Заступник задньої частини галматичних прокладок (для жесту для моделі Shyundai Solaris…

Як змінити задні гальмівні колодки на Hyundai Solaris (Hyundai Solaris)

Заміна задніх гальмівних колодок Hyundai Solaris. це невелика міра, але не потрібно їхати на автомобільну службу для її поведінки. Ви можете самостійно змінити частину, використовуючи повний набір інструментів та знаючи кілька функцій пристрою гальмівного системи.

Hyundai Solaris Drive Front. Через це навантаження на одиниці гальмівної системи розподіляється нерівномірно, а заміна задніх зупиняючих елементів потрібно набагато пізніше, ніж спереду. Служба служби в середньому становить 40 000 км пробігу. Задні працюють вдвічі довше, отримуючи 80 000 км.

Змініть задні прокладки на Hyundai Solaris, коли з’являється характерний скрип. Як тільки це було почуто, ні в якому разі не можна витягнути з встановленням нового гальмівного елемента.

Існують причини прискореного зносу частини зупинки, коли заміна потрібна швидше:

 • Експлуатація машини в умовах високої вологості (водіння під дощем, у калюжах).
 • Агресивний спосіб водіння (контрольовані дрейфи, різке гальмування).
 • Мало робоча поверхня.

Важливий! Якщо мені довелося поставити ще один гальмівний диск, то необхідно оновити елемент зупинки, інакше безпека водіння в такому автомобілі втратить стабільність. Несправна система збільшує ризик небезпечних дорожніх ситуацій.

Які задні прокладки вибирають

Ринок запасних частин насичений різними видами гальмівних колодок для Hyundai Solaris. Як і у випадку з іншими автомобілями, замість продуктів виробника можна використовувати альтернативні продукти. Елементи зупинки поділяються на три типи:

 • оригінальний, пропонований лише офіційним постачальником марки автомобіля;
 • Неорігінальні аналоги інших компаній, частіше це китайське виробництво;
 • підроблений, походження якого не завжди відомо.

Вибір зупиняючих елементів повинен бути зроблений на основі навичок та уподобань автомобіліста. Якщо власник Hyundai Solaris любить агресивно їздити, то, купуючи дешеві органічні прокладки, він витратить гроші марно. Подушки, виготовлені з недорогого матеріалу, швидко стираються навіть із помірним стилем водіння. Але оригінальні запчастини дорогі, оскільки, залежно від фінансових можливостей покупця, необхідно правильно визначити пріоритет: агресивне водіння або заощадження на витратних матеріалах. Насправді, придбання оригінальних гальмівних пристроїв може коштувати дешевше, оскільки їм потрібна заміна рідше.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Виконуючи вибір на користь неоргінальних або підроблених продуктів, ви повинні розуміти, що вони не відрізняються якісною якістю

Не рекомендується економити на оригінальних запчастинах. Купуючи підроблені продукти, водій завдає шкоди собі, і миттєві заощадження можуть перетворитися на серйозні втрати.

Необхідні інструменти

В ідеалі вам потрібно мати повний набір головки та клавіш, а також викрутка та сюжет. Щоб замінити задні барабанні колодки Hyundai Solaris будь-якого покоління (2011, 2012, 2013, 2014, 2015-2019), вам знадобиться:

 • звичайний гайковий ключ 14;
 • гайковий ключ на 17 у формі ріга;
 • Велика викрутка з плоским наконечником;
 • ударна викрутка з поперечним наконечником;
 • Джек;
 • Пасатігі;
 • підтримка стелажів;
 • зупиняється на колесах;
 • Металева щітка та пристрій для утоплення поршнів.

Важливий! Заміна задніх прокладок Hyundai Solaris, будь то модель 2019 чи 2012 року, зроблена, коли зупиняючий елемент близький до відмови. Не чекайте повного нецензурного.

Як замінити задні гальмівні колодки Hyundai Solaris

Щоб зняти задні прокладки Hyundai Solaris, вам потрібно:

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

 • Підтримуйте пару переднього колеса “взуттям”.
 • Послабте фіксуючі гайки на колесах заздалегідь, а потім відкладіть подачу машини та встановіть опори під низком.
 • Джек повинен бути встановлений під спеціальним швом, який розташований між дном і порогом. У випадку неправильної установки існує ризик рухати поріг або пронизувати дно, що особливо актуально для використаних машин.
 • Використовуючи ємність 14.го розміру, відкрутіть болт знизу, при цьому тримаючи направляючий палець 17.м ключем, а потім обережно візьміть суппортер на бік, щоб зберегти ручний гальмівний кабель та гальмівний шланг.
 • Перемістіть зовнішні та внутрішні прокладки вздовж пластин напрямку, зніміть зношені частини.
 • Вичавити тарілки, штовхаючи їх викруткою, а потім вийміть їх.
 • Уточіть поршень у циліндр супорта до максимально можливої ​​глибини.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Ви можете утопити поршень за допомогою гвинта та штанги з двосайковим гвинтом

