Audi А6 с5 заміна АКПП на МКПП

Audi А6 с5 заміна (АКПП) варіатор на Механіку (МКПП) від А до Я

Всім прівет.1.5 року пройшло як механіка лежала в гаражі і чекала свого часу на установку.Делал у знайомого в гаражі. Зробили все за день, але знімали коробку двічі так як диск зчеплення не підійшов трохи. Болгарка зробив свою справу.❗❗❗Что б не було зайвих питань, що, як і де. Читаємо уважно: ❗❗❗Заміна варіатор на механіка, НЕ ЗВИЧАЙНОГО АВТОМАТА! СПИСОК: 1. Коробка передач 6-ст. (Болти підходять з варіатора і на стартер теж)2. Приводу, обов’язково від А6 С5. Від пасату Б5 один коротше ніж треба. (Зовнішні та внутрішні шруси однакові у МКПП і варіатором).3. Кулиса передач (підходить від Passat б5). Перебирання куліси передач4. Комплект зчеплення з болтами.5. Вижимний підшипник.6. Педалі від МКПП (Жаба гальма підходить від автоматної педалі, потрібно переставити металеву втулку тільки). (Підходять від Passat Б5).7. Датчик зчеплення з фішкою8. Трубки від робочого циліндра до головного (підходять від Passat Б5)9. Накладка лаштунки передач. 10. Ручка лаштунки передач11. Фішка з проводкою на датчик заднього ходу.

Глава перша: Механіка. ️Розслабляємо ступичні болтиДомкратім вище машину і ставимо на опори.Снімаем колеса, витягуємо кульові з верхніх важелів і рульового наконечника, кульовий кулак в бік приводу виходят.Вивешіваем підрамник, відкручуємо і знімаємо коробку, точніше ебашіть її об підлогу ями. Благо на ноги не впала. Важить вона будь здоров! Коробку в сторону.Сразу скидаємо маховік.Вихло не знімали.

У справу йде куліса. Відкручуємо 4 гайки і потім відводимо 2 фіксатора по краях що б вся куліса варіатора звалилася в низ. Нічого складного. Кулісу в сторону.

А ось з педалями складніше буде. Є два варіанти: 1 замінити повністю все в зборі або тільки додати педаль зчеплення. Останній варіант швидше і легше. Отщелкивали всю проводку з блоку педалей.Откручіваем гайку яка з’єднує вакумнік і педаль гальма. Відкручуємо верхній болт і два болта вакумнік з з боку подкапоткі. (Те ще заняття). Сам вакумнік діставати не треба. Тепер залишилося все дістати з-під ніг.

Далі потрібно дістати заглушки для трубок, на зчеплення.

При установці педалей від механіки знімемо з кронштейна педаль зчеплення, так як вона йде за рульовим валом. Затягує все туди і потім педаль приєднуємо. Трубки відразу знімаємо, вони приєднуються з боку моторного відсіку. Все прикручуємо в зворотному порядку. Іншим разом сидіння я б снял.Устанавліваем кулісу вставивши її з під днища машіни.Дальше установка зчеплення, коробки, під’єднання тяг куліси.Установка трубки від робітника до головного циліндру. (Трубка вставляли в отвір зливу під вакумнік як в оригіналі, ебаться доведеться довго якщо в перший раз) Датчик коленвала ставитися від варіатора як есть.Затяжка підрамника і повна збірка всего.Прокачка зчеплення. Ми прокачували під тиском. На зібраному авто, місця хватает.Проверка (Заміна або доливання) масла МКППТак ж не забувати ереднюю подушку двигуна відрегулювати для механічної коробки передач.На фото все зрозуміло.

З механікою впоратися кожен якщо не один, і робити це можна в тій послідовності яка вам зручна.

Глава друга: Електріка.Електріка найцікавіше і мало інформації про неї конкретно. Ми не будемо ставити ніяких перемичок як більшість, а всі зробимо з штатними реле. Нам знадобитися 3 дроти з коси на Варіатор або 4 дроти як мені. Товстий коричневий, коричнево-білий, коричнево-жовтий і коричнево. червоний.Проводку витягнув в район турбіни, обрізав зайве, заізолював, тут же приєднав всі дроти, акуратно змотав і поставив її в заводські затискачі.

audi, акпп, мкпп

Стартер.Толстий коричневий з’єднуємо між собою з коричнево-білим. Стартер тепер працює. Реле залишається на місці.ЯКЩО Кому треба перемичка, так ось вона ставиться:

Датчик Заднього хода.От фішки на датчик заднього ходу йде два дроти. Один кидаємо на ТОВСТІ коричневий, а другий кидаємо на тонкий коричнево-жовтий. Задній хід є. Фішка для датчика заднього ходу Febi 37914, Піни для фішки N90684405, трохи проводів.

