Заміна прокладки кришки клапана двигуна EP6. Заміна прокладки кришки клапана Peugeot 308

Заміна прокладки кришки клапана двигуна EP6

До 90 тисяч пробігу, прокладка почала проходити нафту.Замінити прокладку легко, просто мати невеликий інструмент під рукою. (Ratchet, Heads 10, 8, T30, прорізний гвинт).Для початку вийміть корпус верхнього повітряного фільтра, а також урочище, що йде до резонатора повітря, і сам резонатор, ми видаляємо ці елементи з моторного відділення.Видаліть невелику кришку, яка покриває доступ до модулів запалювання. Відключіть проводку від модулів, обережно вийміть лапи модулів вгорі та витягніть по черзі модулі з свердловин свічок. Так, до речі, я помітив, що модулі запалювання були встановлені з Bosch)). Ми відкрутимо маси маси, розташованої поблизу випускного колектора, відключіть датчики. Найбільш неприємною процедурою є висунення електропроводки з кришки клапана в зоні повітряного фільтра, а також видалити вентиляційний шланг вентиляції картера, шланг палива, який йде на пандус з форсунками, який я не вимкнув, а просто обережно забрав його від кришки, але я думаю, що краще відключити його.Просто вийміть кришку клапана не працює. Що я зробив, покладіть заточену плиту (нож ала, радянський інструмент) під кришкою в районі, де розташований ланцюговий привід, і злегка повернув кришку ножем, після того, як кришка почала рухатися, потягнув кришкою руками і видалив його.Видаліть з обкладинки наборі еластичних смуг, вимийте внутрішню частину кришки з ґрунту та встановіть новий набір прокладок (Citroen/Peugeot 0249.F4). У той же час замінив повітряний фільтр (Citroen/Peugeot 1444.XG), кришка затоки (Citroen/Peugeot 0258.56).Ми очищаємо сидіння під кришкою клапана, покладемо герметик у місця, де раніше був накладений фабричний герметик (у куточках). Встановіть кришку назад. Після встановлення я дав машину оселитися протягом декількох годин.

На даний момент я проїхав близько 10 тис. Км. під кришкою клапана немає підкладки)

Як замінити прокладку кришки клапана на Peugeot 308, 3008 та 408 з двигуном EP6

Головна »308, 408, 3008 Ремонт» Як замінити прокладку кришки клапана на Peugeot 308, 3008 та 408 з двигуном EP6

Є такі моменти, коли ви відкриваєте капюшон і, на жаль, знайдіть для себе кнопки олії навколо кришки клапана, настав час змінити гумове прокладання кришки блоку головки. Я хочу сказати, як дати їй заміну власними руками на турбінні двигуни та звичайний EP6. Почнемо з звичайних двигунів, встановлених на моделях 308, 3008 та 408 Peugeot.

Для цього нам потрібен невеликий набір інструментів.

Citroen C3 2010 на Drive2

Коли він змінив свічки, він виявив, що в першій та другому свердловинних свердловинах було масло, також у верхньому правому куті було видно значне туман. Спочатку я злякався, що я потрапив на ремонт, але добре в Інтернеті і прочитавши, я зрозумів, що настав час змінити прокладку кришки клапана. Я замовив оригінальну прокладку 0249 F4, нові болти 12 шт. Затягування болтів з моментом 2 кггсм Попередній пух 0,2 кгсм. У мене все знадобилося близько 4-5 годин, довго, тому що він ретельно очистив все і відмив з нафти, кришки, місце посадки, зроблене повільно, з перервами. Поки тиждень пройшов, близько 100 км проїхали, все зрозуміло, слава Богу. Герметик, покладений у праву верхню та нижню куточки. Після встановлення прокладки двигун не запустився, але чекав 12 годин, щоб герметик замерзав. Стара прокладка була Віктора Рейнца, дотик той самий, не дуб, але канавки в ньому трохи менші. Один болт зліва не був оригінальним. але наш іржавий, тому вони вже змінили прокладку на мене, і один болт був зламаний і поклав звичайний. Я не знаю, чи затягнуто це до моменту 2 кгсм, як я це робив і, як рекомендували, то оригінальні болти з класом сили 8,8 не є реалістичними. На старих болтах на нитці були червоні макарони, проти самопочуття, я не знав про такі макарони, і я не мав його під рукою, тому я крутив його без макаронних виробів, я сподіваюся, що вони не відкриють. Я був задоволений, що розподільні вали та простір поблизу були чистими, без лаку та бляшок. Налийте загальний кварц ineo ecs 5w-30 олії, я не знаю, що таке Лілія. Ну, ми будемо спостерігати, я планую змінити масло кожні 7-8 тисяч. км.