Ви можете вивчити процес заміни заднього взуття Hyundai Solaris візуально

Встановлення задніх гальмівних колодок Hyundai Solaris. це складна процедура, а також заміна механізму гальма барабана. Перш ніж змінити механізм барабана, потрібно вийняти машину з ручного гальма, а потім зробити наступне:

  Відкрутіть застібку механізму барабана за допомогою викрутки з поперечним наконечником і вийміть барабан.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Коли гальмівний барабан видаляється, ви не можете спалити для гальма, тому що поршні можуть вичавити з циліндра

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Відразу після оновлення гальмівної системи потрібно кілька разів натиснути на гальмо, щоб поршні зайняли попередню позицію

Ви не можете очистити відкритий барабан щіткою або стисненим повітрям. Він містить речовини, які є шкідливими для здоров’я. Краще використовувати воду. Ви можете працювати з штангенциркулем лише з пензлем, коли барабан закривається.

Заступник задньої частини галматичних прокладок (для розриву на моделі Shyundai Solaris Z 2015 року)

Vibachte, Statty доступна для лишайної мафії.

Для Chitannik Statti Craindelniti Mova на сайті.

Дядько! Для дроблення готових, це не добре для вашого Elektronnu. Хрест, будьте прихильні, бо синій на листі, які Мі був накладений до вас.

Op’m dviguna: 1.4/1.6 л.

Служба: 107 /123 К.З.

При купівлі книг у PDF

Vy snapper до книги vіdraza pyly pay.

Книга буде висвітлена форматом PDF, я, у вас буде сантехнік.

Усі книги Ідалной Яджусті, до празуїму без Відавніцсі.

Elektronni книги нічі не робити Пеперов, i є ї ї ї ї ї ї ї.

Офічі Нашема, представлений в україні, що Польща, Вошаді може бути за дальше для нас для конкретної адреси.

VSI оплачуйте на сайті якомога більше, щоб бути приводом систем Світовиха.

Пілі купує книгу, яку Буде буде від вашого спеціального кабеннету, зірки Vynathashiti ї одночасно одночасно одночасно одночасно.

Виплата цих штор мета дурниць, щоб ходити зі спеціальним кабінетом. Автоматичний поспіх через 10 секунд. Перейдіть у спеціальний кабінет

Книга не визнана для продажу від вашого Краокані. Ви можете зробити рану на папері з версією центральних книг на сайті autoinform96.com.

Оплата за товар, що завіси книг у Електроні Вігугі (формат PDF) на сайті. Для Tsoy Treba знайте цікаву для вас книгу I на кнопці “купити”. Книга книги в Нопці. Pisla Naskanny на кнопці “Купівля” автоматично запускає платіжну систему, для передньої особи LidatitititItitItitItition Vibrain Книга перед світовим світом банківської картки (Visa, MasterCard, Svit Toscho). Pislalovek danya візки про payshic remitsit. Bingle Tevity, Pislaylaya Paysnenna, ви не в так само повертаєте назад на сайт платіжних систем на сайті Krutilvertel.

Обґрунтовані книги

Пислії Платежа пасажирів (Be-by Yaki Resort) Ta звернулася до магазину Krutilvertel Iz Systems Vyt, платити за Storinsky StoryIntsi, ви не в тому самому, щоб потурбуватися про електронну пошту Svіyy, Kudy wa. Yakshcho vi в Zaretniy на веб.сайті Нашу, просто перейдіть на сайти людей. Ви купили книгу прокидатися зі своїм спеціальним Kabіnetai, зірки ї Чжді можливий. У VIPAD, Yakshcho, причини причин не повернулися на сайт, я зачерпнув вкладку платіжних систем для жестів проходження платежу. Mi над вашим аркушом Yakako Boda, доступ до штекера.in.

 • На картці, що стоїть, щоб викласти покупку покупки в Інтернеті
 • Пластикова карта не визнана за здоров’я оплати в Інтернеті.
 • Пластикова карта не оцінюється на здоров’я платежу в нетестерні.
 • Недолік Коштіва на пластиковому Карці.

Для цього проблеми Shchob virishiti tsi, нерішуче застоюючи абонент, щоб написати в техніці банку банку, в Яку. Fakhivtsi до банку, щоб бути в віруситі, що здорова плата.

Вісь, принципи, я всі. Весь процес сплати книги за форматом PDF Z Ремонт автомобіля на веб-сайті Nashu в позику 1-2 KVVILINI.

Yakshcho у вас є Пантан, ви можете його поставити, люті форму Gigal Gallstock, щоб написати нам аркуш на info@krutilver.com.

Які гальмівні колодки краще на Hyundai Solaris: огляди, ціни, статті

Процес обслуговування гальмівної системи Hyundai Solaris досить простий, якщо ми знайомі з особливостями цієї моделі.

Змащення путівників, управління гальмівними дисками, заміна передніх та задніх прокладок. це прості операції, які кожен може виконувати власними руками.

