Заміна нафти в автоматичній коробці передач Kia Soul. Kia Soul замінює олію в автоматичній коробці передач

Коли змінити масло в автоматичній коробці передач Kia Soul. Kia Soul замінює трансмісійну рідину (масло) в автоматичній коробці передач

Замініть масло в коробці передач кросовера Kia Soul. це просте завдання, яке не потребує професійних навичок. Навіть недосвідчений власник Kia Soul впорається з цим, оскільки вся робота можна виконати за допомогою імпровізованих засобів, вдома. Розглянемо цю процедуру більш докладно на прикладі Kia Soul з автоматичною контрольною точкою.

Частота зміни масла залежить від кліматичних та дорожніх факторів, а також стилю водіння. Офіційне регулювання для Kia Soul становить 80 тисяч кілометрів, що стосується лише європейських країн зі сприятливим кліматом. Автомобілісти, навпаки, повинні будуть змінювати рідину набагато частіше. наприклад, кожні 35 тисяч кілометрів. Це оптимальний показник, в якому ризик автоматичної розбиття передач через погану нафту зводиться до нуля. Під впливом негативних факторів нафта швидше, і тому вона вимагає більш поширеної заміни

Яку нафту і скільки заповнити

Особливо для Kia Soul рекомендується близько 5-7 літрів трансмісійної рідини. Якщо потрібна повна заміна разом із промиванням, в цьому випадку загальний об’єм затопленої нафти перевищує 10 літрів. Вибираючи мастило, ви повинні звернути увагу на бренди з хорошою репутацією. наприклад, мобільний 1 синтетичний ATF або Diamond ATF SP III. Якщо кошти дозволяють, ви можете зупинитися на оригінальній олії Kia, яку можна придбати у дилера або в магазині компанії.

 • Набір динамометричних клавіш, включаючи голови, шестикутники та інші інструменти
 • Нова рідина для автоматичної коробки передач
 • Нові витратні матеріали (герметичні кільця, масляний фільтр тощо. D.)
 • Технічний контейнер для осушення відпрацьованої рідини
 • Заправляючий шприц

Посібник з заміни нафти для автоматичної коробки передач Kia Soul

Заміна нафти в коробці передач Kia Soul найчастіше SGSAN з ремонтом самої автоматичної коробки передач, або вона замінюється новою під час роботи для усунення витоків нафти, оскільки вона повинна бути осушена для роботи. Масло в автоматичній коробці передач виливається інцидентом один раз на весь термін служби автомобіля. Рекомендується довіряти зміні масла в автоматичній коробці нафти професіоналам, але в деяких випадках цю операцію можна вирішити самостійно.

Функції масла ATF в автоматичній коробці передач Kia Soul:

 • ефективне змащення поверхонь та механізмів розтирання;
 • зменшення механічного навантаження на вузли;
 • Показ тепла;
 • Видалення мікрочастинок, що утворюються внаслідок корозії або зносу деталей.
 • зношування автоматичних ущільнювачів передачі;
 • знос поверхонь валів, виникнення зазорів між валом та ущільнювальним елементом;
 • знос ущільнювальної елемента автоматичної коробки передач та приводного валу спідометра;
 • реакція первинного валу автоматичної коробки передач;
 • пошкодження шару герметизації в з’єднаннях між частинами автоматичної коробки передач: піддон, корпус автоматичної коробки передач, картер, корпус зчеплення;
 • ослаблення болтів, що забезпечують з’єднання вищевказаних частин автоматичної коробки передач;

Через відсутність нафти або низької якості в автоматичній коробці передач Kia Soul:

 • Плунники та канали гідру засмічуються механічними частинками, що призводить до дефіциту олії в пакетах і провокує знос втулки, розтирання частин насоса і t.D.;
 • Сталеві накопичувачі коробки передач перегріваються і швидко зношуються;
 • Гумові поршні, вперті диски, барабан зчеплення тощо перегріваються та спалюють.D.;
 • Гідроблок зношується і стає непридатним.

Вибираючи масло автоматичної коробки передач, Kia Soul повинна керуватися простим принципом: найкраще використовувати рекомендовану нафтою Kia. У цьому випадку замість мінеральної олії ви можете залити напівсинтетичні або синтетичні, але ні в якому разі ви не можете використовувати масло «клас нижче» з встановленого.

Синтетична олія для Kia Akp називається “незамінною”, воно наливається протягом усього життя автомобіля. Така нафта не втрачає своїх властивостей під впливом високої температури і розроблена дуже тривалий час для використання Kia Soul. Але ми не повинні забувати про появу механічної підвіски внаслідок зносу зчеплення з дуже значним пробігом. Якщо автоматична коробка передач працює протягом певного часу в умовах відсутності нафти, потрібно перевірити ступінь його забруднення та, якщо необхідно, виконати заміну.

Способи замінити нафту в автоматичній коробці передач Kia Soul:

Повна заміна масла автоматичної передачі Kia Soul проводиться за допомогою установки заміни масла в автоматичній коробці передач, фахівці в службі автомобіля. У цьому випадку це займе більше масла ATF, ніж вміщує автоматична коробка передач Kia Soul. Для прання півтора з половиною або подвійним обсягом свіжого листя ATF. Вартість буде дорожчою, ніж часткова заміна, і не кожна послуга автомобілів надає таку послугу. Часткова заміна масла ATF у коробці автоматичної коробки передач Kia Soul відповідно до спрощеної схеми:

 • Відкрутіть зливну пробку, злийте старе масло ATF;
 • Відкрутіть піддон автоматичної коробки передач, який, крім болтів, що утримують його, обробляється вздовж контурного герметика.
 • Ми отримуємо доступ до фільтра автоматичної коробки передач, доцільно змінити його з кожною зміною масла, або промийте.
 • На дні піддону є магніти, необхідні для збору металевого пилу та чіпів.
 • Очистіть магніти і промийте піддон, протріть сухість.
 • Встановіть фільтр автоматичної коробки передач на місці.
 • Встановіть лоток для автоматичної коробки передач, замінивши прокладку автоматичної передачі автоматичної коробки передач, якщо це необхідно.
 • Ми скручуємо зливну пробку, замінивши прокладку прокладку для автоматичної коробки передач.

Просте завдання. замінити масло в автоматичній коробці передач Kia sul. Це не потрібно від власника автомобіля професійних навичок, що дозволяє навіть початківців водіїв виконувати дії. Безтурботні кошти допоможуть виробляти всі маніпуляції вдома, не залучаючи фахівця та оплачуючи послуги.

Частота заміни

Власники автомобілів зададуть питання про те, який проміжок часу нафта повинна бути замінена в автоматичній коробці передач Kia Soul. Багато що залежить від стилю водіння та численних дорожніх факторів. Якщо ми говоримо про європейський регіон, офіційне регулювання встановлюється 80 000 кілометрів на ходу. Власник Kia Soul повинен виконувати дії набагато частіше, приблизно кожні 35 тисяч кілометрів. Якщо ви дотримуєтесь цих установок, ризик автоматичної коробки передач коробки передач через погану нафту зменшується до нуля.

Когда Пройзодтьяшоуш-Маасла Вкппп Кіа Соул Следуте в Подовиті 5-7 Литров-жДкост. Є один нюанс щодо повної заміни системи з миттям. Потім ця сума досягає 10 літрів. Але ви не можете пошкодувати про кошти, оскільки якість роботи залежатиме від рідини. Як приклад, ви можете цитувати синтетику Mobil 1 ATF. За наявності достатніх фінансів ви можете розглянути можливість оригінальної олії Kia.

Процес роботи

Озброївшись усіма основними інструментами, що включає динамометричний ключ, контейнер для дренування старої рідини, заправляючого шприца, ви можете почати роботу. Для цього ви повинні керуватися інструкціями, що складаються з послідовних дій:

 • Здійснити нагрівання двигуна до робочої температури.
 • Покладіть машину в рівномірне місце, для якого можна використовувати шляхопровід.
 • Зніміть захист моторного відсіку.
 • Відкручувати. Стара олія розміщується в попередньо попередньо обробленому контейнері. Не буде зайвим бачити, скільки її кількості об’єднувалася, так що подібний обсяг виливається назад.
 • Коли все об’єднано, пробка скручена назад.
 • Демонтл Палпаж демонструється. Болти відкручені. Ніяких різких рухів не можна виробляти, оскільки решта рідина можлива. Слід використовувати спеціальні інструменти, щоб не спалювати.
 • Коли ви видалили піддон, ви можете отримати масляний фільтр і замінити його на нову, попередньо заповнюючи певну кількість масла.
 • Піддон розміщується на місці, накручується, піднімається наверх.
 • У моторному відсіку є отвір, через який виробляється потоп нової нафти, поки вона не досягне країв. Залишається лише для закриття пробки.

Як видно з поетапної інструкції, немає нічого складного. Робота можна виконати незалежно без витрачених на сервісні центри.

Чи потрібно змінити масло в автоматичній коробці передач?

Ви, напевно, чули про такий термін, як “нижня білизна” автоматична коробка передач. Дуже часто багато служб керуються цим, хто не знає, як/не хочуть займатися нафтою нафти. Насправді, згідно з усіма міжнародними стандартами та правилами, заміна масла в автоматичній коробці передач (ATF) та фільтру потрібно кожні 50.000-60.000 км. У цьому випадку власник автомобіля піднімає собі питання.”І яку заміну мені потрібна? Частковий або повний?Що.

Часткова або повна заміна масла в автоматичній коробці передач?

Часткова заміна (оновлення ATF) здійснюється без промивання автоматичної коробки передач. Для такої роботи в середньому потрібно 4-5 літрів і півгодини часу. Нова олія змішується зі старим, а робота коробки стає більш гладкою. Багато автомобілістів вважають, що краще здійснити виключно повну заміну ATF, з промиванням системи та переміщенням старої рідини. Ми не виконуємо мети заробляти якомога більше на наших клієнтів, але попереджаємо про можливі проблеми, і ми рекомендуємо в деяких випадках лише часткову заміну.

Наприклад, якщо пробіг автомобіля більше 100.000 км., А масло в коробці ніколи не змінювалося, тоді така заміна може негативно вплинути на роботу автоматичної коробки передач, аж до повної збої. У автомобілях з твердим відсутністю це пов’язано з тим, що при повній заміні трансмісійної рідини з промиванням автоматичної коробки передач різні відкладення промиваються по всій системі, що засмічується масляними каналами, і без нормального охолодження коробки досить швидко вмирає. У цьому випадку для максимальної заміни старої олії. 2-3 часткові заміни з інтервалами 200-300 км повинні бути зроблені. Це, безумовно, не буде порівнянним із повною заміною ATF, але відсоток свіжої рідини становитиме 70-75%.

