Запуск двигуна по температурі Starline a93

Запуск двигуна по будильнику

При активації даної функції двигун автомобіля буде автоматично запущено в заданий час. Для активації функції здійснюють наступні дії:

 • курсор брелка підводять до іконки із зображенням годин і коротко натискають на кнопку, після чого автомобіль видає один світловий сигнал, а брелок. один мелодійний звук;
 • на дисплеї брелока висвічується час, через яке двигун автоматично запуститься по будильнику;
 • через 5 сек. на брелоку поновлюється індикація поточного часу.

Функція автозапуску двигуна по будильнику активується на один цикл запуску. Про те, що режим успішно включений, свідчать активні іконки із зображенням годин і дзвіночка на дисплеї брелока.

запуск, двигуна, starline

відключення сигналізації

Якщо в брелоку села батарейка або зламалася кнопка, то сигналізацію можна відключити аварійним способом або за допомогою секретного коду.

Основні команди управління

Повний перелік команд управління є в інструкції по застосуванню сигналізації. Ось, декілька найбільш затребуваних і поширених:

 • Запуск двигуна. 1 ДН при вимкненому запаленні.
 • Заглушити двигун з брелка посилання. 1 4 ПН, запалювання також має бути відключено.
 • Включити автозапуску по будильнику. Перевіряєте правильність встановленого часу. Заходьте в меню (4 ДН до двох звукових сигналів), вибираєте зображення будильника і натискаєте на 1 КН. При цьому час сигналу виставляєте заздалегідь.
 • Встановити автозапуск по температурі. Так само як і по будильнику, тільки іконку з пісочного годинника.
 • Відключити автозапуск. КН на 4 кнопку, потім на 3 для виключення. Або також як для включення по будильнику, тоді з активного він переїде в відключене стан.

Виставляючи різні способи автоматичного запуску, враховуйте час прогріву авто в залежності від погодних умов. Щоб до вашого виходу з дому, машина була повністю готова до роботи.

В інструкції до пристрою, є докладна таблиця з усіма командами: Відповідаючи на питання, як заглушити машину. Starline а 93 пропонує скористатися програмою для мобільних пристроїв замість брелків управління.

Скидання до заводських установок

Щоб скинути налаштування до заводських установок, необхідно включити запалювання і 9 разів натиснути на кнопку Valet. Про те, що сигналізація знаходиться в режимі скидання всіх налаштувань, автомобіль повідомить 9 сигналами сирени.

Далі користувачеві потрібно один раз натиснути на сервісну кнопку (піде один сигнал сирени автомобіля) і один раз на кнопку брелка (автомобіль видасть один короткий сигнал).

Щоб вийти з режиму скидання всіх налаштувань, потрібно вимкнути запалення, або дочекатися, коли вихід з системи відбудеться автоматично. На підтвердження виходу автомобіль видасть три світлових сигналу.

Мобільний додаток

Для зручності користувачів компанія Starline випустила мобільний додаток для пристроїв, що працюють на платформі Android. Через нього можна провести дистанційний запуск двигуна або відключення мотора, встановити час автозапуску, а також включити режим «антіограбленія» або виставити гучність сигналів. За допомогою такої програми управляти системою сигналізації і використовувати автозапуск Starline 93 набагато простіше. Інтерфейс зручний і зрозумілий для будь-якого рівня користувача.

Запуск двигуна по температурі Starline a93

Налаштування чутливості тривожного рівня датчика

Щоб налаштувати чутливість тривожного рівня датчика удару, необхідно натиснути на кнопку на брелоку сигналізації спочатку довго, до звукового сигналу, а потім одноразово. автомобіль відреагує одним світловим сигналом, а брелок видасть мелодійний звук. Після цього на дисплеї з’явиться індикація тривожного рівня датчика удару.

На заводі було встановлено чутливості тривожного рівня датчика сигналу дорівнює 5. Щоб відкоригувати це значення, потрібно скористатися кнопками і Слід враховувати, що значення чутливості тривожного рівня датчика удару не може бути вище значення чутливості попереджувального рівня.

Для виходу з режиму настройки чутливості датчика удару тиснуть на кнопку спочатку довго, до звукового сигналу, а потім коротко. Автомобіль реагує трьома світловими сигналами і двома сигналами сирени. Брелок видає мелодійний звук.