Більш важче вирішити, які гальмівні майданчики краще на Solaris, оскільки в брендах ви можете легко заплутатися та купувати витратні матеріали неважливої ​​якості.

Ніж деякі гальмівні прокладки кращі за інші

Який із цих гальмівних прокладок краще? Звичайно, праворуч, вона нова.

Дійсно, гальмівні прокладки. це витратний матеріал, який замінюється як зношений.

Всі розуміють, що середній показник не буде гарантовано, що запасна частина буде служити тривалий час та ефективно.

Ви можете переплатити лише за сонний бренд і знову стати на ремонт після 25 тис. Км. І все тому, що прокладки можна вибрати неправильно.

Типи передніх гальмівних колодок

Наприклад, якщо ви вибираєте м’які прокладки, в яких виготовлена ​​тертя з органічних волокон скла, гуми, високотемпературної смоли, вони можуть мовчки, м’якість, але вони можуть носити дуже швидко.

Керамічні колодки їли гальмівний диск на Hyundai Solaris

Навпаки, купивши дорогі світлові керамічні прокладки, ви можете легко розчаровуватися в них. вони не дуже галасливі, але вони дуже різко хапаються і швидко вбивають гальмівний диск. Тому для кожного стилю водіння в кожному робочому умовах потрібно свідомо вибрати колодки на основі матеріалу тертя. І вони можуть бути такими.

Які колодки на Hyundai Solaris

Ми не будемо підніматися в джунглі та детально вивчити хімічні композиції тертя на блоках Hyundai Solaris. Кожен виробник вказує їх на упаковку, і ціна може багато сказати. Одним словом, будь.який блок, незалежно від бренду, може бути одним із чотирьох типів:

 • Керамічний блок. Найдорожчий, найсуворіший, найшуміший, найпростіший. Вони виготовлені з керамічних волокон, вони практично не пилуть і не зношують гальмівний диск. Керамічні гальмівні колодки

Виходячи з цього, ми можемо зробити висновок, що наш Solaris далеко не спортивний автомобіль, тому дорогі керамічні прокладки марні. Ми виберемо з категорії середньої ціни серед найпопулярніших та заслужених поваги брендів.

Причини прискореного зносу

На швидкість зносу найчастіше впливає два фактори. Перший. це неграмотна робота гальмівної системи. Якщо ми враховуємо той факт, що “hyundai-solaris” оснащений відносно потужним двигуном, то більшість водіїв віддають перевагу більш агресивному русі. Раптові прискорення змушують водія часто частіше натискати на педаль гальма. Агресивна їзда призводить до більш швидкого зносу колодки. Крім того, більшість сучасних водіїв не мають уявлення про гальмування двигуна, і ця техніка дозволяє збільшити час для заміни гальмівних колодків на “hyundai-solaris” два або більше разів.

Другий фактор. це спроба заощадити та встановити дешеві колодки, де для виробництва тертя використовувались невідповідні матеріали. Такі колодки мають коротший термін служби. Крім того, завдяки поганій якості, диски та барабани зношуються швидше.

Як зрозуміти, що настав час зробити заміну?

Початковий водій може зрозуміти, що заміна гальмівних колодків “hyundai-solaris” потрібна наступними знаками. Якщо на машині встановлений набір дискових сплавів разом із дисковими гальмами, то стан прокладок може бути зручно спостерігати через тріщини в дисках. Знос буде чітко видно. Ще один простий варіант. датчики або індикатори зносу. Вони електронні та механічні. Якщо встановлений електронний датчик, то відповідне світло освітлюється на панелі приладів.

Ви можете визначити знос прокладок на рівні гальмівної рідини. Якщо в системі немає витоків, а рівень рідини в резервуарі розширення впав, то це може бути викликано зносом прокладок. Поршневий удар через тонші прокладки збільшується, тому рівень падає.

Також побиття на кермі, коли гальмування покаже на зношених прокладках. Це відбувається через деформації прокладок або дисків. Якщо, прискорюючи до 80 кілометрів на годину і різке гальмування, машина піднімається вбік і відчуває побиття на гальмівних педалях, то вам потрібно замінити гальмівні прокладки та диски “hyundai-solaris”. Не соромтеся з цим.

Які підкладки Hyundai Solaris вибрати?

Для правильного вибору гальмівних майданчиків потрібно знати кількість оригінальної частини Hyundai. Ви можете дізнатися це від офіційного дилера, на форумах або в інтернет.магазинах. Оригінальні прокладки. найкращий вибір, якщо власник не заощадить на машині. Крім того, купуючи запасні частини в дилерському центрі, ймовірність потрапляння до підробки майже дорівнює нулю.

Якщо заощадити в першу чергу, на другому ринку вибираються гальмівні колодки Solaris Solaris. Такі продукти перевіряються меншою кількістю параметрів і отримують маркування R90 з їх успішним проходом. Вони гірші за оригінал? Вони можуть не зупиняти машину так швидко, мати зменшений ресурс або змінений склад суміші. Але різниця між високоякісним вторинним блоком і тим, що розміщується на конвеєрі, зазвичай не перевищує декількох відсотків. Найвідомішими виробниками є федеральні фрикції, GALFER та TMD. Тому в магазині, перш за все, подивіться на їхні бренди: Ferodo, Textar, Wagner, Mintex, Galfer, Sawid, Brembo, TRW, їли.

Крок.by.step Інструкції щодо заміни передніх прокладок

Давайте подивимось, як передні прокладки з вашими руками змінюються в гаражі за допомогою набору стандартних інструментів. Перші кроки. це колеса демонструють. Тоді вам потрібно вставити плоску викрутку з широкого леза у вікно в суппорт між колодкою та димом. Таким чином, гальмівні колодки розводяться, а поршень проливається в циліндр. Далі, ключ до 14 відкручує болти кріплення супорта до пальця. Потім суппорт видаляється з путівників. Відключення гальмівного шланга не потрібно. Штангенциркуль прив’язаний до весни. Далі вийміть зовнішню колоду з направляючого, таким же чином розтягуйте внутрішній блок. Podda з викруткою, візьміть направляючі таблички.

Далі вам слід встановити нові прокладки, але до цього потрібно максимально максимізувати поршень у циліндр. Ось як передні гальмівні колодки замінюються “hyundai-solaris”. Цю процедуру можна зробити своїми руками за годину.

Причини прискореного зносу

На швидкість зносу найчастіше впливає два фактори. Перший. це неграмотна робота гальмівної системи. Якщо ми враховуємо той факт, що “hyundai-solaris” оснащений відносно потужним двигуном, то більшість водіїв віддають перевагу більш агресивному русі. Раптові прискорення змушують водія часто частіше натискати на педаль гальма. Агресивна їзда призводить до більш швидкого зносу колодки. Крім того, більшість сучасних водіїв не мають уявлення про гальмування двигуна, і ця техніка дозволяє збільшити час для заміни гальмівних колодків на “hyundai-solaris” два або більше разів.

Другий фактор. це спроба заощадити та встановити дешеві колодки, де для виробництва тертя використовувались невідповідні матеріали. Такі колодки мають коротший термін служби. Крім того, завдяки поганій якості, диски та барабани зношуються швидше.

Як зрозуміти, що настав час зробити заміну?

Початковий водій може зрозуміти, що заміна гальмівних колодків “hyundai-solaris” потрібна наступними знаками. Якщо на машині встановлений набір дискових сплавів разом із дисковими гальмами, то стан прокладок може бути зручно спостерігати через тріщини в дисках. Знос буде чітко видно. Ще один простий варіант. датчики або індикатори зносу. Вони електронні та механічні. Якщо встановлений електронний датчик, то відповідне світло освітлюється на панелі приладів.

Ви можете визначити знос прокладок на рівні гальмівної рідини. Якщо в системі немає витоків, а рівень рідини в резервуарі розширення впав, то це може бути викликано зносом прокладок. Поршневий удар через тонші прокладки збільшується, тому рівень падає.

Також побиття на кермі, коли гальмування покаже на зношених прокладках. Це відбувається через деформації прокладок або дисків. Якщо, прискорюючи до 80 кілометрів на годину і різке гальмування, машина піднімається вбік і відчуває побиття на гальмівних педалях, то вам потрібно замінити гальмівні прокладки та диски “hyundai-solaris”. Не соромтеся з цим.

Заміна гальмівних прокладок гальмівних механізмів задніх коліс Hyundai Solaris

Інструменти:

 • Гайковий ключ з рівномірним прямим 14 мм
 • Гайковий ключ обличчя 17 мм
 • Викрутка плоска
 • Перехресна викрутка середня
 • Викрутка
 • Молоток великий
 • Шпильковий джек
 • Підтримка стелажів
 • Зупиняється під колесами “взуття”
 • Плоскогубці
 • Кисть метал
 • Поршень

Деталі та витратні матеріали:

 • Задні колеса гальмівні колодки
 • Захисні обкладинки направляючих пальців
 • Передні та задні гальмівні колодки задніх коліс
 • Бар
 • Гальмівна рідина
 • гвинт

Ми проводимо заміну прокладок у випадку максимально допустимого зносу їхніх накладок. Прокладки також повинні бути замінені під час заміни диска (барабана) гальмівного механізму, жирних накладок або наявності глибоких борозни, тріщин і мікросхем на них, а також у випадку відшарування накладки з основи прокладок.

УВАГА:

Подушки гальмівних механізмів задніх коліс повинні бути замінені лише на комплект. усі чотири блоки гальмівних механізмів. Заміна прокладок лише одного механізму гальмування може призвести до від’їзду автомобілів на бік при гальмуванні.

Механізм гальмування дисків.

Встановіть анти.Легги зупинок (“взуття”) під передніми колесами.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Відкрутіть пухирку кріпильних гайок, підніміть задню частину автомобіля за допомогою гнізда, встановіть машину на надійні опори та вийміть колесо.

УВАГА:

Послабити і затягнути горіхи для кріплення колеса лише на машині, що стоїть на землі.

Вийміть нижній болт кріплення супорта на провідний палець, тримаючи направляючий палець клавішею “17”, і відведіть суппортер на бік, намагаючись не пошкодити гальмівний шланг і паркувальний гальмівний кабель.

Аналогічно, поверніть верхній болт кріплення супорта на направляючий палець.

Переміщуємо зовнішній та внутрішній гальмівний блок вздовж направляючих плит і видалимо їх.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Ми вставляємо викрутку в зазор між направляючими прокладками та тарілкою, і видавлюючи таріл.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Якщо вам потрібно замінити захисну кришку направляючого пальця, вийміть верхній і нижній направляючий палець із отвору направляючих прокладок і вийміть захисну кришку з отвору направляючого пальця.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Верхні та нижні направляючі пальці відрізняються один від одного. Для того, щоб вони розрізняли пальці, пофарбовані в різні кольори: верхній. жовтий, нижній. срібло.

Перед встановленням нових гальмівних прокладок необхідно максимально переміщувати поршень всередині циліндра, є два способи.

Перший шлях.

Ви можете використовувати гвинт і штангу з двосайкового гвинтового знятого, а також гайку відповідного розміру.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Поршень.​

Щоб пролити поршень у циліндр супорта, ми підтримуємо штангу гвинтового підтяжця на вистуках штангенциркуля і покладемо гайку в кінці гвинта, обертайте гайку за допомогою ключа за годинниковою стрілкою і в той же час натискаючи гвинт. Лоскота з силою тертя змусить поршень обертатися.

Другий метод.

Ми вставляємо плоскогубці в гнізда поршня і повертаємо їх, натискаючи на поршень.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Ми очищаємо частини механізму гальм від бруду та корозії, особливо сидіння направляючих гальмівних колодок.

Якщо захисні обкладинки пальців були розірвані, ми замінюємо їх новими.

Встановіть нові гальмівні прокладки та кріпляйте суппорт.

Крок.by.step Інструкції щодо заміни передніх прокладок

Давайте подивимось, як передні прокладки з вашими руками змінюються в гаражі за допомогою набору стандартних інструментів. Перші кроки. це колеса демонструють. Тоді вам потрібно вставити плоску викрутку з широкого леза у вікно в суппорт між колодкою та димом. Таким чином, гальмівні колодки розводяться, а поршень проливається в циліндр. Далі, ключ до 14 відкручує болти кріплення супорта до пальця. Потім суппорт видаляється з путівників. Відключення гальмівного шланга не потрібно. Штангенциркуль прив’язаний до весни. Далі вийміть зовнішню колоду з направляючого, таким же чином розтягуйте внутрішній блок. Podda з викруткою, візьміть направляючі таблички.

Далі вам слід встановити нові прокладки, але до цього потрібно максимально максимізувати поршень у циліндр. Ось як передні гальмівні колодки замінюються “hyundai-solaris”. Цю процедуру можна зробити своїми руками за годину.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка
заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка
заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка
заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Заміна передніх гальмівних прокладок на Solaris

Перш ніж замінити колодки, не буде зайвим перевірити кількість рідини в гальмівному баку. Якщо він знаходиться на максимальній позначці в гідравлічному приводному резервуарі, то накачайте трохи рідини шприцом. В іншому випадку, зі зрушенням гальмівного поршня, він закінчиться з танка.

Інструмент, який повинен буде замінити передні прокладки на Solaris: клавішу циліндра, рівномірні клавіші “в 10, 14, 17”, плоска викрутка, плоскогубці. Як змінити прокладки на Hyundai Solaris:

 • Підніміть машину та встановіть під це підставки. Заходи безпеки забороняють будь.яку роботу з машиною на основі Джека.
 • Ми демонтуємо переднє колесо.
 • Ми розміщуємо плоску викрутку між гальмівним диском і робочою поверхнею колодки і розбавляємо їх.
 • Труба гальмівного механізму відкручена ключем “на 10”.
 • Використовуючи ключ “на 14”.
 • Попередня операція проводиться та з верхньою.
 • Ми демонтуємо суппорт.
 • Ми натискаємо на зовнішній блок плоскою викруткою і виносимо уздовж напрямного.
 • Ми діємо аналогічно з внутрішнім блоком.
 • За допомогою викрутки вийміть пружинні пластини.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Демонтаж передніх прокладок на Hyundai Solaris завершено. Перед встановленням нових деталей Hyundai потрібно видалити забруднення з місць. Ви не можете використовувати бензин та дизельне паливо під час очищення. Кисть з твердою купою найкраще підходить.

Якщо гумові обкладинки направляючих супортерів розірвані, то також необхідно замінити їх новими. Палець знімається руками. Під час встановлення нових еластичних смуг важливо запам’ятати одну особливість. Направляючі пальці зверху та нижче. різні. Для того, щоб не плутати їх, вони малюються по.різному. Верхній палець жовтий, нижній. срібло. Це не буде зайвим, щоб змастити пальці спеціальною мастилом для супортів. Те саме можна зробити з пиляньами.

Прокладки встановлені у зворотному порядку. Доцільно змащувати направляючі місця для прокладок з мастилом високої температури, мідь найкраще підходить, але ви можете використовувати графіт. Перш ніж встановити суппорт, штовхаючи поршень до циліндра, поки він не зупиниться. Це можна зробити за допомогою розсувних ділянок. Намагайтеся не пошкодити гумовий черевик.

Ми повторюємо однакові дії для другого переднього колеса.

Більш детальна інформація про процедуру заміни передніх гальмівних колодок на Solaris може бути у відео нижче:

Задні колодки

Спочатку вам потрібно зняти заднє колесо і ключ до 14, відкрутіть болт кріплення супорта на палець. Ця ж операція проводиться з другим болтом. Штангенциркуль акуратно видаляється зі своїх путівників, намагаючись не пошкодити гальмівний шланг та кабель ручного руху. Викрутка акуратно змикає блок по плитах і вийміть зовнішній блок, а потім внутрішній. Далі, викрутка встановлена ​​у утвореному зазорі між направляючими прокладками та тарілкою. Натиснувши тарілку, вона видаляється з направляючого. Перш ніж встановити нові прокладки, слід потонути поршень у циліндрі. Це можна зробити за допомогою імпровізованих інструментів.

Коли прокладки демонтують, вам не потрібно натискати на педаль гальма. Поршень може повністю вийти з гальмівного циліндра. Ось як задні гальмівні колодки замінюються “hyundai-solaris”. Позаду, як передня, встановлюється механізм гальмування диска.

Заміна прокладок Hyundai Solaris: спереду та ззаду

Заміна гальмівних прокладок повинна здійснюватися, коли прокладки приходять до зношеного стану, коли існує тендітне з’єднання підкладки з основою, а також при склеєних поверхнях і чіпсах.

Перед першими діями щодо заміни гальмівних прокладок, не забудьте перевірити рівень рідини гальмівного бака. Якщо він майже досягне верхньої позначки, то його потрібно трохи накачати.

Необхідні інструменти

Щоб замінити прокладки, вам знадобиться:

 • Джейм
 • Підтримка коліс (антитергентне взуття)
 • Набір ключів
 • Набір головок
 • Пастигі
 • Набори передніх і задніх гальм

Заміна передніх гальмівних прокладок

 • Перш за все, вам потрібно покласти машину на паркувальне гальмо, а потім встановити опозиції анти.катедралу.
 • Тепер вам потрібно трохи послабити підтягування горіхів.
 • Далі, варто підняти та встановити опори під задні костяни.
 • На наступному кроці поверніть болти кріплення кронштейна, тримаючи пальці спеціальним ключем від повороту.
 • На гальмівному супорті необхідно зняти рухомий кронштейн.
 • Далі візьміть підвіску кронштейна на дроті або мотузку до запасних частин передньої підвіски. Проводячи цю роботу, зверніть увагу на стан гальмівного шланга, важливо, щоб він не крутився і не розтягується багато.
 • Тепер обережно видаліть зовнішні та внутрішні гальмівні прокладки за допомогою направлення.
 • Перевірте умову захисних обкладинок, їх гума не повинна пошкодити.
 • Натисніть поршень за допомогою плоскогубців. Дотримуйтесь максимальної обережності, щоб не пошкодити поршневе завантаження.
 • Встановіть тарілки у зворотному порядку. Доцільно змащувати пальці пальців супорта спеціальним анаеробним різаком нитків, щоб уникнути самостійних болтів.
 • З певною частотою натисніть педаль гальма кілька разів, щоб видалити зазори в механізмі гальмування.
 • Встановіть колесо назад. За тим самим принципом, щоб замінити колодки іншого колеса.

Заміна задніх гальмівних прокладок

Не забудьте перевірити маркування гальмівних колодків, щоб придбати нові з однаковим маркуванням. Заміна гальмівних прокладок повинна бути повним набором. 4шт.

Під час заміни прокладки перевірте стан гумових захисних обкладинки пальців при заміні прокладок. Крім того, варто перевірити простоту руху суппорт відносно направляючих гальмівних майданчиків.

Якщо це важко перемішати, то вам потрібно змастити суппорт із послідовним направляючим пальцем мастила.

Щоб замінити прокладки механізму гальмівного гальма заднього колеса, дотримуйтесь наступного:

 • Автомобіль, покладений на передачу. Якщо у вас є кулемет, тоді передайте в положення P. Встановіть взуття для передніх коліс проти.Detergent.
 • Підніміть задню частину автомобіля для підтримки. Оберніть кріпильні болти і вийміть колесо.
 • Оберніть верхні та нижні болти направляючих пальців суппорт, утримуючи пальці від повернення другого ключа.
 • Вийміть рухомий кронштейн з диска, але не відключіть гальмівний шланг.
 • Вийміть внутрішні та зовнішні прокладки з направляючого.
 • Після викрутки та вийміть утримуючі пластини верхніх та нижніх направляючих прокладок.
 • Натисніть поршень за допомогою плоскогубців. Дотримуйтесь максимальної обережності, щоб не пошкодити поршневе завантаження.
 • Встановіть тарілки у зворотному порядку. Доцільно змащувати пальці пальців супорта спеціальним анаеробним різаком нитків, щоб уникнути самостійних болтів.
 • З певною частотою натисніть педаль гальма кілька разів, щоб видалити зазори в механізмі гальмування.
 • Встановіть колесо назад. За тим самим принципом, щоб замінити колодки іншого колеса.
 • Перевірте рівень гальмівної рідини. При необхідності додайте його.

Ціни на сто

У середній парі для гальмних гальм і від 1000 для пари барабанних прокладок. Ціни більш ніж демократичні, а робота виконується професійною механікою автомобілів, яка враховує всі тонкощі та нюанси заміни гальмівних колодок на “hyundai-solaris”. Ціна також включає в себе очищення супорти або барабанів, змащення путівників, перевірка системи.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Задні колодки

Спочатку вам потрібно зняти заднє колесо і ключ до 14, відкрутіть болт кріплення супорта на палець. Ця ж операція проводиться з другим болтом. Штангенциркуль акуратно видаляється зі своїх путівників, намагаючись не пошкодити гальмівний шланг та кабель ручного руху. Викрутка акуратно змикає блок по плитах і вийміть зовнішній блок, а потім внутрішній. Далі, викрутка встановлена ​​у утвореному зазорі між направляючими прокладками та тарілкою. Натиснувши тарілку, вона видаляється з направляючого. Перш ніж встановити нові прокладки, слід потонути поршень у циліндрі. Це можна зробити за допомогою імпровізованих інструментів.

Коли прокладки демонтують, вам не потрібно натискати на педаль гальма. Поршень може повністю вийти з гальмівного циліндра. Ось як задні гальмівні колодки замінюються “hyundai-solaris”. Позаду, як передня, встановлюється механізм гальмування диска.

Заміна прокладок Hyundai Solaris: спереду та ззаду

Заміна гальмівних прокладок повинна здійснюватися, коли прокладки приходять до зношеного стану, коли існує тендітне з’єднання підкладки з основою, а також при склеєних поверхнях і чіпсах.

Перед першими діями щодо заміни гальмівних прокладок, не забудьте перевірити рівень рідини гальмівного бака. Якщо він майже досягне верхньої позначки, то його потрібно трохи накачати.

Необхідні інструменти

Щоб замінити прокладки, вам знадобиться:

 • Джейм
 • Підтримка коліс (антитергентне взуття)
 • Набір ключів
 • Набір головок
 • Пастигі
 • Набори передніх і задніх гальм

Заміна передніх гальмівних прокладок

 • Перш за все, вам потрібно покласти машину на паркувальне гальмо, а потім встановити опозиції анти.катедралу.
 • Тепер вам потрібно трохи послабити підтягування горіхів.
 • Далі, варто підняти та встановити опори під задні костяни.
 • На наступному кроці поверніть болти кріплення кронштейна, тримаючи пальці спеціальним ключем від повороту.
 • На гальмівному супорті необхідно зняти рухомий кронштейн.
 • Далі візьміть підвіску кронштейна на дроті або мотузку до запасних частин передньої підвіски. Проводячи цю роботу, зверніть увагу на стан гальмівного шланга, важливо, щоб він не крутився і не розтягується багато.
 • Тепер обережно видаліть зовнішні та внутрішні гальмівні прокладки за допомогою направлення.
 • Перевірте умову захисних обкладинок, їх гума не повинна пошкодити.
 • Натисніть поршень за допомогою плоскогубців. Дотримуйтесь максимальної обережності, щоб не пошкодити поршневе завантаження.
 • Встановіть тарілки у зворотному порядку. Доцільно змащувати пальці пальців супорта спеціальним анаеробним різаком нитків, щоб уникнути самостійних болтів.
 • З певною частотою натисніть педаль гальма кілька разів, щоб видалити зазори в механізмі гальмування.
 • Встановіть колесо назад. За тим самим принципом, щоб замінити колодки іншого колеса.

Заміна задніх гальмівних прокладок

Не забудьте перевірити маркування гальмівних колодків, щоб придбати нові з однаковим маркуванням. Заміна гальмівних прокладок повинна бути повним набором. 4шт.

Під час заміни прокладки перевірте стан гумових захисних обкладинки пальців при заміні прокладок. Крім того, варто перевірити простоту руху суппорт відносно направляючих гальмівних майданчиків.

Якщо це важко перемішати, то вам потрібно змастити суппорт із послідовним направляючим пальцем мастила.

Щоб замінити прокладки механізму гальмівного гальма заднього колеса, дотримуйтесь наступного:

 • Автомобіль, покладений на передачу. Якщо у вас є кулемет, тоді передайте в положення P. Встановіть взуття для передніх коліс проти.Detergent.
 • Підніміть задню частину автомобіля для підтримки. Оберніть кріпильні болти і вийміть колесо.
 • Оберніть верхні та нижні болти направляючих пальців суппорт, утримуючи пальці від повернення другого ключа.
 • Вийміть рухомий кронштейн з диска, але не відключіть гальмівний шланг.
 • Вийміть внутрішні та зовнішні прокладки з направляючого.
 • Після викрутки та вийміть утримуючі пластини верхніх та нижніх направляючих прокладок.
 • Натисніть поршень за допомогою плоскогубців. Дотримуйтесь максимальної обережності, щоб не пошкодити поршневе завантаження.
 • Встановіть тарілки у зворотному порядку. Доцільно змащувати пальці пальців супорта спеціальним анаеробним різаком нитків, щоб уникнути самостійних болтів.
 • З певною частотою натисніть педаль гальма кілька разів, щоб видалити зазори в механізмі гальмування.
 • Встановіть колесо назад. За тим самим принципом, щоб замінити колодки іншого колеса.
 • Перевірте рівень гальмівної рідини. При необхідності додайте його.

Ціни на сто

У середній парі для гальмних гальм і від 1000 для пари барабанних прокладок. Ціни більш ніж демократичні, а робота виконується професійною механікою автомобілів, яка враховує всі тонкощі та нюанси заміни гальмівних колодок на “hyundai-solaris”. Ціна також включає в себе очищення супорти або барабанів, змащення путівників, перевірка системи.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Як змінити задні прокладки для Hyundai Solaris?

Щоб замінити задні прокладки Hyundai Solaris, вам потрібно використовувати належний набір головки та плоску викрутку. На підготовчій стадії, і, перш за все, вам потрібно буде викачати рідину з гідравлічного бака, щоб видалити диск. Для початку вийміть нижній направляючий, верхній, а потім відповідно до інструкцій:

 • Видаліть гальмівний диск і суппортер.
 • Ми видаляємо зношений блок і встановлюємо новий на його місці (аналогічно для решти коліс).
 • У разі труднощів з одяганням прокладки вам потрібно буде притиснути гальмівний диск між накладками викрутки.

Після того, як проводиться подія для заміни гальмівних майданчиків, більшість фахівців наполягають на тому, щоб мінімум перших тисяч км був дуже обережно. Не прискорюйте до 180 км/год, а потім різко уповільнюйте або введіть дрейф на вигині.

Подушки поступово будуть потерти на диски з точним використанням. Ресурс будь-яких прокладок знаходиться в діапазоні 40-60 тисяч км, а заміна задніх прокладок Hyundai Solaris схожа на передню частину. Через те, що вони менше піддаються завантаженню, їх ресурс становить до 80 тис. Км.

Гальмівні колодки, як гальмівні диски. це типові витратні матеріали, які неодноразово змінюються під час роботи автомобіля. Що саме вибрати. ваше право, але все ще немає оптимального рішення, що краще поставити. жорсткі прокладки, які повільно зношуються, стираючи диск або м’яку, яка буде стерта, одягаючи щадний гальмівний диск. Матеріальні витрати, як правило, однакові. що часта заміна м’яких прокладок, що є рідкісною, але дорогою заміною гальмівних дисків.

Список сумісних гальмівних прокладок для іноземних автомобілів в Іжевську було зібрано на основі досвіду власників машин Hyundai Solaris/Accent IV.

Колодки задние дисковые:

 • – Оригінальний MOBIS [Дилерування для (Стаття 58302-1RA30);
 • – Сангсін гальмо SP1239 [Звичайні, два канавки пилу замість одного] (Стаття SP1239);
 • – Сангсін гальмо SP1401 [Звичайний] (Стаття SP1401);
 • – Сангсін гальмо gp1401 [звичайний] (стаття Gp1401);
 • – Сангсін гальмо HP1401 (Premium] (Стаття HP1401);
 • – Сангсін гальмо ESD8067 [Звичайний] (Стаття ESD8067);
 • – Hankook Frixa FPH26R [звичайний] (Стаття FPH26R);
 • – Hankook Frixa FPH17R [звичайний, однаковий FPH26R] (стаття FPH17R);
 • – Hankook Frixa S1H26R [Premium Polvort/Kevlar] (стаття Frixa S1H26R);
 • – TRW GDB 3494 (Стаття GDB3494);
 • – TextAr 2533701 (Стаття 2533701);
 • – Ferodo FDB 4387 (Стаття FDB4387);
 • – їв 13.0460-5786.2 (Стаття 13046057862);
 • – HSB HP0046 (Стаття HP0046);
 • – NIBK (JNBK Corp) PN0538 (Стаття PN0538);
 • -Yes-q esd8067 (стаття ESD8067).