Датчик скоростіТак як коробка у мене не від С5 та ще й покоління 0А2 і датчика швидкості на ній немає, і місця теж для нього немає. Те довелося ABS змусити нам дати свідчення швидкості на приладову панель. І все ніби вийшло. І працює чітко. 33 пін від ABS (в фішці ABS, цього Піна немає, доведеться додавати) тягнемо до коричнево-червоному проводу від коси варіатора. Хоча мені все твердили, що неможливо це, або заміна коробки або ж ставити лівий флянец з датчиком швидкості. і те, що коробка у мене від а4 б6. і виходу немає тільки заміна. Це не так, додаємо один пін і все работатет, і працює чітко

Датчик коленвалаПросто ставимо, як є, ніяких проставок і ніякої заміни місцями крайніх проводів. Все працює штатно.

Датчик сцепленіяІмеет два дроти, один провід кидаємо на 12, а другий провід тягнемо в ЕБУ в пін 66 для дизеля і пін 39 для бензину. Оригінальний номер датчика 7H0 927 189, Фішка на жабу зчеплення 6N0972704, Піни 2 шт N906 84405. Раджу відразу ставити датчик зчеплення, так як машина поводиться інакше, перемикаються передачі плавніше, без кивання носом так би мовити, та й круїз працювати будетЕслі все це зробити по електриці, то КРУЇЗ працює і парктроник також працюють.

Глава третя: Кодування. Ну а це заключна глава.Кодіровать будемо приладову панель, Блок ABS, ну і власне мізки. Допоможе нам у цьому кабель ВАСЯ ДИАГНОСТ. Рекомендую перед зміною кодувань записуйте ті які були. Кодування у кожного можуть відрізнятися плюс мінус, якщо вася діагност офіційний з російськими підказками, то взагалі не проблема буде.

Приладова панельПереходім: 17. Комбінація приладів, посилання Адаптація, вибираємо канал 060 тиснемо прочітать.В вікні нового значення міняємо що нам потрібно. Від має числа відняти 2. у мене було 1027, ввів 1025.На приладової панелі зникає смужка в інформацією про обраний режим АКПП. І пропадає помилка по блоку АКПП. Сам блок я ще не діставав.

Блок ABS Переходимо: 03. Електроніка гальмівної системи, посилання Логін (вводимо логін), повертаємося назад, переходимо на посилання Кодірованіе.Для того що б перекодувати блок ABS, спочатку вводимо логін 07355, далі міняємо кодування. Кодування ділиться на коробку з мультиплікатором. 06453 і без мультиплікатора (наш варіант). 06455.Ошібкі з приладової панелі пропадають, ABS і ЄСП працює як належить. Адаптацію датчика положення керма я не робив, помилок ніяких не було, все працювало відразу після перекодування.

ЕБУ двігателяЗдесь користувач не існує нужен.Переходім: 01- Електроніка двигуна, далі посилання Кодування. Код майстерні не чіпаємо. Міняємо тільки кодування, я змінив з 01017, змінив її на 01012.

Модеже звертатися з приводу Свапи в личку або по телефону 375291428601 Віктор. Зробимо під ключ.

Підсумок: Кожен вирішує сам робити це чи ні. Мій варіатор почав уже буксувати, стерлося зчеплення, можна сказати постійно висіла помилка момент адаптації. Якщо їздити спокійно, вистачило б на довго. Варіатор коробка класна і економічна. Але взимку я цю коробку не любив ніколи. І вирішив робити свап перед зимою. Все зробили все працює. Почав уже звикати через тиждень. Витрата ніхуя не менш по місту, але це і зрозуміло або я вчуся їй управляти правильно, або дохера тисну на газ. Думаю менше вона є не стане чим на вариаторе. Хоча подивися я всього лише 300 км проїхав. Мотор працює м’якше, заводиться легше, і в цьому я впевнений. Думаю через те що було піда маховика варіатора, люфти у нього були всі можливі. Також пропав шум типу підшипника, теж думаю маховик шорхал. За електриці мені допоміг хороший знайомий електрик nork80, який швидко зрозумів які дроти куди підключити, мені не довелося лопатити інтернет. Але з спідометром довелося перечитати багато літератури)) Є є питання задавайте поки пам’ятаю. Якщо, що то забув пишіть дополню.Лайкі, репости вітаються.

Заміна АКПП на МКПП Volkswagen

Заміна АКПП на МКПП (запчастини плюс робота) Passat Б5, Golf 4, Audi А4, Бора.55000рФольксваген Транспортер Т4 70000рФольксваген Шаран 65000рПежо 206. 50000рЗамена варіатора Audi А6 С5.75000р під ключ.

Є випадки, коли ремонт АКПП нераціональний через ціни запчастин. Стара добра 4-ст Японія, наприклад. З нею все просто-шукаємо бу і проблема вирішена. Але з 4ст АКПП Volkswagen-Audi 01N 01M цей номер не пройде. “Мілою” особливістю цих коробок є те, що зняті з робочою машини і поставлені на іншу-вони часто не їдуть. Те ж саме можна сказати і про “жниварки” JF506E, що ставилася на кулі.

Ремонт цих АКПП без заміни гидроблока на НОВИЙ, як правило, ні до чого доброго не приводить. А ціна нового гидроблока (більше 100000р) ставить на цій затії крест.Едінственний вихід-заміна на МКПП. Зайнялися цим ми, можна сказати, випадково. Клієнти часто не в змозі відрізнити 4ст від 5 ст АКПП 5нр19 і, не дивлячись на всі розпитування, тягнуть нас на евакуатори атмосферні пасати і Audi. Аби не давати людям від воріт поворот, довелося освоїти новий вид діяльності. З тієї ж причини почали міняти на механіку варіатори з Audi С5. Метушні там, правда, набагато больше.Заказалі комплекти в Німеччині. Вирішили проблему різних колінвалів на машинах з АКПП і МКПП.Главную проблему-адаптацію електроніки вирішує приходить спец. Інакше будуть горіти всі “чеки”, що естьв машині.

Як висновок-можу сказати, що цей “Колгосп” (він же “свап”). захід вимушений. Але, в плюсі ​​то, що МКПП на Пасату Б5-практично вічні. Я не пам’ятаю жодної їх поломки, якщо тільки господар не катався на сухий МКПП.

Після придбання даного автомобіля було прийнято рішення вже успадковує день.І так почнемо.

Чесно кажучи хотілося зовсім не Passat. а запальничку типу BMW 325 або мерс 230 компресор, але кількість грошей в кишені говорило немає! З цього доводилося дивитися биті Вольво і Skoda Октава. Але ось в черговий раз поїхавши в вірмен ваг-центр подивитися Skoda Octavia я побачив його відмінний кузов, не битий, з одним фарбованим заднім крилом і невеликою кількістю коцочек, а головного без сільського колгоспу! Ну за ціною зійшлися, господар пояснив що автомат він ремонтував. але я зрозумів що це все марно і я буду діяти радикально.

Після покупки підняв машину на підйомнику і ще раз переконався що не помилився у виборі, всі силові елементи і бляшанка ціла підвіска в дуже живому стані.

Приїхавши додому відразу ж почав шукати розбирання і орієнтуватися за цінами, ціни можуть відрізнятися в 2-3 рази. Через кілька днів почав їздити і збирати все необхідне.

Що знадобилося: 1. МКППкронштейниподушкіразлічние болтікі2. Подрамнік3. Приводу лівий і правий болти 12 шт і шайби у вигляді коромисел 6 ШТ4. Кулиса МКПП5. Зчеплення і маховик 6 маленьких болтів 6 большіх6. Педаль зчеплення і гальма вісь на кронштейн під ніх7. Головний і робочий циліндр сцепленія.8. ДУЖЕ ВАЖЛИВО “трубочка між циліндрами зчеплення” їх ріжуть і викидають, знайти цілу гемор, потрібно відразу взяти 2 кінця зрізаних за безкоштовно і завальцевать на низ шланг довжиною близько 70 см! 9. Голчастий підшипник в колінвал, для компенсації відстані між первинним валом і отвором в коліні.

