Яке масло в ГУР Focus 3

Яке масло в ГУР Focus 3

Існує чимало помилок і спірних питань, що стосуються вибору рідини під конкретний автомобіль, можливості заміни однієї рідини іншою, коректності змішування рідин різних кольорів. Постараємося розібратися в специфікаціях, характеристиках і аналогах.

ВИДИ ПІДСИЛЮВАЧІВ рульового управління, що повинні застосовуватися НА СУЧАСНИХ А / М FORD

Нижче постарався зібрати інформацію, клаптиками розкидану на профільних форумах, посібниках з ремонту та експлуатації, і БЖ на драйві. Якщо де помилився, або хочете щось додати в список, обов’язково, пишіть в коментарях!Ford Fiesta mk6 / Ford Fusion (2002-2008)ВСЕ ДВС. ГУР

Жидкость ГУР Форд Фокус, какую лить? Азбука Форд.

Ford Focus 1 (1999-2004)ВСЕ ДВС. ГУР

Ford Focus 2 (2004-2011)ДВС 1,4 / 1,6 / 2,5 л ГУРДВС 1,8 / 2,0. Егурен

Ford Focus 3 (з 2012)ДВС 1,6 (АКПП). ГУРДВС 1,6 (МКПП), 2,0. Егурен

Ford Mondeo mk3 (2000-2007)ВСЕ ДВС. ГУР

Ford Mondeo mk4 (2007-2013)ДВС 1,6. ЕГУРДВС 2,0 / 2,3 / 2,5. ГУРДВС 1.6 TDCI. Егурен

Ford C-MAX mk1 (2003-2010)ДВС 1,6 л ГУРДВС 1,8 / 2,0. ЕГУРДВС 2.0 TDCI. Егурен

Ford Kuga mk1 (2008-2012)ВСЕ ДВС. ГУР

ЩО ІСНУЮТЬ СПЕЦИФІКАЦІЇ І РІДИНИ ЗАВОДСЬКИЙ ЗАЛИВКИ

Рідини, що заливаються в ГУР і Егурен автомобілів Ford для Європейського та Американського ринків, мають або зелений, або червоний колір і істотно відрізняються по робочим характерістікам.С 2001 року існують 3 специфікації, що пред’являються до рідин ГУР / ЕУР:WSS-M2C-195-A. червона;WSS-M2C-204-A2. зелена;WSS M2C938 A. червона;

Насправді, існує дика плутанина в тому, рідина якого кольору була залита в ГУР / Егурен на різних конвеєрах і в різні роки. Наприклад, на перші дорейстали FF2 іспанської або німецької збірки в ГУР лили рідина червоного кольору, що задовольняє вимогам допуску WSS-M2C-195-A. На всі російські фокуси з 2005 року, що в ГУР, що Егурен заливається зелена рідина (тоді ще WSS-M2C-204-A). На фокусклабе описують випадки, коли на FF2 2008 р іспанської збірки в ГУР була залита зелена рідина. На моїй Фієсті з заводу (Кельн), однозначно, заливалася червона рідина.

Однак, в останній ревізії 2010 р специфікації ATF для ГУР WSA-M2C-195-A йдеться, що вона більше не буде розвиватися і перекривається Mercon LV, він же WSS-M2C-938-A і WSS-M2C204-A2.FORD WSA M2C195 A: 2010Engineering Material Specification. Fluid, Power SteeringGeneral Product InformationStatus: SupersededSuperseded By: FORD WSS M2C204 A2: 2003FORD WSS M2C938 A: 2007Supersedes: FORD WSA M2C195 A: 2004FORD ESP M2C138 CJ: 200

За фактом, в усі Егурен зараз повинна плескатися зелена рідина зі специфікацією WSS-M2C204-A2. У звичайних ГУР в 90% випадків буде теж зелена рідина, або червона, в тих випадках, коли власник усвідомлено міняв рідину на червону, або ж не міняв її ніколи з моменту заводської заливки. Визначити колір рідини можна, опустивши білий папірець в розширювальний бачок і, подивившись колір утворився плями.

