LADA Kalina не заводиться стартер не крутить

Свічки запалювання

Якщо з електронним обладнанням все в порядку, слід шукати проблему в свічках. Часто, а особливо взимку, свічки запалювання заливає.

бензонасос

Часто спостерігаються капризи бензонасоса, особливо це можна спостерігати взимку. Стартер працює, проте машина «Kalina» відмовляється заводитися, не чути роботи бензонасоса, на приладовій панелі може блимати знак оклику.

Насамперед перевіряють тиск в паливній системі. Для цього відкривають капот і шукають ковпачок на рампі з форсунками. Там можна бачити ніпель. якщо на нього натиснути, має бризнути паливо. Якщо бризкає, значить, проблема не в бензонасосі.

Ще одна причина. реле. У тунелі КПП з пасажирської сторони є кожух. У ньому встановлені силові котушки. Для усунення несправності досить постукати або прогріти їх.

Якщо бензонасос не працює, тоді потрібно дістатися до нього і перевірити напругу. Якщо мультиметр показує близько 12 В, значить бензонасос справний. Якщо немає, то варто перевірити запобіжники, а також реле.

Чи не заводиться Kalina, стартер крутить

Найстрашніше, що може трапитися

Не варто так лякатися, того що можна виявити, але швидше за все на Kalina виникла одна з наступних проблем:

 • Вийшов з ладу Бендикс стартера.
 • Проблема в клапанах, які могло подклініть.
 • Знос поршневої групи або маслос’емних кілець.

іммобілайзер

Якщо автомобіль відмовився заводиться, то це одна з можливих причин. Проблеми в роботі даної системи можна помітити самостійно. Якщо на приладовій панелі закліпав відповідний значок і чується характерне пищання, то слід прочитати інструкцію по експлуатації. Якщо «LADA Kalina» не заводиться. іммобілайзер є частою проблемою. Усунути неполадку нелегко. В інструкції до автомобіля виробник вказує розшифровку звуків і мигання лампочки. автовласникові потрібно порахувати час між спалахами, кількість сигналів зумера, а потім прочитати, що з цього приводу пише виробник.

Визначення причини, чому стартер крутить, але двигун не заводиться на Ладі Kalina досить важко, адже доведеться провести цілий ряд операцій, які зажадають деяких знань будови і роботи автомобіля. Але, в цьому всьому немає нічого страшного, оскільки автомобіль досить простий в конструкції.

Як і чому “глючить” іммобілайзер

На цій темі зупинимося трохи докладніше. Вся справа в тому, що контролер ЕБУ на даній моделі знаходиться під радіатором отеплітеля. У моделях другого покоління контролер перенесли.

Насамперед, при впливі рідини вигорає вихідний ключ. Чіп можна перепаяти, але після таких ремонтів проблеми підуть буквально на два місяці, а потім знову з’являться. Буде потрібно заміна радіатора грубки. Якщо ця проблема є, то фахівці рекомендують встановлювати новий контролер між перегородкою моторного відсіку і грубкою.

Тепер про Імобілайзер. в автомобілях «Kalina» виробник встановлює іммобілайзери АПС-6. У дуже рідкісних випадках ці пристрої виходять з ладу самі по собі. Найчастіше, проблема ховається в проводці або в пульті управління. Корпус брелока скріплюється одним шурупом. гвинт буває перезатянут, або недозатянут. На мікросхемі дистанційного пристрою з’являється тріщина між контактами транспондера. В цьому випадку, якщо “Kalina” не заводиться, допоможе тільки запасний або навчальний ключ, або заміна ПДУ.

LADA Kalina не заводиться на холодну

Нагадаємо, що виключити проблеми пуску двигуна допоможе регулярне технічне обслуговування автомобіля.

Основні причини виникнення несправностей

Найчастіше джерело, що послужив причиною виникнення поломок, потрібно шукати в двох секторах:

Ще однією причиною, яка викликає такий наслідок, при якому не заводиться Kalina і не крутить автомобільний стартер. це проблеми безпосередньо з електромотором. Для того щоб її усунути, доведеться його розібрати, а в деяких випадках навіть перевстановити. Можливо, потрібно буде придбати і встановити відповідно до інструкцій спеціальний масовий провід. Він закріплюється двома кінцями: один. в області шпильки термостата, інший. в місці кріплення гайки стартера.

Несправності автомобіля LADA Kalina

Кожному автовласникові зазвичай доводиться стикатися з такою ситуацією, при якій його машина не заводиться. Це є досить серйозною проблемою, особливо коли несправність трапляється взимку. У таких випадках необхідно звертатися до кваліфікованих фахівців, також можна спробувати розібратися самостійно.

Що робити, якщо не заводиться Kalina і не крутить стартер

Якщо при повороті ключа в отворі замку запалювання стартер не обертається, то можливо виникли такі ситуації:

 • вичерпався заряд батареї акумулятора;
 • порушився порядок системи електричного кола в області, яка знаходиться посередині акумулятора, стартера, замка запалювання і тягового реле;
 • стався вихід з ладу тягового реле автомобіля.

Визначити заряд акумулятора можна, виходячи з роботи фар. Якщо після включення, через кілька секунд, вони тьмяніють, то це означає, що акумуляторна батарея розряджена

Якщо фари випромінюють яскраве світло, то слід запустити роботу стартера, включивши запалювання. Може статися така ситуація, що після скоєння даного дії світло потьмяніє, що говорить про те, що проблему потрібно шукати в подведенном до стартера напрузі. Можливо, воно може бути порушено.

Якщо ж фари все так же горять при включенні стартера, але в електричному моторі не виникає клацання, то це може свідчити про порушення цілісності електричного кола, за допомогою якої харчується стартер.

Може бути таке, що Kalina не заводиться і стартер крутить, але дуже повільно, при цьому акумулятор повністю справний. Це говорить про поломку в самому обладнанні або ж про те, що в електричному ланцюзі присутня опір із завищеними показниками. При цьому рекомендується повністю від’єднати всю наявну проводку і ретельно прочистити всі контакти стартера. Важливо перевірити подають вони необхідну напругу. Це можна здійснити за допомогою вольтметра.

Також вольтметром потрібно перевірити подачу напруги до мотору від контактують елементів тягового реле. Для цього потрібно включити запалювання. При справному стані прилад повинен показувати наявність повної напруги. У разі його відсутності, можна зробити висновок про вихід з ладу контактів реле. Якщо ж всі зазначені деталі справні, то причину слід шукати безпосередньо в двигуні стартера.

Коли автомобіль не заводиться, рекомендується відразу оперативно вирішувати проблему. Для того щоб впоратися самостійно, необхідно мати відповідні спеціальні знання і стандартний комплект інструментів. Найкраще проводити регулярний огляд стартера, а також його чистку. Це послужить хорошою профілактикою виникнення небажаних поломок.

ймовірні причини

Коли стартер при спробі активувати мотор не крутиться, то це часто вказує на проблеми з акумулятором. Недостатній заряд останнього заважає функціонуванню даного пристрою, адже воно споживає дуже багато енергії.

Також LADA не заводиться з-за пошкодження електричного кола стартера або окремих елементів, в неї включених. Перевірте всі кабелі, які ведуть до приладу. Також перевірте запобіжник і реле, якщо це не зроблено раніше.

Наступна очевидна проблема: окислення висновків акумулятора. Згодом на них утворюється плівка, що володіє високим опором, що і заважає подавати струм потрібної сили. Очистіть їх дрібним наждаком і підтягніть ключем, щоб дроти не бовталися.

Нерідко заважає Granta заводитися замок запалювання. Переконатися, що він несправний легко. достатньо закоротити що ведуть до нього проводки. Після цього силова установка повинна запуститися.

Коли нічого з вищеописаного не допомогло, і Granta як і раніше не заводиться, допустимо припустити найгірше. несправність самого стартера. Тут, зокрема, можуть вийти з ладу:

 • сам електромотор (якір або обмотка);
 • тягове реле;
 • маховик;
 • привід.

Діагностику в поле виконати складно, адже стартер доведеться демонтувати та розбирати. Що вийшли з ладу елементи не лагодять, а замінюють на справні. Все що вдасться зробити на місці. оглянути дроти, що йдуть до приладу, зняти їх і почистити. Перед цим не забудьте відключити мінусовий кабель від акумулятора.

Як показує практика, найбільш часто зустрічається причиною, по якій мотор відмовляється заводитися і стартер не крутить, є слабкий заряд батареї, поганий контакт в клемах або поломка замку запалювання LADA. Інші несправності трапляються набагато рідше. Далі розповімо, як здійснити перевірку.

Затихли? шукаємо причини!

Однозначно і точно відповісти на це питання відразу не можна. Причин їх виникнення може бути безліч, і в цій статті ми розглянемо ті, які можна вирішити своїми руками, тому, що якщо почати лагодити те, в чому розібратися складно, можна зробити тільки гірше

Обов’язково варто розібратися у виниклій причини більш детально, звертаючи увагу на можливі проблеми по порядку, починаючи від меншого до найбільшого

The following two tabs change content below.

Калина. Не заводится с ключа. Проблема со стартером

Володію автомобілем Renault Megane 2, до цього були Сітроени і Peugeot. Працюю в сервісній зоні дилерського центру, тому знаю пристрій автомобіля «від і до». Ви можете завжди звернутися до мене за порадою.

Ремінь газорозподільного механізму

Буває трапляється, що у LADA Kalina під час руху обривається ремінь ГРМ. Встановити цю причину не складно, достатньо лише візуально оглянути його на двигуні.

 • Якщо така проблема трапилася на 8-ми клапанному двигуні, то нічого неприємного статися не повинно. А якщо двигун з 16-ти клапанної «головою», то в переважній більшості випадків в кращому загнеться тільки клапана, а в гіршому постраждає ще й поршнева. А це вже обіцяє дорогого ремонту.
 • Так як від розриву ременя ГРМ не можна застрахуватися, можна цю причину просто уникнути. Необхідно лише вчасно міняти його і проводити обслуговування натяжної ролика. Про те, як легко своїми руками замінити ремінь ГРМ на LADA Kalina, можна прочитати в цій статті.

Датчик коленвалу

Трапляється, що бензонасос працює, стартер крутить, свічки і ЕБУ в повному порядку, але автомобіль відмовляється заводиться. І причина може бути саме в датчику клонували.

Перевірити його і продіагностувати можна тільки лише знявши його. Після чого за допомогою мультиметра підключаємо роз’єми до жалам і розгойдуємо перед його торцем викруткою, при робочому датчику, повинні спостерігатися коливання напруги. Якщо ніяких зрушень немає, то слід замінити датчик.

 • Датчик положення коленвала. Перевірка
 • Чи не крутить стартер ВАЗ відео

  Будь ласка, підкажіть, у чому найбільш ймовірна причина несправності, якщо вставляєш ключ, все спалахує і. тиша (насосик працює, стартер не крутить). LADA Kalina 58000 пробіг, перший раз така несправність усунулася коли просто пошарила під капотом, поторсала акумулятор :). Зараз зачистила клеми-не допомогло. на десяту спробу, несподівано завелася (напевно, у відповідь на мої благання не ламатися серед дороги), доїхала до дому. і знову померла. (До речі, для можливої ​​симптоматики несправності, приймач при цьому не включався, в сенсі, при включеніі.не працював.) Тепер ось, який день, вмовляю її до СТО доїхати. поки не хоче. Допоможіть, будь ласка, хто стикався з такою проблемою.

  • Повідомлень: 688
  • Звідки: Белореченск
  • Hummer H2 6л.бензін.323л.с

  Не крутит стартер на калине ч1

  lada, kalina, заводить, стартер, крутить

  Запобіжники і реле

  В першу чергу зверніть увагу на запобіжник запалювання, розташований під ногами у переднього пасажира.

  Потім на запобіжники паливної системи, що знаходяться поруч з діагностичною колодкою. На фото зліва направо їх розрізняють так :. 1. Силова ланцюг головного реле

  Силова ланцюг головного реле. 2. Паливний насос. 3. Харчування ЕБУ.

  Вихід з ладу реле паливного насоса, розташованого також під ногами переднього пасажира, може стати причиною відмови у запуску двигуна.

  Причини стартера неполадок та їх усунення

  Запуск мотора Kalina допомогою відбувається взаємодії стартера з редуктором. Іноді крутить стартер, але машина не заводиться. Пошук причин починати треба, не знімаючи самопуск зі свого робочого Можливі.

  місця збої в роботі машини при стартера поломки.

  • При підключенні стартера відбувається усіх відключення приладів. Треба перевірити зарядку батареї акумуляторної, її клеми. Якщо є окислення, просто потрібно їх почистити, а батарею зарядити.
  • Двигун працювати починає на малих обертах.
  • Чи не крутить стартер. оглянути Необхідно електродвигун. На втягуючому реле стартера перемкнути Kalina зовнішній, внутрішній болти. Електродвигун працювати починає на холостому ходу без участі процесі. У клонували перевірки не повинно бути шумів і обертанню протидії. Електропривод в повному порядку, потрібно провід звільнити від блоку втягує реле і перемкнути зовнішнім з клему болтом. Машина закріплюється відкатами, відключається передача. Стартер функціонує одночасно з колінчастим Стартер.
  • валом крутить, але машина не заводиться, тобто вал колінчастий НЕ прокручує двигун. Причина такого ланцюга. в порушення включення втягує реле. Знятий повинен провід зайняти відповідну точку на реле Знову. стартера спробуйте включити стартер.

  Ремонт силами своїми неможливий, потрібно зняти реле і його зробити діагностику на СТО. При діагностуванні враховувати слід термін служби, обсяг робіт грошовий і запчастини питання.

  Розрізняють незначний і глибокий стартера ремонт. У першому випадку ремонтують деякі самопуска частини: втягує, власники, самі автощеткі, Реставрація. шарикопідшипники буде коштувати недорого.

  Запуск проводять автостартера з акумуляторною батареєю. Автозапчастини треба перевірити, промити і зайнятися ремонтом. Найбільш частим стає пошкодженням поломка втягує електрореле. Пригорання обмотки, п’ятачків, корозія. якір заклинює. Усуваються плями іржаві, відбувається зміна поламаних встановлюються, деталей нові.

  Ресурс щіток обмежений. ніж Раніше їх міняти, потрібно проточити колектор, в пази його запресувати висновки обмотки якоря. сам Колектор по собі заміні не підлягає. Малі пошкодження поверхневі колектора протачивают на токарному верстаті. знос Значний колектора змушує замінити якір як, новим і щітки.

  Усунути несправність якір дуже стартера важко. Необхідна перемотування і балансування Така. деталі робота важка і дорога, тому тільки перемотують ті якоря, для яких немає Нову. заміни обмотку стартера НЕ перемотують, а підбирають по Магніти.

  каталогам самопуска ремонтуються по-різному. Якщо незнімні магніти, їх змінюють разом зі склянкою корпусу. знімаються Якщо, тоді можна замінити їх поштучно. повинні Заготовки бути намагнічені на спеціальному обладнанні. змінюється Магніт тоді, коли знайдені полярність і нової розташування деталі.

  Втулки, підшипники підлягають парами заміні. Це обов’язкова умова, в разі однієї заміни деталі стартер може переклинило, призведе що до його поломки.

  При монтажі використовується деталей зварювання. Паяти запчастини не рекомендується, відпадуть вони від нагрівання. При проведенні ремонту руками своїми для роботи будуть потрібні зварювальний тестер, апарат, спеціальний знімач, прес.

 • стартер причини несправності частина 1
 • Продовжити термін служби можна стартера, якщо при експлуатації автомобіля наступних дотримуватися правил.

  • Рух по дощовому потоку, промивши сильний моторної частини автомобіля протипоказані.
  • повинен не самопуск бути включений, якщо в бензобаку немає машини пального. Восени, в період підготовки до необхідно зими зробити діагностику стартера: зняти, відсутності в переконатися корозії якоря, оглянути дрібні стартера деталі на предмет зносу, почистити колектор, змастити все.
  • Дотримання захищеного впуску стартера. 2 секунди 4 або. Це в 3 рази менше, ніж на Бендикс. відпочинок не може бути піддано сильним навантаженням, веде цю до поломки деталі.

  Реле стартера клацає, але сам він не крутиться

  Якщо при повороті ключа запалювання клацання доносяться з реле стартера, але при цьому сам агрегат не крутиться, то проблема може бути пов’язана з несправністю керуючого кабелю, який живить реле, або з проблемою в працездатності самого реле.

  У такій ситуації автомобіль можна завести, якщо замкнути «плюс» від акумулятора на позитивну клему управління з замка запалювання (до неї підключений дріт найменшого перетину з трьох). Якщо при подібному підключенні стартер почав крутитися, то несправність точно не пов’язана з акумулятором, і проблему слід шукати в реле, замку запалювання або проводці.

  Машина глухне відразу після запуску

  У даній ситуації, швидше за все, проблема криється в запалюванні. ймовірно, там частково або повністю від’єдналися дроти, що ведуть до котушки.

  Другий варіант. слабкий тиск в топливопроводе. Огляньте бензиновий насос. Є ймовірність, що дає збої система управління мотором. Проведіть її діагностику в автосервісі.

  Kalina не заводиться, і її стартер не крутить

  Якщо стартер не крутить, то це вказує відразу на кілька поломок, що заважають запуску силової установки Калини. Найпростіша причина. сіла батарея. Тут, коли власник намагається завести автомобіль, під капотом лунає тріск. Виміряйте напругу на клемах АКБ. якщо воно менш 11,5 вольта, то необхідна зарядка.

  Стартер також не крутиться, коли клеми акумулятора (або проводів) надмірно окислились або погано зафіксовані. В цьому випадку запуск супроводжується серйозним падінням напруги в бортовій мережі. Очистіть контакти, змастіть їх Литолом і затягніть різьбові з’єднання ключем.

  Є й інша можливість. не справний сам стартер. Демонтувати пристрій і дізнайтеся, що в ньому вийшло з ладу. Найчастіше це:

  • приводная шестерня;
  • муфта маховика;
  • обмотка.

  Проблема нерідко викликається несправністю одного з елементів електричного кола стартера (вмикач запалювання, реле) або його самого. Наприклад, виходять з ладу:

  • обмотка пристрої;
  • колектор;
  • щітки.

  Іноді тягове реле при запуску двигуна не спрацьовує (відсутня характерне клацання). Переконайтеся, що на нього подається напруга (12 вольт). Крім того, названий елемент може і сам вийти з ладу. У ньому заклинює якір або відбувається обрив в котушці. В таких умовах стартер не здатний крутитися.

  Досить часто Kalina не заводиться, якщо муфта вільного ходу пробуксовує. Тут вал стартера крутить, але при цьому маховик не рухається.

  Що робити, якщо не заводиться LADA Kalina

  Автомобільний двигун. це дуже складний агрегат, для запуску якого необхідне дотримання цілого ряду умов. Несправність будь-якого елементу силової установки може стати причиною, по якій Kalina не заводиться. Про найбільш часто зустрічаються причини розповімо далі.

  Kalina не бажає заводитися, але її стартер все ж крутиться

  Перше що слід перевірити, чи має ваша Kalina в баку пальне. Подивіться на відповідний покажчик, що розташовується на панелі. Якщо стрілка біля нуля, то необхідно залити пальне.

  Коли бензин в Kalina є, зі стартером все в порядку (він крутиться), але мотор мовчить, то можливі такі варіанти:

  • розряджений акумулятор;
  • окислились клеми;
  • погано з’єднані роз’єми ланцюга управління двигуном.

  Іноді винуватцем виявляється колінвал. Через ушкодження, деформації, випадання вкладишів підшипників, замерзання масла і іншого, він може втратити здатність легко обертатися. Дещо рідше в Kalina заклинивают насос ОЖ або генератор. Перевірте всі зазначені елементи і при необхідності їх замініть.

  Якщо не працює система запалювання, то і машина не заведеться. Переконайтеся, що іскра на свічках є. В іншому випадку перевірте всі з’єднання в ланцюзі і прилади, в неї включені. Подивіться також, чи правильно встановлені силові кабелі і зафіксовані вони.

  Коли стартер на Kalina крутить, але авто не хоче заводитися, то є ймовірність, що порвався ремінь ГРМ або ж зламано кілька зубців на ньому. Підніміть кришку приводу і огляньте названий елемент.

  Проблеми з газорозподілом. Переконайтеся, що мітки, встановлені на коленвале, розташовуються правильно. В іншому випадку відкоригуйте їх положення.

  Заважати запуску мотора може збій програми бортового комп’ютера, несправність його ланцюгів або окремих датчиків. ЕБУ буде показувати певну помилку. Перш за все, зверніть увагу на ті пристрої, що відстежують роботу коленвала, і температуру тосола. На самому контролері перевірте напругу.

  Також є ризик, що у Kalina зламався РХХ, або виникла проблема з його ланцюгом. Регулятор холостого ходу перевіряють так:

  • заведіть силову установку;
  • трохи натисніть на газ.

  Якщо мотор заробив, але відключився після відпускання згаданої вище педалі, то проблема криється в датчику РХХ. Його доведеться міняти на працездатний.

  Іноді все виявляється набагато простіше, наприклад, може перегоріти запобіжник або зламатися захищається їм реле управління. Дані елементи знаходяться в монтажному блоці. Зіпсовані замінюються на справні.

  Також буває, що згорає запобіжник (або реле) бензонасоса. Дійте в цьому випадку аналогічним чином. В обов’язковому порядку з’ясуйте, що призвело до їх відмови. Можливо, десь виникло коротке замикання.

  Рідше виходить з ладу сам паливний насос. В цьому випадку при включенні запалювання ви не почуєте шум його моторчика. Якщо запобіжники і реле в порядку, то доведеться міняти помпу.

  Інші проблеми, пов’язані з системою подачі пального:

  • засмічення фільтрів;
  • замерзання води в паливній рампі;
  • ушкодження патрубків;
  • відмова регулятора тиску.

  Кожен елемент необхідно ретельно оглянути, прочистити або при потребі. замінити на справний. На перераховані вище проблеми вказує один загальний симптом. зниження тиску пального. Поки неполадку не усунуть, мотор не буде заводитися.

  Якщо нічого з викладеного не допомогло, то зверніть увагу на форсунки і їх електричні ланцюги. Обов’язково перевірте, чи немає обриву в котушках. Пошкоджені доведеться міняти.

  Не слід виключати, що у впускний тракт потрапляє повітря. Перевірте, герметичні чи стики шлангів, чи добре тримають хомути. Спробуйте завести двигун, відключивши вакуумний підсилювач гальм.

  Авто не заводиться взимку

  Коли колінчастий вал крутиться надто повільно, то винен в цьому зазвичай акумулятор. У зимовий період подібну проблему викликає замерзанням масла. Також запуск неможливий, коли несправна система подачі пального. Взимку в патрубках може замерзати конденсат.

  Ще один варіант. відмова датчика, що відслідковує температуру ОЖ. Спробуйте його почистити або замінити на працездатний. Заважати може і слабка компресія, а ще. зношені прокладки форсунок. Дані несправності усуваються в стаціонарних умовах.


  “>