Скільки масла в варіаторі RAV4

Заміна масла в варіаторі «Toyota RAV4» різних поколінь

Зміна мастильного матеріалу в агрегатах Toyota RAV 4 істотно не змінилася з моменту першої появи автомобіля в продажу.

У різні роки випуску ставили різні варіатори (K111, K111F, K112, K112F, K114). Але рекомендації виробника до марки мастильної рідини, періодичності заміни особливо не змінювалися.

При заміні масла в варіаторі «Toyota RAV4» 2011 року можна використовувати рідину Toyota CVT Fluid FE.

Вона по структурі менш «тягуча». Тому паливо витрачається економніше.

Але при заміні масла в варіаторі «Toyota RAV4» 2012 і наступних років, особливо якщо автомобіль експлуатується в Росії, необхідна Toyota CVT Fluid TC. Трохи погіршиться економічність, але ресурс коробки значно зросте.

Заміна масла в варіаторі Toyota RAV4 практично не відрізняється в моделях 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 або 2016 року.

Є невеликі індивідуальні відмінності самих варіаторних коробок, але вони несуттєві і не впливають на стандартну процедуру зміни мастила в агрегаті.

Як поміняти масло в варіаторі Toyota RAV4

Заміна масла в варіаторі Toyota RAV 4 починається з демонтажу захисту, яка заважає підібратися до піддону. Також можна для зручності демонтувати траверсу, зробити це нескладно.

Далі треба підставити ємність для зливу масла і відкрутити пробку шестигранником на 6. Таким чином зіллється близько літра олії, тому, коли масло припинить капати, потрібно викрутити пробку рівнів, яка являє собою невеликий пластиковий циліндр. Відкручувати її коштує від руки, щоб не зламати.

Після цього зіллється вже більше масла, але щоб провести заміну більш ретельно, потрібно зняти піддон, викрутивши болти по периметру. Знімати обережно, оскільки там ще залишається певна кількість масла.

Також слід зняти старий масляний фільтр. для заміни або очищення. Кріпиться він трьома болтами. Промивши і продув фільтр (або взявши новий) треба встановити його в зворотному порядку.

Наступним кроком буде установка прокладки піддону. Завдяки своєму виконанню, герметик для неї не потрібно, потрібно лише протерти і знежирити контур, по якому прокладка прилягає до піддону. Потім встановити піддон назад і закрутити пробки.

Заливна пробка знаходиться збоку, тому для зручності також слід зняти захисний щиток. Потім викрутити пробку і, за допомогою шланга і воронки, залити стільки масла, скільки злилося. Після чого потрібно закрутити пробку.

Тепер треба запустити двигун і прогнати коробку по всіх режимів. Глушити двигун не варто. потрібно, щоб коробка прогрілася до 43-45 градусів. Потім підставити ємність і при працюючому двигуні викрутити пробку. це дасть можливість злити надлишки масла. Більше масла чому не потрібно не витече, завдяки рівневої пробці.

READ  Заміна сайлентблоків задньої балки Largus

Коли міняти, скільки і яке масло заливати

Стверджується, що прийнятна періодичність заміни масла в варіаторі. 40,000 км пробігу.

Для заміни знадобиться пара 4-х літрових каністр трансмісійної рідини (масла) Toyota CVT. Витрачено буде близько 5-ти літрів з невеликим, більш точно заправний обсяг буде відомий після вимірювання злитого масла. Скільки злилося в результаті. стільки і слід залити.

Необхідні витратні матеріали для заміни масла в варіаторі, крім самої рідини, це прокладка варіатора і масляний фільтр. Хоча останній часто не міняють, а тільки миють і продувають.

Що необхідно для заміни масла в варіаторі K111F:

порядок процедури

Процедура по заміні масла в CVT не відрізняється на моделях РАВ4 різних поколінь. Деякі відмінності в використовуваної рідини, зовнішній вигляд піддону і фільтра спостерігається на ранніх версіях: на автомобілях Toyota зі звичайним автоматом.

Замена масла в вариаторе на Тойота РАВ4 2011 года Toyota RAV4

Виробляти процедуру водій може самостійно. Для цього буде потрібно вивезти днем ​​автомобіль на оглядову яму або естакаду. Якщо сумнівається у виконанні роботи належним чином, краще звернутися до механікам сервіс-центрів з досвідом, не дивлячись на високу ціну обслуговування.

Через складну конструкції в процесі промивки можна припуститися помилки, яка викликає поломку АКПП.

вибір масла

На автомобілях Toyota RAV4, починаючи з 2010 року випуску (враховується тільки європейський ринок) замість стандартної АКПП стали встановлювати варіатор. Врятовано коробка передач в моделях марки Toyota. японського виробництва, спеціалізованої фірми Айсин.

