Заміна маточини (складання на підшипнику) Toyota Corolla. Заміна переднього концентратора…

Як змінити передній маточко

Невдача підшипників Toyota Corolla 120 супроводжується автомобілем, зменшення вільного виходу та збільшення споживання палива. З зовнішнім обстеженням колеса може бути виявлений його люфт, а також нагрівання центру після руху.

Невдача підшипника супроводжується погіршенням динаміки машини та нерівномірним зносом шин. Під час входу на поворот, машина може прорватися в ковзання. Збитий центр створює відчутну вібрацію на кермі та тілі, в деяких випадках, що супроводжуються характерним гулом та ударом.

Оригінальний передній хаб Toyota Corolla 120 має суглобовий номер 4350269087. Її підшипник Hub має статтю 90080-36087 або 90363-40066. Купуючи оригінальний підшипник у фірмовій упаковці, власник автомобіля знайде товар, виготовлений Koyo з суглобовим номером DAC4074W-3 там. Це пов’язано з тим, що Toyota не виробляє підшипники коліс, але купує їх у третьої японської компанії.

Оригінальний підшипник концентратора

Бренд Каталоговий номер Ціна,
Ашика Мейл 590-360
НСК 40BWD12FCA88 900-1100
Каво частини WBK9033 820-870
Ніппарти J4702041 800-850
Мейл 301465001 1060-2000

Як визначити несправність переднього матопа на Toyota Corolla 120. 150

Цей вузол досить надійний, і з компетентною операцією може тривати довго. Але є причини, з яких буде потрібен ремонт раніше:

 • агресивне водіння, не враховуючи дорожню поверхню;
 • вода, що падає під печатку та вилуговування змащування;
 • поспішати з перевантаженням;

Сигнал про те, що ваш автомобіль незабаром знадобиться новий підшипник, може стати:

Діагностувати несправність переднього центру Toyota Corolla досить проста:

 • Навичка машина, повісити колесо, увімкніть передачу і легко натисніть на педаль газу. Якщо в зоні осі чути чіткий шум, то вузол потребує ремонту.

Типовий випробування шуму біля стійки:

Як передній підшипник маточини гуде Toyota Corolla 150:

Характерний шум кулькового підшипника на Toyota corollae120:

Плюси та мінуси встановлення частини в службі автомобіля

Отже, замінюючи підшипник концентратора на автомобілях Toyota Corolla в 120 та 150 кузові. процес, який вимагає не лише фізичної сили, але й точності. В іншому випадку, замість того, щоб усунути несправність, ви можете ще більше погіршити поломку. Цей процес також може бути виконаний у сервісному центрі, плюс цього становить сто відсотків гарантованого результату, а також можливість не думати про те, як замінити підшипник Hub на Toyota Corolla.

Недоліки включають високу вартість роботи, а також тривалий час (частина змінюється протягом декількох годин), автомобіль з таким поломкою може стояти в службі кілька днів. Якщо недоліки все ще переважають над плюсами, то запасну частину слід змінити самостійно.

Важливо пам’ятати вік автомобіля, наприклад, моделі 2008 року в першу чергу сприйнятливі до зносу підшипника маточини (насправді ця частина замінюється витратними матеріалами).

Toyota Corolla Front Hub Підшипник 2008-2013

Нижче наведена схема макета вузла в моделях E140, E150 від позначення елементів:

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

 • 43501n. гайка маточини;
 • 46512. гальмівний диск;
 • 43501D. болти кріплення диска;
 • 43501C. вузл Hub;
 • 48-02 кулак;
 • 91552-L1250-Болт кулака;
 • 43-02;. кульова опора;

Конструкція вузла віночка попереднього покоління була дещо іншою:

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

 • 43501H. гайка маточини;
 • 43512. гальмівний диск;
 • 43501C. Хаб;
 • 48-02 кулак;
 • 43501E. передні підшипники маточиків Toyota Corolla;
 • 43501G. зупинка кільця;
 • 43-02-м’яч;

У процесі заміни деталізація підлягає номеру 43501.

