Заміна прокладок теплообмінника Opel Astra h

Заміна прокладок теплообмінніка Opel Astra h z18xer

Інструкція по заміні прокладок теплообмінніка, в прінціпі, схожа для всіх двигунів GM Серії A / Z16 / 18XER / LET.

Нижчих виклад: суть проблеми, немного фоток процесса на Zafira Z18XER, інструкція з моментами затяжки на Z18XER и в кінці артикул запчастин.

Проблема GMовскіх двигунів Серії XER / LET (A16LET, Z18XER и т.д.) Поширення на Opel, Chevrolet. вітікання масла через прокладку теплообмінніка (ВІН же масляний радіатор двигуна) / або попадання масла в антифриз через теплообмінник.

Теплообмінник розташованій у важкодоступному місці, за випускний колектором, по-цьом, Якщо не звертати Рамус на запотівання масла або з’явиться патьоків, то Вчасно годі й помітіті. Зато як только масло Почни на повну ТЕКТ и потрапляті на випускний колектор, цею Запашний запах гару відразу сповістіть вас про несправності.

Через теплообмінник проходити антифриз и масло. Вузол сильно перевантаження великою кількістю прокладок и трубок, ущільнення якіх віконані з гуми.

Згідно, гума втрачає свои Властивості и «дубєєт». Ущільнення втрачають герметічність и масло начітає вітікаті по блоку ціліндрів, або потрапляті в антифриз, тому что Тиск в системе мастила (Тиск масла) вищє, чем Тиск в системе охолодження (антифризу).

У нас булу Zafira X18XER, інструкція взята з Cruze Z18XER, нічім НЕ відрізняється. Один нюанс: десь Було написано, что на Zafira та патенти зняти компресор кондиціонера. Нічого подібного НЕ робілі, просто зняла вентилятор охолодження. Зробити це краще відразу ж, тому что з вентилятором проблемотічно даже теплоекран випускного колектора зняти.

Знімаємо вентилятор охолодження, масляний щуп.

Зліваємо ОЖ. Пробка на радіаторі. По ходу руху автомобіля справа знизу, з торця радіатора.

Від’єднуємо колодку лямбда, теплоекран випускного колектора.

Знімаємо розпірку випускного колектора (6)

Гайки кріплення каталітічного нейтралізатора до гнучкої віхлопній трубі (1)

Гайки кріплення каталітічного нейтралізатора до голівкі ціліндрів (8)

Відвернуті 2 болта (1) випускний трубки радіатора моторного масла. Зняти випускну трубку радіатора моторного масла (2).

Відвернуті 2 болта впускні трубки (4) радіатора моторного масла.

Демонтуваті входити трубу (3) охолоджувача моторного масла.

Відвернуті 5 болтів (2) корпусу радіатора моторного масла.

Зніміть корпус маслорадиатора моторного масла (1).

Відвернуті 6 болтів (2) радіатора моторного масла и зняти радіатор моторного масла (1) з корпусу цього радіатора.

Все відміванням, міняємо все прокладки, збіраємо у зворотній послідовності.

При бажанні або необхідності міняємо масло, фільтр, проміваємо систему охолодження, міняємо антифриз.

Opel Astra 2010 року на DRIVE2

Салам Аллейкум! (Світ Вашому дому!) Днями при заміні масла виявило патьокі масла з боку впускного колектора. Пошукати причину в інтернеті зрозумів что проблема в прокладанні теплообмінніка (в розшірювальному бачка все чисто). Заступників прокладки теплообмінніка в Автодок (оригінал) прокладки и 3 мідні гайки для впускного колектора 3 пляшки (1,5 л) концентрату антифризу Хепу дісцілірованной вода (10 л). Ціна за все около 4000р.Сегодня решил зайнятості цією делом. Прочитавши статтю www.drive2.ru/l/3623375/ Зробив все такоже. Альо На Відміну Від него у мене НЕ Було проблем з гайками колектора (можливо Завдяк місцевого клімату).

перед зняття теплообмінніка Злив антифриз

знизу підставляємо Щось щоб масло и: антифриз не попал на підлогу (я підставів велику пластикову кришку від бака) и віймаємо сам теплообмінник

розкріваємо теплообмінник, чистимо (чисті ацетоном), встановлюємо Нові прокладки

Теплообменник Opel Astra H (Z16XER/Z18XER): замена, снятие, установка, обслуживание

І Нарешті збірка в зворотній послідовності

Заміна прокладок теплообмінніка Opel Astra H

В автосервісі OPEL66 проведена заміна прокладок теплообмінніка автомобіля Opel Astra H.

Автомобілі Opel Astra Н з двигун Z16XER и Z18XER оснащуваліся так званні теплообміннікамі або по-ІНШОМУ. маслоохолоджувачі. Завдання теплообмінніка Полягає в тому, щоб с помощью антифризу (охолоджуюча рідина) Шляхом теплообміну «забирати» частина температури масла, щоб избежать его перегріву І, як результат, спінювання.

Складається цею Пристрій з декількох деталей: сам теплообмінник, кілька підвідніх трубок и кільця ущільнювачів (прокладки), что не дають змішатіся антифризу з моторним маслом. Так Було задумано виробника. На ділі теплообмінник розміщеній в самому жаркому місці двигуна. на блоці ціліндрів під Випускний колектором для Вихлопна газів. Це означає підвіщену температурний НАВАНТАЖЕННЯ як для алюмінієвого радіатора теплообмінніка, так и для кілець ущільнювачів. Чи не дивно что рано чи Пізно через корозію та деформацій теплообмінник дает ТЕКТ. Тоді масло потрапляє в антифриз, а під автомобілем после стоянки залішаються масляні пляма.

Такоже Ознакою наявності масла в антіфрізі. Характерно, схожий на майонез, Наліт на крішці розшірювального бачка для антифризу. Оскількі система охолодження складається в основном з немаслостійкімі гумі и пластика експлуатація автомобіля з такою проблемою.Більше виробляти до ще більшіх непріємностей. Не кажучи Вже про ті, что Постійно необходимо контролюваті рівень масла. Альо часто буває, что масло и не потрапляє в антифриз, а просто тихенько сочиться.

«Лікується» ця проблема, як правило, Шляхом заміні прокладок теплообмінніка в кількості 9 штук. У половіні віпадків потрібна додаткова механічна обробка (шліфування) радіатора теплообмінніка для Відновлення его геометрії и відаленні т.зв. «Раковин». На роботу идет зазвічай 4,5 години. У разі потрапляння масла в антифриз, краще ПРОМІТЕЙ всю систему охолодження и обов’язково замініті охолоджуючу рідіну.

Досвід показує, что краще НЕ економіті на прокладках теплообмінніка и ставити только оригінальні, Який бі спокуслівою булу ціна на Китайський аналог. Який НЕ вітрімує ніякої критики: ущільнення дубеют и ТЕКТ повторюється через місяць. З Огляду на таку особлівість ціх двигунів ми Рекомендуємо Проводити огляд підкапотного простору з ліхтаріком: посвітіті в розшірювальній бачок на предмет темних плям, заглянути під автомобіль и подивитись на захист, чи немає крапель Олії. Раз на два тіжні буде Цілком достаточно, но если вінікнуть сумніві, ви всегда можете звернути до нас в автосервіс OPEL66.

© 2015-2020 BESTO Техцентр Єкатеринбург, вул. Шварца 14в Тел.: 7 (343) 361-94-40;

Час роботи сервісу: ПН. Нд: з 10:00 до 20:00

Комплект прокладок теплообмінніка Opel (9 шт)

Зліваті заздалегідь ее НЕ намагались, все одно ВРЮ НЕ зіллється у мене Це не Вийшла только годину Втрата. Відкручуємо ще два болтика-гвінтіка, другий трубки теплообменнікаона з боку фари.

Відкручуємо болти кріплення теплообменнікаснімаем теплообмінник. Моїм, чистимо, розкручуємо теплообмінник, моїм, чистимо, міняємо прокладки, закручуємо болти, вставляємо три трубки, ставімие теплообмінник на місце.

Закручуємо болти фланців трубок. Трубку, яка з боку акумулятора можна ставити в Останню черга, Вже после установки теплообмінніка на місце. Простягаємо всі болти теплообмінніка потім НЕ теплообмінник на Opel Zafira ставімие нову прокладку випускного колектора, нажівляємо гайки, Увага!

Альо НЕ затягуємо, стрібаємо в канаву, закріплюємо каталізатор міняємо прокладку и прікручуємо три гайки кріплення труби. Самі вібіраєте марку.

Потім проліваємо ВСЕ нарізні сполучення які ми буде вертіті отморажівателем іржі або подібним складом так як всі з’єднання схільні були вісокій температурі, то це обов’язково. Вид знизу Червона обведень герметик застосовується на піддоні картера На пріймальній трубі зрівалі болти ударної викрутки, а потім відкручувалі трещеткой У приймальне трубу засунули ганчірку, что б будь-яка кака туди НЕ Летіла и не лівся фриз теплообмінник на Opel Zafira ВІН туди все таки вливаючи Відкрутілі тепловий екран и вісь туди вся засідка як показавши аналіз робіт, придется теплообмінник на Opel Zafira кондей и відкрутіті від компресора трубки, Які заважають Зняттю теплового екранах каталізатора Це означає, что всі операции можна сделать самому за вінятком заправки кондиціонера Хто як з ЦІМ пунктом боровся поки не ясно.

прокладка, теплообмінника, opel, astra

Хто робів сам, ті мовчать як риба об лід.

После стравлювання холодоагенту з системи кондиціонування затікаємо діркі в компресорі безворсовой дрантям, что б туди ні чого НЕ сипа Від’єднавші Роз’єм Кисневий датчика, ми віймаємо вгору тепловий екран и бачим нашу хворобу в ненайвідатніші Краще ракурсі Правда все в маслі ми бачили и з під теплообмінник на Opel Zafira, знявші захист.

Тепер пріступаємо до демонтажу самого каталік, вірніше катколлектор від випуску движки. Відкручуємо кріплення трубки щупа и віймаємо ее подачі вгору.

Заміна прокладок теплообмінніка Opel Astra. АВТОМАЙСТЕР

Інструмент потрібен обов’язково, нормальний набір ключів, головок, біт torx и Звичайно, подовжувачі, тріскачкі. без цього даже НЕ починаєм! Більше метушні з проміванням системи охолодження мив 4 рази І складності особисто у мене віклікало: Альо ретельно и скрупульозно!

Заміна теплообмінник в Opel Astra теплообмінніка З вечора п’ятниці: Злив теплообмінник в Opel Astra. затоку промивальних масло. Для поломки характерно кілька ознака одночасно. Це даже спрощує процес діагностики и допомагає Майстрів пріскоріті роботу. Чому потрібна заміна прокладки теплообмінніка Opel Astra H? Часті причини поломок Такі: Важліво знаті!

Заміна Прокладок Теплообмінніка Opel Astra H Z18xer

Opel Astra H. Заміна прокладок теплообмінника

I will not describe the whole process. there is a lot of information on the Internet. I will tell you key points.I took a couple of pictures. the camera was smeared with oil. the quality is appropriate. If someone will change them himself. he threw off the schematics. he took them on a Vectra club (www.vectra-club.ru/forum/viewtopic.php?t=128210). it’s easier to deal with which gasket where But in the heat exchanger gaskets 12 and 13 confused among themselves on the diagram. or in the existentialist they stuck the wrong numbers to the gaskets. Pay attention. it is easy to understand which one where.

He started by draining oil and antifreeze. Further on, there were no special problems: The most difficult thing is to disconnect the thermostat sensor))) (yes, all other wire connectors). Heat protection is obtained without removing the kondeya compressor or lambda. He bent. squeezed. pulled. cursed, asked his brother. he cursed. got it! (Back when put bent back to tighten the lower bolts).In the store, I was advised by the seller the HORS liqu

A little oil remains in the heat exchanger itself. more accurately. the heat exchanger was washed with a carburetor cleaner The expansion tank was washed with kerosene

The time has come for the thermostat. Attached someone else’s photo with a “perforated” thermostat. But here’s the problem. the pipe got stuck in such a way. that it can not be removed anymore. but I did not buy a new one Trying to bend it without removing the thermostat. and soldering in weight is a stupid idea. Calling still working stores. there was no branch pipe available. Focus failed. Putting it all together with a “perforated” thermostat

I replaced the filter, oil, candles. Rinse the radiator according to the instructions with a cleaning agent. Leaked. washed dist.water. Leaked. and poured antifreeze.

Now the thing is behind the thermostat In thought, replace the pipe and try to solder it or buy a new one from a cruise, even had thoughts to buy a Chinese thermostat The main doubts are that at least a lot of people are sealed with a thermostat (perhaps because I soldered the canopy. or acid is not very), but the tin was kept weak. I did not dare. I think it will clog me more channels with fallen tin.

If the hands are not from zh_py. there will be nothing difficult to repair But you need a pit and good light But buy spare parts not on the day of repair. while I was swinging on Saturday, while my brother arrived, all morning shopping, on Saturday the queue in the end I started working only at the beginning of the fourth I finished it at night. It is better to start early and in warm weather)))

Заміна прокладок теплообмінника Opel Astra h z16xer

Всім привіт. На минулому ТО помітили що в розширювальному бачку, є масло. Вирок: прокладка теплообмінника. Ну і ще давно, було помічено, що авто більше 90 градусів не гріється. Заодно поміняв і термостат.

По запчастинах:. Opel 13 38 178 Термостат. 3890 руб-General Motors 55353319 Прокладка корпусу масляного фільтра.345 руб-General Motors 55353321 Прокладка корпусу масляного фільтра.322 руб-General Motors 55353328 Прокладка трубки корпусу масляного фільтра.351 руб (в комплекті 2 прокладки). General Motors 55354068 Кільце ущільнювача трубки маслоохладітеля.53 руб-General Motors 55354071 Прокладка корпусу масляного фільтра до охладітелю.901 руб-General Motors 55556547 Крольцо ущільнювача трубки маслоохладітеля.151 руб-General Motors 55557507 Прокладка, каталітичний нейтралізатор до вихлопної труби. 233 руб-General Motors 55573805 Прокладка випускного колектора двигуна. 410 руб-Opel 19 40 663 Антифриз “Long life”, 1л 3шт 981 руб-дистильована вода 9 літрів на промивку і заливку. 150 руб-Робота (4 години). 3000 руб.

прокладка, теплообмінника, opel, astra

До заміни, кожен раз при пуску, спалахувало на табло: “перевірте рівень охолоджуючої рідини”. Цей датчик коштує в розширювальному бочці, після промивання все стало працювати адекватно. Двигун став грітися до 105 градусів, багато не їздив, вентилятор не включався. 105-99 трималася температура. Сморід масла при холодному пуску в салоні ушла.Теперь Opel готовий ще стільки ж проїздити =)

Привіт, дорогі передплатники, зовсім недавно придбав собі автомобіль. Opel Astra GTC з мотором Z16XER. Минулий господар автомобіля, (як я зрозумів по глибшого огляду авто) обслуговував його тільки коли назовні вилазила явна несправність. Купив я його з помилкою по ABS, непрацюючим датчиком рівня охолоджуючої рідини, перед покупкою заганяли на підйомник, весь теплообмінник був в маслі, так само як і розширювальний бачок. необхідно замінити прокладки теплообмінника. Власники автомобілів Opel з мотором ECOTEC в курсі даної проблеми. Рано чи пізно прокладки дають текти і необхідна своєчасна заміна, в іншому випадку. масло потрапляє в антифриз і забруднює систему охолодження. У моєму випадку була допущено величезне упущення і розширювальний бачок заріс неймовірним шаром масла. До речі саме через це і виходить з ладу датчик рівня охолоджуючої рідини.

Прокладки теплообмінника брати необхідно виключно оригінал. Почитавши форуми, багато користувачів намагаючись заощадити купували Китайський ремкомплект. Цього вистачало на 1,5 місяці. Прокладки через температуру приходили в непридатність і знову пропускали охолоджуючу рідину.

Для заміни мені знадобилися такі запчастини: Зверніть увагу, всі запчастини рекомендується брати оригінал GM.

56 50 960 Прокладка корпусу масляного фільтра63 38 472 Кільце ущільнювача системи охлажденія077.470 Прокладка приймальні труби глушника спереду під три болта крепленія55354068 Кільце ущільнювача трубки маслоохладітеля55556547 Кільце ущільнювача трубки маслоохладітеля55353321 Прокладка корпусу масляного фільтра55353328 Прокладка корпусу масляного фільтра 2 шт.55353331 ущільнювача кольцо55354071 Прокладка масляний фільтр і охладітель56 50 960 Прокладка корпусу масляного фільтра63 38 472 Кільце ущільнювача системи охлажденія71-38158-00 Прокладка випускного колектора

По пробігу було необхідно замінити ремінь ГРМ, комплект брав разом з роликами. теж оригінал.

Opel Zafira 2008

Є така штуковина у Z18XER (Z16XER). теплообмінник, в якому відбувається охолодження (підігрів) моторного масла антифризом. Встановлено на корпусі масляного фільтра під випускним колектором. Зібрано на прокладках, які з роками дубеют / розшаровуються / розм’якшуються і починають текти. Мене спіткало на 86000км і 8 роках. У запущених випадках. масло потрапляє в антифриз, система охолодження сильно загажівать, далі дохне термостат, патрубки. Наслідки сумні

Знаючи це, регулярно перевіряв стан антифризу в розширювальному бачку і наявність патьоків / намокання на двигуні в місці теплообмінника. Бачок завжди був чистий, а ось минулої зими стало мокнути на двигуні під колектором. Вирішив не зволікати, закупив повним набором всіх прокладок (тільки оригінал!. хто не хоче лізти туди знову через півроку) і супутніх матеріалів (промивка системи охолодження, дистильована вода, промивальне масло, нове масло, новий антифриз, герметик, мідна змащення, бензин, солярка, ганчірки, щітки / пензлика, губка з абразивним шаром, wd40). Вийшло за все 5 тис. Руб. з копійками. З прокладками пощастило. встиг взяти на початку січня, а буквально через тиждень ціни на них зросли в 1,5-2 рази і терміни поставки збільшилися до 1-2 місяців!

Забігаючи вперед, скажу. та сама, основна «фігуриста» прокладка 55354071 тільки-тільки почала розкладатись, змішування жіж всередині системи ще не відбулося, а назовні сочився антифриз. ті намокання були масляні! Тобто мій випадок. легкий, а буває набагато гірше, коли прокладки пропускають всередині теплообмінника і тоді на двигуні все чистенько, а ось в розширювальному бачку масляні крапельки, потім слиз, каша

Разлмягчілась і потріскалася та частина прокладки, яка контачить з антифризом, а масляна частина. в хорошому стані (як і всі інші 8 прокладок, але поміняв на нові все!). Чому так?

Є припущення, що справа в оригінальному антифризі GM! Він для чогось випускається окремою маркою тільки для GM, (а концентрат антифризів робить один виробник BASF і для GM у них «ексклюзив» Glysantin G34) і містить агресивні для матеріалу прокладок компоненти. Детальніше тут: http://www.oilchoice.ru/viewtopic.php?p=294s

Інструмент потрібен обов’язково, нормальний набір ключів, головок, біт torx і звичайних, подовжувачі, тріскачки. без цього навіть не починайте!

Скажу відразу. «очі бояться, а руки роблять!». вся «залізна» робота нескладна, як дитячий конструктор. ключі від мізерного Е8 до головки на 13. Більше метушні з промиванням системи охолодження (мив 4 рази) І складності особисто у мене викликало: 1.витащіть / засунути назад теплоекран колектора і 2. витягнути / засунути назад трубку масляного щупа. Решта ДУЖЕ просто, не бійтеся! Але ретельно і скрупульозно! Розібрати. промити / прочистити. зібрати.

-На холостих до відкриття термостата і спрацьовування вентилятора.

У проміжках, поки зливалися рідини / торохтів на ХХ. почав розбирати.

Пішов баиньки. А всю ніч зливалися залишки по краплині

З ранку суботи приступив до розбирання: відкручуємо приймальню трубу (пройшло легко!), Знімаємо грати радіатора, накладку над радіаторами (це де замок капота), повітрозабірник, вентилятор радіатора, трубку щупа (у мене важко!), Теплоекран колектора (гемор!). колектор, корпус масляного фільтра. Все розбираємо, чистимо, миємо, трьом, полоскати, продуваємо стисненим повітрям, сушимо, ставимо нові прокладки. Збираємо в зворотній послідовності. Також ставимо нові металеві прокладки колектора і приймальної труби.

Заливаємо масло, і я вирішив ще пополоскати систему охолодження, тепер уже від самої промивки wynns. багато піни, мив двічі дистильованою водою. Спостерігаємо. чи немає течі, раптом криво зібрали. Потім залив концентрат 1,5л Glysantin G30 з дистильованою водою 1 до 3. поїжджу влітку, восени поміняю ще раз в нормальній концентрації 1: 1.

Ось така ода! Обурює: 1.конструкція теплообмінника на «фигуристой» прокладці 2. Місце розташування теплообмінника. Розібрати пів-морди для заміни 1 гумки. незадовільно!

На питання відповім. За фото вибачайте. як зміг, не до того

Комплект прокладок теплообмінника Opel (9 шт)

Зливати заздалегідь її не намагайтеся, все одно ВРЮ не зіллється у мене це не вийшло тільки час втратите. Відкручуємо ще два болтика-гвинтика, другий трубки теплообменнікаона з боку фари.

Відкручуємо болти кріплення теплообменнікаснімаем теплообмінник. Моїм, чистимо, розкручуємо теплообмінник, моїм, чистимо, міняємо прокладки, закручуємо болти, вставляємо три трубки, ставимо теплообмінник на місце.

Закручуємо болти фланців трубок. Трубку, яка з боку акумулятора можна ставити в останню чергу, вже після установки теплообмінника на місце. Простягаємо всі болти теплообмінника потім не теплообмінник на Opel Zafira Ставимо нову прокладку випускного колектора, наживляємо гайки, Увага!

Але не затягуємо, стрибаємо в канаву, закріплюємо каталізатор міняємо прокладку і прикручуємо три гайки кріплення труби. Самі вибираєте марку.

Opel Astra H. Замена прокладок теплообменника

Потім проливаємо ВСЕ нарізні сполучення які ми буде вертіти отморажівателем іржі або подібним складом так як всі з’єднання схильні були високій температурі, то це обов’язково. Вид знизу Червоним обведений герметик застосовується на піддоні картера На приймальній трубі зривали болти ударної викруткою, а потім відкручували трещеткой У приймальню трубу засунули ганчірку, що б будь-яка кака туди не летіла і не лився фриз теплообмінник на Opel Zafira він туди все таки влився Відкрутили тепловий екран і ось туди вся засідка як показав аналіз робіт, доведеться теплообмінник на Opel Zafira кондей і відкрутити від компресора трубки, які заважають зняттю теплового екрану каталізатора Це означає, що всі операції можна зробити самому за винятком заправки кондиціонера Хто як з цим пунктом боровся поки не ясно.

Хто робив сам, ті мовчать як риба об лід.

прокладка, теплообмінника, opel, astra

Після стравлювання холодоагенту з системи кондиціонування затикаємо дірки в компресорі безворсовой дрантям, що б туди ні чого не сипалося Від’єднавши роз’єм кисневого датчика, ми виймаємо вгору тепловий екран і бачимо нашу хворобу в ненайвидатніші кращому ракурсі Правда все в маслі ми бачили і з під теплообмінник на Opel Zafira, знявши захист.

Тепер приступаємо до демонтажу самого каталік, вірніше катколлектор від випуску движки. Відкручуємо кріплення трубки щупа і виймаємо її подачею вгору.

Теплообмінник двигуна Opel. заміна прокладки Astra h, Astra J, Zafira Б

Теплообмінник на Opel Zafira (F75)

Щуп можна не виймати. Масло з цього отвору не поллється.

Кільце ущільнювача у мене залишилося на трубці живе, але воно спочатку виявилося на червоному рідному герметике проливає все шпильки з гайками ВДшкой і чекаємо отмоканія. Акуратно відкручуємо 9 гайок зі шпильок.

Восьма гайка з дев’яти викрутилася зі теплообмінник на Opel Zafira. Треба бути акуратніше каталік знизу теж кріпиться. Після відкручування катколлектор його довелося акуратненько, за допомогою сили від’єднати від движки прикипів на прокладці. Потім він відвалився. Виймаємо катколлектор. Так без проблем він теплообмінник на Opel Zafira і ні чого цього не заважає Ось тепер ми бачимо нашу хворобу в кращому вигляді.

Все в маслі. Проливаємо кріпильні болти ВДшкой. Потім залив концентрат 1,5л Glysantin G30 з дистильованою водою 1 до 3. поїжджу влітку, восени поміняю ще раз в нормальній концентрації 1: Ось така ода!

Місце розташування теплообмінника. Розібрати пів-морди для заміни 1 гумки На питання відповім. За фото вибачайте. як зміг, не до того Удачі! Вода з доданою промиванням wynns фільтр після промивного масла. став світлішим, “відіпрати” зливається вода з wynns. чорна, навіть страшно. Навіть без урахування вищевказаних чинників на теплообмінник на Opel Zafira віком понад 5 років ймовірність виходу з ладу масляного радіатора досить висока. Рішення проблеми. Пропонуємо ефективну технологію ремонту. заміну прокладки або, власне, самого теплообмінника.

Частина 2.Opel Astra h заміна прокладок теплообмінника.

Якщо чесно, думав, що шпильки каталізатора відламати. Поставив новий найдешевший, оскільки масло міняти через км.

Заміна прокладок теплообмінника на автомобілях Opel. Текти масла з-під прокладок теплообмінника в автомобілях Opel Astra

Все зверху відкручувати і знімалося легко і невимушено. Описувати весь процес не буду. інформації повно в інтернеті.

Найбільш затребувані роботи, пов’язані з проведенням поточних ремонтів, заміною витратних матеріалів, а саме:

Але відкрутити його все ж доведеться. Як потім з’ясувалося, колектор НЕ вийняти звідти, поки вентилятор на місці.

Фото звіт по заміні прокладок теплообміників Z16XER

Лямбда зонд впирається в.

ремонт маслоохладителя в польових умовах і самостійно

Обприскали все болти і про чудо, як нижні так і верхні болти каталізатора-колектора. відкрутити ВЗАГАЛІ без проблем. машині 3,5 року. У самому теплообміннику залишається трохи масла. Доклав чуже фото з “перфорованим” термостатом.

ПРОКЛАДКИ МАСЛЯНОГО ТЕПЛООБМІННИКА Opel Astra H.

Лямбда зонд впирається в нього. Так що вентилятор краще знімати відразу.

Кріпиться на двох гвинтах. Має хитрий хомут патрубка, який треба відстебнути. А так же має хомут дроти для компресора. Його ми просто перекусили бокорезами навпіл, але він не втратив при цьому своїх властивостей.

Для поломки характерно кілька ознак одночасно.

Це навіть спрощує процес діагностики і допомагає майстру прискорити роботу. Чому потрібна заміна прокладки теплообмінника Opel Astra H? Часті причини поломок такі: Теплообмінник призначений для регуляції температури моторного масла в дизельних типах двигунів. У бензинових цю роль виконує масляний радіатор. Щоб збільшити теплообмін, в конструкції є два канали: Проходячи по каналах, антифриз відбирає надлишкове тепло у масла, тим самим охолоджуючи його. Постійні підвищені температурні режими призводять до деформації прокладок, внаслідок чого масло проникає в антифриз, так як має більший тиск, ніж антифриз.

Міняємо прокладки на 3-х трубках вони всі різні крім найкоротшою трубки.

Ставимо назад теплообмінник і збираємо ВСЕ в зворотному порядку Opel 08 49 Прокладка випускного колектора 1., 31 Opel 56 50 Прокладка корпусу масляного фільтра 1., 82 Opel 56 50 Прокладка корпусу масляного фільтра 1., 53 Opel 56 50 Прокладка корпусу масляного фільтра 2 16 Opel 56 50 кільце ущільнювача трубки маслоохладителя 1., 16 Opel 56 50 кільце ущільнювача радіатора 1. 22,00 Opel 56 50 Прокладка корпусу масляного фільтра 1., 09 Opel 56 50 кільце ущільнювача трубки маслоохладителя 1. 52,93 Opel 58 54 прокладка вихлопної системи 1., 30 Opel 63 38 Кільце ущільнювача системи охолодження 1., 85 P.

Це одна з тих робота яку я сам вдруге робити б не став!

Opel Astra 2008, 140 л. с самостійний ремонт

Але тут проблема. патрубок прикипів так. що його більше не зняти. а новий я не купив Спроба відігнути його не знімаючи термостат. і паяти на вазі. дурна ідея. Однак, на черговій заміні масла, коли машинку підняли на підйомнику, подивився на движок з боку катколлектор і побачив жирний шар гряземасла.

Вирок майстра. потік теплообмінник. Причому внутрішня його прокладка почала текти, мабуть, уже давно, на що вказувала жирна чорна емульсія розмазувати по розширювального бачка. Під клапанною кришкою білої емульсії, характерною для потрапляння ОЖ в масло, не було, а значить пробою йде в одну сторону. масло в антифриз.

Хвороба ця, ках виявилося, для Z18XER типова, вилазить, як правило, не раніше трьох років експлуатації і, зі слів сервісмени, після тис.

А вже тим кому за сотню перевалило. велкам на заміну. По роботі в сервісі запропонували: Шпильки в результаті на катколлектор зламалися плюс мийка системи охолодження. “незнаюсколькостоіт, але промивка на складі є” При цьому бачок пропонувалося поміняти, так як цей вони точно відмити всередині не зможуть.

Ну, і антфріз природно, під заміну. За часом роботи. був заявлений повний день.