У яких випадках повна заміна ATF?

Усі вищезазначені проблеми не стосуються власників автомобілів, які кожні 50.000-60.000 км. здійснили регуляторну зміну нафти в передачі. У цьому випадку повна заміна нафти в автоматичній коробці передач дозволяє коробці служити вірою та правдою, і збільшує свій ресурс на 150-200%.

Заміна нафти в душі Kia. Змініть олію Kia Soul власними руками

Kia Soul з цікавим дизайном. На перший погляд, технічне обслуговування такої машини слід виконувати лише за допомогою сервісних центрів. Але як би не було дивно, ви самі можете провести заплановане обслуговування цієї машини. Заміна масла та фільтра виконується протягом однієї години. Все, що вам потрібно мати під рукою. це новий витратний матеріал у вигляді фільтра та масла. Також, якщо необхідно, ви можете змінити ущільнювальне кільце зливної пробки. Не забувайте про необхідність великої кількості ганчірків та мінімального набору інструментів.

Яку олію налити

Нижче наведено таблицю обсягів наповнення та рекомендацій щодо використання різних класів в’язкості масел.

Перш ніж розпочати роботу, переконайтеся, що ви купили все і мати під рукою:

 • Нова нафта;
 • Масляний фільтр;
 • Ганчірки;
 • Басейн на ~ 5 л;
 • Ключ до підбору захисту (якщо потрібно) та злити штепсельну вилку;

Заміна на сцені

Модель Kia Soul Kia Soul Kia Soul Kia Soul
Двигун, об’єм Soul (AM) 2008- D4FB 1.6 CRDI (Дизель) Soul (AM) 2008-G4FC 1,6 гамма (бензин) Soul (AM) 2008- G4GC 2.0 BETA II (бензин) Soul (AM) 2008- G4KD 2.0 Theta II (бензин)
Моторне масло Hyundai/Kia Alcea CH-4 SAE 5W30 (10W30) Hyundai/Kia api sm ilsac GF-4 SAE 5W20 (5W30) Hyundai/Kia api sm ilsac GF-4 SAE 5W20 (5W30)
л 5.3 3.3 4,0 4.1
Нафта для ручної коробки передач Hyundai/Kia MTF 75W/85W GL-4 Hyundai/Kia MTF 75W/85WGL-4 Hyundai/Kia MTF 75W/85W GL-4
л 1,9 1,9 2,0
Нафта для автоматичної коробки передач Hyundai/Kia sp-III Hyundai/Kia sp-III
л 6.8 6.6
Роздавальна коробка
л
Передній диференціал
л
Задній диференціал
л
Гур рідина Hyundai/Kia Ultra PSF-3 03100-00100 (червоний), 03100-00110 (світло-коричневий) Hyundai/Kia Ultra PSF-3 03100-00100 (червоний), 03100-00110 (світло-коричневий)
л 0,9 0,9 0,9
Антифриз, об’єм, l Hyundai/Kia 07100-00200, 07100-00400, 6,8 літра Hyundai/Kia 07100-00200, 07100-00400, 7,2 л Hyundai/Kia 07100-00200, 07100-00400, 6,5 літра
Гальмівна рідина Hyundai/kia dot-3, 4 Hyundai/kia dot-3, 4 Hyundai/kia dot-3, 4 Hyundai/kia dot-3, 4

Заміна нафти в автоматичній коробці передач kia soul spb. Повна та часткова зміна масла в кулеметі Kia Soul

Масло в автоматичній коробці передач. це робоча рідина. Його стан важливий не тільки для роботи автоматичних блоків передачі, але і двигуна та всього автомобіля в цілому. Заміна нафти в автоматичній коробці передач Kia Soul повна або часткова. Часткова заміна передбачає злив масла природним шляхом через відкручену пробку піддону (іноді вам потрібно зняти всю каструлю автоматичної коробки передач, залежить від моделі автомобіля). У цьому методі, 30-40% змін масла, решта залишається в автоматичних механізмах передачі.

Він змінюється під час регулярного обслуговування. Повністю замінюючи нафту в автоматичній коробці передач, Kia sol виробляється на спеціальному обладнанні в сотні. У той же час встановлений шланг підключений до радіатора автоматичної коробки передач, і масло стиснуто під тиском. Частота заміни нафти в автоматичній коробці передач KIA, рекомендована виробником, становить 15-20 тисяч. км для часткової заміни та 50-60 тисяч. км для повного. Але ці умови значно залежать від умов експлуатації автомобіля/

З збільшеними навантаженнями, агресивним способом керування автомобілем, керуванням автомобілем в екстремальних умовах, якщо автомобіль працює в пробки щодня, рекомендується робити повну зміну нафти кожні 25 тис. км. З повною заміною службою обслуговування послуг з обслуговування послуг Санкт.Петербурга, штат Автоматична передача перевіряється при припиненні у відходи нафти.