Установка часу на брелоку

Щоб використовувати весь функціонал автосигналізації «Starline А93», необхідно правильно налаштувати час на брелоку. Для цього слід натискати на кнопку до тих пір, поки не пролунає три сигналу: один мелодійний і два коротких. У цей момент почне блимати піктограма із зображенням годин.

ДОВІДКА. Після входу в меню функцій користувачеві потрібно негайно приступити до налаштування годин. Якщо цього не зробити за 8 секунд, брелок автоматично вийде з меню функцій

Значення годин і хвилин користувач встановлює за допомогою кнопок.3. Після установки годинника перехід до хвилинам здійснюють за допомогою кнопки

Ще одне легке натиснення на кнопку переводить брелок в режим настройки будильника. Будильник виставляється за тим же принципом, що і поточний час. З режиму настройки будильника виходять за допомогою кнопки При бездіяльності протягом 8 секунд вихід здійснюється автоматично.

Як відключити сенсор удару

Охоронний комплекс передбачає кілька методик відключення датчика удару:

 • Після увімкнення режиму охорони користувач 2 рази короткочасно натискає на кнопку включення комплексу. Після подачі 2 сигналів аварійною сигналізацією відбувається відключення першої зони датчика.
 • Повторне подвійний вплив на кнопку призводить до повного виключення сенсора. Для його повернення до вихідного стану потрібно 2 рази натиснути на кнопку включення режиму охорони. На дисплеї відключаться попереджувальні піктограми.
 • Допускається відключення датчика шляхом настройки нульовий чутливості (через меню програмування).

Як на сигналізації Starline А93 налаштувати запуск двигуна по температурі

Передбачений конструкцією Starline А93 запуск по температурі дозволяє забезпечити прогрів силового агрегату в зимову пору року. У конструкції комплексу передбачений дистанційний запуск двигуна за допомогою брелока, а також передбачено регулювання параметрів роботи двигуна.

За допомогою секретного коду

Описаний вище метод підходить не для всіх випущених охоронних комплексів, пізні версії керівництва користувача не містять опису алгоритму. Щоб безпечно користуватися сигналізацією Starline A93, необхідно запрограмувати код аварійного відключення (або використовувати заводське значення). Після відмикання дверей і включення тривоги користувач знаходить клавішу сервісу. Число натискань на кнопку відповідає першій цифрі коду, на пошук кнопки і введення цифри відводиться 20 секунд.

Власник вимикає, а потім знову включає запалювання (інтервал між введенням регістрів коду не більше 5 секунд), що дозволяє ввести другу цифру. Після введення третього поля коду запалювання вимикається. Відключене стан комплексу підтверджується подвійним сигналом ламп аварійної сигналізації на автомобілі. В інструкції з експлуатації описана додаткова методика відключення, застосовна для машин з кнопкою пуску двигуна. Замість циклу включення і відключення запалювання використовується вплив на педаль гальма.

Принцип роботи

Мікропроцесорний блок охоронного комплексу забезпечує запуск двигуна без розміщення ключа в свердловині замку запалювання. Працює автозапуск за даними від вбудованого таймера або по сигналу від сенсора температури (на двигуні). Автоматичний пуск дозволяє прогрівати мотор періодично або до заданого користувачем часу.

Вбудовані датчики відслідковують температуру охолоджуючої рідини або відраховують час, відведений для нагрівання оболонки.

Как включить автозапуск по температуре двигателя на StarLine A93

Потім мотор автоматично глушиться, повторні пуски проводяться відповідно до обраного алгоритму.

Запуск по температурі

Щоб встановити автозапуск по температурі двигуна, буде потрібно:

 • Курсорною методикою знайти значок необхідного режиму.
 • Коротким впливом на поверхню кнопки включення охорони активувати функцію.
 • Налаштування автозапуску передбачає регулювання порогового значення спрацьовування комплексу. Температуру запуску двигуна власник машини вибирає покроково з діапазона.27.3 ° С. Коригування здійснюється впливами на кнопки зі значками трикутника, програмований значення температури відображається на дисплеї.
 • Підтвердити обраний режим довготривалим натисканням на клавішу старту охорони (до активації зумера). Пульт подасть ще 2 гудка динаміком пульта, на табло залишиться активної іконка з фоновим зображенням градусника. Режим передбачає мінімальний час між прогріву 1 годину, тривалість роботи мотора налаштовується користувачем. Число повторних пусків з прогріванням обмежується тільки температурою зовнішнього середовища і можливостями акумулятора.
 • Щоб відключити автозапуск, необхідно вибрати активну іконку на дисплеї і коротко натиснути клавішу охорони. Після подачі 2 світлових імпульсів сигналізацією автозапуск відключиться.

Установка часу на брелоку

Налаштувати час автозапуску можна тільки після програмування годин, яке проводиться через меню. Алгоритм запускається утриманням кнопки з круглим значком. Користувач послідовно встановлює годинник і хвилини поточного часу. За аналогією програмується будильник, перехід між регістрами виробляється коротким впливом на клавішу зі значком окружності на поверхні.

сенсора нахилу

 • Натиснути тривало на кнопку з піктограмою у формі кола. Після подачі гудка проводиться короткий вплив на клавішу.
 • Після подачі подвійного звукового сигналу і потрійний світловий індикації брелок програє мелодію. Поточне значення чутливості користувач може подивитися на дисплеї.
 • Відрегулювати параметр клавішами з піктограмами трикутників.
 • Записати значення в пам’ять тривалим і коротким натисканням на клавішу зі значком кола. Автомобіль тричі блимне аварійною сигналізацією, додатково 2 рази спрацює сирена, а потім буде поданий мелодійний сигнал зумером.

Скидання до заводських установок

При збої в роботі автосигналізації користувач може повернути встановлюються параметри до стандартних значень, закладених виробником:

 • Сісти за кермо автомобіля, а потім 9 або 10 раз втопити клавішу (Valet). Кількість впливів залежить від списку налаштувань, що підлягають скиданню (таблиці додаються в інструкції по використанню). Запалювання знаходиться у вимкненому стані.
 • Дочекатися подачі 9 або 10 сигналів сиреною.
 • Натиснути на кнопку регулювання, дочекатися додаткового гудка. Впливати 1 раз на клавішу, призначену для включення охорони (на брелоку).
 • Після трансляції короткого сигналу гудком настройки скинуться. Для виходу з режиму скидання потрібно відключити запалювання. Потім користувач проводить повторне програмування параметрів.

курсорних методом

Для активації режиму потрібно утримати натиснутою будь-яку з 2 кнопок, що мають значок трикутника. Зумер пульта виконає мелодію і подасть короткий гудок, після чого на дисплеї активізується крайній лівий значок в нижньому ряду. Користувач переміщує курсор короткими впливами на клавіші з символом трикутника, вибираючи необхідний параметр настройки.

Для вибору включається функції потрібно коротко впливати на кнопку активації охорони. На машині спрацює аварійна світлова сигналізація, динамік пульта включиться в режимі виконання мелодії, а потім подасть подвійний короткий гудок. Запрограмована піктограма відображатиметься на екрані в постійному режимі. Відключення проводиться аналогічним способом, автомобіль подає подвійну спалах лампами, звуковий супровід зумером не змінюється.

Налаштування чутливості датчика удару

Датчик удару автомобіля розташований в приймач-. Його чутливість визначається по 14-бальній шкалі, де значення «01» відповідає мінімальній чутливості, а значення «14» максимальної. Значення «0» відключає обраний рівень датчика удару.

Установка часу на брелоку

Налаштувати час автозапуску можна тільки після програмування годин, яке проводиться через меню. Алгоритм запускається утриманням кнопки з круглим значком. Користувач послідовно встановлює годинник і хвилини поточного часу. За аналогією програмується будильник, перехід між регістрами виробляється коротким впливом на клавішу зі значком окружності на поверхні.

Скидання до заводських установок

При збої в роботі автосигналізації користувач може повернути встановлюються параметри до стандартних значень, закладених виробником:

 • Сісти за кермо автомобіля, а потім 9 або 10 раз втопити клавішу (Valet). Кількість впливів залежить від списку налаштувань, що підлягають скиданню (таблиці додаються в інструкції по використанню). Запалювання знаходиться у вимкненому стані.
 • Дочекатися подачі 9 або 10 сигналів сиреною.
 • Натиснути на кнопку регулювання, дочекатися додаткового гудка. Впливати 1 раз на клавішу, призначену для включення охорони (на брелоку).
 • Після трансляції короткого сигналу гудком настройки скинуться. Для виходу з режиму скидання потрібно відключити запалювання. Потім користувач проводить повторне програмування параметрів.

Як змінити час прогріву

Користувач може примусово змінити час функціонування силового агрегату тільки при дистанційному пуску мотора. Щоб продовжити час роботи двигуна, потрібно утримати клавішу живлення, охорони. Брелок дасть подвійний мелодійний звук, а автомобіль відпрацює зовнішньої світловою сигналізацією. Настроюється параметр показується на табло, кожне натискання продовжує прогрів на 5 хвилин. Конструкція сигналізації дозволяє поставити час роботи до 30 хвилин. Дистанційно зменшити час прогріву двигуна неможливо.

Періодичний запуск двигуна з брелока:

Особливо ця функція актуальна в зимовий час, коли потрібен періодичний прогрів двигуна. Брелок Starline a93 може автоматично запускати двигун для прогріву (через 2, 3, 4, 24 години).

запуск по температуре на Starline A93

без брелка

На ранніх серіях сигналки Starline А93 є підтримка відключення за алгоритмом:

 • Відкрити двері автомобіля штатним ключем, після розмикання кінцевого перемикача спрацює режим тривоги.
 • Встановити ключ в замок і включити ланцюг запалювання.
 • Протягом 20 секунд необхідно дістатися до клавіші настройки і 4 рази коротко натиснути на кнопку.
 • Вимкнути запалювання, режим тривоги припиниться.

Основною відмінною рисою цієї сигналізації серед інших в цій же ціновій категорії можна відзначити

 • Три стадії захисту. Спочатку йде пароль, потім іммобілайзер, потім штатна система
 • Розумний старт двигуна, за часом температури, таймеру, будильнику або через часовий проміжок
 • Радіус дії брелока досягає двох кілометрів
 • Швидка установка, без втручання в систему автомобіля
 • Функцією віддаленої регулювання
 • Коротка інструкція з експлуатації;
 • Гарантійний талон;
 • Пам’ятка;
 • Основний брелок управління зі зворотним зв’язком і ЖК дисплеєм;
 • Центральний процесорний блок;
 • Елемент живлення основного брелка (ААА);
 • Додаткове реле разом з колодкою;
 • Додатковий брелок;
 • Силовий модуль;
 • Модуль обходу штатного іммобілайзера; сирена;. силовий кабель живлення і управління світловими сигналами;
 • Модуль приймача (трансивер)
 • Кабель підключення силового модуля і датчика температури двигуна до блоку автосигналізації;
 • Кабель підключення 2CAN інтерфейсу;
 • Кабель центрального замка з 6-контактним роз’ємом;
 • Кабель з 6-контактним роз’ємом для підключення входів автосигналізації;
 • Основний кабель з 10-контактним роз’ємом;
 • Кабель підключення приймача;
 • Світлодіод індикації стану сигналізації;
 • Провід для підключення кінцевого вимикача капота;
 • Сервісна кнопка;
 • Датчик температури двигуна;
 • Перехідник для підключення додаткових датчиків;
 • Кінцевий вимикач капота, 2 самореза, клема для підключення маси, діоди 1N4007

1.2.1. Виконання програмної нейтралі

Для виконання цієї процедури необхідно, щоб:

 • двигун був заведений;
 • функція 12 таблиці програмування 2 була запрограмована на одне зі значень;
 • функція 15 таблиці 2 мала значення 1, 2 або 3.

Потім увімкніть стоянкове гальмо і зробіть наступне залежно від обраного значення 12-й функції.

Натисніть коротко кнопку 2 на брелоку при закритих дверях

Після цих дій, якщо все зроблено правильно, то повороти авто спалахнуть 1 раз, світлодіод постійно загориться, двигун буде продовжувати працювати. На дисплеї відобразиться r99 або r06 (якщо включений турботаймер).

Тепер вимкніть запалювання (якщо значення функції 12 таблиці 2 має значення 2, 3 або 4) і витягніть ключ із замка запалювання. Двигун повинен продовжувати працювати. Виходьте з авто і закривайте всі двері.

Якщо функція 15 таблиці програмування 2 знаходиться в значенні 2, то двигун зупиниться. Якщо в значенні 3, то зупиниться через 20 секунд. Якщо в 1. то буде продовжувати працювати до постановки Starline А93 в охорону.

Якщо режим турботаймера не активований, то:

 • двигун затихне;
 • замки дверей замкнуться;
 • повороти або габарити засвітяться один раз;
 • один раз квакнет сирена;
 • брелок видасть один сигнал;
 • з’явиться на дисплеї інформація, що включений режиму охорони.

Якщо ж турботаймер запрограмований, то:

 • двигун не затихне;
 • замки дверей замкнуться;
 • повороти або габарити засвітяться один раз;
 • один раз квакнет сирена;
 • на брелоку показується:
 • що двигун працює;
 • час роботи турботаймера;
 • що включений режим охорони.

Після того, як турботаймер відпрацює, двигун затихне. З цього моменту авто готовий до дистанційних і автоматичним запусків.

2.5. Як відключити автоматичні запуски

Щоб відключити автозапуск на Starline А93 по будильнику, температурі і інтервалу переведіть курсор на іконку будильника. сніжинки або циферблата способом, як показано на малюнку нижче.

Потім натисніть коротко кнопку 1 на брелоку. Прозвучить мелодійний сигнал, повороти засвітяться 2 рази, і відповідна іконка зникне з екрану.

Для виключення автозапуску по напрузі виконайте ті ж дії, що і при включенні. Просто виберіть значення 00 00.

Starline помилка ос 7

Як писалося вище напис ос 7 на брелоку Starline А93 означає або зупинку двигуна по команді, або неможливість дистанційного і автоматичного запусків.

У першому випадку на цей напис не варто звертати уваги. А ось у другому вона вказує на наявність якоїсь проблеми, яка не дає правильно функціонувати автозапуску.

1.4. Як заглушити двигун з брелка Starline А93

Запущений дистанційно або автоматично двигун можна заглушити з брелка. Для цього натисніть на брелоку довго кнопку 1, потім відпустіть її та натисніть коротко кнопку 4. Прозвучить мелодійний сигнал брелка, на табло зникне «димок», повороти засвітяться 4 рази і двигун зупиниться.

2.2. періодичний автозапуск

В цьому режимі Starline А93 дозволяє автоматично заводити автомобіль через певні інтервали часу. від 2-х до 24-х годин з кроком 2.

Для включення автозапуску по інтервалу переведіть курсор на іконку циферблата способом, як показано на малюнку нижче.

Тепер натисніть коротко кнопку 1. Чи послідує один світловий сигнал автомобіля, протягом чотирьох секунд на екрані буде відображатися поточне значення інтервального автозапуску (2H. 2 години, 4H. 4 години і т.д.).

Короткими натисканнями кнопки 1 змінюйте значення періодів автозапуску. Кожне натискання збільшує інтервал на 2 години.

Коли виберіть потрібний вам інтервал автозапуску натисніть кнопку 1 довго або просто нічого не робіть протягом 4 секунд. Прозвучить 2 сигналу брелока, на його екрані іконка загориться на постоянку, показуючи, що автоматичний запуск по інтервалу активований.

Через кілька секунд відбудеться автозапуск двигуна. Ви можете його відразу заглушити або дати пропрацювати запрограмований час.

1.5. Продовження роботи двигуна

Щоб збільшити час роботи запущеного дистанційно або автоматично двигуна треба виконати ту ж процедуру, що і для автозапуску. натиснути і утримувати кнопку 1 до другого сигналу брелока. Час роботи буде збільшено на 5 хвилин.

Так можна робити хоч скільки разів, але максимально можна продовжити роботу тільки на 30 хвилин.

2.1. Автозапуск по будильнику

Перед налаштуванням автозапуску по будильнику переконайтеся, що час на брелоку встановлено правильно, будильник включений і запрограмований на потрібний вам час.

Щоб активувати запуск по будильнику, перемістивши курсор на іконку будильника способом, показаним на малюнку нижче.

Тепер натисніть коротко кнопку 1. Чи послідує один світловий сигнал автомобіля, протягом п’яти секунд на екрані буде відображатися час, що залишився до початку автозапуску, іконка будильника загориться на постоянку.

Автозапуск по температуре. Настройка автозапуска по температуре на StarLine A39, A93 или A93 v2.