Заміна гальмівних прокладок на Toyota Corolla: не проблема, якщо є “прямі…

Заміна гальмівних прокладок на Toyota Corolla: не проблема, якщо є “прямі руки

Гальмівні колодки на будь.якому автомобілі. одна з основних компонентів. З їх допомогою забезпечується уповільнення обертання коліс та зменшення швидкості. Процес гальмування проводиться через натискання гідравлічного циліндра гальмівного гальма на поверхню диска (барабан).

Іншими словами, коли гальмівні колодки не працюють. немає гальм. ловити найближчий стовп або бампер перед машиною.

 • 1 фон
 • 2 Що потрібно для заміни гальмівних колодок?
 • 3 Встановіть нові прокладки
 • 4 Інструкція з відео: Заміна гальмівних прокладок на Toyota Corolla:
 • 5 які проблеми можуть виникнути?
 • 6 Вирок

Фон

Була пізня осінь, коли вже тривали рясні дощі.

Після наступного гальмування на світлофорі я помітив, що на лівому передньому колесі з’явився якийсь дивний звук. Автомобіль почав прискорюватися дещо гірше, ніби хтось почав підштовхувати його у зворотному напрямку.

Газ на підлогу, а потім різко на гальмах, я намагаюся отримати швидкість назад. проблема не залишається. Ну, насправді, одразу стало зрозуміло, що проблема в гальмівних блоках.

Через 5-7 хвилин за кермом всього самі стало на місце, і через 10 хвилин-проблеми з розгоном почалися знову. Більше того, якщо до того.

Я повільно повернувся додому (добре, я працюю недалеко від дому) і вирішив негайно копатися в Інтернеті в пошуках вирішення проблеми. Після 20-хвилинного читання мої страхи були повністю підтверджені-гальмівні колодки потрібно змінити.

Що потрібно для заміни гальмівних прокладок?

Якщо немає ніякого способу (або фінансів, як у моєму випадку), щоб надати машину в руки сотні фахівців, ви можете спробувати усунути проблему самостійно. Більше того, як виявилося, заміна гальмівних колодків Toyota Corolla. це не така складна подія.

Зміна прокладок лише на одному колесі не в моїх правилах. Я вирішив професійно підійти до вирішення проблеми: я купив нові прокладки на двох передніх колесах, і, покладаючись на матеріал, який я читав на форумах, я вирішив самостійно провести процедуру заміни їх.

Я мушу сказати одразу, я не підготував усього необхідного обладнання. Тому той, хто буде брати участь у заміні гальмівних прокладок, повинен бути негайно приготувати:

 • Джек;
 • кріплення;
 • набір клавіш (набір стандартних голов із адаптером);
 • звичайна металева щітка.

Заміна

Заміна прокладок на Toyota Corolla E120, 110. процес, що підлягає абсолютно кожному автомобілісту. Спочатку ви повинні придбати нові деталі.

Варто зазначити, що доцільно купувати їх у офіційного дилера, якщо такої можливості немає, то ви можете подивитися на якісні аналоги. Не слід купувати колишнє використання.

Крім того, ми повинні пам’ятати, що занадто дешеві запасні частини швидко будуть зношені. Середній

В Інтернеті ви можете знайти багато відео, де повідомляють, як змінити деталі, однак текстовий опис процесу не буде зайвим:

гальмівних, прокладка, toyota, corolla, проблема

 • Далі, варто скрутити кермо якомога більше ліворуч, ключ і голова 19 потребують відкрутити болт. Тоді це просто залишається для підняття суппорт.
 • Наступним кроком буде натискання поршня. Виконуючи цю операцію, ви можете легко вичавити кронштейни і розтягнути колодки. Важливо не пошкодити гальмівні диски.
 • Перш ніж встановити нову запасну частину, його антикварна підкладка повинна змащуватися теплостійким жиром.
 • Краще змінити як задні, так і передні частини, крім того, замінити задні прокладки, а також передні, проводяться на одній осі.

Це буде корисно: як очистити карбюратор, не знімаючи його

гальмівних, прокладка, toyota, corolla, проблема

Процес складання проводиться у зворотному порядку.

Цікава особливість полягає в тому, що заміна задніх гальмівних прокладок на Toyota Corolla E120 можна здійснювати дещо рідше, ніж передня.

Вся справа в тому, що основне навантаження на автоматичне e120 приймається передніми гальмами (робота ручного пристрою для зупинки регулюється передніми блоками паркувального гальма), тоді як для задніх гальм залишається лише для «страхування» передня робота фронту.

Замінені запасні частини на Corolla E120 та Corolla E150 автомобілів потребують бігу.in, тому перші 200-300 км пройшли, слід уникати різкого гальмування. Цей стан стосується автомобілів 2008, 2010 та 2011 років.

Автомобілі Toyota Corolla, що мають тіло E120, мають досить сильні гальмівні диски та блоки, варто зазначити, що передні гальма мають диски та задній барабан. Для простоти роботи машин E120 та більш надійного гальмування варто змінити задні барабанні гальма на диск.

гальмівних, прокладка, toyota, corolla, проблема

Ми встановлюємо нові прокладки

Як і у випадку заміни колеса, спочатку потрібно використовувати гніздо, послабити гайки колеса, а потім підняти машину і повільно обережно зняти колесо. У моєму випадку це подвійна процедура, оскільки я змінив колодки на двох колесах одночасно.

Встановлення нових прокладок

Коли колесо вже повністю видалено, вам потрібно відкрутити нижній направляючий в суппорт з ключем (краще використовувати голову та ворота). Верхній направляючі взагалі не можна торкнутися. По.перше, якщо ви відкрутите його, ви все ще не можете зняти колодки. По.друге, краще не відкрутити два путівники одночасно. Коли нижній путівник відкручений, ви можете підняти кронштейн вгору та усунути старі подушечки.

Більше:

гальмівних, прокладка, toyota, corolla, проблема

Встановлення нових прокладок

Купуючи нові прокладки через чиновників, мені порадили негайно придбати на них тарілки, які запобігають появі неприємних скрипків. Вони стоять на всіх блоках, але я не хотів видаляти старі і використовувати їх.

Якщо немає можливості придбати нові тарілки, ви можете залишити старе. Їм просто потрібно добре їх очистити пензлем для металу, а потім покласти їх на нові колодки. Загалом, мені пощастило, мені порадили купувати їх разом із набором нових прокладок. І знайти їх у вільному продажу зараз досить складно.

Після встановлення тарілок потрібно утопити гальмівний циліндровий стрижень. Я робив це з регулярним кріпленням, але, в принципі, це може зробити будь.який інший інструмент, що підходить в товщині.

Встановлення нових прокладок

Важливий! Слід мати на увазі, що якщо стрижні двох циліндрів одночасно, то кількість гальмівної рідини може незначно збільшуватися в резервуарі для розширення. Деякі власники автомобілів іноді навіть повністю зливають гальмівну рідину, але я цього не робив.

Місця, де будуть встановлені нові прокладки, ви також повинні бути добре оброблені пензлем, щоб позбутися від бруду та іржі. Після виправлення нових прокладок потрібно зібрати все у зворотному порядку: виправити блок кронштейнами, затягнути нижній направляння, поставити колесо на місце.

гальмівних, прокладка, toyota, corolla, проблема

Встановлення нових прокладок

Заміна гальмівних прокладок на випуску Toyota corolla2008

Дім Ремонт та обслуговування

Одним з найважливіших елементів безпеки в автомобілі є його гальмівна система.

Життя та здоров’я людей, а також безпека самого транспортного засобу залежить від якості його роботи. Експлуатація системи полягає у здійсненні високої якості гасіння швидкості автомобіля після його розповсюдження.

У цій статті ми поговоримо про те, як замінити гальмівні колодки на Toyota Corolla2008.

Кожен водій знає, що саме прокладки, які безпосередньо гальмують. Це відбувається, натиснувши їх на гальмівний диск кожного колеса окремо. Постійне тертя поступово руйнує робочий гальмівний матеріал прокладок і з часом вони стають непридатними, зупиняючи ефективність функції якісно.

Який вибрати?

Сьогодні існує багато різних виробників. Прокладки найвищої якості виробляються Німеччина, Франція, Іспанія та Японія. Окрім виробника, важливо вибрати прокладки вашого розміру, під суппортом колеса.

Як і будь.яка запасна частина. вони поділяються на: оригінальний і не оригінальний. Тут ви обираєте. Оригінал. ходить набагато довше, ніж не оригінал. Ціна таких прокладок, як правило, вдвічі більша.

Загалом, ви вирішуєте, як завжди. вибирайте якість або вартість товару.

Прочитайте: Заміна гальмівних колодок на фімені.

Інструкції зі заміни прокладки

Перед початком роботи вам потрібно підготувати своє робоче місце. це потрібно, якщо ви боїтесь забруднити. Ми лежали покриттям перед колесом, мій диск. Після цього вам потрібно підняти машину з гніздом з тієї сторони, де ми змінимо блок. Ми відкрутимо потрібне нам колесо і продовжуємо спрямовувати роботу з гальмівною системою.

Перш за все, нам потрібно відкрутити болт, що тримає суппорт із відповідним ключем. На фотографії чітко зображено розташування болта, яке потрібно скрутити.

Звернувши болт, тримаючи суппортер, підніміть його вгору і для зручності роботи, ми прив’язуємо його до тіла з дротом. На фотографії показано, як все потрібно робити.

Після цього необхідно натиснути на гальмівний поршень. Це необхідно, перш за все, щоб застосувати стійкий до тепла змащування. Для цього ми використовували затискач. На фотографії, розташованому нижче, все видно і чітко.

Після натискання поршня нам потрібно вичавити кронштейн викруткою. Ми виконуємо такі дії: стисніть кронштейн. потягніть блок на себе.

Тож ми витягнули її. Давайте звернемо увагу на те, як це виглядає і з яких компонентів він складається. На фотографіях покаже загальний вигляд, а також розібраний блок. Також будуть показані кронштейни. Фотографії підписані.

Після її демонтажу, давайте подивимось, наскільки вона зносилася. Блок, який ми витягнули, міг проїхати близько 20 тисяч.км. Нижче. фотографія, в якій є два. нові та старі.

гальмівних, прокладка, toyota, corolla, проблема

 • Після того, як ми порівнюємо їх, ми беремо новий, змащуємо його з теплостійкою пастою. точно як показано на малюнку, ми також змащуємо циліндр та дужки.

Ми збираємо все назад і встановлюємо все на своєму місці. Зберіть суппорт і встановіть колесо на його місце. Робота з одним колесом. ви можете почати наступне.

Далі: Заміна гальмівних прокладок на Toyota Corolla.

Які проблеми можуть виникнути?

Якщо ви дієте чітко відповідно до інструкцій, то жодних нюансів не повинно виникати. Принаймні, я точно не мав. Але, як показує практика, проблеми все ще можуть виникати.

Найчастіше автомобілісти стикаються з такими наслідками після своєї роботи:

 • Гальмівні колодки були в жирі:
 • гальмівний диск перегрівається;
 • Є нерівномірний контакт з гальмівним блоком;
 • Спостерігається витік гальмівної рідини;
 • Система гальм забита;
 • Повітря потрапляє в гальмівну систему;
 • Існує швидкий знос зворотної пружини педалі гальма;
 • Повернення каналу основного гальмівного циліндра засмічений;
 • Правильна робота регулятора тиску та інших порушується.

Більше того, часто ці проблеми можуть призвести до повторного заклинання коліс та подальшої заміни прокладок.

Вирок

Коли ви кладете нові прокладки, найголовніше. не плутати, де верх і де дно. Подушки розміщуються догори дном, і жодним чином навпаки!

Загалом, заміна гальмівних колодків не є складною справою. Я витратив близько 40-50 хвилин про все про все про все (дано, час для курців).

 • Як змінити фільтр палива на Toyota Camry своїми руками
 • Заміна нафти в автоматизації Toyota Corolla

Будьте впевнені, після складання колеса потрібно кілька разів натиснути педаль гальма. У першій пресі педаль може “провалюватися”. Вам не слід боятися. Це пов’язано з тим, що суппортер приносить поршень і колодки до звичайних місць після зйомок.

Спочатку водіння з новими гальмівними блоками я відчув, що ефективність гальмування дещо знижується. Але, як мені сказали сотню, це цілком нормально, оскільки вони повинні просто «захворіти». Через пару днів. або прокладки вже не було, або я вже був їм «похитнути».

Як замінити задні гальмівні колодки Toyota corolla

Система гальм несе відповідальність за безпеку будь.якого автомобіля, з цієї причини її потрібно ретельно звернути увагу, вчасно провести технічний огляд та ремонт. Заміна гальмівних колодок Toyota Corolla необхідна при проведенні технічного обслуговування в плановому режимі.

Існує кілька способів замінити прокладки:

Заміни прокладок у службі автомобіля все зрозуміло. Автомобіль їде на службу, і в призначений час власник грошей приходить, щоб забрати його службовий автомобіль.

Звичайно, на службі досвідчені майстри, які знають свою роботу, швидко та якісно замінить прокладки, але це коштуватиме багато грошей. Бажаючи заощадити гроші під час обслуговування свого автомобіля, багато власників вважають за краще самі змінювати гальмівні колодки.

Для незалежної заміни потрібні лише бажання та стандартний набір інструментів, а саме:

 • ключ циліндра;
 • Джек;
 • кріплення;
 • металева щітка;
 • канавка з набором головки.

Процес заміни передніх прокладок на Toyota Corolla 2008

Подушки, розташовані на передній вісь автомобіля, зношуються набагато швидше, ніж на задній осі. Якщо під час заморожування слухає неприємне скрип у зоні колеса, це перша ознака зносу гальмівних прокладок.

Щоб замінити передні прокладки, вам потрібно підняти машину та зняти колесо. Після зняття колеса ви можете побачити суппорт, гальмівний диск та самі подушечки.

Використовуючи ворота та голову до 14, нижній і верхній болт кріплення супорта видаляється, в той час як слід утримувати суппорт.

Щоб відкрути болти, тримаючи суппортер

Зніміть суппортер

Після відкручення суппорта акуратно відображається у зовнішній стороні автомобіля. У той же час, необхідно забезпечити, щоб у гальмівному шланзі не було сильної напруги, що йде в гальмівний циліндр.

Зніміть блок за допомогою викрутки

Перевірте умову гальмівного диска

Встановіть новий блок на місці

Далі прокладки витягуються з обох боків. Якщо вони дісталися до гальмівного диска, то з викруткою їх можна підтягнути вгору. Головне. не пошкодити гальмівний диск.

Потім обстежується стан гальмівного диска, і на місці старого встановлюються нові гальмівні колодки. Необхідно використовувати лише оригінальні прокладки з номером 0446502390.

Після встановлення збірка здійснюється у зворотному порядку.

Процес заміни задніх прокладок на Toyota Corolla

Вийміть колесо

Послабити верхній посібник

Відкрутіть нижній посібник

Щоб замінити задні прокладки, потрібно підняти машину та зняти колесо. Далі, використовуючи ворота та голову на 12, нижній направляючий направлений на суппорт, затискача кронштейна відволікаються, а непридатні колодки витягуються.

Увага: Вам потрібно відкрутити лише нижній путівник. Неможливо витягнути гальмівні колодки з верхнім направляючим.

Далі, прокладки очищають грязюкою за допомогою металевих пензлів, а протизаплющні пластини видаляються. Виробники Toyota рекомендують встановлювати нові тарілки під час заміни прокладки, але ви можете залишити стару. Кінцевим процесом є збірка, що виникає у зворотній послідовності.

гальмівних, прокладка, toyota, corolla, проблема

Потрібно пам’ятати, що при натисканні на поршень гальмівного циліндра рівень гальмівної рідини в резервуарі може збільшуватися. З цієї причини, перш ніж встановлювати нові прокладки, необхідно ретельно, за допомогою металевої пензлика, очистити сидіння колодки бруду та іржі.

Заміна гальмівних колодок Toyota Corolla. Процедура не складна. Незалежне рішення цієї проблеми не тільки заощадить гроші, але й збільшить досвід обслуговування автомобіля.

гальмівних, прокладка, toyota, corolla, проблема
гальмівних, прокладка, toyota, corolla, проблема

Алгоритм передніх гальмівних дисків Toyota Corolla E120

Для роботи вам потрібно підготувати відповідний інструмент:

 • набір ключів;
 • Джек і ключ циліндра;
 • стояти;
 • вперше взуття;
 • Спеціальна мастила;
 • дротя.

Тепер ви можете почати безпосередньо до операції.

Власне, принцип дії однаковий для будь.якого автомобіля, за винятком деяких функцій дизайну.

 • Накачайте рідину з резервуара основного гальмівного циліндра.
 • Зафіксуйте транспортний засіб взуттям, суворий правий бік, встановіть підставку та вийміть колесо.
 • Відкрутіть нижній болт супорта, підніміть його і зав’яжіть дротом.
 • Демонтувати накладки і відкрутіть другий болт суппорт і відключіть його від кронштейна.
 • Поверніть кермо в напрямку роботи і виверніть два болти кронштейнів супорта і демонтуйте його.
 • У спеціальних отворах для демонтажу накрутіть два M8 болти, поки диск не буде знято.
 • Встановіть новий диск і суппорт.
 • Змастіть направляючий болт.
 • Уточіть поршень гальмівного циліндра та встановіть суппортер.

Деякі драйвери, коли замінюють гальмівні диски на Toyota Corolla, намагаються заощадити гроші, а не змінити прокладки. Це надзвичайно легковажний вчинок, оскільки старі колодки мають нерівну поверхню, що відповідає профілю демонтажу диска. Крім того, легко припустити, що він стане з новою детальною деталізацією. він також матиме нерівномірне виробництво.

Якщо ви дієте чітко відповідно до інструкцій, то жодних нюансів не повинно виникати. Принаймні, я точно не мав. Але, як показує практика, проблеми все ще можуть виникати.

Заміна гальмівних колодок Toyota Corolla Детальні інструкції, багато фотографій

Заміна гальмівних колодок Toyota Corolla зазвичай потрібна після 30-50 тисяч пробігу. Такий великий асортимент пов’язаний з великою кількістю факторів, починаючи з рушійного способу і закінчуючи станом гальмівного диска.

Дизайн гальм перед Toyota Corolla являє собою механізм диска, з автоматичним регулюванням зазору між блоками та димом з мобільною дужкою. На рухомому кронштейні встановлюється циліндр Parbur, що працює. Направляючі колодки кріпиться двома болтами до поворотного кулака. Мобільна кронштейна прикріплюється болтами до направляючих пальців, встановлених у отворі направляючих прокладок.

Путівні пальці змащені послідовними мастилом та захищені гумовими обкладинками. У порожнині циліндра мобільного кронштейна встановлюється поршень з герметичним кільцем. Завдяки еластичності цього кільця оптимальний проміжок між блоками та вентильованим димом, поверхня якого захищена гальмівним щитом, підтримується.

Природно, заміна колодки Toyota Corolla повинна здійснюватися негайно на обох колесах, коли замінює гальмівні диски, колодки також потребують заміни. Процес заміни прокладок на Toyota Corolla не сильно відрізняється від однієї і тієї ж процедури на інших подібних машинах, хоча він має власні характеристики.

Повісьте передню частину автомобіля і вийміть колесо. Вставляючи кріпильне плече або викрутку з широким лезом між направляючими прокладками та суппортами та спираючись на направляю. Це допоможе нам легше вийняти старі колодки.

Вийміть нижній болт кріплення супорта до провідного пальця, тримаючи гайку ще одним ключем. Ми піднімаємо суппорт, обертаючи його навколо осі верхнього направляючого пальця. Ми виймаємо прокладки з їх путівника.

Вийміть два пружинні гальмівні кронштейни. Ми очищаємо сидіння прокладок у їх посібнику металевою щіткою від бруду та корозії. Перед встановленням нових прокладок ми перевіряємо стан захисних обкладинок пальців. Справа розірвана або втрачена еластичність замінюється.

Для цього вийміть палець із отвору направляючих прокладок і вийміть кришку.

Перед встановленням пальця ми поставимо невелику пластикову мастило (спеціальна високотемпературна мастило для гальмівних пальців) у отвір направляючих прокладок і нанесіть на поверхню пальця тонкий шар мастила на поверхню пальця. Якщо палець покритий іржею, то ми обов’язково його очистимо.

Ще одним важливим моментом є обов’язкове змащування пластини (яка розміщується на блоці та покрита підкладкою) спеціальною теплостійкою жиром. У вихідні блоки включено мастило. Далі на фотографії ви можете розглянути цю тарілку, яка призначена для запобігання шокуючому колодках при гальмуванні.

Заміна задніх гальмівних колодків Toyota Corolla 150

Toyota Corolla E140 Зміна гальмівних прокладок

На нашому запланованому технічному обслуговуванні є автомобіль Toyota Corolla E140, де нам потрібно змінити гальмівні колодки

задні колеса та диски. Ми покажемо для вас детальну фотографію та анотацію, як це зробити вдома.

Підніміть машину, якщо ви робите це за допомогою гнізда, не забудьте замінити цегли або анти.трафічні таблички під іншими колесами. Використовуючи голову 14.го та ключа до 17, ми відкрутили путівники:

Вийміть суппортер, витягніть старі колодки. Ми відкрутимо два болти дужок супорта (щоб змінити диски):

Ми видаляємо кронштейн і демонтуємо старий гальмівний диск, часто вони щільно беруть на себе посадкову поверхню за таких обставин, тому що ми все ще робимо їх зміною, звичайно, збившись за допомогою декількох збитого молота на задній частині спинка.

Поверхня посадки очищається за допомогою пензлика залізною щетиною, відповідно до здатності, обробіть її міддю в іншій графітній маслі, так що з майбутньою заміною у нас немає проблем із захопленням.

Встановіть новий гальмівний диск, зробіть це в рукавичках:

Заміна задніх гальмівних колодок Toyota Corolla

Не великий огляд заміни задніх гальмівних колодок

На транспортному засобі автомобіля.

Процес заміни підшипника маточини заднього центру Corolla 150

Заміна підшипника заднього концентратора здійснюється спільно з маточиною, оскільки вузол не єгранний. Інструкція наведена нижче.

 • Увімкніть першу передачу у випадку ручної коробки передач або перетворіть селектор у режим паркування, якщо встановлена ​​автоматична коробка передач.
 • Покладіть анти.стики.

Як я змінив задні маточини Toyota Corolla E150. 2 серії.

Заміна датчика маточини та ABS на Toyota Carolla 150

Toyota Yaris 2004. Заміна заднього підшипника, маточини.Заміна задніх барабанних прокладок.

Как правильно замінює підшипники заднього маточини в Toyota Corolla E130 Частина1

Заміна заднього обійму підшипника Toyota Corolla (Toyota Corolla E11)

Заміна заднього маточину Toyota Yaris 2004

Toyota Camry 40 Заміна тіла заднього концентратора! Коротке керівництво!

Toyota Corolla. Заміна задніх гальмівних колодків та гальмівних дисків

Заміна Toyota Corolla E 150 Hub

Toyota Corolla 150 ABS Задній датчик Помилка.

Причини зносу. спереду та ззаду

Причини, чому прокладки стертуються на Toyota Corolla, однакові, оскільки вони стертуються на будь.яких інших автомобілях. Це природний знос деталей, пов’язані з експлуатацією машини. Під час поїздки на машині тертя гальмівної колодки, яка набуває основного навантаження під час гальмування, стирається. Швидкість та ступінь зносу залежать від стилю руху автомобіля, якість запасних частин та розміру пробігу з цими запасними частинами.

Довідник. Передні гальмівні прокладки достатньо приблизно на 30 тис.км, назад 60 тис.км. Диски потребують заміни, якщо ширина підкладки становить 4 мм або менше. Барабани потрібно змінювати з залишковою шириною 2 мм або менше.

З невеликими щорічними рунами 5-10 тисяч. KM, щоб перевірити ці елементи гальмівної системи, потрібно буде бути раз на рік, в інших випадках бажано кожні 20-30 тис.KM і, якщо потрібно, їх потрібно змінити.

Процес заміни підшипника маточини заднього центру Corolla 150

Заміна підшипника заднього концентратора здійснюється спільно з маточиною, оскільки вузол не єгранний. Інструкція наведена нижче.

 • Увімкніть першу передачу у випадку ручної коробки передач або перетворіть селектор у режим паркування, якщо встановлена ​​автоматична коробка передач.
 • Покладіть анти.стики.

Як я змінив задні маточини Toyota Corolla E150. 2 серії.

Заміна датчика маточини та ABS на Toyota Carolla 150

Toyota Yaris 2004. Заміна заднього підшипника, маточини.Заміна задніх барабанних прокладок.

Как правильно замінює підшипники заднього маточини в Toyota Corolla E130 Частина1

Заміна заднього обійму підшипника Toyota Corolla (Toyota Corolla E11)

Заміна заднього маточину Toyota Yaris 2004

Toyota Camry 40 Заміна тіла заднього концентратора! Коротке керівництво!

Toyota Corolla. Заміна задніх гальмівних колодків та гальмівних дисків

Заміна Toyota Corolla E 150 Hub

Toyota Corolla 150 ABS Задній датчик Помилка.

Ознаки необхідності заміни, наслідки

Якщо автомобіль приносить на бік під час зупинок, в кабіні під час гальмування трапляються сторонні шуми, або відстань гальмування помітно зросла, необхідно перевірити стан усіх гальмівних прокладок. І, якщо потрібно, замінити.

Сигнал до відвідування точки технічного обслуговування для можливої ​​заміни запасних частин також може бути спрацьовуванням датчиків зносу під час гальмування. Люди називають ці датчики “сценаріями” або “писками” через те, що вони видають характерні звуки з кожним гальмуванням. Нещодавно з’являються машини з вбудованими датчиками зносу. Вони відображають сигнал, який знаходиться на передній панелі, що він повинен замінити запасні частини.

УВАГА. Якщо датчики почали працювати, то операція автомобіля все ще можлива, але ми повинні намагатися уникати інтенсивного гальмування, будьте обережнішими, коли зупиняються та замінюють гальмівні колодки якнайшвидше.

Наслідки несвоєчасної заміни цих елементів гальмівної системи можуть відрізнятися від незначних, таких як випадковий вхід у задній бампер перед автомобілем, що стоїть на світлофорі (і добре, хоч і один), через факт що ваш не міг зупинитися вчасно. До найбільш трагічного, коли машина не може правильно сповільнитись у критичній дорожній ситуації. Тоді наслідки будуть набагато серйознішими.

Високотемпература мастила для гальмівних систем

Я довго шукав і читав про мастила для елементів гальмівної системи. Багато, несвідомо, змащують путівники за допомогою змащування, що поставляється з гальмівними блоками, але він призначений для повністю інших цілей, і не призначений для температури, при якій працюють підсумок направлення. І врешті.решт, я придбав для зразка на екзистенції: vmpauto 1502 мастила для супортних підсумок, Universal MS 1600 82 Kopecks. Труба 50 грам, хоча можна було взяти 100 грам одночасно, різниця в ціні не є суттєвою.

Ми купуємо витратні матеріали для задніх гальм

На задніх екскурсоводах, як на передній частині, один направляючий має еластичну смугу. Єдина відмінність полягає в тому, що на передньому супорці направляючий з еластичною смугою стоїть вгорі та ззаду внизу. У мене не було цих гумових смуг на путівників, старий власник автомобіля десь у їхніх справах або килими були зняті під час обслуговування гальмівної системи. Окремо, еластичні смуги не продаються, лише в комплекті з путівниками, переді мною я купив пульт дистанційного керування та на задніх путівниках у хорошому стані.

Будівля Speeper Slyport 47769-05020

Але еластичні смуги для путівників заднього гальмівного супорта продаються окремо на Toyota Avensis, яку я придбав: 47769-05020 Путівник суппорт. Дві гумки на 157 52 копеки. Вони довше міліметр, відрізані канцелярським ножем і сидять як рідний.

Процес заміни за допомогою E150

Щоб уникнути неприємних наслідків, при перших ознаках зносу тертя, вам потрібно перевірити гальмівну систему і, якщо потрібно, замінити запасні частини.

Як замінити гальмівні колодки на Toyota Corolla? Ви можете зв’язатися з сервісним центром, або до станції технічного обслуговування, або зробити ремонт самостійно.

Важливий. Процес заміни прокладок не такий складний. Для цього знадобиться: новий набір гальмівних прокладок для Toyota Corolla, гніздо, гайковий ключ, мастило для супортів.

 • Підніміть колесо з гніздом
 • Зніміть шину
 • Зніміть кріпильний болт супорта за допомогою гайкового ключа
 • Зігніть супортер вгору. Якщо це неможливо, вийміть обидва болти кріплення та згинайте суппорт убік.
 • Якщо необхідно, направляються з жиром з масштабами
 • Зніміть старий блок. Буде зручніше використовувати інструмент. Наприклад, гайковий ключ
 • Повністю притисніть поршень у суппорт до оригінального положення
 • Вийміть металеву пластину і носіть датчики зі старих гальмівних прокладок.
 • Прикріпіть пластини та датчики до нових прокладок
 • Вставте нові прокладки
 • Повернути суппорт у його первісне положення
 • Зафіксуйте його за допомогою болтів за допомогою гайкового ключа
 • Покладіть колесо назад
 • Вийміть машину з гнізда
 • Повторіть операцію на всіх колесах

Відразу після встановлення нових запасних частин необхідно перевірити роботу педалі гальма з кількома пресами. Вона не повинна потрапляти в підлогу.

Крім того, через деякий час після заміни прокладки доцільно уникати різкого гальмування та тривалого руху під нахилом.

Важливий. Після заміни запасних частин вам потрібно їхати в безпечному і бажано безлюдному місці, щоб притиснулися колодки, гризти на гальмівний диск.

Заміна задніх гальмівних колодків Toyota Corolla 150

Toyota Corolla E140 Зміна гальмівних прокладок

На нашому запланованому технічному обслуговуванні є автомобіль Toyota Corolla E140, де нам потрібно змінити гальмівні колодки

задні колеса та диски. Ми покажемо для вас детальну фотографію та анотацію, як це зробити вдома.

Підніміть машину, якщо ви робите це за допомогою гнізда, не забудьте замінити цегли або анти.трафічні таблички під іншими колесами. Використовуючи голову 14.го та ключа до 17, ми відкрутили путівники:

Вийміть суппортер, витягніть старі колодки. Ми відкрутимо два болти дужок супорта (щоб змінити диски):

Ми видаляємо кронштейн і демонтуємо старий гальмівний диск, часто вони щільно беруть на себе посадкову поверхню за таких обставин, тому що ми все ще робимо їх зміною, звичайно, збившись за допомогою декількох збитого молота на задній частині спинка.

Поверхня посадки очищається за допомогою пензлика залізною щетиною, відповідно до здатності, обробіть її міддю в іншій графітній маслі, так що з майбутньою заміною у нас немає проблем із захопленням.

Встановіть новий гальмівний диск, зробіть це в рукавичках:

Заміна задніх гальмівних колодок Toyota Corolla

Не великий огляд заміни задніх гальмівних колодок

На транспортному засобі автомобіля.

Корисне відео

Ми рекомендуємо переглянути відео нижче:

Для того, щоб поїздка на машині була більш приємною і не викликала проблем чи незручностей для вас чи інших людей, вам потрібно вчасно служити. Заміна гальмівних прокладок не займає багато часу, грошей та зусиль, і якщо ви хочете, ви можете це зробити самостійно. Головне. забрати правильні інструменти та запасні частини для вашого автомобіля.

Одним з найважливіших елементів безпеки в автомобілі є його гальмівна система. Життя та здоров’я людей, а також безпека самого транспортного засобу залежить від якості його роботи. Експлуатація системи полягає у здійсненні високої якості гасіння швидкості автомобіля після його розповсюдження. У цій статті ми поговоримо про те, як замінити гальмівні колодки на Toyota Corolla2008.

Заміна гальмівної рідини Toyota Corolla

Відповідно до рекомендації виробника, гальмівна рідина повинна бути замінена через 40 тис. Км пробігу або 2 роки роботи (залежно від того, що настане раніше).

Гальмівна рідина дуже гігроскопічна, поглинає вологу з повітря, яке, крім корозії частин гальмівної системи, знижує температуру кипіння самої рідини, і це може призвести до відмови гальм із частим інтенсивним гальмуванням.

Вам знадобиться: ключ “на 10”, гальмівна рідина, гумовий або прозорий шланг, прозора посудина.

Рекомендується замінити гальмівну рідину на помічник, встановивши попередній автомобіль на спостережній канаві або шляхопроводі (вам не потрібно буде зняти колеса). Використовуйте гальмівні рідини, що відповідають класам DOT-3 або DOT-4. Послідовність заміни рідини в гальмівних механізмах:

Не використовуйте об’єднану рідину знову: вона забруднена, насичена повітрям і вологою. Завжди додайте лише нову рідину бренду, який був затоплений раніше.

Гальмівна рідина є гігроскопічною (поглинає вологу з навколишнього повітря), тому її не можна зберігати у відкритих контейнерах. Бережіть природу! Не злити вживану гальмівну рідину в грунт або каналізаційну систему. Ви можете дізнатися про розташування точок прийому для прийому відпрацьованих розвідувальних рідин у вашому районі в місцевих органах влади.

Зніміть обшивку резервуара основного гальмівного циліндра

Вийміть пробку з шиї резервуара основного гальмівного циліндра.

Накачайте стару гальмівну рідину з резервуара основного гальмівного циліндра

Знайдіть чисту гальмівну рідину на нижній край

Чисті повітряні клапани з бруду та видаліть захисні ковпачки клапанів робочих циліндрів механізмів гальмування передньої частини.

Покладіть шланг у повітряний циліндр для повітряного циліндра механізму гальмування правого заднього колеса і занурте кінець шланга в чисту прозору посудину з гальмівною рідиною.

Асистент повинен різко натиснути на педаль гальма чотири-п’ять разів (з інтервалом між пресами 1-2 с), а потім утримуйте пресу педалі.

Вийміть до 1/2-3/4 обертання клапана випуску повітря. Стара (брудна) гальмівна рідина почне витікати з шланга. Педаль

Гальма в цей час повинна плавно йти до зупинки. Як тільки рідина перестає стікати, клапан вивільнення повітря.

Повторіть операції 7 і 8, поки рідина не буде повністю замінена в трубопроводі, а робочий гальмівний циліндр (чиста гальмівна рідина повинна витікати з шланга).

Постійно стежити. Якщо необхідно, додайте нову гальмівну рідину, щоб запобігти потраплянню повітря в гідравлічний привід. Таким чином, забезпечується поступове зміщення старої рідини нової гідравлічної системи. одинадцять. Таким же чином замініть гальмівну рідину в робочому циліндрі гальмівного механізму лівого переднього колеса. Повторіть операції 7 і 8, поки рідина не буде повністю замінена в приводі (чиста гальмівна рідина повинна витікати з шланга).

Потім замініть гальмівну рідину у другому ланцюзі (спочатку в робочому циліндрі механізму гальмного лівого заднього колеса, потім права передня частина).

Після заміни гальмівної рідини, обов’язково надягайте захисні ковпачки для клапанів вивільнення повітря. Замініть пошкоджені ковпачки.

Перевірте якість виконаної роботи: Клацніть кілька разів на педалі гальма. Рух на педалі і змусити його бути однаковим для кожного пресу. Якщо не так, поверніться до операцій 7-12.

Знайдіть гальмівну рідину до рівня “Маха” на стіні гідравлічного приводу зчеплення. Закрийте резервуар кришкою.

Гідравлічний привід гальмів перекачується, щоб зняти повітря, яке прийшло туди, коли наповнюється рідиною після заміни або після ремонту гідравлічних приводних блоків, пов’язаних з його розгрошенням.

Ознаки повітря в гідравлічному приводі:

Перед тим, як перекачувати гідравлічний привід, необхідно виявити та усунути причину розгрівання.

Якщо накачування гідравлічного приводу пов’язане з ремонтом будь.якого ланцюга, і справність іншої ланцюга, очевидно, відома, то накачування лише відремонтованого контуру допустимо.

Дії при перекачуванні гідравлічного приводу такі ж, як при заміні гальмівної рідини. Єдина відмінність полягає в тому, що критерій завершення накачування робочого циліндра. це припинення виходу повітряних бульбашок з шланга, а не поява свіжої гальмівної рідини.

Як показує практика, у багатьох випадках перегородка головного гальмівного циліндра в гаражних умовах не призводить до бажаного результату, крім того, основний гальмівний циліндр безпосередньо впливає на безпеку руху, тому цей підрозділ описує лише заміну Танк основного гальмівного циліндра та головного гальмівного циліндра.

Заміна резервуара основного гальмівного циліндра

Вам знадобиться: плоскогубці, шприци, викрутки з плоским та поперечним лезом

Вийміть коробку повітряних передач

Зніміть корпус повітряного фільтра

Стисніть замок колодки дроту датчика рівня гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра.

4 і від’єднайте блок від датчика.

Відкрийте резервуар гладкого гальмівного циліндра.

6 Зніміть сітчастий фільтр із резервуара

Викачайте гальмівну рідину з резервуара основного “Ормоз циліндра.

Стисніть зігнуті вуха затискачів кріпильного шланга робочої рідини до основного циліндра приводу зчеплення, змістайте затискач на шланг і від’єднайте шланг від вежі головного гальмівного циліндра (для автомобілів з механічною коробкою передач).

Розріжте шланг робочої рідини в основному циліндрі човника зчеплення (наприклад, вставлення відповідного болта в шланг і витягування шланга за допомогою затискача), щоб запобігти потоку гальмівної рідини.

Заміна вакуумного підсилювача Toyota Corolla

Підсилювач вакуумного гальма. складна складна конструкція. Для коригування та ремонту USR потрібні кваліфіковані персонал та спеціальне обладнання. Крім того, підсилювач представляє

пристрій, який безпосередньо впливає на безпеку руху. Його низька якість ремонту може призвести до серйозних наслідків, тому, якщо ви несправно працюєте, замініть підсилювач.

Вам знадобиться: кінцева головка та ключ “на 12”, викрутка з плоским лезом, вилки.

Щоб виявити недоступні горіхи кріплення вакуумного підсилювача, знадобиться набір кінцевих головки, розгинальних шнурів та воріт, подібних до зображених на фотографії.

Вийміть коробку повітряних передач

Зніміть корпус повітряного фільтра

Стисніть вуха закріплення затискача вакуумного шланга до фурнітури підсилювача вакуумного гальма, змістити затискач на шланг

4 та відключіть шланг від підсилювача вакуумного гальма.

Стисніть замок колодки дроту датчика рівня гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра

6 і від’єднайте блок від роз’єму датчика.

Відкрийте резервуар основного гальмівного циліндра.

Зніміть сітчастий фільтр з резервуара.

Вилийте частину гальмівної рідини з резервуара основного гальмівного циліндра нижче рівня живильної гальмівної рідини до основного циліндра зчеплення, щоб запобігти потоку рідини з резервуара.

Відключіть шланг експлуатаційного подачі рідини до основного циліндра вимкнення зчеплення зчеплення.

Видаліть гідроелектронний модуль антиблокуючої гальмівної системи

Відкрутіть два горіхи кріплення основного гальмівного циліндра і візьміть його з вакууму.

У кабіні під приладною панеллю покладіть пружинну котедж.

14.і вийміть його з отвору пальця.

Вийміть палець з отворів вилки та педалі.

Відкрутіть чотири горіхи встановлення педалі гальма до тіла та шпильки підсилювача вакуумного гальма.

Покладіть вакуумний підсилювач до передньої частини автомобіля, поки не встановлюється з кріплення з отворів ззаду (для ясності видаляється головний гальмівний циліндр з резервуаром).

Вийміть вакуумний підсилювач з моторного відсіку.

Якщо ви видалите вакуумний підсилювач для заміни, вийміть герметичну прокладку з її шпильок і переставляйте її на новому підсилювачі. Сильно стиснута або розірвана прокладка заміни.

Під час вилучення підсилювача вакуумного гальма герметична прокладка може залишатися на тілі. У цьому випадку ретельно відокремте прокладку від тіла і надягайте на кріплення вакуумного підсилювача.

Встановіть вакуумний підсилювач і всі видалені деталі в порядку.

Під час заміни підсилювача вакуумного гальма замініть герметизацію основного гальмівного циліндра

Заміна шлангів та трубопроводів гідравлічних приводних гальм

Замініть шланги та трубопроводи, якщо на них знайдено пошкодження. Крім того, ми рекомендуємо замінювати шланги кожні 100 тисяч для профілактичних цілей. Км пробігу або 7 років роботи автомобіля (залежно від того, що буде раніше), навіть якщо вони не будуть пошкоджені зовні. Гумові шланги старіють, і вони можуть несподівано лопнути при гальмуванні.

На машині використовуються чотири гальмівні шланги: два (ззаду) для з’єднувальних трубопроводів з робочими циліндрами механізму гальмування задніх коліс та двох (передніх) для з’єднувальних трубопроводів з робочими циліндрами гальмівних механізмів передніх коліс.

Вам знадобиться: ключі “на 14”, “для 17”, плоскогубці, спеціальний ключ “10” для гальмівних горіхів.

Щоб замінити шланг переднього колеса на передньому колесі, вийміть колесо збоку заміненого шланга.

Відкрутіть гайку трубопроводу.

3 Забезпечте замикаючу кронштейн з верхнього кінчика шланга і вийміть кінчик шланга з кронштейна.

Виверніть болт.тутус для кріплення наконечника шланга до робочого циліндра механізму гальмування переднього колеса.

Зверніть увагу на дві шайби для герметизації міді, розташовані з обох боків наконечника шланга. При складанні замініть ці цілі новими.

Виверніть крізь крізь крізь кріплення кронштейна.

6 і до гойдалки.

Вийміть гальмівний шланг з автомобіля.

Встановіть новий шланг у манері видалення.

Переконайтесь, що шланг не крутиться при встановленні вздовж осі.

Аналогічно, замініть передній гальмівний шланг з іншого боку.

Щоб замінити шланг механізму гальма заднього колеса, перевірте болт.тутус для кріплення наконечника шланга до робочого циліндра механізму гальмівного колеса.

Відкрутіть гайку кріплення шланга до трубопроводу a. Вийміть замикання кронштейна B, а потім шланг.

Аналогічно, видаліть гальмівний шланг з іншого боку автомобіля.

Встановіть гальмівні шланги у порядку.

Після заміни шлангів вийміть повітря з гальмівної системи

Принципи заміни трубопроводів та їх з’єднання всіма вузлами гальмівної системи та шлангів однакові. Всі гайки трубопроводу повернуті на під ключ “в 10”.

Вам знадобиться: ключ “на 14”, спеціальний ключ “для 10” для гальмівних гайок.

Робота показана на прикладі трубопроводу, що з’єднує гідроелектронний модуль ABS з основним гальмівним циліндром. Решта трубопроводів видаляються таким же чином, різниця полягає лише в місцях їх кріплення та кріплення власників на тілі.

Щоб замінити трубопроводи задніх гальмівних механізмів, додатково вийміть кріплення кріплення трубопроводів до корпусу автомобіля.

Заміна передніх прокладок Toyota Corolla

Замініть гальмівні прокладки передніх гальмівних механізмів лише на набір 4 шт. (по два з кожного боку).

Перш ніж замінити гальмівні прокладки, перевірте рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра. Якщо рівень близький до верхньої позначки, необхідно викачати частину рідини, оскільки після заміни зношених прокладок рівень підніметься з новими рівнями.

Вам знадобиться: ключі “на 14”, “на 17”, ковзаючі плоскогубці.

Зніміть переднє колесо

Поверніть нижній болт направляючого пальця і ​​вийміть його.

Підніміть рухомий кронштейн.

Вийміть зовнішній з направляючих прокладок.

5 та внутрішні гальмівні прокладки.

Вийміть дві кріплення пружини з направляючих прокладок.

З кожною заміною гальмівних прокладок перевірте умову гумових захисних обкладинки направляючих пальців та переміщення суппорт відносно направляючих гальмівних колодок. Якщо рух важкий, змащуйте направляючі пальці суппорт із послідовною мастилом.

Використовуючи розсувні пробки, заглушіть циліндровий поршень.

Встановіть фіксаційні пружини, гальмівні прокладки та інші деталі в порядку.

Перевірте і, якщо потрібно, відновити рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра.

Заміна зношених гальмівних прокладок новими, не поспішайте негайно піти на зайняті шосе. Можливо, що при першому інтенсивному гальмуванні на вас неприємно вплине на низьку ефективність гальмування, незважаючи на те, що встановлені фірмові колодки. Гальмівні диски також зношуються, і нові колодки торкаються їх лише краївами, практично без уповільнення. Виберіть тиху вулицю або прохід без автомобілів і повільно сповільнюйтесь кілька разів, щоб накладки затягували і почніть відповідати всій поверхні. У той же час оцінити ефективність гальм. Намагайтеся не різко уповільнити принаймні перші 100 км. З сильним нагріванням безробітних прокладок, верхній шар їх накладок вигорає, а гальма не буде максимально ефективним.

Вам знадобиться ключ “на 14”.

Зніміть переднє колесо

Виверніть болт Тутус B, від’єднайте від гальмівного шланга гальмівного штанга, вийміть два болти A і в кріплення направляючих прокладок до обертового кулака та вийміть зібраний суппорт.

Встановіть суппортер у порядку. Перед встановленням кріпильних болтів супорта нанесіть на нитку анаеробну різьбову нитку. Під час встановлення гальмівного шланга використовуйте лише нові мідні шайби. Після встановлення відновіть рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра та вийміть повітря з гідравлічного приводу гальм

Вам знадобиться: ключ “для 14”, викрутка з хрестовим лезом.

Зніміть суппортер управління гальмом без відключення шланга від гальмівного циліндра

Захистіть механізм гальмування на мотузці або дроті до деталей передньої підвіски. Переконайтесь, що гальмівний шланг не скручений і не сильно витягнутий.

Встановіть гальмівний диск і всі раніше видалені деталі у зворотному порядку.

Перед встановленням диска.

Заміна задніх прокладок Toyota Corolla

Замініть гальмівні колодки гальмівних механізмів задніх коліс лише набором 4 шт. (по два з кожного боку). Перш ніж замінити гальмівні прокладки, перевірте рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра. Якщо рівень близький до верхньої позначки, необхідно викачати частину рідини, оскільки після заміни зношених прокладок рівень підніметься з новими рівнями.

Вам знадобиться: кінцева голова “на 14”, ковзаючі плоскогубці.

Поверніть болт нижнього направляючого пальця.

3 і підніміть рухомий кронштейн.

Вийміть зовнішні та внутрішні гальмівні прокладки з направляючих прокладок.

Для кожної заміни гальмівних прокладок перевірте умову захисних гумових обкладинок направляючих пальців та легкість переміщення рухомого кронштейна відносно направляючих гальмівних колодок. Якщо рух важкий, змащуйте направляючий палець послідовною мастилом та його кришкою.

Використовуючи розсувні пробки, заглушіть циліндровий поршень.

Встановіть фіксуючі пружини, гальмівні прокладки та інші видалені деталі в облямівку, зворотне видалення.

7 Аналогічно замініть гальмівні колодки гальмівного механізму іншого колеса.

Перевірте і, якщо потрібно, відновити рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра.

Вам знадобиться: ключі “на 14”, “на 17”, кінцева голова “14”.

Вийміть колесо збоку заміненого супорта.

Поверніть болт.турнір і відключіть гальмівний шланг від супорта.

Відключіть кабель для паркування гальмівного приводу

Візьміть два болти кріплення направляючих прокладок до задньої підвіски.

5 та вийміть суппорт, зібраний направляючими гальмівними колодками.

Встановіть суппортер і верхній поперечний важіль у порядок зворотний. Під час встановлення гальмівного шланга використовуйте лише нові мідні шайби. Після встановлення відновіть рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра та вийміть повітря з гідравлічного приводу гальм

Заміна заднього гальмового диска Toyota corolla

У присутності диска знущань, глибоких бік та інших дефектів, що збільшують знос прокладок і знижують ефективність гальмування, а також у випадку збільшення диска побиття, який викликає вібрацію під час гальмування, замініть диск.

Мінімальна прийнятна товщина гальмівного диска становить 7,5 мм. Якщо товщина одного з дисків менша за вказане значення, замініть обидва диски. Під час заміни гальмівних дисків, обов’язково замініть гальмівні колодки новим набором.

Вийміть колесо збоку заміненого диска.

Видаліть суппортер, не відключаючи від нього шланг

Прив’язати суппортер з дротом до весни, щоб не падати.

Прив’язати суппортер з дротом до весни, щоб не падати.

4 і вийміть гальмівний диск.

Встановіть гальмівний диск у зворотному порядку.

Перед встановленням диска ретельно очистіть маточини концентратора та диск іржі та масштабу, оскільки навіть найменша частинка, затиснута між колишніми поверхнями, спричинить побиття диска та вібрації при гальмуванні.

Перевірка сумочки Toyota Corolla

Паркувальне гальмування повинно утримувати машину на схилі 25% при переміщенні важеля в салоні AZT на 4 або 5 зубах (кліки) пристрою храпового пристрою.

Щоб перевірити правильність регулювання паркувального гальма, знайдіть жилети або навантажувальну рампу з висотою 1,25 м біля парковки вашого автомобіля, з довжиною введення 5 м, це співвідношення відповідає зміщенням 25%. Встановіть машину на схил. Натисніть і тримайте педаль гальма. Перекладіть важіль механічної коробки передач у нейтральне положення або важіль селектора селектора автоматичного положення 8 “n”. Підніміть важіль парковки гальмо на зупинку. Плавно відпустіть педаль гальма. Автомобіль повинен бути нерухомо на схилі. Якщо машина почала ковзати вниз, необхідно відрегулювати привід для паркування

За відсутності такого пандусу, для спрощеної перевірки гальма для паркування, покладіть машину на плоску ділянку. Перекладіть важіль механічної коробки передач у нейтральне положення або вибір вибору важеля режиму автоматичного поля в положення “N”. Підніміть важіль парковки гальмо на зупинку. Вийдіть з машини і спробуйте перенести її з помічником. Якщо вам це вдалося, вам потрібно відрегулювати привід для паркування.

Налаштування рукоятки Toyota Corolla

Вам знадобиться: клавіші “на 10”, “на 12”, викрутка з плоским лезом.

Підніміть важіль паркування гальмового гальма до зупинки, тоді.

Якщо кількість клацань не відповідає вказаному значенню або автомобіль не утримується при парковкуванні, відрегулюйте накопичувач. Для цього дотримуйтесь наступних операцій

Вийміть підкладку підлоги тунелю

Повністю опустіть важіль паркування гальма.

Відкрутіть гайку та регулюючи гайку, щоб повністю звільнити кабель для паркування гальмівного приводу.

Поверніть регулюючу гайку до тих пір.

Затягніть важіль паркування гальмового гальма 3 або 4 рази і перевірте удар важеля паркування гальма.

Перевірте, чи гальмо “захопити”. 10 Встановіть усі видалені деталі в порядку шпалер.

Вам знадобиться: ключі “в 10”, “на 12”, кінці голови “10”, “на 12”, плоскогубці.

Вийміть підкладку підлоги тунелю

Відкрутіть гайку та регулюючи гайку, щоб повністю звільнити кабель для паркування гальмівного приводу

Розгорніть еквалайзер, вийміть кабель з слота і відключіть наконечник кабелю від еквалайзера.

Аналогічно вийміть наконечник другого кабелю з еквалайзера.

Відкрутіть три гайки і вийміть передню термо.екран.

Поверніть кабельний болт до корпусу

Відкрийте кріпильний фіксатор кабелю для паркувальних гальмів і відведіть кабель до створення.

Зніміть кабельну оболонку з отвору 8 кузова.

Відключіть приводний гальмівний кабель приводу, виводячи його наконечник із передач із важелем важеля гальмівного порошку.

Поверніть три болти кріплення кронштейнів оболонки паркувального гальмівного кабелю до корпусу.

Увімкніть гайку кріплення кронштейна кабельної оболонки до задньої підвіски.

13 і візьміть кронштейн з кабелем з важеля.

Аналогічно видаліть другий кабель.

Встановіть нові кабелі приводу для паркування та всі вилучені деталі в порядку у зворотному видаленні.

Вам знадобиться: ключі “на 10”, “на 12”, викрутка з хрестовим лезом.

Вийміть підкладку підлоги тунелю

3 і вийміть з еквалайзера фіксатор центрального кабелю паркувального гальма.

Поверніть і вийміть центральний кабель з еквалайзера.

Стисніть засувку і відключіть блок дроту від перемикача тривоги на парковці.

Виверніть два болти кріплення важеля приводу приводу приводу до тіла.

Перед встановленням важеля на машині змащуйте його сектор передач з послідовною мастилом, а перед тим, як приєднати до нього передній кабель. Нитка його наконечника.

Встановіть важіль і всі видалені деталі в порядку, зворотне видалення та відрегулюйте систему паркування гальмування.