Вони також змивають піддон, чисті фільтри для багаторазового використання, змінюють прокладку піддону Картера. Одноразові фільтри замінюються. Вартість заміни нафти в автоматичній коробці передач Kia Soul залежить від типу заміни, марки автомобілів, будь то клієнт трохи купує в службі чи прибув із власною тощо.D.

Важливо контролювати рівень автомобіля. З його недостатньою кількістю та з надлишком наступної ремонту автоматизації. Рівень масла перевіряється за допомогою спеціального зонда або датчика. Окрім рівня нафти, вам все одно потрібно стежити за її чистотою. Брудна олія темніша, ніж оригінал через частинки суспензії в ньому.

Масло передачі відрізняються за їх характеристиками. Дуже важливо, щоб марка наливної нафти відповідала рекомендованому виробнику. Змішування різних масел також заборонено. Наприклад, ви купили вживаний автомобіль і не знаєте, яка нафта затоплена в автоматичній коробці передач. Тоді краще зробити повну заміну автоматичної передачі нафти Kia sul у нашій службі.

Що масла віддають перевагу для 4-ступінчастої машини

1.ZIC ATF SP-III

нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію

особливості:

 • 100-відсоткова синтетика, сумісна з 4-ступінчастими кулеметами Hyundai та Kia
 • Має специфікація Kia/Hyundai ATF SP-III та Mitsubishi ATF SP-III
 • має стабільний індекс в’язкості 187
 • Температура загартовування досягає мінус 60 грам.

Характеристики

Тип. Індекс синтетики в’язкості. 187 кінематична в’язкість при 40/100 г г 35,6/7,5 щільності при 15 г 0,85 Температура затвердіння/спалаху. мінус 60/209 Загальний індикатор кислоти. 1,4

2.BP Autran MM-SP III

нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію

особливості:

 • Спеціалізований червоний засіб для руху Hyundai/Kia та Mitsubishi коробки передач
 • Розроблений з використанням власних технологій British Petroleum
 • має збільшений інтервал заміни
 • відповідає передовим вимогам до сучасних масел ATF
 • Забезпечує плавну роботу контрольної точки у всьому діапазоні передач

PriceBP Oil3491. 8200 R за 20 літрів

3.Liqui Moly Top TEC ATF 1200

нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію

 • мастильне матеріал на універсальній основі NS-синтетики
 • Підходить для автомобілів Hyundai та Kia та вантажівки
 • Рекомендується для роботи при високих та низьких температурах
 • Включає спеціальний набір добавок власного виробництва
 • забезпечує оптимальний коефіцієнт тертя
 • Повна сумісність з матеріалами тертя кліпів різних коробки передач
 • Він має допуски Dexron III, Ford Mercon V, Honda ATF ZF1, Toyota Type T-II/T-IV

Характеристики

Тип-HC-синтетична толерантність JASO-M315/1A Зовнішній вигляд, кольоровий прозорий, червоний індекс в’язкості-194 Кінематична в’язкість на 40/100 гр 32/7,1 щільність при 15 г 0,845 Температура затвердіння/спалаху. мінус 48/200 гр.

4.Mobil Synthetic ATF

нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію

особливості:

 • Зроблено на синтетичній основі, ув’язненому за суворі умови
 • Спеціальна формула з набором корисних властивостей сприяє м’якому перемикача передач
 • має високий показник в’язкості та стабільні миючі засоби
 • Розроблений для довгого інтервалу заміни при будь.якій температурі
 • Температура загартовування до мінус 54 градусів
 • Включає чисту синтетику та збалансований пакет добавок
 • має характеристики тертя, стійкі до важких навантажень

Характеристики

Тип. Специфікація синтетики. Voith 55.6335.3x допуски: Dexron III G, Allison C-4, Dexron II, Man 339 Type V-1 Дійсний індекс 168 Кінематична в’язкість при 40/100 г г 36,3/7,4 щільності при 15 грам 0,846 Температура затвердіння. мінус 51 г.

Ціна152678. 26 300 R за 20 літр

особливості:

 • Універсальна нафта All.Seasons для азіатських та європейських виробничих кулеметів
 • Виключає вібрацію і забезпечує плавне перемикання передач
 • має стабільні антифрикційні характеристики
 • Підтримує стійкість антиоксидантів при низьких та високих температурах
 • збільшує інтервал замін і розширює ресурс тертяних дисків
 • Швидко насос при температурі, а також при холодному запуску
 • має стабільну в’язкість для ефективної роботи гідравлічних циліндрів

Характеристики

Тип-Semi-Synthetics Толерантність JASO-M315/1A Специфікація-Nissan Matic D, Mazda ATF M-III, Honda ATF Z1, Mitsubishi ATF SP-III: Dexron II D, Dexron III G, AllLison C-4 Kinematic Victsity у 40/ 100 гр 32,53/6,96 Дійсний індекс. 183 щільність при 15 г 0,886 Температура затвердіння/спалаху. мінус 41/228 гр.

Ціна1517969. 1300 R за 4 літри

Особливості правил тоді Kia Soul

Технічне обслуговування автомобілів Kia Soul здійснюється у спеціальних центрах обслуговування і обов’язково використовує оригінальні запчастини. Якщо ви спробували щось самостійно відремонтувати, то гарантійний купон можна скасувати.

