Заміна мовчазних блоків важелів задньої підвіски. Заміна задніх мовчазних блоків Daewoo Nexia

Як замінити мовчазні блоки заднього променя Daewoo Lanos своїми руками

Після встановлення нових втулків ви можете зібрати шасі у зворотному порядку. Усі перелічені дії також використовуються для роботи з заднім амортизатором.

Вам все ще здається, що діагностика автомобіля складна? Якщо ви прочитали ці рядки, то у вас є зацікавленість зробити щось самостійно в машині і дійсно заощадити, тому що ви вже знайомі з цим: ми самі перевірили цей сканер на різних машинах, і він показав чудові результати, тепер ми рекомендуємо його всім!

Також не забувайте накачати гальм. Цей звіт про фото детально показує, як замінити задні промені на Daewoo Lanos своїми руками своїми руками.

Варто зазначити, що процедура заміни досить споживає, ми радимо провести цю операцію з помічником. За допомогою цього методу мовчазний блок гаситься за допомогою труби більшого діаметру, а натискання менше.

Цей метод заміни, на відміну від використання інструментів удару, врятує отвір для посадки та частину робочого стану.

Цей метод буде описаний більш детально нижче. Підготуйте мильне рішення для мовчання та WD у випадку, якщо болти не піде вперше.

Що потрібно замінити?

В ідеалі, на спостережній ямі або підйомнику, але ви можете обмежити себе рівномірною підлогою. Потягніть горіхи для кріплення колеса, стабілізатора та кульки.

Погана керованість, погана реакція колеса, щоб повернути кермо. Великий люфт у мовчазному блоці, коли висить і розмахуючи колесами або на спеціальній підставці.

Хитрий спосіб замінити буфер заднього амортизатора Lanos

Важливо розуміти, що стук на передній частині може означати. несправні стійки для амортизаторів або поради щодо рульового управління, тому перед тим, як купувати нові мовчазні блоки, переконайтеся, що причина в них. Сьогодні я розповім про те, як замінити мовчазні блоки на Chevrolet Lanos своїми руками

Ми змінимо передні та задні мовчазні блоки, я хочу негайно попередити, що ця робота є середнім рівнем складності, якщо ви новачок або не впевнені у своїх здібностях. краще не експериментувати і надавати цю роботу фахівцям, Якщо досвіду мало, то ви можете спробувати.

Задні петлі петлі задньої підвіски / daewoo nexia

Монтаж и демонтаж втулки из проушины рычага задней подвески

Розріжте канавки за допомогою пилої під кінцем, що витягує шайбу DC45001. Під час встановлення комбінуйте стрілки на деталі встановлення пристрою J29376-1 HJ29376-11 з тегом на кінці важеля. Вейгін задньої важіль підвіски 22. Шевальний шарнір заднього важеля підвіски 26. Важіль підвіски задньої підвіски

Вийміть або відключіть, ви повинні замінити обидва втулки відразу на кожну розбирання.

1. Підніміть машину і виправте її відповідно.
2. Підніміть один із важелів суспензії за допомогою гідравлічного гнізда та відповідної кріплення. Зніміть болт 8 і гайку 9.
3. Замініть гідравлічний гніздо під другий важіль і видаліть кріплення амортизатора 7.
4. Опустіть трохи гідравлічний гніздо і демонтуйте пружину 28 і верхнє пружне кільце 29.
5. Підніміть невеликий важіль гідравлічним гніздом і знову прикріпіть амортизатор 7 до променя 26 болта 8.
6. Виконати операції 3.4 та 5 з іншого боку автомобіля. Поставте гідравлічний гніздо посередині під пуч 26 підвіски.
7. Кріпляться в нижній частині корпусу гальмівного трубопроводу. Помістіть гальмівні шланги та паркувальні гальмівні кабелі в поглиблення дна тіла.
8. Болт 23 і гайка 21 від кронштейна на дні тіла. Якщо необхідно, використовуйте викрутку як важіль, щоб натиснути на шарнірне око.
9. Трохи опустіть 26 задньої підвісної променя і зафіксуйте 23 сережки від набору KM-158 у шарнірі задньої підвіски в комплекті KM-158. Для полегшення демонтажу втулків нагрівання вушків важелів до температури 50–75 ° C. Нагрівання гарячого повітря з пневматичної мережі.
10. Щоб демонтувати рукав очного яблука важеля, виконайте наступні операції.
10a. Встановіть пристрій KM-158 на око важеля з рукавом 22.
10b. Покладіть на кріплення кріплення KM-158, шайбу з кінцевими виступами, вставте болт у отвір рукава, а потім покладіть на нього вперту шайбу.
10 В. Відпочиньте шайбу зтягу на кінці рукава 22 і сідайте на гайку болта. УВАГА

Виріжте два канавки на кінці старого рукава 22 під вистуками шайби зйомки.

Встановити або приєднати Орієнтація на бізнес під час встановлення

Lanos, Nexia-Zeal з мовчазних блоків балів

Увага призупинення Нексії до витратних матеріалів та труднощів, що виникли

#Ланос Заміна задніх мовчазних блоків.

Daewoo Nexia N150 Заміна нижнього мовчазного блоку заднього амортизатора з VAZ

Крок другий

Для того, щоб замінити задній мовчазний блок переднього важеля Nexia, його потрібно демонтувати від машини. Машина піднята з гніздом.

Важливий! Виконуючи заміну, дотримуйтесь запобіжних заходів, встановлюючи стенд для страхування від падіння машини. Переднє колесо знімається з автомобільного концентратора

Знову обробіть деталі «широко», а точніше, їх кріплення. Важіль повинен бути звільнений від усіх елементів передньої підвіски. Сюди входить підтримка кулі, стабілізатор стабілізатора стабільності сосни. Стійка видаляється, це можна зробити з клавішами до 12, після чого її слід видалити

Переднє колесо знімається з автомобільного концентратора. Знову обробіть деталі «широко», а точніше, їх кріплення. Важіль повинен бути звільнений від усіх елементів передньої підвіски. Сюди входить підтримка кулі, стабілізатор стабілізатора стабільності сосни. Стійка видаляється, це можна зробити з клавішами до 12, після чого її слід видалити.

мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски

Після цього вони починають видаляти підтримку м’яча. Може бути два варіанти, коли вісь опори м’яча буде згасла, або вийміть всю підтримку кулі з важеля. Це стане можливим, коли сферичний. Останній метод легший. Щоб вичавити заклинання, відкрутіть горіх гори на 19 недостатньо. вам потрібно використовувати спеціальний екіпаж.

Cogda. rычag budet os’обождн ОТТ. Кінцева клавіша повинна відкрутити болти кріплення брей безшумного блоку Daewoo Nexia. Далі вам потрібні два ключі на 19. Найкраще, якщо вони об’єднані з головою, у яких 12 облич, зручніше працювати в обмежених умовах. Гайка була знята, тепер ми вибиваємо важіль з молотком разом з болтом. Експерти рекомендують стріляти та замінювати обидва мовчазні блоки передньої підвіски Daewoo Nexia.

Операція заміни переднього шарніра вже розглянута, давайте поговоримо про те, що робити з заднім мовчазним блоком. Просто вибити його з важеля молотком не буде працювати, вам потрібен спеціальний шутер. Добре, якщо ви або ваші сусіди знайдете це, але ви можете зробити це самі з імпровізованих матеріалів. Ви можете адаптуватися до нього на великому пороці, використовувати все, що є під рукою. Після зняття шарніра сидіння ретельно очищають наждачним папером.

Перш ніж натиснути на новий шарнір, він і посадкове гніздо рясно змочують водою та милом. Це повторюється кілька разів під час його встановлення. Збірка здійснюється у зворотному порядку. Може знадобитися допомогти помічнику при поєднанні отворів для болтів кріплення затискача, як правило, пару спроб може бути достатньо. Так що немає питань щодо заміни мовчазних блоків задньої променя Нексії, подивіться

Заміна передніх мовчазних блоків Nexia

Мовчазні блоки на NEXIA виконують важливу функцію. вражає удари, з якими піддається підвіска автомобіля. У цій статті ви дізнаєтесь, як замінити передні мовчазні блоки Nexia.

Мовчазні блоки також називають опори важіль Стабілізаторна стійка та 19 або 19 для видалення снарядів, що кріпиться, задня підтримка важеля.

Щоб замінити мовчазні блоки, вам потрібно закласти колесо і вийняти його збоку, з якого ви хочете замінити. Важіль має лише 4 точки кріплення: задня частина важеля (мовчазний блок), передня опора важеля (мовчазний блок), опора для кулі, стабілізатор підставки.

Інструкції із заміни

Щоб замінити всі мовчазні блоки на важелі, потрібно зняти всі кріплення важеля та повністю зняти важіль з автомобіля.