Техпроцес: Відразу скажу в плані механіки складного нічого немає, і тому розповім більше про аспектах процесу а ні як відкрутити гайки, потрібні рівні руки, улюблені Швага ключі і головки 16-18, набір торксов з різними зірками і шестигранники.

Розбір: Попередньо потрібно зірвати ступичні болти і зняти колеса для зручності. Отсоеденяем всю проводку від АКПП і підв’язуємо її щоб не заважала, знімаємо магістралі охолодження масла, ставимо стійку під коробку і знімаємо підрамник. Відкручуємо болти від проводів і витягуємо їх. Відкручуємо коробку і знімаємо, дуже обережно, вона дуже важка рази в два важче ніж механіка. З внутрішньої сторони відкручуємо бублик від маховика і знімаємо його, відкручуємо маховик. Звертаємо увагу на сальник коліна якщо він тече краще відразу замінити на новий. Так само звернемо увагу на фланець охолоджуючої рідини на ГБЦ з патрубком прокладними кільцями і датчиком, прокладки краще відразу поміняти а фланець трохи шлефануть, так як з часом його гніт.

Збір: Насамперед треба протягнути в штатне місце трубку між циліндрами зчеплення, дуже заважатиме вакуумника, але якщо постаратися його можна обійти, запресувати головкою на 14 голчастий підшипник в колінвал. Одягаємо на синій фіксатор різьби болти маховика, потім одягаємо зчеплення, центруем і затягуємо. Міняємо кулісу КПП попередньо знявши накладку панелі і ручку АКПП.Одеваем КПП, ставимо стійку по неї, підбираємо болти і затягуємо, ставимо приводу, чіпляємо кулісу і підрамник, все зятягіваем, перевіряємо масло в КПП, одягаємо датчик швидкості. Знаходимо плюс на проводці від АКПП від нього тягнемо провід на датчик заднього ходу, другий провід від датчика тягнемо в салон під ноги пасажира і підключаємо до дроту на задні вогні в блоці (провід можна подивитися на самих вогнях ззаду) і опускаємо машіну.Лезем всередину салону і знімаємо нижню пластмасову кришку під кермом, там 4 болта два спереду і два зліва, де запобіжники, бачимо педалі й проведення. Знімаємо скоби кріплення осі педалей і витягуємо вісь, відкручуємо ключами 16 і 18 тягу вакуумника. Ставимо головний циліндр в кронштейн, вісь від механіки і педалі, все мажемо хорошою маззю типу літолу одягаємо скоби, регулюємо тягу вакуумника. УВАГА якщо будете знімати вал керма з рейки НЕ збийте його положення, тк на кермі є датчик керма який відповідає за ЄСП! Одягаємо трубку зчеплення (раніше вставлену), одягаємо шланг на бачок з тормозухой до циліндра і качаємо його як гальма спускаючи штуцер на робочому циліндрі в КПП.

Дістаємо реле 75 і витягуємо підставу Плазуни два чорно червоних дроти і заводимо машіну.Для більш правильної роботи мотора з механікою потрібно маніпуляції з прошивкою мізків (мої мізки не шиються). Але все системи в принципі працюють і так.

Якщо є якісь питання звертайтеся, допоможу чим зможу і розповім що знаю.Спасібо за увагу

Тема в розділі “Ремонт Audi”, створена користувачем Antonio91, 17 Січня 2011.

Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некорректно.Необходімо оновити браузер або спробувати використовувати інший.

Заміна АКПП на МКПП Volkswagen

Заміна АКПП на МКПП (запчастини плюс робота) Passat Б5, Golf 4, Audi А4, Бора.55000рФольксваген Транспортер Т4 70000рФольксваген Шаран 65000рПежо 206. 50000рЗамена варіатора Audi А6 С5.75000р під ключ.

А6С5 1.8 атмо. Замена АКПП на МКПП.

Є випадки, коли ремонт АКПП нераціональний через ціни запчастин. Стара добра 4-ст Японія, наприклад. З нею все просто-шукаємо бу і проблема вирішена. Але з 4ст АКПП Volkswagen-Audi 01N 01M цей номер не пройде. “Мілою” особливістю цих коробок є те, що зняті з робочою машини і поставлені на іншу-вони часто не їдуть. Те ж саме можна сказати і про “жниварки” JF506E, що ставилася на кулі.