Макет вузла не пов’язаний з поколінням автомобіля. Виробник почав ставити вузли на вузол з кульковим підшипником з 2012-2013 років. Якщо ваш автомобіль виробляється раніше, ймовірно, макет відповідає другому схемі, як E120 2000-2008. Інструкції щодо заміни частини в цій статті викладені для двох варіантів дизайну вузла.

Поради Практика

Якщо виникають питання в процесі роботи. зв’яжіться з коментарем, я завжди буду рада допомогти в практичній пораді.

Як виглядає вузол

Вузол складається з декількох деталей:

 • сталева основа, яка кріпиться до важелів підвіски;
 • зовнішній елемент, який дозволяє встановити гальмівний диск і колесо;
 • Закритий 2-рядковий кульковий підшипник, який не потребує регулювання та змащування під час роботи.

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

Що таке підшипник концентратора, його функції та особливості

Підшипник концентратора є центральним елементом шасі, який “відповідає” за забезпечення керованості автомобіля, а також безпеку під час руху. Його невдача призводить до незрозумілості транспортного засобу, тому власник автомобіля зобов’язаний регулярно діагностувати його. Конструкція підшипника колеса передбачає наявність двох внутрішніх та зовнішніх кілець, а також сепаратора та тіла кочення. Він досить сильний і компактний, а також тривалий термін служби. Для того, щоб зробити останнє можливим, встановлення підшипника повинно здійснюватися правильно. Крім того, необхідно регулярно його регулювати. В іншому випадку не можна уникнути передчасного зносу та частих замінників підшипника маточини колеса!

Конструкція заднього концентратора включає основу з у формою фланця, який кріпиться до крутного променя підвіски з болтами. На задній частині корпусу знаходиться 2-контактний роз’єм датчика ABS, чутливий елемент встановлюється на підшипнику.

Вийміть зношений підшипник із заднього маточини без пошкодження магнітного кільця датчика антиклокації гальм.

На зовнішньому кільці підшипника концентратора носить рукав із зовнішнім фланцем, що має 5 отворів для встановлення шпильок. Різьбові деталі дозволяють встановити гальмівний диск і колесо. Додаткові технологічні отвори призначені для доступу до болтів, що тримають маточин на задній промені автомобіля. Кінцева частина концентратора закрита пластиковою кришкою, яка захищає підшипник від води та бруду.

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

Симптоми поломки

Ось найцікавіше. як визначити несправність, існує кілька сотень відсотків методів.

1) “сухий” хрускіт. Коли не вдається обійняти, звук з’являється так, ніби. Це розгорнуті сферичні елементи. Вони перемогли кліп, в якому вони були, і тепер не рівномірно розташовані. Ви не плутаєте цей звук, повірте, у кабіні цей звук ідеально почутий. Це найперший симптом. як такий звук негайно перейшов до сто.

2) Вібрація. Якщо підшипник вже добре зношений, то повинна з’явитися вібрація, як у кермі, так і в тілі. Це говорить про те, що сферичні елементи вже добре носили зчеплення підшипника, трохи більше і “клин” може прийти. Терміново змінювати.

3) машина тягне в бік. Можливо також, що частина з несправним елементом не працює нормально-якщо я можу це поставити так, вона трохи зупинена, і тому автомобіль тягнеться в тому чи іншому напрямку, ніби те саме видається.

Дизайн переднього центру Корола

Вузол встановлення переднього колеса має спеціальну конструкцію. Центральний вал містить отвір з прорізами, до яких належить половина. Підшипник концентратора для Toyota Corolla 150, встановлений спереду, не має магнітного кільця для визначення швидкості обертання. Внутрішня частина конструкції кріпиться до обертового кулака, який накручується до вертикальної позиції амортизатора та кульової опори нижнього важеля.

На зовнішній частині вузла кладуть гальмівний диск, напівосі фіксується за допомогою гайки, яка має захист від спонтанного обороту.

Процес заміни підшипника переднього маточини на Toyota Corolla 150

Заміна підшипника переднього концентратора проводиться разом із маточиною. Детальні інструкції наведені нижче.

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

 • Хаб часто купують. Він повинен бути порушений з місця, використовуючи кувалду або великий молоток. Потрібно бити на внутрішній частині концентратора. Коли з’являється тріщина, вам потрібно просунути кріплення в нього і потягнути матоницю з ривками.

Стаття рідних вузлів з приблизною вартістю частини

Деталі встановлені з заводу:

 • на передній частині 43550-42010 (вартість-7-13 тис. );
 • За Toyota 42450-02060 (ціна навесні 2021 року. становить 6,5-8,1 тисяч. ).

Деталі надаються до Toyota Conveyor Koyo. Маркування виробника присутня на поверхні вузлів. Наприклад, продукт із статтею 3DACF041D3 може використовуватися попереду (ціна починається від 11,7 тисяч. ). Ззаду, дозволяється встановлювати елемент з номером 3DACF026F7AS (вартість від 5,3 тис. ). Вибираючи запасні частини, необхідно використовувати каталоги та враховувати він число автомобіля.

Чи підходить Toyota Auris Hub

Автомобілі Toyota Auris та Corolla, побудовані на одній платформі E150, мають однакове шасі. Частини з оригінальними номерами були встановлені на автомобілях з правильним кермом, призначеним для внутрішнього ринку Японії. За словами власників, розміри центерів для автомобілів з лівим та правим місцем сидіння водія та характеристики вбудованого датчика ABS не відрізняються, доопрацювання проводки не потрібно.

Ознаки відмови підшипників концентратора

Основні ознаки зриву заднього або переднього центру:

 • зовнішній вигляд гурковини з колеса колеса під час руху;
 • зміна кута встановлення шин та нерівномірного зносу протектора;
 • поява вібрацій, які передаються на тіло або кермо;
 • Зниження шляху прокатки за рахунок збільшення тертя в підшипниках;
 • Повне або часткове заклинання маточини (ефективність вузла може залежати від ступеня нагрівання структурних елементів);
 • підвищення температури вузла в русі (не слід плутати з природними деталями нагріву від гальмівних механізмів);
 • нахиляючи машину вбік (з правильним регулюванням кутів встановлення коліс та відсутністю пошкодження підвіски);
 • Зниження динамічних характеристик із одночасним збільшенням споживання палива та появою описаних вище ознак.

Причини розбиття підшипника концентратора

Натірні підшипники концентратора (які встановлені на машині від рослини) здатні пройти понад 250 тисяч. км. З належною експлуатацією. Підшипники можуть витримати такий пробіг завдяки сильним та надійним матеріалам, з яких. До попередньої невдачі підшипника концентратора призведе:

 • Частий удар у ямах з великою швидкістю. Якщо він потрапляє в яму, вся підвіска автомобіля відчуває величезні навантаження, підшипник колеса не є винятком;
 • Перегрівання підшипника колеса, наприклад, завдяки заклиненому штангенциркуля або сильному пуху. Якщо ви ігноруєте таку поломку, як застряглий гальмівний супорт, то центр нагрівається і змащування буде упаковано з нього. Подальша робота підшипника концентратора стане неможливою;
 • Втрата мастила. Дуже часта причина розбиття. У дешевих підшипниках концентратора виробник зазвичай не ставить достатньої кількості змащування, такий підшипник триватиме не більше 30 тисяч. км. Якщо ви берете високоякісний підшипник концентратора, то з часом мастило з нього просто спалює або втрачає свої властивості;
 • Неправильна жорсткість обняту. Встановлюючи підшипник колеса, ви обов’язково повинні знати, в який момент його затягнути. Це дуже важливо! Не нехтуйте цим пунктом у будь.якому випадку. Підшипник можна витягнути обидва при встановленні, ніколи не досягайтеся. З неправильним встановленням підшипника він може тривати не більше 1 тисяч. км.
 • Неправильне натискання на обійми. Під час встановлення нового підшипника обов’язково перевірте, чи немає спотворень. Якщо ви криво натискаєте на підшипник, навантаження будуть розподілені нерівномірно. Неважко зрозуміти, що такий підшипник триватиме недовго;
 • Перевантаження автомобіля. Якщо ви шанувальник завантаження автомобіля масивним вантажом. Будьте впевнені, така робота автомобіля, безумовно, призведе до заміни підшипника концентратора;
 • Встановлення колісних дисків з від’їздом виробника, невиразним заводом або встановленням розпірків. Диски з високим рейсом також призведуть до передчасної невдачі підшипників маточини. При встановленні таких дисків навантаження на підшипник маточини значно збільшується.

Заміна підшипника концентратора. Зрозуміло, що вам потрібно уникати великих ям на дорозі, купувати лише запасні частини високої якості, довіряти автомобілю лише довіреним майсткам та належним чином експлуатувати машину. За умови цих правил, підшипник концентратора триватиме вас довго.

Дизайн переднього центру Корола

Вузол встановлення переднього колеса має спеціальну конструкцію. Центральний вал містить отвір з прорізами, до яких належить половина. Підшипник концентратора для Toyota Corolla 150, встановлений спереду, не має магнітного кільця для визначення швидкості обертання. Внутрішня частина конструкції кріпиться до обертового кулака, який накручується до вертикальної позиції амортизатора та кульової опори нижнього важеля.

На зовнішній частині вузла кладуть гальмівний диск, напівосі фіксується за допомогою гайки, яка має захист від спонтанного обороту.

Заміна підшипника концентратора в Toyota Corolla

Підшипник концентратора не стосується деталей, які підлягають ремонту. Коли він не вдається, що трапляється надзвичайно рідко, виробник забезпечує це. Toyota Corolla 120 Hub та 150 розблокованих. Це означає, що, якщо необхідно, ви можете замінити невдалий підшипник новим.

Заміна підшипників концентратора Toyota Corolla вимагає демонтажу основного вузла шасі. маточини. Ця важлива частина автомобіля виконує кілька функцій:

 • Надійно тримає колесо;
 • Дозволяє йому обертатися і обертатися;
 • Поворотний рух колеса передається через підшипник.

Тіло матожита є монолітним і виготовлене з ультрасовісного матеріалу. Цей підхід забезпечує високу надійність та тривалий термін служби. Для того, щоб змінити підшипник концентратора в Toyota Corolla, потрібен спеціальний інструмент. знімач, гідравлічний прес. Не буде зайвим мати під рукою динамометричний ключ. З цим легко затягнути всі болти та гайки з моментом, який рекомендує виробник.

Структурні відмінності в поколіннях

Підшипник концентратора дещо змінюється з точки зору пристрою в Toyota Corolla 2008-2013 та тому ж автомобілю попереднього покоління. Однак загальний макет вузла з генерацією машини не підключений. З 2012-2013 рр. Він встановлює ступи, зібрані з кульковим підшипником. До цього макет був частіше різним. як E120, випущений у 2000-2008 роках.

Як зняти підшипник обіймів і замінити його

Це знадобиться гніздо, мінус викрутка, молоток, змащування, стандартний набір клавіш, універсальний шутер. Потрібно зробити наступне:

 • Зафіксуйте машину на підйомник і повісьте проблемне колесо;
 • Вийміть декоративну шапку;
 • Натисніть на гальмо, відірвіть центральні кріплення;
 • Відкрутіть кріплення колеса і зламайте його;
 • Зафіксуйте гальмівний диск за допомогою викрутки;
 • Почніть відкрутити гайку осьових кріплень (30 голови);
 • Відкрутіть болти з 17 ключем, які утримують супорт;
 • Вийміть його в бік і виправте;

Тепер гальмівний диск можна видалити. Вимагається:

 • Відкрутіть рульові стрижні (голова в 22);
 • вийняти спеціальне лайно;
 • скрутити болт ключем 17;
 • демонтувати датчик ABS;
 • Від’єднайте обертовий кулак (голова 19 та ключ);
 • демонтувати обняття підшипника з поворотним кулаком.

Після цього починається процес заміни. Необхідно:

 • Ретельно вибити матоницю концентратора з обертового колеса. підходить труба потрібного діаметра;
 • Покладіть викрутку і витягуйте замикаюче кільце;
 • Встановіть під пресою розпір. трохи менше діаметром, ніж зовнішнє кільце;
 • Покладіть кулак з кульковим підшипником зверху;
 • Викладіть зовнішній кліп із кулака.

Якщо зняти кільце неможливо, ви можете використовувати шліфувальну машину. обережно вирізати, а потім збити затискач зубилом. Важливо не пошкодити сам підшипник.

Тоді важливо очистити місце для нового вузла, зняти бруд і пил. Щоб полегшити установку, новий елемент обробляється моторним маслом. Потім сама установка здійснюється. Потребую:

 • Покладіть нову частину на сидіння;
 • Натисніть його, а потім покладіть старий вузол зверху, щоб натиснути його на всю дорогу;
 • Встановіть центр під пресом, покладіть кулак зверху і стисніть деталі;
 • Встановіть блокування кільця.

Під час встановлення операції, що виконується під час аналізу, вони повторюються у зворотному порядку.

Як замінити стрілець, без преси

Якщо кульковий підшипник старий, його видаляють механічно без використання пресу. Деякі автомобілісти самі роблять відповідний стрілець. Для цього вам потрібен довгий болт з гайками. він нанизується в кулак. Старого кульового кліпи підходять для оправки.

Під час встановлення ви не можете завдати удару. Намагаючись натиснути на частину молотком, це легко спотворити. врешті.решт, термін служби буде значно скорочено.

Відмінності при заміні кулькових підшипників у різних моделях

Макет моделей E120. E140, які були виготовлені в 2000–2014 роках, відрізняється. Кульковий підшипник не згасне. він встановлюється зібраним із матожиною. Потрібно зробити наступне:

 • Відкрутіть гайки і вийміть колесо;
 • Відкрутіть болти, які утримують суппорт;
 • Видаліть гальмівний диск;
 • Відкрутіть гайку концентратора;
 • демонтувати гойдальні болти;
 • Зніміть вузол маточини;
 • Встановіть нову частину, затягуючи болти.

Особливості установки

Щоб замінити Toyota Corolla 150, не вдалося використовувати наставник та гідравлічний прес. У цьому випадку ризики, пов’язані з пошкодженням місця, будуть мінімальними. Використовуючи цей пристрій і натисніть новий підшипник. Не забудьте спочатку очистити сидіння бруду та іржі, якщо такі є.

У рідкісних випадках обидва підшипники виходять відразу. Права сторона зазвичай страждає першим. Це пов’язано з тим, що він більш сприйнятливий до кривизни бордюру. Усі парні деталі краще змінювати одночасно. Купуючи, надайте перевагу оригінальним запасним частинам перед ліцензією. Різниця в ціні не порівнянна з японською якістю.

Якщо матеріал був цікавим або корисним для вас, опублікуйте його на своїй сторінці в соціальній мережі:

Зробіть підготовку до ремонту

Я раджу вам це зробити. виберіть інструмент та пристрої.

Не має значення, чи немає динамометричного ключа.

Прочитайте заміну паливного фільтра Mitsubishi Outlander

Під час скручування звичайним ключем болтів та гайок. клацніть силою до зупинки, а потім відпустіть, повернувши ключ у зворотному напрямку на 20 градусів.

І не потрібен динамометричний ключ.

Це бажано, але зовсім не потрібно. переглянути схематичний ескіз або малюнок концентратора.

Коли деталі Toyota Corolla Hub вийшов?

Однак після пробігу 100 000 км., І їй потрібен ремонт. Особливо це стосується підшипника переднього маточини.

Навіть якщо немає причин необхідності замінити частину, доцільно діагностувати продукт.

Є багато факторів, які призводять до передчасної заміни частини.

Сукупність усіх факторів призводить до необхідності ранньої заміни частини.

Я раджу вам самостійно діагностувати машину. У цьому немає труднощів.

Звертаючись до станції технічного обслуговування, вам доведеться платити гроші, і тому ви все зробите самостійно, керуючись наступними рекомендаціями.

Процес заміни підшипника переднього маточини на Toyota Corolla 150

Заміна підшипника переднього концентратора проводиться разом із маточиною. Детальні інструкції наведені нижче.

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

 • Хаб часто купують. Він повинен бути порушений з місця, використовуючи кувалду або великий молоток. Потрібно бити на внутрішній частині концентратора. Коли з’являється тріщина, вам потрібно просунути кріплення в нього і потягнути матоницю з ривками.

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

маточини, складання, підшипнику, toyota, corolla

Заміна переднього підшипника Toyota Corolla Hub

Далі процес такий:

 • Акуратно вибивайте матоницю Цапфу з поворотного кулака за допомогою труби відповідного діаметра;
 • За допомогою викрутки, приділяйте і зніміть фіксоване кільце;
 • Встановлюємо розпір під пресом, діаметром, трохи меншим, ніж зовнішнє кільце;
 • Ми кладемо кулак з кульковим підшипником зверху;
 • Натисніть на зовнішній кліп кулака.
 • Якщо кільце залишається на осі, то болгарська допоможе тут. З його допомогою ми робимо акуратний розріз, який не повинен досягти самої частини, а потім збити кліп із зубилом.

Примітка: Поміщення місця для нової частини. Ми позбавляємось від бруду та абразивних елементів. Крім того, під час заміни переднього маточини переднього центру Toyota Corolla, нову частину слід обробити моторним маслом для спрощення наступного процесу встановлення.

Заміна переднього концентратора підшипника Toyota Corolla 2008

Після того, як всі робочі поверхні будуть оброблені, ви можете перейти до етапу складання:

 • Покладіть нову частину на сидіння;
 • Тиснуть на нього, а потім поставте стару частину зверху, щоб виконати натискання на всю дорогу.
 • Далі встановіть центр під пресом, покладіть кулак зверху і стисніть елементи вузла разом;
 • Ми встановлюємо стоп.кільце. Збірка вузла в порядку, зворотне демонтаж.

Завершуючи заміну без пресу, знімач

Видалення старого м’яча без пресу здійснюється механічно, як показано на фотографії нижче.

Преса стосується спеціального інструменту, і не кожен може його придбати. Але передній маточок підшипник Toyota Corolla можна змінити в кустарних умовах. Для виготовлення домашнього знятого потрібний довгий металевий болт з гайками, який повинен бути поставлений у кулак.

Як оправка, ви можете використовувати старі кліпи кулькових підшипників. Порценерація відбувається відповідно до системи, зазначеної на фотографії. Аналогічно, сам центр розміщується на сидіннях.

Примітка. Важливо відзначити той факт, що установка не терпить ударних навантажень. Намагаючись натиснути на частину молотком, існує велика ймовірність перекосу нової частини, що призведе до прискореного виробництва елемента.

Заміна підшипника концентратора на Toyota Corolla

Після того, як вам вдалося відкрути два болти, обережно і обережно вийміть супорт і відкладіть його. Гальмівні прокладки також слід зняти і відкласти на деякий час.

Toyota Corolla має хороші блоки, які можуть не зношуватися протягом багатьох років, що є безсумнівним плюсом. Ви помітите, скільки місця для майбутньої роботи буде безкоштовно.

Заміна підшипника концентратора буде рухатися легше на цьому етапі. Крім того, шлях відкриється для гальмівних дисків. Заміна підшипника концентратора не може обійтися без витяжника.

З його допомогою підтримка м’яча гасне. Потім просто видаліть гальмівний диск.

Підшипник переднього концентратора Toyota Corolla. ціна, номери та статті

На ринку є багато різних запасних частин. Однак краще приймати оригінальні деталі. це єдиний спосіб гарантувати регуляторний ресурс, оголошений виробником.

Оригінальні кулькові підшипники мають такі статті:

E110 (E11) (1997-2001).9036336006; E120 (E12) (2001-2007).9036340066; E150 (E15) (2006-2013).4355042010.

Для сучасної моделі E150, виробленої до 2017 року. Середнє, а його номер каталогу. 4355042010.

Табл

№ P/N Виробник/країна номер за каталогом Ціна 2021, Інформація
В комплекті Розміри Інструкції Гарантія
Toyota Sorolla E110 (E11) 1997-2001
1 SNR France Analogue R169.68 1800 Зупиніть Кільце Shplint Розміри: ширина (мм). 42 внутрішній діаметр (мм). 40 зовнішній діаметр (мм). 74 36 місяців
4 SKF Швеція Аналог VKBA 3979 1500 24 місяці
Toyota Sorolla E120 (E12) 2001-2007
5 SNR France Analogue R169.61 2100 Зупиніть Кільце Shplint Розміри: ширина (мм). 42 внутрішній діаметр (мм). 40 зовнішній діаметр (мм). 74 36 місяців
6 SKF Швеція Аналог VKBA6831 2000 24 місяці
7 Фаг Німеччина Аналог 713618780 2450 24 місяці
Toyota Sorolla E150EE180 (E15-E18) 2006-2013, 2013-n.V
8 SNR France Analogue R169.71 8200 Контргайка Параметри: Діаметр фланця (мм). 138,9 Кількість отворів. 4 Кількість отворів для колеса. 5 Додати. Інформація. за допомогою побудованого магнітного сенсорного кільця 36 місяців
9 SKF Швеція Аналог VKBA 6874 8000 36 місяців

Toyota Corolla 150 Hub Підшипник

Знос або пошкодження підшипника маточини призводить до нестабільної поведінки автомобілів у кутах та під час руху, що негативно впливає на безпеку Toyota Corolla 150. Тому у випадку симптомів несправності маточини необхідно терміново діагностувати його стан і, якщо необхідно, зробити заміну.

Конструкція переднього маточини не дозволяє підшипнику окремо змінювати підшипник. З цієї причини потрібно придбати вузол вузла. Оригінальний передній концентратор має суглобовий номер 43550-42010.

Власники автомобілів мають можливість придбати центр у автоматичних чаклунів. Запасна частина з супровідними документами коштуватиме 3-9 тисяч. рублети. При придбанні центру з внутрішніх розпродажів залишковий ресурс у більшості випадків невідомий.

Не бажаючи придбати колишні вузли, власники автомобілів рекомендують детальніше ознайомитись з хорошими аналогами від третього партійного виробників, наприклад, Aisin. Список інших найкращих варіантів для виробників вузлів наведено в таблиці нижче.

Найкраще на сайті:
Бренд Каталоговий номер Вартість, тисяча.
Синій друк ADT38287 4-5
Каво частини WBK9024 3-3.5
Койо 3DACF041D3JRAM 4.5-5.5
GSP 9326024K 2.5-3.5
Феннор FR970695 3-4.5

Стаття та ціна фірмових підшипників заднього концентратора Toyota Corolla 150 та їх аналоги

Заміна підшипника заднього обійму також вимагає придбання вузла концентратора, оскільки вузол не єгранний. Будь.які спроби вразити новий підшипник призводять до швидкої його невдачі, а також можуть спричинити невдачі в роботі системи ABS. Оригінальний задній концентратор має статтю 42450-12090. Її

У продажу є запасні частини від автоматичних чаклунів. Оскільки задній концентратор Toyota Corolla 150 не є надійним вузлом, досить проблематично знайти гарну вживану частину. Їх залишковий ресурс надзвичайно низький, і підшипник може ходити через пару тисяч км.

Окрім фірмових продуктів для заміни заднього центру, ви можете використовувати аналоги від третього партійного виробників. Рекомендовані бренди, якість та експлуатаційні характеристики яких не поступаються оригіналом, наведені в таблиці нижче.

Фірма виробник Номер статті Наближена вартість, тисяча.
Сидіти ST4245012090 2-3
Nipparts N4712080 3-5 N4712080 3-5
Койо 3DACF027F11FS 5-71
Масума MW11508 4-8
Синій друк ADT38390 2.5-5.5

Стаття та ціна фірмових підшипників заднього концентратора Toyota Corolla 120 та їх аналоги

Задній фірмовий концентратор Corolla 120 має суглобові номери 42450-12050, 42450-12051 та 42450-02060. Оригінальний підшипник заднього маточини не постачається на внутрішній ринок, тому вам доведеться придбати вузл вузла. Багато власників автомобілів, аналізуючи задній концентратор, знаходять підшипник Koyo зі статтею DACF 1177. Його

Фірма виробник Номер статті приблизна вартість,
Денкерманн W413436 2100-2300
Фрагантний 0182120DBR 2800-3000
Бт H22080BTA 2000-2200
Японські частини KK22081 4000-4300
Сакура 4103778 3000-3200