Зняття рульової рейки Ford Focus 2

Ford Focus 2 Manual

Рульову колонку Ford Focus 2 знімаємо для заміни при несправності її підшипників і деформації вала рульового управління. Знімаємо рульове колесо (див. «Зняття рульового колеса Ford Focus 2»).

Головкою «на 10» відвертаємо болт кріплення вала рульової колонки до валу рульової рейки

Роз’єднуємо вали рульової колонки і рейки.

відводимо верхню частину кожуха рульової колонки

Нижня частина кожуха рульової колонки кріпиться на двох саморезах

Ключем Torx T-25 відвертаємо саморізи кріплення

зняття, рульової, рейка, ford, focus

Якщо рульова колонка підлягає розбиранню або заміні, з неї слід зняти підрульові перемикачі.

Роз’єднуємо два хомута власників джгута проводів і відводимо джгут від колонки.

Рульова колонка кріпиться до каркасу панелі приладів чотирма болтами.

Головкою «на 10» з подовжувачем відвертаємо два зовнішніх болта кріплення.

Головкою «на 13» з подовжувачем відвертаємо два внутрішніх болта кріплення рульової колонки до каркасу панелі.

Притримуючи вал рульової колонки, знімаємо її.

Встановлюємо рульову колонку в зворотній послідовності.

Карта сайту

Першоджерело контенту. WiKi сайту журналу “За Кермом”

Самостійна заміна рульової тяги в Ford Focus 2

Краще і зручніше міняти тягу на підйомнику або оглядовій ямі. Якщо гаража у вас немає, то на крайній випадок можна скористатися рівною бетонною поверхнею.

Ознаки несправності рульової тяги

Про те, що справний стан рульового управління істотно впливає на безпеку дорожнього руху, розуміє кожен автовласник. При збільшеному люфт рульової тяги з’являється биття в кермі при подоланні нерівностей, автомобіль починає нишпорити по дорозі під час руху на підвищених швидкостях, з’являється підвищений люфт рульового колеса. У сильно запущених випадках автомобіль може самостійно відхилятися від заданого курсу, а кермо провертатися зі значним зусиллям. Якщо при русі по нерівностях з’являється стукіт в області переднього колеса, то це привід перевірити справність рульової тяги, а заодно і наконечників.

Ознаки зношеної рульової тяги:

 • Сторонні звуки при використанні рульової колонки.
 • биття керма.
 • Збільшення люфту керма.
 • Обертання керма із зусиллям.
 • У русі машину веде в одну зі сторін.

Якщо у вас ці симптоми присутні, значить треба міняти рульову тягу.

виявлення несправності

Перевірити стан рульового управління Ford Focus можна в будь-якому автосервісі, а при наявності оглядової ями і самостійно. У автомобіля вивішується передня частина, і погойдуваннями в горизонтальній площині коліс визначається люфт. Дану перевірку рекомендується проводити при будь заміні передніх коліс або Поддомкрачиваніє передньої частини автомобіля. При виявленні биття подальша перевірка проводиться під автомобілем. Під автомобілем визначається, що прийшло в несправність кермові тяги або наконечники. Перевірку слід проводити удвох. Один крутить кермо, а другий під автомобілем визначає несправність вузлів автомобіля. Перевірку можна провести і одному, для цього вивішується передня частина Ford Focus. Рукою береться рульова тяга і поступальною ходою із зусиллями вгору-вниз і взад-вперед перевіряється люфт. При його виявленні заміна деталі обов’язкове.

Заміна рульової рейки Ford Focus 2 своїми руками. Зняття заміна і протяжка рульової рейки на автомобілі Ford Focus 1 2 3 його покоління. покрокова інструкція

Проведення робіт

Автомобіль встановлюється на оглядову яму, глушиться, ставиться на ручник, під задні колеса встановлюються протівооткати. Заміна деталей проводиться в оглядовій ямі або на підйомнику. Обробляємо WD-40 стопорну гайку рульового наконечника і, поки откісает іржа, знімаємо хомути з пильовика. Маленький хомут (ближній до колеса) разжимаем за допомогою щипців і протягаємо по тязі до колеса. Великий перекушуємо кусачками, церемонитися з ним не варто, він одноразовий і йому буде потрібно заміна, головне, не пошкодити пильовик. Від’єднавши трубку вентиляції, просуваємо пильовик до колеса. Обробляємо WD-40 місце з’єднання тяги і рульової рейки і пробуємо відвернути її. На оригінальній тязі не передбачено шліцов під ключ. Відвертати її доведеться за допомогою газового ключа проти годинникової стрілки. Значні зусилля доведеться докласти тільки спочатку, далі вона викручується рукою. Трохи послаблюємо стопорну гайку у рульового наконечника і вивертаємо тягу з нього.