Ціна випуску: 2 500 ₽ Пробіг: 50200 км

Citroen C4 2011 на Drive2

Сьогодні ми повинні замінити прокладку кришки клапана, яка лежала в багажнику на рік. Чорний герметик чорного високотемператури Hiigir, чорний та динамометричний ключ. Вартість ключа еквівалентна заміні послуги, але вона залишиться на майбутнє. Правда, діапазон-5-25 нм, але лише це було придатним для обкладинки, решта-від 25, 40 нм, а кришка затягується на 10 нм. Але зараз свічки явно затримають 23 нм. Я дуже довго розібрався, як відключити трубки та датчики. Як результат, він ніколи не видаляв повернення палива, відсунувшись убік, як датчик у верхньому правому куті. Він ухилився, відкрутившись. Кріплення проводки проводів на кришці видаляється ковзанням плоскої викрутки між кришкою та затискачем. Сама кришка сиділа щільно, переміщена лише пластиковим шпателем, не штовхала викрутку, це було шкода. Він злетів, очистив, знежирив місця герметика, вставив нову прокладку та кільця на два центральні болти в кришці. Навколо свердловин не було кілець, залишили старе. Я вставив болти, вийняв новий динамометричний ключ, а потім він прийшов, неправильний квадрат! На ньому 1/4, і все більше кінця. Побудував адаптер з імпровізованих засобів, витягнув кришку, я перевірю. Так, прокладка була повністю дуба в кришці, ледь витягнув. Новий бангстоун, сів, як рукавичка. В той же час змінив салон фільтр, який лежав з зими. Його забили капітальний ремонт, розміщували вугілля доброї волі, з боків маріонетки піни для герметизації.

прокладка, кришки, клапан, двигуна, peugeot

Ціна питання: 2 000 ₽ Пробіг: 63500 км

Заміна прокладки кришки клапана Peugeot 308

Через що він натискає антифриз у розширювальному резервуарі?Cummins QSB3 масляний насос.3SAAB 9000 Змініть голову в гаражі стукайте на насадку на Toyota Corolla 1.8 Драма Toyota Corolla 150 (1zr-fe) Peugeot та Citren, збільшення споживання нафти. Усунути!. C4 1.6i 2008 Заміна прокладок клапана, що покривають шпильки. Ремонт.7 Peugeot 308 Citroen C4 EP6 Видалення випускника впускного колектора клапана GBC PELOW5 PEUGEOT 308 CITROEN C4 EP6 Видалення впускної подушки для колектора клапана GBC

Вся заміна прокладки клапанного покриву Peugeot 308

Брайс писав (а) Боже, яка нісенітниця.

Альтус писав (а), і з самою подушкою нічого не відбувається, якщо замінити кермо?

Хосе багато написав дякую

Хан написав (а) сашу і що там цікаво з корінними вставками? Так, і без підйому важко відремонтувати такі двигуни! 100laiks вам. )

Лабіб писав добрий день. Питання: на 2500 обертів і вище під час руху, невеликий вихід лунає. 2006 р. Renault Kangoo машина 1.5 DCI K9K. це нормально. Я щойно купив машину, в механіці, ремонті тощо. ТП. Я не кочую (скажи мені pliz. І все.таки трапляється, що я починаю йти на LightPhoras, і з 1.ї програми не хоче стріляти для переходу до 2.ї передачі, я завжди стискаю зчеплення до кінця. що це може бути?? до автора повага. і як. Дякую.

Діміч писав (а), і він не хотів знімати колесо.