ОК, здавалося б, все просто, заливай в усі отвори зелену Ford DP-PS (Фініс 1 384 110) і не знай проблем, але

ДЕТАЛЬНА ОГЛЯД ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК РІДИН ГУР / Егурен

Ось Вам літрушка оригінальної зеленої рідини по 747 руб. за літр (Exist жовтень 2016)

масло, focus

А ось витяг з паспорта безпеки (MSDS) з основними робочими характеристиками:

Даних, звичайно, катастрофічно мало, але і цього буде цілком достатньо, щоб ідентифікувати в “оригінальної” DP-PS добре всім знайомий Pentosin CHF 202:

Щодо Pentosin-а, розумні дядьки з oil-club-a кажуть, що11S = ПАТ присадки202 = ПАТ кряк присадки, тобто незважаючи на гігантське кількість ПАТ, це як би полусінтетіка.Что підтверджується описом проізводітеля.Pentosin CHF 202. це напівсинтетичні високопродуктивна багатоцільова гідравлічна рідина для різних агрегатів сучасних автомобілей.Pentosin CHF 11S. це синтетична високопродуктивна багатоцільова гідравлічна рідина для різних агрегатів сучасних автомобілів.

З рідиною червоного кольору і специфікацією WSA M2C195 A дещо складніше. Ось він заповітний бутилек:

Ціна, більш ніж в 2 рази, вище DP-PS (тисяча сімсот сімдесят вісім руб. Exist жовтень 2016). Знайти TDS, або лабораторні аналізи ніяк не вдалося. Але специфікація WSA M2C195-A з 2010 року (див. Попередні розділи) не в силі, нині її перекриває специфікація WSS-M2C-938-A.

Що з себе являє специфікація WSS-M2C938-A? По суті, це звичайна ATF (трансмісійна рідина для АКПП). Опис виробника: “Високоякісна рідина для автоматичних трансмісій Motorcraft Mercon LV ATF / Рекомендована для застосування в трансмісіях автомобілів марок Ford, Lincoln, Mercury. Проведена з високим індексом в’язкості. Виготовлена ​​на основі гідрокрекінкового базового масла з використанням спеціальних присадок, які забезпечують чудові характеристики і покращують процес плавного перемикання автоматичної трансмісії як при високих, так і при низьких температурах, “

Є думка, що Ford IW 1776431 (1590988). це Mercon XL-14, він же дуже близький родич Mercon V. Ось його аналіз з незалежної лабораторії oil-club-a:

Mercon LV кілька “рідині”, ніж Mercon V (показники кінематичної в’язкості, динамічна в’язкість прі.40 град.), Пакет присадок, в принципі, схожий. ІК спектр Фур’є говорить про те що обидва масла на основі гідрокрекінгу

Відмінною особливістю зеленої DP-PS і рідин Pentosin є надзвичайно висока плинність. все рідини мають показники в’язкості близько 6-19,3 сСт (при 100 і 40 градусах Цельсія відповідно). Для порівняння. звичайне моторне масло типу 5w40 буде приблизно в 4-5 разів більш в’язким. Червоні рідини IW і серії Mercon при аналогічних температурах показують в’язкість 5,8-34 сСт. В системі ГУР, в штатних режимах, робоча температура рідини становить близько 50-60 градусів за Цельсієм. Також дуже показові відмінності в низькотемпературної динамічної в’язкості 1400 мПас у зеленій DP-PS проти 8450 мПас у червоного Mercon LV. При цьому, слід зауважити, що Mercon LV. одна з найбільш рідких ATF з хорошими низькотемпературними властивостями. Інші ATF будуть ще більш “густими”.

Здавалося б, більш текуча рідина, більш ніж в 6 (!) Раз рідині на морозі. вибір очевидний! Однак, система ГУР може бути не пристосована до настільки маловязким масел. Можливі випадки, що в системі не буде створюватися потрібного тиску. кермо в найважчих режимах (обертання на місці) буде практично неможливо повернути. Крім цього, рідини значно розрізняються по гігроскопічності.Красная, більш вологостійка і довше не підлягає заміні.

Найбільш важливо, що при експлуатації і заміні, не припустимо змішування зеленою і червоною рідин! Може піти згортання і емульсія. Різна щільність рідин, вони один з одним не змішуються (тобто не стають чимось середнім, а залишаються частково зеленої, частково червоною), при роботі насоса через різної щільності виникають ударні навантаження. Плюс, як написано вище освіту емульсії (тобто висока кількість бульбашок повітря в маслі) що призводить до кавітаційного зносу робочих поверхонь насоса.Еслі міняєте червону рідину на зелену або навпаки (у варіанті, коли у Вас ГУР), слід робити це з промиванням системи і повним видаленням старої рідини. Метод часткової заміни тут не буде придатний.

