2.1. Якщо Клієнт бажає знищення його персональних даних у разі, якщо персональні дані є неповними, застарілими, неточними, або в разі бажання Клієнта відкликати свою згоду на обробку персональних даних або усунення неправомірних дій ТОВ «автоапгрейди» щодо його персональних даних то він повинен направити офіційний запит Продавцю за адресою: 115191, г. Москва, ул. Велика Тульська, д. 10.

1.3. Використання інформації наданої Клієнтом і одержуваної Продавцем.

1.3.1 Продавець використовує надані Клієнтом дані з метою:

обробки Замовлень Клієнта і для виконання своїх зобов’язань перед Клієнтом;

визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем;

аналізу купівельних особливостей Клієнта і надання персональних рекомендацій;

інформування клієнта про акції, знижки та спеціальні пропозиції за допомогою електронних і SMS-розсилок.

Надання і передача інформації, отриманої Продавцем:

2.1. Продавець зобов’язується не передавати отриману від Клієнта інформацію третім особам. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов’язань перед Клієнтом і тільки в рамках договорів. Не вважається порушенням цього пункту передача Продавцем третім особам даних про Клієнта в знеособленої формі з метою оцінки та аналізу роботи Сайту, аналізу купівельних особливостей Клієнта і надання персональних рекомендацій.

2.2. Не вважається порушенням зобов’язань передача інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогами законодавства Російської Федерації.

2.3. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту www. autobam.ru і відомості про те, за посиланням з якого інтернет-сайту відвідувач прийшов. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

2.4. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Клієнтом на Сайті в загальнодоступній формі.

2.5. Продавець при обробці персональних даних приймає необхідні і достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного доступу до них, а також від інших неправомірних дій у відношенні персональних даних.

Як прив’язати новий брелок

Щоб прив’язати брелок до сигналізації Starline А9 буде потрібно:

 • Відключити охоронні функції, а потім включити ланцюга запалювання.
 • Натиснути клавішу налаштування і утримувати до подачі 4 коротких гудків блоком сирени.
 • Для програмування нового брелока, оснащеного дисплеєм, потрібно одночасно затиснути кнопки, позначені значками I і II. Якщо планується запрограмувати додатковий брелок без табло, то потрібно натиснути на кнопки в нижньому ряду (зі значками зірочки і автомобіля з відкритим багажником). Коректна прив’язка брелока А 9 підтверджується подачею короткого гудка сиреною.
 • Запис залишилися пультів проводиться послідовно, інтервал часу між програмуванням не перевищує 5 секунд. Прописка кожного наступного пульта підтверджується відповідним числом гудків. Всього комплекс дозволяє зберегти коди 4 пристроїв.
 • Після запису в пам’ять останнього брелока проводиться відключення ланцюгів запалювання.

Самодіагностика при включенні режиму охорони

Якщо при включенні режиму охорони автосигналізації Starline a8 з’являються 4 звукові сигнали і 4 спалаху габаритів, це означає що двері, капот, багажник можуть бути погано закриті, несправний один з кнопкових вимикачів дверей, капота, багажника або не включений ручне гальмо. Брелок подасть короткий звуковий сигнал, і на дисплеї з’явиться несправна зона. Ця зона буде тимчасово виключена з контуру охорони.

Необхідно закрити двері, капот і багажник, включити ручне гальмо, і система автоматично візьме цю зону під охорону. На підтвердження піде короткий звуковий сигнал брелка, і на дисплеї згасне зображення несправної зони.

Якщо причина несправності кнопкових вимикачів не може бути усунена на місці, то система включить режим охорони з обходом несправної зони. У разі самовільного усунення несправності при включеному режимі охорони сигналізація відразу автоматично візьме цю зону під охорону.

інструкції:

Інструкція по установці свяжутсяhow much does it cost to promote on instagram

енергозбереження

Для зниження витрат енергії батареї необхідно виконати послідовність дій:

 • Увійти в режим налаштування шляхом утримуючи клавіші з позначенням зірочки. Після проходження подвійного сигналу потрібно коротко впливати на кнопку, вибираючи значок з символікою батарейки і текстом Save.
 • Для активації або відключення режиму застосовуються клавіші I або II відповідно. Після включення функції на екрані активується іконка, вбудований таймер через 2 хвилини відключає режим зворотного зв’язку, знижуючи споживання електрики. Приймач періодично включається (інтервал 2 хвилини), отримуючи підтвердження команд, відправлених пультом.

Підключення до соленоїда відмикання багажника

Сигналізація має вихід для дистанційного відмикання багажника (жовто-чорний провід). Максимальне навантаження виходу. 300мА, при подключеніінеобходімо використовувати додаткове реле. Приклад схеми подключеніяпоказан на малюнку.

Постановка авто на охорону, щоб машина не пищала

Також можна безшумно поставити або зняти машину з охорони, що зручно в темний час доби. Для цього необхідно встановити курсор на іконку з перекресленою нотою і натиснути другу клавішу пульта. Підтвердженням стане разова спалах габаритних сигналів авто. Безшумне зняття з охорони відбувається аналогічно.

Особливості автозапуску на машині з механічною коробкою передач

Якщо силовий агрегат на з ручною трансмісією не запускається, це може бути пов’язано з тим, що користувач не запрограмував «програмну нейтраль».

На практиці проблема, коли Starline А94 або інша модель сигналізації не заводять двигун з першого разу, зазвичай обумовлена ​​відсутністю підготовки авто.

