Заміна масла в варіаторі X-Trail t31

Захист двигуна: порядок зняття

масло, x-trail

Схематичний вид захисту двигуна Nissan X-Trail

Після того як доступ до днища Nissan X-Trail отримано, варто забратися під автомобіль і взятися за скручування захисту двигуна. Зазвичай, таких дві. Одна пластмасова, друга металева. Першою знімають пластикову. Процес не займає багато часу, так як кріпиться вона на 4 пістона-засувках. Зняття металевої захисту, в свою чергу, потребують трохи більше часу і зусиль. Принцип кріплення реалізований за рахунок 4 металевих болтів, які, в свою чергу, мають певну послідовність викручування. Починати необхідно з тих двох, що знаходяться ближче до переднього бамперу. Їх можна викручувати повністю. Задні ж болти викручуються приблизно до половини (послаблюються), після чого акуратно дістаються заставні. Болти викручуються повністю.

На цих 4 болтах кріпиться захист двигуна Nissan X-Trail.

Важливо знати! Наприклад, якщо викрутити задні болти першими або ж викриття другими, але повністю, то заставні, практично в 100% випадків, «втечуть» по балці. Така неприємна ситуація вимагатиме заднього піддомкрачування автомобіля Nissan X-Trail, ну і, власне, зайвих витрат щодо Вашого ж часу.

Інтервали заміни та рекомендації перед початком робіт

Періодичність заміни масла в варіаторі Nissan х Trail Т31 може частішати через стилю водіння. При високих навантаженнях на вузол, заміну краще проводити частіше.

Поява сторонніх шумів або змін в роботі варіатора може служити приводом до дострокової заміни трансмісійної рідини. Недостатній рівень, зміна кольору, велике освіту металевої стружки або запах горілого масла ще один привід до заміни.

Комплект запчастин необхідних для заміни масла. відео

Роботи рекомендується проводити на прогрітому автомобілі. Доведене до робочої температури масло краще зливається, що утворилися відкладення розм’якшуються і виводяться разом з відпрацюванням, що дозволяє домогтися більшої ефективності. Для зручності виконувати роботи рекомендується на оглядовій ямі або естакаді.

Nissan X-Trail t31 заміна масла в варіаторі

Заміна масла в варіаторі Nissan Х-Trail, АКПП і МКПП. Ви дізнаєтеся все, починаючи від необхідних інструментів, і закінчуючи особливостями доступу / розбирання / збірки піддону варіатора, заміни фільтра і, власне, зміни масла.

Навіщо знімати колесо і подкрилок?

Теплообмінник (маслоохладитель) варіатора Nissan X-Trail

В результаті такого демонтажу, Ви отримуєте доступ до маслоохолоджувачі. Причому тут він? Усередині нього знаходиться фільтр, який необхідно витягти і змінити. Виконується ця процедура тільки після спуску масла з варіатора Nissan X-Trail і зняття його кришки, власне, саму поетапну інструкцію розглянемо після. В цілому, заміна масла в АКПП Nissan Х-Trail. комплексна процедура, що, в свою чергу, передбачає доступ до багатьох вузлів.

Новий варіатор Nissan Х-Trail. Зліва виразно видно маслоохладитель з заглушками.

Японський «всюдихід»

Nissan Х-Trail з’явився на автомобільному ринку Японії в 2000 році. З 2001-го японці почали експортувати його в інші країни. Nissan X-Trail T30 був автомобілем першого покоління, що випускався до 2009 року. Пропонувалися варіанти бензинових і дизельних моторів з механічними КПП і АКПП. У всіх країнах, крім Тайваню, його випуск і продажі припинилися вже в 2007-му.

З 2007 року почалося виробництво кросовера 2-го покоління. Nissan Х-Trail Т31. Це була модель більш високого рівня в порівнянні з попередником. Розміри кузова збільшилися, авто зібрали на новій платформі Nissan С. Інтер’єр також зазнав значних змін. З 2009 року Nissan Х-Trail Т31 почали випускати в Санкт-Петербурзі.

Nissan X-Trail T31 проводився на російському заводі до 2014 року. Споживачам пропонувалися автомобілі з бензиновими моторами 2,0 і 2,5 л, а також з дизельними агрегатами 1,5 і 2,0 літра. Трансмісії. механічна КПП, АКПП і варіатор (CVT).

Починаючи з кінця 2014 року, в Росії стартувало виробництво третього покоління Nissan Х-Trail. Т32. Повністю змінився дизайн кузова і інтер’єру. В ціле, автомобіль вийшов на більш високий рівень комфорту. Сьогодні пропонуються варіанти з моторами 2,0 літра, а також 2,5 л. Обидва працюють на бензині. Є також моделі з турбованим дизелем 1,6 літра. Всі модифікації. з повним приводом. Бензинові мотори мають два види трансмісій. це варіатор і механічна КПП. Для дизеля призначена тільки механіка.

Сильні і слабкі сторони

Вищезазначені моделі безступінчатих АКПП встановлюють в своїх машинах такі виробники, як Citroen, Peugeot, Renault, Mitsubishi. Nissan, крім моделі Х-Trail, застосовує ці CVT для таких моделей, як Tiida і Teana.

Ще зовсім недавно варіаторниє КПП ремонту не підлягали. Сьогодні ситуація змінилася. У продажу є ремонтні комплекти для цих вузлів, так що їх можна відновити. Погано те, що поки мало фахівців, які працюють на СТО, мають недостатній рівень підготовки для ремонту варіаторних КПП.

Такі трансмісії мають ряд переваг:

 • Варіатор має гарну надійністю. При правильній експлуатації і своєчасній заміні масла здатний до першого ремонту пройти від 150 до 200 тис. Км.
 • Плавна зміна передавального числа створює комфортні умови як для пасажирів, так і для двигуна, збільшуючи ресурс його роботи.
 • Витрата палива, на відміну від класичних АКПП і механічних КПП, найбільш оптимальний.
 • Якщо машина їде по слизькій поверхні або по мокрому асфальту, пробуксовка відсутня.
 • Варіатори забезпечують найкращу динаміку розгону, оскільки в цьому випадку вони підтримують обертів двигуна на максимально можливому рівні.

Крім достоїнств у воротарів є ряд істотних недоліків:

Етап другий: повернення до маслоохолоджувачі

Так як в даному випадку розглядається повноцінна заміна, то обслуговування необхідно маслоохолоджувачі АКПП Nissan Х-Trail. Для цього необхідно зняти повітрозабірник, що дозволить дотягнутися до нього. Процесу заважає акумулятор, який блокує доступ. Його потрібно відключити і зняти, але відключення при будь-що працює електроніці загрожує можливими помилками і / або глюками БК (бортового комп’ютера) щодо АКПП. Є ряд статей, які свідчать про такі неприємності, так що краще вимкнути все в машині перед відключенням живлення.

Залив свіжого масла в варіатор через щуп з допомогою підручних засобів. Новий масляний фільтр тонкого очищення з кільцем ущільнювача

Відкручуємо майданчик, на якій стоїть акумулятор і бачимо маслоохладитель. Фільтр маслоохладителя, він же фільтр тонкого очищення, Nissan X-Trail кріпиться на чотирьох болтах, які викручуються проти годинникової стрілки. Щоб долезть до нижніх болтів необхідно зняти колесо і подкрилок. Ставиться тільки новий фільтр.

На момент складання МО Nissan X-Trail необхідно мати нову прокладку (кільце ущільнювача). Зазвичай номер такого кільця пишеться на вже використаному. Купити аналогічне дуже просто. Після того як МО Nissan X-Trail 2012 скручений, ставиться повітрозабірник. Зворотний монтаж підкрилки та колеса здійснюється аналогічно демонтажу, ось тільки навпаки. Заміна масла в варіаторі Nissan Х-Trail, в залежності від моделі, показує результат в 7-9,5 літрів відпрацьованого масла. Заливається нове масло в варіатор через щуп. Кількість нового масла в коробці повинно відповідати злити.

Після всіх операцій, заведіть двигун і дайте йому попрацювати кілька хвилин. Після, зробіть невелику поїздку (кілометрів 10) в спокійному режимі і перевірте знову рівень масла.

Особливості варіаторних коробок передач

Можна сказати, що на вітчизняному автомобільному ринку автомобілі з такими коробками передач, як варіатор, не поширені. Так що для російських водіїв це свого роду нововведення. Тому розглянемо пристрій і особливості роботи цієї трансмісії.

Варіатор не має певних ступенів передач, як АКПП або механічна КПП. У вариаторе коефіцієнт передачі, на відміну від усіх інших видів КПП, змінюється плавно. Це його головна перевага.

Принцип роботи автомобільного варіатора досить простий. Є два шківа, діаметри яких можна регулювати. Це робиться шляхом зближення або видалення їх складових частин. Зусилля передається від ведучого шківа до веденого за допомогою клиновидного ременя. В автомобілях цей ремінь. складальної металевий, інший просто не витримав би таких навантажень. Часто виготовляється з декількох тросів, щоб він міг приймати в процесі роботи трапецеидальную, або клиноподібну, форму.

Як тільки конусні поверхні бічних блоків ведучого шківа зближуються, його діаметр збільшується. Він виштовхує ремінь ближче до краю, той набуває клиноподібну форму. Передавальне число збільшується. В цей час ведений шків зменшує свій діаметр. Бічні блоки розходяться, ремінь опускається на нижчий рівень, ближче до центру шківа. З боку веденого шківа передавальне число зменшується. Ведений надає руху колеса автомобіля. Так машина розганяється. плавно і поступово. Більш наочно цей процес показаний на малюнку.

При мінімальному передавальному числі бічні поверхні шківів віддаляються один від одного настільки, що ремінь набуває прямокутну форму. Їх зближенням або видаленням управляє електронна система, яка веде в рух гідравлічний масляний привід, спеціально для цього розроблений.

У конструкції Nissan Х-Trail застосовуються два типи безступінчатим АКПП, або CVT, від японської компанії Jatco. На кросовери встановлюють дві модифікації: RE0F06A, яка почала випускатися в 1999 році, а також JF011E (RE0F10A) 2005 року випуску. Остання є безперечним світовим лідером серед безступінчатих АКПП.

Інтервали заміни та рекомендації перед початком робіт

Рекомендований інтервал заміни, заявлений заводом виробником. 60 000км. Або не рідше одного разу на чотири роки при невеликих пробігах. З причини важких кліматичних і експлуатаційних умов в країнах СНД, станціями технічного обслуговування рекомендується міняти рідину кожні 30000 км.

Періодичність заміни масла в варіаторі Nissan х Trail Т31 може частішати через стилю водіння. При високих навантаженнях на вузол, заміну краще проводити частіше.

Поява сторонніх шумів або змін в роботі варіатора може служити приводом до дострокової заміни трансмісійної рідини. Недостатній рівень, зміна кольору, велике освіту металевої стружки або запах горілого масла ще один привід до заміни.

Комплект запчастин необхідних для заміни масла. відео

Роботи рекомендується проводити на прогрітому автомобілі. Доведене до робочої температури масло краще зливається, що утворилися відкладення розм’якшуються і виводяться разом з відпрацюванням, що дозволяє домогтися більшої ефективності. Для зручності виконувати роботи рекомендується на оглядовій ямі або естакаді.

Етапи заміни масла в двигуні Nissan X-Trail

Перш ніж почати процедуру заміни масла, необхідно підготувати інструменти і матеріали, які знадобляться під час процесу.

Необхідні інструменти та матеріали:

 • Набір гайкових і шестигранних ключів;
 • Викрутка (хрестоподібна і шліцьова);
 • Плоскогубці (при необхідності);
 • Знімач для масляного фільтра;
 • Ємність для відпрацьованої масляної рідини;
 • Спеціальний одяг і рукавички;
 • Свіже масло;
 • Масляний фільтр;
 • Ущільнювальна прокладка на зливну пробку.

Покрокова інструкція заміни масла в двигуні Nissan Х-Trail Т31 своїми руками:

 • Прогріти силовий агрегат до 50-60 градусів за Цельсієм.
 • Поставити транспортний засіб на естакаду або оглядову яму.
 • Відкрутити захист двигуна, перебуваючи в оглядовій ямі. З’явиться доступ до зливного отвору.
 • Місце близько зливного отвору очистити металевою щіткою.

Взяти новий масляний фільтр. Перед установкою нового фільтруючого елемента змастити гумове кільце свіжим маслом. Усередині корпусу також залити нову рідину приблизно до половини обсягу.

 • Вкрутити болт з новою шайбою в зливний отвір. акуратно затягнути.
 • Залити автомасло в потрібному обсязі. За допомогою щупа перевірити рівень і, при необхідності, долити. Повторну долівку здійснити після прогріву силового агрегату.
 • Залежно від типу встановленого двигуна, кількість необхідного масла для заміни коливається між 3.9 і 5.2 л.

  Процес заміни масляного складу в вариаторной КПП X-Trail T31

  Заміна масла варіатора Nissan Х Trail не відніме багато часу. До того ж, її можна здійснити своїми силами, не вдаючись до допомоги фахівців. Перед тим як приступити безпосередньо до зміни мастильного складу, потрібно підібрати потрібні інструменти для роботи.

  Найнеобхіднішими будуть:

  • Необхідні гайкові ключі для роботи, включаючи торцевої;
  • Ємність, яка знадобиться тоді, коли старе відпрацьоване масло буде зливатися через спеціальний отвір;
  • Новий мастильний склад, відповідний даному типу варіатора;
  • Очисні фільтри;
  • прокладки;
  • ганчір’я;
  • Шприц або воронка.

  Етапи заміни рідини виглядають наступним чином:

  • В першу чергу необхідно гарненько прогріти двигун для прискорення процесу зливу масла. До того ж з гарячою субстанцією виходить набагато більше накопичених шкідливих домішок;
  • Далі потрібно підняти передню частину автомобіля за допомогою домкрата, видалити переднє ліве колесо і наполовину відігнути підкрилок;
  • Наступним етапом буде видалення захисту двигуна, яка прикручена за допомогою чотирьох болтів. В даному випадку необхідно відкрутити тільки передні, а задні трохи послабити; При необхідності можна зчистити з картера варіатора забруднення і пил;

  Після цього можна вважати, що процес зміни мастильної рідини в вариаторе Х-Trail закінчено. Слід зазначити, що зміна масла на двигуні 2,0 л не має особливих відмінностей по відношенню до різновиду об’ємом 2,5 л.

  Іноді можна зустріти припущення про те, що зміна масляного складу в вариаторной КПП не повинна обходитися без огляду злитої відпрацьованої рідини. Тут мається на увазі ідея про те, що відпрацьоване масло, яке не має зовнішніх дефектів, може бути придатне для вторинного використання. Таку думку помилково, так як колір і консистенція злитої мастила не може відобразити реальні зміни в хімічному складі рідини.

  Єдиний вірний показник для неодмінною заміни мастила. пробіг транспортного засобу. Обов’язкова зміна масляного складу для варіатора є важливою складовою, що забезпечує рухомі конструктивні елементи варіатора, що працюють під великим навантаженням, необхідної мастилом.

  Блок: 3/5 | Кількість символів: 3042

  періодичність заміни

  Багато хто задається питанням, як часто потрібно міняти масло в силовому агрегаті? Середній показник. 8-15 тисяч кілометрів пробігу. Все залежить від типу двигуна, умов експлуатації та інших зовнішніх факторів. Якщо несвоєчасно міняти рідину в системі, можуть бути серйозні наслідки, які спричинять за собою дорогий ремонт:

  • Знос внутрішніх механізмів двигуна;
  • Проворот вала;
  • руйнування клапанів.

  Щоб уникнути можливих поломок автомобіля і, зокрема, двигуна, потрібно стежити за рівнем масла і його станом. Якщо воно стало темне, а в його складі присутній металева стружка, заміна здійснюється незалежно від кількості пройдених кілометрів.

  Заміна масла в варіаторі Nissan Х Trail Т31 своїми руками

  Регулярна зміна ПММ в автомобілі. запорука нормального функціонування авто і довговічності роботи його вузлів. У більшість сучасних автолюбителів для цього звертається в автосервіси. Однак процедура заміни настільки проста, що справиться з нею може навіть початківець водій.

  Заміна масла Х-Trail T31, заміна витратних елементів: наші послуги

  Ремонтна майстерня надає широкий спектр послуг з відновлення технічних засобів різних марок і моделей, в тому числі Nissan X-Trail T31. Найбільш затребувані роботи, пов’язані із заміною витратних матеріалів, проведенням технічних оглядів, а саме:

  • заміна моторного масла, масляного фільтра;
  • заміна паливних фільтрів грубої і тонкої очистки;
  • перевірка стану паливної апаратури, чистка та діагностика;
  • загальна профілактика двигуна;
  • підтяжка ременя ГРМ.

  Також спеціалізуємося на більш складних роботах, пов’язаних з силовим агрегатом, трансмісією, ходовою частиною, передньою і задньою підвісками, профілактикою системи електроживлення. Проводимо повний комплекс робіт по відновленню кузова та окремих його елементів, видалення іржі, корозії. Готуємо до фарбування, грунтовки, шпаклівки, нанесення лаку на поверхню.

  Ниссан X-TRAIL T31 2.5 Замена жидкости вариатора с фильтрами CVT.

  Роботи виконуються швидко і якісно завдяки кваліфікованим кадрам з багаторічним досвідом роботи за профілем. Оснащення сервісу сучасним обладнанням дозволяє максимально повно проводити технічне обслуговування автомобілів. Гнучка цінова політика та індивідуальний підхід в роботі з клієнтами привертають більшу кількість постійних відвідувачів. Систематичне самовдосконалення навичок і умінь дозволяють виконувати навіть самі нестандартні завдання.

  Заміна масла в двигуні Nissan Х-Trail Т30 і Т32

  Різниці в заміні масла в двигуні Nissan X-Trail Т30 і Т32 з T31 практично немає. На цих моделях місце розташування зливного отвору і масляного фільтра злегка відрізняється. Також існують деякі нюанси в моменти затягування різьбових з’єднань.

  Коротко про процес заміни масла в двигуні Nissan Х-Trail Т30 і Т32:

  • Встановити ТС на оглядову яму.
  • Відкрутити зливну пробку і фільтр. Підставити ємність для відпрацьованої масляної рідини.
  • Встановити новий фільтр.
  • Закрутити фільтруючий елемент.
  • Залити свіже масло в заливну горловину. Перевірити рівень щупом.

  Процес заміни масла в двигуні завершено.

  Витратні матеріали

  В першу чергу потрібно розуміти, що використовувати слід оригінальні ПММ і фільтри. Це гарантує нормальну роботу силової установки та інших вузлів. Фірмове масло для Nissan Х-Trail Т31, яке рекомендує виробник. Nissan 5W40 (код. KE900-90042), масляний фільтр. Nissan 15208-65F0A, ущільнювальна шайба болта. код 11026-01М02. Природно можна використовувати аналоги, але в цьому випадку не гарантується стабільна робота двигуна.

  Інструменти і запчастини

  Щоб зробити заміну масла в варіаторі Nissan Х-Trail Т31, будуть потрібні:

  • ключ «на 10» і набір головок (10, 13 і 19);
  • домкрат і підпори (авто можна виставити над оглядовою ямою);
  • ємність під відпрацьовану трансмісійну рідина;
  • промивний спрей для обробки піддону і уловлюють стружку магнітів (підійде засіб для очищення карбюратора);
  • воронка для зручності при заливці свіжого масла;
  • засоби захисту (рукавички).
  • дві металеві каністри NS-2 (оригінал йде під номером KLE52-00004);

  Оригінальна масло. Артикул KLE52-00004

 • прокладка піддону (Nissan. 31397-1XF0C, від Мітцубісі. 2705A015);
 • прокладка маслоохладителя (каталожний номер Мітцубісі 2920A096);
 • фільтри. тонкого очищення (317261XF00) і грубої очистки (31728-1XF03);
 • Фільтр тонкого очищення. Артикул 317261XF00

 • прокладка під зливною пробкою (каталожний номер 11026-01M02).
 • Інтервал заміни масла в варіаторі Nissan X-Trail t31

  Незважаючи на той факт, що концерн Nissan прирівнює ресурс рідини в вариаторе до терміну служби авто, потрібно врахувати ряд нюансів.

  На кросовери х-Trail Т31 ставилися безступінчаті коробки компанії Jatco (мається на увазі CVT Jatco JF011E). Регламент ТО варіатора (наприклад, на Renault, Citroen, Мітцубісі, Peugeot, оснащених подібними трансмісіями), передбачає заміну через 45-90 тис. Км пробігу. Звичайно, по завершенні гарантійного терміну можна змінити автомобіль, але що якщо власник хоче зберегти дітище японського автопрому?

  Умови експлуатації воротарів в країнах східної Європи вважаються екстремальними. недостатній прогрів в зимовий сезон, багаторазові перевірки позашляхових характеристик кросовера. Все це істотно знижує ресурс трансмісії Nissan. Тому майстри СТО рекомендують міняти технічну рідину в вариаторе X-Trail t31 кожні 30. 40 тис. Км пробігу.

  Варіатор CVT Jatco JF011E

  Крім того, на необхідність заміни будуть вказувати такі ознаки:

  • відміну кольору мастила від початкового (втратиться прозорість, з’явиться бруд);
  • поява стороннього запаху гару;
  • загустение і велика кількість металевої стружки;
  • підвищений шум і вібрація при роботі;
  • нестабільне рух автомобіля;
  • припинення роботи мотора при низькому рівні змазує рідини в коробці.

  Якщо ці ознаки помічені (краще вчасно), стає зрозуміло, коли міняти масло в варіаторі Nissan Х-Trail Т31.

  Зміна фільтра в маслоохолоджувачі CVT Nissan X-Trail t31

  2 болта на 10 маслоохладителя (посилання на джерело фото)
  Масло зливається довго, за цей час можна зняти АКБ, повітропровід, від’єднати роз’єми від БО мотора і коробки. Тут знадобляться 10-я і 13-я головки.

  Головкою на 13 відкручуємо 2 болта кріплення «мізків» коробки (посилання на джерело фото)
  Майданчик, на якій стояла АКБ, знімати не потрібно (вона зав’язана на опору ДВС). Маслоохладитель пов’язаний з радіатором охолодження безступінчатим коробки за допомогою двох тонких трубок, антифриз йде за двома товстим трубках. Разом чотири трубки. У радіаторі варіатора може залишитися масло, тому тонкі трубки краще зняти і видути з нього залишки.

  Трубки, які підходять до маслоохолоджувачі (посилання на джерело фото)
  Маслоохладитель тримається за рахунок чотирьох болтів «на 10». Як тільки він буде звільнений, необхідний відвести його в сторону і дістати фільтр. Старому фільтру потрібна заміна, оновлюється також прокладка. Деталь ставиться на місце, болти закручуються.

  Масляний фільтр (посилання на джерело фото)

  Якщо маслоохладитель демонтується повністю, потрібно перекрити трубки, по яких рухається рідина, що охолоджує.

  Міняємо масло в варіаторі Nissan X-Trail T31

  Заміна масла в варіаторі Nissan Х-Trail Т31. це обов’язкова процедура для автовласників, які бажають продовжити ресурс безступінчатим трансмісії.

  Незважаючи на запевнення виробника, процедурою поновлення мастила краще не нехтувати. Крім того, важлива і перевірка рівня мастила в CVT, яку слід робити регулярно і перед кожним оновленням міститься в коробці рідини.

  Варіатор CVT Jatco JF011E

  Детальний опис заміни масла в варіаторі Nissan Х-Trail Т31

  Перед оновленням технічної рідини в CVT Nissan X-Trail t31 прогрійте її, перевірте рівень. Робити це треба тому, що кількість нового масла, що заливається має дорівнювати злити.

  Заливка нового масла в варіатор Х-Trail Т31

  Масло в варіатор Х-Trail Т31 заливається через горловину строго за рівнем. Перед оновленням проводиться перевірка, щоб згодом було залито аналогічне, відповідне нормі кількість мастила варіатора.

  Заливати рідину потрібно акуратно (по 150-200 мл). Точний рівень масла в варіаторі Nissan Х-Trail Т31 визначається на гарячому ДВС, тому після заповнення коробки потрібно прогрів. Потім важелем безступінчатим коробки проходяться всі положення (з затримкою і при затиснутому гальмі), виставляється режим P і починається перевірка.

  З першого разу домогтися належного результату не завжди вдається, іноді потрібно слив масла або додаткове вливання. Контрольний замір проводиться після пробної поїздки.

  Посилання на джерело фото

  Зняття піддону і заміна (очищення) фільтра

  Перед оновленням мастила варіатора X-Trail Т31, потрібно почистити магніти, що вловлюють стружку, і фільтр грубої очистки.

  Коли масло зіллється, відкручується піддон картера. Він кріпиться за допомогою 21 болта. Знімати піддон потрібно акуратно, щоб не облитися залишками масла. Кріплення фільтру відкручується головкою «на 10». Ущільнювальну гумку потрібно прибрати. Очищення проводиться засобом для карбюратора, підійде і WD-40.

  Посилання на джерело фото

  Фільтр при бажанні підлягає заміні. Затягування кріплення після монтажу деталей ведуть діагонально і поступово від центру.

  Експертний рівень повної заміни масла варіатора Nissan

  Юніон Моторс. найбільші 5-зіркові техцентри післягарантійного обслуговування Nissan. Ми щомісяця обслуговуємо близько 250 автоматичних трансмісій. У нас величезний досвід, навчені фахівці, найкраще обладнання, оригінальні трансмісійні масла Nissan, Shell, Castrol, Motul. Ми знаємо всі тонкощі і обслуговуємо варіатори Nissan X-Trail T31 на експертному рівні!

  Навіщо і як правильно міняти масло в варіаторі Nissan

  Виробники автоматичних коробок передач для автомобілів європейського та азіатського ринку ZF, Jatco, Aisin рекомендують проводити повну заміну масла АКПП кожні 40-60 тис. Км пробігу з очищенням піддону і заміною фільтрів. Трансмісійне масло старіє і окислюється при нагріванні і високих навантаженнях. Дрібні частинки зносу механізмів забивають фільтри і осідають на магнітах піддону. Не всі СТОА мають спеціалізоване устаткування, навчений персонал і можуть правильно обслужити АКПП.

  При відсутності планового обслуговування АКПП / варіатора проблеми можуть наростати, як снігова куля:

  • Спочатку ривки і затримки перемикання передач.
  • Потім дорогий ремонт ??
  • В перспективі. заміна автоматичної трансмісії.

  Повна заміна масла варіатора Nissan з промиванням піддону

  Виробники автоматичних трансмісій ZF, Jatco, Aisin рекомендують проводити повну заміну масла варіатора кожні 40-60 тис. Км. пробігу. Трансмісійне масло старіє, окислюється при нагріванні і високих навантаженнях. Дрібні частинки зносу механізмів забивають фільтри і осідають на магнітах піддону варіатора.

  Знімаємо піддон і зливаємо старе масло варіатора.

  Замена масла в вариаторе и фильтров на Ниссан Х трейл 2014 года Nissan X TRAIL

  Витягуємо старий брудний зовнішній фільтр-картридж варіатора.

  Встановлюємо новий зовнішній фільтр-картридж варіатора.

  Очищаємо знятий піддон від продуктів фрикційного зносу варіатора.

  Використовуємо тільки нові одноразові прокладки та ущільнювачі.

  Очищений піддон варіатора встановлюємо на нову прокладку.

  Знімаємо і очищаємо внутрішній металевий сітчастий фільтр варіатора.

  Чистий внутрішній сітчастий фільтр масла варіатора встановлюємо на нову прокладку.

  Заміняємо 100% старого масла новим з контролем кольору через прозорі трубки.

  Порівнюємо колір масла варіатора до і після заміни.

  Після завершення заміни ми коригуємо рівень масла варіатора при заданій виробником температурі, скидаємо лічильник старіння масла і надаємо Вам роздруківку стенду з точним обсягом використаного масла.