Заміна ременя термінів на Daewoo Nexia 8 клапан поетапно. Заміна термінів Daewoo Nexia 8 клапанів

Як правильно встановити теги TARM Daewoo Nexia 8 клапани

Заміна ременя та насоса на восьми.кадрі двигуна 1.5 SOHC, Daewoo Nexia Cars (Deu Nexia), Daewoo Lanos, (Deu Lanos), Chevrolet Lanos, (Lanos Chevrolet).

На вищезазначених автомобілях рекомендується змінити пояс механізму розподілу газу (терміни), кожні 50 000 К.м. пробігати. А водяний насос (насос), як показує практика, можна змінювати з кожною секундою заміни ременя ГРМ, тобто кожні 100 000 К.м. пробігати. Якщо в перших випадках помпезність в порядку, немає слідів задника антифризу та під час роботи двигуна, шум підшипника насоса не чула.

Відкрийте капюшон, вийміть гофровану повітряну трубу, відкрутіть чотири затискачі. 2. Вийміть верхню частину корпусу повітряного фільтра, він кріпиться до чотирьох засувок. 3. Відкрутіть три гвинти на 10 мм і знімайте сам корпус повітряного фільтра.

Встановіть гніздо і підніміть частину автомобіля в правому передньому колесі. Вийміть колесо. 5.Зніміть праву сторону захисну кабінку, вона кріпиться, два гайки та два гвинти 10 мм. 6.Ключ від 15 мм ми послаблюємо гайку натягувача пояса кондиціонера. І ключ від 12 мм, відкрутіть стрижень, поки відео не підніметься, щоб зняти пояс.

Поки ремінь генератора все ще знаходиться на місці, ми відриваємо три болти шківа насоса для керма. 8. Послабити верхній болт кріплення генератора, перемістіть генератор і вийміть ремінь. Якщо генератор не зміщується, то дві нижні болтові кріплення генератора повинні бути розпущені.

Відкрутіть чотири болти на 10 мм і вийміть верхню захисну кришку ременя ГРМ. 10. Ми відкрутимо болт 17.мм шків колінчастого вала, щоб виправити його, вам потрібно буде зняти захист маховика, і зберегти велику прорізну викрутку на перерві.

Зніміть нижню частину кришки ременя ГРМ, вона кріпиться з трьома болтами 10 мм. 12. Для того, щоб зняти ремінь, вам потрібно відкрутити два болти кріплення насоса для рульового насоса і якомога більше натиснути.

Встановіть теги ременя ГРМ, їх добре видно на шківах передач. Показано на фотографії. 14. Відкрутіть 13.мм болт кріплення валика, вийміть його та ремінь.

Якщо ви змінюєте лише один ремінь і відео, то нове відео потрібно стиснути та вставити у два отвори на валиці, шпильку або гвинт відповідного діаметра. Для виправлення в стисненому стані. Ми надягаємо на ремінь у послідовність. шматочок колінчастого вала, перемикач розподільного вала, насоса, відео.

Перевірте збіги етикетки та витягніть шпильку з відео. Ми прокручуємо за годинниковою стрілкою, витягнули колінчастий вал, два, три повороти, і дивимось на збіги зубів на валиці. Якщо верхній зуб ролика розташований посередині спеціального слота на внутрішній стороні відео, то все добре. І якщо він має великі відхилення, вам знадобиться додаткове регулювання за допомогою насоса.

Щоб замінити насос, вам потрібно буде відкрутити шків розподільного валу, його можна зафіксувати довгою головкою 10 мм, через отвори. Відкрутіть його ключем 17 мм. 17. Ми відкрутимо два болти знизу, два болти на 10 мм і натисніть на внутрішню кришку ременя ГРМ.

Перш ніж зняти насос, краще позначити його і поставити нове в одному положенні, щоб обертати його при розтягуванні ременя. 19. Не забудьте поставити контейнер для осушення антифриз перед тим, як зняти насос, відкрутіть три гексагонні болти 5 мм, знімайте насос.

Після того, як цілі антифризи зливаються, ретельно очистіть і витерте, поверхня суха. Ми встановлюємо нове герметичне кільце на новому насосі, ви можете змащувати його з герметиком.

На початку, перед тим, як замінити ремінь часу Daewoo Nexia, повітряну трубу та корпус слід видалити. Далі послаблюйте три болти на дванадцятому кріпленні шківа насоса, відкрутіть верхній болт і послабіть натяг ременя. Потім вийміть ремінь. Далі відкрутіть 3 болти і вийміть верхню частину кришки ременя. Зручно працювати з нижньою частиною двигуна, якщо ви піднімаєтесь машиною з гніздом і знімають праве переднє колесо.

Необхідно зняти резонатор повітря і відкрутити пластиковий захист збоку двигуна. Ви можете відкрутити коліно.розрізати шківовий болт з ударним гейкокором. Перш ніж зняти ремінь Timing Nexia Daewoo Nexia, встановіть перший циліндровий поршень у верхній мертвій точці. Оздоблення колінчастого вала вказує на декольте в металевому кожусі. Бажано обережно видалити, адже тоді споживання палива автомобіля збільшиться, якщо ви помилитесь з позначками.

Далі, замінивши ремінь часу Daewoo Nexia, вам потрібно відкрутити болти на 12 кріпленнях гур.насоса. Відкрутіть відео з трьох болтів натяжного валика та видаліть його. Потім старий пояс знімають. Потім слід встановити новий ремінь з терміном. Для цього потрібно повторити ті самі дії у зворотній послідовності. Доцільно перевірити насос системи охолодження на наявність люфту, шум підшипників перед встановленням ременя. Далі. новий пояс.

Заміна клапанів Daewoo Newoo 8 клапанів

Форма часу клапанів Daewoo Nexia 8 виробляється один раз на 40 тисяч кілометрів. Окрім ременя ГРМ, необхідно замінити ролики часу. У той же час, Daewoo Nexia після 2008 року, водяний насос (насос) є прямим учасником приводу ременя ГРМ. Більше того, за допомогою насоса розтягується пояс. Якщо стан насоса викликає сумніви, то краще змінити водяний насос (насос) разом з ременем).

Не варто ігнорувати заміну пояса, оскільки у випадку його скелі клапан обов’язково буде зігнутий, і це вже досить дорогий і серйозний ремонт. Далі, детальні інструкції щодо заміни строків Daewoo Nexia на фотографії.

Ознаки необхідності замінити механізм

Як визначити, що потрібно за допомогою 16-клапанної “Нексії” заміни ременя ГРМ? Це можна сказати не лише про пробіг, але і наступні ознаки:

 • Характерні шуми та вібрація в холостому ходу. Почуття створено, що мотор є.
 • Стало важко запустити двигун. Початок займає більше часу, ніж зазвичай.
 • На тілі є вібрація на тілі, особливо під пагорбом з великими швидкостями.
 • Машина почала витрачати більше палива.

Це цікаво: повісити або поставити? Як зберігати шини автомобілів на дисках: практичні поради все це говорить про те, що настав час замінити пояс. Якщо ви змінили його нещодавно, можливо, він просто вскочив у кілька зубів і тому змістило фази розподілу газу. Варто також стежити за візуальним станом пояса. Наявність тріщин, сліз і слідів нитків неприйнятна.

ременя, daewoo, nexia, клапан

У будь.який час такий пояс може розірвати. І якщо на восьми клапанних двигунах ви можете лише перелякати, то у випадку з 16-клапанною головою вам доведеться розладити на серйозний ремонт.

Терміни заміни

Посібник з інструкцій для цього автомобіля рекомендує, щоб терміни приводу часу були зношені для пробігу не більше 60 тисяч. км. Однак у деяких випадках цей пробіг може бути дещо іншим. Він працює залежить від умов експлуатації машини, стилю руху, якості використовуваних запасних частин. Експерти рекомендують перевірити стан деталей драми для кожного технічного стану. Наявність технічних рідин у робочій зоні часу часу. Найбільш оптимальний пробіг перед заміною 50 тис. км.

Що загрожує несвоєчасною заміною?

Якщо терміни пояса часу порушують у клапанах Daewoo Nexia 16, це загрожує серйозними наслідками для транспортного засобу. З критичним зносом ремінь зламається. Як результат, вал розповсюдження зупиниться, і колінчастий вал буде продовжувати працювати. Під час його руху поршень почне стукати по клапанах, саме тому вони можуть зігнути. Власнику автомобіля доведеться здійснити капітальний ремонт двигуна або змінити двигун. Більше того, наслідки будуть більш неприємними для 8-клапанної одиниці. Самі клапани доведеться змінити.

Щоб запобігти таким проблемам, необхідно постійно контролювати стан ремінця. Кліф продукту зазвичай асоціюється з його природним зносом. Під час тривалої роботи ремінь втрачає свою еластичність. Порив ремінця можливий, коли заклинює насос або розтягнутий валик. Іноді він розривається через непрацездатність валу розподілу.

Заміна клапанів Daewoo Newoo 8 клапанів

Щоб перевірити стан ременя ГРМ, ми знімаємо повітряну резонансну камеру 2 впускного тракту, послаблюючи затягування затискача 1 і перетворюючи кріплення камери камери до впускного трубопроводу.

Голова “в 10” Ми вивертаємо чотири болти кріплення верхньої передньої кришки приводу часу та знімаємо верхню передню кришку зі спини. Ми дивимось на фотографію нижче.

Увімкніть п’яту передачу в коробці і повісьте праву передню колесо. Обертання колеса за годинниковою стрілкою, поверніть колінчастий вал і перевірте умову ременя ГРМ.

Щоб замінити ремінь, ми знімаємо повітряний фільтр. Вийміть приводний ремінь генератора та рульовий гідравлічний насос живлення. Зніміть шків на рульовий гідравлічний насос насос і послаблюйте затягування кріпильних болтів насоса до блок.

Подальші операції з заміни ременя ГРМ для чіткості на демонтажному двигуні. Голова на “в 10” Ми вимикаємо чотири болти кріплення верхньої передньої кришки приводу часу та видалимо кришку.

Ми демонтуємо рульовий гідравлічний насос живлення.

Висока головка “в 17”, поверніть колінчастий вал за годинниковою стрілкою для кріплення шківа приводу допоміжних одиниць. Поєднайте теги на шківі передач розподільного вала з слотом на задній кришці приводу Daewoo Nexia.

У той же час, позначка на шківі приводу допоміжної одиниці (розташована між 5.м та 6.м зубами, обчисленими за годинниковою стрілкою з ділянки без зубів) повинен бути навпроти вказівника на нижній передній частині приводу часу.

Висока головка “на 17” Ми вимикаємо болт кріплення шківа допоміжного приводу. Щоб утримувати колінчастий вал від повороту, помічник повинен увімкнути п’яту передачу та натиснути на педаль гальма. Якщо в той же час відкрутіть шківний болт шківу через поворот колінчастого вала, то сорочку зупиняють.

Ми виймаємо болт з шайбою і видалимо шків на привід допоміжних одиниць. Ще раз ми перевіряємо збіг позначки встановлення на шківі передач розподільного вала з прорізом на задній частині приводу часу. За допомогою належної встановленої фази механізму розподілу газу етикетка на шківі шківа колінчастого вала повинна розташовуватися навпроти гнізда на задній частині приводу Daewoo Nexia.

Голова “на 10” Ми повертаємо три болти кріплення нижньої передньої частини приводу часу та видалимо кришку.

Ми послаблюємо натяжку приводного ременя розподілу газу, повернувши викрутку викруткою на викрутку рухомою пружиною рухомою смужкою відео, поки отвір у ньому не поєднується з отвором у кронштейні ролика і вставте штифти з Діаметр 4,0-4,5 мм в обидва отвори (наприклад, гострий свердління або гвинт).

Вийміть ремінь із шківів передач розподільного вала та колінчастого вала та насос теплоносія.

Голова “на 12” Ми вимикаємо болт кріплення валика натягу та видалимо відео.

Встановіть нове відео у зворотному порядку.

Процедура заміни

Заміна ременя ГРМ на daewoo nexia 8 клапанів Процедура обов’язкова. Багато власників вважають за краще виконувати цю операцію в спеціалізованих центрах, але її можна виконати незалежно. Якщо навіть є невеликий досвід ремонту або підтримки машини, ви можете взяти участь у роботі. Ця операція не передбачає використання спеціального обладнання, унікального інструменту. Місце проведення може служити гаражем із спостережною ямою.

Вибираючи запасні частини для заміни зношених частин приводу часу, слід звернути увагу на якість їх виготовлення. У торгових мережах ви можете знайти досить високоякісні підробки, які зовні не відрізняються від брендів, але служать набагато менше.

Крім того, робота знадобиться:

Перш ніж запустити роботу над заміною ременя ГРМ, автомобіль повинен бути встановлений на вибраному майданчику, затягніть ручне гальмо, увімкніть п’яту передачу. Робота починається в моторному відсіку, де від’єднані клеми акумулятора. Наступним кроком стане демонтаж повітряного фільтра, всі труби, які прикріплені до нього.

Для продовження роботи слід видалити привідний ремінь генератора. Для цього опустіть болти колеса на правому передньому колесі, задні колеса встановлюються під задніми колесами. Автомобіль піднімається гніздом, тіло опускається на підставку, праве переднє колесо знімається.

Крім того, алгоритм виконання роботи буде таким:

Інсталяційні позначки

Ефективна експлуатація живлення можлива лише при належному встановленні фаз розподілу газу. Для цього встановіть позначки в Daewoo Nexia Timing Drive. Вони доступні на шківах розподільних валів, колінчастого вала.

У верхній частині захисної кришки приводу часу є напад.

Вона повинна збігатися з ризиком на шківи розподільного валу.

У нижній частині захисної кришки також здійснюється поглиблення, що повинно збігатися з ризиком на шків. Якщо вони збігаються, роботу можна продовжувати.

Правильна напруга

Після встановлення нового ременя на його місці слід зняти затискач засувки, він витягне ремінь. Теги на корпусі кліпу повинні відповідати. Якщо ремінь “заборонено”, ви можете виправити положення за допомогою зсуву насоса теплоносія. Трохи антифриз буде розлито, що потім додається.

Навіщо вам потрібен знак механізму розподілу газу

Теги механізму розподілу газу. це позначки, за якими регулюється час, а також заміна приводного ременя. Цей елемент є досить важливим, оскільки він безпосередньо впливає на роботу живлення.

Що станеться, якщо при заміні ременя неправильно встановлено теги чи зовсім не? У цьому випадку ви можете знизити механізм розподілу газу, який спричинить за собою багато проблем. А саме:

 • Оскільки розподіл газу було знищено, ін’єкція та виробництво відходів будуть здійснюватися неправильно. Згодом двигун може почати трубку, стійло, не починати чи збільшуватися. У свою чергу, це може призвести до наслідків, таких як збільшення зносу, спалювання механізму клапана та групи поршня, інші.
 • Усі пам’ятають, що відбувається, коли розбивається ремінь. вигинається клапан. Це пояснюється тим, що процес розподілу газу порушується і поршні потрапляють у клапани, які згодом деформують. Точно той самий принцип працює в цьому випадку. Знижений механізм часу призведе до битви за групу поршня про клапани, які просто їх деформують.
 • Зміна мітки GRM при заміні ременя або регулювання призведе до того, що паливо буде вводити занадто рано чи занадто пізно. Наслідком цього може бути затоплення свічки запалювання або витоки відходів у камеру згоряння.

Як поставити теги

Позначки механізму розподілу газу встановлені досить просто. Розглянемо послідовність дій:

Зупиніть машину на спостережній ямі. Ми спускаємось до ями і демонтуємо праву сторону захисту картера двигуна.

Спочатку вам потрібно демонтувати захисну кришку часу. Для цього варто відкрутити кріплення. Звичайно, найпростіший спосіб, це робиться на видаленому двигуні, але якщо вам потрібно замінити лише ремінь і відео, це недоцільно демонтувати весь блок живлення.

Зніміть допоміжний ремінь.

Зніміть допоміжний пояс.

Вийміть шків рульового насоса (він утримується на 3 болти), якщо машина оснащена гідравлічною обгорткою.Ми демонтуємо верхню частину захисного корпусу часу.

Відкрутіть шків колінчастого вала. Раніше слід попросити помічника стиснути педаль гальма.

Ми обертаємо шків колінчастого вала до позначок на шківі та матчах корпусу.Крім того, ми контролюємо положення мітків на шківі розподілу валу. На Daewoo Nexia з 16-клапанним двигуном позначки на шківах розподільних валів повинні дивитися один на одного.

Позначка на шківи допоміжних одиниць також повинна збігатися з позначкою на блок циліндрів. Шків розподільного вала фіксується від повороту, а подальші операції виконуються.

Послабте твердий ремінь щільно з ексцентриком у водяному насосі. Ексцентрик обертається спеціальним ключем до 41.

Стаття та орієнтовна ціна на початковий пояс для Daewoo Nexia

На Daewoo Nexia використовується кілька моделей двигуна. Для кожного двигуна призначений власний пояс. Отже, 8.клапанна електростанція має витратний матеріал, стаття. 96352407.

Daewoo Nexia з живленням для 16 клапанів має ремінь із суглобовим числом 96814098. General Motors не виробляє цей пояс самостійно, але купує у Goodyear.

ременя, daewoo, nexia, клапан
ременя, daewoo, nexia, клапан
ременя, daewoo, nexia, клапан
ременя, daewoo, nexia, клапан
ременя, daewoo, nexia, клапан
ременя, daewoo, nexia, клапан

Навіщо вам потрібен знак механізму розподілу газу

Теги механізму розподілу газу. це позначки, за якими регулюється час, а також заміна приводного ременя. Цей елемент є досить важливим, оскільки він безпосередньо впливає на роботу живлення.

Що станеться, якщо при заміні ременя неправильно встановлено теги чи зовсім не? У цьому випадку ви можете знизити механізм розподілу газу, який спричинить за собою багато проблем. А саме:

 • Оскільки розподіл газу було знищено, ін’єкція та виробництво відходів будуть здійснюватися неправильно. Згодом двигун може почати трубку, стійло, не починати чи збільшуватися. У свою чергу, це може призвести до наслідків, таких як збільшення зносу, спалювання механізму клапана та групи поршня, інші.
 • Усі пам’ятають, що відбувається, коли розбивається ремінь. вигинається клапан. Це пояснюється тим, що процес розподілу газу порушується і поршні потрапляють у клапани, які згодом деформують. Точно той самий принцип працює в цьому випадку. Знижений механізм часу призведе до битви за групу поршня про клапани, які просто їх деформують.
 • Зміна мітки GRM при заміні ременя або регулювання призведе до того, що паливо буде вводити занадто рано чи занадто пізно. Наслідком цього може бути затоплення свічки запалювання або витоки відходів у камеру згоряння.

Окрім індукованих наслідків, можуть також виникати інші, що також може призвести до деталей живлення до збільшення зносу або інших проблем.

Стаття та вартість аналогів домашнього ременя Daewoo Nexia

Оскільки оригінальний ремінь часу має високу вартість, власники автомобілів вдаються до придбання продуктів у третьих виробників. Найкращі марки витратних матеріалів представлені в таблицях нижче.

Виробник Код постачальника приблизна вартість,
Полкар BS1987949082 360-440
Ташидо Ek3103td 200-250
Донгіл 111rs17 420-500
Богос 1987949194 380-450
Ае TB336 400-460
Виробник номер за каталогом приблизна вартість,
Континентальний CT887 300-390
Оннурі 96183352 370-420
Богос 1987949403 560-730
Воріт 5419xs 630-890
Хороший рік G1203H 320-370

Система приводу часу має елементи з порівнянним ресурсом з терміном експлуатації ременів. Коли йому потрібна заміна, ви повинні змінити інші деталі. Для цих цілей рекомендується придбати готовий набір запасних частин. Найкращі набори для обслуговування приводу часу представлені в таблиці нижче.

Виробник номер за каталогом приблизна вартість,
Воріт KP15310XS 2600-3500
Contitech CT874WP2 3000-3700
Метеллі 3004421 2900-3800
SKF VKMC05121 3200-4500
В 530000430 3100-4200

Про двигун

Спочатку на машині був встановлений двигун G15MF, що працює на бензині. Система живлення. це розподілене вприскування палива. Об’єм роботи двигуна. 1500 см 3, розподільний вал розташований у головці циліндра і забезпечує роботу 8 клапанів механізму розподілу газу. Привід механізму часу здійснюється ременем передач. Двигун здатний розвивати потужність 75 коней. Недоліки включають погану роботу дистриб’ютора в системі запалювання.

Надалі його замінили модифікацією A15SMS, яка з таким же робочим обсягом вже розробляє 80 кінських сил. Система живлення має розподілену багатоточкову ін’єкцію, ненадійний розповсюджувач запалювання більше не використовується. 8 клапанів встановлюються в голову, розподільний вал приводиться в роботу з ременем передач. Цей тип приводу потребує ретельного обслуговування та догляду. Експерти рекомендують перевірити стан механізму часу механізму часу для кожного обслуговування наступного обслуговування.

Чи пригнічений клапан

Ця проблема хвилює всіх власників автомобілів, привід механізму часу якого здійснюється за допомогою передового ременя. Його невдача може призвести до значного розбиття деталей двигуна, що потребуватиме значних фінансових витрат. Дизайнери намагаються знайти способи вирішення цієї проблеми. Найчастіше на двигуни впливають така проблема, яка має чотири клапани для кожного циліндра. Для двигунів G15MF, A15m.

Прочитайте також: Радіо про Грант, дорога

Ознаки необхідності замінити механізм

Як визначити, що потрібно за допомогою 16-клапанної “Нексії” заміни ременя ГРМ? Це можна сказати не лише про пробіг, але і наступні ознаки:

 • Характерні шуми та вібрація в холостому ходу. Почуття створено, що мотор є.
 • Стало важко запустити двигун. Початок займає більше часу, ніж зазвичай.
 • На тілі є вібрація на тілі, особливо під пагорбом з великими швидкостями.
 • Машина почала витрачати більше палива.

Все це говорить про те, що настав час замінити пояс. Якщо ви змінили його нещодавно, можливо, він просто вскочив у кілька зубів і тому змістило фази розподілу газу. Варто також стежити за візуальним станом пояса. Наявність тріщин, сліз і слідів нитків неприйнятна.

ременя, daewoo, nexia, клапан

У будь.який час такий пояс може розірвати. І якщо на восьми клапанних двигунах ви можете лише перелякати, то у випадку з 16-клапанною головою вам доведеться розладити на серйозний ремонт.

Що потрібно для роботи

На додаток до стандартного набору інструментів (викрутки, гнізда, прядильна стрижня, голови, клавіші), вам потрібно придбати спеціальний ключ на 41. Це коштує близько п’ятсот. Також наявність універсального шківа не буде зайвою.

Якщо планується замінити терміном 16-клапанів “Nexia” (1.6), крім самого пояса. Ці елементи обов’язково змінюються. При необхідності насос повинен бути замінений і. Його ресурс, звичайно, становить понад 60 тис. Км, але якщо є характерні ознаки (витік антифриз, шум при обертанні крильчатки тощо), його також слід замінити.

Зніміть старий пояс

Отже, ми приступаємо до роботи. Заміна термінів на 16-клапанний “Daewoo Nexia” починається з відкручування затискача труби повітряного фільтра. Також буде потрібно зняти сама корпус фільтра.

ременя, daewoo, nexia, клапан

Далі, використовуючи дванадцять ключ, необхідно послабити гвинти, які фіксують шків шківа, якщо є в конфігурації автомобіля. Потім відкрутіть верхній болт кріплення генератора. Необхідно також послабити ділянку ременя генератора. На наступному етапі витягніть шків на гур.насос. Для цього вам доведеться максимально відкинути двигун з подушок. Потім ще три болти відкручуються на десять з ключем і демонтують верхню частину пластикового кожуха ременя ГРМ. Далі вам потрібен доступ до дна двигуна. Оскільки двигун встановлений поперечно, ви можете дістатись до шківу через переднє праве колесо. Останні повинні бути видалені, спочатку встановивши машину на гнізді і зупиняється (за відсутності їх ви можете затягнути ручний гальмо)). Потім відкрутіть болти, які двигун прикріплений до пластикового захисту. Якщо на машині є кондиціонер, послаблюйте замок клану натягувача. Вам також доведеться зняти привідний ремінь компресора.

Що далі?

Тоді попереду серйозну роботу. Необхідно відкрутити болт, який фіксує шків колінчастого вала. Він затягнутий зусиллям 155 нм (з тими ж зусиллями його потрібно посилити). Для цього інсульт gaykowert кращий, але за відсутності цього може йти іншим шляхом. Це вимагатиме помічника. Це буде в кабіні, і натисніть гальмо, спочатку увімкнувши четверту передачу. Отже, ви виправите колінчастий вал. І сам болт повинен бути відкручений масивною ущелиною з подовжувачем шнура. Ви можете застосувати кінцеву голову.

Ремінь слід зняти лише після того, як перший поршень (один ближче до корпусу повітряного фільтра) буде встановлений у положенні GMT. Декольте на вестибюлі валу повинно бути спрямоване на позначку на сталевому кожусі. Сама стрілка може трохи виглядати в бік, а не в самій норі. Важливо поєднати ці позначки, інакше двигун може торкнутися або автомобіль витратить більше палива.

ременя, daewoo, nexia, клапан

Як заміна ременя ГРМ на 16-клапанах “nexia” далі? Ключ (10 мм) відкрутить гвинти та зняти нижню частину кришки ременя. Варто знати, що теги на валах розподілу повинні суворо виглядати один на одного. Ключ (12 мм) скрутити ще два болти. Вони кріпить замок Gur Pump. Далі слід зняти розтягнутий валик. Він фіксується трьома болтами. Вони відкручені за допомогою ключових 14 мм. Далі слід видалити ремінь механізму розподілу газу. Він видаляється просто, за винятком місця біля насоса.

Встановлення нового ременя та розтягування

Як подальше замінити терміни на 16-клапанну “Нексію” своїми руками? Процес встановлення ременя проводиться у зворотному порядку. Але перед початком роботи важливо перевірити стан водяного насоса. Варто оглянути місця кріплення насоса і скрутити підшипники. Якщо вони обертаються з характерним шумом, водяний насос також слід замінити. Також неприйнятне витоки антифриз з.під насоса.

Перед встановленням важливо перевірити кути розташування валів розподілу та колінчастого валу. Усі теги повинні відповідати. Тільки переконуючись, що встановлення тегів може продовжувати замінювати терміни Nexia на 16-клапанний двигун. У цьому випадку напруга регулюється шляхом повороту насоса. Для цього потрібен спеціальний ключ. Але за відсутності такого ви можете зробити інакше. Для цього за допомогою гайкового ключа (17 мм) послаблюйте гвинт розповсюдження (лише випускний), але не повністю. Далі встановіть ремінь відповідно до всіх позначок та за допомогою викрутки, візьміть язик натяжного валика. Потягнення розподільного вала поставить на місце.

ременя, daewoo, nexia, клапан

Щоб переконатися, що теги встановлені правильно, прокрутіть колінчастий вал на два повороти. Язик відео повинен бути навпроти випинання, тобто на сайті. В іншому випадку вам доведеться повернути насос за допомогою спеціального ключа. Далі затягніть шків колінчастого вала зусиллям 95 нм, а потім вітрять 45 градусів. У той же час колінчасте вал можна зафіксувати, увімкнувши першу передачу та натиснувши педаль гальма.

ременя, daewoo, nexia, клапан

Що ще потрібно змінити?

Наприклад, на восьми.кувенних двигунах заміну слід здійснювати кожні 40 тис. км. Крім того, потрібно буде змінити елементи, такі як валики та насос. До речі, остання бере участь у роботі механізму розподілу газу лише на автомобілях, зібраних після 2008 року. На них напруга ременя змінюється за допомогою насоса. Тому, якщо ви сумніваєтесь у стані насоса, найкраще його замінити.

ременя, daewoo, nexia, клапан

Незалежно від того, який двигун встановлений автомобілем, список запасних частин для заміни приблизно однаковий. Правда, заміна ременя термінів “Daewoo Nexia” 8-клапан набагато дешевше, ніж з двигуном V16. До речі, якщо ви знімаєте та змінюєте насос, зверніть увагу на стан антифризу. Новий містить велику кількість добавок, які збільшують температуру кипіння та покращують охолодження. Але з часом вони зникають, антифриз перетворюється на просту рідину, яка просто не замерзає. І більше позитивного впливу на двигун.

І якщо ви не змінюєте деталі часу?

Варто зазначити, що на вітчизняних транспортних засобах VAZ-2107, і це не встановлено ремінь, а металевий ланцюг. І це набагато довговічніше: ресурс. щонайменше 100 тисяч. км. Але це проблематично змінити: вам потрібно осушити масло та зняти кожух двигуна. Гнучкий ремінь з точки зору заміни є невибагливим. Але його сила нижче. її не можна порівняти з металом. І якщо ремінь заміни “Daewoo Nexia” не зроблений вчасно, спочатку нічого не страшне.

Але через деякий час структура ременя почне руйнуватися, і вона просто зламається. І що загрожує? На всю “Necsia”, без винятку, скеля гарантує вигин клапанів. І в результаті. дорогий ремонт голови з заміною декількох (і кращих) клапанів. Що стосується насоса, якщо він не буде замінений, витік рідини відбудеться. В результаті. двигун заклинання. Закличений валик часу призведе до перерви пояса, наслідки цього ви вже знаєте.

Як перевірити пояс

ременя, daewoo, nexia, клапан

Для того, щоб перевірити стан пояса приводу механізму розподілу газу в автомобілі, необхідно провести кілька маніпуляцій:

 • Демонтувати повітряну камеру резонатора на вхідному тракті. Для цього просто послаблюйте затягування затискача і відкрутіть гвинт, який він кріпиться, до кріплення до впускної труби.
 • Використовуючи голову до 10, необхідно скрутити болти (4 з них), які кріпляться до верхньої передньої кришки механізму розподілу газу.
 • Візьміть верхню кришку (спереду) ззаду.
 • Тепер вам потрібно встановити важіль коробки передач у положенні, що відповідає 5.й швидкості.
 • Необхідно повісити переднє колесо (будь.яке) і повернути його в напрямку руху за годинниковою стрілкою. У цьому випадку також повернеться колінчастий вал, що дозволить вам візуально оцінити стан пояса.

Якщо на поверхні ременя є тріщини або інші пошкодження, вам потрібно придбати набір запасних частин і перейти до ремонту. Інакше ви можете отримати більш серйозні зриви.

Підготовка до заміни часу

Для того, щоб замінити елементи механізму розподілу газу, вам потрібно буде виконати кілька дій, спрямованих на підготовку місця. Варто зазначити, що потрібно буде демонтувати кілька елементів, а головне, правильно встановити їх після заміни.

ременя, daewoo, nexia, клапан

Готуючись, вам потрібно здійснити такі дії:

 • Фільтр очищення повітря демонтажу.
 • Вийміть ремінь, який приводить шків генератора та насос Гури.
 • Демонтувати гуркову м’якоть.
 • Відкрутіть затягування болтів, за допомогою яких корпус насоса встановлюється до блоку двигуна.

Звичайно, якщо машина не оснащена гідравльгером рульового управління, вам не потрібно її зняти. І якщо воно є, то спочатку відкрутіть болти (4 штуки), кріпляючи передню верхню кришку механізму розподілу газу. Зробіть це з головою на 10. Зверніть увагу на те, що вся робота зручніша для здійснення набору голови та клавіш.

Як поєднувати теги

А тепер вам потрібно повністю зняти ремінь синхронізації “deewoo nexia” з двигуна (16 клапанів). Робота над восьми.ключовим двигуном виконується аналогічно. Щоб повернути колінчасте вал, вам потрібно використовувати голову на 17. Встановіть його на болт кріплення допоміжних механізмів. Обертаючи колінчастий вал, візьміть комбінацію мітків на шківі розподільного валу з прорізом, який доступний на задній кришці часу.

ременя, daewoo, nexia, клапан

Зверніть увагу на те, що етикетка знаходиться між 5.м та 6.м зубами, якщо порахувати рух за годинниковою стрілкою. Він повинен розташовуватися навпроти вказівника, який розташований на передній обкладинці механізму розподілу газу. Імпульс приводу додаткових одиниць повинен бути відкручений. робити це з тією ж головою на 17.

Демонтаж ременя

А тепер поговоримо про те, як нарешті зняти пояс. Для цього повністю скрутіть імпульс легеневих агрегатів. Для того, щоб кривошипи не зверталися, вам потрібно користуватися послугами помічника. Він повинен увімкнути п’яту швидкість і натиснути гальмо, щоб накладки були закриті. Якщо це не працює, щоб відкрутити болт (і це цілком ймовірно), ви можете спробувати заблокувати маховик.

ременя, daewoo, nexia, клапан

Тепер вам потрібно вийняти болт і шайбу, а потім вийняти весь шків. Перевірте, чи збігаються теги на шківі та задній кришці. Якщо фази встановлені правильно, то на колесі передач колінчастого вала етикетка буде на гнізді на задній кришці. Тепер вам потрібно зняти передню кришку. для цього відкрутіть голову 10 трьох кріплення болтів. Після цього ви можете послабити натяг ременя. повернути його викруткою в напрямку руху ремінця годинника пружиною.

У цьому випадку отвір у барі повинно збігатися з отвором, який доступний на кронштейні відео. Вставте в ці отвори трохи шпильки. 4 мм дриль або той самий болт підходить. Тепер ви можете зняти ремінь із шківів і насосів. За допомогою 12 голови скрутіть болт, закріплюючи відео натягувача та видаліть останнє, як його потрібно замінити.

Встановлення нового ременя

Нове відео поставлено у зворотну послідовність, в цьому немає нічого складного. І перед встановленням ременя потрібно переконатися. Якщо все добре, то ви можете поставити новий пояс. Для цього його спина повинна бути порушена як відео натягувача, а потім вагатися на шківах насоса та розподільного вала. Виключіть можливість провисання передньої частини ременя часу “Daewoo Nexia”.

ременя, daewoo, nexia, клапан

Тепер вам потрібно зняти штифт, встановлений раніше в отворах. Потім покладіть шків, встановлюючи допоміжні одиниці та затягніть його болт. Спробуйте повернути колінчастий вал на пару революцій. У випадку, якщо теги зміщені, вийміть ремінь і знову встановіть фази розподілу газу. Встановіть решту елементів у зворотне видалення послідовності.