Для вирішення цього завдання виконуються наступні дії:

Изменение режима запуска Starline A9

 • Транспортний засіб з заведеним мотором зупиняється, але запалювання в ньому не відключається.
 • Важіль коробки передач переводиться в положення нейтральної швидкості. Піднімається ручка гальма стоянки, він повинен бути робочим. Якщо автомобіль покотиться під час стоянки, це може привести до аварії.
 • На пульті сигналізації натискається кнопка 1, її треба утримувати протягом трьох секунд. Комунікатор повинен спрацювати мелодією. Протягом наступних 30 секунд водій виходить з салону і відключає запалювання.
 • Ключ витягується з замку, двигун поки не має глухнути. Користувач замикає всі двері, після чого мотор зупиниться. Включиться режим захисту, транспортний засіб буде підготовлено до автоматичного запуску.

Машина неправильно заглушена

Перш ніж ставити авто на охорону, треба переконатися в коректній зупинки двигуна. Мається на увазі «програмна нейтраль». Дії по налаштуванню цієї функції і підготовці транспортного засобу можуть відрізнятися в залежності від моделі сигналізації, точно визначити цей нюанс дозволить сервісне керівництво.

Датчик температури

У деяких моделях Starline регулятор повинен встановлюватися не на двигун, а в магістраль охолоджувальної системи. При автозапуску пристрій буде керуватися температурою антифризу. Для виконання завдання потрібно демонтувати патрубок і встановити датчик всередині. У разі, якщо віддалений старт не працює, необхідно упевнитися в правильності і якості приєднання регулятора.

Користувач повинен перевірити цілісність колодки і кабелю, по якому підключений датчик до блоку управління:

 • За допомогою зарядного пристрою від’єднується провід живлення. Якщо візуально видно, що волосінь пошкоджена або ізоляція на кабелі зносилася, то її треба замінити.
 • Проводиться перевірка якості контакту. При наявності слідів окислення або засмічення роз’єму колодка підлягає очищенню.
 • Виконується діагностика правильності підключення регулятора до блоку управління. Тут також необхідно перевірити цілісність штекера і його чистоту.

Пошкодження або вихід з ладу брелока

 • Розряд джерела живлення в пристрої. Про стан батарейки можна дізнатися по індикації на екрані пейджера. Сучасні моделі Starline оснащуються пультами зі зворотним зв’язком і дисплеями, що дозволяє своєчасно визначити вихід з ладу акумулятора. При розряді система пише про це на екрані.
 • Пошкодження внутрішніх компонентів пристрою в результаті падіння або впливу вологи.
 • Апаратна проблема комунікатора. Для пошуку причини знадобиться провести детальну діагностику і перепрошивку пульта.

Залежність запуску мотора від температури повітря

Якщо на вулиці холодно, автоматичний старт двигуна може бути здійснений відповідно до рівня температури навколишнього середовища. Для цього силові агрегати оснащуються спеціальними датчиками, які монтуються на блок циліндрів або іншу металеву поверхню, що примикає до мотору. Також пуск може бути реалізований відповідно до показань вбудованого в блок управління температурного контролера.

 • Користувач налаштовує датчик на автозапуск при певній температурі. Наприклад, прі.20 градусах. У момент зміни параметрів це значення становить около.10 ° С або будь-яке інше, відмінне от.20.
 • Температура навколишнього середовища змінюється, поки автомобіль знаходиться на стоянці. При зниженні цієї величини до.20 градусів датчик відправляє відповідний сигнал на блок керування сигналізацією.
 • Мікропроцесорний модуль запускає реле системи запалювання, що призводить до старту двигуна.

Чому не працює автозапуск. можливі причини

Якщо стартер крутить, але двигун машини з сигналізацією Starline перестав заводитися, це може бути обумовлено несправністю самого силового агрегату. В такому випадку проблема може бути не пов’язана з протиугінною системою. Найчастіше причина неробочого автозапуску Starline пов’язана з неправильним підключенням блоку управління або реле запалювання.

Перед пошуком причини користувач повинен провести діагностику:

 • свічок запалювання;
 • високовольтних проводів, по яких підключені ці елементи;
 • котушок;
 • трамблера або розподільника запалювання;
 • акумуляторної батареї;
 • стартерного механізму;
 • паливного насоса і фільтра (виконується очищення останнього при необхідності).

Перевірка батареї

Якщо двигун не заводиться з автозапуску Starline, проводиться діагностика акумулятора:

 • Виконується візуальний огляд пристрою на предмет пошкоджень. Окислені клемні затискачі підлягають зачистці. Якщо на акумуляторі є тріщини і інші серйозні дефекти, через них може відбуватися витік електроліту. Якщо батарея протікає, вона змінюється на нову.
 • Перевіряється рівень робочої рідини в банках батареї і заповнюється при необхідності дистильованою водою.
 • Використовуючи мультиметр, виконується діагностика заряду акумулятора. Щупи тестера потрібно з’єднати з клемними зажимами пристрої з урахуванням полярності (червоний. плюс, чорний. мінус). Виробляється запуск двигуна і зчитування показників. Якщо заряд акумулятора складе менше 13 або більше 14 вольт при включеному електрообладнанні, він підлягає заміні. Збільшення напруги пов’язане з розрядом батареї і інтенсивною роботою генератора через це.

Канал «ВАЗ 2101-2107 РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ» розповів про самостійний пошук витоку струму в транспортному засобі.