Перш за все, видаліть підтримку кулі, якщо ви ніколи не видаляли підтримку кулі з Nexia, це не складно, прочитайте, як замінити підтримку кулі на Nexia.

Далі відкрутіть стенд стабілізатора за допомогою клавіш до 13 та 14. Просто не втрачайте кущів і шайб (вони схожі на тарілки), вони дуже маленькі, і легко не помітити їх, якщо ви покладете на землю.

Далі відкрутіть болт кріплення підтримки переднього важеля,

Зніміть шайби і вийміть болт.

Потім відкрутіть два гайки, що кріплять опору нижнього важеля, гайки кріпиться до кронштейна, що, в свою чергу.

Після зняття важеля вам потрібно перебільшувати мовчазні блоки. Нижній мовчазний блок є невід’ємним, тому не важко його скрутити з важеля. Проблеми можуть виникнути передньої підтримки важеля. він складається з декількох втулків. Щоб видалити їх, вам потрібен прес або знімач. Крім того, якщо вам більше не потрібні, то ви можете спалити їх газовим пальником.

Залишається надіти нові еластичні смуги. мовчазні блоки та встановити важіль у зворотному порядку.

Якщо вам потрібно змінити лише задню опору, то не потрібно зняти важіль, якщо ви можете зняти старий мовчазний блок безпосередньо з важеля.

Після заміни мовчазних блоків регулювання та проходження збору/колапсу не потрібні.

Daewoo Nexia 2008, 80 л. З Незалежний ремонт

Він давно розбив голову, намагаючись зрозуміти, у чому справа. Навіть зупинившись у службі автомобіля своїм друзям, він загнав машину на удари, сказав знаючим людям, що він уже замінив, але вони лише знизали плечима.

Загалом, минув час, але проблема не хотіла вирішувати. Хоча я самостійно обслуговую власну машину, але все.таки моє терпіння закінчилося, і я вирішив звернутися за допомогою до фахівців.

Найкраще відео

Ті, хто проїхав машину на підйомник, близько двадцяти хвилин господар вибирав підвіску, після чого він попросив, щоб мені вдалося змінити. Однак після моєї відповіді ситуація не стала зрозумілішою.

І якщо ви помітили, що цілісність мовчазного блоку порушена внутрішньою або зовнішньою втулкою мовчазного блоку, розірвана з гуми. Тоді ми вирішуємо, як і де їх замінити. Я можу відразу сказати, що заміна мовчазних блоків заднього променя з Daewoo Nexia Daewoo Nexia та Opel Kadett Opel можна замінити, не знімаючи промінь повністю. Маючи необхідний інструмент у своєму арсеналі та маючи певні навички, ви, звичайно, можете спробувати замінити мовчазні блоки на місці, але Наприклад, я видаляю промінь через кілька причин.

Deewoo nexia. Заміна заднього мовчазного блоку переднього важеля на Daewoo Nexia.

Один з головних. це те, що дуже важко і не зручно вибити безшумний блок на машині. Сподіватися, що мовчазний блок буде зламаний у смітнику і випаде з самого очей, не потрібно.

Ну, в крайніх випадках заміна мовчазних блоків може бути приурочена до заміни, наприклад, задніх пружин, задніх гальмівних шлангів, амортизаторів, стабілізаторів Що подумати спочатку, якщо хочете, замініть мовчазні блоки своїми руками. По.перше, купівля або незалежна збірка вибору мовчазних блоків. Без нього ви не можете перебільшити, а потім натисніть на мовчазний блок в промені.

Ви можете придбати його або зробити самостійно. Аналогічно, ми аналізуємо іншу сторону. Коли пружини знімаються, ми можемо по черзі вийняти болти кріплення променя до тіла і зняти промінь. Промінь видаляється, і тепер ви можете розглянути в якому стані Silentbobok.

Якщо гума мовчазного блоку була відірвана від зовнішнього затискача, то ви можете безпечно взяти кувалду та огляд, і почати вибити фотографію або м’якоть гуми з внутрішнім рукавом, а потім продовжуйте витягувати зовнішню Частина мовчазного блоку від променевого ока. Для цього буде достатньо, щоб вітати краї рукава і вибити її фото 16 або щойно побачив його з пилою.

Якщо гума не повністю відірвана або відрізаний лише внутрішній втул.

Потім видавляйте мовчазне блок.фотографію з підтяжком

Заміна мовчазних блоків заднього променя Daewoo Lanos

Ця інструкція підкаже, як самостійно замінити мовчазні блоки на задньому промені. Нижче наведено детальний звіт про фото, в якому ви дізнаєтесь усі деталі працівників про процедуру. Цей інтелект підходить для Daewoo Lanos, Daewoo Sens.

Звичайно, на початку вам потрібно прочитати свої сили, вирішити, чи можете ви впоратися з самостійним контролем, процес.це час, і не зовсім простий у виконанні. Тоді станція технічного обслуговування допоможе вам.

Ви вирішили завершити процедуру без допомоги фахівців, тоді ми перейдемо до списку необхідних: нам потрібна гараж або спостереження. Кріплення. Кілька типів викруток. Rozhniki, уніформи, кінцеві ключі. Рідина ухиляється. Фахівець. Інструмент видалення тихого блоку. Клавіші, з якими ми будемо скрутити гальмівні трубки.

мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски

Болти, які прикріплюють задній промінь, повинні бути затягнуті, коли автомобіль варто міцно на землю.

Встановлюємо автомобіль на спостережній ямі. Далі під колесами ми замінимо зупинки анти.ліву. Ми обережно прокручуємо болти колеса. Після цього нам потрібно крутити болти всередині ями, які прикріплюють промінь до тіла, є важливий момент, ми їх розмотаємо, але ми цього не отримуємо.

мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски

І так, ми відкрутили, і болти, що кріплять ароматизатори, які нам потрібно отримати з отвору ока.

Виправлення кронштейнів гальмівного шланга, нам потрібно отримати. І наступна дія ми починаємо відкрутити гальмівну трубку. Далі нам потрібно відключити шланг від трубки, потім до цього шланг фільтрує важче. Ми ставимо кінець трубки на шапку гуми, цей процес показаний у фотографії під числами 4,5,6,7.

мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски

Гальмівні трубки, а також кабель ручного ручка, нам потрібно акуратно відключити, вони кріпляться до заднього променя. Див. Процес цієї роботи на фотографіях 8.9.10.

мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски

Гайки, які прикріплюють цапфу до променя, нам потрібно опустити. Різьбові з’єднання Нам потрібно лікувати з ретельно гальмівною рідиною або маслом.

Встановіть гнізди з обох боків гнізда. Далі, щоб демонтувати колесо, нам потрібно обережно підняти край променя, роз’єм сліду може допомогти тут. Ми демонтували колесо, після чого ми можемо демонтувати гайки, які ми кріпимо цапфу, разом з ним нам потрібно демонтувати барабан, колодки. Тут вам потрібно добре працювати з гальмівними трубами, вони легко ламаються. Після використання гнізда нам потрібно опустити край променя і отримати пружину. Ми робимо те саме і з іншого боку. Процес показаний на фотографіях 12,13,14.

мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски

Ми демонтували пружини, і після болтів, які кріплять промінь, і ми отримуємо тіло, сам промінь, який ми звільняємо.

Тепер ми можемо подивитися на мовчазний блок, перевірити його стан. Нам потрібно приділити особливу увагу на гуму, яка розташована на мовчазному блоці, якщо вона була розірвана, то за допомогою кувалди, ми вибиваємо безшумний блок.

мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски

Щоб отримати еластичну смугу, нам потрібно використовувати шутер. Ми виймаємо еластичну смугу з рукавом, яка розташована всередині, і після цього ми починаємо виходити частину мовчазного блоку, який розташований із зовнішньої частини. Просто кусайте краї рукава, або ви можете просто вибити.

мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски

Якщо ви раптом зламали гумку, але не до кінця, або якщо тільки розірваний рукав, який розташований всередині, ви можете використовувати зубил і просто зігнути краї. Ми беремо стрілець і за допомогою його допомоги починаємо стиснути мовчазний блок. Див. Фото за номером 17.

Подивіться, як встановлено мовчазний блок. Ми рекомендуємо лікувати око та мовчазний блок з мастилом. Тепер ви можете вставити промінь, щоб зрозуміти, як це зробити подивіться на фотографію під номером 18, 19.

Ми можемо натиснути безшумний блок за допомогою спеціального екіпажу. Зрозумійте складання абсолютно навпаки. Не забувайте, що болти, що кріплять промінь, повинні бути затягнуті в опущеному автомобілі.

Дивіться всі новини фотографій

Заміна передніх мовчазних блоків Nexia

Мовчазні блоки на NEXIA виконують важливу функцію. вражає удари, з якими піддається підвіска автомобіля. У цій статті ви дізнаєтесь, як замінити передні мовчазні блоки Nexia.

Мовчазні блоки також називають опори важіль Стабілізаторна стійка та 19 або 19 для видалення снарядів, що кріпиться, задня підтримка важеля.

мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски

Щоб замінити мовчазні блоки, вам потрібно закласти колесо і вийняти його збоку, з якого ви хочете замінити. Важіль має лише 4 точки кріплення: задня частина важеля (мовчазний блок), передня опора важеля (мовчазний блок), опора для кулі, стабілізатор підставки.

Інструкції із заміни

Щоб замінити всі мовчазні блоки на важелі, потрібно зняти всі кріплення важеля та повністю зняти важіль з автомобіля.

Перш за все, видаліть підтримку кулі, якщо ви ніколи не видаляли підтримку кулі з Nexia, це не складно, прочитайте, як замінити підтримку кулі на Nexia.

Далі відкрутіть стенд стабілізатора за допомогою клавіш до 13 та 14. Просто не втрачайте кущів і шайб (вони схожі на тарілки), вони дуже маленькі, і легко не помітити їх, якщо ви покладете на землю.

Далі відкрутіть болт кріплення підтримки переднього важеля,

Зніміть шайби і вийміть болт.

Потім відкрутіть два гайки, що кріплять опору нижнього важеля, гайки кріпиться до кронштейна, що, в свою чергу.

Після зняття важеля вам потрібно перебільшувати мовчазні блоки. Нижній мовчазний блок є невід’ємним, тому не важко його скрутити з важеля. Проблеми можуть виникнути передньої підтримки важеля. він складається з декількох втулків. Щоб видалити їх, вам потрібен прес або знімач. Крім того, якщо вам більше не потрібні, то ви можете спалити їх газовим пальником.

Залишається надіти нові еластичні смуги. мовчазні блоки та встановити важіль у зворотному порядку.

Якщо вам потрібно змінити лише задню опору, то не потрібно зняти важіль, якщо ви можете зняти старий мовчазний блок безпосередньо з важеля.

Після заміни мовчазних блоків регулювання та проходження збору/колапсу не потрібні.

Передня підвіска

Для передньої підвіски надаються мовчазні блоки: передній промінь, верхній, нижній важіль.

Заміна частин переднього верхнього важеля VAZ 2110 відбувається таким чином:

  • Необхідно закласти і виправити машину;
  • Вийміть переднє колесо;
  • Відкрутіть і вибивайте підтримку. Для цього вони вдарили по біподу молотком, повернувши колесо;
  • Після того, як підтримка буде вибита, стає можливим видалення верхнього переднього важеля. Для цього довгий болт скручений збоку. В той же час спостерігайте за осьовим люфтом. Якщо це відчутне, заміна може бути виправданою;
  • Прийміть мовчазку досить просто за допомогою зубила та молотка. Головне. точно обчислити удар, щоб зробити без пошкодження інших деталей. Іноді дуже «вперті» мовчазні блоки доводиться просвердлити, і лише тоді вибивати;
  • Ви можете натиснути новий мовчазний блок, натиснувши його меншим рукавом у гніздо, поки він не буде надійно сидіти там.

Заміна мовчазних блоків передніх нижніх важелів VAZ 2110. це складніше завдання для його виконання: Вам знадобиться:

  • Видаліть стабілізатор, щоб була можливість перемістити важіль;
  • Відкрутіть горіхи, що тримають мовчання;
  • Видаліть гумові втулки (так само, як у випадку з верхнім важелем);
  • Натисніть нове, а потім обов’язково виправте їх у навантаженому штаті Ваз 2110.

Детальніше про несправності переднього променя в цьому матеріалі:

Заміна мовчазного блоку та подушки передньої підвіски на Daewoo Nexia 2008

Вийміть важіль передньої підвіски (див. “Зняття важіль підвіски”). Щоб гасити мовчазний блок, ми використовуємо м’якоть чашки. Ми здійснюємо видобуток у напрямку від передньої частини важеля до спини. Ми обсмажуємо чашку зйомка до кінця заднього пояса важеля, а шайба гвинта знаходиться в кінці внутрішнього металевого втулки мовчазного блоку. Ми гаснемо мовчазну кульку з очей важеля …… в чашку зйомки. Перед встановленням нового мовчазного блоку, зволожуйте мильним розчином. Ми здійснюємо натискання в напрямку протилежної вилучення, а більший діаметр металевого втулки мовчазного блоку слід повернути назад. При натисканні на мовчазний блок, на кінці переднього пояса ока важеля відпочиває чашка витягу. Після встановлення мовчазного блоку він повинен розташовуватися симетрично уздовж довжини ока. Щоб замінити важельну подушку ми знімаємо з нього кронштейн. Пити молотком на кінці подушки збити його з осі важеля. Перш ніж встановити нову подушку, зволожуйте поверхню важеля та внутрішню поверхню подушки мильним розчином. Ми фіксуємо важіль передньої підвіски у пороці. Перед натисканням ми орієнтуємо подушку так, що при встановленні важеля плоска сторона подушки паралельна посадковій поверхні тіла тіла і установка припадка на зовнішній стороні подушки була спрямований на зовнішній край важеля (показаний на притисованій подушці). Пити молотком через прокладку вздовж кінця подушки, ми надягаємо його на осі важеля. Дезевео.Шпилька

Як змінити мовчазні блоки на Daewoo-Nexia

Коли неприємні стукіт у підвісці автомобіля вже тривають, повинна бути заміна мовчазних блоків з Newoo Nexia. Вони діють по.різному, хтось збирається до 100, деякі довіряють роботі “”, але є також власники, які роблять цю операцію без допомоги інших. Я полюю, щоб попередити, що робота не від легенів, вона може тривати довго і вимагати помічника.

Крок один

Якщо буде прийнято остаточне рішення, що потрібна заміна мовчазних блоків передніх важелів на Daewoo Nexia, спочатку слід придбати необхідні запчастини, підготувати інструмент та пристрої. Якщо все готово, прочитайте цю статтю та почніть роботу.

Подібні запчастини

Після цього вони починають видаляти підтримку м’яча. Може бути два варіанти, коли вісь опори м’яча буде згасла, або вийміть всю підтримку кулі з важеля.

Це стане можливим, коли сферичний. Останній метод легший. Щоб вичавити заклинання, відкрутіть горіх гори на 19 недостатньо. Cogda.rычag bbudet os’обождн ОТТ.

Кінцева клавіша повинна відкрутити болти кріплення брей безшумного блоку Daewoo Nexia.

Крок другий

Очистіть сторону втулки втулки, ми підтягуємо затискач фото, змащуєте вушка, рукав, мовчазний блок з мильним розчином з гелем для промивання посуду. І підготовка до натискання на фото.металеву шайбу в рукаві блок Сейлета повинна бути спрямована до осі заднього мовчазного блоку.

Deewoo nexia. Заміна заднього мовчазного блоку переднього важеля на Daewoo Nexia.

Ми виглядаємо так, що блок Sileynt проходив безперебійно і без спотворень. Якщо направляючий рукав був відірваний з місця, і мовчазний блок почав падати на одну сторону, то краще просувати болт і знову розпочати процес.

Коли мовчазний блок буде притиснутись у важіль вдвічі, потреба в рукаві направляюча рукав сама сама підніметься в мовчазний блок.

мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски

Ми розуміємо болти кріплення стабілізатора променя

Є ще одна причина, щоб стукати в задній промені. ті самі болти, які прикріплюють стабілізатор по краях. Залежно від місця складання автомобіля, болт можна по.людськи вкрутитися в різьбу стабілізатора. У цьому випадку проблема може бути лише тоді, коли болт вимикається.

мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски

На деяких підприємствах, що складаються, напевно спостерігали дефіцит конічних болтів потрібного розміру, тому стабілізатор був прикріплений до променя просто з болтом меншого діаметра та гайкою. Природно, такі аматорські виступи призвели до того, що нитка була вбита в очах, і сам болт випав до 50.го тисячі пробігу.

У цьому випадку одним із варіантів є вирізання неправильних болтів і замінити їх новими бажаними нитками та формою голови.

Daewoo Nexia Заміна та ремонт мовчазних блоків заднього променя.Продаж автомобілів, Бакс.

Ремонт нижнього важеля, замінюючи підтримку кулі, мовчазні блоки та стійку стабілізатора на Daewoo Nexia

Що подумати спочатку, якщо хочете, замініть мовчазні блоки своїми руками. Або з підтяжком, щоб посипати гуму внутрішньою рукавом, а потім продовжити витягти зовнішню частину мовчазного блоку з променевого ока.

Теги: Замініть резюме підсумків підвіски Ланос, Важіль Daewoo Lanos, заміна мовчазного блоку Ланосом, замінивши важіль.

По.перше, купівля або незалежна збірка вибору мовчазних блоків. Якщо ви зупинилися, ви можете трохи зігріти місце посадки важеля з пальником лише без фанатизму!

Щоб уникнути значної втрати гальмівної рідини та в майбутньому, заощаджуйте час на накачанні гальм, краще подумати про ці пристрої. І якщо ви помітили, що цілісність Саленблок розбита внутрішньою або зовнішньою втулкою мовчазного блоку, відірвана з гуми, ми вирішуємо, як і де їх замінити. Вийміть важіль з автомобіля.

Але це лише моя порада.

Ремонт та обслуговування автомобілів

Вирішити купити чи ні, як завжди, ви. З мильним рішенням, я думаю, що все зрозуміло. Але на пристрої ви повинні йти більш докладно.

Пристрій для гасіння та натискання мовчазного блоку у важіль складається з: Замінити в гаражі, вам потрібно зателефонувати помічником, мати хороший порок і знято. Ви можете зняти його самостійно та подати заявку на гідравлічний прес у будь.якій службі автомобіля, де є таке обладнання.

Я купив чотири мовчазні блоки, два задні та два передні, все це коштувало суми, рівної Перш ніж запустити аналіз, приблизно за 20 хвилин посипає всі нитки, які ми відкрутимо, WD надалі піднімає машину і витягує колесо, використовуючи два клавіші до 12, вимкніть стійку стабілізатора та вийміть його тисячі, вимкніть баління галочка.

Використовуючи точку кульки, ми гаснемо м’яч від кулака, якщо немає знімача, і м’яч уже змінив. Насправді один із них, так би мовити. дідусь.

мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски
мовчазних, блок, важелів, задньої, підвіски

Стенограма

1 Рано чи пізно, але час підходить для заміни мовчазних блоків заднього променя на Daewoo Lanos, Daewoo Sens, Chevrolet Lanos Zaz Lanos, Zaz Chance, Daewoo Nexia. Оскільки ця робота досить споживає, ви можете прийняти рішення змінити мовчазні блоки самостійно або звернутися за допомогою до майстрів, ви можете прочитати цю статтю. Силеноблокі задні промені на Daewoo Lanos (Daewoo Lanos), Daewoo Sens (Daewoo Sens), Chevrolet Lanos (Lanos Fumigation), Zaz Lanos (Zaz Lanos), Zaz Chance (Zaz Chance), так IA (Daewoo Nexia) з Опелом Кадеттом (Opel Кадет) (оскільки мовчазні блоки на них однакові, і процес заміни їх на ці автомобілі відрізняється дрібними речами) досить надійними та довговічними деталями підвіски. “Догляд” та багато іншого. Але як кажуть, немає нічого вічного. Отже, коли в задній частині автомобіля є характерний стук або скрип, а також амортизатори та підшипники, ми також перевіряємо стан мовчазних блоків заднього променя. І якщо ви помітили, що цілісність мовчазного блоку зламана (внутрішній або зовнішній рукав мовчазного блоку вирвана з гуми), то ми вирішуємо, як і де їх замінити. Я можу відразу сказати, що заміна мовчазних блоків заднього променя на Daewoo Nexia (Daewoo Nexia) та Опель Кадетт (кадет Opel) можна проводити без зняття променя повністю. Але тут, на машинах Daewoo Lanos (Daewoo Lanos), Daewoo Sens (Daewoo Sens), Chevrolet Lanos (Fumigation), Zaz Lanos (Zaz Lanos), Zaz Chance (Zaz Chance) на знятому промені з машини від машини. Це пов’язано з особливою структурою тіла Ланоса. Маючи необхідний інструмент у своєму арсеналі та маючи певні навички, ви, звичайно, можете спробувати замінити мовчазні блоки на місце 1/22 2, але. Вони вирішать вас. Наприклад, я видаляю промінь через кілька причин. Один з головних. це те, що це дуже важко і не зручно вибивати (гасити) машиною на машині. Сподіватися, що мовчазний блок буде зламаний у смітнику і випаде з самого очей, не потрібно. Ну, в екстремальних випадках заміна мовчазних блоків може бути приурочена до заміни, наприклад, задніх пружин, задніх гальмівних шлангів, амортизаторів, стабілізаторів. Зараз по суті. Що подумати спочатку, якщо хочете, замініть мовчазні блоки своїми руками. По.перше, покупка або незалежна збірка (вибір) електроенергії мовчазних блоків. Без нього ви не можете перебільшити, а потім натисніть на мовчазний блок в промені. Ви можете придбати його або зробити самостійно. Я думаю, переглянувши фотографії нижче, ви можете побачити, як це виглядає, і зрозуміти, як це працює. Якщо коротше, то знімач складається з довгого болта з гайкою, набору шайб і втулків певного розміру. Зараз я не можу дати точні розміри, оскільки ви можете зробити вибір самостійно. По.друге, це стискання або пробки гальмівних шлангів. Щоб уникнути значної втрати гальмівної рідини та в майбутньому, заощаджуйте час на відкачування гальм, краще подумати про ці пристрої відразу. Дивлячись на фотографію, ви побачите, що для цих цілей я використовую візові зв’язки для гальмівних шлангів та гумових ковпачків для гальмівних труб. Третій. Спеціальні ключі для відкручених гальмівних труб. Повірте, краще не торкнутися гальмівних труб без цих клавіш. І четвертий. Work on replacing silent blocks of the rear beam with Daewoo Lanos (Daewoo Lanos), Daewoo Sens (Daewoo Sens), Chevrolet Lanos (Lanos Chevrolet), Zaz Lanos (Zaz Lanos), Zaz Chance (ZAZ Chance), Daewoo ne nee ne na Xia (Daewoo Nexia), Opel Kadett (Cadet Opel) слід проводити на спостережній ямі або підйом. Незважаючи на це, ви збираєтеся повністю зняти промінь, або ви зміните мовчазні блоки на машині. Ну, про наявність кріплення, викруток, молотка кувалдної, роздуття, рівномірних та кінцевих клавіш, я думаю, ви не можете писати?! 2/22

3 Тепер перейдемо до розгляду процесу видалення заднього променя та подальшої заміни мовчазних блоків у Daewoo Lanos (Daewoo Lanos), Daewoo Sens (Daewoo Sens), Chevrolet Lanos, Zaz Lanos (Zaz Lanos), Zazz C. Я думаю, що власники Daewoo Nexia (Daewoo Nexia) та Opel Kadett (Opel Cadet) також будуть цікавими ознайомитись з подальшим m цієї статті. Тож основа цих автомобілів майже однакова, і процес заміни майже однаково. На прикладі Lanos були зроблені просто фотографії та опис заміни. Далі в пунктах: 1. Ми заїжджаємо на машину до спостережливої ​​ями, залишаємо її «на швидкості» та встановлюємо анти.рольні зупинки під передніми колесами. 2. Ми розчиняємо колесо болти. Ми піднімаємось у яму і відпочиваємо, але не виносимо болти кріплення променя до тіла. 3/22

4 3. Ми відкрутимо фотографію, 3). і вийміть болти кріплення амортизаторів з очей (фото 2 та 4/22

6 4. Раніше (ми виглядаємо відкрученими, ми знімаємо фотографії пристосування до дужки. Гальмівний фіксатор 4,5,6,7). Ми одягаємо гальмівну трубку. Ми відключаємо кінець шланга трубки та за допомогою гальмівної гуми допомоги спеціальної шланга та трубки, ключі 6/22

10/22

13 5. Ми трохи опускаємо нитки маслом або гальмівною гайкою застібки рідиною цапфи (фото на задній 11) променя, попередньо зволожений 13/22

14 6. Для джек-тракту. а потім ми аналізуємо увагу одного після, повільно, іншого слід повільно опустити разом. Вийміть, щоб взяти два, коли на боках гальм, колеса, гальмівна куртка, ми трохи дивимось на зняття барабана, фотографії краю труб, піднімаємо, ми можемо підняти балки та блоки. Так повністю і 12,13,14. Ми виносимо тіло, оскільки край їх автомобіля може відкрутити промені, цієї весни. Момент легко, наприклад, Джеки. Зламати горіхи. Аналогічно, спеціальні стовбури та 14/22

17 7. і 8. Село. А тепер їх зняли, починаючи починати, ми можемо бути вибиті із зовнішньої лінії (фото, щоб вийняти кліпи в 15). Який стан болти можна пристебнути за допомогою мовчазних кульок. Візьміть промені, якщо тіло 17/22

18 або почати відрізати його як знімач до пилової пили. Досить витягнути вилучення зовнішньої гуми краю частини втулки з мовчазного блоку внутрішнього та вибити рукав із палички (фото і після 16) промінь. Або навіщо лише на 18/22

19 в тому, що, випадок, зміст може бути, якщо ви вичавляєте допомогу, мовчазний блок не повністю засолений (фотографія країв або 17). Мовчазний блок відрізаний лише з обох внутрішніх країв. Після рукава, 19/22

Заміна переднього амортизатора Daewoo nexia

На протилежному боці ми здійснюємо подібні дії.