Даріга написала (а) Прошу вибачення за якість

Ваолом писав Ніколя Епт Я плакав)

Лотар написав (а) Привіт, хлопці, скажи, будь ласка, у мене є Chevrolet Orlando 2013 1.8 пробіг 125000 Проблема полягає в тому, що антифриз кидається через резервуар. не можу зрозуміти. Дякую

Шант Борботко написав це шоу Mappet

Скв’є писав автору поваги. ВСІ ДАГЕ ДОКХІДНО.

Хетаг написав датчик ABS. це звичайний датчик залу, працює над перериванням магнітного сигналу з мобільної частини концентратора, t.Е. Розрив між датчиком і шматочком заліза збільшувався, датчик, дріт чи інше

Расмін Айбек писав (a) При наступній заміні вас катують, щоб зняти герметик

Толанд написав (а) Привіт, скажи мені, будь ласка. На одному з ваших відео, де ви встановили вуглевод із дельти 139qmb, я зробив собі однакове вдосконалення. Він ідеально працює для гарячого двигуна (триває в режимі холостого ходу, це адекватно), але це стає погано для холодного пальця, що чхає (збагачувач відкритий, не відкриваючи, важко продовжувати робочий стан) проблема зникає, коли скутер нагрівається) Заздалегідь спасибі.

Фарік писав (а) і нічого, якщо ти взагалі проходиш без прокладки?

Далі Соналєв писав (a) Навіть провиною я замовив новий правильний привід, він був довгим схожим на ристей або фазу2 вже без зв’язку. У мене 2005 рік із з’єднанням

Кадір написав (а) вам потрібно спробувати зробити це самостійно. Служба була наполовину там була схожа машина, і там були проблеми з кулулом купуючи лайно китайців, а потім знайшов матеріал, а тепер зроблений і стало щільно. І купа грошей Sekonomil

Фаллон написав, якщо я отримаю, я обов’язково опублікую його 🙂

Руфат писав це велосипедом на 10 Вт, проти розжарювання 21 Вт, і світить те саме.

Детатс написав (a) терміново продати автомобіль, якщо нормальна нафта, рекомендована виробником, не здатна. Не мучите заліза.

Klindelfeld Vis писав The Toguan з подібним двигуном лише 130 літрів.З. (був на складі) його завершували, як описано, як описано. 230 км на шосе Кавказ. Далі, просто страшно розповсюджувати це залізо. Близько 30 000 км не смішно. 60 000 після водіння. Ви не можете змусити його назад. Тепер дружина його дитини без фанатизму і спокійно переносить до школи, і споживання говорить менше. Тепер, якщо USR буде клинами, у валу демпфера, двигун є, а двигун у лісі або в горах перейде в екстрений режим, це, безумовно, буде вдарити. Ми ще не покликали розбитого колеса в службі. І Садевік за 140 000, а USR за 50 000, які хочуть придбати навіть у Європі, недостатньо.

Заміна прокладки кришки клапана на відео Citroen C4

При заміні голови головки циліндра необхідно звернути особливу увагу на деякі деталі. Найчастіше необхідність замінити прокладку головки циліндра виникає, коли сама прокладка виникає, в результаті якого охолоджуюча рідина може потрапити в блок циліндрів, що, в свою чергу, призводить до несправності двигуна.

Якщо це станеться, то необхідно очистити весь блок циліндрів від отриманої маси з масла та теплоносія. Тоді вам потрібно очистити поверхню прокладку прокладку від залишків старої прокладки та герметика.

Чим чистіша поверхня на місці дотику до прокладання, тим більше нерозумно буде з’єднання. Я знайшов відеокліп, як замінити прокладку головки блоку циліндрів.

Видалення кришки клапана Volkswagen California своїми руками

Тепер цікаво навчитися змінювати прокладку головки блоку циліндрів своїми руками? Надмірний тиск у системі охолодження, повітря в системі. Згідно з багаторічним досвідом різних автомобілістів, заміна голови блоку циліндрів Vaz найчастіше пов’язана з проблемами, що виникають через прокладку. Але можуть бути й інші, які можуть призвести до перегріву двигуна або навіть до закливу. Заміна прокладки кришки клапана. Tu5 на більшості автомобілів Peugeot та Citroen. це цей двигун.

Прокладка головки блоку циліндра призначена для відповідності з’єднання блоку циліндрів і головки. Навіть беручи до уваги той факт, що ці компоненти двигуна мають ідеально рівномірні літаки, це не буде працювати для досягнення повної жорсткості без нього, оскільки тиск у камерах згоряння досягає більш ніж десяти атмосфер. На додаток до цього ущільнення, з’єднання масляних каналів, а також канали охолоджуючої сорочки.

Напруженість досягається через рівномірне стиснення прокладки під час затягування з’єднувальних елементів. Ми покажемо, як замінити масляні ковпачки без зняття головки циліндра.

Цей двигун використовується у багатьох різних моделях. Зламаний, якщо ви навчитесь самостійно змінювати прокладку GBC, забезпечуючи жорсткість системи, ви можете заощадити пристойну суму.

Ті, хто не знає, скільки коштує замінити прокладку головки циліндра, скажуть вам, що сума самої роботи може бути в діапазоні до доларів залежно від марки автомобіля. Також буде дорого замінити прокладку кришки головки циліндра.

Ремонт Citroen C4 у Ростові-на-Дон

Ми проводимо майже всі операції для ремонту головки блоку. Вийміть голову і зробіть першу перевірку. На ньому ви можете побачити багато процесу демонтажу блок циліндрів для карбюратора та інжектора двигуна дещо інакше.

У рамках нового циклу передач щодо капітального ремонту двигуна це відео розповість про етапи ремонту голови. Citroen xantia, видалення SBC.

Побірий огляд поверхні головки циліндра головки циліндра показав, що після її очищення може знадобитися відліток. Основна складність заміни мовчазних блоків передніх важелів або мовчазних блоків задніх важелів підвіски.

Citroen Berlingo 1. Чому протікають прокладки.

Ремонт Citroen Berlingo 1. Ми пропонуємо ознайомитись із цінами на ремонт SBC, голову циліндра та шліфування колінчастих валів. Ціна фіксувала не залежність від складності роботи та моделі машин!

Що таке масляні шапки, для яких вони потрібні. Елемент, який служить спеціальним ущільненням між блоком циліндрів та HBC, часто зношується. Незадовільний стан частини негативно впливає на роботу систем охолодження та розподілу газу Citroen. Що робити, якщо ремінь, розірваний. Отримана тріщина в блоці не може бути усунена будь.яким іншим способом, як повна заміна цього елемента.

Скажи мені, що є причиною. Проблема полягає в тому, що у мене є найневіше, і нічого не бачу за виною.

Своїми руками: заміна прокладки кришки клапана

Я переживаю, що прокладки можуть відрізнятися не лише товщиною, але і з розташуванням отворів або розмірів.

У цьому відео я покажу причину потрапляння моторного масла в теплоносій на моєму Citroen Berlingo, однак, починаючи ремонтувати Citroen Xar з пробігом, ви не можете бути впевнені, що прокладка HBC. єдина проблема. За звичайних умов все ще можна їздити з ними деякий час, але відкласти ремонт, коли двигун вже розбирається, є непрактичним.

Заміна прокладки блок циліндрів у Citroen Xara. Відремонтуйте основний елемент, який служить спеціальним ущільненням між блоками циліндра та HBC, часто зношується.

Ми рекомендуємо: Заміна масла в автоматичній передачі Citroen C4 2011

Як видалити клапан EGR на Citroen C5. Як увімкнути круїз.контроль на Citroen C4. Як видалити сидіння на седані Citroen C4.

Заміна прокладки клапана на Citroen C4

Як відключити Zummer на Citroen. Заміна мовчазних блоків Citroen Jumper. Як додають задні сидіння Citroen C4.

Citroen C4 Заміна рульової стійки. Як встановити годинник на Citroen C4.

Заміна прокладки клапанного покриву Peugeot 408. Я підпорядкуюсь і піду!

