Заміна нафти в двигуні автомобіля Skoda Octavia A7: Ми робимо все своїми руками…

Заміна нафти в двигуні автомобіля Skoda Octavia A7: Ми робимо все своїми руками

Ви можете замінити нафту на Octavia A7 на станції технічного обслуговування або самостійно в гаражі на ямі. Для незалежної роботи необхідно запастися ганчіркою, 19.ключем, а також готувати нову нафту для Skoda Octavia A7, порожню потужність для дренування, воронка.

Операція повинна здійснюватися на нагрітому двигуні. Це сприяє більш ефективній слива вживаного продукту. Тепла рідина протікає швидше з олійних каналів невеликого діаметра.

Заміна нафти в двигуні Skoda Octavia A7 1.2 TSI показано в цьому

Олія проводиться так:

 • Гуд піднімається, кришка шиї відкручена, розташована на двигуні.
 • Масляний фільтр, встановлений під зондом, демонтується з правого боку генератора.
 • Порожній резервуар для осушення старого масла двигуна Octavia A7 замінюється, зливна пробка відкручена.
 • Для завершення видалення витраченої рідини необхідно викачати масло, що залишилося в піддоні, використовуючи шприц із шлангом або гумовою грушею.
 • Сливова пробка скручена. Виробник також рекомендує разом з маслом та фільтром для заміни цієї частини.
 • Натирається чистою сухою ганчіркою місця, де розміщується масляний фільтр.
 • Встановлений масляний фільтр. У той же час, бажано в чистому, новому, олії, щоб отримати кільце його ущільнення.
 • Свіжа моторна олія для Octavia A7 виливається.
 • Перевіряється рівень, який повинен бути між максимальними та міні.знаками.

Після цього вам потрібно увімкнути живлення, дайте йому працювати 10 хвилин. Тоді вам слід вимкнути запалювання, знову перевірити рівень масла за допомогою зонда, якщо необхідно, додайте його до вказаної позначки.

Заміна моторного масла дизеля Skoda Octavia A7 1.6 (2.0) TDI. відео тема нижче:

Перевірте рівень

Цей гідромеханічний кулемет не має зонда. Тож вам доведеться піднятися під дно машини. Не забудьте надіти рукавички, тому що пророщений гарячий АТФ може спалити шкіру.

Кроки процедури перевірки ATF в автоматичній передачі Skoda Octavia:

 • Ми розігріваємо коробку та машину. На відміну від інших кулеметів, де максимальна температура була розглянута вище 70 градусів, тут автоматична коробка передач розігрівається до плюс 45.
 • Встановіть машину в рівномірному місці.
 • Візьміть контейнер для сливи і підніміться під машину.
 • Видаліть захист автоматичної коробки передач та двигун. Таким чином, ви отримаєте доступ до тестового пробки, це також стік.
 • Двигун повинен залишатися далі.
 • Відкрутіть вилку і замініть контейнер для осушення під отвором.
 • Якщо рідина свинять, то рівень нормальний. Якщо він сухий, то потрібно додати. Як додати, якщо для бухти немає отвору. я навчу пізніше.

Якщо у вас немає контактного термометра, ви можете взяти ноутбук із встановленою в ньому програмою та вимірюванням температури досвідченого механіка. Підключіть кабель до ноутбука, а другий кінець висушений у отворі. Виберіть програму “Вибір блоку управління”, а потім перейдіть до “Electronics KP”, натисніть на вимірювання груп 08. Ви побачите температуру мастила, і ви можете виміряти рівень без приблизної «гачком».

Вимоги до годинника, вилитого в двигун “Skoda Octavia

Кожен автомобіліст, який намагається самостійно обслуговувати власну машину, повинен знати, яку олію заповнити його рухому власність. За даними, наданими виробником, моторні олії повинні відповідати певним стандартам якості. Завдяки регулярно вдосконаленим витратним матеріалам дозволено використання змащення, яке має специфікацію VW50000, VW50101 або VW50200. Рекомендується утримуватися від інших олій, оскільки це може спровокувати пошкодження двигуна

Крім того, важливо знати, скільки нафти має бути в живленням “Octavia A5”. Такі дані можуть бути прийняті в інструкціях з ремонту, де сказано, що обсяг вхідної рідини змінюється залежно від обсягу самого двигуна

Автомобіліст повинен підготувати всі необхідні матеріали та інструменти, серед яких є храпочка, яка має голову, типовий пристрій 18 мм., Клавіші “Torex” T45 та 17 мм. Не буде зайвих ганчірків, режисера для фільтра та відра, в якому можна відмовити, що витрачається, буде в нагоді. Звичайно, замінити без нового масляного фільтра та самої рідини. На додаток до необхідних інструментів, високоякісні синтетичні моторні олії будуть корисні для автомобіліста, експерти рекомендують лише оригінальні речовини з перевіреною якістю. Купівля мастильних матеріалів та фільтра не менш важлива, для “Skoda Octavia” продукти VAG підходять. Звичайно, придбання аналогів, таких як Mann-Filter, Bosch та Knecht Filter, коштуватиме дешевше.

Який ресурс двигуна 1.8 TSI. коротко про основне

Виробник оголошує досить скромний ресурс двигуна 1.8 TSI. 200 000 км. Потім призначається заміна поршня. На цьому пробігу потрібна дорога заміна ланцюга, інакше його розтягнення призведе до зустрічі клапанів з поршнями та до великих проблем у ремонті.

Насправді ресурс у компетентній експлуатації та обслуговуванні якості буде вищим. Близько 350 000 км можна безпечно подорожувати на цьому двигуні, якщо ви виконаєте всі встановлені процедури вчасно. За цей час буде замінено в середньому в 3 рази ланцюжок із усіма частинами часу, а також заміною поршневих кілець з 200 000 км. Це відносно хороший індикатор ресурсів, як і для сучасних європейських технологій.

Як додати нафту до двигуна Skoda Octavia

Вам знадобиться: моторне масло, воронка, чиста тканина.

Споживання моторного масла під час роботи автомобіля є абсолютно нормальним явищем, тому слід регулярно перевіряти рівень масла в двигуні. Обов’язково перевірте рівень масла до тривалої поїздки.

Споживання моторного масла залежить від стилю водіння, кліматичних та дорожніх умов. Звичайне споживання нафти може бути до 1 літра на 1000 км пробігу. Досліджений двигун може витратити трохи більше.

Перш ніж перевірити рівень нафти після поїздки, заглушити двигун і чекати 5-10 хвилин, поки масло не з’єднається в картер. Додайте олію однієї марки, в’язкості та класу якості, як у раніше використовуваному.

Рівень нафти в двигуні картера не повинен перевищувати мітку на знаку (зонд), інакше витоки можливі через прокладки та ущільнення, збільшення споживання нафти.

Усунути індикатор рівня масла.

нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia

2 Витріть його чистою тканиною.

Зніміть індикатор рівня масла. Рівень нафти повинен бути між мітками n і l в кінці зонда.

Для шматка олії поверніть пробку проти годинникової стрілки.

Налийте масло в двигун, контролюючи його рівень по вказівника (зонд). Перш ніж вийняти вказівник, зачекайте 2-3 хвилини, щоб олія стікала в картер.

Для начинки нафти використовуйте воронку. За його відсутності ви можете використовувати воронку з пластикової пляшки.

Після того, як рівень масла досягне необхідного, оберніть шийну пробку і вийміть масляну тканину чистою тканиною.

Обслуговування та експлуатація

Заміна нафти повинна здійснюватися один раз на 7500-8000 кілометрів, незважаючи на інтервали, надані автовиробником. Це також повинно бути уважним до цього, щоб до складних умов експлуатації. Наприклад, часте стоячи в пробках. Якщо вам доведеться проводити в них кілька годин на день, двигун працює багато, а пробіг проводить невеликий. Влітку ситуація посилюється високими температурами.

Враховуючи проблеми із споживанням нафти, регулярно перевіряйте масляний зонд. При перших симптомах зниження рівня не лінуйтеся проводити діагностику та визначати причину. це може захистити від серйозних наслідків та дорогого ремонту. Також перевірте рівень теплоносія, якщо це можливо, очистіть вхідні клапани.

Що стосується турбіни, то тут не потрібно встановлення турбокомпресора, t.До. Додатковий насос охолоджує його після заглушення двигуна, однак, його рекомендують після поїздки з великими навантаженнями до двигуна, щоб зачекати за хвилину перед заклиненням (це, як правило, для всього двигуна).

Незважаючи на оголошені тривалий термін експлуатації свічок запалювання, рекомендується змінювати їх кожні 30 тис. Періодично дросель і форсунки слід перевіряти на забруднення та, якщо це необхідно, очистити. Своєчасне очищення форсунок запобіжить пропусці запалювання (головним чином на першому та третьому циліндрах).

Довгострокова їзда зі швидкістю понад 180 км/год може спричинити перегрів (це стосується будь-яких турботворів). Але інтенсивне прискорення вітається, t.До. Двигун любить високі швидкості.

Подано до всіх правил ресурсу двигуна 1.8 TSI може бути понад 200 тисяч кілометрів до великого ремонту, після чого обов’язковий ремонт HBC та заміна поршневих кілець знадобиться.

Етапи заміни мастильної рідини Skoda Octavia A5, A7

Заміна моторного масла Skoda Octavia робиться за стандартною схемою, спочатку старі роботи зливають, змінюється фільтр і виливається нове масло. Доступ до вузлів при заміні є досить зручним, тому ви можете їх самостійно провести.

Операція заміни буде однаковою для бензину та дизельних версій, а також різних модифікацій:

 • Skoda Octavia A7
 • Skoda Octavia A5
 • Бочка Skoda Octavia
 • Tour Skoda Octavia

Дренаж

Необхідно злити відпрацьовану рідину двигуна на нагрітому двигуні. Це пов’язано з тим, що нагріта олія є більш рідкою. Таким чином, йому легше витікати з тонких каналів мастильної системи.

нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia

Щоб злити старе моторне масло, доцільно керувати Skoda Octavia A5, A7 на яму або шляхопроводу, оскільки стік зроблений знизу. Якщо це неможливо, то найбільш незручним етапом буде скручування зливної пробки. Особливо якщо захист встановлений для видалення.

Завдяки широкому спектру двигунів, встановлених на цій моделі, неможливо описати процес на всіх. Але дії будуть однаковими, різниця лише на місці встановлення елемента фільтра. Ми замінюємо двигун 1.6 MPI.

Коли все готово перейти до операції сливи:

Тепер ми спускаємося під машиною, замінюємо контейнери на місце стоку. Ви можете використовувати оброблену каністру або старе відро.

Система охолодження, опалення, вентиляції та кондиціонування (охолодження, опалення, кондиціонування та системи клімату)

Заміна радіатора нагрівача (плита) Skoda Octavia A4 (1U) (RUS.) Фото.звіт. Все почалося з того, що салон всередині почав паливо і тим більше гірше. Почав помічати, що рівень антифриз дещо знижується, але скрізь все було сухим, навіть у салоні. Я додав трохи і заїхав далі. Я думав, що зламав демпфер, що перемикає вулицю-салону. Я перевірив. все в порядку, тоді він зняв рукавичку, і лише тоді він помітив мокроту біля ніг пасажира, на трубі, де дме повітря! Я зрозумів, що плита. Кірдик.

Заміна термостата на електронне регулювання 06a 121 114 на двигуні BFQ 1.6 (Рус.) Симптоми звітування про фото, в яких поставляється діагноз. заміна термостата: Коли двигун увімкнено, індикатор охолоджуючої рідини на панелі спалахує та скрипить. Двигун прогрівається, рівень охолоджуючої рідини нормальний. Коли гарячий двигун увімкнено, світло охолоджуючої рідини не загоряється. Двигун прогрівається дуже довго. До 90 ° може дістатися лише при повільному русі в пробках. З нормальним рухом (40-80 км/год) у весняному літовому часі середня температура утримується близько 60 °.70 °.

Заміна радіатора нагрівача (плита) Skoda Octavia A4 (RUS.) Фото.звіт. Все почалося з того, що салон всередині почав паливо і тим більше гірше. Почав помічати, що трохи зменшується рівень антифриз, але скрізь все було сухим, навіть у салоні. Я додав трохи і заїхав далі. Я думав, що зламав демпфер, що перемикає вулицю-салону. Я перевірив. все в порядку, тоді він зняв рукавичку, і лише тоді він помітив мокроту біля ніг пасажира, на трубі, де дме повітря! Я зрозумів, що плита. Кірдик.

Кліматронічний. Ремонт електричного приводу контролю за рециркуляцією повітря (RUS.) Фото.звіт. Причина ремонту: передача електричного керування рециркуляцією повітря. Тріщина лунає при натисканні кнопки рециркуляції. Клімат на самому.діагностиці видає помилку 4FA, коли ви увімкнете та відключаєте режим рециркуляції під торпедою, під дощем є гудіння та клацання. все заливається.

Climatronic System Skoda Octavia (RUS.) Пристрій та принцип роботи. Посібник для самоосвітування. Компоненти та деталі, блок управління, панель управління, загальний опис систем, регулювання температури повітря, датчики, накопичувачі, нова система управління, подача повітря до салону, контур холодоагенту, електричний ланцюг вентилятора радіатора, система управління компресором, самостійне. діагностика, функціональна схема.

Нагрівач та кліматичний встановлення (RUS.) Технічний посібник Skoda. Навчання фахівців з технічного обслуговування. Кліматичні установи, що використовуються на транспортних засобах Felicia (нерегульований компресор), Fabia (зовнішній регулюючий компресор), октавія I (компресор з внутрішньою регулюванням), октавія II (компресор із зовнішнім регулюванням), чудовий (внутрішній регулятор компресор) детально розглядаються.

Skoda Octavia A7. Скільки масла в двигуні (об’єм)

Кількість моторного масла відносно об’єму двигуна та його серійного номера полягає в наступному:

 • 1.2 TSI (CBZB). 4.0 л;
 • 1.4 TSI (CGGA). 3.2 л;
 • 1.4tsi (G052167M2). 4.0 л;
 • 1.6 MPI (BSE). 4.5 л;
 • 1.8 TSI (CDAA). 4.5 л;
 • 1.9 TSI (BLS). 4.3 л;
 • 2.0 TDI (CLCA). 4.6 л.

Отже, кількість нафти на Skoda Octavia A7 не перевищує 5 літрів, а це означає, що одну 5.літрову каністру буде досить достатньо для повної заміни. Для двигунів том 1.2, 1.4, 1.6 літрів, живлення до 150 сил використовує масло з VW 502. Для більш потужних моделей рекомендований вхід VW 504/505/507. Чим більша потужність, тим вище індикатор зносу рідини, і, відповідно, толерантність на масло буде вище.

Порада: на відміну від турбонаддув 1.2 і 1.4 двигуни. класична атмосферна 1.6 олій не “їсти”. Але у випадку з лінією TSI ми рекомендуємо запастися додатково 1 літр нафти, який вам, мабуть, знадобиться, оскільки масляний клапан вважається 0.5-1 літр на 5.000 км.

Заміна життя

Заміна теплоносія не пов’язана з пробігом і відбувається кожні 3-5 років. Контроль рівня теплоносія і, якщо потрібно, шматок. Система охолодження використовує фіолетову рідину “G13”, (відповідний стандартний VW TL 774/J). Каталог номер потужності 1,5 л g013a8jm1. це концентрат, який необхідно розбавити водою у співвідношенні 2: 3, якщо температура до 24 ° С, 1: 1, якщо температура до 36 ° (заводська заливка) та 3: 2, якщо Температура до. 52 ° C. АЗС становить близько дев’яти літрів, середня

Заміна нафти в контрольно.пропускному пункті в Skoda Octavia A7 не передбачена офіційними правилами технічного обслуговування. Це говорить про те, що масло використовується весь термін служби коробки передач, і під час цього рівня його контролюється лише, і якщо це необхідно, постачається лише масло.

Регулювання перевірки масла в коробці передач у машині та механіки відрізняється. Для автоматичної коробки передач перевірка проводиться кожні 60 000 км пробігу, а на ручній коробці передач. кожні 30 000 км пробігу.

Skoda Octavia A7 заправляючі обсяги коробки передач:

1,7 літра масла для трансмісії SAE 75W-85 (API GL-4), що вписується в механічну коробку передач. Для ручної коробки передач оригінальне масло передач “з об’ємом 1 L-VAG G060726A2 (у 5-ступінчасті контрольно-пропускних пунктів), в шестиступінчастому маслі передачі, 1 L-VAG G052171A2 підходить,

У автоматичній контрольній точці вам потрібно 7 літрів, рекомендується вилити масло для передачі для автоматичної коробки передач “ATF DSG” Том 1 літр (код для замовлення VAG G052182A2).

Заміна паливного фільтра на бензинових двигунах. Модуль подачі палива з насосним паливом G6, з вбудованим паливним фільтром (фільтр неможливо замінити окремо). Заміна бензинового фільтра здійснюється лише за допомогою заміни паливного електричного насоса, код для заміни 5Q0919051BH.

Заміна приводного ременя Skoda Octavia не надається. Однак кожне друге технічне обслуговування потрібно перевірити і, якщо необхідно, замініть ремінь. Середня ціна становить 1000, як правило, під час ремонту натягувач приводного ременя VAG 04L903315C також змінюється. Ціна. 3200

Заміна ланцюга термінів. За даними паспортів, заміна ланцюга синхронізації не надається, t.Е. Його життя розроблене на весь період автомобільної служби. Ланцюг часу встановлений на бензиновому двигуні з обсягами 1.8 і 2.0 літра. У разі зносу заміна ланцюга синхронізації є найдорожчою, але це також потрібно дуже рідко. Стаття нового ланцюга для заміни 06K109158AD.

Проаналізувавши етапи поточного, виявляється певна картина, циклічність яких повторюється кожні чотири. Перше, що це головне, включає: заміну змащення двигуна та фільтри автомобіля (масло та салон). Друге технічне обслуговування включає роботу над заміною матеріалів до 1 та крім заміни гальмівної рідини та повітряного фільтра.

Як вибрати масло

Вибираючи нафту, власник автомобіля розділений на дві категорії:

Вибираючи масло та фільтр, варто подумати, що вам потрібно вилити його в двигун лише з однаковим маркуванням і, бажано, оригіналом, а автомобіль знаходиться на етапі бігу. Якщо ні, то вам потрібно ретельно промийте його та замінити іншим виробником, не змінюючи в’язкості. Тобто, якщо синтетика була затоплена, вам потрібно вилити синтетику.

Оригінальна нафта, яка затоплена в Skoda Octavia A7, слідуючи з маркуванням “Longlife III 5W-30” і має номер каталогу Vagg 052 195 M4. Згідно з цими даними, ви можете легко вибрати аналог.

нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia

Вартість Octavia A7

Третя перевірка-це повторення до-1. Тоді 4. одна з ключових послуг автомобіля та одна з дорогих. Крім заміни матеріалів, необхідних для проходження до-1 та до-2. Необхідно замінити свічки, масло та автоматичний фільтр передачі/DSG (6.дизель) та паливний фільтр на машині з дизельним двигуном.

Вартість тих. Служба škoda Octavia a7
Число є Каталоговий номер Ціна (.)
Потім 1 Моторне масло. 4673700060 Масляний фільтр. 04E115561H Салонний фільтр. 5Q0819653 Сумерський G17 У коді паливного продукту. G001770A2 4130
Потім 2 Всі витратні матеріали першого, а також: повітряний фільтр. 04E129620 гальмівна рідина. B000750M3 5500
Потім 3 Повторення першого тоді 4130
Потім 4 Усі роботи, передбачені в 1.му, а потім 2: свічки запалювання. 06k905611c паливний фільтр (дизель). 5q0127177 масла автоматичної коробки передач. G052182A2 та фільтр DSG. 02E305051C 7330 (3340)
Витратні матеріали, що змінюються без прив’язки
Охолоджуюча рідина G013A8JM11 590
Приводний пояс VAG 04L260849C 1000
Нафтова ручна коробка передач G060726A2 (5 ст.) G052171A2 (6 ST.) 600 1600
Автоматичне масло трансмісії G052182A2 1200

Середня вартість позначається цінами на падіння 2021 року та регіону.

Тоді 1 є основним, оскільки він включає обов’язкові процедури, які будуть повторені, коли нові в наступному. Середній

Потім до технічного обслуговування додається 2 до технічного обслуговування повітряного фільтра (500), а гальмівна рідина 1200 передбачена, загалом. 2900.

Тоді 3 нічим не відрізняється від 1, з однаковою встановленою ціною 1200.

Тоді 4 є одним із найдорожчих, оскільки вони потребують заміни майже всіх змінних матеріалів. Для машин з бензиновими двигунами, крім витрат на встановлене 1, а потім 2, необхідно замінити свічки запалювання. 300 /PCS. Всього 4100

На машині з дизельними агрегатами, крім заміни його, передбаченого 2, а потім 1, необхідно змінити паливний фільтр та масло в коробці передач DSG (виняток. автомобілі із загальною залізничною системою). Заміна паливного фільтра. 1200 Зміна масла коштуватиме 1800, плюс заміна фільтра 1400 Тільки 7300.

Потім 5 повторень потім 1.

Потім 6 повторів потім 2.

Потім 7 творів виконуються за аналогією з тодішнім 1.

Тоді 8. повторення тодішнього 4, плюс заміна ременя ГРМ. 4800.

Загальний

Рішення, яка звичайна робота повинна бути виконана на станції технічного обслуговування, і яка ви можете впоратися зі своїми руками на основі власних сильних сторін та навичок, пам’ятаючи, що вся відповідальність за дії, зроблені з вами. Тому не варто затягуватись із проходженням наступного, оскільки це може вплинути на продуктивність автомобіля в цілому.

Частота заміни, яку олію заповнити

Відповідно до правил виробника, заміни послуг моторного масла на Skoda Octavia проводяться після 15 000 кілометрів пробігу або з інтервалом 1 рік. Але деякі власники автомобілів вважають цей інтервал трохи завищеним, рекомендуючи його зменшити, враховуючи умови експлуатації.

Оригінальне масло, яке рекомендує виробник Volkswagen Plus 5W-40, це Spect Special G 5W-40. Він має упаковку 1 літр G 052 167 м2, а також 5 літрів G 052 167 M4.

Крім того, рекомендується також використовувати мастило кастролу, про що свідчить напис на масляній шиї двигуна. Кастроль Edge 5W-30 A3/B4 Маркування має всі необхідні допуски. Також може бути присутній професіонал напису та VW.

Іноді власники автомобіля Octavia A5, A7 Існує непорозуміння того, яку в’язкість вам потрібно вибрати 5W30 або 5W40. Справа в тому, що виробник дає рекомендацію при виборі, зосередитись на прийомі VW 502.00. І в’язкість обраний із кліматичної зони використання машини. До речі, це може бути 0w30. Але найчастіше дилери, 5 Вт-40 виливаються в середній смугу.

Виробник також визнає використання аналогів, що відповідають прийому VAG: VW 502 стурбованості.00. Власники автомобілів мають найпопулярніші такі бренди:

 • Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4
 • Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40
 • Mobil 1 FS X1 5W-40
 • Motul 8100 X-CESS 5W40
 • Ravenol Vollsynth Turbo VST 5W-40
 • Shell Helix Ultra 5W-40
 • Загальний кварц 9000 5W-40
 • Valvoline Synpower 5W-40
 • ZIC X9 5W-40
 • Lukoil Genesis Armortech 5W-40

З цього списку кожен може вибрати на основі переваг, ціни чи любові до бренду.

Скільки заповнити

Об’єм оригінальної нафти, що вилита в двигун Skoda Octavia A7, становить 4,5 літра. Зауважте, що рідину слід виливати поступово. Якщо це повторно посилено, це може призвести до небажаних наслідків, аж до вибуху під впливом високої температури влітку року. У зв’язку з цим спочатку потрібно вилити близько 4 літрів, а потім подивитися на обставини. Ви можете залишити порожнє місце вгорі, який згодом заповнить холодне повітря. Це повітря, у свою чергу, циркулює і охолоне компоненти двигуна.

Чим більше стане пробіг Skoda Octavia, тим більше проблем з’являється, як в принципі в будь.якому автомобілі. Найчастіше це пояснюється природним зносом двигуна, нафта. це форма нафти. Хоча виробник дозволяє низькі витрати.

Взагалі кажучи про Жор на цій моделі, варто зазначити, що деякі двигуни підлягають цьому, особливо для нового покоління. Сам виробник визнає це і пише про це в інструкціях, що споживання може становити 1 л/2000 кілометрів.

Якщо автомобіль знаходиться під гарантійною службою, а споживання перевищує 0,5 л/1000 кілометрів, то ви можете піти до дилера. Це гарантія, але на практиці такі витрати виключають. Зазвичай масляне волокно не перевищує 1 л/10000 кілометрів.

Власники відзначають чутливість двигуна до поганої нафти. Тому їм рекомендується придбати його у офіційних постачальників, щоб виключити придбання підробки. Варто також зменшити інтервал заміни та зосередитись на матерях, 250-300 матерів вважаються найкращим інтервалом.

Все це. це загальна інформація, яка на кожному конкретному автомобілі може проявлятися по.різному, оскільки режими роботи кожного мають різні. Також стосується витоків, неможливо визначити причину на відстані.

Виправлення часу обслуговування

Якщо ви не плануєте обслуговувати свою машину з офіційним дилером, тобто ви не боїтесь “літати” з гарантією, тоді ”Не буде складно і незалежно.

На Октавії першого (туру), другого (A5) та третього покоління (A7), операція проводиться по.різному, хоча відмінності невеликі.

У керівництві користувачів вас попередить, що незалежне скидання є небажаним, оскільки це призведе до невдачі відповідних налаштувань, можливі інші порушення функціонування основних систем автомобіля. Це не повинно нас налякати.

Розглянемо процедуру скидання інтервалу послуг Octavia Tour:

 • Натисніть праву кнопку (під спідометр);
 • Не випускаючи його, увімкніть запалювання;
 • Ми чекаємо, поки на панелі з’явиться “послуга” напису;
 • Ми випускаємо праву кнопку, переходимо ліворуч і перевертаємо її за годинниковою стрілкою на невеликому куті;
 • “Служба” напису зникає. ми виконали наше завдання.

У Skoda Octavia A5 ми діємо так:

 • Коли запалювання вимкнено, натисніть кнопку Trip (яка призначена для налаштування годинника);
 • Не випускаючи кнопку, увімкніть запалювання;
 • Через кілька секунд відпустіть кнопку і закрутіть її за годинниковою стрілкою (або проти), поки на дисплеї інформації не з’явиться номери 15 000 замість написання напису.

Якщо у вас є версія з Maxidot, яка дозволяє маніпулювати з інтервалами на ваш розсуд, скидання інтервалу служби Skoda Octavia A5 також виконується через нього: ми підкреслюємо кнопку кнопку, меню буде виділено, виберіть “Am Am Держава ”. Буде напис про решту кілометра до цього, ми його скинмо.

Але така процедура не завжди отримана. Якщо ваші зусилля невдалі, ви не повинні засмучуватися. ви можете це зробити за допомогою кабелю (наприклад, Vagcom).

 • Підключіть кабель, виберіть режим 17-інфірних речовин, а потім режим адаптації-10;
 • Ми зупиняємо вибір у точці “Час від перевірки”, встановлюємо значення часу до нуля;
 • Питання виникне щодо підтвердження операції розряду, ми відповідаємо у ствердному;
 • Буде відображено повідомлення про те, що нуль виконується, вам потрібно натиснути на “ОК” і потрапити в головне меню;
 • Аналогічно, ми діємо з пробігом пробігу (точка “відстань від огляду”);
 • Щоб скинути напис, який викликає негайно пропуску, виберіть елемент “скидання ESI”, а потім натисніть кнопку Скидання, підтвердьте операцію;
 • Вимкніть кабель, вийміть ключ із замку.

Попередження про потребу з

Отже, вам не потрібно контролювати, коли вам потрібно з’являтися в сервісному центрі, щоб пройти технічне обслуговування автовиробника технічного обслуговування. ваш Octavia On.Board Computer успішно справляється з цим завданням.

Незалежно від того, чи є ви власником машини 2012 року (друге покоління), або у вас є підйом останнього покоління (2014, 2021 та пізніші роки випуску), якщо з моменту останньої служби технічного обслуговування ви проїхали 14 000 км., Коли ви увімкнете запалювання на панелі приладів протягом 10 секунд, зображення ключа засвітиться. Паралельно на інформаційному дисплеї кількість кілометрів та днів, що залишилися до того, як не буде відображатися

Після доленосної дати ключовий символ після включення запалювання буде спалити протягом 20 секунд, а послуга напису тепер з’явиться паралельно! І вона більше не вийде, поки ви не відкинете послугу Skoda Octavia A5.

Якщо автомобіль знаходиться під гарантією або навіть після гарантій.

Але багато власників автомобілів вважають за краще проводити його самостійно. це може суттєво заощадити. Звичайно, таке рішення вимагатиме від вас самостійно скинути період інспекційного інтересу. І хоча виробник рекомендує виконувати цю операцію лише в авторизованих сервісних центрах, в ньому немає нічого складного, тому ви можете кинути інтервал послуг Skoda Octavia A5 всього за кілька хвилин, і не потрібен інструмент, крім ваших рук.

Skoda Octavia A7. Скільки масла в двигуні (об’єм)

Кількість моторного масла відносно об’єму двигуна та його серійного номера полягає в наступному:

 • 1.2 TSI (CBZB). 4.0 л;
 • 1.4 TSI (CGGA). 3.2 л;
 • 1.4tsi (G052167M2). 4.0 л;
 • 1.6 MPI (BSE). 4.5 л;
 • 1.8 TSI (CDAA). 4.5 л;
 • 1.9 TSI (BLS). 4.3 л;
 • 2.0 TDI (CLCA). 4.6 л.

Отже, кількість нафти на Skoda Octavia A7 не перевищує 5 літрів, а це означає, що одну 5.літрову каністру буде досить достатньо для повної заміни. Для двигунів том 1.2, 1.4, 1.6 літрів, живлення до 150 сил використовує масло з VW 502. Для більш потужних моделей рекомендований вхід VW 504/505/507. Чим більша потужність, тим вище індикатор зносу рідини, і, відповідно, толерантність на масло буде вище.

Порада: на відміну від турбонаддув 1.2 і 1.4 двигуни. класична атмосферна 1.6 олій не “їсти”. Але у випадку з лінією TSI ми рекомендуємо запастися додатково 1 літр нафти, який вам, мабуть, знадобиться, оскільки масляний клапан вважається 0.5-1 літр на 5.000 км.

Заміна масляного фільтра Skoda Octavia

Правильність компонентів силової одиниці автомобіля важлива для його повного функціонування, навіть недосвідчені драйвери знають про це. Для того, щоб робота в циліндрі була активною та продуктивною, в двигуні Skoda Octavia A7 необхідно періодично замінити масляний та масляний фільтр. Справа в тому, що з часом вуглеводні оселяються на внутрішніх стінах двигуна, які окислюються, а миючі засоби перестають мати властивості для SO.зведеної «оборони». Що таке елемент, коли проводиться заміна двигунів з різною кількістю l. З., Розглянемо у статті.

Частота зсуву

Стандартні номери, які виробник двигунів будь.якого типу пропонує Skoda Octavia A7. будь то 1.4, 1.6, 1.8 з різною кількістю l. З., TSI, MPI. близько 15 000 км пробігу, що ідентично періоду 1 рік. Це може бути актуальним для чеських умов, як і для доріг та відносних поза дорогою, рекомендованого пробігу, через який нафта замінюється (незалежно від кількості l. З. Автомобіль). 8000 км.

Але також варто приділити належну увагу масляному фільтру, і незалежно від того, який обсяг двигуна Skoda Octavia A7 (будь то 1.4, 1.6, 1.8 з різним l. З.) І його тип. TSI або MPI. Це важлива частина функціонування кожної з одиничних систем.

Якщо замінити масляну рідину і в той же час залишити фільтр однаковим, то з часом він почне засмічувати, що призведе до відкриття об’їзного клапана, вихід бруду до пар. Такі події навряд чи матимуть позитивний вплив на роботу двигуна. І водієві доведеться дізнатися про несправності в самий непідфумерний момент, оскільки спочатку проблема не показує себе жодним чином.

Вибір елемента

Найкраще вибрати оригінальні продукти для Skoda Octavia A5, A7, оскільки вони будуть служити довше і забезпечуватимуть робочу роботу вашого двигуна. Не існує конкретних особливостей вибору, основними критеріями є надійність виробника, практичність продукту та високі операційні показники. Якщо вам потрібно вибрати масляний фільтр на двигунах Skoda Octavia A7 до 1.4 або 1.6, а також 1.8 типів TSI або MPI (потужність може бути 102 літра. З. або більше), тоді вам слід звернути увагу на таких виробників: Knecht (Mahle), Bosch, Mann. Оригінальні продукти на A5, A7 трохи дорожчі, ніж аналоги, але мають більш високу якість.

Пам’ятайте: від вибору масляного фільтра на Skoda Octavia A7 1.6, 1.4, 1.8 Багато в чому термін служби двигуна TSI.

Процес заміни елемента

Перш ніж почати замінювати масляний фільтр на автомобіль Skoda Octavia A7 TSI, вам потрібно підготувати набір інструментів для цього та отримати певні навички.

Як вибрати масло

Вибираючи нафту, власник автомобіля розділений на дві категорії:

Вибираючи масло та фільтр, варто подумати, що вам потрібно вилити його в двигун лише з однаковим маркуванням і, бажано, оригіналом, а автомобіль знаходиться на етапі бігу. Якщо ні, то вам потрібно ретельно промийте його та замінити іншим виробником, не змінюючи в’язкості. Тобто, якщо синтетика була затоплена, вам потрібно вилити синтетику.

Оригінальна нафта, яка затоплена в Skoda Octavia A7, слідуючи з маркуванням “Longlife III 5W-30” і має номер каталогу Vagg 052 195 M4. Згідно з цими даними, ви можете легко вибрати аналог.

нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia

Вартість Octavia A7

Третя перевірка-це повторення до-1. Тоді 4. одна з ключових послуг автомобіля та одна з дорогих. Крім заміни матеріалів, необхідних для проходження до-1 та до-2. Необхідно замінити свічки, масло та автоматичний фільтр передачі/DSG (6.дизель) та паливний фільтр на машині з дизельним двигуном.

Вартість тих. Служба škoda Octavia a7
Число є Каталоговий номер Ціна (.)
Потім 1 Моторне масло. 4673700060 Масляний фільтр. 04E115561H Салонний фільтр. 5Q0819653 Сумерський G17 У коді паливного продукту. G001770A2 4130
Потім 2 Всі витратні матеріали першого, а також: повітряний фільтр. 04E129620 гальмівна рідина. B000750M3 5500
Потім 3 Повторення першого тоді 4130
Потім 4 Усі роботи, передбачені в 1.му, а потім 2: свічки запалювання. 06k905611c паливний фільтр (дизель). 5q0127177 масла автоматичної коробки передач. G052182A2 та фільтр DSG. 02E305051C 7330 (3340)
Витратні матеріали, що змінюються без прив’язки
Охолоджуюча рідина G013A8JM11 590
Приводний пояс VAG 04L260849C 1000
Нафтова ручна коробка передач G060726A2 (5 ст.) G052171A2 (6 ST.) 600 1600
Автоматичне масло трансмісії G052182A2 1200

Середня вартість позначається цінами на падіння 2021 року та регіону.

Тоді 1 є основним, оскільки він включає обов’язкові процедури, які будуть повторені, коли нові в наступному. Середній

Потім до технічного обслуговування додається 2 до технічного обслуговування повітряного фільтра (500), а гальмівна рідина 1200 передбачена, загалом. 2900.

Тоді 3 нічим не відрізняється від 1, з однаковою встановленою ціною 1200.

Тоді 4 є одним із найдорожчих, оскільки вони потребують заміни майже всіх змінних матеріалів. Для машин з бензиновими двигунами, крім витрат на встановлене 1, а потім 2, необхідно замінити свічки запалювання. 300 /PCS. Всього 4100

На машині з дизельними агрегатами, крім заміни його, передбаченого 2, а потім 1, необхідно змінити паливний фільтр та масло в коробці передач DSG (виняток. автомобілі із загальною залізничною системою). Заміна паливного фільтра. 1200 Зміна масла коштуватиме 1800, плюс заміна фільтра 1400 Тільки 7300.

Потім 5 повторень потім 1.

Потім 6 повторів потім 2.

Потім 7 творів виконуються за аналогією з тодішнім 1.

Тоді 8. повторення тодішнього 4, плюс заміна ременя ГРМ. 4800.

Частота заміни, яку олію заповнити

Відповідно до правил виробника, заміни послуг моторного масла на Skoda Octavia проводяться після 15 000 кілометрів пробігу або з інтервалом 1 рік. Але деякі власники автомобілів вважають цей інтервал трохи завищеним, рекомендуючи його зменшити, враховуючи умови експлуатації.

Оригінальне масло, яке рекомендує виробник Volkswagen Plus 5W-40, це Spect Special G 5W-40. Він має упаковку 1 літр G 052 167 м2, а також 5 літрів G 052 167 M4.

Крім того, рекомендується також використовувати мастило кастролу, про що свідчить напис на масляній шиї двигуна. Кастроль Edge 5W-30 A3/B4 Маркування має всі необхідні допуски. Також може бути присутній професіонал напису та VW.

Іноді власники автомобіля Octavia A5, A7 Існує непорозуміння того, яку в’язкість вам потрібно вибрати 5W30 або 5W40. Справа в тому, що виробник дає рекомендацію при виборі, зосередитись на прийомі VW 502.00. І в’язкість обраний із кліматичної зони використання машини. До речі, це може бути 0w30. Але найчастіше дилери, 5 Вт-40 виливаються в середній смугу.

Виробник також визнає використання аналогів, що відповідають прийому VAG: VW 502 стурбованості.00. Власники автомобілів мають найпопулярніші такі бренди:

 • Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4
 • Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40
 • Mobil 1 FS X1 5W-40
 • Motul 8100 X-CESS 5W40
 • Ravenol Vollsynth Turbo VST 5W-40
 • Shell Helix Ultra 5W-40
 • Загальний кварц 9000 5W-40
 • Valvoline Synpower 5W-40
 • ZIC X9 5W-40
 • Lukoil Genesis Armortech 5W-40

З цього списку кожен може вибрати на основі переваг, ціни чи любові до бренду.

Як змінити жир

При заміні рідини Skoda Octavia 1.8 TSI і 1.6 MPI в тілі A5, екскурсія та A7 використовуйте метод подвійного залучення. Далі ми опишемо цей конкретний метод. Отже, для початку, якщо ви просто користувалися машиною, дайте йому охолонути. Це необхідно, щоб масло в контрольно.пропускній точці не витікала, коли відкрутить пробку. І загалом найкраще замінити його при низькій температурі повітря.

Далі відкрутіть сам рівень, з яким перевіряється рівень трансмісійного масла. Потім починайте злити його з автоматичної коробки передач. Для зручності злийте в якусь чашку або пляшку для вимірювання кількості об’єднаного масла для передач у коробці передач TSI двигуна. Це робиться так, щоб ви затоплювали стільки ж рідин, скільки. Вийміть піддон і фільтр, через це трохи більше мастила з’єднається.

Промийте піддон і фільтр, а потім встановіть їх на своє місце. Це не слід робити за допомогою звичайних виробів з миття води або посуду. Промийте їх спеціальним промиванням. Після встановлення піддону та фільтра поверніть трубку, щоб виміряти рівень масляного трансмісії для розміщення. Після завершення всього вищезазначеного, ви можете нарешті заповнити нову жиру в контрольно.пропускному пункті.

Для заливання часто використовуються спеціальні пристрої, що можна зробити самостійно. Після заливання в контрольну точку Skoda Octavia 1.4 мастила отримують машину. Близько десяти хвилин розігріть двигун, перемикаючи автоматичну передачу передач. Це необхідно для добре змішування нової затопленої нафти. Після знову повторіть усі вищезазначені дії, але тепер без будь.яких маніпуляцій за допомогою лотка. Саме через це метод називається подвійним стоком.

Частота витратної заміни

Якщо автомобіліста стурбований тим, як часто необхідно замінити масло в автомобілі Skoda Octavia, він повинен знати, що виробник рекомендує замінювати раз на рік. Однак, якщо є потреба, і автомобіль пройшов понад 15 000 км, автомобіліст повинен робити цю процедуру раніше. На думку експертів, заміну нафти регулюється принципом використання автомобіля. Якщо двигун повинен функціонувати на запилених дорогах і поза дорогами, витратному матеріалу доведеться замінити споживача після вже 7 тис. кілометри. Обсяг нафти в двигуні автомобіля Skoda Octavia A5 повинен періодично контролювати, щоб додати речовину тієї ж специфікації, якщо це необхідно.

нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia
нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia

Вимоги до годинника, вилитого в двигун “Skoda Octavia

Кожен автомобіліст, який намагається самостійно обслуговувати власну машину, повинен знати, яку олію заповнити його рухому власність. За даними, наданими виробником, моторні олії повинні відповідати певним стандартам якості. Завдяки регулярно вдосконаленим витратним матеріалам дозволено використання змащення, яке має специфікацію VW50000, VW50101 або VW50200. Рекомендується утримуватися від інших олій, оскільки це може спровокувати пошкодження двигуна. Крім того, важливо знати, скільки нафти має бути в живленням “Octavia A5”. Такі дані можуть бути прийняті в інструкціях з ремонту, де сказано, що обсяг вхідної рідини змінюється залежно від обсягу самого двигуна.

Наприклад, мотор 1.4 л. Потрібно лише 3,6 літра. рідини для двигуна потужністю 1.6 л. Це займе 4,5 літра., І двигун з томом 2.0 л. Місце 4,6 літра. споживчий. Дизельна одиниця з обсягом 1.9 л. 3,8 літрів буде достатньо. рідина.

Автомобіліст повинен підготувати всі необхідні матеріали та інструменти, серед яких є храпочка, яка має голову, типовий пристрій 18 мм., Клавіші “Torex” T45 та 17 мм. Не буде зайвих ганчірків, режисера для фільтра та відра, в якому можна відмовити, що витрачається, буде в нагоді. Звичайно, замінити без нового масляного фільтра та самої рідини. На додаток до необхідних інструментів, високоякісні синтетичні моторні олії будуть корисні для автомобіліста, експерти рекомендують лише оригінальні речовини з перевіреною якістю. Купівля мастильних матеріалів та фільтра не менш важлива, для “Skoda Octavia” продукти VAG підходять. Звичайно, придбання аналогів, таких як Mann-Filter, Bosch та Knecht Filter, коштуватиме дешевше.

Як вибрати масляний фільтр

Вибір нафтового елемента. це досить складна річ, особливо коли іноземна валюта виросла в ціні, і ці елементи зросли в ціні. Тепер автомобілісти намагаються придбати дешевші витратні матеріали та запчастини. У цій частині статті кожен власник Skoda Octavia A5 зможе знайти та вибрати масляний фільтр за ціною та якістю, просто ввівши номер каталогу в пошук.

Alcosp-1135, Alpha Filteraf 271, Big Filtergb-1043, Bosch0 451 103 318, Clean Filteersdo1807, Dello301150561030an, Febi22532, Fiaamft5566, Filtronop 641, Holasl215, Holasl215, Holasl215, Holasl211. JP Group1118500900, Mann-Filterw 712/52, Master- SPORT712/52-MG- OF-PCS-MS, Muller Filterfo131, Patronpf4035, SWAG32 92 2532, VALEO586 009, WIXWL7203

Де придбати масло і фільтрувати

Ви можете придбати масляний та масляний фільтр для Skoda Octavia A5 в різних місцях:

Ринки автомобілів. Існує досить великий асортимент, але ціна не завжди відповідає реальності;

Автомобільні магазини. Місце, де ви можете вибрати високоякісну олію, витрачаючи при цьому трохи дорожче, ніж на ринку автомобілів. Але підробки тут не ковзають;

Дилерські станції. У цих місцях ви завжди можете знайти оригінальні олії, тоді як гроші, які вони хочуть для них, трохи високі;

інтернет магазини. Це місце, де ви можете придбати олії та фільтр для Skoda Octavia A5 для дешевих. Слід мати на увазі, що він може пройти протягом декількох днів, залежно від регіону.

Принцип заміни олії та фільтра в живленні “Skoda Octavia

Отже, перед початком роботи слід перевірити наявність таких необхідних компонентів як новий масляний фільтр, масло, зливний болт, порожній контейнер для розробленого матеріалу, клавіш, фільтрів, суха ганчір. Для того, щоб не застудитися, вам потрібно приготувати щільний картон або старий одяг, на якому впаде механік-самоучка. Якщо прийде час змінити масло в машині “Skoda Octavia”, попередня речовина буде пофарбована в темний колір. Цей аспект визначає наявність добавок. Наявність металевої стружки може вказувати на рівень забруднення нафти.

Отже, необхідні матеріали та інструменти готові, ви можете перейти безпосередньо до процедури. Збираючи спеціальний ключ, ви можете почати знімати захист картера. Візьміть порожній контейнер у свої руки, в яку використовується використаний споживчий. Як правило, краще використовувати одноразовий посуд, який не буде шкода викинути пізніше. Як тільки масло об’єднається, відкручена кришка повинна бути накручена назад, щоб її не осушити недбалість.

Заміна нафти в двигуні “Skoda Octavia A5” вимагає, після осушення відпрацьованої речовини для демонтажу старого фільтра, розміщення нового на своєму місці. Після розгортання фільтра його потрібно змінити, після того, як він стоїть на пару хвилин. Відразу після цього ви можете почати заповнювати нову олію, перевіряючи її рівень у живленому блоці. Варто зазначити, що нафта повинна перевищувати O, не досягаючи особливостей “максимум”. Після виконаної роботи індикаторну лампу вийде. Як результат, залишається лише розігріти двигун протягом 10 хвилин, дайте йому витримати один і той же час і знову активувати пристрій. Такий цикл слід повторити лише 2.3 рази, а потім перевірити рівень масла. У випадку, якщо він залишається посеред танка, все було зроблено правильно.

Перевірте рівень

Цей гідромеханічний кулемет не має зонда. Тож вам доведеться піднятися під дно машини. Не забудьте надіти рукавички, тому що пророщений гарячий АТФ може спалити шкіру.

Ремонт та заміна автоматичної передачі Volkswagen Passat B6

Кроки процедури перевірки ATF в автоматичній передачі Skoda Octavia:

 • Ми розігріваємо коробку та машину. На відміну від інших кулеметів, де максимальна температура була розглянута вище 70 градусів, тут автоматична коробка передач розігрівається до плюс 45.
 • Встановіть машину в рівномірному місці.
 • Візьміть контейнер для сливи і підніміться під машину.
 • Видаліть захист автоматичної коробки передач та двигун. Таким чином, ви отримаєте доступ до тестового пробки, це також стік.
 • Двигун повинен залишатися далі.
 • Відкрутіть вилку і замініть контейнер для осушення під отвором.
 • Якщо рідина свинять, то рівень нормальний. Якщо він сухий, то потрібно додати. Як додати, якщо для бухти немає отвору. я навчу пізніше.

Увага! Перевірка, як і заміна, повинна здійснюватися лише при температурі не вище 45 градусів. Оскільки при високих температурах рівень масла значно збільшується.

Якщо у вас немає контактного термометра, ви можете взяти ноутбук із встановленою в ньому програмою та вимірюванням температури досвідченого механіка. Підключіть кабель до ноутбука, а другий кінець висушений у отворі. Виберіть програму “Вибір блоку управління”, а потім перейдіть до “Electronics KP”, натисніть на вимірювання груп 08. Ви побачите температуру мастила, і ви можете виміряти рівень без приблизної «гачком».

Зробіть усі дії оперативно, оскільки змащування швидко нагрівається. Напишіть у коментарях, ви вже перевірили рівень роботи в машині Skoda Octavavia? І як ти це зробив?

Спочатку ми вирішуємо про пацієнта, тобто із самою коробкою передач. На Skoda Octavia, а також багато інших вагова машина. Бренд AKP. 09г. І модифікація може залежати від року випуску нашої Skoda та від типу двигуна. Вся інформація нижче є актуальною для Skoda Octavia з атмосферними двигунами 1,6 та 2,0 літрів, а також з 1,8 турбо.двигунами TSI. Крім того, технологія заміни нафти в автоматичній коробці передач не змінюється для Skoda Octavia A7, Skoda Rapid 2021 з бензиновими двигунами CWVA 1,6, і як змінити нафту в робототехнічній коробці з двома сухими клатчами DSG7, ми розібрали тут. Технічні характеристики (коди) коробки передач можуть бути різними (KGV, KGJ, MFZ, Jun, KRN. Нові QDM, QNQ та багато інших).

нафти, двигуні, автомобіля, skoda, octavia

Автоматична коробка передач серії 09G

Досвідчена Skoda рекомендує змінити масло в машині Октавія хоча б раз на 40-50 тис. Км пробігу. Потреба в заміні пояснюється великими навантаженнями на зчеплення машини, нестерпні умови для роботи автоматичної передачі на запилених та брудних дорогах, а також якість трансмісійних рідин, що постачаються на наші ринки. Якість фільтра відіграє важливу роль у ресурсі ATF.

Коли змінити фільтр автоматичної коробки передач

Дешевий китайський безіменний фільтр просто не в змозі очистити рідину. Як результат, коробки коробки закриті, радіатор забивають, а заміна масла в автоматичній коробці світить нас ще частіше. Масляний фільтр теоретично змінюється раз на 60 тис. Км, але лише в тому випадку, якщо замінена рідина не є чорною і не має підвіски у вигляді стружки. На практиці вони намагаються змінити фільтр з рідиною.

Виберіть масло для машини та придбайте правильний фільтр, а інші витратні матеріали не менш важлива, ніж відповідність технології заміни ATF. Перш ніж дізнатися, скільки олії потрібно замінити в автоматичній передачі Octavia, ми визначимо технологію. Є два варіанти. повна або часткова заміна. Повна заміна робиться у випадках, коли дата попередньої заміни невідома або ми не знаємо, яка нафта затоплена в коробці. Для часткової заміни 2-4 літри стане в нагоді. і на повний близько 6,5-7,5 літрів ATF.

Дізнайтеся про бренд автоматичної коробки передач на Octavia

Залежно від моделі коробки передач, специфікація бренду та масла та конфігурація фільтра можуть відрізнятися. Наприклад, для Octavia A5 та всіх VAG.автомобілів з автоматами 09G код оригінального масла ATF G 055 025 A2

Для того, щоб дізнатися код конфігурації поля та вибрати правильні витратні матеріали, нам просто потрібно подивитися на поле знизу та знайти наклейку наклейки, яка вказує на конфігурацію. Код можна знайти в службовій книзі, але більш надійною для перевірки цього на 100%, дивлячись на саму коробку. Наклейка розташована на передній частині картки автоматичної передачі, якщо ви подивитесь у бік задньої вісь.

Виберіть правильне масло для автоматичної коробки передач Octavia A5

Ціна оригінальної рідини з кодом G 055 025 A2

Лавка. Тому, вивчаючи допускиЯпонський Aisin Boxes, ми робимо висновок, що будь.який ATF хороший для специфікації JWS3309. Це нам підійде чудово. Тут вибір розширюється. Оптимальний вибір. Mobil ATF 3309. Якщо ви уважніше вивчаєте допуски, то ми виявляємо, що рідини Toyota чудово працюють з цим автоматичним. Наприклад, Toyota T-IV 08886-0170 5. Ось ще кілька хороших ATF для Octavia A5:

Не потрібно ризикувати і брати дешеві АТФ, варто купувати олію для автоматичної передачі хорошого бренду і витратити додаткову пару сотень, але це впевнено, що наступна заміна не настане раніше 50 тис. Руків, ми любимо Наша машина.

Який автоматичний фільтр коробки передач

Якщо ми з’ясували, який індекс автоматична коробка передач у Octavia просто придбає фільтр для локомотивного коробки, повністю сумісне. Для кулеметів з індексом KGV та KGJ теоретично різні фільтри, але насправді вони мають однакове місце посадки. Каталоги для цих фільтрів 09g325429a

Для Octavia з двигунами 1,4 та 1,8 л (для автоматичної коробки передач KGV, KGJ, JUH, KPH) OR09G325429 для версій з двигуном 1,6 л (MFZ, KGG, QAW). Єдина відмінність полягає в тому, що ці фільтри мають різну висоту приймача масла і, в принципі, взаємозамінні та високий фільтр09g325429a можна розмістити в абсолютно безболісному замість низького.

Автоматична схема передачі Skoda Octavia A5

Заміна масла Skoda Octavia A5

Перш ніж розпочати технічну частину, невеликий запис. Заміна мастила двигуна є основою найважливіших частин ремонту автомобіля. Skoda Octavia A5. є яскравим представником тих двигунів, які є надійними. Вони повинні бути захищені, тому регулярна заміна масла в двигуні просто необхідна. У статті розповісти про заміну елемента масляного та масляного фільтра.

Заміна нафти в двигуні Skoda Octavia A7

Ви можете замінити нафту на Octavia A7 на станції технічного обслуговування або самостійно в гаражі на ямі. Для незалежної роботи необхідно запастися ганчіркою, 19.ключем, а також готувати нову нафту для Skoda Octavia A7, порожню потужність для дренування, воронка.

Операція повинна здійснюватися на нагрітому двигуні. Це сприяє більш ефективній слива вживаного продукту. Тепла рідина протікає швидше з олійних каналів невеликого діаметра.

Плент сливової розташовано в нижній частині моторного відсіку. Якщо на двигуні є захист, його потрібно демонтувати.

Заміна нафти в двигуні Skoda Octavia A7 1.2 TSI показано в цьому

Олія проводиться так:

 • Гуд піднімається, кришка шиї відкручена, розташована на двигуні.
 • Масляний фільтр, встановлений під зондом, демонтується з правого боку генератора.
 • Порожній резервуар для осушення старого масла двигуна Octavia A7 замінюється, зливна пробка відкручена.
 • Для завершення видалення витраченої рідини необхідно викачати масло, що залишилося в піддоні, використовуючи шприц із шлангом або гумовою грушею.
 • Сливова пробка скручена. Виробник також рекомендує разом з маслом та фільтром для заміни цієї частини.
 • Натирається чистою сухою ганчіркою місця, де розміщується масляний фільтр.
 • Встановлений масляний фільтр. У той же час, бажано в чистому, новому, олії, щоб отримати кільце його ущільнення.
 • Свіжа моторна олія для Octavia A7 виливається.
 • Перевіряється рівень, який повинен бути між максимальними та міні.знаками.

Після цього вам потрібно увімкнути живлення, дайте йому працювати 10 хвилин. Тоді вам слід вимкнути запалювання, знову перевірити рівень масла за допомогою зонда, якщо необхідно, додайте його до вказаної позначки.

Прочитайте камеру заднього перегляду в автомобілі Skoda Octavia A7: його пристрій та з’єднання

Заміна моторного масла дизеля Skoda Octavia A7 1.6 (2.0) TDI. відео тема нижче:

Як вибрати масло

Вибираючи нафту, власник автомобіля розділений на дві категорії:

Вибираючи масло та фільтр, варто подумати, що вам потрібно вилити його в двигун лише з однаковим маркуванням і, бажано, оригіналом, а автомобіль знаходиться на етапі бігу. Якщо ні, то вам потрібно ретельно промийте його та замінити іншим виробником, не змінюючи в’язкості. Тобто, якщо синтетика була затоплена, вам потрібно вилити синтетику.

Оригінальна нафта, яка затоплена в Skoda Octavia A7, слідуючи з маркуванням “Longlife III 5W-30” і має номер каталогу Vagg 052 195 M4. Згідно з цими даними, ви можете легко вибрати аналог.