Для воротарів даної фірми найбільше підходить масло TOYOTA ТС (код. 08886-02105) або Toyota CVT Fluid TC. Ця трансмісійна мастило є оригінальною по відношенню до автомобілів марки Toyota. Багато автолюбителів вважають за краще використовувати технічну рідину CVT Fluid FE (08886-02505), однак її застосування не рекомендується, так як ця субстанція є бензіносберегающей, що ні принципово важливо для двигуна Toyota RAV4. Для заливки потрібно 5-7 літрів масла.

Повна заміна масла в варіаторі Toyota Rav 4

Підготовка до роботи за абсолютною заміні масла в варіаторі Toyota RAV4 вимагає граничної акуратності і послідовності. Автолюбителю, який бажає самостійно провести оновлення трансмісійної мастила, необхідно слідувати наступним алгоритмом дій:

 • Підготувати необхідні інструменти і предмети для майбутньої роботи, а саме:
 • плоскогубці;
 • Каністри для зливу (до 10 літрів обсягу);
 • Будівельні рукавички;
 • Воронку для заливки;
 • Чисті паперові серветки або рушники;
 • викрутки;
 • Набір ключів;
 • Підготувати автомобіль марки Toyota RAV4 до заміни масла в варіаторі, а саме:
 • Розташувати машину на горизонтальній площадці;
 • Дотримуючись принципів безпеки. зупинити роботу мотора машини і дати йому грунтовно охолонути. При роботі двигуна трансмісійна мастило розігрівається до 120 градусів за Цельсієм, тому зливати відпрацьовану субстанцію, щоб уникнути опіків, рекомендується в охолодженому вигляді;
 • Злити відпрацьовану технічну рідину і залити нову.
 • Що стосується останнього пункту щодо Toyota Rav 4, заміна масла в варіаторі не займе багато часу і дозволить зберегти автомобіль в робочому стані на тривалий термін. Головне. не помилитися у виборі технічної рідини.

  Марка і кількість масла для зміни

  Для заміни мастила варіатора Toyota RAV4 знадобиться використовувати оригінальне масло Toyota CVT з артикульним номером 0888602105. Також рекомендується відразу змінити прокладку піддону. 3516820010. При цьому масляний фільтр досить ретельно промити, його артикул 35330-0W040.

  READ  Скільки масла в коробці ВАЗ 2115

  Обсяг нової мастила повинен відповідати злити кількості відпрацювання. Як правило, для цього потрібно трохи більше п’яти літрів. З урахуванням того, що масло для варіатора оригінального виробництва випускається в чотирьох літровому об’ємі, знадобиться підготувати дві каністри.

  Скільки коштує заміна масла в варіаторі RAV4?

  Ціна масла в варіатор і фільтра CVT Toyota RAV4

  Коли міняти масло в варіаторі Toyota Corolla?

  Виробник радить міняти масло в варіаторі Toyota Corolla кожні 15-20 тисяч кілометрів в залежності від умов експлуатації.

  Як перевірити рівень масла в варіаторі Toyota RAV4?

  Toyota Rav 4: Яка коробка передач? Для перевірки рівня масла в роздавальної коробці потрібно: 1) Зняти наливну пробку і прокладку наливної горловини (знаходиться в середній частині картера коробки, з боку кріплення до КПП). 2) За допомогою пальця або викрутки перевірити рівень масла.

  Чи потрібно міняти масло в варіаторі Toyota RAV4?

  Потрібно робити заміну трансмісійної рідини не рідше ніж один раз на 40. 50 тисяч км пробігу. Такий регламент заміни масла є запорукою довговічною і безвідмовної роботи варіатора.

  Скільки за часом міняти масло в варіаторі?

  Як показує практика, досвідчені фахівці рекомендують міняти масло і масляний фільтр в коробці варіатор, АКПП або роботах з подвійним зчепленням кожні 40-50 тис. Км. пробігу.

  Яке масло лити в варіатор Toyota Вокс?

  Відповіді (2) В безступінчатий варіатор даного автомобіля слід заливати масло з допуском TOYOTA. CVTF TC. Цей допуск мається на наступних оліях: Idemitsu CVTF, Aisin CVT Fluid Excellent CFEX. Для часткової заміни потрібно 4 літри олії.

  Як часто міняти масло в варіаторі Toyota?

  Фахівці з ремонту варіаторних КПП рекомендують міняти масло кожні 40 тис. Км. Вивчивши принцип роботи і пристрій варіатора, ви і самі зрозумієте, чому без регулярної заміни масла розраховувати на довгий термін служби не варто. У разі тяжких умов експлуатації інтервали рекомендовано скоротити до 30-35 тис.

  Замена масла и фильтра в вариаторе на Тойота Рав 4 2015 года Тoyota Rav 4

  Вибір масла і фільтра

  Середній період заміни моторних масел і фільтрів на компактний кросовер Toyota Rav4 становить не більше 10 тис. Км пробігу або один раз в 3 місяці. При використанні автомобіля у важких умовах (погані дороги, тривалі поїздки, занадто низькі або високі температури).

  Для однієї такої заміни силового агрегату буде потрібно п’ятилітрова каністра масла, вибір якого варто проводити серед рекомендованих виробником мастильних матеріалів. наприклад, 0W30. Також підходять для Toyota Rav4 масла з в’язкістю 5W-40, 15W-40 і 0W-20.

  А ще краще вибрати для заміни оригінальні матеріали від виробника, такі як Toyota Motor Oil, або продукцію компаній Ravenol ECS і Idemitsu Zepro.

  Для заміни фільтрів підходять такі моделі як KN PS-7020 Fram CH9972 або Wix 57047, вартість яких не перевищують 1000 руб.

  Крім того, відповідна деталь може бути знайдена за допомогою спеціальних сайтів.

  Для отримання назв сумісних деталей на таких ресурсах досить ввести модель і рік випуску автомобіля, каталожний номер запчастини (обраний зі списку на тій же сторінці) або VIN-код кузова.

  Рекомендоване моторне масло для Toyota Rav4

  Щоб двигун працював весь експлуатаційний період з нормальним КПД потрібно забезпечити утворення захисної плівки на його внутрішніх елементах. Ця плівка створюється моторним маслом і залежить від якісних характеристик мастила. Неправильно підібране автомасло порушує роботу силового агрегату і зменшує його ресурс. У цій статті описано рекомендований моторне масло для Toyota RAV4.

  READ  Коли міняти масло в АКПП Solaris

  Заміна масла в варіаторі Toyota RAV4. Toyota RAV4 M4A3E2 року на DRIVE2

  Toyota Rav 4 заміна масла в варіаторі. Продемонструємо вам роботу по заміні масла в варіаторі автомобіля Toyota Rav 4 Toyota RAV4 року випуску.

  У автомобіля з варіатором немає щупа для перевірки рівня масла, на відміну від класичного АКПП.

  В інтернеті в зв’язку з цим часто можна зустріти шкідливі поради про те, що масло в варіаторі розраховане на весь термін його служби і заміні не підлягає.

  Насправді це не так, з часом масло окислюється і починає втрачати свої властивості, якщо його вчасно не замінити, варіатор просто зламається. Злив масло буде проводиться при знятті піддона, рекомендується виміряти кількість злитого масла, щоб потім залити рівно стільки ж нового.

  Рівень виставляється по рівневої трубки в коробці на прогрітій автомобіль, порядку градусів. Щоб підібратися до піддону коробки, необхідно зняти пластикову захист і одну траверсу. Шестигранником на 6, відкручуємо зливну пробку:.

  У нашому випадку, через пробку злилося приблизно 1 літр відпрацьованого масла. Беремо знову ж шестигранник на 6 і викручуємо рівневу трубку:.

  Рівнева трубка пластикова, тому відкручувати і закручувати її необхідно від руки.

  Чекаємо поки зіллється ще масло, після цього починає відкручувати піддон за допомогою головки на Після відкручуємо 3 болта кріплення масляного фільтра, в нашому випадку ми його не змінюємо, а просто промиваємо.

  Будьте готові до того, що з під фільтра також поллється масло. Прикручуємо зворотного новий фільтр. Ретельно моєму піддон, очищаємо його магніти від накопиченої стружки.

  Беремо нову прокладку номер в каталозі запчастин. у нас оригінал :. Загальна кількість злитого відпрацьованого масла з варіатора у нас вийшло приблизно 5 літрів. Знімаємо бічний пластиковий пильовик, він тримається на кліпсах.

  За допомогою головки на 24 відкручуємо заливну пробку:.

  Вставляємо туди шланг і воронку. Заливати будемо оригінальне масло від Toyota приблизно 5 літрів грам:. Закручуємо пробку, заводимо машину і проганяє варіатор по всім режимам.

  Потім коли машина буде прогріта до робочої температури, на заведеному автомобілі, відкручуємо ось цю заглушку :. Відео заміна масла в варіаторі Toyota Rav Резервне відео як замінити масло в варіаторі Toyota Рав Поділитися цікавою новиною з AutoHelpGid.

  Toyota RAV4 III XA30 2006-2013 років випуску

  Рекомендоване виробником моторне масло для Toyota RAV4 визначається типом автодвигуна.

  Масло для Toyota RAV 4

  Автомобіль. це складна система деталей, які працюють спільно як єдиний організм. Але якщо серце транспортного засобу, його мотор, перестане правильно працювати, то і всі інші частини машини не зможуть правильно функціонувати.

  Догляд за двигуном, його обслуговування, це важливий час в будні кожного автомобіліста і його чотириколісного друга.

  Одним з найважливіших днів, вважається день заміни масла всередині двигуна автомобіля, адже ви за допомогою зміни мастила вдихаєте нове життя в кожну його деталь.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS