Як відключити автозапуск Starline А93

Продовження роботи двигуна

Можливість продовження існує в двох варіантах:

Перший. Продовження часу вже працюючого двигуна. Утримуючи червону тангенту на брелоку, викликаємо на дисплей індикацію часу роботи двигуна. Повторними натисканнями, збільшуємо тривалість роботи мотора. Кожне натискання подовжує часовий проміжок на п’ять хвилин. Так можна збільшити час роботи мотора до півгодини.

Другий. Через режим програмування сервісних функцій. Для входу в регламент програмних змін, слід п’ять разів натиснути сервісну кнопку і включити запалювання. У сигналізації Starline А93 замість сервісної кнопки можна використовувати сенсор на трансивері системи. П’ятикратне натискання супроводжується п’ятикратним морганням сервісного світлодіода. Сирена пристрої п’ятьма гудками сигналізує про вхід в режим програмування. На екрані брелока з’явиться позначення AF. Коротким натисканням на третю клавішу переходимо в режим SF. Послідовним, тривалим і коротким, натисканням третьої клавіші переходимо в режим зміни початкових умов. Для зміни часу роботи мотора, запущеного автоматично, потрібен режим «2». Коротким натисканням третьої кнопки переходимо до другого режим. Червоної клавішею міняємо час роботи і вимикаємо запалювання. Налаштування збереглися в пам’яті контролера.

Обмеження роботи дистанційного і автоматичного запусків по температурі двигуна

Важливо для моторів з турбіною. При роботі двигуна вузли випускного колектора розігріваються до значних величин. Функція турбо-таймера не дає стихнути двигуну до тих пір, поки температура турбіни не знизиться до прийнятного рівня.

Налаштування сигналізації Starline А93 з автозапуском

 • Талон з інформацією про гарантії, що надається;
 • Нагадування покупцеві з переліком керуючих комбінацій кнопок;
 • Керівництво для установника;
 • Керівництво по використанню;
 • Комплект з основного і запасного брелоків поліпшеного дизайну, з розширеними можливостями. Основний брелок оснащений ж / к екраном з електронним циферблатом, піктограмами робочих станів і налаштувань сигналізації;
 • Блок управління зменшених габаритів з вбудованими силовими ключами;
 • Реле, діоди і концевики;
 • Датчик температури охолоджуючої рідини двигуна;
 • Комплект проводів для установки;
 • Антена зі збільшеним радіусом дії і вбудованим температурним сенсором салону. Через акселерометр всередині корпусу антени запитані імплантовані сенсори руху і ухилу;
 • Сирена.

Перед налаштуванням системи необхідно встановити годинник на екрані брелока. У зв’язку з цим потрібно втиснути і тримати деякий час четверту клавішу брелока. Перехід до установки супроводжується однією мелодією і парою уривчастих звуків. Закліпала годинник на екрані.

Як тільки пролунає одне мелодійне оповіщення і два уривчастих звуку, замигает піктограма годинника на дисплеї.

Важливо: Після переходу до переліку налаштувань, слід негайно налаштувати значення часу. Якщо не зробити цього швидко, сигналізація вийде з налаштувань. Ставити потрібно буде заново.

Установка часу здійснюється другий і третій клавішами. Перемикання відбувається через вдавлення четвертої клавіші.

Черговим втискуванням четвертої клавіші відбувається відсилання до установок будильника. Його значення встановлюються аналогічно годинах. Щоб вийти з екрана установки відбувається через натискання четвертої клавіші або на автоматі.

Для того щоб виконати скидання програмних значень охоронної системи до заводських, потрібно дев’ять разів послідовно натиснути на кнопку Valet. Як тільки пролунають дев’ять звукових сповіщень системи, що сигналізує про готовність сигналізації до скидання призначених для користувача установок, потрібно один раз втиснути сенсор сервісу (супроводжується одним коротким звуком) і червону тангенту брелока (короткий звук).

Для закриття режиму скидання потрібно вимкнути запалення або дочекатися автоматичного виходу.

Під час налаштування сенсора ухилу потрібно натиснути четверту кнопку, не відпускаючи її до отримання звукового оповіщення. Після короткої мелодії проводиться короткий натиск тієї ж кнопки. На дисплей виводиться значення заводської прошивки рівня чутливості і стрілки напрямку ухилу. Клавішами і можна збільшити або зменшити її поріг. Нульовий поріг відповідає відключення сенсора. З регулювання слід вийти натисканням кнопки номер чотири до отримання звукового послання. Після отримання повідомлення зробити короткий натиск.

Ударний сенсор налаштовується довгим (до сигналу) і коротким натиском на кнопку номер три. На брелок видається значення рівня чутливості в прошивці виробника. Клавішами два і три можна збільшити або зменшити ці величини. Повторне тривалий, а потім короткочасне натискання третьої клавіші переводить систему в режим регулювання параметрів тривожної області. Кнопками і змінюється значення порога чутливості сенсора. Вихід зі стану програмування автосигналізації проводиться послідовними, тривалим і коротким, натисками клавіші

Як налаштувати сигналізацію Starline А93

Про безпеку свого автомобіля піклуються всі автовласники. Підбираючи якісну охоронну систему, слід звертати увагу на відповідність реальних функцій пристрою заявленим можливостям. Новітні розробки дозволяють задіяти окремі функції автосигналізацій в режимі автомата.

Автомобільна система охорони Starline А93 є надійною систему безпеки для автомобіля. На ринку система пропонується за прийнятною більшості автолюбителів ціною. Управління здійснюється з брелока.

 • Налаштування сигналізації Starline А93 з автозапуском
 • Дистанційний запуск двигуна
 • Особливості дистанційного і автоматичного запуску двигуна
 • Підготовка до дистанційного і автоматичного запуску на машинах з механікою
 • Starline А93. як завести з брелока
 • Як заглушити двигун з брелока Starline А93
 • Продовження роботи двигуна
 • Starline А93. автозапуск
 • Автозапуск по будильнику
 • періодичний автозапуск
 • Starline А93. запуск по температурі двигуна
 • Автоматичний запуск двигуна по напрузі
 • Як відключити автоматичний запуск
 • Індикація працюючого двигуна після автоматичного запуску
 • Обмеження роботи дистанційного і автоматичного запусків по температурі двигуна
 • Starline. помилка ос 7
 • Чи не працює автозапуск. основні причини, проблеми та шляхи їх усунення

Індикація працюючого двигуна після автоматичного запуску

Як індикації на дисплей брелока виводиться схематичне зображення вихлопних газів в місці умовного знаходження вихлопної труби. Зображення являє собою вигнуті рисочки збільшується довжини.

Як заглушити двигун з брелока Starline А93

Щоб заглушити мотор машини, обладнаної автосигналізацією Starline А93, слід послідовно натиснути першу (червону) тангенту до звукового оповіщення. Потім на секунду натиснути на клавішу Мотор заглушений.

Як відключити автоматичний запуск

Відключити функцію можна натиснувши на четверту клавішу до мелодійного оповіщення, а, потім коротко клікнувши по третій клавіші.

Як відключити автозапуск на сигналізації Starline А93 з брелка

При відсутності необхідності виключення по таймеру або температурі, можна зупинити цю функцію. Для відключення автозапуску потрібно просто натиснути один раз на 4-ю кнопку, а після ще раз клікнути по 3-й клавіші.

Як працює сигналізація Starline А93 з автозапуском

Багато сучасні автосигналізації перестали бути просто охоронними системами, що оберігають автомобіль від викрадення. Тепер є безліч додаткових функцій, наприклад. можливість автоматичного запуску двигуна. Для автозапуску Starline А93 потрібно натискати спеціальні кнопки і докладніше про його налаштування, характеристики і можливості можна дізнатися з цієї статті, в якій також розміщено інформативне відео.

Варто сказати, що це дуже зручна опція. Адже власник авто може скористатися цією можливістю віддалено, навіть з дому. Головне, щоб дальність дії пульта це дозволяла. Тепер мотор здійснює прогрів, а водій сідає в прогрітий салон. І якщо мова йде про машину з механікою, то акуратна їзда на холодному двигуні ще може пройти непоміченою. Але якщо автомобіль з автоматичною коробкою, то її ресурс може істотно скоротитися.

Чому не працює автозапуск на сигналізації

Іноді автосигналізація перестає виконувати функції автозапуску. Найбільш частою причиною, по якій автомобіль не заводиться, стає банальна неуважність. До таких причин належить включена передача, незакритий замок дверей і т.д. Буває так, що автомобіль перестав заводитися через те, що система погано ловить сигнал.

В цьому випадку брелок видає інформацію і пише помилку ОС7. Для обнулення протоколу необхідно знову завести мотор з ключа, затягнути ручник. Потім дістати ключ із замка запалювання, відкрити водійські двері і знову активувати сигналізацію. Зазвичай авто знову постає на охорону і помилка ОС7 просто зникає. Однак так буває не завжди. Якщо цього не відбулося, то необхідно звернутися в сервісний центр.

Як зменшити час автозапуску

Аналогічним чином даний параметр можна зменшити.

 • при вимкненому запаленні натиснути сервісну кнопку 5 разів і включити запалювання. Прозвучить 5 звукових сигналів сирени і на брелоку включиться режим програмування;
 • кнопками 2 або 3 вибираємо режим SF;
 • натискаємо і утримуємо кнопку 3 до звукового сигналу на брелоку, потім ще раз натискаємо кнопку 3 коротко;
 • кнопками 2 або 3 вибираємо потрібну функцію 9, а потім знижуємо її значення до параметра 1 або 2.

Що робити, якщо не працює дистанційний запуск двигуна

Буває так, що дистанційний запуск не спрацьовує. Проблеми можуть полягати в тому, що автомобіль заводиться, але потім машина глухне і доводиться повторно заводити. Серед інших несправностей наголошують на тому, що авто перекручує стартер, а спроби запуску залишаються безуспішними. При цьому при знятті з охорони проблеми йдуть.

В цьому випадку потрібно перевірити сигнал безпосередньо з брелка, а також спробувати налаштувати автозапуск з мобільного додатку. Якщо при запуску мотора з телефону проблема не зникла, то необхідно звернутися до фахівців для ретельної діагностики. несправність швидше за все в датчиках і інших підключених вузлах.

Як виставити автозапуск по температурі

 • виставити курсор на відповідну іконку на брелоку (з індикатором градусника), а потім коротко натиснути першу клавішу;
 • після того як прозвучить мелодійний сигнал і починає блимати значення температури, можна виставити відповідний параметр, натискаючи на першу кнопку. Інтервал значень. три градуси за Цельсієм;
 • для підтвердження вибору натискається тривало перша клавіша, аж до двох коротких сигналів.

Автозапуск з додаткового брелка

Якщо основний пульт втрачений, розряджений або поза досяжністю, автомобіль можна автоматично запустити з додаткового брелока. Він здійснюється дуже просто. тривалим натисненням першої клавіші (не менше 4-х секунд).

Як поставити автозапуск на Starline А93

Установку сигналізації найкраще проводити в спеціалізованому сервісі, де професійні майстри виконають все швидко і якісно. Це стосується більшою мірою власників нових іномарок типу Tiguan 2021, де безліч сенсорів, датчиків і інших електричних приладів. Тим більше що це вийде недорого. на 2017-й рік

Втім, на автомобілях простіше, типу Kia Sportage 3 або ВАЗ 2114 можна зробити це своїми руками без особливих проблем. Буде потрібно певна підготовка, а також відповідна екіпіровка:

 • набір інструментів, що включає бокорізи, викрутки, ножі і паяльник;
 • дриль зі свердлами;
 • промисловий фен, здатний розігрівати температуру до 400 градусів за Цельсієм;
 • тестер для перевірки якісних з’єднань з шиною;
 • набір термозбіжних трубок.

Перед початком робіт настійно рекомендується вивчити схему підключення сигналізації і діяти в точній відповідності з інструкціями.

Мобільний додаток

Для зручності користувачів компанія Starline випустила мобільний додаток для пристроїв, що працюють на платформі Android. Через нього можна провести дистанційний запуск двигуна або відключення мотора, встановити час автозапуску, а також включити режим «антіограбленія» або виставити гучність сигналів. За допомогою такої програми управляти системою сигналізації і використовувати автозапуск Starline 93 набагато простіше. Інтерфейс зручний і зрозумілий для будь-якого рівня користувача.

Как включить автозапуск на старлайн А39/А93������

Налаштування автозапуску в автомобільної сигналізації Starline A93

Про безпеку свого транспортного засобу піклуються всі власники автомобілів, тому підбирають хорошу систему сигналізації, яка забезпечує повну безпеку. Сучасні розробки дозволяють використовувати функцію автоматичного включення охоронної системи авто. Розберемо докладно автозапуск Стралайн А93, сучасної і надійної сигналізації з керуванням брелоком.

Особливості брелка управління

Основна система управління сигналізацією Starline A93 йде дистанційно з основного або додаткового брелка. Ви можете виконувати наступні функції з головного ключа:

 • поставити на автозапуск;
 • управляти будильником;
 • поставити таймер зворотного відліку;
 • вибрати гучність сигналу і його тип;
 • заглушити машину з брелка.
 • Коротке натискання (КН). Ви один раз натискаєте на кнопку і утримуєте її не більше 0,5 секунди.
 • Тривале (ДН). утримання до появи звукового сигналу.
 • Подвійне (ДВН). підряд два рази натискаєте на одну й ту ж саму кнопку з тривалістю утримання до 1 сек.
 • Послідовне (ПН). натискання на першу кнопку йде до звукового сигналу, потім КН.

Для кожної команди є своя послідовність натискання кнопок, нумерація яких починається з 1 червоною.

Коротко про сигналізації

Автосигналізація Starline A93. новинка 2014 року, яка має хороший показник надійності і прийнятну вартість для більшості автовласників. Працює вона дистанційно з брелока управління, де можна налаштувати різні корисні опції і функції.

Дана модель має вбудоване силове реле, розроблене для управління світловими сигналами і центральним замком. Брелок управління має ударостійкий механізм і вбудовану антену. До загального функціонал сигналізації додані наступні опції:

 • 2CAN;
 • LIN модулі;
 • GSM модем;
 • GPS модуль.

Така система захисту має інтелектуальний автозапуск і діалоговий код, який не піддається скануванню. Розберемо докладно, на які кнопки натискати, щоб провести налаштування.

Основні команди управління

Повний перелік команд управління є в інструкції по застосуванню сигналізації. Ось, декілька найбільш затребуваних і поширених:

 • Запуск двигуна. 1 ДН при вимкненому запаленні.
 • Заглушити двигун з брелка посилання. 1 4 ПН, запалювання також має бути відключено.
 • Включити автозапуску по будильнику. Перевіряєте правильність встановленого часу. Заходьте в меню (4 ДН до двох звукових сигналів), вибираєте зображення будильника і натискаєте на 1 КН. При цьому час сигналу виставляєте заздалегідь.
 • Встановити автозапуск по температурі. Так само як і по будильнику, тільки іконку з пісочного годинника.
 • Відключити автозапуск. КН на 4 кнопку, потім на 3 для виключення. Або також як для включення по будильнику, тоді з активного він переїде в відключене стан.

Виставляючи різні способи автоматичного запуску, враховуйте час прогріву авто в залежності від погодних умов. Щоб до вашого виходу з дому, машина була повністю готова до роботи.

В інструкції до пристрою, є докладна таблиця з усіма командами: Відповідаючи на питання, як заглушити машину. Starline а 93 пропонує скористатися програмою для мобільних пристроїв замість брелків управління.

автозапуск, starline

Сигнализация StarLine A93. Как заглушить двигатель

Як усунути помилку ОС 7

Сигналізація Starline A93 є хорошою системою захисту автомобіля, однак іноді може з’являтися помилка ос 7, пов’язана з неможливістю дистанційного завести двигун.

Система захисту від угону контролює всі основні агрегати авто, тому при несправності хоч одного з них, буде виходити помилку на дисплеї брелока. Чи не працює автозапуск і при морозах више.25 ⁰С, так як в КП замерзає масло.

А також може бути несправний обхідник і його ключ. Для усунення можна провести наступні дії:

 • завести машину і поставити на ручник;
 • витягнути ключ, що не глушить мотор;
 • відкрити водійські двері, інші залишити закритими;
 • поставити на охорону.

Якщо помилка ос 7 усунеться, то двигун затихне, замки закриються, а на дисплеї з’явиться коректний символ сигналізації.

Серед автолюбителів поширені ситуації, коли авто заводиться і глохне, а на брелоку також виходить помилку ос 7 і не ставиться автозапуск навіть з мобільного додатку. У таких ситуаціях краще звернутися в автосервіс, де була встановлена ​​система.

Мале або великий час прокрутки стартера під час автозапуску не бажано для автомобіля, при виявленні таких неполадок, а також при змінах часу роботи двигуна, слід звертатися до установників, так як може бути помилка в датчику температури двигуна або інших підключених елементах.

Таблиця програмування

Існують 2 таблиці (параметри налаштування AF або SF) для регулювання роботи обладнання. Користувач призначає параметри В-1-В-4 за допомогою кнопок пульта. Повний варіант таблиць (на 26 і 19 режимів настройки) наведено в заводській документації.

номер функції В 1 В 2 У 3 В 4
. час роботи мотора після дистанційного пуску, хвилини 10 20 30 НЕ обмежено
. працездатність сенсорів нахилу і удару откл. вкл. откл. вкл.
. тривалість роботи стартера, секунди 0,8 1,2 2,0 6,0

Starline А93 як відключити автозапуск по температурі

Багато сучасні автосигналізації перестали бути просто охоронними системами, що оберігають автомобіль від викрадення. Тепер є безліч додаткових функцій, наприклад. можливість автоматичного запуску двигуна. Для автозапуску Starline А93 потрібно натискати спеціальні кнопки і докладніше про його налаштування, характеристики і можливості можна дізнатися з цієї статті, в якій також розміщено інформативне відео.

Варто сказати, що це дуже зручна опція. Адже власник авто може скористатися цією можливістю віддалено, навіть з дому. Головне, щоб дальність дії пульта це дозволяла. Тепер мотор здійснює прогрів, а водій сідає в прогрітий салон. І якщо мова йде про машину з механікою, то акуратна їзда на холодному двигуні ще може пройти непоміченою. Але якщо автомобіль з автоматичною коробкою, то її ресурс може істотно скоротитися.

Аварійне відключення сигналізації без брелока

Для аварійного відключення сигналізації «Starline А93» без брелока необхідно скористатися сервісною кнопкою Valet. Діють так:

автозапуск, starline
 • відкривають двері ключем. йде сигнал тривоги;
 • включають запалювання;
 • натискають на сервісну кнопку чотири рази протягом 20 секунд;
 • вимикають запалювання.

Після цього тривожна сигналізація вимикається. Можна заводити машину.

Налаштування чутливості попереджувального рівня датчика

Щоб налаштувати чутливість попереджувального рівня датчика удару, необхідно виконати наступне:

 • відключити режим охорони;
 • вимкнути запалювання;
 • натиснути на кнопку на брелоку сигналізації спочатку довго, до звукового сигналу, а потім одноразово, при цьому автомобіль видасть три світлових сигналу і два сигнали звукової сирени, а брелок видасть мелодійний звук і на його дисплеї з’явиться індикація попереджувального рівня датчика удару;
 • короткими натисканнями на кнопки.3 вибрати необхідне значення рівня чутливості датчика.

На заводі було встановлено даного параметра дорівнює 10.

Як виставити автозапуск по температурі

 • виставити курсор на відповідну іконку на брелоку (з індикатором градусника), а потім коротко натиснути першу клавішу;
 • після того як прозвучить мелодійний сигнал і починає блимати значення температури, можна виставити відповідний параметр, натискаючи на першу кнопку. Інтервал значень. три градуси за Цельсієм;
 • для підтвердження вибору натискається тривало перша клавіша, аж до двох коротких сигналів.

Аварійне відключення сигналізації

Аварійне відключення режиму охорони використовується при втраті брелока або виході з ладу елементи живлення або приймально-передавального пристрою в пульті. Для виключення використовується кнопка настройки і штатний ключ від автомобіля. У сигналізації за замовчуванням налаштований 1-значний пароль (цифра 3). При налаштуванні комплексу рекомендується виставити індивідуальне значення коду (3-значне).

Шок-сенсора

Алгоритм регулювання характеристик датчика удару:

 • Зняти режим охорони.
 • При вимкненому запаленні утримати в натиснутому положенні кнопку «3» до подачі звукового сигналу, а потім зробити короткий вплив.
 • Комплекс подасть подвійний гудок сиреною і 3 рази спрацюють лампи зовнішньої сигналізації. Одночасно брелок програє мелодію, а на дисплеї з’явиться 2-значний номер, що відповідає рівню попереджувальної чутливості.
 • За допомогою клавіш «2» і «3» користувач збільшує або зменшує значення.
 • Натиснути ще раз на клавішу «3», за аналогічною схемою встановити тривожний поріг чутливості. Значення не перевищує параметр раніше запрограмованого попереджувального рівня.
 • Вийти з режиму регулювання тривалим і коротким натисканням на клавішу «3». На машині спрацює 2 рази сирена і 3 рази засвітяться «поворотники», зумер пульта програє мелодійний сигнал.

Запуск двигуна по будильнику

При активації даної функції двигун автомобіля буде автоматично запущено в заданий час. Для активації функції здійснюють наступні дії:

 • курсор брелка підводять до іконки із зображенням годин і коротко натискають на кнопку, після чого автомобіль видає один світловий сигнал, а брелок. один мелодійний звук;
 • на дисплеї брелока висвічується час, через яке двигун автоматично запуститься по будильнику;
 • через 5 сек. на брелоку поновлюється індикація поточного часу.

Функція автозапуску двигуна по будильнику активується на один цикл запуску. Про те, що режим успішно включений, свідчать активні іконки із зображенням годин і дзвіночка на дисплеї брелока.

Установка часу на брелоку

Щоб використовувати весь функціонал автосигналізації «Starline А93», необхідно правильно налаштувати час на брелоку. Для цього слід натискати на кнопку до тих пір, поки не пролунає три сигналу: один мелодійний і два коротких. У цей момент почне блимати піктограма із зображенням годин.

ДОВІДКА. Після входу в меню функцій користувачеві потрібно негайно приступити до налаштування годин. Якщо цього не зробити за 8 секунд, брелок автоматично вийде з меню функцій

Значення годин і хвилин користувач встановлює за допомогою кнопок.3. Після установки годинника перехід до хвилинам здійснюють за допомогою кнопки

Ще одне легке натиснення на кнопку переводить брелок в режим настройки будильника. Будильник виставляється за тим же принципом, що і поточний час. З режиму настройки будильника виходять за допомогою кнопки При бездіяльності протягом 8 секунд вихід здійснюється автоматично.

Налаштування чутливості тривожного рівня датчика

Щоб налаштувати чутливість тривожного рівня датчика удару, необхідно натиснути на кнопку на брелоку сигналізації спочатку довго, до звукового сигналу, а потім одноразово. автомобіль відреагує одним світловим сигналом, а брелок видасть мелодійний звук. Після цього на дисплеї з’явиться індикація тривожного рівня датчика удару.

На заводі було встановлено чутливості тривожного рівня датчика сигналу дорівнює 5. Щоб відкоригувати це значення, потрібно скористатися кнопками і Слід враховувати, що значення чутливості тривожного рівня датчика удару не може бути вище значення чутливості попереджувального рівня.

Для виходу з режиму настройки чутливості датчика удару тиснуть на кнопку спочатку довго, до звукового сигналу, а потім коротко. Автомобіль реагує трьома світловими сигналами і двома сигналами сирени. Брелок видає мелодійний звук.

відключення сигналізації

Якщо в брелоку села батарейка або зламалася кнопка, то сигналізацію можна відключити аварійним способом або за допомогою секретного коду.

Аварійне відключення сигналізації без брелока

Для аварійного відключення сигналізації «Starline А93» без брелока необхідно скористатися сервісною кнопкою Valet. Діють так:

 • відкривають двері ключем. йде сигнал тривоги;
 • включають запалювання;
 • натискають на сервісну кнопку чотири рази протягом 20 секунд;
 • вимикають запалювання.

Після цього тривожна сигналізація вимикається. Можна заводити машину.

Автоматичний запуск двигуна

За допомогою сигналізації «Starline А93» можна запрограмувати наступні параметри:

 • запуск двигуна авто по будильнику;
 • періодичний автозапуск двигуна;
 • запуск автомобільного двигуна по температурі.

Автоматично запустити двигун неможливо, якщо в автомобілі включено запалювання, натиснута педаль гальма, відкритий капот або включений гальмо стоянки, а на автомобілях з ручною коробкою передач не виконана процедура «програмна нейтраль».

Налаштування чутливості датчика удару

Датчик удару автомобіля розташований в приймач-. Його чутливість визначається по 14-бальній шкалі, де значення «01» відповідає мінімальній чутливості, а значення «14» максимальної. Значення «0» відключає обраний рівень датчика удару.

Запуск двигуна по температурі

Ця функція відстежує температуру повітря на вулиці і при необхідності запускає двигун автомобіля для прогріву. Температура запуску встановлюється в межах от.3 о С до.27 о С, мінімальний крок становить 3 о С. Мінімальний проміжок часу між повторними запусками (без урахування часу, витраченого на прогрів двигуна) становить 60 хвилин. Після того, як користувач активує функцію запуску двигуна по температурі, кількість температурних запусків не обмежується.

Для включення режиму автозапуску двигуна по температурі виконують такі дії:

 • тиснуть на іконку із зображенням ключа і на кнопку. автомобіль реагує одним світловим сигналом, а брелок одноразово видає мелодійну трель;
 • протягом наступних 4 сек. на дисплеї брелока відображається поточне значення температури запуску;
 • щоб змінити значення температури, потрібно натискати на кнопку (1 натискання = 3 о С);
 • після вибору потрібних температурних параметрів утримують кнопку до звукового сигналу, або чекають автоматичного збереження, яке відбувається через 4 секунди.

Якщо функція автозапуску двигуна по температурі успішно активована, то брелок видає два коротких мелодійних сигналу, а іконка з зображенням ключа на дисплеї брелока стає активною.