У кабіні ви отримуєте автомобіль з нульовим пробігом, і через рік його потрібно подати для огляду. Відповідно до розкладу, розробленого виробником, деякі маніпуляції постійно проводяться, інші здійснюються від справи. У машині кожен раз, коли вони перевіряють, коригуйте (і змінюйте, якщо це необхідно):

 • стан тіла (усунути іржу, подряпини, чіпси);
 • на дошці.комп’ютері (налаштування всіх електронних помічників);
 • акумулятор;
 • вакуумні шланги;
 • вентиляція;
 • Гальмівна система: педалі, колодки, рідина тощо. С.;
 • Усі масла та рідини, що використовуються в різних системах та їх фільтрах;
 • кондиціонер, контроль клімату та їх компоненти;
 • підвіска;
 • шини;
 • цілісність паливної системи;
 • Фари та світлові індикатори.

Як перевірити автоматичну коробку передач kia soul

Щоб перевірити рівень масла на чотирьох.швидкісних автоматичних машинах A4CF1/2 та F4A42, ми використовуємо зонд масла. Але рівень масла рідини для передачі в шести.швидкісній автоматичній коробці передач A6MF1 та A6GF1, а також його технічний стан перевіряється за допомогою зливного отвору:

 • Автомобіль кладуть на рівний квадрат
 • Масло в коробці прогрівається до 55 градусів
 • Пробка зливного отвору демонструється

Якщо масло не теке з отвору, то його потрібно додати і повторити цю процедуру. Якщо потоки масла є рясними, вам потрібно злити зайву рідину, поки не утвориться невеликий потік.

Яка модель автоматичної коробки передач встановлена ​​в Kia Soul 1

Kia First.Generation, вироблена з 2008 по 2013 рік, була оснащена автоматичною машиною Hyundai A4CF1 на чотири ступені, яка вступила в виробництво в 2005 році. Ця трансмісія була розроблена для заміни популярних машин AF та BF і була призначена для найбільш масивних автомобілів The Hyundai-Kia Curence. Тим не менш, через технічні несправності, перевірені часом AF та BF A4CF1, що випробувані на часі, вироблені протягом тривалого часу паралельно з A4CF1.

нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію
нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію
нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію
нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію
нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію
нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію
нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію
нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію
нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію
нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію

На додаток до Hyundai A4CF1, різноманітність цієї скриньки. A4CF2. ця передача також була встановлена ​​на першому поколінні Kia Soul Kia Soul. Цей контрольний пункт є повним аналогом Mitsubishi F4A42.

Характеристики Hyundai A4CF1

 • Hydro-Automate Type-4
 • Тип приводу. спереду
 • Мета. для двигунів до 1.6 л з крутним моментом до 160 Н/м
 • Ресурс. 200 тисяч. км

Характеристики Hyundai A4CF2

 • Hydro-Automate Type-4
 • Привід спала
 • Мета. для двигунів до 2.0 л з крутячим моментом до 200 Н/м
 • Ресурс. 200 тисяч. км

Недоліки Hyundai A4CF1

 • Електричні проблеми в перші роки випуску
 • Непереносимість брудної олії, тому необхідно зменшити інтервал заміни
 • Бюкблок та заміну соленоїдів. найпоширеніший ремонт цієї моделі коробки передач
 • Через витоки масляних ущільнювачів масляний насос часто виходить з ладу, а рівень масла падає

Недоліки Hyundai A4CF2

 • Постійні проблеми з електроенергією
 • потреба в частині заміни масла кожні 60 тис. км або навіть раніше
 • Часто відмовляється від управління поїздом і провалюється соленоїдна проводка
 • Перегородка гідру та заміна соленоїдів. найпоширеніший ремонт
 • Через витік масляних ущільнювачів рівень масла знижується, і ви повинні змінити масляний насос

Що таке автоматична корекція передач

Щоб зрозуміти, для чого потрібна адаптація, важливо знати, що таке виправлення роботи автоматичної машини, і принаймні поверхово зрозуміти принцип роботи останнього. Для стиснення дисків пар тертя в суворо визначений момент (це важливо), і, відповідно, для включення програм використовується поршень, що впливає на масло під певним тиском

Для стиснення дисків пар тертя в суворо визначений момент (це важливо), і, відповідно, для включення програм використовується поршень, що впливає на масло під певним тиском. Для того, щоб автоматичний блок управління передачею зрозумів, що клатчі стискаються на провідних та керованих валах (вхід та вихід), встановлені датчики кутових швидкостей

Останні визначають з якою швидкістю вали обертаються

Для того, щоб автоматичний блок управління передачею зрозумів, що зчеплення стискаються на провідних та керованих валах (вхід та вихід), встановлені датчики кутових швидкостей. Останні визначають з якою швидкістю вали обертаються.

Під час стиснення та розчинення пар тертя швидкості обертання обертання вала змінюються, датчики виправляють його та передають інформацію до “комп’ютера”.

Фіксуючи включення та відключення передач (стиснення та розблокування пар тертя) постійно підходить до мілісекунди.

У той же час важливим умовою роботи передачі є одночасне стиснення однієї пари тертя та розрізнення іншого. Т.Е. Це неприпустимо, коли деякі тріщини для стисків укладено (одна передача увімкнена), а інші ще не розгорнулися (попередня передача не відключилася).

Умова для всієї системи. це нормативний тиск масла, що впливає на поршень, і це швидкість і своєчасне зсув передач.

З часом вузли та деталі автоматичного зносу коробки (особливо тертя), рідина трансмісії постійно змінює свою температуру та властивості, відповідно, її в’язкість та тиск змінюються. Нагадаємо, останній є важливим показником. Можливі також витоки нафти.

Щоб вирішити цю проблему, виробники передач конструктивно вводяться в автоматичну коробку передач у контури пакетів тертя, регулятори тиску, які безпосередньо підключені до блоку управління.

Т.Е. Стало можливим регулювати тиск у режимі реального часу залежно від умов експлуатації автоматичної передачі та його технічного стану, і, відповідно, регулювати момент стиснення та розгортання кожного пакету, тим самим компенсуючи можливі відхилення, що з’явилися в роботі спосіб передавання.

Весь цей процес називається коригуванням роботи автоматичної коробки передач, t.Е. Існують номінальні значення масла ATF для нової коробки, і там коригуються для першої роботи. Одиниця вимірювання. мілібара.

Другий індикатор. це час різання зчеплення. Вимірюється в мілісекундах, і він також записується в блоці управління.

Підключившись до блоку через діагностичний роз’єм, ви можете побачити скоригований тиск відносно номінального пакету для кожного пакету тертя, і, як правило, 5 (A, B, C, D, E).

Значення “0” або майже нуля вказує на номінальний тиск, характерний для нової або відремонтованої коробки.

І ви також можете побачити час спрацьовування параситної пари зі значеннями “.” та “”.

Т.Е. Якщо числа відрізняються від номінальної, в цьому немає нічого поганого, це нормальна робота автоматичної коробки передач, яка знаходиться в процесі постійної коригування. У той же час, взимку та влітку, ці значення можуть бути дуже різними.

І ми виникаємо питання. чи потрібно скинути корекцію, виконувати адаптацію на сучасних коробках машини? Нагадаємо, ми не говоримо про стару автоматичну коробку передач.

Тут думки експертів розходяться:

 • Деякі кажуть, що це просто не потрібно, навіть після зміни олії самий контроль регулює роботу передачі. Але якщо нуль буде зроблено, через час, і це приблизно 300. 1000 км (залежно від марки автомобіля), значення будуть відрегульовані до переважаючих факторів, але за цей час можлива нестабільна робота передачі;
 • Інші, навпаки, кажуть, що власники автомобілів, передача яких не мала адаптації після повної зміни олії, зустрічаються з посмикуванням і ковзанням. Це особливо помітно під час подорожі в холодну погоду. З часом система управління повинна адаптуватися до нового годинника, але цього періоду може бути достатньо, щоб пошкодити передачі та диски.

Щоб уникнути таких наслідків та усунути швидкий знос автоматичної коробки, автоматична коробка передач проводиться на автоматичній коробці передач до заводських установок.

Можливі проблеми та способи їх вирішення

Процес адаптації автоматичної коробки став реальністю, завдяки встановленню складної електроніки, яка постійно оптимізована та розвивається.

Мета таких систем. підвищити надійність та безпеку для водія та пасажирів. Але саме ця функція може бути причиною проблем.

Як правило, труднощі виникають через блок управління, в якому можуть виникнути несправності програми, або будь.який елемент не вдається.

Причиною проблем може бути коротке замикання через порушення ізоляції або пошкодження корпусів, перегріву або підвищення рівня вологості, масла, запилення або стрибків напруги в бортової мережі.

Чому бажано використовувати дилерів

Продовжуючи вищезазначені думки. Щоб скинути пам’ять у блоці управління автоматичним полем, вам потрібен діагностичний пристрій-дилерський сканер. Він встановлює програмне забезпечення, яке забезпечує очищення на заводські параметри.

Під час експлуатації видаляються всі зміни, які були внесені в пам’яті в процесі використання транспортного засобу

Але вам потрібно розуміти, що на ринку є багато підробки, тому важливо зосередитись лише на оригінальних намірах

Використання дилерів, які не пройшли сертифікацію, є небезпечним. Це пов’язано з тим, що вони не очищають пам’ять блоку управління перед фабричними налаштуваннями або виконують роботу з помилками.

Практика використання таких пристроїв лише підтвердила, що робота такого обладнання є невірною, і в пам’яті багато «сміття».

У багатьох випадках робота просто імітується, не вносячи жодних змін.

Цей факт підтверджують фахівці STO, які регулярно стикаються з подібними труднощами.

Як замінити масло в автоматичній коробці передач Kia Soul власними руками?

нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію

На сьогоднішній день ремонт автомобілів своїми руками. це не складний процес. У той же час, власник автомобіля економить власні сили, час і отримує впевненість, що робота виконується досить високою якістю. Нафта в автоматичній передачі в Kia Soul своїми руками. це загальний запит в Інтернеті. Для того, щоб зробити зсув відповідно до всіх існуючих правил, використовуйте алгоритм дій кроку.кроку.

Вибір олії для душі Kia

Заміна нафти в автоматичній коробці передач на Kia Soul повинна відбуватися в декількох етапах. Перш за все, вам слід присвятити достатню кількість часу для вибору трансмісійної рідини на KIA. У цьому випадку слід звернути увагу на такі характеристики:

 • Оригінальність продукту для автомобіля Row Kia;
 • Щільність та в’язкість автоматичної змащення передач;
 • Колір і вид.

Для діапазону моделей Kia вимагає трансмісійної рідини в обсязі до 7 літрів. У той же час краще надати перевагу таким маслом, як Mobil1, Synthetic ATF або Diamond ATF SP III. Можна придбати вказану мастило у офіційного дилера Kia або в спеціальному магазині автозапчастин.

Процес заміни нафти

Заміна нафти в KIA автоматична коробка передач Soul Diesel схожий на алгоритм для роботи над бензиновим двигуном. Відмінності є лише в розташуванні зливного та заливання отворів. Для того, щоб замінити рідину автоматичної коробки передач, потрібні такі інструменти та витратні матеріали:

 • Набір викруток та спеціальних клавіш;
 • Нова трансмісійна рідина для заміни;
 • Спеціально підготовлені контейнери в об’ємі 5 літрів для того, щоб осушити стару жир;
 • Новий масляний фільтр, а також герметичне кільце;
 • Спеціальний шприц для заповнення системи.

Обов’язкове повинно дотримуватися запобіжних заходів при оновленні рідини передач. Для цього потрібно на деякий час зігріти машину і дайте їй охолонути. Це дозволить залишкам мастила стікати в систему системи.

Заміна нафти в автоматичній коробці передач у 8-клоутах Kia Mohava відбувається за аналогічним принципом, однак система має спеціальний захист, який слід видалити перед заміною автоматичної рідини мастила.

Для того, щоб замінити масло автоматичної коробки передач у Kia Soul та Kia Mohava, необхідно вирівняти машину, поклавши його на шляхопроводи або будь.яку гладку поверхню, яка забезпечить повний доступ до нижньої частини автомобіля.

Часткова заміна масла в автоматичній коробці передач

Крок.by.step Інструкції щодо часткової заміни масла в автоматичній коробці передач на Kia Soul містить такі етапи:

 • Нагрівання машини;
 • Часткове охолодження системи для того, щоб змащення автоматичної коробки передач буде перетягнута;
 • Вирівнювання поверхні для забезпечення вільного проникнення в систему;
 • Відкрутити зливну пробку;
 • Дренажний стік у спеціальну ємність;
 • Додавання нової рідини в систему;
 • Скручування зливної пробки.

Часткова заміна масла поновлює трансмісійну рідину лише на 40-45% і здійснюється лише в крайніх випадках, коли з старою мастилом більше неможливо, і немає можливості здійснити повну зміну.

Повна заміна масла в автоматичній коробці передач

Крок.by.step інструкції для повної заміни масла в автоматичній коробці передач містить такі етапи:

 • Вирівнювання поверхні автомобіля для забезпечення доступу до системи;
 • Нагрівання автомобіля, а потім охолоджуючи його, щоб автоматична коробка передач встигла стікати в піддон;
 • Відкрутити вилку;
 • Дренаж. Якщо рідина не стікає вниз, вам слід використовувати звичайний шприц;
 • Вилучення піддону системи та повне очищення металевих чіпсів та інших елементів;
 • Заміна масляного фільтра системи та спеціального ущільнювального кільця;
 • Змащування нового ущільнювального кільця;
 • Заповнення нового змащення в автоматичній коробці передач;
 • Перевірка зливної пробки, щоб уникнути витоків у системі.

Після того, як коробка передач заповниться новою мастилом, необхідно запустити автомобіль і перемикати передачу по черзі протягом 10 хвилин, щоб мастило перевищило всю коробку та розподіляється між рухомими деталями.

Що відбувається з машиною, якщо в автоматичній коробці передач недостатньо масла?

Можливі поломки автомобіля Kia з несвоєчасною заміною нафти в системі:

 • Пошкодження автомобіля турбокомпресора;
 • Загальний розрив автомобіля двигуна внутрішнього згоряння;
 • Осідання автомобіля на ходу;
 • Нехарактерні звуки в системі у разі недостатньої кількості змащування в системі;
 • Зрив двигуна.

Нафта для Kia Soul повинна вибрати високоякісну, лише оригінальний виробник, який уникне небажаних зривів у системі. Регулярність заміни автоматичної змащення передач залежить не лише від пробігу та пробігу, але і від умов експлуатації транспортного засобу, тому частота поновлення трансмісійної рідини встановлюється індивідуально власником автомобіля індивідуально.

Як замінити масло в автоматичній коробці передач Kia Soul власними руками?

нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію

На сьогоднішній день ремонт автомобілів своїми руками. це не складний процес. У той же час, власник автомобіля економить власні сили, час і отримує впевненість, що робота виконується досить високою якістю. Нафта в автоматичній передачі в Kia Soul своїми руками. це загальний запит в Інтернеті. Для того, щоб зробити зсув відповідно до всіх існуючих правил, використовуйте алгоритм дій кроку.кроку.

Вибір олії для душі Kia

Заміна нафти в автоматичній коробці передач на Kia Soul повинна відбуватися в декількох етапах. Перш за все, вам слід присвятити достатню кількість часу для вибору трансмісійної рідини на KIA. У цьому випадку слід звернути увагу на такі характеристики:

 • Оригінальність продукту для автомобіля Row Kia;
 • Щільність та в’язкість автоматичної змащення передач;
 • Колір і вид.

Для діапазону моделей Kia вимагає трансмісійної рідини в обсязі до 7 літрів. У той же час краще надати перевагу таким маслом, як Mobil1, Synthetic ATF або Diamond ATF SP III. Можна придбати вказану мастило у офіційного дилера Kia або в спеціальному магазині автозапчастин.

Процес заміни нафти

Заміна нафти в KIA автоматична коробка передач Soul Diesel схожий на алгоритм для роботи над бензиновим двигуном. Відмінності є лише в розташуванні зливного та заливання отворів. Для того, щоб замінити рідину автоматичної коробки передач, потрібні такі інструменти та витратні матеріали:

 • Набір викруток та спеціальних клавіш;
 • Нова трансмісійна рідина для заміни;
 • Спеціально підготовлені контейнери в об’ємі 5 літрів для того, щоб осушити стару жир;
 • Новий масляний фільтр, а також герметичне кільце;
 • Спеціальний шприц для заповнення системи.

Обов’язкове повинно дотримуватися запобіжних заходів при оновленні рідини передач. Для цього потрібно на деякий час зігріти машину і дайте їй охолонути. Це дозволить залишкам мастила стікати в систему системи.

Заміна нафти в автоматичній коробці передач у 8-клоутах Kia Mohava відбувається за аналогічним принципом, однак система має спеціальний захист, який слід видалити перед заміною автоматичної рідини мастила.

Для того, щоб замінити масло автоматичної коробки передач у Kia Soul та Kia Mohava, необхідно вирівняти машину, поклавши його на шляхопроводи або будь.яку гладку поверхню, яка забезпечить повний доступ до нижньої частини автомобіля.

Часткова заміна масла в автоматичній коробці передач

Крок.by.step Інструкції щодо часткової заміни масла в автоматичній коробці передач на Kia Soul містить такі етапи:

 • Нагрівання машини;
 • Часткове охолодження системи для того, щоб змащення автоматичної коробки передач буде перетягнута;
 • Вирівнювання поверхні для забезпечення вільного проникнення в систему;
 • Відкрутити зливну пробку;
 • Дренажний стік у спеціальну ємність;
 • Додавання нової рідини в систему;
 • Скручування зливної пробки.

Часткова заміна масла поновлює трансмісійну рідину лише на 40-45% і здійснюється лише в крайніх випадках, коли з старою мастилом більше неможливо, і немає можливості здійснити повну зміну.

Повна заміна масла в автоматичній коробці передач

Крок.by.step інструкції для повної заміни масла в автоматичній коробці передач містить такі етапи:

 • Вирівнювання поверхні автомобіля для забезпечення доступу до системи;
 • Нагрівання автомобіля, а потім охолоджуючи його, щоб автоматична коробка передач встигла стікати в піддон;
 • Відкрутити вилку;
 • Дренаж. Якщо рідина не стікає вниз, вам слід використовувати звичайний шприц;
 • Вилучення піддону системи та повне очищення металевих чіпсів та інших елементів;
 • Заміна масляного фільтра системи та спеціального ущільнювального кільця;
 • Змащування нового ущільнювального кільця;
 • Заповнення нового змащення в автоматичній коробці передач;
 • Перевірка зливної пробки, щоб уникнути витоків у системі.

Після того, як коробка передач заповниться новою мастилом, необхідно запустити автомобіль і перемикати передачу по черзі протягом 10 хвилин, щоб мастило перевищило всю коробку та розподіляється між рухомими деталями.

Що відбувається з машиною, якщо в автоматичній коробці передач недостатньо масла?

Можливі поломки автомобіля Kia з несвоєчасною заміною нафти в системі:

 • Пошкодження автомобіля турбокомпресора;
 • Загальний розрив автомобіля двигуна внутрішнього згоряння;
 • Осідання автомобіля на ходу;
 • Нехарактерні звуки в системі у разі недостатньої кількості змащування в системі;
 • Зрив двигуна.

Нафта для Kia Soul повинна вибрати високоякісну, лише оригінальний виробник, який уникне небажаних зривів у системі. Регулярність заміни автоматичної змащення передач залежить не лише від пробігу та пробігу, але і від умов експлуатації транспортного засобу, тому частота поновлення трансмісійної рідини встановлюється індивідуально власником автомобіля індивідуально.

Оригінальні олії в автоматичній коробці передач Kia Soul (Kia Soul)

Оригінальні олії включають Hyundai/Kia ATF SP-III. Така рідина використовується на заводі під час першої наповнення. Існує думка, що в автоматичній коробці передач Kia Soul на заводі виливається нафтою ZIC ATF SP-III. Насправді це неправда, оскільки занепокоєння Hyundai Kia не має договорів. Але Mobis (виробник оригінальної нафти Hyundai/Kia ATF SP-III) є дочірньою компанією Kia/Hyunde Concende, який просто виробляє нафту для всіх коробки передач Kia та Hyunde.

Нижче фото показано зовнішній вигляд рідини Mobis Aft SP-III.

Останні матеріали розділу:

нафти, автоматичній, коробці, передача, soul, олію

© Ремонт та обслуговування. Страхування. Система охолодження. Акумулятор, датчики подоразборів.Ру. 2023

Усі статті, розташовані на сайті, несуть лише вступний характер.