Не змішувати рідини червоного і зеленого кольору! 2. Якщо у Вас Егурен. лийте ТІЛЬКИ зелену рідину, т. К. Вона значно менш в’язка, ніж красная.3. Якщо у Вас ГУР: 3.1. Чи не гріє собі голову і заливаєте зелену рідину; 3.2. Ллєте червоний Mercon LV, Mercon V, або подібну їм ATF з близькими вязкостнимі характерістікамі.3.3. За недоступністю Mercon-a, в принципі, можна залити будь-яку ATF, якщо Ви живете в середній смузі низькотемпературні властивості рідини не так актуальні.

Чи можна заливати в ГУР моторне масло

Моторне. однозначно ні, трансмісійне. із застереженнями. Далі детально розберемо чому.

Щоб зрозуміти, чи можна лити в ГУР інші масла, наприклад моторне або трансмісійне, потрібно знати, які функції воно виконує. Рідина в ГУР повинна справлятися з такими завданнями:

 • Мастило всіх вузлів гідропідсилювача;
 • Захист від корозії і зносу деталей;
 • Передача тисків;
 • Перешкода піноутворення;
 • охолодження системи.

Перераховані вище характеристики досягаються шляхом додавання різних присадок, наявність і поєднання яких і наділяє масло для ГУР необхідними якостями.

Як ви розумієте, завдання у моторного масла дещо інші, тому вкрай не рекомендується заливати його в ГУР.

Щодо трансмісійного масла все не так однозначно, японці часто використовують одну і ту ж рідина ATF для автоматичної трансмісії і гідропідсилювача. Європейці наполягають на використанні спеціальних PSF (Power Steering Fluid) масел.

Різні види масел

Dexron. окремий клас ATF рідин від General Motors, випускаються з 1968 року. Дексрон є торговою маркою, проводиться як самої GM, так і іншими фірмами за ліцензією.

ATF (Automatic Transmission Fluid). масла для автоматичних трансмісій, часто використовуються японськими автовиробниками і в ГУР.

PSF (Power Steering Fluid). дослівно перекладається як рідина гідропідсилювача керма.

“Alt =” “Multi HF. спеціальні, універсальні рідини для ГУР, мають допуски від більшості автомобільних виробників. Наприклад, рідина СHF, вироблена німецькою фірмою Pentosin (пентосін), отримала допуски від BMW, Ford, Chrysler, GM, Porsche, Saab і Volvo, Dodge, Chrysler.

Скільки масла в ГУР

Як правило для заміни в легковому автомобілі досить 1 літра рідини. Для вантажівок це значення може досягати 4 літрів. Обсяг може незначно змінюватися в більшу або меншу сторону, але орієнтуватися варто саме на ці цифри.

Класифікація гідравлічних рідин ГУР

Рідини, що використовуються в гідропідсилювачі можна розділити за кількома критеріями:

 • колір;
 • склад;
 • різновид.

Яке масло заливати в ГУР: таблиця підбору по марці автомобіля

напівсинтетика

Суміш синтетичних і мінеральних масел, завдяки чому останні отримують значні поліпшення характеристик: зниження піноутворення, плинність, тепловідвід. До полусинтетическим відносяться такі відомі рідини як: Zic ATF Dex 3, Comma PSF MVCHF, Motul Dexron III і інші.

Чи можна змішувати масла

Змішання допустимо, але необхідно керуватися рекомендаціями виробника. Найчастіше на упаковці вказується, з якими марками і класами масел можна змішувати ту чи іншу рідину для ГУР.

Не змішуйте синтетику і мінералку, а також різні кольори, якщо на це немає прямої вказівки. Якщо діватися нікуди, і доводиться лити то що є під рукою, при першій же можливості замініть цю суміш на рекомендовану.

склад рідини

По складу рідини ГУР можна розділити на мінеральні, напівсинтетичні і синтетичні. Хімічний склад визначає базовий набір функцій масла:

 • В’язкі характеристики;
 • Змащувальні властивості;
 • Захист деталей від корозії;
 • Перешкода піноутворення;
 • Температурні і гідравлічні властивості.