Відвертаємо зі знятою деталі стопорну гайку, знімаємо з неї хомут і чохол. Пильник оглядаємо на герметичність, при пошкодженнях корпусу йому буде потрібно заміна, що потрапила пил і бруд швидко виведуть шарнір з ладу. Одягаємо на нову деталь захисний чохол і маленький хомут. Навертаються контргайку на різьбу. Бажано виміряти відстань за старою тязі і відзначити за допомогою текстового штриха або лаку для нігтів (поцупити потихеньку у дружини або подруги) на новій. Встановлюємо нову тягу на місце, для чого загортаємо шарнір в рейку. На більшості нових деталей є шліци під ключ, при їх наявності заміна значно полегшується. Встановлюємо пильовик на місце так, щоб в нього без проблем увійшла трубка вентиляції. Кріпимо чохол за допомогою хомутів. Вкручувати різьблення в кермовий наконечник так щоб відстань вийшло як на старій. Для цього і потрібна була мітка, на різьбі. Приступаємо до заміни у Ford Focus другий тяги. Після завершення робіт перевіряємо автомобіль на ходу і прямуємо в бік найближчого сервісу для регулювання сходження коліс.

Роботи можна проводити і без оглядової ями. Для цього вивішується сторона автомобіля, де буде проводитися ремонт, знімається колесо, кермо вивертається до упору. Далі все проводиться в точно такій же послідовності, тільки з меншими зручностями і можливістю великих проблем при вивертанні рідного шарніра з рульової рейки.

Якщо ви правильно виміряти довжину тяги, гума стара і має нерівномірний знос, а автомобіль при русі не відводить убік, то регулювання сходження можна і не проводити. Хороший майстер не візьметься її виконувати, а проводити її у поганого. це марна трата грошей.

Ремонт рульової рейки авто Ford Focus.Ремонт рульової рейки Ford Focus в СПБ

Як відкрутити на іномарці рульову шарнірну тягу, без зняття рульової рейки?

Як працює знімач кульових опор і рульових тяг вилка. огляд

 • Ремонт рульової рейки Ford Focus 2;
 • Як підтягнути рульову рейку на Ford Focus 2.

Ознаки зношеної рульової тяги:

 • Скрип і стукіт при використанні рульової колонки.
 • биття керма.
 • Збільшення люфту керма.
 • Обертання керма із зусиллям.
 • У русі машину веде в одну зі сторін.

Поява перерахованих ознак свідчить, що необхідна заміна рульової тяги. Виконати роботу при бажанні можна самостійно. Головне наявність інструменту і місця для виконання ремонтних операцій.

Заміна рульової тяги Ford Focus 2 своїми руками

Найкраще міняти тягу на підйомнику або оглядовій ямі. На крайній випадок підійде рівна бетонна поверхня. Треба підготувати наступні інструменти:

 • Комплект гайкових ключів.
 • викрутки.
 • матерчаті рукавички.
 • комплект головок.
 • переносну лампу.
 • Нову рульову тягу і пильовик з хомутами.
 • Газовий ключ.
 • домкрат.

Коли всі інструменти і матеріали підготовлені можна приступати до заміни елемента підвіски.

Особливості підтягування рейки

Підтяжка кермової рейки, як правило, не займає багато часу і сил. Все, що вам може знадобитися для цього. набір ключів і півгодини (час) вільного часу.

Слід зазначити, що навіть якщо ви вирішите підтягнути рульову рейку, то це не дасть гарантії, що люфт на FORD Focus зникне. Все залежить від того, наскільки сильно зносилися елементи передавальної пари. Якщо цей процес не допоможе вирішити проблему, то необхідно звертатися на СТО, де вам допоможуть визначити проблему і виконати ремонт.

 • Отже, підтяжка кермової рейки має наступні нюанси:
 • Найкраще робити все на естакаді або на ямі в гаражі. Якщо такої можливості немає, можна використовувати домкрати, підняти автомобіль і закріпити його на будь-яких опорах (так званих «козлів»).
 • Перед тим як піднімати машину, передні колесо потрібно поставити в пряме положення, тобто вирівняти їх.
 • Для того щоб виміряти люфт, необхідно використовувати спеціальне пристосування, яке називається люфтомер (можна взяти як електронний, так і механічний варіант). Згідно з нормами, рульовий люфт повинен бути не більше 10 градусів.
 • Підтяжка повинна здійснюватися за рахунок регулювання спеціального гвинта. Він знаходиться в торцевій кришці, яка розташовується на рульовому механізмі.
 • Процес регулювання гвинта потрібно виконувати повільно, оскільки різкі рухи можуть пошкодити механізм. Також необхідно періодично перевіряти і контролювати хід керма і наявність стукоту або люфту в колонці.

На цьому підтяжка кермової рейки закінчена. Після цього потрібно все перевірити на ходу. Якщо під час руху FORD Focus кермо знаходить певну тяжкість, то необхідно знову підняти машину і послабити натяг регулювального гвинта. Роботи будуть успішними в тому випадку, якщо рух не супроводжується стукотом або люфтом, а кермо без проблем повертається в нейтральне положення.

Отже, підтяжка рульової рейки не є складним процесом. Головне запастися необхідним набором інструментів і виконати всі згідно з інструкцією. Проблема може полягати у виявленні несправності, оскільки ознаки дуже просто сплутати з поломками інших механізмів. Більш того, оскільки шуми і скрипи з’являються періодично, то є ризик, що вони буду просто проігноровані.

Нова рейка Ford Focus

У випадку з появою патьоків і витоку рідини весь ремонт буде полягати лише в заміні сальників. сальники рейки Ford Focus 2 замінити для навіть не самого досвідченого майстра не складе особливих труднощів, як і, власне, пильовики з кільцями ущільнення: все це відноситься до усунення однієї категорії несправності рульової рейки: витоку масла.

Ford Focus 2 рульовий механізм рульова рейка підсилювач керма зняти заміна ремонт Ford Focus 2

Ford Focus 2 Ремонт автомобіля Рульове управління Зняття рульового механізму

Рульовий механізм Ford Focus 2 знімаємо для ремонту або заміни, а також при заміні рульових тяг.Работу проводимо на оглядовій канаві або естакаді. Встановлюємо передні колеса в положення прямолінійного руху автомобіля.Вивешіваем передню частину автомобіля на стійках і знімаємо обидва передніх колеса.Випрессовивем пальці кульових шарнірів наконечників рульових тяг з вушок важелів поворотних кулаків (див. «Заміна наконечника рульової тяги»). Знімаємо обидві стійки стабілізатора поперечної стійкості передньої підвіски (див. «Зняття стійки стабілізатора поперечної стійкості»).

Головкою «на 10» відвертаємо болт кріплення вала рульової колонки до валу рульової рейки

Роз’єднуємо вали рульової колонки і рейки.

Головкою «на 10» відвертаємо два болти кріплення теплоотражательной екрану.

Зняти екран необхідно для полегшення виведення рульового механізму через арку колеса.

Ключем Torx T-25 відвертаємо гвинт кріплення держателя трубок магістралі до картера рульового механізму

Головкою «на 10» відвертаємо болт пластини кріплення трубок до рульового механізму

Зрушуємо пластину по трубці в сторону, щоб вона не заважала при подальшій роботі.

Від’єднуємо трубки від рульового механізму, зливаємо з них рідина в широку ємність.

Вставляємо в отвори картера рульового механізму заглушки відповідного діаметру. Дефектні кільця ущільнювачів на трубках замінюємо новими.

Головкою «на 15» відвертаємо два болти кріплення картера рульового механізму до підрамника.

Знімаємо задню опору силового агрегату (див. «Заміна опор силового агрегату Ford Focus 2»). Підставляємо під підрамник передньої підвіски регульований упор і відвертаємо болти переднього і заднього кріплення підрамника (див. «Зняття підрамника Ford Focus 2»). Опускаємо підрамник на необхідну величину для виведення рульового механізму. Виймаємо рульовий механізм через арку лівого колеса.Установку рульового механізму поводимо в зворотному последовательності.Перед монтажем рульового механізму встановлюємо середнє положення рейки (прямолінійний рух автомобіля).Заліваем в бачок гідропідсилювача рульового управління робочу рідину і видаляємо повітря з системи (див. «Видалення повітря з гідроприводу підсилювача рульового управління »).

Процес заміни рульової рейки своїми руками:

Встановити автомобіль на домкрат (з боку замінної тяги).

2.Демонтіровать ліве або праве передні колеса (в залежності, де знаходиться зношена рульова тяга).

3.Вивернуть кермо в сторону протилежну сторону від замінної тяги.

4.Демонтіруется гумовий пильовик (знімаються хомути його утримують і він стягується без надмірних зусиль).

6.Отворачіваем тягу за допомогою газового ключа (шарнір тяги треба щільно захопити ключем і обертати його проти годинникової стрілки. Треба провернути шарнір тяги і все потім піде як по маслу).

8.Устанавліваем нову рульову тягу (процес однаковий тільки в зворотній послідовності).

9.Не забуваємо перед установкою нової тяги натягнути пильовик і затягнути його хомутами. Для більшої надійності можна використовувати два пластикових хомута.

11.Після заміни тяги обов’язково виконується перевірка кута сходження передніх коліс.

На цьому процес заміни рульової тяги можна вважати закінченим. Якщо все зроблено правильно, то проблем виникнути не повинно.

Коли треба міняти рульову тягу?

При появі скрипів, стукотів і інших шумів треба негайно гнати машину в автосервіс. Ігнорування проблеми призведе до ще більших матеріальним витратам.

Зняття рульового механізму на автомобілі Ford Focus 2

Для того щоб провести ремонт рульової рейки, її необхідно зняти. Демонтаж ГГ проводимо в такій послідовності:

 • домкрачувати автомобіль з правої і лівої передньої сторони по черзі, знімаємо колеса, встановивши машину на підпори;
 • в салоні розкручуємо кріплення, яке з’єднує рульову колонку з карданчиком рульового вала;
 • використовуючи знімач, від’єднуємо кермові наконечники від поворотних кулаків;
 • відвертаємо болти теплового екрана, демонтуємо екран;
 • від’єднуємо від рейки трубки, що підводять до неї масло;
 • відвертаємо два кріплення РР до підрамника, для цього буде потрібно накидний ключ на 15 або головка з воротком
 • демонтуємо задню опору КПП;
 • відкручуємо болти підрамника, демонтуємо його разом з рейкою.

Самостійний ремонт рульової рейки Ford Focus 2

Ремонт рульової рейки своїми руками на будь-якому автомобілі. справа непроста, вимагає певних знань і кваліфікації. Якщо у автовласника немає автослюсарного таланту, уважності і акуратності, братися за такий ремонт не варто. Для того щоб відремонтувати ГГ на автомобілі ФФ-2, необхідно знімати механізм. Деталі, які в першу чергу виходять з ладу:

 • опорна пластикова втулка;
 • зуби черв’ячної пари (відбувається знос).

Щоб відремонтувати механізм, його необхідно розібрати і зробити дефектовку. визначити, які деталі вимагають заміни. На знятої з автомобіля рейці розбирання виконуємо в такому порядку:

 • знімаємо хомути з пиляків, посуваємо пильовики ближче до рульовим наконечникам;
 • демонтуємо кермові тяги;
 • видаляємо контргайку;
 • виймаємо регулювальну гайку притиску;
 • демонтуємо пружину і сам притиск, потім розподільник;
 • з вала рейки видаляємо стопорне кільце;
 • викручуємо центруючу втулку ГГ;
 • виймаємо сам основний вал з зубцями (шток);
 • знімачем демонтуємо лівий сальник рейки.

Після розбирання деталі рульового механізму ретельно промиваються і протираються, а ті частини, які мають дефекти, відбраковуються. Якщо шток рейки зношений або на ньому спостерігаються сліди корозії, необхідно провести обробку поверхні вала на токарному верстаті.

Збірка механізму починається з установки сальника лівого боку корпусу. потім:

 • змащуємо зуби штока змазкою, монтуємо вал в корпусі;
 • змащуємо розподільний вал і встановлюємо його в корпус;
 • на розподільнику встановлюємо сальник, осаджуємо його за місцем, ставимо зверху стопор;
 • встановлюємо на місце притиску деталей, регулюємо притиск штока;
 • встановлюємо кермові тяги, пильовики. Все, рейка зібрана.

Ціна ремонту рульової рейки для Ford Focus 2

Визначити, що рульова рейка (РР) несправна, можна за такими ознаками:

 • в рульовому управлінні з’явилися стуки, особливо вони помітні при русі по нерівній дорозі;
 • в ГГ тече масло.

Основна причина передчасного зносу деталей в рульовому механізмі (РМ). порваний пильовик, через нього в ГГ потрапляє волога, бруд і пил, все це осідає на черв’ячної парі. В результаті зносу деталей в рульовому управлінні збільшується люфт, який прибрати регулюванням не вдається.

Коли в рульовій рейці виявляються дефекти, автовласник встає перед вибором:

 • провести заміну механізму;
 • зробити ремонт РР.

Часто тут вирішальну роль грає, ціна залежить від виробника. Відповідно, запасні частини оригінального виробництва коштують дорожче, неоригінальні деталі мають більш низьку ціну. Ще є варіант. придбати відновлений механізм або бу, запчастини можна пошукати на авторазборках.

Ціна ремонту рульової рейки для Ford Focus 2. в середньому по Москві близько 4 тис. Руб., Ще приблизно в 2,5-3 тис. Руб. обійдеться ремкомплект ГГ. Ремонтувати механізм, безумовно, вигідніше, ніж міняти, але не завжди вдається відновити його працездатність.

зняття, рульової, рейка, ford, focus

Ремонт і зняття рульової рейки Ford Focus 2. все про авто

Деталі рульового управління на автомобілі Ford Focus другого покоління відрізняються високою надійністю, з ладу виходять нечасто.

 • 1 Ціна ремонту рульової рейки для Ford Focus 2
 • 2 Самостійний ремонт рульової рейки Ford Focus 2
 • 3 Зняття рульового механізму на автомобілі Ford Focus 2
 • 4 Підтяжка кермової рейки
 • 5 Деякі поради
 • 6 Ремонт рульової рейки Ford Focus 2 відео

Але будь-який механізм має властивість зношуватися, і він потребує ремонту або заміни. Ремонт рульової рейки Ford Focus 2 зазвичай необхідний не раніше ніж через 120-150 тис. Км пробігу, але ресурс механізму багато в чому залежить від стилю їзди і якість доріг, за якими автомобіль експлуатується.

Підтяжка кермової рейки

Під час експлуатації автомобіля в рульовому управлінні можуть з’явитися стуки, як правило, стукають:

 • наконечники;
 • тяги;
 • сама рейка через збільшеного зазору в з’єднанні між штоком і розподільним валом.

Не завжди зазор в з’єднанні утворюється в результаті зносу деталей, в деяких випадках потрібно регулювання. Регулювальний болт знаходиться з лівого боку корпусу на ГГ зсередини, з заводу він захищений від провертання заглушкою.

Якщо рейка ще жодного разу не підтягувалася, слід видалити заглушку. вона пластикова і тендітна, її можна підчепити викруткою або роздрібнити на частини. Регулювальний болт має межі 17 мм, для зменшення зазору підтягується за годинниковою стрілкою. Підтягувати рейку потрібно коротким ключиком, з довгим ключем підлізти до гайки буде складно. До упору болт тягнути не треба, краще трохи повернути його і спробувати покататися на автомобілі, перевірити, чи є ще стук.

Тому стопор ставити не обов’язково, болт сам по собі все одно не повернеться. Робота за часом займає 20-30 хвилин, найскладніше тут. дістатися до регулювального болта.

Ремонт і зняття рульової рейки Ford Focus 2

Деталі рульового управління на автомобілі Ford Focus другого покоління відрізняються високою надійністю, з ладу виходять нечасто.

 • 1 Ціна ремонту рульової рейки для Ford Focus 2
 • 2 Самостійний ремонт рульової рейки Ford Focus 2
 • 3 Зняття рульового механізму на автомобілі Ford Focus 2
 • 4 Підтяжка кермової рейки
 • 5 Деякі поради
 • 6 Ремонт рульової рейки Ford Focus 2

Але будь-який механізм має властивість зношуватися, і він потребує ремонту або заміни. Ремонт рульової рейки Ford Focus 2 зазвичай необхідний не раніше ніж через 120-150 тис. Км пробігу, але ресурс механізму багато в чому залежить від стилю їзди і якість доріг, за якими автомобіль експлуатується.

Самостійний ремонт рульової рейки Ford Focus 2

Ремонт рульової рейки своїми руками на будь-якому автомобілі. справа непроста, вимагає певних знань і кваліфікації. Якщо у автовласника немає автослюсарного таланту, уважності і акуратності, братися за такий ремонт не варто. Для того щоб відремонтувати РР на автомобілі ФФ-2, необхідно знімати механізм. Деталі, які в першу чергу виходять з ладу:

 • опорна пластикова втулка;
 • зуби черв’ячної пари (відбувається знос).

Щоб відремонтувати механізм, його необхідно розібрати і зробити дефектовку. визначити, які деталі потребують заміни. На знятої з автомобіля рейці розбирання виконуємо в наступному порядку:

 • знімаємо хомути з пиляків, посуваємо пильовики ближче до рульовим наконечникам;
 • демонтуємо кермові тяги;
 • видаляємо контргайку;
 • виймаємо регулювальну гайку притиску;
 • демонтуємо пружину і сам притиск, потім розподільник;
 • з вала рейки видаляємо стопорне кільце;
 • викручуємо центруючу втулку РР;
 • виймаємо сам основний вал з зубами (шток);
 • знімачем демонтуємо лівий сальник рейки.
 • Після розбирання всі деталі рульового механізму ретельно промиваються і протираються, а ті частини, які мають дефекти, відбраковуються. Якщо шток рейки зношений, або на ньому спостерігаються сліди корозії, необхідно провести обробку поверхні вала на токарному верстаті.

  Збірка механізму починається з установки сальника лівого боку корпусу. потім:

  • змащуємо зуби штока змазкою, монтуємо вал в корпусі;
  • змащуємо розподільний вал і встановлюємо його в корпус;
 • на розподільнику встановлюємо сальник, осаджуємо його за місцем, ставимо зверху стопор;
 • встановлюємо на місце деталей притиску, регулюємо притиск штока;
 • встановлюємо кермові тяги, пильовики. Все, рейка зібрана.
 • Ціна ремонту рульової рейки для Ford Focus 2

  Визначити, що рульова рейка (РР) несправна, можна за такими ознаками:

  • в рульовому управлінні з’явилися стуки, особливо вони помітні при русі по нерівній дорозі;
  • в РР тече масло.

  Основна причина передчасного зносу деталей в рульовому механізмі (РМ). порваний пильовик, через нього в РР потрапляє волога, бруд і пил, і все це осідає на черв’ячної парі. В результаті зносу деталей в рульовому управлінні збільшується люфт, який прибрати регулюванням не вдається.

  Коли в рульовій рейці виявляються дефекти, автовласник стоїть перед вибором:

  • провести заміну механізму;
  • зробити ремонт РР.

  Часто тут вирішальну роль грає, ціна залежить від виробника. Відповідно, запчастини оригінального виробництва коштують дорожче, неоригінальні деталі мають більш низьку ціну. Ще є варіант. придбати відновлений механізм або бу, запчастини можна пошукати на авторазборках.

  Ціна ремонту рульової рейки для Ford Focus 2. в середньому по Москві близько 4 тис. Руб., Ще приблизно в 2,5-3 тис. Руб. обійдеться ремкомплект РР. Ремонтувати механізм, безумовно, вигідніше, ніж міняти, але не завжди вдається відновити його працездатність.

  Зняття рульового механізму на автомобілі Ford Focus 2

  Для того щоб зробити ремонт рульової рейки, її необхідно зняти. Демонтаж РР виробляємо в такій послідовності:

  • домкрачувати автомобіль з правої і лівої передньої сторони по черзі, знімаємо колеса, встановивши машину на підпори;
  • в салоні розкручуємо кріплення, яке з’єднує рульову колонку з карданчиком рульового вала;

  використовуючи знімач, від’єднуємо кермові наконечники від поворотних кулаків;

 • відвертаємо болти теплового екрана, демонтуємо екран;
 • від’єднуємо від рейки трубки, які підводять до неї масло;
 • відвертаємо два кріплення РР до підрамника, для цього буде потрібно накидний ключ на 15 або головка з воротком
 • демонтуємо задню опору КПП;
 • відкручуємо болти підрамника, демонтуємо його разом з рейкою.
 • Підтяжка кермової рейки

  Під час експлуатації автомобіля в рульовому управлінні можуть з’явитися стуки, як правило, стукають:

  • наконечники;
  • тяги;
  • сама рейка через збільшеного зазору в з’єднанні між штоком і розподільним валом.

  Не завжди зазор в з’єднанні утворюється в результаті зносу деталей, в деяких випадках потрібно регулювання. Регулювальний болт знаходиться з лівого боку корпусу на РР зсередини, з заводу він від провертання захищений заглушкою.

  Якщо рейка ще жодного разу не підтягувалася, заглушку слід видалити. вона пластикова і тендітна, її можна підчепити викруткою або роздрібнити на частини. Регулювальний болт має межі 17 мм, для зменшення зазору підтягується за годинниковою стрілкою. Підтягувати рейку потрібно коротким ключиком, з довгим ключем підлізти до гайки буде складно. До упору болт тягнути не потрібно, краще трохи повернути його і спробувати прокататися на автомобілі, перевірити, чи є ще стук.

  Назад стопор ставити не обов’язково, болт сам по собі все одно не повернеться. Робота за часом займає 20-30 хвилин, найскладніше тут. дістатися до регулювального болта.

  Зняття рульової рейки Ford Focus 2

  Рульову колонку знімаємо для заміни при несправності її підшипників і деформації вала рульового управління. Знімаємо рульове колесо (див. «Зняття рульового колеса»).

  Головкою «на 10» відвертаємо болт кріплення вала рульової колонки до валу рульової рейки

  Роз’єднуємо вали рульової колонки і рейки.

  відводимо верхню частину кожуха рульової колонки

  Нижня частина кожуха рульової колонки кріпиться на двох саморезах

  Ключем Torx T-25 відвертаємо саморізи кріплення

  і знімаємо нижню частину кожуха. Якщо рульова колонка підлягає розбиранню або заміні, з неї слід зняти підрульові перемикачі.

  Роз’єднуємо два хомута власників джгута проводів і відводимо джгут від колонки.

  Рульова колонка кріпиться до каркасу панелі приладів чотирма болтами.

  Головкою «на 10» з подовжувачем відвертаємо два зовнішніх болта кріплення.

  Головкою «на 13» з подовжувачем відвертаємо два внутрішніх болта кріплення рульової колонки до каркасу панелі.

  Притримуючи вал рульової колонки, знімаємо її. Встановлюємо рульову колонку в зворотній послідовності.

  Зняття рульової рейки Ford Focus Hatchback, л., Року на DRIVE2

  Зняття рульового механізму на автомобілі Ford Focus 2 Для того щоб зробити ремонт рульової рейки, її необхідно зняти. Демонтаж РР виробляємо в такій послідовності: Підтяжка кермової рейки Під час експлуатації автомобіля в рульовому управлінні можуть з’явитися стуки, як правило, як зняти рульову рейку Ford Focus 2 Ремонт рульової рейки Ford Focus 2 своїми.

  Сходив, купив, відкрутив. Зняття переднього бампера Ford Focus 3.

  Права спокійненько відкрутилася і вибилася, а ліва ж відкручуватися не побажала і в хід пішла болгарка. гайку спиляв з трьох сторін, збив. Кермові тяги були від’єднані.

  Міняємо рульову тягу на Ford Focus 2 самостійно

  Перевіряємо вільний хід в наконечниках тяг. Зробити це, звичайно методом установки індикатора таким чином, щоб його ніжка стикалася з краєм колеса.

  Далі необхідно поворушити кожне колесо в горизонтальній площині і після чого перевірити показання приладу. Якщо вони ніж просто ніж 6 мм, то це означає, що стан наконечників не дуже хороше, а їх необхідно оглянути і при бажанні поставити нові деталі.

  Заміна рульової рейки своїми руками Ford Focus 2

  Чіатйте також: Як зняти рульову рейку Ford Focus 2 під підрамник передньої підвіски регульований упор і відвертаємо болти переднього і заднього кріплення підрамника.

  Опускаємо підрамник на необхідну величину для виведення рульового механізму. Виймаємо рульовий механізм через арку лівого колеса. Може бути і можна якось обійтися і без всього того що я зробив далі, але зробив як зробив. Відкрутив стійки стабілізатора поперечної стійкості, які кріпляться до амортизаторной стійці Рис. Заліз під машину і відкрутив саму штангу стабілізатора поперечної стійкості Рис.

  Всю штангу я не витягав, так як одна з її стійок просто відкручуватися не захотіла, я подумав що для того щоб витягнути рейку вистачить і однієї открученной боку.

  Передня підвіска: Для цієї мети вам необхідно зробити наступне: Колеса повертаються шляхом передачі сили від керуючого редуктора через сошку, наконечники тяг і тяг керма. Там же, поряд з сошкою, встановлений особливий гаситель коливань керма.

  Потрібно поставити колеса рівно і заблокувати кермо. Піднімаємо автомобіль на підйомнику приблизно на 5,5 см від рівня землі.

  Як Зняти Рульову Рейку Ford Focus 2

  Піднімаємо передню частину Ford Focus і дивимося на стан інших частин, іншими словами рульових тяг і чохлів наконечників, шарнірних з’єднань і. Як зняти рульову рейку Ford Focus 3.

  Також бувають варіант перевірки стану рульових тяг. Для цієї мети вам необхідно почати рух на невеликій швидкості, потім зупинитися і знову поїхати далі, вивертаючи кермо вліво або вправо. Коли ви відпускаєте педаль зчеплення, може здатися противний глухий стукіт.

  Він і буде свідченням того, що потрібна підтяжка кермової рейки. Заміна рульової рейки ВАЗ Працездатність тієї чи іншої деталі залежить від тривалості та якості експлуатації транспортного засобу.

  Проте, рано чи пізно настає той день, коли доводиться робити їх ремонт або заміну. Сьогодні поговоримо про заміну рульової рейки на ВАЗ Процедура зняття бампера на FORD Focus 3. Одними з найбільш типових, проте дуже важливими є бампера.

  Ремонт і зняття рульової рейки Ford Focus 2

  Деталі рульового управління на автомобілі Ford Focus другого покоління відрізняються високою надійністю, з ладу виходять нечасто.

  Зняття рульового механізму на автомобілі Ford Focus 2

  Для того щоб зробити ремонт рульової рейки, її необхідно зняти. Демонтаж РР виробляємо в такій послідовності:

  • домкрачувати автомобіль з правої і лівої передньої сторони по черзі, знімаємо колеса, встановивши машину на підпори;
  • в салоні розкручуємо кріплення, яке з’єднує рульову колонку з карданчиком рульового вала;
  • використовуючи знімач, від’єднуємо кермові наконечники від поворотних кулаків;
  • відвертаємо болти теплового екрана, демонтуємо екран;
  • від’єднуємо від рейки трубки, які підводять до неї масло;
  • відвертаємо два кріплення РР до підрамника, для цього буде потрібно накидний ключ на 15 або головка з воротком
  • демонтуємо задню опору КПП;
  • відкручуємо болти підрамника, демонтуємо його разом з рейкою.

  Самостійний ремонт рульової рейки Ford Focus 2

  Ремонт рульової рейки своїми руками на будь-якому автомобілі. справа непроста, вимагає певних знань і кваліфікації. Якщо у автовласника немає автослюсарного таланту, уважності і акуратності, братися за такий ремонт не варто. Для того щоб відремонтувати РР на автомобілі ФФ-2, необхідно знімати механізм. Деталі, які в першу чергу виходять з ладу:

  • опорна пластикова втулка;
  • зуби черв’ячної пари (відбувається знос).

  Щоб відремонтувати механізм, його необхідно розібрати і зробити дефектовку. визначити, які деталі потребують заміни. На знятої з автомобіля рейці розбирання виконуємо в наступному порядку:

  • знімаємо хомути з пиляків, посуваємо пильовики ближче до рульовим наконечникам;
  • демонтуємо кермові тяги;
  • видаляємо контргайку;
  • виймаємо регулювальну гайку притиску;
  • демонтуємо пружину і сам притиск, потім розподільник;
  • з вала рейки видаляємо стопорне кільце;
  • викручуємо центруючу втулку РР;
  • виймаємо сам основний вал з зубами (шток);
  • знімачем демонтуємо лівий сальник рейки.

  Після розбирання всі деталі рульового механізму ретельно промиваються і протираються, а ті частини, які мають дефекти, відбраковуються. Якщо шток рейки зношений, або на ньому спостерігаються сліди корозії, необхідно провести обробку поверхні вала на токарному верстаті.

  Збірка механізму починається з установки сальника лівого боку корпусу. потім:

  • змащуємо зуби штока змазкою, монтуємо вал в корпусі;
  • змащуємо розподільний вал і встановлюємо його в корпус;
  • на розподільнику встановлюємо сальник, осаджуємо його за місцем, ставимо зверху стопор;
  • встановлюємо на місце деталей притиску, регулюємо притиск штока;
  • встановлюємо кермові тяги, пильовики. Все, рейка зібрана.

  Ремонт і зняття рульової рейки Ford Focus 2

  Деталі рульового управління на автомобілі Ford Focus другого покоління відрізняються високою надійністю, з ладу виходять нечасто.

  Ціна ремонту рульової рейки для Ford Focus 2

  Визначити, що рульова рейка (РР) несправна, можна за такими ознаками:

  • в рульовому управлінні з’явилися стуки, особливо вони помітні при русі по нерівній дорозі;
  • в РР тече масло.

  Основна причина передчасного зносу деталей в рульовому механізмі (РМ). порваний пильовик, через нього в РР потрапляє волога, бруд і пил, і все це осідає на черв’ячної парі. В результаті зносу деталей в рульовому управлінні збільшується люфт, який прибрати регулюванням не вдається.

  Коли в рульовій рейці виявляються дефекти, автовласник стоїть перед вибором:

  • провести заміну механізму;
  • зробити ремонт РР.

  Часто тут вирішальну роль грає, ціна залежить від виробника. Відповідно, запчастини оригінального виробництва коштують дорожче, неоригінальні деталі мають більш низьку ціну. Ще є варіант. придбати відновлений механізм або бу, запчастини можна пошукати на авторазборках.

  Ціна ремонту рульової рейки для Ford Focus 2. в середньому по Москві близько 4 тис. Руб., Ще приблизно в 2,5-3 тис. Руб. обійдеться ремкомплект РР. Ремонтувати механізм, безумовно, вигідніше, ніж міняти, але не завжди вдається відновити його працездатність.

  Ціна ремонту рульової рейки для Ford Focus 2

  Визначити, що рульова рейка (РР) несправна, можна за такими ознаками:

  • в рульовому управлінні з’явилися стуки, особливо вони помітні при русі по нерівній дорозі;
  • в РР тече масло.

  Основна причина передчасного зносу деталей в рульовому механізмі (РМ). порваний пильовик, через нього в РР потрапляє волога, бруд і пил, і все це осідає на черв’ячної парі. В результаті зносу деталей в рульовому управлінні збільшується люфт, який прибрати регулюванням не вдається.

  Коли в рульовій рейці виявляються дефекти, автовласник стоїть перед вибором:

  • провести заміну механізму;
  • зробити ремонт РР.

  Часто тут вирішальну роль грає, ціна залежить від виробника. Відповідно, запчастини оригінального виробництва коштують дорожче, неоригінальні деталі мають більш низьку ціну. Ще є варіант. придбати відновлений механізм або бу, запчастини можна пошукати на авторазборках.

  Ціна ремонту рульової рейки для Ford Focus 2. в середньому по Москві близько 4 тис. Руб., Ще приблизно в 2,5-3 тис. Руб. обійдеться ремкомплект РР. Ремонтувати механізм, безумовно, вигідніше, ніж міняти, але не завжди вдається відновити його працездатність.

  Підтяжка кермової рейки

  Під час експлуатації автомобіля в рульовому управлінні можуть з’явитися стуки, як правило, стукають:

  • наконечники;
  • тяги;
  • сама рейка через збільшеного зазору в з’єднанні між штоком і розподільним валом.

  Не завжди зазор в з’єднанні утворюється в результаті зносу деталей, в деяких випадках потрібно регулювання. Регулювальний болт знаходиться з лівого боку корпусу на РР зсередини, з заводу він від провертання захищений заглушкою.

  Якщо рейка ще жодного разу не підтягувалася, заглушку слід видалити. вона пластикова і тендітна, її можна підчепити викруткою або роздрібнити на частини. Регулювальний болт має межі 17 мм, для зменшення зазору підтягується за годинниковою стрілкою. Підтягувати рейку потрібно коротким ключиком, з довгим ключем підлізти до гайки буде складно. До упору болт тягнути не потрібно, краще трохи повернути його і спробувати прокататися на автомобілі, перевірити, чи є ще стук.

  Назад стопор ставити не обов’язково, болт сам по собі все одно не повернеться. Робота за часом займає 20-30 хвилин, найскладніше тут. дістатися до регулювального болта.