Volvo xc70 заміна масла в АКПП

Заміна масла в АКПП Aisin TF-80SC AWD Volvo XC70 D5

Масло АКПП Volvo Мінеральне! 1161540 (1л.) Ціна 1080 1161640 (4л.) 3790 загальний обсяг в коробці 7 літровПосле покупки авто вирішив поміняти масло в АКПП. Так як попередній власниць робив ТО тільки кожні 20 тис за регламентом, судячи з усього і масло в АКПП він думав що міняти не треба (так написано в книжці).У мене кожна заміна масла в коробці це кожні 40-50 тисДо того як я виклав свою машину я вже підбирав масло Заміна масла в АКПП TF-80SCAWD Volvo XC70 D5 І зупинився на 08886-01705 (4л.) ціна 2190 біла банку для внутрішнього японського ринкаКупіл 8 літрів для повної заміни масла.Сам процес заміни масло як у нього 1) vaucher але у нього часткова, а я зливав повністю з цього мені допомогла ще один запис 2) zx83 а так не чого складного. У другому варіанті краще двоє людей що б бачити закінчення рідини або шланг по довше взять.Мой поради:. в Ашані продаються воронки вже зі шлангом стоять 60 або 80 крб.- міняйте кільця ущільнювачів!. коли будите витягувати шланг обратки з АКПП нижній який, будьте обережні і не втратьте ущільнювальне кільце резіновое.- на обратку шланг відмінно підійшов 12х15 купив в залізяку крации як я сделал.- злив з коробки 3.5 літра точно не пам’ятаю, поміняв шайбу і закрутив назад-звільнив місце для заливки масла, поставив воронку- відкрутив зворотний магістраль і встромив туди шланг 12х15, шланг засунув в каністру мерную- залив 4 літра- один заводить, інший дивиться як зливається масло і піде повітря (де то 4 або 4.5 літра). і ще 4 літри заліваешь- заводиш машину і прогріває ганяти селектор туди сюди по 10 сек машину не глушити!. на заведеній машині прогрітій відкручуємо мірну пробку має злитися зайві масло близько літра- закручуємо все назад готово.Ах та я заодно Поміняти ял повітряний фільтр! Інформація по масел toyota-club.net/files/faq/03-03-29_e77-04.htmVIDA:1) Зніміть вбудовану пробку для контролю рівня (Torx 40).Открутіте зливну пробку (шестигранник на 17) Злийте масло з коробки передач.Установіте зливну пробку. Використовуйте нову прокладку, (30713220) Змастіть маслом ATF.Момент: Пробка отвори для зливу масла, коробка передач, 35 NmУстановіте пробку рівня зусиллям руки. Використовуйте ущільнювача кольцо.2) Зніміть корпус повітряного фільтра. Увага! Переконайтеся в тому, що обладнання та інструмент чисті і свободи від стороннього матеріалу і смазкі.Сніміте пробку заливної горловини (Torx 55).Опустіте шприц для заповнення або шланг з лійкою в отворі для заповнення.

Встановіть корпус воздухоочістітеля.3) Отвинтите випускний шланг. Обережно! Будьте готові зібрати випливають рідини.

4) Залийте 4 літри олії. (Масла АКПП вибір) Задіюйте гальмо стоянки. Переведіть важіль перемикача передач в положення P.Заведіте двигун і залиште його працювати на холостому ходу.Включіте черзі всі передачі важелем вибору передач від P до D. Зупиняйтеся як мінімум на 2 секунди в кожному положенні. Заглушіть двигун, коли в шлангу стане видно повітряні пузирі.Залейте приблизно 2 літри олії. Запустіть двигун знову і дайте йому попрацювати на холостих обертах. Заглушіть двигун, коли в шлангу стане видно повітряні пузирі.Залейте знову приблизно 2 літри олії. Запустіть двигун і дайте йому попрацювати на холостих обертах. Заглушіть двигун, коли в шлангу стане видно повітряні пузирі.Вставьте випускний шланг масляного радіатора.Сніміте вбудовану пробку для контролю уровня.Залейте масло, поки воно не почне витікати з коробки передач.Вставьте пробку рівня рукой.5) Перевірте рівень масла.Заведіте двигун і залиште його працювати на холостому ходу.поставіть на ручник і включіть черзі всі передачі важелем вибору передач від P до D. Зупиняйтеся як мінімум на 2 секунди в кожному положенні Два рази. Останній поставити на P.ідем відкручувати пробку рівня

Обережно! Будьте готові зібрати випливають жідкості.Вніманіе! Вихід масла з отвору рівня не означає, що рівень в коробці передач правільний.Заліть ще масла в АКПП, до тих пір як на картинці.

Примітка На цьому етапі затягніть гвинт тільки рукою. Закриваємо кришку іВИКЛЮЧАЕМ МАШИНУ! Долити ще масла 0,5 в АКПП і закрити кришку

Заведіть двигун і залиште його працювати на холостому ходу.поставіть на ручник і включіть черзі всі передачі важелем вибору передач від P до D. Зупиняйтеся як мінімум на 2 секунди в кожному положенні Два рази. Останній поставити на P.

Перевірити згідно діагност температуру АКПП має бути 50

Обережно! Розігрійте жідкость.Открутіть пробку рівня масла і чекайте поки вийдуть ізлішкі.Осторожно! Будьте готові зібрати випливають жідкості.Установіте пробку обратноПрімечаніе Використовуйте нове уплотненіе.Момент: Пробка рівня масла, трансмісія, 8 NmСтавьте все назад і хлопайте в долоні.

Коли необхідна заміна масла в АКПП Volvo. відміну часткової заміни масла на Volvo від повної

Своєчасна заміна масла і застосування масел необхідних параметрів і якості допоможе АКПП сумлінно відпрацювати весь покладений термін. Кожне пропущене обслуговування даного агрегату або використання невідповідного масла забезпечить вкрай дорогий ремонт АКПП або ще більш дорогу заміну.

Згідно техрегламенту на обслуговування, заміна масла в АКПП автомобілів Volvo має проводитися після 20 тисяч кілометрів пробігу, або по закінченні одного року.

Але в російських умовах, коли машини змушені довго стояти в пробках, і великий ризик придбати не надто якісне масло, цей термін варто скоротити до 10-15 тисяч кілометрів.

Найбільш часта заміна масла обійдеться трохи дорожче, але це буде набагато дешевше дорогого ремонту АКПП або його заміни. Тим більше, що неповна заміна масла цілком під силу будь-якому водієві.

При неповної заміні масла з АКПП зливається не більше 35-40% загального обсягу олії. Тоді як повна заміна масла, виконувана лише на СТО, включає в себе діагностику АКПП, повне видалення масла, промивання коробки, заміну масляного фільтра, що неможливо зробити без спеціального обладнання.

У випадках, коли зливаються з АКПП Volvo масло має дуже темний або чорний колір, запах гару, або коли АКПП веде себе неправильно, необхідно негайно доставити автомобіль на найближчу СТО дилерського центру Volvo.

Моделі АКПП і мастила до них

Вищезазначена Volvo XC90 випускається ще з 2002 року. До цієї пори на наших дорогах їздять уже два покоління таких автомобілів. Причому відрізняються вони як дизайном, так і технічним оснащенням. Залежно від модифікації, а також обсягу двигуна, на цих машинах встановлені різні моделі автоматичних коробок від двох виробників. японського Aisin і американського General Motors. Нижче наведено перелік моделей і відповідність їм оригінальних масел від Volvo.

Якщо своєчасно і правильно доглядати, кожна така коробка передач служить від 7 до 10 років, витримуючи кілометраж до 200 тисяч. Оригінальні масла АКПП від Volvo можна замінити аналогічним Mobil ATF 3309. Багато автомобілістів віддають перевагу останньому, тим більше що воно набагато дешевше оригінальної масляної рідини. Хвалять також японське трансмісійне масло Aisin AFW.

Як самостійно поміняти масло на АКПП Volvo. інструкція по заміні масла на Volvo своїми руками

Роботу виконують 2 людини. Заміна масла в АКПП Volvo моделі XC90 проводиться в певній послідовності.

 • Необхідно прогріти трансмісію, для цього досить проїхати на машині 10-15 км.
 • Автомобіль поміщається на естакаду або над оглядовою ямою.
 • Знімається захисний піддон, для цього використовується ключ на 13. Зливна пробка ретельно очищається щіткою від бруду.
 • Під отвором розташовується порожня ємність. Трубчастим ключем на 17 відкручується пробка, зливна горловина звільняється.
 • Відпрацьована трансмісійна рідина об’ємом близько 4 літрів випливає з КПП.
 • Зливна пробка ретельно очищається дрантям, на неї надівається нова прокладка ущільнювача, пробка закручується.
 • Можна встановлювати піддон на місце.
 • Знімається шланг з нижнього зливного патрубка радіатора охолодження ATF. Після цього повинно витекти трохи мастила, тому попередньо варто підставити порожню ємність.
 • Потім акуратно знімається верхній патрубок охолоджувача. В результаті він повністю спустошується від старого мастила. Верхній шланг встановлюється назад.
 • На нижній патрубок замість зливного шланга, що повертає охолоджену ATF в АКПП, встановлюємо свій, прозорий, потім опускаємо його в ємність для відпрацювання.
 • Відкривається капот, відкручується заборник повітря і відводиться в сторону. Розкручується корпус, звідти виймається повітряний фільтр.
 • Після того як з корпусу фільтра знятий роз’єм, витягується його нижня частина, що має форму короба. Під цим коробом знаходиться заливна горловина.
 • Очищається пробка горловини з навколишнім простором. Потім вона відкручується, звільняється отвір для затоки масла.
 • В горловину вставляється шланг, на нього надівається воронка. Заливається в коробку-автомат 4 літри трансмісійної мастила.
 • Запускається двигун і працює на холостих обертах. При натиснутому гальмі поперемінно включається кожна передача на пару секунд, потім селектор переводиться в положення «Р».
 • Друга людина стежить за маслом, що зливається в ємність з прозорого шланга, приєднаного до радіатора. Як тільки пішли повітряні бульбашки. це значить, що масляний склад в коробці закінчився і треба вимикати мотор.
 • З нижнього патрубка охолоджувача знімається прозорий шланг. На його місце встановлюється і фіксується рідний, що веде до АКПП.
 • Стара мастило виливається з ємності, яка потім повертається назад.
 • У центрі зливної пробки піддону коробки передач є ще одна маленька пробка. контрольна, в формі шестикутної зірочки. Необхідно її відкрутити.
 • В горловину знову заливається змазує склад. до тих пір поки з контрольного отвору не потече масло.
 • Контрольна пробка закручується, знову заводиться мотор і переключається селектор КПП. Мастило розходиться по системі.
 • Знову відкручується контрольне отвір і доливається робоча рідина, поки знов не потече.
 • Движок глушиться, контрольна пробка закривається, після цього доливається ще 0,5 літра масляної суміші.
 • Прогріваємо АКПП Перед заміною масла необхідно прогріти АКПП, проїхавши кілометрів десять, потім підготувати інструменти і приналежності. два противідкатних упору, два домкрата, дві підпірки, спеціальні та звичайні ключі, каністру для зливу масла об’ємом не менше чотирьох, а краще п’яти літрів. Підійде каністра від масла з обрізаним верхом. Знадобляться також лійка і шланг для затоки масла, а так само нове кільце ущільнювача масляної пробки.
 • Піднімаємо автомобіль Необхідно підняти авто за допомогою одним з двох способів: А) За допомогою домкратів, завівши два домкрата спереду машини, необхідно підняти її так, щоб з боку під кузов встали підпірки. Поставивши підпірки, необхідно трохи послабити домкрати, опускаючи їх по черзі, щоб автомобіль утвердився на ніх.В) На підйомнику.
 • Відкручуємо піддон і очищаємо зливну пробку Коли машина встановлена ​​і перевірена, необхідно відповідним за розміром ключем відкрутити піддон, підтримуючи його. Знявши і видаливши з під машини піддон, необхідно залізною щіткою очистити зливну пробку АКПП. Цю операцію необхідно проводити в окулярах, щоб уникнути засмічення очей падає з пробки грязью.Очістка пробки обов’язкове, тому що залишилася на піддоні бруд може потрапити всередину АКПП і вивести її з ладу. Коли пробка очищена, необхідно взяти підготовлену ємність, і поставити її прямо під зливним отвором, закритим двома пробками. Потім ці дві пробки акуратно, уникаючи ривків ключем, і діючи спокійною і плавно, откручиваются. Перша знімається і кладеться окремо, а друга найчастіше падає в масло, куди падає також і кільце ущільнювача. Це не страшно.
 • Зливаємо старе масло Пробку моєму в солярці або гасі, і протрете чистою, не ворсистою ганчірочкою, а кільце все одно необхідно ставити нове. По можливості намагайтеся не підставляти руки під струмінь масла. Після цього етапу. а в разі використання каністри з-під масла. до нього, необхідно зауважити обсяг злитого масла, щоб долити стільки ж. Сильний перелив масла так само згубний для АКПП, як і серйозний недолив. При сильно підвищений рівень видавлюються манжети і сальники, і АКПП виходить з строя.Когда масло перестало капати, обидві пробки миються соляркою або гасом, витираються чистою неворсистою ганчіркою, і закручуються назад. Не забувайте поставити нове кільце ущільнювача.
 • Опускаємо авто на землю Захист ставиться на місце, все болти закручуються, машина опускається.
 • Заливаємо нове масло в АКПП і перевіряємо його рівень Масло через тонкий (по діаметру отвору для щупа) шланг і воронку, заливається в АКПП, за обсягом дорівнює кількості злитого. Необхідно завести мотор, і перемикати важіль АКПП з проміжком у два три секунди в кожне з положень. Після цього двигун вимикається, і через п’ять хвилин перевіряється рівень масла в АКПП, і в разі необхідності проводиться долив.

Якщо потрібно долівка більше півлітра олії, то необхідно проконсультуватися у дилера або в спеціалізованому СТО. Ніяких більш серйозних маніпуляцій з АКПП проводити в домашніх умовах не рекомендується, а всі інші процедури, включаючи заміну масляного фільтра АКПП, і в обов’язковому порядку промивання АКПП, повинні проводитися на СТО у офіційного дилера Volvo.

Варіанти зміни масла

Насправді замінити масляну суміш, як в двигуні, не вийде. Зіллється тільки половина рідини. Друга частина залишиться в радіаторі охолодження, в районі гідротрансформатора, а також в блоці керуючих клапанів. Якщо долити туди новий масляний склад, це буде називатися частковою заміною.

Деякі СТО пропонують кардинальний метод вирішення проблеми. заміна масла Volvo з використанням спеціального обладнання, наприклад WYNNS Transerve II. Крім заміни трансмісійної рідини, установка повністю промиває коробку передач. Операція ця досить дорога, до того ж не всі вітають промивку спеціальними складами.

Яке масло необхідно придбати для заміни в АКПП Volvo. оригінальні позначення масел для Volvo

В інструкції з експлуатації автомобілів Volvo перераховані рекомендовані виробником масла та рідини, наприклад. Volvo 31256774.

Звичайно, бажано використовувати саме масло зазначеного виробником типу і назви, але, в разі неможливості його знайти, можна підібрати аналоги.

Всі масла для АКПП мають тип ATF і найчастіше специфікацію Dexron II або Dexron III. А вибір виробника, за великим рахунком, не так важливий.

Масло від GM нічим не гірше масел Toyota, Castrol, Exxon-Mobil, Volvo або якого-небудь іншого виробника. Важливо відповідність масла кліматичних умов, в’язкості, і змащувальних властивостей.

Заливка масла, не придатного за цими параметрами, в кращому випадку зробить їзду на автомобілі некомфортною, а в гіршому. сильно скоротить ресурс роботи АКПП. Тому важливе завдання автолюбителя. придбати справжнє масло, назва якого є на етикетці, а не підробку. Інакше ймовірність поломки АКПП сильно зростає.

Якщо у вас є питання, задайте їх на нашому форумі!

Трансмісійна рідина: важливий компонент коробки-автомата

На модель XC70 (Volvo) встановлюється 6-ти ступінчаста коробка передач японської фірми Asin Warner TF-80SC. У 2011-му році стали встановлювати в другому поколінні цих коробок. У нову конструкцію були внесені наступні зміни:

 • Довжина і діаметр роликів певних конусних підшипників були збільшені.
 • Оптимізовано проточні масляні канали між фрикційними поверхнями.
 • В лінійних соленоїдах змінена гідравлічна частина.
 • На ущільнюючих кільцях були зменшені поверхні ущільнювачів.
 • LTD став оснащений внутрішнім кільцем демпферних пружин.
 • Вдосконалено програмне забезпечення в блоці TCM.

Ці маніпуляції з пристроєм коробки в комбінації регулярної заміною масла в АКПП Volvo XC70 можуть значно підвищити надійність і збільшити термін служби.

Коробки першого покоління були розраховані на синтетичну ATF T-IV, вона вважається незмінюваній, на думку виробника. Однак, якщо регулярно робити заміну масла, то можна значно збільшити термін експлуатації до капітального ремонту.

У трансмісії другого покоління може бути використана нова трансмісійна рідина типу «Toyota WS». Безпосередньо механічна частина коробок Asin мало прискіплива до типу масла. Однак, програмна настройка електрорегулятор і клапанів гидроблока була налаштована під свій тип масла, тому потрібно чітко дотримуватись рекомендацій виробника.

 • знижує механічну навантаження на вузли;
 • перешкоджає зносу контактуючих механізмів;
 • знижує рівень забруднення побічними продуктами роботи ;;
 • відводить зайве тепло.

Volvo XC 70: настав час міняти ATF

На першій моделі АКПП виробник не давав чітких рекомендацій по заміні трансмісійної рідини. Однак після поновлення Asin оприлюднили офіційні рекомендації по обслуговуванню: раз в 2 роки або 20 тис. Км. на одометрі, при актуальних умовах експлуатації. частіше місто, рідше траса.

volvo, xc70, масло, акпп

Особливості повної і часткової зміни олеоніда

Залежно від умов експлуатації Volvo ХС70 потрібно виконувати або повну, або часткову заміну. Ми рекомендуємо виконувати часткову заміну тим автовласникам, які за порадою виробника раз в 20 тис. Км. пробігу виробляють контроль ATF.

Якщо цифри на одометрі вже давно перевалили за 60000 км., То краще виконати повну заміну, адже часткова може спровокувати підйом осаду з продуктів зносу з дна коробки. Він забиває канали гидроблока, коробка встане і вимагає капітального ремонту. Механіки «Транс Гір» перед повною заміною виконують ретельне очищення технологічних відсіків і каналів.

Якщо ж під час діагностики стану масла АКПП ми виявимо велика кількість металевої стружки, запах гару у олеоніда, то необхідно буде виконати знімання коробки і дефектовку: це перші ознаки поломки коробки.

Ми виконуємо діагностику трансмісійної рідини і її заміну за вартістю на 20% нижче, ніж середня ціна в автосервісах Санкт. Петербурга. Нижче наведено прайс-лист на повну і часткову зміну олеоніда:

Ціна на зміну трансмісійної рідини і діагностику стану в «Транс Гір» нижче, ніж середня по іншим автосервісам Санкт-Петербурга. Можете перевірити самі, наш прейскурант:

Часткова разова зміна (якщо немає захисту)
2500 рублів Апаратна заміна ТЖ

Обслуговування в сервісі «Транс Гір»

Переваги вибору нашого автосервісу:

 • механіки, сумлінно відносяться до виконуваної роботи;
 • можливість повного очищення коробки передач від продуктів зносу;
 • діагностика стану олеоніда лабораторним методом;
 • правильне визначення необхідного типу заміни масла;
 • ATF рекомендовані виробником;
 • гарантія на обслуговування.

Якщо ви хочете максимально продовжити термін безперебійної роботи вашого автомобіля. приїжджайте на діагностику і заміну масла в АКПП «Volvo» XC70 в автосервіс TRANS GEAR!

Часткова заміна масла

При частковій заміні АТФ в АКПП Volvo машина встановлюється на підйомнику і виконуються наступні маніпуляції:

 • Знімається захист днища.
 • Викручується зливна пробка.
 • Відпрацювання зливається в приймальну ємність.
 • Справа в підкапотному просторі розташований фільтр АКПП, який наш майстер замінює на новий.
 • Нове масло заливається через верхню горловину за рівнем. Щоб це перевірити, передбачений щуп АКПП.

При такому обслуговуванні можливий злив тільки 40% масла, оскільки велика частина накопичується в гідротрансформаторі і не витісняється природним шляхом. Але коштує така процедура дешевше.

Заміна масла в АКПП Volvo XC70

Власникам кросоверів Volvo XC70 важливо дотримуватися регламенту заміни масла в коробці передач, щоб продовжити її ресурс і зберегти плавність перемикання. Наш техцентр «Кунцево Плюс» пропонує виконати цю процедуру в згоді з вимогами заводу-виробника. У нас є оригінальні витратні матеріали та спеціалізоване обладнання, щоб заміна масла в АКПП Volvo XC70 зайняла близько 60 хвилин і АТФ змогла прослужити до наступного обслуговування.

Варіанти заміни масла

Кросовери Volvo XC70 оснащуються тільки автоматичними коробками передач, але можуть мати 6 або 8 ступенів. Згідно з картою технічного обслуговування заміна масла в АКПП Volvo XC70 повинна проводитися кожні 80000 км пробігу. Це забезпечить захист вузла від надмірного зносу і видалення стружки з піддону. Ігнорування регламенту призводить до накопичення сміття в АКПП, який потрапляє між фрикційними дисками. В результаті, при перемиканні передач, виникає затримка або починають відчуватися поштовхи. Управління стає комфортним.

Ще ATF рідина сприяє відведенню зайвої температури від дисків, що захищає матеріали від підгоряння. Якщо автомобіль періодично буксирує інший транспортний засіб / причіп або водій любить агресивну манеру водіння, необхідна частіша заміна масла в АКПП Volvo ХС70. раз в 50000-60000 км. Для обслуговування передбачено два варіанти видалення відпрацювання (частковий і повний), що визначає вартість процедури.

Повна заміна масла

Для повного видалення відпрацювання до АКПП підключається насосна станція і під тиском закачується нове масло. Воно витісняє старе з усіх каналів. Така промивка не тільки оновлює склад ATF на 100%, але і очищає агрегат від сміття. Це більш сприятливо позначається на розробці коробки, але зажадає до 10 л мастила.

Як замінити масло в коробці АКПП Volvo XC70

Функції масла ATF в АКПП Volvo ХС70:

 • ефективна змащення тертьових поверхонь і механізмів;
 • зниження механічного навантаження на вузли;
 • відведення тепла;
 • видалення мікрочастинок, що утворюються внаслідок корозії або зносу деталей.

Колір ATF масла для АКПП Volvo XC70 дозволяє не тільки розрізняти масла за видами, але допомагає з’ясувати в разі витоку, з якої системи втекла рідина. Наприклад, масло в АКПП і ГУР. має червоний відтінок, антифриз. зелений, в двигун. жовтуватий.

Причини протікання масла з АКПП в Volvo ХС70:

 • знос сальників АКПП;
 • знос поверхонь валів, виникнення зазору між валом і ущільнювача елементом;
 • знос елементу ущільнювача АКПП і валу приводу спідометра;
 • люфт первинного вала АКПП;
 • пошкодження герметизуючого шару в з’єднаннях між частинами АКПП: піддон, корпус АКПП, картер, корпус зчеплення;
 • ослаблення болтів, які забезпечують з’єднання вищевказаних частин АКПП;

Низький рівень масла в АКПП Volvo XC70. основна причина виходу з ладу фрикционов. Через низький тиск рідини фрікціони погано притискаються до сталевих дисків і недостатньо щільно контактують один з одним. В результаті фрикційні накладки в АКПП Volvo XC70 сильно нагріваються, обвуглюються і руйнуються, значно забруднюючи масло.

Внаслідок нестачі масла або неякісного масла в АКПП Volvo XC70:

 • плунжери і канали гидроблока забиваються механічними частинками, що призводить до дефіциту масла в пакетах і провокує знос втулки, що труться деталей насоса і т.д.;
 • перегріваються і швидко зношуються сталеві диски коробки передач;
 • перегріваються і згоряють обгумовані поршні, наполегливі диски, барабан зчеплення і т.д.;
 • зношується і приходить в непридатність гідроблок.

Забруднена олія АКПП не може повноцінно відводити тепло і забезпечувати якісну мастило деталей, що призводить до різних несправностей АКПП Volvo XC70. Сильно забруднену олію є абразивну суспензію, яка під великим тиском створює ефект пескоструя. Інтенсивний вплив на гідроблок веде до витончення його стінок в місцях розташування клапанів-регуляторів, в результаті чого можуть виникнути численні протікання.

Перевірити рівень масла в АКПП Volvo XC70 можна за допомогою щупа. Масляний щуп має дві пари міток. верхня пара Max і Min дозволяє визначити рівень на гарячому маслі, нижня пара. на холодному. Використовуючи щуп легко перевірити стан масла: потрібно капнути олією на чисту білу тканину.

При виборі масла АКПП Volvo XC70 для заміни слід керуватися простим принципом: найкраще використовувати масло, рекомендоване Volvo. При цьому замість мінерального масла можна заливати напівсинтетичне або синтетичне, але ні в якому разі не можна застосовувати масло «класом нижче» від запропонованого.

Як часто повинна проводитися заміна масла в АКПП Volvo XC70

Як вибрати масло в двигун Volvo ХС70 і не наштовхнутися на підробку? Розповімо в цій статті.

Трансмісійне масло в АКПП Volvo XC70 (8 передач)

Саме останнє покоління Volvo XC70 оснащувалося 8-ступінчастою гідромеханічної АКПП Aisin Warner TG-81LS. Сам автовиробник рекомендує заливати в неї трансмісійну рідина Volvo Transmission Oil, а компанія Aisin каже, що даний автомат цілком комфортно працює і на інших оліях з допусками JWS 3324 або ATF WS. Тому заливати в неї можна і аналоги (RAVENOL ATF T-WS LIFETIME, MOLYGREEN ATF Eco і так далі).

Середня

1 літр Артикул: 31256774

Середня

Середня

1 літр Артикул: 4014835743311

Яке масло заливати в АКПП Volvo XC70 AW50-55SN (5 передач)

Говорячи про 5-ступінчастий автомат AW50-55SN, який отримали моделі Volvo ХС70 другого покоління, то варто в першу чергу уточнити, що його безпосереднім виробником є ​​японська компанія Aisin Warner. Тому, крім оригінального масла Volvo ATF V70, заливати в неї можна і масла з допуском компанії Aisin JWS3309 або T-4. Наприклад Aisin ATF AFW або RAVENOL ATF T-IV Fluid.

Середня

Середня

1 літр Артикул: 4014835733015

Масла в коробку автомат Volvo XC70

На універсали бізнес-класу Volvo XC70 встановлювалися:

 • 5-ступінчастий автомат AW50-55SN
 • 6-ступінчаста АКПП TF-80SC
 • 8-ступінчаста автоматична трансмісія TG-81LS

Якщо уважно ознайомитися з оригінальною трансмісійноїрідиною Volvo, то можна констатувати, що допусків масла шведський автовиробник просто не призводить. Ця хитрість спрямована на продаж виключно власної продукції. Але її аналоги існують. Про це нам безпосередньо говорить виробник даних АКПП.

Масло в АКПП Volvo XC70

Універсали бізнес-класу Volvo XC70 випускалися шведським автовиробником з 1996 по 2016 роки, оснащуючись як механічної, так і автоматичною трансмісією. Пройшовши через три покоління, дана лінійка обзавелася пристойним арсеналом автоматів, серед яких 5-ти, 6-ти і навіть 8-ступінчасті АКПП японського виробництва. При цьому вибирати масло в АКПП Volvo XC70 потрібно дуже уважно. Адже як таких специфікацій трансмісійної рідини шведський автовиробник просто не оголошує. Тому в даній статті ми поговоримо про оригінальні масла для даної лінійки універсалів і їх не менш якісні замінники.