Синтетику і мінералку можна змішувати між собою, оскільки види присадок в них мають кардинальні відмінності.

Яке масло краще заливати в двигун FORD Focus 3

Ford Focus третього покоління. це сучасний, красивий, безпечний і комфортний автомобіль. При правильному обслуговуванні він прослужить багато років, і не буде підводити. У нашій статті ми поговоримо про те, яке масло краще лити в двигун, як правильно його вибрати і на що варто звернути увагу.

Види моторного масла

Залежно від характеристик, масла для двигунів діляться на кілька типів. Вони застосовуються в різних умовах і дозволяють надійно захищати двигун Ford Focus 3 від передчасного зношення шляхом змазування поршнів та інших деталей в системі. У більшості випадків поділ застосовується для дизельних і бензинових моторів.

Якщо говорити в цілому, то моторне масло на Ford Focus3. це речовина, яка включає в себе дістілятівние продукти, різні суміші і залишкові речовини, синтетичні добавки і т. Д. Що стосується температури зовнішнього середовища, в якій буде застосовуватися рідина, то її поділяють на наступні види:

Існує також і інша класифікація моторних масел. за складом базового масла. Цей критерій має на увазі наступні типи:

 • мінеральне.
 • синтетичне.
 • напівсинтетичне.

При правильній експлуатації Ford Focus 3, масло в двигуні буде служити досить довго, зберігаючи всі свої захисні властивості. Більш того, добірка правильного варіанту відповідно до рекомендацій виробника дозволяє домогтися максимальної ефективності та продуктивності мотора Ford Focus 3. Оскільки моторне масло виробляється з нафти, тобто є продуктом її переробки, воно повинно володіти відмінними миючими здібностями. Це дозволить підтримувати внутрішні елементи мотора в чистоті і забезпечувати їх правильну роботу.

Одним з найважливіших вимог до маслу Ford Focus третього покоління є його стійкість до корозійного впливу на деталі двигуна при його функціонуванні, а також по час стоянки без роботи. Крім цього, вкрай важливим фактором є стійкість до зберігання і транспортування в різних умовах, а також відсутність вспенивание при підвищених або знижених температурах. Перед тим як вирішити, яке масло лити в двигун, потрібно враховувати пробіг Ford Focus3. Справа в тому, що чим більше років машині і чим більше вона проїхала, тим більш в’язким має бути моторне масло.

форд фокус 3 замена масла в гуре. гидро усилителя руля

Вибір подібної продукції для автомобіля Ford Focus третього покоління на ринку величезний, а підібрати для себе варіант не складе труднощів. Головне враховувати рекомендації виробника, а ще краще. лити тільки фірмове моторне масло Ford. Нижче ми представимо перелік виробників, які підходять для FordFocus3.

Основні вимоги до маслу

У двигун Ford Focus 3 потрібно лити тільки те масло, яке йому підходить, оскільки це вкрай важливий елемент в забезпеченні нормальної роботи мотора. Увага необхідно звертати на хімічне, термічне і механічне вплив, яке масло отримує в системі мотора при контакті з різними деталями. Тільки в разі їх сумісності, речовина буде повноцінно виконувати свої основні завдання та продовжувати термін експлуатації максимально довго. Якщо говорити в цілому, то головна вимога. відповідність характеристик обраного варіанту умов його використання.

Крім усього іншого, заливати в Ford Focus 3 моторне масло потрібно тільки те, яке підходить під такі вимоги:

 • Здатність зберігати свої властивості протягом тривалого часу.
 • Стабільність по відношенню до зміни температур.
 • Можливість холодного запуску Ford Focus 3.
 • Відмінні миючі здатності, застосовні до погано розчинним забруднень.
 • Стійкість до впливу корозії, протизносні можливості.
 • Низька летючість і невеликі витрати.
 • Відсутність утворення піни при зміні температур.
 • Можливість виконання функцію в екстремальних умовах.
 • Сумісність з ущільнювачами, каталізаторами і іншими речовинами.
 • Стабільність при переміщенні і зберіганні.

особливості заміни

Загалом, заміна масла Ford Focus 3 не складає ніяких труднощів. Для цього потрібно злити старе, поміняти фільтр і залити нове моторне масло. На Ford Focus 3 цю операцію можна зробити самостійно або звернутися на СТО.

Слід зазначити, що якщо ви вирішили лити інший тип масла, то тут є певні нюанси. Справа в тому, що вам потрібно буде промити двигун Ford Focus 3 спеціальним промивним речовиною, а також замінити фільтр (Mann, Fram або інші фірми). Як промивного масла можна придбати LiquiMolyMotorClean, MobilSpecial або будь-який інший якісний варіант від авторитетних компаній.

Крім цього, промивка може знадобитися, якщо на моторі Ford Focus 3 ви виявили незвичайні відкладення, які характеризуються поганою розчинністю. Найголовніше в питанні масла є його якість. Не варто шкодувати грошей і купувати найдешевший варіант, оскільки він не зможе надійно захищати двигун, а особливо якщо експлуатація відбувається в екстремальних умовах. Слід зазначити, що доцільність покупки найбільш дорогої продукції також низька, адже значна частина ціни. плата за бренд. Звертайте увагу на рекомендації фахівців і досвід власників Ford Focus 3, що дозволить вам вибрати оптимальний варіант по співвідношенню ціна. якість.

Підведення підсумків

Для того щоб систематизувати сказане в статті, нижче буде представлена ​​таблиця, що дозволяє розібратися, яке масло можна лити в двигун Ford Focus. Їх надійність перевірена на рівні звичайних власників Ford Focus 3, а також доведено безліччю лабораторних досліджень.

рік рівень в’язкості бензин дизель вид бренди
всесезонное зима літо
2011 10 W / 5015 W / 405 W / 40 0 W / 405 W / 50 20 W / 4025 W / 50 SN CJ синтетика Mobil, Castrol, SHELL, Xado, Valvoline, Лукойл, ZIC, Gt-Oil
2012 10 W / 4015 W / 40 0 W / 400 W / 50 20 W / 4025 W / 40 SN CJ синтетика Castrol, SHELL, Mobil, Xado, ZIC
2013 10 W / 4015 W / 4015 W / 50 0 W / 400 W / 50 20 W / 4025 W / 40 SN CJ / 4 синтетика SHELL, Mobil, Castrol, Xado

Цей перелік включає в себе велику кількість різних варіантів для FORD Focus 3, які відрізняються як за цінами, так і за якістю. Якщо говорити в цілому, то головна вимога до маслу. відповідність його характеристик вимогам компанії Ford, в цьому випадку для конкретної моделі автомобіля Focus третього покоління.

Можна також лити і продукцію інших фірм (вітчизняних або зарубіжних, не має значення), однак не варто звертати увагу на найдешевші варіанти, адже їх ефективність, як правило, досить обмежена. Не забувайте вчасно міняти моторне масло на Ford Focus 3 і правильно його обслуговувати. Це дозволить вам максимально продовжити термін експлуатації і завжди бути впевненим у своєму автомобілі.

Коли міняти рідину ГУР на Ford Focus 3

Якщо підходити до обслуговування Ford Focus 3 з точки зору дбайливого господаря, то і рідини в агрегатах потрібно міняти не рідше 30-40 тисяч. Це стосується як КПП, так і гідропідсилювача. Зношена рідина сильно вбирає вологу, не може витримувати номінальний тиск, вона засмічена продуктами зносу рульового механізму і пилом.

Природно, це позначається на якості роботи підсилювача і рульового управління в цілому:

 • кермо починає обертатися туго;
 • з’являються ривки і нерівномірність передачі зусилля на тяги;
 • в крайніх положеннях керма з’являється сильний шум;
 • насос починає сильніше грітися;
 • рідина набуває невизначений бурий колір і характерний запах гару.

Все це говорить про те, що рідина повинна бути замінена новою. Відгуки власників і думки фахівців сходяться на тому, що заміна рідини в ГУР повинна проводитися як мінімум раз в 30-40 тисяч км пробігу або раз в 12-18 місяців, незалежно від пробігу.

Вибираємо рідина для ГУР Ford Focus 3

Повторимося, колір масла не має ніякого значення. Кожен виробник додає свій барвник. Деякі заливають в ГУР рідина по допуску WSA-M2C195-A, але насправді не все так просто. Теоретично, рідини для ГУР існують тільки зеленого і червоного кольору.

І вони сильно відрізняються за складом, хоча в різний час і ті, і інші заливалися в ГУР Фокусів на різних заводах. Наприклад, на все Фокуси, зібрані в РФ, поширювалася рідина WSS-M2C-204-A зеленого кольору. На такі ж машини іспанської або німецької збірки використовували червону рідину WSS-M2C-195-A. Де правду шукати?

Після 2010 року рідина WSS-M2C-195-A замінюється на всіх заводах звичайними ATF Mercon LV, він же WSS-M2C-938-A, він же WSS-M2C204-A2. Виходить, що для всіх машин з ГУР підходить зелена рідина Ford DP-PS, ось вона на фото.

Але не так все просто. Досить подивитися в паспорт Ford DP-PS WSS-M2C-204-A2, як ми побачимо, що характеристики і склад її практично ідентичний всім відомої рідини Pentosin CHF 202. Не плутати з Pentosin CHF 11F, у них різний склад. перша напівсинтетичні, друга. повна синтетика!

Основна ж різниця між рідинами зеленого і червоного кольору в тому, що плинність у червоних ATF набагато вище, ніж у зелених масел. 1400 мПас у зеленій DP-PS, в той вемя як у червоного Mercon LV 8450 мПас. І це суттєва різниця.

Здавалося б, на морозі ці характеристики більш текучого речовини будуть як раз в пору, але не тут то було. ГУР не призначений для роботи з високотекучи речовинами. По-перше, система не зможе створити потрібного тиску, по-друге, червоні склади не так активно вбирають вологу, як зелені. Теоретично, для Ford Focus з ГУР (а не з Егурен) можна лити як ту, так і іншу рідину, але віддавати перевагу тій, яка була залита з заводу. І у кожного вона своя.

Як замінити рідину для ГУР Ford Focus 3

Для заміни нам знадобиться близько двох літрів нової рідини, якщо ми зібралися промивати систему (що дуже рекомендується), домкрат, підставка під кузов, шланг довжиною в 1,5-1,8 м діаметром 10 мм, дволітрова ємність для зливу старого масла. Якщо все готово, приступимо до роботи:

 • Заводимо і прогріваємо двигун, бажано проїхати перед заміною близько 5-10 км, щоб масло стало максимально рідким.
 • Вивішуємо передні колеса.
 • Відкачуємо рідина з бачка ГУР. Для цього можна використовувати шприц на 150 кубів або грушу з трубкою.
 • Акуратно знімаємо шланги з бачка. Їх два. один подає, який йде вниз. Другий. обратка, він зігнутий, Г-подібний. Перший шланг відразу ж глушимо болтом М6.
 • Знімаємо і ретельно відмиванням від осаду і шлаку бачок.
 • Встановлюємо на місце подає шланг, а шланг обратки з’єднуємо з заготовленим довгим шлангом, другий кінець якого опускаємо в ємність для старого масла.
 • викручуємо свічки.
 • Просимо помічника прокрутити стартером коленвал протягом 10-20 секунд. Рідина буде зливатися в ємність, а ми стежимо за тим, щоб повітря не потрапив в насос, доливаючи рідину в бачок.
 • Кілька разів обертаємо кермом до межі вправо і вліво, провертає коленвал ще кілька секунд. Рідина знову буде витікати в ємність.
 • Встановлюємо бачок на місце, ставимо шланг обратки на бачок.
 • Запускаємо двигун, в цей час рідина буде йти, її обов’язково потрібно підливати, щоб не пропустити повітря в насос. В цей час кермо повинен побути по кілька секунд в крайніх положеннях.
 • Глушимо мотор і доливаємо рідина до позначки МАХ.

При необхідності повної заміни і промивання процедуру повторюємо кілька разів до тих пір, поки з шланга обратки не потече свіжа рідина. У підсумку після заміни рідини кермо буде обертатися легше, пропадуть провали і шум при повороті керма в крайні положення.

Ford (Ford): вміла заміна масла ГУР Focus 3 (Focus 3)

Оснащення автомобіля Ford Focus 3 включає гідропідсилювач керма, систему, призначену для полегшення процесу управління, маневрування. Також завдяки пристрою задається траєкторія виходить більш стійкою і однозначною. Для справної роботи ГУР потрібно періодичне обслуговування, заміна масла, контроль рівня.

Ми рекомендуємо проводити огляд раз на півроку, і заміну після 2. 5 років, з огляду на умови, в яких експлуатується машина. Не варто забувати і про неполадки, які призводять до необхідності передчасної зміни робочого складу.

Як проводиться заміна рідини ГУР Ford Focus 3?

Роботу ми починаємо з підготовки. Майстер підбирає відповідний продукт, враховуючи вимоги автовиробника. Також потрібна тара і шприц з трубкою для вершки старої рідини.

 • часткова заміна. виконується досить швидко, але ефективність низька;
 • повна заміна. більш трудомістка робота, але дозволяє змінити практично всю робочу рідину.

Повна заміна рідини ГУР Focus 3 складається з наступних етапів:

 • Ми піднімаємо авто на підйомнику, щоб легше було працювати. Також це дозволить без проблем обертати кермо при наступних маніпуляціях.
 • Далі, необхідно знайти розширювальний бачок системи, відкрити кришку і вилучити фільтр. Якщо обслуговування не проводилося давно, фільтруючий елемент буде сильно забруднений, його обробляємо очищувачем, видаляючи забруднення.
 • Використовуючи шприц з трубочкою, приступаємо до видалення старої емульсії.
 • Далі, впливаючи на хомути, майстер послаблює шланги, що ведуть до бачка. Якщо знятий бачок сильно забруднений, його також промиваємо.
 • Ми починаємо обертати рульове колесо, позбавляючись від залишків старого масла. Щоб рідина не забруднила днище авто, від’єднаний шланг обратки потрібно вставити в ємність, де буде збиратися старе масло.
 • Для промивання всієї системи і видалення залишилися забруднень, необхідно під’єднати воронку до шлангу, що йде на насос. Тут майстер працює з помічником.
 • Заливаючи рідину, потрібно продовжити обертати рульове колесо, поки що виходить масло не очиститься.
 • Після очищення можна зібрати систему, доливаючи робочий склад до рівня.
 • Потім потрібно ще трохи покрутити кермо, завести мотор і зробити ще кілька поворотів видаляючи повітря.
 • Опустивши авто, перевіряємо рівень і доливаємо масло.

Заміна в нашому сервісі виконується досить швидко. Майстри використовують чисті підручні засоби, необхідні матеріали, гарантуючи кращий результат.

Коли потрібна заміна масла ГУР Focus 3?

Вважається, що робочий склад в системі гідропідсилювача Focus 3 не вимагає заміни. Це не так, адже при тривалій експлуатації продукт втрачає свої характеристики, старіє, через що можуть виникнути неполадки.

Також потрібно враховувати, що рекомендована періодичність заміни складу, зазначена автовиробником, відрізняється від спеціальних термінів, що мають на увазі неполадки, поломки, коли потрібно дострокове обслуговування.

Ситуації, що вимагають особливої ​​уваги, такі:

 • Якщо заміна не проводилася занадто довго, робочий склад почорнів, з’явився запах горілого, значить, є проблеми в системі, може знадобитися ремонт насоса.
 • Іноді масло темніє через проникнення води, в цьому випадку продукт швидко втрачає характеристики, що може завдати шкоди ГУР.
 • При появі дефектів в системі рульового управління, коли проводяться ремонтні роботи, заміна необхідна для забезпечення нормального, злагодженого функціонування складових.
 • Несправність деталей гідропідсилювача, потрапляння повітря, розгерметизація системи також супроводжується заміною робочого складу.

Коли потрібна заміна ГУР на Ford Focus 3?

Основні елементи ГУР. це сам насос, бачок, розподільник, гідроциліндр, робоча рідина і приводний ремінь. Всі вони можуть зношуватися і виходити з ладу, як і масло.

Заміна рідини ГУР Ford Focus 3 необхідна в наступних випадках:

 • Якщо під час огляду ми виявляємо низький рівень складу, нижче позначки min, значить, стався витік. Перш ніж долити або поміняти масло, необхідно виявити і усунути причину, відразу оглянувши хомути, шланги, з’єднання.
 • У розширювальному бачку з’явилася піна, значить, порушилася герметичність, потрапило повітря. Тут необхідно спочатку прокачати систему.
 • Виявлення осаду свідчить про те, що рідина виробила свій ресурс, а присадки розкладаються, більше не виконують потрібні функції.
 • Гідравлічна рідина занадто густа або рідка. використовується неправильний склад, де відрізняється в’язкість і робочий температурний режим. Вимагає заміни, інакше зростає навантаження на інші вузли.
 • Неякісне масло, яке дуже швидко втрачає потрібні властивості і забруднюється, чорніє потрібно повністю міняти, так як воно погіршує роботу системи.

Ми рекомендуємо кожні півроку перевіряти якість і рівень рідини. Несвоєчасна заміна призводить до швидкого зносу всіх складових. З ладу виходить насос, з’являється неприємний гул. Виникає необхідність дорогого відновлення.

На початкових стадіях зносу, коли загудів насос, і масло в гідропідсилювачі Focus 3 давно не змінювалося, можна залити новий склад, додавши спеціальну присадку для ГУР, що дозволить продовжити експлуатаційний період.

Заміна масла ГУР Ford Focus 3: результат і тонкощі діагностики

Професійний підхід, використання спеціального стенду виключає ймовірність потрапляння сторонніх часток, забруднення рідини під час проведення маніпуляцій. Для заливки ми вибираємо перевірені масла, рекомендовані для автомобіля Ford Focus 3, що забезпечує кращу роботу гідропідсилювача.

Як ми проводимо діагностику, контроль стану масла?

 • Підготувавши чисту ганчірку або аркуш паперу, майстер відкриває розширювальний бачок.
 • Взявши щуп, легко дістати трохи рідини, яку потрібно капнути на чисту тканину, папір.
 • Далі, оцінюється результат. Якщо склад прозорий з насиченим відтінком, значить, обслуговування не потрібно. Якщо зібрався бруд, мутного відтінку, осаду, ми змінюємо продукт, щоб зберегти працездатність гідропідсилювача.

Періодична перевірка стану масла і працездатності самого ГУР на Focus 3 дозволяє уникнути появи серйозних неполадок. А при розвитку несправностей наші фахівці швидко виявлять першопричину і усунуть дефект для безперебійної експлуатації автомобіля.

Рідина ГУР для FORD FOCUS III седан

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідропідсилювача Ford DP-SP зелений 1 л 1 781 003

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

OE-_жідкость ГУР (1L) EU! PSF зелений \ Ford WSS-M2C204-A

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

DP-PS WSS-M2C204-A2 Рідина ГУР зелена (пластик / ЄС) (1L)

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Подборка масла в ГУР

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Рідина гідравлічна 1л. DP-PS WSS-M2C204-A2

Що заливати в гідропідсилювач Ford Focus 3

Рідина ГУР Ford Focus, яку лити? Азбука Ford.

Ford фокус2 заміна масла в Гурі нічого не розбираючи

Як замінити рідину гідропідсилювача керма

Закінчення промивання Гура Ford Focus 2 седан

Заміна рідини ГУР / Power steering fluid change

Яке масло заливати в ГУР Volkswagen Audi. G002000 / G004000, Pentosin 11s / 202 / 7.1, Febi 06161/06162

як прокачати систему гідропідсилювача керма chrysler voyager

Ford Focus 3 масло в ГУР. Яку рідину необхідно заливати в ГУР Ford Focus 3? (Вирішено). 2 відповіді

Коли потрібна заміна масла ГУР Focus 3?

 • повна заміна. більш трудомістка робота, але дозволяє змінити практично всю робочу рідину.
 • Повна заміна рідини ГУР Focus 3 складається з наступних етапів:

  • Ми піднімаємо авто на підйомнику, щоб легше було працювати. Також це дозволить без проблем обертати кермо при наступних маніпуляціях.
  • Далі, необхідно знайти розширювальний бачок системи, відкрити кришку і вилучити фільтр. Якщо обслуговування не проводилося давно, фільтруючий елемент буде сильно забруднений, його обробляємо очищувачем, видаляючи забруднення.
  • І

  Ford (Ford): вміла заміна масла ГУР Focus 3 (Focus 3)

  Оснащення автомобіля Ford Focus 3 включає гідропідсилювач керма, систему, призначену для полегшення процесу управління, маневрування. Також завдяки пристрою задається траєкторія виходить більш стійкою і однозначною. Для справної роботи ГУР потрібно періодичне обслуговування, заміна масла, контроль рівня.

  Ми рекомендуємо проводити огляд раз на півроку, і заміну після 2. 5 років, з огляду на умови, в яких експлуатується машина. Не варто забувати і про неполадки, які призводять до необхідності передчасної зміни робочого складу.