3 Peugeot 308 Citroen C4 EP6 Видалення подушки для випускника клапана GBC Coalve Collector Collector

Citroen C4 EP6 протікає масляний фільтр C4 EP6, що корпус масляного фільтра Flowpeuge 408 2013 бензин 1,6 турбо автоматична коробка передач 40 тис. Читання кодів несправностей. Ремонт турбіни.ER6 Turbo.Заміна прокладки кришки клапана на Citroen, Peugeot Tu5 та EC5 Telsch з Citroen C4 S4 S4 S4 S4 S4Sitroen DS5 1.6 THP.Заміна прокладки кришки клапана. Прокладка кришки клапана DS5.Заміна прокладки покриття клапана Peugeot Ep6 елімінація витоку вакуумного насоса автомобіля Peugeot останній від Citren Cilp

Коментарі до теми Заміна прокладки клапана Peugeot 408

Я поклав новий радіатор нагрівача, змінив антифриз, не зігрівається на морозі, повітря виходить теплим, ледве, щоб не обмерзати долі

Скажи мені, що грубо очищення фільтра (сітка), який можна придбати, я чув, що вони різні залежно від року випуску.

Хлопці всі круті. Як ваш канал. Я спостерігаю за тобою з задоволенням. Я можу попросити вас зняти те саме відео про M52B28, в якому 1. vanos. І як правильно розібрати його та зібрати без спеціального обладнання.

прокладка, кришки, клапан, двигуна, peugeot

Дякую, я переглянув цей дуже корисний огляд і почав змінювати масло на своєму акценті. Я скажу одразу, мій захист зовсім інший, мені довелося повністю зняти його, тому що вона не могла так озирнутися назад, вона не потрапила в отвір по ширині 🙂 Невдається 4 кріплення, Один з них зламався, другий 🙂 І в іншому випадку я все зробив відповідно до вашого відео, і все вийшло. Ще раз дякую і удачі 🙂

Паунстот на шиї розширювального резервуара, якщо він почне дути і кидає антифриз, то прокладка. це сидіння, обмін рідиною на початковій стадії може бути не.

Привіт чоловіки! Перегляньте моє відео, як зробити все ретельно.

Привіт, скажи мені, будь ласка. Терміни на підлозі зуба. Як це ставити рівномірно?

Сергій, але всередині голови не є гідравлічним гідравлічним? На Volkswagen Sharan, Audi стоїть G.Натягувач.

Здрастуйте, Олександре! І що ви чистите KH?

Ну, просто мазайте герметиком

ZBS допомагав, все своє життя я подумав, як видалити колекціонер у гольф, тільки Гойф ще не купив, Юра змусив мене написати нитку

У мене є 406 HDI 110 і періодично, коли в третьому передачі, ви можете відчути турбо, що б’є в мляві та повільні прискорення, схоже, це не робиться в передачі, чи не буде це MAF, пов’язаним з MAF або щось інше ура

Я не бачив нічого критичного. На масляному насосі це не швидкість, завдяки такому не суттєвому виробництву, тиск не може впасти двічі, ніхром не потрапив туди, щоб він щось перемелював. Якщо щось туди потрапило, бюлетень КПК потрапив туди, якщо ви не заклинили. І в піддоні щось було б. Вкладиші також не перевіряються, у них не багато виробництва. Не зрозуміло. Звичайний мотор розібрався на м’ячі.

Запитання, коли змінюють телі та гумові прокладки, я повинен використовувати aealant при зміні? Дякую

Доброго вам дня! Скажіть, будь ласка, чи може бути це через цю несправність, немає тиску на маслі?

Долбойбов, де суть нальоту показала лише горіхи та зняту голову

#Valve Instagram Posts (фотографії та відео)

#Hyundai #22441-2b002 #Laying #VALVE #LID HYUNDAI #SOLARIS, #LANTRA (HD), #I30, #KIA #RIO 11-, #Chece, #Sul (за 1. 4/1.6 201. Але амбітне ім’я Hyundai. “#Modernity”, або “#New #Time”. з’явився пізніше. У 1947 році його прийняли мультидисциплінарне підприємство Юнг Джен, яке вперше виконував контракти американських військових, а потім побудував будинки, мости та кораблі, виробляли машини успішна компанія все більше зацікавила #automotive і нарешті в 1967 р. Hyundai Motor Company була створена в 1967 році. Вона відкрила рибальську лінію для виробництва автомобілів, працювала у партнерстві з провідними американськими та японськими компаніями, проводила власні розробки, побудувала фабрики в #europe та #Asia, крок за крок за кроком на #International Market та визнання автомобілістів. До 2000 року компанія Hyundai Motor стала безумовним лідером Національного ринку, у 2005 році вона вперше вступила в топ-100 світових брендів, а в 2010 році був визнаний п’ятим за величиною автомобілем у світі. Діапазон моделі компанії постійно розвивається. У 2009 році Hyundai розпочав відкликання нової лінії I на ринок. Лінія I. це справді європейський дизайн, висока якість та найсучасніші технології. Її перша.перша людина, яка показала високі результати продажів у перший рік своєї присутності на ринку. У 2011 році починається масове виробництво бестселера Hyundai Solaris. Автомобіль, займає титул лідера в галузі продажів у своєму сегменті, а третій рік поспіль отримує титул “#car року”. Флагман моделі Hyundai. це розкішна преміальна седанська генезис. Hyundai Motor сприяє вирішенню соціальних проблем як у всіх регіонах присутності. Пріоритетами компанії в цій галузі є безпека дорожнього руху, розвиток відповідної освіти, підтримка соціально вразливих груп, охорона навколишнього середовища, культурні ініціативи, підтримка #Mass та #Professional #Sports.

Ремонт з і до

Коментарі до теми Заміна прокладки колекціонера партнерів Peugeot

Привіт! Я спробував Тальлі, але він завищений приблизно за 2-3 хвилини, і коли я натискаю на газ, він малює його всередині нього, це добре чи погано? У мене є Merce. W220 S400

Потрібна порада. Двигун x18xe. Незалежно від того, чи потрібно посадити шапки для подрібнювальної олії для герметика чи клею? Або не потрібно.

Ось пристойний і правильний вміст

Інвестуйте гроші за інструмент (Master)

У мене є 2009 Suzuki Sx4 Sport та код P0171, і я змінив прокладки впускного колектора та датчик масового повітря. Я дивлюсь і розпорошую скрізь, щоб побачити, чи є витік десь ще нічого. Світло перевірки двигуна все ще увімкнено. Будь.яка ідея, що це таке?

Sposiba дуже тінь. Але чому фільтр не зрозумілий.може дістатися до датчика зверху.

Клапан коштує усунення коливань КГ між низькою та великою гілкою вентиляції, оскільки, коли ви педалі з низькою швидкістю відкрийте його. закрийте демпфер, в цей час клапан закривається. він відкривається (він у цьому порядку). тим самим забезпечує еластичність двигуна внутрішнього згоряння, щоб машина не клювала носом під час розряду газу, і не смикалася при натисканні на газ. Повітря, що проходить до картера, враховується DMRV, щоб система не використовувала карту картера як додаткову відповідь і клапан розміщується. У разі його відсутності або зриву ви можете просто покласти шланг із внутрішньою насадкою від 0,7 до 2,0 мм залежно від об’єму двигуна внутрішнього згоряння, ви можете використовувати літак літака для цих цілей необхідний отвір і вставляти Невелика вентиляційна гілка в шланг. Вуокс пояснив, як міг, не судіть багато листів.

Цей на чорному, інший тут, цей на акумуляторі. Пояснений.

Рено знущається. На першому журналі друга від друга, антена під стелею крутилася, мене мучили за викручування, не знімаючи стелю! Зніміть заднє сидіння, щоб видалити гемору! Так це в останньому просторі! Дороги Renault Road в технічному обслуговуванні та ремонті, але сильна осінь!

Деталі алюмінію від Skreiper не можна подряпати. пластик і будь.яка хімія.

Молодці все сам!Влітку я також змінив обкладинку клапана на BMW на BMW.Знову очистив і намалював кришку.

Андрі Привіт. Я все ще дивлюся деякі ваші зацікавлені відеоролики.Я просто хотів просто знати вашу думку про світлодіодні лампочки.В рестайлінг.обладнанням.У мене були звичайні лампи розжарювання з підвалом P21W в Dro.Я замовив ті ж подібні світлодіодні світильники на ALI, лише виробник світильників NAO вартістю 607 2 шт.Вони є одноконтактними, білим сяйвом, виглядають так само, як у вашому відео. Після двох місяців роботи вона перестала світити спочатку, щоб світити одну лампу, через три місяці другий.Але оскільки продавець NAO дає мені гарантію 1 рік для цих світильників. Я також багато чув у групі дискусій NAO, що причина полягає в перегріті.І ці світильники, як стверджують передплатники, розроблені лише для короткого світіння (повороти Iki, ноги).Але я зв’язався з продавцем, він відповів мені, що вони також використовуються у денних проточних вогнях. Ось такий престиж. Як я читав у коментарях, подібні світлодіодні світильники служать досить довго.

Заміна прокладки кришки клапана Toyota Mark II своїми руками

Лампочка ABS. це те, що є причиною? Корисні поради

Залишення з.під кришки пластикового клапана на Hyundai Santa Fe

Прокладка, корпус масляного фільтра A2721840080 (ELRING 585.090)

Частина оригінального масляного насоса

Як очистити кришку клапана (сітка Sapuna)

Само.заміни прокладок клапанів покриває VQ30DE.

Заміна прокладки вихлопної системи FA1 330-907 на Fiat Croma

Регулювання клапанів Renault Logan

Заміна прокладки кришки клапана 2 на kia ceeed! (Оригінал)

Заміна прокладок клапанного покриву та свердловин зі свічками на Mercedes

Коментарі Заміна прокладки кришки клапана Toyota Mark II

Егберт написав, наскільки ви можете подати фреза GBC Vaz pp?

Windows писав цю ідею давно не нове.Але найкращий гачок.

Сісей написав хороший канал. ДЯКУЄМО.

Рудов писав як платний, так і.Чен)

Калтун Барнабас написав спасибі, передумав, щоб взяти

Dod писав (a), і викладка може пройти вздовж блоку? У мене є чисте масло в вбранні газів, нормального вихлопу немає, але антифриз. це бут?

Фарра написала насос з шайбою, красивою

Купер писав

Boguslav написав гарне відео, дякую. І що ви можете сказати про Skyparts 0249f4?(Скрізь якість написана краще, ніж оригінал)

Віс написав (а) і те, що сталося з розміром ліжка, відкаліброваною отвором, після того, як ви нанесли шар герметика на його площину? Скільки він дав сотні у вертикальній осі, не вимірював? Але даремно герметик хороший коли він використовується для призначення. І для таких рук потрібно відірвати! Я пам’ятаю, як я дав центральні частини коліс для малювання, вони розблоковані (800 витрат на кожен диск), тому вони не прилипали до площини, що прилягає до маточини перед малюванням. А потім його очищали місцем для його очищення я майже набиваю його обличчям! Концепція “геометрії” у деяких людей повністю відсутня.

Вільгельм Арванті писав (a) У будь.якому випадку, в будь.якому випадку, як відбувається нагрівання та випаровування, згідно з цим відео, всі власники автомобіля спалили прокладку, терміново для заміни

Олюшка Талашова написала (a) під час пробігу 435 000 кілометрів змінив кільця, масляні ковпачки, змінив нафтові ущільнення, голову відремонтували, і вже 25 000 км пройшли, що масло не їсть весело

Орест Тіскович писав (а), як це впливає на роботу двигуна?

Vanyuha писав (а), тому я це роблю. А путівники свіжі. І сідла вирізані.Просто люди зараз намагаються підбадьорити себе, і це відео може виявитися для них посібником. Вони нічого не розуміють.А клапани зігнуті.Ви не повірите, що молоді майстри за сотнями переглядають ці відео та ремонтують на них машину, вважаючи, що це потрібно.Запитуйте, що коли ви запустите відео, щоб попередити людей про те, що вони не можуть обчислити зусилля, які потрібно натиснути на клапан.Що це може зробити лише професіоналів з 10.річним досвідом, які вже були відремонтовані з позитивним успіхом.тобто без повернення наступного дня зі скандалом.

Сонора Олівев писав (а) Я припускаю, що T5 з двигуном 2.5, щонайменше 25% вашої клієнтури!) Ну, дуже невдалі двигуни, у мене знайомий ремонт 2.Я побудував 5 будинків), але загалом відмінні станції обслуговування, відмінний матеріал! Більше відео!)

Кадірбек Юцвицький писав (а), замінюючи ланцюг того, що ще змінюється?

HaShullo писав, де це потрібно, більше не потрібно, так що принаймні де. олія в антифриз, не ясно, де.

Самаріна написала чудовий шлях! Слухайте приятеля, і за допомогою цього методу можна змінити втулки направляючих?? Чи не варіант?

Як замінити прокладку кришки клапана на Peugeot 308, 3008 та 408 з двигуном EP6

Бувають випадки, коли ви відкриваєте капюшон двигуна і знайдете витік олії навколо кришки клапана. Настав час замінити гумову прокладку кришки головки циліндра. Я хочу сказати вам, як оновити його власними руками на турбо двигун і взагалі EP6. Ми почнемо із загальних двигунів, встановлених на Peugeot 308, 3008 та 408. Для цього нам знадобиться деякі інструменти:

  • – Торкніться невеликого і гайкового ключа з брязкальцем
  • – голови з 8 та 10 балами
  • – Блукаючи відходів
  • – мова
  • – герметик
  • – Ключовий шестикутній для 30 облич

По.перше, відкрутіть два самостійні гвинти на верхній пластині кришки клапана за допомогою шестикутної ключа до 30 або 8 граней. Потім відкрутіть затискач із трубки резонатора повітря, зняти резонатор, відключіть трубку трубки та вийміть її. Від’єднайте корпус повітряного фільтра від перегородків вгору і підніміть його на бік ближче до акумулятора. Видаліть котушки запалювання, піднявши фіксатори та вийнявши з них роз’єми. Потім відключіть всю проводку, включаючи два невидимі засувки, які знаходяться на задній частині кришки за двигуном з кришки клапана. Від’єднайте роз’єми та вал розподілу. Ви також повинні відключити затискач повернення картера і, звичайно, обережно заблокувати паливну трубку, потягнути її вгору та вийняти його на кріпильне око. Перевірте, чи щось перешкоджає видалити та встановити кришку в сидячому положенні. Відкрутіть 13 гвинтів, що тримають кришку, і вийміть її, не повертаючи, інакше з нього може витікати решта моторного масла.

Вийміть стару прокладку і промийте кришку клапана. Очищувач зручніший, ви також можете це зробити, але не рекомендується знежирювати розчинником. Помістіть прокладку в сухий покрив клапана з низькою потужністю відповідно до позначок на ньому. Витріть головку балона циліндра з витиранням відходів, вийміть усі залишки герметика з усіх кутів збоку акумулятора і вийміть з них масло. При встановленні кришки клапана на місце новим прокладанням необхідно покрити кути головки блоку циліндрів з герметиком. Потім зберіть усі деталі у зворотному порядку, не забудьте поставити трубки та роз’єми на місце їх кріплення.

Тепер я розповім вам, як замінити прокладку на турбо двигун, і це трохи складно через повітряні трубки, розташовані на кришці клапана, власними руками. Вийміть усі проміжні резервуари з двигуна з турбокомпресором EP6, відключіть їх і витягніть котушки запалювання. Відключіть трубку для впуску повітря дросельної заслінки, яка розташована за двигуном поруч із шлангом палива. Затискач відкручений гайковим ключем з брязкальцею або 8-односторонньою головою. Частково відкрутіть кріпильне око шестикутним ключем. Будьте обережні після зняття кришки, налийте або видаліть різьбову засувку, тому що під час встановлення ви впадете на основу нитки брудом і піском і не накручуєте болти. У вас не буде можливості видалити звідти весь цей бруд, тому повторюю: Видаліть бруд і пісок з різьбового кріплення. Потім вийміть і покладіть нову ущільнювач у кути на головці циліндра. Після встановлення перевірте затягування всіх затискачів та каналів. Не повинно бути втрати тиску повітря, оскільки це може негативно вплинути на роботу турбіни і спричинити помилку щодо тиску. Пуфт клапана кришки: Попереднє затягування. 0,2 ДНМ, головне затягування. 1dnm.

Повідомлення про повідомлення: 4 021