Ремонт цих АКПП без заміни гидроблока на НОВИЙ, як правило, ні до чого доброго не приводить. А ціна нового гидроблока (більше 100000р) ставить на цій затії крест.Едінственний вихід-заміна на МКПП. Зайнялися цим ми, можна сказати, випадково. Клієнти часто не в змозі відрізнити 4ст від 5 ст АКПП 5нр19 і, не дивлячись на всі розпитування, тягнуть нас на евакуатори атмосферні пасати і Audi. Аби не давати людям від воріт поворот, довелося освоїти новий вид діяльності. З тієї ж причини почали міняти на механіку варіатори з Audi С5. Метушні там, правда, набагато больше.Заказалі комплекти в Німеччині. Вирішили проблему різних колінвалів на машинах з АКПП і МКПП.Главную проблему-адаптацію електроніки вирішує приходить спец. Інакше будуть горіти всі “чеки”, що естьв машині.

Як висновок-можу сказати, що цей “Колгосп” (він же “свап”). захід вимушений. Але, в плюсі ​​то, що МКПП на Пасату Б5-практично вічні. Я не пам’ятаю жодної їх поломки, якщо тільки господар не катався на сухий МКПП.

Після придбання даного автомобіля було прийнято рішення вже успадковує день.І так почнемо.

Чесно кажучи хотілося зовсім не Passat. а запальничку типу BMW 325 або мерс 230 компресор, але кількість грошей в кишені говорило немає! З цього доводилося дивитися биті Вольво і Skoda Октава. Але ось в черговий раз поїхавши в вірмен ваг-центр подивитися Skoda Octavia я побачив його відмінний кузов, не битий, з одним фарбованим заднім крилом і невеликою кількістю коцочек, а головного без сільського колгоспу! Ну за ціною зійшлися, господар пояснив що автомат він ремонтував. але я зрозумів що це все марно і я буду діяти радикально.

Після покупки підняв машину на підйомнику і ще раз переконався що не помилився у виборі, всі силові елементи і бляшанка ціла підвіска в дуже живому стані.

Приїхавши додому відразу ж почав шукати розбирання і орієнтуватися за цінами, ціни можуть відрізнятися в 2-3 рази. Через кілька днів почав їздити і збирати все необхідне.

Що знадобилося: 1. МКППкронштейниподушкіразлічние болтікі2. Подрамнік3. Приводу лівий і правий болти 12 шт і шайби у вигляді коромисел 6 ШТ4. Кулиса МКПП5. Зчеплення і маховик 6 маленьких болтів 6 большіх6. Педаль зчеплення і гальма вісь на кронштейн під ніх7. Головний і робочий циліндр сцепленія.8. ДУЖЕ ВАЖЛИВО “трубочка між циліндрами зчеплення” їх ріжуть і викидають, знайти цілу гемор, потрібно відразу взяти 2 кінця зрізаних за безкоштовно і завальцевать на низ шланг довжиною близько 70 см! 9. Голчастий підшипник в колінвал, для компенсації відстані між первинним валом і отвором в коліні.

Техпроцес: Відразу скажу в плані механіки складного нічого немає, і тому розповім більше про аспектах процесу а ні як відкрутити гайки, потрібні рівні руки, улюблені Швага ключі і головки 16-18, набір торксов з різними зірками і шестигранники.

Розбір: Попередньо потрібно зірвати ступичні болти і зняти колеса для зручності. Отсоеденяем всю проводку від АКПП і підв’язуємо її щоб не заважала, знімаємо магістралі охолодження масла, ставимо стійку під коробку і знімаємо підрамник. Відкручуємо болти від проводів і витягуємо їх. Відкручуємо коробку і знімаємо, дуже обережно, вона дуже важка рази в два важче ніж механіка. З внутрішньої сторони відкручуємо бублик від маховика і знімаємо його, відкручуємо маховик. Звертаємо увагу на сальник коліна якщо він тече краще відразу замінити на новий. Так само звернемо увагу на фланець охолоджуючої рідини на ГБЦ з патрубком прокладними кільцями і датчиком, прокладки краще відразу поміняти а фланець трохи шлефануть, так як з часом його гніт.

