Toyota калдина не працює грубка

Як я лагодив грубку Caldina ST-195

Як показує практика, на машинах з великим пробігом видалити всі забруднення промиванням все грубка Toyota калдина не вдасться, так що через певну кількість часу ви можете знову зіткнутися з цією ж проблемою. Тому на літніх автомобілях рекомендується тільки заміна радіатора грубки Toyota Caldina.

Це вбереже вас від зайвих витрат часу і грошей, оскільки купувати новий грубка Toyota калдина все одно буде потрібно. Випарник кондиціонера Toyota Caldina Згорів баластовий резистор Часто трапляється так, що грубка Toyota Caldina не гріє тільки на певних швидкостях. Вірніше, при перемиканні режимів обігріву салону ніякої реакції від обігрівача не слід.

1 видео. Не работает печка (Калдина)

toyota, калдина, працює, грубка

Винуватець такої несправності. додатковий резистор, призначений для регулювання швидкості роботи вентилятора. Піч Toyota калдина в тому, що виробники електромоторів, особливо невеликих за габаритами, рідко коли передбачають можливість вбудованого управління грубка Toyota калдина обертання такого двигуна, тобто він характеризується єдиною номінальною грубка Toyota калдина швидкості обертання.

Вирішується ця проблема, у всякому разі на автомобілях, встраиванием в ланцюг живлення вентилятора додаткових резисторів, які і виконують роль перемикача. Через перегріву ці резистори можуть дмухнути, і в цьому випадку лопаті вентилятора або будуть крутитися на номінальної максимальної швидкості, або не обертатися зовсім, незалежно від положення ручки регулятора. У подібних випадках вихід один. міняти несправний резистор.

Він кріпиться на радіаторі за допомогою двох саморізів.

Піч не гріє. Toyota Caldina, л., Року на DRIVE2

Піч Toyota калдина години роботи помпи очищувальну рідину слід замінити на свіжу, і повторювати ітерацію до тих пір, поки в розчині не буде міститися мінімальної кількості забруднень.

Бажано після цього поміняти напрям промивання. Важливо стежити за тим, щоб рідина постійно була гарячою. це важливо. Домогтися цього, не знімаючи радіатор, буде набагато складніше.

Розбір грубки Toyota caldina

Але дістатися до резистора нелегко. здорово заважає виступ грубка Toyota калдина відсіку, розташований над педаллю акселератора. Один із способів вирішення проблеми дефіциту місця. зняття салонного фільтра після чого можна спробувати виштовхнути резистор зсередини за допомогою пальців другої руки.

Якщо вдасться трохи підтягнути кришку з роз’ємом. вважайте, що завдання виконане. Зробити це буде нелегко, доведеться згинати пластикову кришку з ризиком, що вона лопне.

Є грубка Toyota калдина альтернативний варіант, який передбачає підрізання частини шумоізоляції силового агрегату, розташованої навпроти резистора, з подальшим її відгинанням всередину. В цьому випадку у вас з’явиться ще кілька зайвих сантиметрів, і завдання демонтажу резистора спроститься.

Але після його заміни доведеться подбати про відновлення шумоізоляції. Хоча б для того, щоб вона не прогиналася під своєю грубка Toyota калдина і під дією вібрації, що може створити додаткові проблеми для грубки і її грубка Toyota калдина.

Візуальний огляд цього компонента може багато чого розповісти про причини його непрацездатності. Зокрема, через тих же вібрацій може відійти один з контактів. Якщо ви дружите з паяльником, ця несправність усувається самостійно. Мені здавалося це дивним, але на особливу увагу я цього не надавав, і мені навіть в голову не могло прийти порівняти повітря в різних соплах. Потім стало холоднішати і дивина переросла в проблему, тому що салон довго нагрівався до комфортної температури.

А при першому морозі приблизно мінус 15 градусів я зрозумів, що є якась несправність, тому що їхати на роботу довелося в рукавичках. І тут прийшла ідея перевірити температуру по різних сторонах панелі. З’ясувалося, що з пасажирської сторони тепло, а з боку водія дубак. грубка Toyota калдина

Так і їздив би кілька років днів. Промивали близько 6 годин. Час на годиннику на вулиці як і раніше мінус двадцять. Заводжу машину і чекаю. Ефект Плюси Тепер на четвертій швидкості вентилятора з сопел йде дуже гаряче повітря навіть коли грубка Toyota калдина варто і працює на холостому ходу за умови вкл.

Ремонт несправностей грубки Toyota Caldina

У салоні сухо і комфортно як кажуть тут Ташкент. Мінуси відламати фальш-педаль так як вона прикручена знизу через днище.

Коли збирав забув притулити до грубки пластину від клімат-контролю тепер все працює в ручному режимі, але це дурниця навесні переберу. Буду радий якщо комусь цей опус допоможе в боротьбі з холодом в машині і заощадить трохи грошенят. Я віддав грубку мідники він розпаяно грубка Toyota калдина запаяв, сказав що не надто була забита ну грубка Toyota калдина млинець да пішов. До цього я всю торпеду скидав і прочистив радіатор кондиціонера він зовні був сильно брудний а коли поставив все зібрав теж ефект на обличчя.

як відремонтувати?

Тільки розібравши прилад, можна точно визначити, чому він не працює. Перед тим як зняти радіатор, перевірте, чи справно реле; рідше перегорає запобіжник. Якщо причина в них, чистка або ремонт можуть не знадобитися.

Для зручності роботи бажано прибрати з салону все сторонні предмети. Для того щоб зняти грубку на Короля, потрібно зняти приладову панель, інакше дістати радіатор опалення не вийде. Починати з’їм центральної панелі потрібно з боку водія. Зверніть увагу, що у 100-го кузова це місце знаходиться з правого боку. Гайки, як правило, прікіпевшіх, і їх потрібно обробити WD-40.

Дістатися до вентилятора пічки, не знявши тяги приводу, не вийде. Потрібно вивести тягу з-під фіксують скоб, від’єднати всі троси, відключити важіль управління краном.

Конструкція перемикача вентилятора обігрівача в Toyota Corolla 2008, 2012 років нескладна, однак зібрати прилад назад досить складно. Рекомендується фотографувати все в процесі розбирання.

Крім троса, повинні зніматися всі важелі, інакше вони будуть заважати розібрати конструкцію. Викрутка знадобиться для знімання пружинної засувки, після цього можна буде дістати кожух радіатора і витягнути грубку з кожуха. Після того як ви зможете розібрати її, можна буде виконати необхідний ремонт, здійснити промивання системи. Досить часто опалювальний пристрій погано гріється або може переставати дути через те, що воно забилося брудом.

READ  Не працює задній двірник Niva Chevrolet

Рідше може знадобитися заміна радіатора. Знявши його, ви можете здійснити ремонт крана опалювача або його заміну. Перевірте розташування патрубків, поміняйте старі на нові, так як можуть відзначатися тріщини. Якщо радіатор справний, його можна встановити назад. Далі потрібно перевірити моторчик. Ця деталь досить уразлива і може виходити з ладу частіше за інших. Електродвигун фіксується за допомогою спеціальної пластини, зняти яку нескладно. достатньо підчепити її викруткою. Зніміть з валу двигуна крильчатку; доведеться знімати і пружинні скоби, оскільки вони утримують двигун.

Краще відразу замінити додатковий резистор. Двигун грубки можна дістати через спеціальний отвір, яке є в кожусі печі.

Найпростіше замінити двигун цілком.

Важко знайти на нього окремі деталі, навіть якщо у вас автомобіль 2012 року випуску, не кажучи вже про більш старої E12.

Часто автолюбителі поспішають розібрати грубку, щоб зробити ремонт або прочищення, і забувають перевірити реостат. Якщо проблема в ньому, що буває нерідко, розбирати прилад повністю не буде потрібно. Найчастіше діагностувати несправність можна, якщо ви помітили, що перестали спрацьовувати режими вимикача. Реостат потрібно шукати за вентилятором грубки. Він завжди знаходиться з пасажирської сторони. Дістатися до нього можна через повітропровід, знімати вентилятор не потрібно. Для зручності роботи потрібно буде зняти обшивку бортового комп’ютера: для цього буде потрібно лише відкрутити декілька шурупів. Реостат зазвичай не ремонтують, а міняють повністю.

Як влаштована піч?

В автомобілях з номером кузова Е120 і E150 2012 і деяких інших років випуску опалювальний прилад влаштований практично однаково, тому обслуговування і догляд принципової різниці не мають.

Якщо свистить вентилятор печі, сама система обігріву перестала працювати, повітря перестав правильно циркулювати або, навпаки, пристрій нагрівається, коли це не потрібно, варто перевірити радіатор грубки.

Для прикладу розглянемо, як влаштований обігрівач на Toyota Corolla Е12 2003 року випуску. Модель ця досить стара, тому пристрій її елементів нескладне. Варто зауважити, що авто в кузові 100 і 110 має однакову конструкцію обігрівача. Неполадки з’являються з часом, найчастіше це такі проблеми:

 • На Toyota не працює вентилятор пічки.
 • В цілому не працює грубка.
 • Повітря надходить тільки з одного боку.
 • Відбувається витік охолоджуючої рідини.
 • Погано гріє пічка, або працюють не всі її режими.
 • Радіатор подає вологе повітря.
 • Вийшов з ладу моторчик.
 • З’явився неприємний запах.
 • Обігрівач не може включитися.

Чому не працює грубка на Toyota Corolla

Якщо пічка дує холодним повітрям або зовсім перестала працювати, водій і пасажири навряд чи будуть в захваті, так як в зимовий час це доставляє безліч незручностей. Якщо погано гріє пічка, в салоні стане холодно. Позбутися від цієї проблеми можна і самостійно. Як знайти і поміняти деталі, що вийшли з ладу, проілюструє наша стаття.

Експлуатація автомобільного обігрівача може тривати досить довго. Але з часом деякі деталі виходять з ладу, що ускладнює включення мотора грубки і прогрів салону. Будь-який автовласник Toyota 2003 2008, 2012 та інших років може самостійно замінити несправні компоненти, витративши на це трохи часу. Якщо залишилися питання по ремонту опалення, в Мережі є багато відео, які допоможуть вирішити цю технічну проблему в моделях різних видів: Toyota універсал, Ранкс, Corolla Спасио, авто E120, E150, E12, 2012 та інших років випуску.

Ремонт несправностей грубки Toyota Caldina

На більшій частині території нашої країни клімат досить суворий, тому важливо, щоб в зимовий час піч автомобіля забезпечувала створення комфортного мікроклімату. У більшості японських авто штатний опалювач, що знаходиться в справному стані, справляється з цим завданням добре.

Але і знамените японське якість. всього лише ознака належного ставлення до технологічного процесу. А часовий чинник, помножений на не найкраща якість російських доріг і інші національні особливості, призводить до того, що з часом штатний опалювач Toyota Caldina перестає виконувати свої функції в повному обсязі.

Якщо ця неприємність трапилася влітку, вона приблизно в половині випадків себе не проявляє. просто через те, що в теплу пору року обігрівачем практично не користуються. Але з настанням холодів проблема стає більш ніж актуальною. В цілому всі причини, через які грубка Toyota Caldina гріє відверто погано, можна розділити на дві категорії:

 • ті, які пов’язані з погіршенням постачання пічного радіатора теплоносієм (різновиди антифризу або вода у недбайливих власників);
 • несправності самого обігрівача салону.

Сьогодні ми розглянемо причини, що відносяться до другої категорії з цієї досить умовної класифікації.

 • забитий пічної радіатор;
 • забруднений салонний фільтр;
 • не працює вентилятор обігрівача;
 • зносилося поролонове ущільнення теплообмінника.

Розглянемо ці несправності більш детально.

Обігрівач салону Toyota Caldina в зборі

Засмічений або протікає радіатор грубки

І в тому, і в іншому випадку тепловіддача радіатора знижується, через що повітря, що йде в салон, не прогрівається належним чином.

Точне діагностування несправності вимагає демонтажу радіатора. Виробник рекомендує робити це з салону, що передбачає зняття панелі приладів.

2 видео. Не работает печка (Caldina)

Слід зазначити, що розташування системи опалення в Toyota Caldina не зовсім стандартне, бо у більшості легкових автомобілів цей вузол розміщується з правого боку, приблизно за бардачком, а в нашому випадку. зліва.

Проте, завдання демонтажу пічного радіатора не така вже складна. Отже, описуємо алгоритм, як зняти радіатор грубки на Toyota Caldina з демонтажем панелі приладів:

 • для початку потрібно демонтувати декоративну облицювання (торпеди по-народному). Тут великих навичок володіння інструментом не буде потрібно. практично всі деталі кріпляться пластиковими кліпсами. Так що основним інструментом на даному етапі стає викрутка з плоским наконечником;
 • друге важливе завдання. від’єднати клеми електропроводки. Послідовно витягуємо колодки аварійної кнопки, клавіші включення обігріву заднього скла, годин, панелі управління дзеркалами заднього виду;
 • демонтуємо підлокітною бардачок, відкрутивши два самореза на дні скриньки, і по два. з лівого і правого боку центрального тунелю;
 • якщо радіатор опалення підтікав, під штатним ковроліном можуть бути калюжі. їх потрібно ретельно протерти і висушити насухо, причому цю операцію слід провести і з боку пасажирського сидіння;
 • тепер переходимо до моторного відсіку. Перше завдання. слив антифризу, для чого відкручуємо пробку заливної горловини основного радіатора, знизу якої розташований невеликий пластиковий краник. Відкриваємо його, попередньо встановивши під радіатор тару достатньої ємності;
 • шукаємо патрубки, що ведуть до печі, послаблюємо хомути і від’єднуємо їх. Щоб позбутися від залишків ОЖ в пічному радіаторі, використовуємо продування стисненим повітрям одного з патрубків;
 • знову переходимо в салон, приступаємо до зняття підвідних патрубків теплообмінника;
 • після цього радіатор можна вийняти і зайнятися його оглядом. При наявності патьоків його доведеться замінити на новий, оскільки він алюмінієвий, тобто просто запаяти його не вийде;
 • посадочне місце радіатора слід ретельно очистити від грязі, що накопичилася, після чого можна встановлювати новий або відреставрований і промитий теплообмінник;
 • при одяганні патрубків слід звернути увагу на стан хомутів. швидше за все, їх також потрібно замінити. Такому ж огляду підлягають і самі шланги;
 • всі інші операції виконуємо в зворотній послідовності;
 • в останню чергу заливаємо антифриз, виганяємо залишки повітря і після прогріву двигуна перевіряємо роботу обігрівача.
READ  Заміна передніх гальмівних колодок Toyota Corolla

Радіатор пічки

Деякі автовласники стверджують, що зняти радіатор грубки Toyota Caldina можна і без розбирання панелі приладів. досить демонтувати підставку, призначену для відпочинку ноги водія (як неважко здогадатися, лівої), після чого потрібно відкрутити і зняти пластиковий кожух радіатора, що знаходиться там же. Доступ до радіатора буде звільнений, але тут можуть виникнути проблеми зі зняттям патрубком через дефіцит вільного простору, потрібно просто призвичаїтися. Працювати потрібно обережно, щоб випадково не пошкодити сам радіатор, а також шланги і електропроводку.

Відзначимо, що при відсутності протікання радіатора і місць, які потенційно можуть такими стати найближчим часом, можна спробувати виконати прочищення теплообмінника.

Зрозуміло, набагато простіше цю процедуру виконувати при повністю демонтованому радіаторі, хоча б тому, що в цьому випадку зібрати систему для промивання набагато легше. Нам будуть потрібні два патрубка, вхідний для подачі миючого засобу, і вихідний. Буде потрібно також електронасос невеликої потужності і джерело живлення для нього. в більшості випадків можна використовувати стандартний комп’ютерний БП. В якості основної промивної рідини слід використовувати дистильовану воду і лимонну кислоту в пропорції 45 грамів кислоти на 6-7 літрів підігрітою до 70 градусів води. Промивання здійснюється зі зворотним зв’язком. злита рідина тут же використовується повторно. Після години роботи помпи очищувальну рідину слід замінити на свіжу, і повторювати ітерацію до тих пір, поки в розчині не буде міститися мінімальної кількості забруднень. Бажано після цього поміняти напрям промивання. Важливо стежити за тим, щоб рідина постійно була гарячою. це важливо. Домогтися цього, не знімаючи радіатор, буде набагато складніше.

Як показує практика, на машинах з великим пробігом видалити всі забруднення промиванням все одно не вдасться, так що через певну кількість часу ви можете знову зіткнутися з цією ж проблемою. Тому на літніх автомобілях рекомендується тільки заміна радіатора грубки Toyota Caldina. Це вбереже вас від зайвих витрат часу і грошей, оскільки купувати новий теплообмінник все одно буде потрібно.

Випарник кондиціонера Toyota Caldina

Несправний вентилятор обігрівача

В цьому випадку в салон повітря подаватися не буде. Зазвичай виходу з ладу вентилятора (він складається власне з крильчатки і електромоторчіком, зламатися може будь-який з перерахованих компонентів) передує поява характерного свисту, видаваного напівзруйнованих підшипником двигуна або лопатями вентилятора. Втім, не менш часто причина зупинки вентилятора пов’язана з чисто електричними проблемами. наприклад, з перегоранням запобіжника. Шукати його потрібно в салонному блоці (позначається як Haeter). Якщо запобіжник цілий, можливий обрив ланцюга харчування моторчика. Її перевірку здійснюють мультиметром, але для початку до вентилятора потрібно ще добратися. Якщо ви знаєте, як зняти грубку на Toyota Caldina, то це буде для вас нескладним завданням:

 • демонтуємо підставку для лівої ноги водія;
 • знімаємо пластикову панель;
 • виймаємо салонний фільтр;
 • від’єднуємо роз’єм блоку баластних резисторів;
 • виймаємо сам блок (як це робиться, ви вже знаєте);
 • від’єднуємо роз’єми живлення вентилятора;
 • відкручуємо кріпильні гвинти (їх там три штуки) і витягуємо моторчик в зборі з крильчаткою.

Прозвон ланцюга харчування пічного вентилятора здійснюється до його зняття, враховуючи, що перевірці підлягають ланцюга, що йдуть до блоку резисторів, від блоку до вентилятора, і від вентилятора до генератора.

Засмічений салонний фільтр

В принципі це автомобільний аксесуар, як його повітряний аналог, відноситься до витратних матеріалів, так що його заміна. це рутинна операція, яка виконується при кожному ТО, а при необхідності. набагато частіше. Якщо автомобіль експлуатується в сільській місцевості, або часто змушений простоювати в міських пробках, інтервал між замінами СФ слід скоротити вдвічі від рекомендованого виробником, тобто до 7-8 тисяч км пробігу.

Яким чином забитий фільтр впливає на роботу грубки? Справа в тому, що він встановлюється після неї, очищаючи надходить в салон повітря від різних забруднень (вугільні фільтри вміють справлятися і з сторонніми запахами). Якщо фільтрувальний елемент забитий, навіть коли вентилятор і радіатор опалення Toyota Caldina справні, в дефлектори буде надходити в рази менше гарячого повітря. Звідси. і проблеми з обігрівом.

Так що не слід ставитися до заміни фільтра салону зневажливо, навіть якщо чистота повітря турбує не сильно. Тим більше що знімається він елементарно. потрібно спочатку відкрутити підставку, призначену для відпочинку ноги водія, а потім демонтувати пластиковий кожух радіатора і заглушку фільтра. Оскільки СФ у Toyota Caldina складається з двох частин, спочатку дістаємо нижню половинку, а потім верхню.

Новий фільтр встановлюємо в зворотному порядку. спочатку верхній в відповідну нішу, а потім нижній (верхній слід утримувати рукою, щоб не створював перешкод). Зазвичай нижня частина входить трохи туго, особливо в кінці. це нормально.

мотор обігрівача

Згорів баластовий резистор

Часто трапляється так, що грубка Toyota Caldina не гріє тільки на певних швидкостях. Вірніше, при перемиканні режимів обігріву салону ніякої реакції від обігрівача не слід. Винуватець такої несправності. додатковий резистор, призначений для регулювання швидкості роботи вентилятора. Справа в тому, що виробники електромоторів, особливо невеликих за габаритами, рідко коли передбачають можливість вбудованого управління швидкостями обертання такого двигуна, тобто він характеризується єдиною номінальною характеристикою швидкості обертання. Вирішується ця проблема, у всякому разі на автомобілях, встраиванием в ланцюг живлення вентилятора додаткових резисторів, які і виконують роль перемикача.

Через перегріву ці резистори можуть дмухнути, і в цьому випадку лопаті вентилятора або будуть крутитися на номінальної (максимальної) швидкості, або не обертатися зовсім, незалежно від положення ручки регулятора. У подібних випадках вихід один. міняти несправний резистор. Він кріпиться на радіаторі за допомогою двох саморізів.

Але дістатися до резистора нелегко. здорово заважає виступ моторного відсіку, розташований над педаллю акселератора. Один із способів вирішення проблеми дефіциту місця. зняття салонного фільтра після чого можна спробувати виштовхнути резистор зсередини за допомогою пальців другої руки. Якщо вдасться трохи підтягнути кришку з роз’ємом. вважайте, що завдання виконане. Зробити це буде нелегко, доведеться згинати пластикову кришку з ризиком, що вона лопне.

READ  Не працює спідометр Chevrolet Lacetti

Є й альтернативний варіант, який передбачає підрізання частини шумоізоляції силового агрегату, розташованої навпроти резистора, з подальшим її відгинанням всередину. В цьому випадку у вас з’явиться ще кілька зайвих сантиметрів, і завдання демонтажу резистора спроститься. Але після його заміни доведеться подбати про відновлення шумоізоляції. Хоча б для того, щоб вона не прогиналася під своєю вагою і під дією вібрації, що може створити додаткові проблеми для грубки і її компонентів.

Як тільки пластина з резистором виявилася «на волі», потрібно відкрутити один саморіз, після чого трохи відігнути планку, на якій кріпляться трубки обігрівача, інакше резистор не відкинеш.

Візуальний огляд цього компонента може багато чого розповісти про причини його непрацездатності. Зокрема, через тих же вібрацій може відійти один з контактів. Якщо ви дружите з паяльником, ця несправність усувається самостійно.

Процес чищення печі Toyota Caldina

ВСЕ ПРОПАЛО!!!!!!! ТОЙОТА КАЛДИНА!!!! АВТОЭЛЕКТРИК!

Після установки відремонтованого або нового резистора необхідно переконатися, що з-за відгинання планки кріплення трубок грубки не замкнулися контакти, розташовані з внутрішньої сторони корпусу резистора.

Радує те, що зворотна процедура виконується не в приклад легше, ніж демонтаж (в даному випадку приказка «ламати. не будувати» не спрацювала). Ну а що зараз дешево?

Продірявився ущільнювач грубки

Проблеми з подачею повітря в салон можуть виникнути не тільки на початковій ділянці, тобто в вентиляторі, а й в самій печі. Зазвичай таке трапляється при порушенні цілісності шару ущільнення, через якого частина повітря, іноді дуже вагома, проходить повз радіатора і не потрапляє в повітропровід. Перевіряти стан і ущільнювати радіатор опалення Toyota Caldina слід її розбирання (з метою промивки або заміни). Ущільнення посадкового місця радіатора здійснюється з використанням поролоновою прокладки. Якщо вона висохла і поганий, залишки ущільнювача потрібно ретельно видалити і наклеїти новий, в цьому немає нічого складного. Але якщо ви не бажаєте возитися з клеєм, можна придбати спеціальний шумоізоляційний матеріал Бітопласт (шириною 5 мм.). він має клейку сторону, до того ж володіє вологостійким просоченням.

Тому на літніх автомобілях рекомендується тільки заміна радіатора грубки Toyota Caldina.

Toyota калдина ремонт печі вбереже вас від зайвих витрат часу і грошей, оскільки купувати новий теплообмінник Toyota калдина ремонт грубки одно буде потрібно. Випарник кондиціонера Toyota Caldina Згорів баластовий резистор Часто трапляється так, що грубка Toyota Caldina не гріє тільки на певних швидкостях. Вірніше, при перемиканні режимів обігріву салону ніякої реакції від обігрівача не слід. Винуватець такої несправності. додатковий резистор, призначений для регулювання швидкості роботи вентилятора.

Справа в тому, що виробники електромоторів, особливо невеликих за габаритами, рідко коли передбачають можливість вбудованого управління швидкостями обертання такого двигуна, тобто він характеризується єдиною номінальною характеристикою швидкості обертання.

Вирішується ця проблема, у всякому разі на автомобілях, встраиванием в ланцюг Toyota калдина ремонт печі вентилятора додаткових резисторів, які і виконують роль перемикача. Через перегріву ці резистори можуть дмухнути, і в цьому випадку лопаті вентилятора або будуть крутитися на номінальної максимальної швидкості, або не обертатися зовсім, незалежно від положення ручки регулятора.

У подібних випадках вихід один. міняти несправний резистор. Відкрутив саму пічку від кузова, зняв блок обігрівача в якому стоїть мотор з вентилятором. Через ліві двері витягнув другий блок обігрівача. Коли демонтаж всього, що можна було зняти в салоні, закінчився, приступив до збирання.

Промив радіатор опалення якимось спеціальним пінним очищувачем радіаторів, Toyota калдина ремонт печі продув стисненим повітрям. Видалив пил і бруд з усіх усюд де тільки знайшов.

Для початку вирішив не чіпати грубку а зайнявся проклеюванням тепло-шумо ізоляції салону, а точніше статі і передньої частини кузова.

Чи не забагато подумавши я вирішив що так буде тепліше в машині, а найголовніше буде менше шуму так Toyota калдина ремонт грубки авто дизельний і дуже галасливий.

Використовував звичайний саме клейкий пенофол 8 мм. Недовго думаючи почав обклеювати передню частину потім задню і.

Ремонт грубки. logbook Toyota Caldina on DRIVE2

Продзвонив. не працює. Спробував замкнути, мотор став працювати тільки на максимальних обертах.

Подивився резистор на Дром, в Челябінську немає, в інших містах рублів коштує, подивився новий. Промивання здійснюється зі зворотним зв’язком. злита рідина тут же використовується повторно. Після години роботи помпи очищувальну рідину слід Toyota калдина ремонт грубки на свіжу, і повторювати ітерацію до тих пір, поки в розчині не буде міститися мінімальної кількості забруднень.

Ремонт несправностей грубки Toyota Caldina

На вулиці тим часом стало темніти, і на сьогодні я вирішив закінчити. Після зняття торпедо моєму погляду з’явився якийсь хаос з проводів, бруду, пилу з тих самих часів, Toyota калдина ремонт грубки машина вийшла з конвеєра в Японії.

Але раз взявся, треба було продовжувати. Зняв трубу підсилювач, відключив блок сигналізації і всі можливі блоки, які траплялися під руку.

Добравшись до грубки, прийняв рішення не знімати радіатор опалення, що б не зливати тосол, відкрутив кріплення трубок радіатора до грубки, зняв пластикову кришку яка закривала радіатор. Відкрутив саму пічку від кузова, зняв блок обігрівача в якому стоїть мотор з вентилятором. Через ліву Toyota калдина ремонт печі витягнув другий блок обігрівача.

Коли демонтаж всього, що можна було зняти в салоні, закінчився, приступив до збирання. Промив радіатор опалення яким Toyota калдина ремонт печі спеціальним пінним очищувачем радіаторів, додатково продув стисненим повітрям.

Видалив пил і бруд з усіх усюд де тільки знайшов. Після установки даного девайса стало трохи краще, але все одно в машині було холодно. Вирішив довести справу до кінця, почитав різні форуми і прийняв рішення промити пічної радіатор шляхом зняття його з машини. І так на вулиці було мінус двадцять і я Toyota калдина ремонт грубки роботу в ранку. Потім пішов в тепле приміщення, налив в радіатор гарячої води і вийшло, що половина радіатора була гаряча а половина холодна отже радіатор забитий.

Спробував дмухнути продувався теж насилу.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS