Заміна переднього підшипника Chevrolet Lanos

вибір підшипника

До вибору підшипника варто ставитися серйозно оскільки це може вплинути на рух і безпеку. Тому, вибирати деталь коштує, в першу чергу, за якістю, а тільки потім орієнтуватися по ціновій політиці.

оригінал

оригінальний каталожний номер підшипника GM для автомобілів Lanos. Середня за штуку.

переднього, підшипника, chevrolet, lanos

процес заміни

Незважаючи на всю важливість підшипника Chevrolet Lanos, замінити його може будь-який водій, впевнений в своїх силах. Для цього знадобиться озброїтися деякими інструментами:

 • молоток;
 • борідок;
 • знімач стопорних кілець;
 • знімач підшипників (або прес);
 • ключі.

Заміна переднього підшипника Chevrolet Lanos

Ступичний підшипник одна з тих деталей Chevrolet Lanos, за якими варто стежити, щоб раптова поломка не привела до вимушеного ремонту, який вимагає вкладення значної суми грошових коштів.

аналоги

Крім оригінального виробу існує ряд аналогів, які можна застосовувати для установки на Chevrolet Lanos. Розглянемо, таблицю з прикладами каталожних номерів, виробників і цін:

Найменування виробника Артикул Вартість в рублях
Zaz 1102-3103020-04 2500
Master-sport 663-SET-MS 1000
Shafer SH153.15 1000
Rider RD.34155314 1000
Profit 2501-0663 1000
Finwhale HB311 1000
NK 753611 1200
PFI PW34640037CS 1000
Febest DAC34640037 1200
Nipparts J4700910 1200
Meyle 100 407 0031 1500
Febi 03270 1200
SWAG 40 90 3270 1200
Optimal 201040 1200
Mapco 26802 1500
Stellox 40-30188-SX 1500
Torque DAC 34640037 1500
Fenox WKB40152 1500
DAEWOO 90279331 1500
SNR R153.14 1500
Ruville 5314 1 600
LYNXauto WB-1411 1 600
Ruville 9000 2500
Febi 31690 3500
 • забруднення;
 • неправильна мастило;
 • корозія;
 • механічні пошкодження;
 • занадто великий (маленький) зазор в підшипнику;
 • температурний вплив.

У цьому списку представлені лише основні причини, однак є й інші. Найчастіше міняти підшипник на передній маточині доводиться з вини недосвідчених працівників сервісу, заводського дефекту або недбалої їзди.

діагностика несправності

Профілактична перевірка деталей під час заміни гальмівних колодок і технічних оглядів допоможе уникнути несподіванок на дорозі.

У ряді випадків діагностика потрібно в терміновому порядку. До них відносяться:

 • шуми при обертанні (гуркіт, свист, стукіт, гул);
 • нерівномірний хід.

Остання ознака може бути викликаний вібраціями або порушеннями в роботі декількох деталей авто, тому вимагає огляду фахівцем.

Замінити підшипник маточини на Chevrolet Lanos досить просто, для цього буде потрібно інструментарій, час і знання конструкції транспортного засобу.

Заміна ступичні підшипників

 • Випрессовиваемие маточину з поворотного кулака. Це можна зробити або спеціальним знімачем, або за допомогою гідропреса. Ідеально підходить знімач для обслуговування ходової Москвича. Приклад на фото нижче.

Як відомо, між головкою знімача і шліцьовим отвором для ШРУСа потрібно встановити якусь проставку. У ролі проставки можна використовувати патрон від дрилі.

 • Передня маточина ЗАЗ Lanos нерідко виходить з поворотного кулака разом зі внутрішньої обоймою підшипника. Не варто дивуватися, якщо старий підшипник розпадеться. В цьому випадку потрібно просто зняти внутрішню обойму. Для цього найкраще використовувати знімач.
 • Знімаємо стопорні кільця, які фіксують підшипник в посадковому місці на поворотному кулаці. Потрібен буде спеціальний знімач для стопорних кілець. В даному випадку потрібен знімач, який працює на стиск.

Полегшити процес від’єднання стопорних кілець підшипника допоможе чистка посадкового місці підшипника. Перед тим, як виймати стопорних кілець потрібно просто залити поверхні проникаючої мастилом.

 • Випрессовиваемие ступичний підшипник. Для цього рекомендується використовувати спеціальний знімач. Приклад знімача на фото нижче. Додатково для вилучення ступичні підшипників добре підходить Гідропрес. Якщо в наявності немає ні знімача, ні преса, доведеться вибивати підшипник оправкой відповідного діаметру.
 • Запресовувати новий підшипник в поворотний кулак, попередньо змастивши контактні поверхні спеціальним термостійким засобом.

Вкрай бажано перед установкою нового підшипника маточини ZAZ Lanos перевірити посадочні поверхні на ступиці і поворотному кулаці. Посадочні місця підшипника не повинні мати слідів зносу. Якщо посадка під підшипник зношена, слід поміняти маточину і поворотний кулак!

 • Збираємо вузол в зворотній послідовності.
 • Міняємо ступичний підшипник на протилежному боці.
 • Робимо пробний заїзд і оцінюємо якість роботи ходової.

Заміна підшипника передньої маточини Lanos

плавність ходу ZAZ Lanos і свобода пересування накатом залежать від технічного стану ступичні підшипників, особливо на передній осі. Офіційний термін служби підшипників на передніх маточинах складає 120 000. 150 000 (км) пробігу. Але з урахуванням низької якості вітчизняних доріг ступичні підшипники відпрацьовують в середньому 50 000. 70 000 (км) пробігу.

Артикул передніх ступичні підшипників ЗАЗ Lanos: 94535247 (Маточина під колеса 13 “), 94535254 (Маточина під колеса 14 “), H10020BTA (Комплект підшипник стопорні кільця, маточина під колеса 14 “).

Артикул стопорних кілець для ступичні підшипників: 94535121 (Маточина під колеса 13 “), 94535122 (Маточина під колеса 14 “).

Симптоми зносу передніх ступичні підшипників DAEWOO Lanos:

 • Погане рух накатом
 • нагрівання маточини
 • З’явився сторонній шум в районі передніх коліс

Знос ступичні підшипників небезпечний тим, що якийсь із підшипників може заклинити на повному ходу. У подібних випадках вириває поворотний кулак.

Якщо ступичні підшипники вже пройшли після попередньої заміни 50 000 (км) пробігу, водій повинен регулярно контролювати техстан підшипникових вузлів. При слабкому накаті передніх коліс, а також при нагріванні маточин до високої температури, потрібно якомога швидше здійснити заміну передніх ступичні підшипників.

Демонтаж поворотного кулака в зборі з амортизатором DAEWOO Lanos

 • Послаблюємо затяжку колісних болтів. Як і у випадку зі ступичні гайкою, це потрібно зробити поки автомобіль всіма колесами стоїть на землі. Якщо гайки відразу не послабити, то в подальшому доведеться утримувати колесо від провертання, щоб викрутити кріплення.
 • Піднімаємо домкратом перед авто і знімаємо колесо.
 • від’єднуємо гальмівний супорт. Він тримається на 2 болтах. Головки б олтов під шестигранник на 10. Якщо супорт не знімається, доведеться розтиснути гальмівні колодки.

Зверніть увагу, супорт ЗАЗ Lanos ні в якому разі не повинен висіти на гальмівному шлангу ! Під вагою гальмівного супорта шланг почне розтягуватися, що призведе до появи мікропошкодження, які дуже швидко начитають текти. Супорт зазвичай підв’язують дротом до підвіски.

 • знімаємо гальмівний диск. Він тримається на потаємному гвинтик. Головка гвинтика під хрестову викрутку. Якщо гвинтик НЕ відкручується, то вставляємо в нього ударну викрутку і з середньою силою один раз пристукивают кріплення. Цей прийом дозволяє зірвати гвинтик з місця.

Замена переднего ступичного подшипника(Sens-Lanos)

 • від’єднуємо кульову опору від поворотного кулака. Палець кульовий фіксується на поворотному кулаці гайкою під ключ на 17. Щоб розімкнути з’єднання, рекомендується ломом притиснути важіль вниз. Але можна скористатися і знімачем.
 • від’єднуємо накінечник рульової тяги від поворотного кулака DAEWOO Lanos. Наконечник фіксується гайкою. Щоб розімкнути з’єднання, рекомендується використовувати знімач. Бити молотком по наконечнику або відгинати його неприпустимо! Наконечник накручується на рульову тягу, яка в свою чергу є складовою частиною рульової рейки. Цей вузол легко пошкодити, докладаючи до нього грубу силу.
 • Викручуємо гайки амортизаційної стійки.
 • Розмикаємо з’єднання маточини і зовнішнього ШРУСа. Потрібно просто висмикнути маточину, щоб вона вийшла із зачеплення з валом.

Демонтуємо поворотний кулак разом з амортизаційної стійкою.

Як замінити ступичні підшипники на передніх колесах ЗАЗ Lanos

При заміні передніх ступичні підшипників на даному авто проблем зазвичай не виникає. Єдине ускладнення полягає у від’єднанні маточин. Передня підвіска DAEWOO Lanos влаштована таким чином, що поворотний кулак є одним цілим з переднім амортизатором. Щоб безпечно і якісно випрессовать маточину з поворотного кулака, доведеться демонтувати всю амортизаційну стійку.

додаткова інформація

При заміні ступичні підшипників ЗАЗ Lanos з’являється можливість здійснити сервіс та багатьох інших компонентів ходової, а також підвіски:

 • передніх амортизаторів
 • Дисків і гальмівних колодок
 • кульових опор
 • Наконечників рульових тяг

Додатково з’являється можливість здійснити заміну зовнішніх ШРУСов. У блозі по ремонту DAEWOO Lanos є детальний огляд на тему заміни зовнішніх ШРУСов.

Робота по заміні ступичні підшипників має середній рівень складності. При наявності всього необхідного інструменту процес заміни підшипників на передніх ступицах не займе багато часу і сил.

Заміна передніх ступичні підшипників дає можливість істотно полегшити рух накатом. Хороший накат. запорука помірного витрати палива! Нові ступичні підшипники підвищують надійність роботи ходової і роблять пересування по дорозі більш безпечним.

Заміна підшипника на Chevrolet Lanos. Chevrolet Lanos. заміна підшипника передньої маточини (Chevrolet Lanos)

конструкція підшипника

Підшипник передньої ступиці складається з двох роликових сепараторів (внутрішнього і зовнішнього), які встановлюються в парі.

Важливу роль в конструкції даного виробу грають саме ролики. Вони зумовлюють «м’яке» тертя колеса об вісь. Докладна стаття про заміну переднього підшипника на Renault Logan, артикули і оригінальні номери підшипники з ABS і без ABS, відео, розміри. У процесі тертя на ролики впливає механічна сила і при цьому виділяється великий обсяг теплової енергії (ролики нагріваються до гранично високих температур понад 200 градусів). Не кожен метал здатний витримувати такі температури, тому ролики для маточини виготовляються зі спеціальної надміцної легованої сталі. Більш детальну інформацію про процес виготовлення можна знайти в інтернеті. Якщо експлуатація сепаратора з роликами відбувається в сухому вигляді, то вони нагріваються до граничних температур і незабаром руйнуються (розсипаються). Для зниження ефекту тертя і відведення виділяється теплової енергії використовуються спеціальні мастильні матеріали.

Використовуйте для механізмів ковзання тільки спеціальні мастила, які розраховані на нормальну роботу при високих температурах.

Самим поширеною мастилом є Литол-24, яка витримує температури понад 180 градусів. Не можна змащувати виріб мастилом Солідол, так як вона витримує температури не вище 100 градусів.

Заміна підшипника передньої маточини Lanos

Кому це відео було корисно і ви вважаєте що цим варіантом бути, поділися нею з іншими людьми! хто хоче.

Конструкція маточини шевіков

Для того щоб зрозуміти призначення колісного підшипника, потрібно дізнатися що таке маточина. Отже, це конструктивний елемент автомобіля, що з’єднує вал з колесом. Два конічних підшипника несуть відповідальність за роботу маточини, іншими словами обертання її на валу. Головною особливістю маточини є можливість регулювання зазору або так званого вільного ходу. Але з плином часу при експлуатації автомобіля механізми ковзання мають здатність до стирання і цей зазор зростає. Потім це відбивається на колесах, вони починають коливатися на осі. що призводить до їх перекосу і стирання гуми. Заміна вичавного підшипника на ВАЗ 2101-ВАЗ 2107. Для усунення препядствия потрібна підміна підшипника переднього колеса.

Заміна переднього підшипника (Sens-Lanos)

Z534726278676. на розвиток канала.Замена підшипників за 15 хвилин.

Коли проводити заміну?

Існує дві причини, які вказують на те, що потрібна заміна механізму ковзання передньої конструкції автомобіля Niva Chevrolet:

 • стукіт і підвищений люфт переднього колеса виявляється у вигляді стирання гуми;
 • гул або скрегіт в передній частині.

Замена ступичного подшипника шевроле ланос. Замена подшипника Chevrolet Lanos

Для більш детальної діагностики несправностей необхідно розібрати механізм і перевірити справність всіх деталей. Проведемо заміну сепараторів переднього колеса своїми руками.

Заміна підшипника На Ланосі

Підшипник передньої ступиці ВАЗ 2121 Chevrolet: призначення, конструкція підміна

Плавне обертання коліс на автомобілі обгрунтовано наявністю підшипників. Далі з двох сторін підшипника виймаємо при на Lanos а заміна всіх з / ч вже в. Ці підшипники іменуються ступичні і встановлюються як на передні колеса, так і на задні. Вони створені для зниження такого явища, як тертя. При їх зносі відбувається перекіс коліс, що в кінцевому підсумку відбивається у вигляді стирання гуми. Але якщо підшипник розсипається під час руху транспортного засобу, то відбувається заклинювання колеса. Тому принципово приділити увагу Цей пристрій на автомобілі Niva Chevrolet, тому що джип в більшості випадків експлуатується в екстремальних умовах з великими навантаженнями на підвіску. Потрібно вчасно проводити їх заміну та профілактичні заходи. Заміна підшипника передньої маточини на славуті. заз 1103. Розглянемо ретельно фронтальні ступичні підшипники, їх механізм роботи, конструкцію і порядок дій при заміні.

Запасна ручка передніх дверей для автозапчастин для Chevrolet Lanos

Крім змінною ручки передніх дверей для автозапчастин для Chevrolet Lanos, ми могли б поставити більш автозапчастин, крім лампи для інших моделей автомобілів

Крім запасної частини для автоматичної зовнішньої ручки для Hyundai Sonata ‘1995 ‘1998

Ми пропонуємо різні запчастини в основному корейських і японських моделей.

Для моделей Hyundi: Accent, Elantra, Sonata, Atos, Tucson, Santa Fe, Starex / Grand Starex / h2, Getz,

h200 / SHENZORE, HB20, I10 / I20 / I30 / I40 / IX25

Для моделей Kia: Bongo / Frontier, Cerato, Picanto, Optima / k4 / k5, RIO, Sportage, Sorento, CEED,

Для моделей Chevy / DAEWOO: Aveo / kalos, Cielo / Nexia / Leganza, Cruze, Lanos. Matiz / Spark, Sail Corsa, Captiva, Espero, Malibu, Nubira / Lacetti

Для моделей Toyota: Hilux / Vigo, Land Cruiser, Camry, Corolla, Yaris, Prado, Rav4, Hiace, Innova, Vios, Highlander,

Для моделей Honda: Accord, City, CIVIC, CRV, FIT, JADE, ODYSSEY, SPIRIOR,

Для моделей Nissan: March, Patrol, Qashqai, Sunny, Sylphy, Teana, Tiida

Для Suzuki Моделі: Alto, ST90, Swift, Wangon R

Заміна підшипника передньої маточини Chevrolet Lanos / ЗАЗ Шанс (Chevrolet Lanos, ZAZ CHANCE, Сенс)

З розмов в інтернеті: Деякі користувачі відзначили що підшипник передньої маточини від ВАЗ 2108 добре підходить на Lanos (Шанс).

гарна якість 13045190 підшипник переднього колеса для запасних частин DAEWOO Lanos автоматичних

І ніколи не припиняйте прагнути до більш високої мети і світлого майбутнього.

Ми, компанія Jinhua City Liubei Auto Parts Co.; Ltd.

Jinhua City Liubei Auto Parts Co., Ltd., розташована в місті Цзіньхуа, провінція Чжецзян. Має склад площею 3000 квадратних метрів і дві філії. Ми є професійним виробником і експортером, які займаються проектуванням, розробкою та виробництвом автозапчастини, особливо деталі для мінівенів і міні-вантажівок, включаючи, крім іншого, такі китайські бренди:

DFM, CHANA, WULING, HAFEI, CHANGHE, SUZUKI, FAW, Chery, XIALI, LAFAN, ZOTYE, BYD, GREAT WALL.

Ми можемо поставити широкий асортимент продукції для задоволення постійно мінливих ринкових вимог по всьому світу.

Ми докладаємо великих зусиль для досягнення безпрограшної ситуації і щиро вітаємо вас приєднатися до нас.

LIUBEI досягне більшого успіху з вашою підтримкою.

вижимний підшипник зчеплення DAEWOO lanos nubira автомобільний ступичний підшипник

автоматичний підшипник в основному використовується в мотоциклах, електричних велосипедах, електродвигунах (скутерах), електроінструментах, вентиляторах. Спортивний інвентар, пральні машини, пиловловлювачі, вентилятори, текстильні машини, бігові машини (бігові доріжки), побутова техніка, водяні насоси, сільськогосподарські машини, прецизійні машини і т. Д.

Якщо ви зацікавлені в наших продуктах і компанії, зв’яжіться з нами, використовуючи наступну інформацію.

Автоматичний вижимний підшипник зчеплення і його вузол є важливими частинами автомобільної трансмісії. Його основна функція. здійснювати осьове переміщення за допомогою підшипника, щоб реалізувати з’єднання і роз’єднання між автомобільний двигун і система водіння, і в результаті автомобілі можуть плавно запускатися, перемикати передачі і останавліваться.Етот тип підшипників відрізняється самосмазка, низьким рівнем вібрації, плавним розчеплення та тривалим терміном служби.

Наші підшипники зчеплення виготовлені з якісного матеріалу і відповідають стандарту JB / T5312-2001. Ми можемо поставити сотні моделей:

Європейська серія автомобілів: Volkswagen BENZ BMW Volvo AUDI Opel PEUGEOT CITROEN Fiat RENAULT IVECO

Японська серія автомобілів: Honda TOYOTA NISSAN MAZDA MITSUBISHI SUZUKI

4.Амеріканская серія автомобілів: GM BUICK Chevrolet CHRYSLER

Китайська серія автомобілів: Chery Geely Jianghuai Hafei Great Wall Changan BYD QingLing і т. Д.

Chevrolet Lanos. заміна підшипника передньої маточини (Chevrolet Lanos)

Завдаючи ударів молотком по зубилу, зрушуємо кільце підшипника на ступиці. В утворену щілину вставляємо дві монтажні лопатки і спресовують кільце підшипника.

При необхідності забоіни на ступиці зачищаємо надфілем. Очищаємо і змащуємо отвір поворотного кулака під підшипник. Після запресовування підшипника встановлюємо на місце стопорне кільце. Встановлюємо маточину в отвір підшипника і знімачі запресовувати її, спираючись з внутрішньої сторони поворотного кулака болтом через шайбу на внутрішнє кільце підшипника. Подальшу збірку проводимо в зворотній послідовності.

Затягуємо гайку підшипника запропонованим моментом і обов’язково стопор замятием буртика. Підшипник передньої ступиці Lanos.

Перша, це недорогі, але досить стерпні за якістю підшипники для покупців, чий бюджет не витягує придбання підшипників, перерахованих у другій групі. Недорогі варіанти підшипників: Дорогі варіанти: Знімаємо передню амортизаційну стійку з автомобіля.

Заміна переднього підшипника Chevrolet Lanos

Порядок зняття стійки детально описаний в підшипник передньої маточини Chevrolet Lanos 2007 Заміна верхньої опори передньої амортизаційної стійки на автомобілях DAEWOO Lanos, DAEWOO Nexia, DAEWOO Sens, Chevrolet Lanos робимо все в такому ж порядку, тільки не чіпаємо підвідний гайку верхньої опори до штоку амортизаційної стійки.

Замена подшипника передней ступицы Daewoo Lanos ZAZ Lanos

Думаю, немає, необхідності повторюватися. Вибиваємо маточини з поворотного кулака фото 2 і 3. Звичайне справи, якщо маточини вилітає разом з внутрішньої обоймою підшипника, але це не біда, читаємо.

Підшипник передньої ступиці для Chevrolet Lanos 2004-2010

Відкручуємо кріпильний гвинт гальмівного диска до маточини І знімаємо диск.

Якщо він диск не хоче по доброму, то відокремлюємо гальмівний диск від маточини за допомогою молотка Знімаємо стопорне кільце Встановлюємо знімач в лещата і випрессовием підшипник з поворотного кулака фото 7 і 8.

Комплект для ВАЗ. Самари. Код 10 Склад той же, гайка відрізняється по висоті від гайки Ланоса, завальцевать не вийде.

Тут починається найцікавіше. Згадалося, що передній ступичний від “Самар” ставилося на зад го Москвича. А підвіска го Москвича здерта з Simca-Chrysler Зараз за цим кодом суцільний китай!

Стопорні кольцашайба маточини і гайка купуються окремо, в разі потреби. Цей підшипник може поставлятися під кодами:

Заміна підшипника передньої маточини на автомобілі Chevrolet Lanos, DAEWOO Lanos, DAEWOO Nexia, DAEWOO Sens

Чому Ви повинні прочитати цю статтю? Причина перша. Ви щасливий власник автомобіля DAEWOO Lanos або DAEWOO Nexia. Причина номер два. підшипник передньої маточини на Вашій машині загудів або застукав. Третя причина. є бажання замінити підшипник самостійно, але Ви не знаєте, як зробити роботу правильно. І четверта причина для початку читання, але не менш вагома, ніж перші три. прочитати заради цікавості, так як часу це багато у Вас не займе, а щось корисне / цікаве для себе знайти зможете. По-моєму, причин не пройти повз вже досить;). Тому прошу

Перелік інструменту, необхідного для заміни підшипника передньої маточини автомобілів Chevrolet Lanos, DAEWOO Lanos, DAEWOO Nexia, DAEWOO Сенс і ЗАЗ Шанс: набір торцевих і комбінованих / накидних ключів на 12, 13, 19, 27, 30, 32, молоток, хрестова викрутка, зубило, шестигранник на 10, знімач кульових опор і рульових наконечників, слюсарні лещата, пристосування для випрессовкі і монтажу підшипника (він же знімач ступичні підшипників передніх і задніх коліс автомобілів ВАЗ 2108-2115), щипці для роботи зі стопорними кільцями.

Запчастини. Номер підшипника передньої маточини для автомобілів Chevrolet Lanos, DAEWOO Lanos, DAEWOO Nexia з двигуном 1.5 і DAEWOO Sens з двигуном 1.3 і 1.4. 94535247. Так само, не секрет, що на передні стійки Ланоса, Nexia і Сенсу підходять підшипники передніх стійок від ВАЗ 2108-2115. Тому, підбір і пошук підшипників можна проводити, використовуючи каталожні номери 2108-3103020-01 і 2108-3103020-02.

Список, так би мовити, рекомендованих до покупки і установки підшипників я розділив на дві групи. Перша, це недорогі, але досить стерпні за якістю підшипники для покупців, чий бюджет не витягує придбання підшипників, перерахованих у другій групі.

Недорогі варіанти підшипників: CX (Польща), Самара ГПЗ-4 (Росія), HARP (Харків ГПЗ-8).

Дорогі варіанти: FAG (германію-словаччина) або Ruville (той же підшипник від FAG тільки в іншій упаковці), VPZ (Вологда ГПЗ-23) і NSK (Японія).

Покрокова інструкція-фотозвіт по заміні підшипника передньої маточини автомобілів Chevrolet Lanos, DAEWOO Lanos, DAEWOO Nexia, DAEWOO Сенс і ЗАЗ Шанс:

Знімаємо передню амортизаційну стійку з автомобіля. Порядок зняття стійки детально описаний в статті Заміна верхньої опори передньої амортизаційної стійки на автомобілях DAEWOO Lanos, DAEWOO Nexia, DAEWOO Sens, Chevrolet Lanos (робимо все в такому ж порядку, тільки не чіпаємо підвідний гайку верхньої опори до штоку амортизаційної стійки). Думаю, немає, необхідності повторюватися.

Вибиваємо маточини з поворотного кулака (фото 2 і 3). Звичайне справи, якщо маточини вилітає разом з внутрішньої обоймою підшипника, але це не біда, читаємо далі.

Відкручуємо кріпильний гвинт гальмівного диска до маточини. І знімаємо диск. Якщо він (диск) не хоче по доброму, то відокремлюємо гальмівний диск від маточини за допомогою молотка.

Встановлюємо знімач в лещата і випрессовием підшипник з поворотного кулака (фото 7 і 8).

Перед установкою нового підшипника очищаємо його посадочне місце в поворотному кулаці від бруду і змащуємо стінки литолом.

Запресовувати підшипник. У комплекті знімача підшипників повинна бути шайба, діаметром відповідна зовнішньому діаметру підшипника. Запресовувати підшипник, використовуючи дану шайбу, тому що навантаження при установці повинна лягати на зовнішню обойму підшипника (фото 9 і 10).

Встановлюємо стопорне кільце.

Тепер прийшла черга маточини. Необхідно зубилом зірвати з місця прикипіла внутрішню обойму підшипника.

Обойма підшипника при зустрічі з зубилом часто починає кришитися і розлітатися в різні боки, тому рекомендую працювати в захисних окулярах і відправити подалі всіх помічників, радників і спостерігачів (для їх же блага).

Змащуємо шийку маточини литолом.

Після чого, використовуючи шматок труби або наставку відповідного діаметру, напресовують підшипник на маточину. При цьому зусилля докладаємо строго до внутрішньої обоймі підшипника.

Це все! Заміна підшипника передньої маточини закінчена. Залишається тільки поставити амортизаційну стійку на автомобіль і подальшу збірку провести в зворотній послідовності.

При використання статті або фотографій активна гіперпосилання на сайт www.avtorem.info обов’язкове!

Сподобалася стаття? Поділися нею на своїй сторінці!

Школа авторемонту. Ремонт автомобіля своїми руками

Коментарі (2)

Віталій Lanos

Міняв підшипник як автор описав, все вийшло. Хороший детальний огляд.

Підшипник підійшов від ВАЗівських моделей 2108-2199 фірми Хефер. Маточина зіскочила легко. Правда наявними знімачі старий підшипник зняти не вийшло, занадто прикипів до поворотного кулака, довелося вибивати, тут трохи помучився.

Після ремонту як змінився хід авто! Зникла вібрація в салоні і гучний шум при русі. У старому підшипнику, на одному з кулькових рядів помітив безліч дрібних подряпин, мастило просочилася пилом і загусла. Все-таки, не вистачає конструктивної захисту від проникнення бруду в обойму, якби не бруд, ходити б ще і ще підшипника.

Так, гідропреса тут явно не вистачає. Воістину титанічна праця за допомогою знімачів! Дякую за прекрасну статтю, Іван Собі поставив Profit (фабричний кета), став в принципі добре, поскрипує при попаданні води, а в загальному краще ніж

у мене ніякої підшипник не ходив (в середньому не менше 150 тисяч в 6 випадках на моєму авто один відходив 200 тис. другий 180 тис.) Так само не забуваємо перевірити прослаблених маточини щодо підшипника за допомогою штангенциркуля. Усім добра!