Збір: Насамперед треба протягнути в штатне місце трубку між циліндрами зчеплення, дуже заважатиме вакуумника, але якщо постаратися його можна обійти, запресувати головкою на 14 голчастий підшипник в колінвал. Одягаємо на синій фіксатор різьби болти маховика, потім одягаємо зчеплення, центруем і затягуємо. Міняємо кулісу КПП попередньо знявши накладку панелі і ручку АКПП.Одеваем КПП, ставимо стійку по неї, підбираємо болти і затягуємо, ставимо приводу, чіпляємо кулісу і підрамник, все зятягіваем, перевіряємо масло в КПП, одягаємо датчик швидкості. Знаходимо плюс на проводці від АКПП від нього тягнемо провід на датчик заднього ходу, другий провід від датчика тягнемо в салон під ноги пасажира і підключаємо до дроту на задні вогні в блоці (провід можна подивитися на самих вогнях ззаду) і опускаємо машіну.Лезем всередину салону і знімаємо нижню пластмасову кришку під кермом, там 4 болта два спереду і два зліва, де запобіжники, бачимо педалі й проведення. Знімаємо скоби кріплення осі педалей і витягуємо вісь, відкручуємо ключами 16 і 18 тягу вакуумника. Ставимо головний циліндр в кронштейн, вісь від механіки і педалі, все мажемо хорошою маззю типу літолу одягаємо скоби, регулюємо тягу вакуумника. УВАГА якщо будете знімати вал керма з рейки НЕ збийте його положення, тк на кермі є датчик керма який відповідає за ЄСП! Одягаємо трубку зчеплення (раніше вставлену), одягаємо шланг на бачок з тормозухой до циліндра і качаємо його як гальма спускаючи штуцер на робочому циліндрі в КПП.

Дістаємо реле 75 і витягуємо підставу Плазуни два чорно червоних дроти і заводимо машіну.Для більш правильної роботи мотора з механікою потрібно маніпуляції з прошивкою мізків (мої мізки не шиються). Але все системи в принципі працюють і так.

Якщо є якісь питання звертайтеся, допоможу чим зможу і розповім що знаю.Спасібо за увагу

audi, акпп, мкпп

Тема в розділі “Ремонт Audi“, створена користувачем Antonio91, 17 Січня 2011.

Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некорректно.Необходімо оновити браузер або спробувати використовувати інший.

Пристрій коробки передач (МКПП) «Audi А6»

Коробка передач «Audi» передає крутний момент від коленвала мотора, міняючи його величину і напрямок обертання. Як результат, автомобіль має необхідну швидкість і характеристики прохідності при оптимальному ККД двигуна, а також здатний рухатися назад.

Завдяки КПП відбувається відключення трансмісії від двигуна в ті моменти, коли «Audi» зупинена або коли котиться на холостому ходу мотора.

Всі складові коробки передач розташовуються в картері, закріпленому болтових з’єднань до двигуна в задній частині.

Колінвал двигуна передає крутний момент за допомогою зчеплення на вхідний вал КПП. Після перетворення крутний момент передається на вихідний вал коробки, далі на диференціал і вали приводних коліс.

Передача включається завдяки зміщенню муфти синхронізатора, що призводить до жорсткого з’єднання шестерні і вала КПП.

Нижче наведено розріз коробки передач від автомобіля «Audi А6 С5», що має п’ять можливих швидкостей.

 • конічний роликопідшипник.
 • Шестерня передачі заднього ходу.
 • Шестерня 5-ої передачі.
 • Шестерня 4-й передачі.
 • Шестерня 3-ої передачі.
 • Шестерня 2-ий передачі.
 • Шестерня 1-ої передачі.
 • конічний роликопідшипник.
 • диференціал.
 • Картер зчеплення.
 • шарикопідшипник.
 • Картер коробки передач.
 • ведучий вал.
 • Блок шестерень проміжного валу.

Технічні дані 5-швидкісний коробки передач 012:

Трансмісійне масло G 50 (синтетичне)

Швидкість на найвищій передачі при 1000 об / хв

Там, де необхідно діагностика МКПП «Audi А6»

Детальне обстеження справності МКПП машини «Audi А6» та необхідності ремонту потрібно при виникненні таких ознак:

 • Передачі включаються насилу.
 • Незважаючи на включену нейтральну передачу, автомобіль працює з нехарактерними звуками.
 • Включення передач супроводжується насторожують звуками.
 • Виявлено витік трансмісійного масла.
 • передачі проскакують.
audi, акпп, мкпп

При зверненні з такими проблемами на СТО насамперед у власника з’ясовують всі помічені ним ознаки несправності МКПП «Audi». Далі перевіряється рівень трансмісійного масла. Часто також використовують комп’ютерну діагностику і огляд всіх деталей МКПП на механічні пошкодження. В кінці процедури діагностики механік СТО видає свій висновок. Якщо необхідний ремонт, оцінюється також вартість і обсяг необхідних дій.

У разі виявлення нестачі масла виконується повна його заміна. Якщо неполадки більш глобальні, то співробітники СТО зроблять ремонт МКПП в достатньому обсязі. Також при доцільності змінюються підшипники або зчеплення.

Пассат б5, Смерть АКПП и установка комплекта МКПП

Ремонт МКПП «Audi А6»: інструкція та рекомендації

 • Пристрій коробки передач (МКПП) «Audi А6»
 • Там, де необхідно діагностика МКПП «Audi А6»
 • Як зняти і встановити коробку передач (МКПП) «Audi А6»
 • Інструкція по ремонту МКПП «Audi А6 С5 Кватро» своїми руками
 • Що думають автолюбителі про заміну АКПП на МКПП в «Audi А6»

Зламався автомобіль. неприємність для будь-якого водія, особливо якщо справа стосується коробки передач. Про те, як зрозуміти, чи потрібне ремонт МКПП «Audi А6» та що для цього потрібно, знають не всі.

Для зниження хвилювання з цього приводу має сенс дізнатися деяку інформацію з даної теми і регулярно проводити техобслуговування своєї машини, тим більше якщо є підозри в справності механічної коробки передач. Далі ми розповімо, чим супроводжується її ремонт на «Audi А6» та що слід знати кожному власникові цього авто.

Як зняти і встановити коробку передач (МКПП) від «Audi А6»

Зняття коробки передачі «Audi А6»

 • Зняти провід з мінусовою клеми акумулятора.
 • Викрутити три болта верхнього кріплення мотора і МКПП.
 • Зняти дріт заземлення з контакту коробки передач.
 • Здавленням затискачів звільнити з кріплень роз’єми передавальних пристроїв. спідометра і багатофункціонального. і зняти їх.
 • Каталітичний конвертер теж потрібно від’єднати за допомогою відповідного роз’єму.
 • Демонтувати захист картера МКПП.
 • Болти, які утримують випускний колектор, теж потрібно викрутити.
 • Зняти передню частину вихлопної системи.
 • Демонтувати задню поперечну балку.
 • Наступним кроком буде від’єднання від коробки передач тросів автоматичного натягу ременів безпеки.
 • Зняти тягу, що відповідає за перемикання швидкостей.
 • Демонтувати захист картера зчеплення.
 • Забрати щиток, що захищає провідний вал.
 • Напівосі від’єднати від МКПП.
 • Після установки рульового колеса в крайнє праве положення піввісь кріплять до кузова.
 • Демонтувати циліндр зчеплення.
 • Відкрутити кронштейн вузла рульового управління.
 • Двигун закріпити на опорі.
 • Коробку передач закріпити на опорі.
 • Розібрати заднє ліве кріплення МКПП.
 • Розібрати кріплення передньої частини двигуна.
 • Викрутити болти, що кріплять МКПП і двигун знизу.
 • Опустити акуратно коробку передач.

Установка коробки передач «Audi А6»

Замена коробки передач Audi a6. Переделываем с автомата на механику.

Щоб встановити МКПП «Audi» на місце, необхідно виконати дії в зворотній послідовності.

Під час ремонту потрібно звертати увагу на такі нюанси:

 • контролювати правильність установки центровочних втулок;
 • робочий циліндр зчеплення повинен бути встановлений так, щоб болт легко став на своє місце. Циліндр зчеплення встановлюється за допомогою важеля.

Важливо: болт, службовець для закріплення циліндра зчеплення, загострений на кінці для більш простої установки.

Зусилля затягування різьбових з’єднань:

Кріплення коробки передач «Audi» до двигуна: