Заміна масла в муфті Audi Q3. Заміна масла в з’єднанні Huldex Audi Q3

Заміна масла в Haldex Coupling 4 покоління на прикладі Volvo XC70. Фотографії та відеоінструкції

Заміна нафти в з’єднанні Huldex 5 Skoda Kodiaq надається кожні 45 тисяч кілометрів або раз на три роки. Однак майте на увазі, що при переважно міській експлуатації автомобіля нафта в Haldex краще змінюватись раз на 25-30 тисяч кілометрів. За допомогою третьої заміни рекомендується змінити масло в задній коробці передач.

Не забудьте очистити сітку насоса сполучення (деякі дилери можуть цього не робити, або взяти додаткові. Плата близько 1300). Брудна сітка сприяє швидкому збій насоса!

Інформація про те, як замінити масло у сполученні Haldex v Skoda Kodiaq з прикладом автомобіля з двигуном 1.4 TSI, Автоматична коробка передач, Весь привід.2022 роки випуску, див. Звіт про фото нижче.

Що таке зчеплення Huldex?

Haldex.це назва тертя з’єднання зацікавленого всіля. Механізм був розроблений швейцарською компанією Haldex Traction. Основна функція зв’язку Haldex. це передача крутного моменту до задньої осі за допомогою гідравлічного приводу.

У різний час системи Haldex використовувались для автомобілів різних брендів. Зараз у неї 5 поколінь. Останнє заповнене попитом з 2012 року, старт був опублікований у 1998 році.

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

Сьогодні пари Haldex встановлюються на деяких моделях Volvo, Audi, Seat, Skoda, VW, Ford, Land Rover, випущені після 2008 року.

Основа зв’язку Haldex для всіх поколінь:

 • Електро.компоненти: блок управління, двигун, клапан, насос
 • Механічні та гідравлічні компоненти: регулятор, фланець, барабан, концентратор, диски для тертя, гідравлічний насос

Під час ковзання колеса по передній вісь з’єднання Haldex блокується гідравлічним насосом, що дозволяє підключити задню вісь.

Електричний насос дозволяє гідравлічному працювати більш швидко. Електромагнітний клапан допомагає знизити тиск у системі та відключити диски. Він може отримувати сигнали від систем ESP та ABS.

У разі відмови насоса зчеплення Haldex тиск масла в гідравлічній системі не підтримується. В результаті цієї передачі крутного моменту задня вісь не відбувається.

Огляди

Джордж, регіон Саратова. Я заїхав у XC90 120 тисяч. KM, машина, що працює з 2014 року. Версія з 2,4-літровою атмосферною та автоматичною контрольною точкою. Є все.колеса, який забезпечує хороші здібності. Хоча на серйозній дорозі на такому преміум.чудовині, я ніколи не б тримався. Гладкість і енергетична інтенсивна підвіска вражає, і керованість досить передбачувана.

Igor, UFA. Volvo XC90 2012, обладнання з двигуном 2.5 і автоматичний. Загальний пробіг 140 тисяч. км, що складається вище середнього. Тіло абсолютно ціле, виникають проблеми з примхливою електронікою, якою машина набита зараз. Безпека. одна з найкращих у класі, але я сподіваюся, що пережити її у справі не знадобиться.

Генерація Haldex v

Покоління Haldex v. Borg Warner. Він не змінив функціональність пристрою, але значно покращив його дизайн.

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

Основна відмінність між муфтами п’ятого покоління- це наявність відцентрового обхідного клапана для кращої адгезії з електро- та гідравлічним приводом.

Завдяки об’їзному клапані, потреба в акумуляторі, клапан контролю над стисненням та фільтрування.

Haldex v Culul, що використовується в сучасних автомобілях на всіх колесах, має можливість перенести момент до 3600 нм. Його робота, що включає в роботу задньої осі, відбувається якомога швидше.

У 5.му поколінні пристроїв немає масляного фільтра. Продукти розповсюдження контактних деталей регулярно оселяються на ньому. При засміченні єдиного фільтра.елемента насос зношується, тиск у системі живлення мастила зменшується. Як результат, привід для всіх колеса починає працювати з перервами.

У цьому випадку заміна масла в сполученні та очищення сітки допомагає.

Процедура рекомендується проводити кожні 60 тисяч кілометрів (або три роки), а з активною експлуатацією автомобіля, їздою з тапочками. кожні 30 тисяч кілометрів.

Заміна нафти Audi Q3 в клубі Haldex 5 (до 30)

Поточні норми щодо заміни нафти в зчепленні Huldex. 30 000 км пробігу або кожні 3 роки. Ця операція не потребує великої кількості часу (близько 30-40 хвилин), але, тим не менш, є надзвичайно важливим.

Що таке Haldex? Заміна нафти Audi Q3 у клубі Chaldex 5 5

Зв’язок виділяється зеленим кольором, розташованим у корпусі задньої основної передачі сполучення всього приводу.колеса, в даному випадку. останнє, 5.е покоління (за 2022), розташоване в корпусі задньої головної коробки передач. За допомогою цієї муфти, яка містить багаторазовий носій зчеплення. контрольована передача крутного моменту здійснюється з передньої осі автомобіля на задню частину. Значення крутного моменту, що передається з’єднанням до задньої осі, визначається ступенем блокування з’єднання.

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

Більш детальний опис пристрою з’єднання можна переглянути на цій схемі: Заміна масла Audi Q3 в Cooft Haldex 5

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

Чому важливо спостерігати за регулюванням зміни масла? Заміна нафти Audi Q3 у клубі Chaldex 5 5

Як ми вже зазначили. всередині з’єднання є багатокодійна плита зчеплення, завдяки якій зв’язок блокується і відбувається передача крутного моменту. Барабан з тертями. це завантажений елемент, а також насос, який забезпечує необхідний тиск масла в ланцюзі. Він працює постійно, коли запускається машина. Звичайно, всі ці деталі занурені в нафту і працюють в ній. Вони охолоджують. Довговічність роботи цих частин та зчеплення в цілому залежить від стану нафти. У разі відмови насоса ваш автомобіль автоматично повернеться від повного колеса до переднього приводу. Мало того, що це не комфортно, це все одно може бути просто небезпечним, за певних умов. Заміна нафти Audi Q3 у клубі Chaldex 5 5

Промивання сітки насоса: заміна масла Audi Q3 в мозку Haldex 5

Відкладення, що накопичуються на сітці (фільтрі) електричного насоса, є однією з відмінностей у п’ятому поколінні від попереднього. відсутність масляного фільтра. Це впливає на якість нафти всередині контуру. Зрештою, продукти зносу. не торкаються фільтра, а продовжуйте циркулювати відповідно до системи. Єдине місце, де невелика їх частина затримується. це невелика фільтрувальна мережа на насос. Праворуч ви можете побачити, що на ньому осідає після пробігу 30 000 км. Тому ми рекомендуємо безвідмовно з кожною зміною масла. промийте сітку насоса. Для цього знадобиться набір нових ущільнювальних кілець насоса. Ці деталі завжди доступні на нашому складі.

Ще одним важливим моментом є сама олія, яку потрібно налити. Існує думка, що ви можете використовувати інше, дешевше масло, яке раніше використовувалося на автомобілях Skoda з зчепленням попереднього покоління. Отже. це неправда в корені. Це категорично не можна зробити. А також використовувати аналоги інших виробничих компаній. Якщо ви, звичайно, не хочете займатися дорогим ремонтом в осяжному майбутньому. Різниця в вартості, дійсно, полягає. Але сама олія. ​​це інше. Сумнівні заощадження. Використовуйте лише масло, зазначене оригінальною програмою запасних частин. Виробник не був марним заміною олії іншою, особливо на зчепленні 5.го покоління, де немає фільтра.

Заміна масла в муфті Audi Q3

Сьогодні я все.таки змінив масло в зчепленні, все, що вам потрібно. це банка оригінального масла WV 850ml та фільтру Volvo.Ця ковпачка фото 3 відкручена, вилку та фільтр видаляються (ми запускаємо машину, давайте працюємо до 10 секунд. Зливний гвинт Фото 4 відкручене, масло зливає через гвинт наповнювача, 650 мл виливається нагорі (ні на фотографії) (ні на фотографії). Ми запускаємо машину, додаємо 50-70 мл, спостерігаємо за відсутністю.Детальний звіт про заміну цієї людини www.Drive2.ru/l/3285895/. Дякуємо йому за запис, виходячи з його досвіду.

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

Ціна: 5 280 ₽ Пробіг: 52500 км

Коментарі та думки власників 16

Спробуйте за кордоном, більше шансів.

Друг NDA, як ти накрутився? Немає кількості цих деталей, як це не продається, і сама вилка. Я читав про це на приводі, перш ніж замінити.

Можливо, хтось скаже вам, хто має пробку фільтра (білий колір з двома герметичними еластичними смугами) на 4.му.поколінням Haldex Coupling для Tigi, я б купив. Можливо, хтось знає номер?

Його стукали, але залишилися живими.

Та сама дурниця лише витоки.

Спробуйте подивитися, можливо, ви знайдете. Удачі, звичайно, це не просто.

Поки що дякую безрезультатно (

Можливо, хтось скаже вам, хто має пробку фільтра (білий колір з двома герметичними еластичними смугами) на 4.му.поколінням Haldex Coupling для Tigi, я б купив. Можливо, хтось знає номер?

На вашій пробці обріжте верхнє цільове кільце за допомогою хакерської пилою з пилою, попрацюйте на літаку на благородному папері і приклейте кришку з Volvo на клей із ціанакриль. Прибуток, нічого не тече. Використання

Дякую, вони вже все зробили. Давайте візьмемо записку на майбутнє!

Привіт, я приєднуюсь до питання, ато сьогодні. це ебать влітку, якщо з такими захопленнями це може змінити масло?

І на якому бігу слід зробити?

У мене є пробіг 52500, я трохи пропустив цей момент, на драйві є різні точки зору, хтось після 30 000 т.KM змінює масло, хтось масло та фільтр на 60 000, на мою думку, перші 30 000 масла та фільтра, потім на 60000 масла тощо.D. Залежно від того, як працює багато з’єднання, інтервал може бути трохи більш.менш. Автомобіль махнув після заміни, як і спасибі, їй сподобалася процедура, гальма нарешті перестали захоплюватися. Я почистиму Нулевік, взагалі, напевно, він піде зняти. На машині, як дружина, ви не можете заощадити, і тоді ефективність буде максимальною, для водіїв 30 000 тонн.Км масла та заміна фільтра.

Дякую за відповідь, я вирішу з цим питанням у відпустці)))))

Минулих вихідних він зібрався і вирішив замінити рідини та фільтри в автоматичній коробці передач та зчеплення всіх накопичувачів.Я прочитав багато посібників, купував витратні матеріали та пішов до гаража з ямою.Рідка (G055175A2) 1 баклажани (трохи менше літра) Фільтр Volvo (31325173) поставляється з кришкою, новими болтами та пластиковим кільцем. все збирається.Це зайняло інструмент: Hexagon 8, Hexagon 5, Hexagon 4 (чомусь мене пропустили в наборі Силіконовий шланг або інші пристрої для можливості рідинної бухти принаймні довгий 1,5 м.Асистент надзвичайно бажаний (ви в ямі. він допомагає).З’єднання розташоване перед заднім мостом, тому я повертаю половину в гаражі (бажано залишити більше місця з лівого боку) і зануритися в яму.!Важливо не плутати зливний/заливний отвір зчеплення та зливну/заливну задню вісь.

Клубні пробки ближче до передньої частини автомобіля!Я замінюю ємність для тренування та відкручую зливну пробку шестикутником на 8. Я вилив над закрутою затопленої пробки зліва від муфт шестикутником у 5.

Зовсім недавно я розповів, як дізнатися, який Haldex встановив на Audi Q3.У мене є покоління Haldex v на Q3. Буде історія про нього.

По.перше, ми вирішимо офіційний час заміни. Це 3 роки з початку роботи. Раніше була підписка або 60 тис. пробігати. Тепер її зняли. Але якщо ви проїхали понад 60 тисяч за 3 роки., Я б радив вам замінити масло. Чи потрібно мені змінити до цього періоду? Нехай усі вирішать для себе. Наступного разу я планую замінити масло трохи рано, десь на 100 000.

Список необхідних запасних частин.Тут на даний момент вам потрібно вирішити, яку олію ви заповните своє з’єднання. Величезний вибір, як і з маслом до двигуна, не буде. Лише два варіанти вже стали більше (точніше три. Існує експериментальне масло, яке вже перевіряється Lamed-Vufniiks. 495Vladimir та MR41):

-G055175a2 з обсягом 1 літр від Burmah-castrol-bp.- G060175A2 від Statoil. Він справжній GM Fluid 88863349, він же LR 054941, він же Volvo 31367940.-101171 З лютого як заміни G055175A2.101172 З лютого як заміни G060175a2-4014835855786 (1L) або 4014835855755 (0.3L) рідина AWD-H від Ravenol

Окрім олії, нам також потрібно промивання (якщо, звичайно, ви мийте сітку).Я використовував wurth 0890108730.Ви можете взяти Liqui Moly 1900, або Permatex 89029, або Liqui Moly 3389

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

Якщо ви самі зміните олію, то вам також потрібен шприц

150 мл, тонка труба труба. У мене була заміна у дилера (щоб дотримуватися правил, тому вони обмежили себе лише нафтою та промиванням).

Далі, список додаткових запасних частин:. 0cq598305 (0cq 598 305) Набір ущільнювальних кілець.- Керроу верхньої кулі N90281802 (N 902 818 02) M10X1X10. Виплетений різьбовий Нижній злив N91082701 (N 910 827 01) M10x30 Кільця змінюються на їх розсуд, у стані їхніх родичів та їх пошкодження. Вони герметизують, а не стискаються гвинтами, лише якщо вони старіють.Пробки потрібно змінити на їх розсуд та їх стан.

Заміна масла в Haldex Coupling 4 покоління на прикладі Volvo XC70. Фотографії та відеоінструкції

Haldex. Назва тертя з’єднання зацікавленого всіля. Автор ідеї. швейцарська компанія Haldex Traction. Коротко функціональність системи може бути представлена ​​як передача крутного моменту за допомогою гідравліки. Це залежить від ступеня закриття зв’язку. Часто йде до задньої автоматичної групи спереду. Має сенс ознайомитись навіть з власниками автомобілів, транспортний засіб на іншому міждозному приводі, з цікавим пристроєм.

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

У різний час системи цієї компанії використовувались у різних автоматичних. Зараз у неї 5 поколінь. Останній за користується попитом з 2012 року Починаючи з суду покупців у 1998 році. Wyescont блокується на основі ступеня ковзання коліс на передній осі. Вона дала раптовий зв’язок задньої вісь. Приклад ситуації: Вхід на поворот. Ревізія була серйозною, але навіть у першому поколінні простежується база таких пристроїв. Це включає:

 • Електро.компоненти: блок управління, двигун, клапан, насос;
 • Механічні, гідравлічні компоненти: регулятор, фланець, барабан, концентратор, диски для тертя, гідравлічний насос.

Блокує зчеплення гідравлічного насоса. Електричний насос дозволяє гідравлічному працювати більш швидко. Електромагнітний клапан допомагає знизити тиск у системі, відключіть диски. Він може отримати сигнали від систем ESP та ABS.

Що таке зчеплення Huldex?

Haldex.це назва тертя з’єднання зацікавленого всіля. Механізм був розроблений швейцарською компанією Haldex Traction. Основна функція зв’язку Haldex. це передача крутного моменту до задньої осі за допомогою гідравлічного приводу.

У різний час системи Haldex використовувались для автомобілів різних брендів. Зараз у неї 5 поколінь. Останнє заповнене попитом з 2012 року, старт був опублікований у 1998 році.

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

Сьогодні пари Haldex встановлюються на деяких моделях Volvo, Audi, Seat, Skoda, VW, Ford, Land Rover, випущені після 2008 року.

Основа зв’язку Haldex для всіх поколінь:

 • Електро.компоненти: блок управління, двигун, клапан, насос
 • Механічні та гідравлічні компоненти: регулятор, фланець, барабан, концентратор, диски для тертя, гідравлічний насос

Під час ковзання колеса по передній вісь з’єднання Haldex блокується гідравлічним насосом, що дозволяє підключити задню вісь.

Електричний насос дозволяє гідравлічному працювати більш швидко. Електромагнітний клапан допомагає знизити тиск у системі та відключити диски. Він може отримувати сигнали від систем ESP та ABS.

У разі відмови насоса зчеплення Haldex тиск масла в гідравлічній системі не підтримується. В результаті цієї передачі крутного моменту задня вісь не відбувається.

Генерація Haldex v

Покоління Haldex v. Borg Warner. Він не змінив функціональність пристрою, але значно покращив його дизайн.

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

Основна відмінність між муфтами п’ятого покоління- це наявність відцентрового обхідного клапана для кращої адгезії з електро- та гідравлічним приводом.

Завдяки об’їзному клапані, потреба в акумуляторі, клапан контролю над стисненням та фільтрування.

Haldex v Culul, що використовується в сучасних автомобілях на всіх колесах, має можливість перенести момент до 3600 нм. Його робота, що включає в роботу задньої осі, відбувається якомога швидше.

У 5.му поколінні пристроїв немає масляного фільтра. Продукти розповсюдження контактних деталей регулярно оселяються на ньому. При засміченні єдиного фільтра.елемента насос зношується, тиск у системі живлення мастила зменшується. Як результат, привід для всіх колеса починає працювати з перервами.

У цьому випадку заміна масла в сполученні та очищення сітки допомагає.

Процедура рекомендується проводити кожні 60 тисяч кілометрів (або три роки), а з активною експлуатацією автомобіля, їздою з тапочками. кожні 30 тисяч кілометрів.

Заміна нафти Audi Q3 в клубі Haldex 5 (до 30)

Поточні норми щодо заміни нафти в зчепленні Huldex. 30 000 км пробігу або кожні 3 роки. Ця операція не потребує великої кількості часу (близько 30-40 хвилин), але, тим не менш, є надзвичайно важливим.

Що таке Haldex? Заміна нафти Audi Q3 у клубі Chaldex 5 5

Зв’язок виділяється зеленим кольором, розташованим у корпусі задньої основної передачі зчеплення всього приводу на колесах, в даному випадку останнє, 5.е покоління (за 2021), розташований у корпусі задньої головної передачі. За допомогою цієї муфти, яка містить багаторазовий носій зчеплення. контрольована передача крутного моменту здійснюється з передньої осі автомобіля на задню частину. Значення крутного моменту, що передається з’єднанням до задньої осі, визначається ступенем блокування з’єднання.

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

Більш детальний опис пристрою з’єднання можна переглянути на цій схемі: Заміна масла Audi Q3 в Cooft Haldex 5

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

Чому важливо спостерігати за регулюванням зміни масла? Заміна нафти Audi Q3 у клубі Chaldex 5 5

Як ми вже зазначили. всередині з’єднання є багатокодійна плита зчеплення, завдяки якій зв’язок блокується і відбувається передача крутного моменту. Барабан з тертями. це завантажений елемент, а також насос, який забезпечує необхідний тиск масла в ланцюзі. Він працює постійно, коли запускається машина. Звичайно, всі ці деталі занурені в нафту і працюють в ній. Вони охолоджують. Довговічність роботи цих частин та зчеплення в цілому залежить від стану нафти. У разі відмови насоса ваш автомобіль автоматично повернеться від повного колеса до переднього приводу. Мало того, що це не комфортно, це все одно може бути просто небезпечним, за певних умов. Заміна нафти Audi Q3 у клубі Chaldex 5 5

Промивання сітки насоса: заміна масла Audi Q3 в мозку Haldex 5

Відкладення, що накопичуються на сітці (фільтрі) електричного насоса, є однією з відмінностей у п’ятому поколінні від попереднього. відсутність масляного фільтра. Це впливає на якість нафти всередині контуру. Зрештою, продукти зносу. не торкаються фільтра, а продовжуйте циркулювати відповідно до системи. Єдине місце, де невелика їх частина затримується. це невелика фільтрувальна мережа на насос. Праворуч ви можете побачити, що на ньому осідає після пробігу 30 000 км. Тому ми рекомендуємо безвідмовно з кожною зміною масла. промийте сітку насоса. Для цього знадобиться набір нових ущільнювальних кілець насоса. Ці деталі завжди доступні на нашому складі.

Ще одним важливим моментом є сама олія, яку потрібно налити. Існує думка, що ви можете використовувати інше, дешевше масло, яке раніше використовувалося на автомобілях Skoda з зчепленням попереднього покоління. Отже. це неправда в корені. Це категорично не можна зробити. А також використовувати аналоги інших виробничих компаній. Якщо ви, звичайно, не хочете займатися дорогим ремонтом в осяжному майбутньому. Різниця в вартості, дійсно, полягає. Але сама олія. ​​це інше. Сумнівні заощадження. Використовуйте лише масло, зазначене оригінальною програмою запасних частин. Виробник не був марним заміною олії іншою, особливо на зчепленні 5.го покоління, де немає фільтра.

Розташування елементів зв’язку Haldex на машині

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

масло, муфта, audi, єднанні, huldex

Склад ремонтного набору масляного фільтру Haldex. 4

Четвертий генераційний масляний фільтр Haldex встановлений на таких автомобілях:

 • Ford Kuga (AWD): Після 2008 року.V.
 • Land Rover Freelander-II: Після 2008 року.V.
 • Volvo XC60 / Volvo XC90 / Volvo XC70: Після 2008 року.V.
 • VW TIGUAN, škoda Yeti, škoda octavia скаут

Оригінальні коди Galdex.4:

 • Volvo: 31325173 (31259352)
 • Ford: 1673828, 9V4N-4A319-AA, 9V4N4A319AA
 • Land Rover: LR032298.

Оригінальний комплект для ремонту масляного фільтра Haldex-4 для автомобілів Vag (VW Tiguan та інші.) має маркування:

У комплекті для ремонту масляного фільтра з’єднання Haldex-4 для автомобілів. Халдекс.111358, Haldex.114388 (Haldex Gen.4 фільтр-кіт) включає:

 • фільтрувати
 • Біле ущільнювальне кільце (розпір, поршень, рукав) з отвором, призначеним для введення масла в фільтр через зворотний клапан
 • Два вмантуми (39×34.2×3). Стаття Ваг n 904 673 01
 • шапка
 • Два болти M5x25

Стаття лугу круглої секції герметичного кільця (білий розпір). Ваг n 904 673 01 (39×34.2×3)

Мета білого ущільнювального кільця (розпір, поршень, рукав) у вагова машина:

 • Рукав підтримує фільтр,
 • герметизація від витоку на свіжому повітрі,
 • Він грає роль лінії тиску.

Масло, що надходить з насоса, потрапляє через отвір збоку від втулки, між двома манжетами (ущільнювачами) VAG N 904 673 01, потім під прямим кутом у рукаві потрапляє безпосередньо в елемент фільтра, через зворотний клапан від кінець фільтра.

Основні недоліки набору ремонту Haldex.111358, Haldex.114388 (Haldex Gen.4 фільтр-кіт):

 • Забороняють офіційними дилерами VAG у фільтрі Haldex у системі 4WD (4 руху)
 • Немає інструкцій щодо заміни фільтра Haldex у правилах технічного обслуговування вагового автомобіля
 • Відсутність статті vag-ov фільтра Haldex.111358 У каталогах запасних частин Ваг, Етка
 • Відсутність здатності замовити комплект ремонту фільтра Haldex.111358 через інтернет.магазини існують.RU; Автодок.RU; Емекс.Ру
 • Висока вартість набору Haldex.111358

Комплект ремонту Haldex для Volvo зі статтею 31325173 (31 259 352)

Замінити масляний фільтр Haldex-4 на вагоні машини (VW Tiguan, škoda yeti, škoda octavia scout та інші.) Ми рекомендуємо використовувати комплект для ремонту масляного фільтра Haldex-4 для Volvo зі статтею 31325173.

На вигляд, фільтри з наборів Haldex.111358 та Volvo. 31325173 однакові та взаємозамінні.

Рептилія масляного фільтра Haldex-4 для VW Tiguan (Haldex.111358) відрізняється від рептилії масляного фільтра Haldex-4 для Volvo-31325173 Товщина герметичного кільця (34.2х3 мм) і ціна.

Таким чином, замінивши масляний фільтр Haldex-4 для VW Tiguan, ви можете використовувати репліцію масляного фільтра Haldex-4 для Volvo-31325173 та герметичне кільце з VW Tiguan, яке не повинно бути пошкоджено та ретельно видалене для наступного використання. Виділення з двома печатками залишаються родичами. Однак рекомендується встановити нове масляне ущільнення з рептилії Volvo для герметичного кільця з боку кришки.

Для акуратного демонтажу герметичного кільця ви повинні використовувати діагностичний сканер Vag-Com (VCDS).

Знайдіть відмінності ременя фільтра генерації Beldex 4

Для VW Tiguan. Haldex.111358 (Galdex Gen.4 фільтр-кіт) (зображення вище)

Для Volvo. 31325173 (зображення нижче)

Існувати, emex, autodoc дає заміну за номером 31325173:

Статті фільтра 5.генераційного фільтра Haldex 4.колеса (аналоги заміни)

Оригінальний комплект для ремонту для VW Tiguan Haldex.111358 або Haldex.114388

Аналоги Haldex Remocraple.111358, з якого можна використовувати фільтр, болти, кришку, ущільнення.

Фільтр генів Haldex. 4:

Volvo 31 325 173, 31 259 352

Фільтр генів Haldex. 4:

Range Rover Evoque FreeLander 2 LR032298

Фільтр генів Haldex. 4:

Фільтр генів Haldex. 4:

Intermars гідрофільтр (e39d20)

Диференціальний масляний фільтр

Фільтр генів Haldex. 4:

Гідрофільтр, зчеплення Haldex

Фільтр генів Haldex. 4:

Фільтр Land Rover LR032298

Комплект фільтрів Borgwarner 111576

Sollo 02S01700

Haldex All.wheel Drive

Щоб замінити фільтр і масло в з’єднанні Haldex-4, вам знадобиться: муфти передачі масла Haldex (об’єм заправки: 720 мл):

Олія використовується для муфт Haldex I, II, III, IV, V покоління

Пари Haldex виробляються двома заводами:

 • Для статей Volvo 31325136, 31367940, 31367941, 1161641, 30759648 (Statoil SL 01301)
 • Для Land Rover Statoil SL12-301 (LR054941)
 • Для vag grup (Німеччина) G055175A2, G055175A1, SWAG 30 10 1172, FEBI 101171 (Burmah Halbot 309f)
 • Для Opel 19 40 057
 • для Vauxhall 93165387

Рекомендація щодо використання трансмісійної олії для 52175-X Haldex повного приводу

Ці олії однакові, ви можете використовувати будь.яку з них для муфт Haldex.

Трансмісійні муфти провідної задньої осі “Haldex”. Volkswagen G 055175A2 (обсяг. 1 л.)

Рекомендація щодо використання: VW TL 52175-X

Рекомендація щодо використання: VW TL 52175-X

Пари Haldex були розроблені постачальником автомобілів Haldex шведським.

Починаючи з 2017 року, продукти виробляються та продаються під назвою Borgwarner.

Нафта Borg Warner підходить для муфт Haldex II. V Покоління

Оригінальна олія Borgwarner для з’єднання Haldex в упаковці 0,85 літрів.:

Або ви можете використовувати муфти для передачі заднього мосту Haldex. Volkswagen G 060175A2 (обсяг. 0,850 л.)

Ця упаковка коштуватиме дорожче, ніж літрова упаковка G 055175A2

Під торговою маркою Volkswagen ви можете придбати олію Haldex:

Рекомендація щодо використання: VW TL 52175-Y

Рекомендація щодо використання: VW TL 52175-Y

Справжній Volvo AOC (активне сполучення на вимогу) Haldex Gear Mal

Grand.wheel привід провідної задньої вісь “Haldex”. Volvo з номером Tary 31325136

Номер нафти Volvo 31325136 було припинено, рекомендується використовувати Volvo Mail з новим номером 31367940 замість цього.

Також є масло для трансмісії для з’єднання повного приводу приводу на задній осі Haldex High.Srear під числом Volvo 31367940.

Крім того, Volvo пропонує ще один номер частини Haldex OEM Стаття: 31367941 (в заміні застарілих статей 31367940, 31325136, 1161641).

Таким чином, під брендом Volvo ви можете придбати нафту Haldex з наступних статей:

 • 31367941
 • 31367940
 • 31325136
 • 1161641
 • 30759648 в контейнері на 0,3 літра.

Бальт. N 902 818 02

Існує набір для ремонту покоління Haldex 4 для автомобілів VW Tiguan Haldex Service (G055175A2KT або G060175A2KT1).

Комплект сервісного набору Haldex включає:

 • Масло зчеплення Haldex
 • фільтрувати
 • Свердловина
 • Бей.пробка
 • герметичне кільце з двома прокладками
 • кришка
 • Два болти

Комплект сервісного набору Haldex, залежно від обсягу нафти, має маркування:

 • G 055 175 A2 KT (масло 1 л.) Рекомендуйте для VW Tiguan-1 (2009. 2011)
 • G 060 175 A2 KT1 (масло 0,850 л.) Рекомендуйте для VW Tiguan 4 Motion 2.0t

Ось як виглядає оригінальний Haldex VI віддалений лінійний корабель від виробника Боргварнера

Порядок дренажу та демонтажу фільтра зчеплення Haldex

Перед тим, як осушити масло, спочатку потрібно ретельно видалити фільтр муфти Haldex. Для цього два болти відкручені, фільтруюча кришка видаляється.

Зніміть кришку фільтра, ми бачимо потоплений білий розпір.

Не намагайтеся розтягнути його плоскогубцями, вона дуже щільно сидить за рахунок двох масляних ущільнювачів. Потрібно запустити двигун для подачі напруги на насос насосів з’єднання. Під тиском фільтру та білого розпірка виходить

Тоді необхідно витягнути біле пластикове ущільнювальне кільце (пробка, розпір, поршень, рукав).

Існує три способи вилучення герметичного кільця:

 • Ми використовуємо комп’ютер (діагностичний сканер), запускаємо насос з з’єднанням Haldex
 • Ми використовуємо дроти живлення, підключивши їх безпосередньо до насоса
 • Запустіть двигун і увімкніть програму

Використовуючи діагностичний сканер Vag-Com (VCDS), злегка стисніть фільтр за допомогою ущільнювального кільця.

Діагностичний сканер vag-com (vcds) ми ввійшли в блок 22 “повне колеса” (22. AWD) із розділів “Загальний” або “Диск”.