Скільки заливати масла в Ford Kuga

Масло Ford Kuga 2 1.6

Лінійка двигунів Ford Kuga 2 з об’ємом 1,6 літрів представлена ​​виключно атмосферними моторами. Відповідно, у своїй роботі вони використовують моторне масло з допуском WSS-M2C948-B (Ford-Castrol Magnatec Professional E 5W-20). Або ж масла з альтернативним допуском WSS-M2C913-C (Ford Formula F 5W30, SHELL Helix HX8 Synthetic 5W30 і так далі).

Середня

Середня

4 літри Артикул: 550040542

Середня

1 літр Артикул: 550040462

Скільки масла Ford Kuga 2

Примітка: при зміні моторного масла з меншою в’язкістю, дуже важливо, щоб воно відповідало допуску ACEA A5 / B5.

Ford Kuga 2 масло двигун дизель

Дизельний дволітровий мотор UFMA в своїй роботі використовує масла з допуском WSS-M2C913-C. Це FORD масло Ford Formula F 5W30, а також масла інших виробників з аналогічною в’язкістю (Mobil 3000 FE 5w30, General Motors Dexos2 5W30).

Середня

Середня

Замена масла Ford Kuga 2.0 TDCi (2013-2016) двигатель UFMA

Середня

Середня

Ford Kuga 2 яке масло бензин

Все атмосферні двигуни Ford Kuga 2, включаючи і мотори Ecoboost, працюють на моторному маслі Ford-Castrol Magnatec Professional E 5W-20, яке відповідає допуску WSS-M2C948-B.

Альтернативним є допуск WSS-M2C913-C, який передбачає застосування масла з меншою в’язкістю. Такого як Ford Formula F 5W30 і його аналогів ELF Evolution Full-Tech FE 5W30, CASTROL MAGNATEC 5W30 A5 і так далі.

Середня

Середня

Середня

Середня

Рівень масла Ford Kuga 2

Перевірити рівень масла в моторі, а також оцінити його технічний стан, допоможе масляний щуп, розташований під капотом Ford Kuga 2. Перевірка проводиться на охолодженому двигуні шляхом вимірювання. Важливо, щоб масло в процесі перевірки перебувало між рівнями min і max масляного щупа. Це і буде свідчити про нормальний масляному рівні мотора.

форд куга 2 ,замена масла, двигатель 1,6 ЭКОВУСТ 150-182 л.с.

Перевірка рівня масла

Яке масло заливати в двигун Ford Kuga 2

Друге покоління компактних кросоверів Ford Kuga 2 випускалося іменитим автовиробником з 2011 по 2019 роки. Дана лінійка прийшла на зміну першому поколінню, маючи в арсеналі пристойну кількість двигунів внутрішнього згоряння, серед яких з’явилися мотори з системою Ecoboost. Відповідно, змінюючи моторне масло Ford Kuga 2, необхідно розуміти, яким заводським допускам воно має відповідати.

Виробник дає наступні рекомендації щодо вибору підходящого моторного масла відповідно до специфікації.

Коли міняти масло в двигуні Ford Kuga 2

Заміна масла в двигуні Ford Kuga 2, згідно з регламентом автовиробника, проводиться кожні 15 000 кілометрів. Однак, на практиці моторне масло починає втрачати свої властивості при пробігу в 7-9 тисяч кілометрів, вимагаючи заміни. Це обумовлено складними умови експлуатації автомобіля, а також низькою якістю палива. Відповідно, моторне масло необхідно регулярно перевіряти, оцінюючи його технічний стан.

З якою періодичністю міняти масло в АКПП Ford Kuga 2. щоб не потрапити на капітальний ремонт?

Ford Kuga 2 заміна масла

Провести заміну масла в двигуні Ford Kuga 2 автовласник може як самостійно, так і вдавшись до послуг сервісних центру. Виходячи з наданого нижче відео, складного в цій технічній процедурі абсолютно нічого немає.

Заміна масла Ford Kuga 2

Заміна масла Ford Kuga 2 1,6

Заправні обсяги і вибір масла

Кількість необхідного масла залежить від комплектації і потужності конкретного двигуна.

скільки, заливати, масло, ford, kuga
 • Бензиновий 1.6 EcoBoost. 4,0 літра
 • Дизельний TDCi 2.0. 5,5 літра
 • Бензиновий HYDB 2.5. 5,8 літра
 • Ликви Моллі 5W30
 • Motul 8100 Eco-nergy 5W30
 • Specific 913D 5W30. (Рекомендовано для дизельних агрегатів)
 • Lukoil GENESIS ARMORTECH 5W-30
 • Castrol 5W30

Кількість необхідного масла залежить від конфігурації двигуна. Наприклад для двигуна 1.6 EcoBoost конфігурацій JQMA або JWMB буде потрібно трохи більше 4-х літрів.

 • 2.0 TDCi (UFDA). 5.5 л
 • 2.5 (HYDB). 5.8 л

Залив масла

Перш ніж перейти до наступного кроку, слід двічі переконатися, що зливний болт і масляний фільтр закручені належним чином. Потім поставити на місце і прикрутити захист двигуна, прибрати домкрат і вставити лійку в заливну горловину двигуна. Залити масло в двигун.

Куди краще дещо не долити олії, ніж перелити. Запуск переповненого двигуна буде утрудненим і може привести до пошкодження ущільнювальних прокладок і підтікання масла.

Заміна масла в автомобілі Ford Kuga 2

Залив масла трохи менше, ніж передбачалося, слід закрутити кришку горловини і вставити щуп. Далі запустити двигун на декілька хвилин, потім заглушити і почекати хвилин 10. щоб масло стекло в картер.

Перевірити рівень масла по щупі: витягнути щуп, протерти, вставити назад. Потім знову витягнути і подивитися на мітки. Долити масла в двигун, щоб рівень сягав до верхньої мітки.

Скільки масла в двигуні Ford Kuga 2.5. Скільки масла в двигуні Ford Kuga

Ford Kuga. компактний американський кросовер, один з найближчих конкурентів Volkswagen Tiguan. Машина виглядає стильно і привабливо, і при цьому володіє інноваційними технічними рішеннями за мірками класу. Автомобіль досить надійний, і це дає власникам Kuga впевненість в тому, що машина прослужить як можна довше. Також треба проводити своєчасне обслуговування, і деякі питання з ремонтом вирішувати самостійно. Так, кожен навіть недосвідчений автомобіліст буде в змозі поміняти витратні матеріали. наприклад, залити нове масло в двигун. Для цього не потрібно професійних навичок, так як ця процедура виконується підручними засобами. З іншого боку, можуть виникнути складності при виборі самого моторного масла. У цій статті на прикладі Ford Kuga розглянемо, скільки заливати масла в двигун, і як його правильно вибрати.

Обсяг води, що заливається рідини зазначений в керівництві користувача, і може відрізнятися в залежності від робочого об’єму двигуна і року випуску. Крім того, важливе значення відіграє і той факт, наскільки добре очищений двигун від старого масла і грязьових відкладень. Треба мати на увазі, що необхідна кількість рідини вийти ввести тільки при повній заміні масла. Дана процедура виконується з використанням спеціальних засобів, якими володіє дилерський центр. У домашніх умовах можлива тільки часткова заміна, при якій не вдасться повною мірою промити силовий агрегат від накопиченої металевої стружки. У зв’язку з цим, як варіант, часткову заміну виконують в декілька етапів з перервою 600 кілометрів. Достатньо трьох-чотирьох разів, щоб очистити всі компоненти мотора від різних відкладень, і тоді можна буде ввести масло в зазначеному обсязі.

Розглянемо, скільки заливати масла для трьох найпоширеніших моторів Ford:

 • Бензиновий 1.6 EcoBoost. 4,0 літра
 • Дизельний TDCi 2.0. 5,5 літра
 • Бензиновий HYDB 2.5. 5,8 літра

Коли міняти і скільки масла заливати в Ford Kuga 2

Періодичність заміни масла і масляного фільтра двигуна Ford Kuga 2 становить 15,000 км пробігу. У важких умовах експлуатації не зайвим буде скорочувати цей інтервал, що і роблять деякі власники авто.

Для EcoBoost 2.0L Turbo I4 знадобиться 5,4 літра олії SAE 5W-30. 1.6L EcoBoost зажадає 4,1 літра, а 2.5L двигун. 5,4 літра.

Як поміняти масло на Ford Kuga 2

Спочатку треба встановити авто на рівну поверхню, заблокувати задні колеса, підняти ручник і піддомкратити передню частину. Або, як варіант, підняти автомобіль на підйомнику, пандусах, естакаді або поставити на яму. Потім відкрити капот, відкрутити кришку заливної горловини і витягнути масляний щуп. Це також сприяє швидкому сливу масла.

Тепер треба прибрати захист двигуна. Для цього треба відкрутити 7 гвинтів за допомогою зірочки Торкс і два болтика на 7.

коли міняти

Оптимальний регламент заміни моторного масла для Ford Kuga становить 15 тисяч кілометрів. Періодичність можна скоротити до 10 тисяч, якщо машина експлуатується в складних умовах. Під впливом негативних факторів мастильний матеріал швидше приходить в непридатність, в зв’язку з чим може знадобитися частіша заміна. Така проблема особливо актуальна для російських умов, а також при підвищених навантаженнях на автомобіль.

скільки, заливати, масло, ford, kuga

Отже, при підборі якісного масла для Ford Kuga важливо враховувати обсяг мастила, а також параметри продукту. Недолив або перелив масла може привести до серйозних наслідків, і це може позначитися на ефективності роботи мотора. Тому треба виходити тільки з зазначених параметрів і обсягу олії.

Ford Kuga це невеликий але компактний кросовер виробництва Ford Motors. Виробництво стартувало в 2008 році. Автомобіль побудований на вже відомій платформі по автомобілям C-MAX, Volvo V50, Volvo V40, Focus, Mazda 3 і Mazda 5. Модельний ряд має два покоління (друге покоління початок проводиться в 2012 г) і один незакінчений проект під назвою Ford Kuga Coupe. Це повинен був бути відповідь Ford на тоді ще (2009 г) новинку BMW X6.

Обслуговувати Кугу може одна людина без допомоги фахівця (ми зараз говоримо саме про регламентному обслуговуванні а не про ремонтному випадки). Вся робота зводиться до звичайної заміни моторного масла і фільтрів очищення. У вас повинен бути мінімальний набір інструментів, ганчірки для рук, порожня тара для зливу відпрацювання і звичайно нове масло з відповідними характеристиками двигуну автомобіля.

Як вибрати масло, кращі бренди

Звернемо увагу, що для Ford Kuga переважно використовувати моторне масло з вязкостнимі параметрами SAE 5W-30. Треба думати, що це найоптимальніші параметри для моторної гами розглянутого автомобіля. Найбільш наближеним до таких параметрів є оригінальне масло від концерну Ford. Але у покупця є право вибору. До того ж, на сьогоднішній день є можливість придбати більш доступне масло-аналог. При цьому бажано вибирати серед відомих брендів з хорошою репутацією. Серед них виділимо наступні продукти, найкращим чином сумісні з усіма двигунами Ford Kuga:

Крім того, при підборі масла треба звертати увагу на такі параметри допуску і ступінь якості. FRD WSS-913A / B, API SL SAE 5W-30.

Краще моторне масло. чи існує воно?

Розглянемо, скільки заливати масла для трьох найпоширеніших моторів Ford:

 • Бензиновий 1.6 EcoBoost. 4,0 літра
 • Дизельний TDCi 2.0. 5,5 літра
 • Бензиновий HYDB 2.5. 5,8 літра

Скільки масла в двигуні Ford Kuga

Ford Kuga. компактний американський кросовер, один з найближчих конкурентів Volkswagen Tiguan. Машина виглядає стильно і привабливо, і при цьому володіє інноваційними технічними рішеннями за мірками класу. Автомобіль досить надійний, і це дає власникам Kuga впевненість в тому, що машина прослужить як можна довше. Також треба проводити своєчасне обслуговування, і деякі питання з ремонтом вирішувати самостійно. Так, кожен навіть недосвідчений автомобіліст буде в змозі поміняти витратні матеріали. наприклад, залити нове масло в двигун. Для цього не потрібно професійних навичок, так як ця процедура виконується підручними засобами. З іншого боку, можуть виникнути складності при виборі самого моторного масла. У цій статті на прикладі Ford Kuga розглянемо, скільки заливати масла в двигун, і як його правильно вибрати.

коли міняти

Оптимальний регламент заміни моторного масла для Ford Kuga становить 15 тисяч кілометрів. Періодичність можна скоротити до 10 тисяч, якщо машина експлуатується в складних умовах. Під впливом негативних факторів мастильний матеріал швидше приходить в непридатність, в зв’язку з чим може знадобитися частіша заміна. Така проблема особливо актуальна для російських умов, а також при підвищених навантаженнях на автомобіль.

скільки заливати

Обсяг води, що заливається рідини зазначений в керівництві користувача, і може відрізнятися в залежності від робочого об’єму двигуна і року випуску. Крім того, важливе значення відіграє і той факт, наскільки добре очищений двигун від старого масла і грязьових відкладень. Треба мати на увазі, що необхідна кількість рідини вийти ввести тільки при повній заміні масла. Дана процедура виконується з використанням спеціальних засобів, якими володіє дилерський центр. У домашніх умовах можлива тільки часткова заміна, при якій не вдасться повною мірою промити силовий агрегат від накопиченої металевої стружки. У зв’язку з цим, як варіант, часткову заміну виконують в декілька етапів з перервою 600 кілометрів. Достатньо трьох-чотирьох разів, щоб очистити всі компоненти мотора від різних відкладень, і тоді можна буде ввести масло в зазначеному обсязі.

Отже, при підборі якісного масла для Ford Kuga важливо враховувати обсяг мастила, а також параметри продукту. Недолив або перелив масла може привести до серйозних наслідків, і це може позначитися на ефективності роботи мотора. Тому треба виходити тільки з зазначених параметрів і обсягу олії.

скільки, заливати, масло, ford, kuga