Заміна олії -заміщені ковпачки на VAZ 2108, VAZ 2109, VAZ 21099…

Заміна олії.заміщені ковпачки на VAZ 2108, VAZ 2109, VAZ 21099

Власники цієї моделі в першу чергу згадують, як змінити наповнені маслом ковпачки для Vaz 2109, коли їдкий дим починає з’являтися з характерним синювальним відтінком з вихлопної труби. Будь.який водій знає, що він сигналізує про певну кількість змащування про двигун, що входить у двигун, і, як правило, не варто затягуватись із усуненням цього явища. І однією з найбільш вірогідних причин витоку масла в неправильних місцях двигуна можна вважати зносом вищезгаданих ковпачків. Вони починають проходити його вздовж стрижнів, навколо яких утворюється зазор, у камеру згоряння.

Ви можете назвати процедуру заміни примітивного та елементарного розтягування, але власники ваз не використовуються для лікування вірних залізних коней самостійно. На момент невдачі нафтової масляної шапки, напевно, багато власників вже відзначали власні навички в автомобілі Delesy. І двигун вивчається досить ретельно. Отже, ви можете почати.

Як змінити масляні шапки для Vaz 2109, і що знадобиться для роботи, детально описано в наших інструкціях.

Типи та мета пристроїв

Основне завдання масляних ковпачків Oilsa Wazch Vaz 2109 полягає у створенні ущільнення на контактному місці клапанів та втулків. Таким чином, це запобігає потраплянням моторного масла в циліндри (камери згоряння). Прогрес у галузі автомобільності вийшов далеко вперед, але деякі деталі все ще дуже зношуються під час роботи автомобіля. Тому такі деталі почали називатися запасами. Витратні матеріали також включають масляні ковпачки. Але лише з розтяжкою, t. До. Їх місцезнаходження недоступне.

Принцип експлуатації ковпачків для блокування нафти

Ці частини включені в механізм розподілу газу, оскільки вони функціонують у щільному контакті з клапанами, які є важливою частиною часу. Клапани поділяються на випускний та вхід. Їх верхня частина завжди знаходиться в області туману нафти, який створюється обертанням розподільного валу. Нижня частина знаходиться в області суміші паливного повітря (для вхідного клапана) або у вихлопному газі (для вивільнених клапанів). Для хорошої роботи розподільного вала він надзвичайно необхідний для постійного змащення, але вхід нафти в камери згоряння негативно впливає на роботу електростанції.

Коли клапан піднімається або падає, масло щоразу видаляється з стрижня. Таку роботу виконують масло. Ці дрібні деталі не дозволяють заткнутим тарілкам та стеблам клапана.

NAR з’являється, коли паливна суміш запалюється. У той же час вигоріть зайві олії, що призводить до судових процесів. Зберігання двигуна піднімається, суміш паливної повітря збіднюється, а двигун починає працювати нестабільним. Робочий стан нафтових ущільнювачів дуже важливий, і на них накладаються серйозні вимоги до якості.

Пристрій масляних ковпачків

VAZ 2109 використовує стандартні ущільнювачі масла клапана, і не має значення, чи використовується карбюратор чи інжектор для контролю за ін’єкцією. Структурно ці частини виготовлені з бензо та стійкої до масла гуми у вигляді кришки. Всередині. сталева рукава для арматури та демпфірування, яка потрібна для притиснення ковпачка до стрижнів механізмів клапана.

Ефективність цих частин характеризується не лише дизайнерськими ознаками, а й матеріалом, який використовується у виробництві. Більш високий рівень щільності показаний гумовими продуктами або інвазією. Зокрема, на VAZ 2109, виробник найчастіше встановлював ковпачки з другої пластики без посиленого рукава. У цьому випадку печатка була досягнута через широке натискання клапана смаком до стрижня до стрижня. Насправді технології виробництва цих деталей не впливають на знос. Служба служби Oils-Wasm Vaz 2109 може бути такою ж, як і Mercedes сегменту премії.

Кожен автомобіліст повинен знати, які пристрої встановлені в двигуні свого автомобіля.

Це особливо важливо, якщо заміна ковпачків для блокування нафти Vaz 2109 буде здійснена самостійно. Ця процедура передбачає розбирання електростанції. Тому важливо використовувати оригінальні компоненти.

Всі інструменти, ймовірно, знайдені в будь.якому гаражі.

 • Зусткий шків видаляється з розподільного валу;
 • Проводка відключається від першого кріплення, гайки накручують, а потім третій болт кріплення Якщо кільце-господарство зберігається, його видаляють, якщо його вже немає, не забудьте поставити придбану під час збирання;
 • 4 горіхи відкручені на передній кришці, 6. Війни видаляються, обидва обкладинки здаються збоку;
 • Наступний крок бажаний зняти кріплення. Але часто вона сидить занадто щільно, тоді не потрібно робити її угоду, видаляти її безпосередньо за допомогою розподілу;
 • Вилучається ущільнювача нафтового вала, а колінчастий вал прокручується так, що на циліндрі, де змінюються масляні обігрівачі, поршень займає найвищу позицію, так.загиблих;
 • Свічка. свині. У відповідному отворі між дном поршня. заплямований жерстяний стрижень вводиться з пластиною клапана;
 • Міркування розміщується, пружина клапана добре натиснута, а «сухарі» витягуються з пінцетами, приготованими заздалегідь;
 • Тепер верхній клапанний пластина демонструється, після неї. пружини;
 • Зношені ковпачки видаляються з контролю втулки. Цангга простіше зробити, з плоскогубиками вам доведеться страждати. Якщо цанга використовувався, для вилучення старих деталей з нього, вам потрібно різко і коротко вдарити по жалюгідному інструменту, а потім нападати і потягнути шапку з плоскогубцями. Якщо плоскогубці були використані, після демонтажу шапки вам потрібно ретельно оглянути путівник, щоб переконатися, що вони не пошкоджені випадковим незручним рухом.

Дим від глушника. до столиці чи ні?

олії, ковпачки, 2108, 2109

Так, дуже часто причина того, що двигун вимагає основного ремонту. це дим, що надходить від глушника. Але не панікуйте, оскільки існує досить багато причин для появи такого симптому. Звичайно, кільця нафтового брухту часто зношуються, стиснення. В результаті цього масло переходить у камери згоряння. Але це відбувається на автомобілях, двигуни яких мають значний пробіг. Діагностувати перед зміною ковпачків нафти для VAZ-2109.

Але якщо ваш автомобіль експлуатується в ніжному режимі, пробіг двигуна невеликий, то подумайте, чи дійсно поршневі кільця стали непридатними. Частіше ми зношуємо масляні ковпачки, встановлені на клапанах. Їх також називають нафтовою, що також правда. Зрештою, за допомогою їхньої допомоги, подача змащувального матеріалу до камер згоряння заборонено. Зверніть увагу на той факт, що шапки нафтолога видаляються досить просто. Не знімаючи голову, ви навіть можете замінити.

Тому вам потрібно лише замінити масляні ковпачки. Ви можете зробити цю роботу самостійно. Не потрібно мати навички механіки автомобіля, щоб провести цю просту процедуру. Крім того, вам знадобиться невелика кількість специфікацій. І якщо порівняти заміну ковпачків та капітальний ремонт двигуна, то вартість цих процедур суттєво відрізняється. Це особливо актуально, якщо ви знайомі з пристроєм двигуна внутрішнього згоряння. Всього за кілька десятків хвилин ви відремонтуєте свій двигун і позбудетеся від недоброзичливого диму від глушника. Але перш ніж змінити шапки, зварені нафтою для VAZ-2109, вам потрібно буде з’ясувати, що вам потрібно для цього.

Інструменти

А тепер про те, що вам потрібно, коли ви замінюєте масляні шапки VAZ-2109. Звичайно, вам потрібно отримати деякі інструменти. Спеціального, знадобиться міркування для клапанів. Без нього досить важко. При вилученні масляних ковпачків також можна використовувати плоскогубці. Краще, звичайно, застосувати для цього спеціальний цанг. Крім того, вам знадобиться наявність головки та клавіш, невеликий молоток, пінцет, а також невелика оправка, яка допоможе витягнути нові шапки. Вам також потрібен невеликий стрижень, виготовлений з м’якого металу. Його діаметр повинен бути 8 міліметрів. Повинен бути наявністю ганчірків, щоб витерти демонтажі елементи та руки. Зверніть увагу на той факт, що це не спричинить труднощів для усунення масляних ковпачків. Не знімаючи голову, ви можете їх дуже швидко змінити. Тому встановити нову прокладку не буде потрібно.

Початок роботи

Перш за все, вам потрібно вимкнути обидва клеми з акумулятора. Цим ви де.енергізуєте всю мережу на борту автомобіля. Тоді необхідно відкрутити три болти, з якими кріплення корпусу, покривши привід розподілу газу. 17 ключа послаблюють напругу цього пояса і видаліть його. Використовуючи той самий ключ, відкрутіть болт, який кріпиться до шківа на валу розподілу. Тоді вам потрібно вимкнути дроти, які знаходяться на першому кріпленні. Потім відкрутіть гайки, а також третій болт кріплення. Зверніть увагу на те, що на місці цього гори часто немає ущільнювального кільця. Він повинен бути встановлений під час складання вузла. Зверніть увагу на той факт, що необхідно купувати заздалегідь нафтову шапку VAZ-2109.

олії, ковпачки, 2108, 2109

Спробуйте провести подальші процедури якомога рівномірно, щоб не пошкодити цілісність валу розподілу. Чотири горіхи, які знаходяться на передній кришці, повинні бути рівномірно скручені. Після цього потрібно почати шість гайок на задній кришці. Потім ви можете зняти шайбу і зняти ці дві кришки. По.перше, не забудьте зняти отруту, щоб ви не втратили її згодом. У випадку. Шапки нафтопроводу VAZ-2109 слід замінити якомога точніше.

Демонтаж шапків

Після цього ви можете зняти розподільний вал і отримати його ущільнювальну масло. Тоді необхідно прокрутити колінчасте вал, щоб у циліндрах, в яких замінені ковпачки, поршень знаходиться в крайньому верхньому положенні. Потім скрутіть свічку, і необхідно встановити в отворі штангу з м’якого металу в отворі. Таким чином, цей стрижень буде між поршнем і клапанною пластиною. Він не дозволить клапана впасти. Таким чином, заміна ковпачків нафтопроводу VAZ-2109 проходить.

Після цього встановлюється міркування клапана. У цьому випадку пружина натискається, і за допомогою пінцету ви можете отримати сухарі. Верхня пластина клапана встановлюється, після чого джерела знімають. Ви можете демонтувати масляну ковпачок за допомогою спеціального Zangi, а якщо це не так, то плоскогубці. Обов’язково ретельно подивіться на посібники після демонтажу, щоб переконатися, що ви випадково їх не пошкодили.

Заміна олії.заміщених ковпачків Vaz 2108 без зовнішньої допомоги

Нафтогрухт.шапка Ваза

Заміна ковпачків нафтового брухту Vaz 2108 виробляється без зняття головки блоку двигуна. Процедура проста, не потребує професійних навичок автомобільного механіка, вам потрібен лише певний інструмент (він продається майже в будь.якому магазині запчастин). Наша детальна інструкція допоможе вам здійснити процедуру самостійно та без зайвих витрат.

Ознаки несправності

 • Основна ознака того, що для VAZ 2108 заміна нафтопроводів.просто необхідна, це зміна кольору газу з вихлопної труби.
 • Зазвичай він напівпрозорий, але раптом стає синювато.
 • Це відбувається, коли нафта потрапляє в камери згоряння двигуна.
 • У той же час, споживання нафти значно збільшується, і це важливо в такий період, щоб вчасно додати його до двигуна. Ціни на обслуговування зростають, а також ризик несправності двигуна. З недостатнім рівнем масла.
 • Нафта може впасти як через невдалі шапки, так і через поршневі кільця через непридатні.
 • Якщо після заміни ковпачків не було змін у кольорі диму, то настав час на капітальний ремонт.

Необхідний інструмент

Вам знадобиться це для власного ремонту: вам знадобиться:

 • Олов’яний бар з діаметром 8 міліметрів
 • Стандартний набір клавіш та головки
 • Цанг для видалення ковпачків (плоскогубці підходять)
 • Спеціальний пристрій для порушення клапанів
 • Марбус для встановлення на місцях нових шапок
 • Пінцет
 • Ми переходимо до роботи, заздалегідь підготувавши весь необхідний інструмент
 • Набір нових шапок

Підготовча робоча процедура

Заміна ковпачків нафтової вази 2108 вимагає певної підготовчої роботи:

 • На двигуні з карбюратором вийміть повітряний фільтр, потім паливний насос і дистриб’ютор запалювання, потім корпус приводу для допоміжних пристроїв
 • Далі вийміть передачу приводу розподільного вала
 • Вийміть кришку з головки двигуна
 • Якщо у вас є двигун інжектора, то на ньому немає дистриб’ютора запалювання або ручного газового насоса
 • Натомість задня кришка знаходиться на голові блоку циліндрів
 • Вийміть цю кришку, відкрутіть два гайки і болт, що її фіксує
 • Зараз ніщо не заважає нам зняти підшипники розподільного вала
 • Перший випадок фіксується чотирма горіхами, а другий шість. Відкрутіть їхні кріплення та вийміть корпуси
 • Знявши житло, ми виймаємо вал розподілу з голови.
 • Видаліть ключ в кінці валу, щоб не втратити

VAZ 2108 ЗАПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАЛІВ

 • Встановіть потрібний поршень, на якому ми замінимо ковпачки, у VMT його руху.
 • Ми відкрутимо свічку запалювання з цього циліндра і вставимо нашу олов’яну смугу (8 міліметрів діаметром 8 міліметрів) у отвір зі свічки. Бар служить нам для запобігання втрат клапана в циліндрі після його висушування.
 • Пристрій, призначений для порушення клапанів, стисніть пружину клапана.

Ми вставляємо штангу в отвір під свічкою, стисніть пружину клапана за допомогою спеціального пристрою

 • Тепер, коли ми стиснули пружину за допомогою пінцетів, ми виймаємо сухарі, а потім видалимо пристрій.
 • Ми виймаємо зовнішні та внутрішні пружини разом із чашкою

Ми виносимо сухарі з пінцетом, потім пружими з чашкою

 • Пора зняти саму ковпачок
 • Щоб видалити його з ніг клапана, вам доведеться його стиснути
 • Ми використовуємо для цього цанга, який ми встановлюємо на нозі того ж клапана та удару коробки, збивайте ковпачок.

Встановіть Zanga, щоб забрати ковпачки на нозі клапана і збити шапку

 • Якщо в присутності такого пристрою немає, то ми видаляємо ковпачки за допомогою плоскогубців відповідного розміру, ковпачки одночасно стають непридатними і потребують однозначної заміни, вони також не підходять для запасної заміни

Примітка. Робота з плоскогубцями, ретельно діяти, спрямовуйте зусилля, коли видаляєте його суворо, інакше нога клапана може бути пошкоджена.

Видаліть ковпачок плоскогубцями відповідного розміру

Отже, насправді процес видалення ковпачків. Решту видаляються подібним чином. Не забувайте лише прокрутити колінчастий вал, коли перейдіть до наступного поршня. Встановіть наступний поршень у його положенні та вставте планку.

Встановлення ковпачків

 • Ми кладемо нові шапки на ноги клапана за допомогою відповідної оправки.
 • Всередині оправки ми вставляємо саму шапку, з якої ми попередньо відремонтували пружину, щоб уникнути пошкодження еластичної в той час, пропускаючи ковпачок через канавки для сухарів на ногах клапана.
 • Обов’язково змащуєте або ковпачок, або клапан, очистіть моторне масло.
 • Вставивши ковпачок у відповідну оправку, обережно вставте її за допомогою пластини клапана, поки вона не зупиниться, і лише тоді встановіть пружину, якщо ми зняли.

Вони вставили шапку в оправку, і тепер ми вставляємо її в нижню пластину, поки вона не зупиниться

 • Тепер ми збираємо клапан у зворотному порядку. ми надягаємо на пружини, потім чашку, знову стискаємо пружини спеціальним пристроєм і вставляємо сухарі в те саме місце.

ПРИМІТКА: Встановлення крекерів на місці, будьте обережні. Крекери повинні потрапити в канавки на кінцях клапана.

 • Встановивши сухарі, вдарившись через огляд, на стрижні кожного клапана, щоб вони були щільнішими на своєму місці.
 • Потім ми повторюємо процедуру для всіх шапок.
 • Встановіть розподільний вал на місці.
 • Необхідно влаштувати його так, щоб кулаки клапанів першого циліндра були спрямовані з натискання клапана
 • У нас є розподільний вал, щоб кулаки клапанів першого циліндра прямували з натискання клапана.
 • Встановлюючи вал, змащуйте його з чистим маслом, який ми використовуємо в двигуні.
 • У точках екстремальних опор, ми застосовуємо герметик
 • Встановіть корпуси підшипника вала.
 • Ми надягаємо шайби на шпильки і закрутаємо горіхи, які їх кріплять у такому порядку: ми підтягуємо гайки вгору, щоб контактувати з кривошипами колінчастого вала блокової головки блоку, обов’язково переконайтеся, що втулки направляються впав у отвори в толстовках підшипника.
 • Лише після цього ми нарешті підтягуємо горіхи.

Ковпачки для масляних скреперів VAZ 2109, які краще

Давно у мене було споживання нафти. Все було б добре, але з часом воно почало збільшуватися. Усі ознаки вказували на те, що кінець масел підходить. Було вирішено змінити їх.

Оскільки я вперше натрапив на це питання, я почав з’ясувати, запитувати і дивитися: які шапки виробника краще.

Майже кожен повторив, що найкраще Віктор Рейнц

, Були також варіантиГетце ,Ерипінг ІКортко. КупленийВіктор Рейнц.

Тут прийшов призначений день, і, заручившись допомогою друга, ми почали все розбирати. Мене негайно заплутали пару моментів: знущання над екстремальною підтримкою ліжка розподільного вала та нерівномірні потертості на шиї самого розподільного вала.

Взагалі, нічого не було, щоб сфотографуватись, весь процес знайомий з усім, і сфотографувати після кожного клапана безглуздо. Фіг. Пару загальних видів.

Всі старі печатки, за винятком одного, сиділи досить щільно. Один знімався вручну. Це вже означає, що робота виконується не даремно.

Змінені клапани 1 і 4 циліндри, потім покладіть поршень 2 і 3 у ВМТ. Чотири клапани були позаду, але коли вони почали заповнювати наступну масляну тюленя, він негайно знявся в руці. Ми спробували ще одну нову нафтову печатку: та сама історія. Вже думав, що настав кінець путівника. Вирішив спробувати будь.який старий, він міцно сів.

Одразу прийшла думка: “Ось у вас є Віктор Рейнц

Давайте шукати інші печатки. З усіх знайдених лише Кортко

Вони почали їх наповнювати, зовсім іншу справу: масляні ущільнення сиділи рівномірно і щільно. Завершені 2 та 3 циліндри та re.redone 1 і 4. З цими проблемами не було проблем.

Щодо старих: майже всі масляні ущільнювачі мали овальність, деякі з сильних. Один, як я вже сказав, знявся вручну (це Не

Той самий посібник, до якого легко увійшов Віктор Рейнц). Судячи з маркування, яке я мав, і стоявКортко. Тільки від часу та температури вони стали коричневими, і лише внутрішня поверхня видавала свій початковий колір.

Вони зібрали все, знову поклали запалювання, і я загнав машину до хорошого автомобіліста, регулюючи клапан. Через кілька годин. Автомобіліст сказав, що клапани затиснуті, а розподільний вал. нормальний. Він також сказав, що один з поршнів стукає на холод.

Відповідь на фахівців VAZA, газ

ЕВГЕНИЙ БАЙБОРИН отдел доводки двигателей

Чи дозволяє VAZ встановити на двигунах VAZ 2103 та 2106 гідравлічних компенсаторів теплових зазорів клапанів та ланцюга виробленого ланцюга ?

Гідравлічний міністр виробничого ланцюга “Гермес” у вазі не пройшов. Гідравлічні компенсатори або, згідно з термінологією вази, гідравлічні покриття важелів клапанів були випробувані у вазі в 1992 році і отримали висновок: “Вони не можуть бути використані на двигунах сім’ї Vaz 2101 в гарантія”. Основна причина на той час. незадовільна надійність.

Пізніше, стосовно гідравлічних реквізитів будь.якого виробника, було виявлено, що встановлення таких опор у поєднанні з непровідним їм розподільним валом призводить до несприятливої ​​зміни фази розподілу газу, яка викликає:

Зростання швидкості посадки клапана в сідлі, що негативно впливає на надійність клапана;

збільшення споживання палива на часткових навантаженнях;

погіршення токсичності вихлопних газів.

В даний час двигуни VAZ 21214 використовуються для виробництва виразки (ярославла) у поєднанні з оригінальним розподілом 21214.

У продажу ви можете зустріти ланцюги часу різних виробників з Німеччини, Франції, Чехії, Балтійських штатів, Киргизстану та (Кіров). Подібна ситуація з нафтовим клапанним ковпачками. Які ланцюги та ковпачки встановлюються під час складання двигунів на конвеєрі Vase?

Пристрій

Шапки на олії.це сучасна версія продуктивності клапанів, які оснащені потужним сталевим рукавом всередині та пружиною розширювача. Пружини використовуються для виправлення країв ковпачків і клапанів.

олії, ковпачки, 2108, 2109

Справжній розмір ковпачків

Прокладки виконуються в основному з гуми, яка з часом стає більш міцною, виникає знос, тому елемент перестає правильно виконувати свої функції. Як результат, масло знаходиться всередині камери згоряння.

Є лише одна ознака зносу масляних ковпачків. з вихлопної труби вона починає активно «звинувачувати» густий дим синього відтінку, плюс споживання масла збільшується.

Існує лише одне рішення поточної ситуації. заміна.

Трохи теорія

Основним завданням масляних ковпачків є пара ущільнення, контроль клапана. Так що масло не потрапляє в камеру згоряння, яка там повністю не потрібна. До речі, шапки важливі лише для впускних клапанів, оскільки саме на шляху до впуску утворюється розряд. Надмірний тиск утворюється в вихлопних шляхах, тому великими і великими масляними шапками грають там, а не «декоративна роль». У зв’язку з цим американці розрізняли себе, іноді в повному наборі прокладок на двигуні, для вихлопного клапана немає. У старих, давніх часів, ковпачки були виготовлені з гуми, гуми та флуопластів. Тепер матеріали, вже повністю синтетичні. Найпопулярнішими є акрил (діапазон робочої температури.40C до 180C) та ВІТОН (діапазон робочої температури.40c до 250c). Другий матеріал є більш сучасним, і довший період служить. Вибір масляних ковпачків на наших клапанах дуже великий. Еррінг (Німеччина), Гетце (Німеччина), Віктор Рейнц (Німеччина), Кортек (Італія). Пару разів мене виховували якість ковпачків і манжет, виробник Ajusa (Іспанія). Після цього я їх не рекомендую. Дуже гарне коефіцієнт якості цін у бренді Kirovotypetsk “резерв”, але, на жаль, дуже важко знайти оригінальну продукцію. Іноді можна почути фразу на форумах, я кладу на машину Audi або BMW шапки. Це помилкове уявлення, оскільки самі автовиробники не випускають ці статті, а роблять замовлення та купують продукцію, лише у вищезазначених виробників гумової продукції.

Існує кілька основних варіантів для ваших дій, якщо шапки перестали працювати належним чином.

Найбільш невдале рішення, яке може призвести до серйозних наслідків, розбиття двигуна та величезних витрат на реставрацію. Не вибирайте його ні за яких обставин

Зверніться до станції гаража

Є багато сотень, створених на основі простого гаража в автооперативі. Багато хто використовує свої послуги, але ми не рекомендуємо вам не рекомендувати. Ціни не такі високі, як у хорошій службі автомобілів, але якість послуг є доцільною, без чітких умов. Даючи машину, ви не зможете її скоро побачити

Хороший варіант для тих, хто не хоче займатися незалежним ремонтом і має достатньо коштів для високоякісного обслуговування автомобілів. Є лише один мінус цей метод ремонту. висока вартість

Варіант, яким віддають перевагу більшість власників вітчизняних автомобілів. Витрати будуть потрібні лише для матеріалів. За допомогою компетентного підходу ви зробите заміну не гірше, ніж будь.яка добра сотня

Заміна

Вам потрібно буде працювати над заміною масляних обігрівачів:

 • Набір плоских викруток;
 • Вирушайте на демонтаж свічок запалювання;
 • Нові шапки;
 • Шапка для шапки;
 • Розумник (для клапанів);
 • Лінтос;
 • Стрижень з секцією 8 мм.

олії, ковпачки, 2108, 2109

Процес вилучення

Підготувавши все необхідне, ви можете почати роботу.

 • Спочатку вийміть повітряний фільтр, паливний насос, розповсюджувач запалювання. Все це актуально для карбюратора VAZ 2109.
 • Деякі стверджують, що для заміни ковпачків обов’язково видаліть GBC. Неправда. Щоб обійти цей етап, вам знадобиться стрижень. Далі ми поговоримо про те, як змінюються обігрівачі масла, не знімаючи голову.
 • Вийміть мінус з акумулятора.

Шапки скреперів Niva, німецький виробник Goetze

MS Goetze Caps З 2020 року я працюю з цим виробником, німецькою компанією Goetze. В даний час бренд є частиною Федерального магнатного занепокоєння. Я перейшов на нього через повноту продуктів. У кожній упаковці є 2 захисні «презервативи», для одягу на клапані. І у Вікторі Рейнца, чомусь вони перестали їх закласти. Це була головна причина, перехід від одного виробника до іншого. Клаперти даних для масла зроблені для клапанів з ногою 8 мм, тому підходять для найширших спектрів (Vaz, Uaz, Gazelle). Досвід роботи та статистика накопичилися на них у дуже великому обсязі. За якістю, все повинно бути. вони не дмуть у холоді, безболісно купатися в бензині та гарячій олії. Загалом, вони роблять те, що MS Caps. На даний момент лише японські шапки NOK можуть бути прохолоднішими, але я не знайшов на клапані їх продукції. Можливо, тому, що 8 мм клапан в японських двигунах. це мезозойська епоха.

Фактичне питання, яке масло.замедене ковпачки краще, ви можете знайти абсолютно на будь.якому авто.форумі. Водії активно обговорюють на цю тему, оскільки немає конкретних вказівок щодо вибору шапки для рубання нафти в Інтернеті. Точніше, це було лише до недавнього часу. Перед тим, як бути чіткою та детальною схемою вибору високоякісних ковпачків. Використовуйте своє здоров’я і не забудьте сказати своїм друзям. Які шапки нафти краще, коли в сервісних центрах та точках продажів запасних частин так багато пропозицій та точок продажів запасних частин? Рано чи пізно всім, хто їздить на вживаному автомобілі. Краще не затягувати процедуру заміни. В іншому випадку споживання нафти значно збільшиться, а екологічні проблеми з цим виникнуть. Той факт, що в нашій країні принаймні не вистачає, приємно, є. Залишилося лише одне. щоб навчитися вибирати продукти відмінної якості.

Для максимізації тертя елементів двигуна використовується мастило. Вся сіль полягає в тому, що її кількість не повинна бути занадто маленькою або занадто великою. Ключовим завданням ковпачків є лише максимізувати змащування змащення в камері згоряння. Кон’югація такої пари, як стрижень клапана та направляючого рукава, просто неможливо уявити без клапанів. Вони служать для ущільнення структури, виготовлені з посиленого, стійкого до гумової олії. Додаткова пружина притискає верхню частину масляних ущільнювачів до стрижня клапана.

олії, ковпачки, 2108, 2109

Відносно недавно фторопласт використовувався у виробництві клапанів. Однак сьогодні він використовується надзвичайно рідко. Візьміть інструкції для будь.якого автомобіля. Що стосується заміни деталей, рекомендації є однаковими скрізь-встановити компоненти, які виробник поставив. Водії часто нехтують цією порадою. Це пов’язано з тим, що регулярно з’являються нові матеріали та більш сучасні технології. Тому, коли настає час змінити масляні ковпачки, “якийсь фторопласт там” стає неактуальним.

Причини зняти старі шапки, покласти нові, більш ніж достатньо. Один із ключів. край виноски масляних ущільнювачів, що тягне за собою недостатнє видавлення стрижня клапана. З постійною експлуатацією двигуна компоненти виконують величезний обсяг роботи. Температура піднімається до заборонених значень. Вплив такого агресивного середовища дуже сильно впливає на витривалість, довговічність. З часом гума, яка лежить в основі більшості запасних частин, стає суцільною. Тріщини, стирання та сильний знос. звичайне явище.

олії, ковпачки, 2108, 2109

Все змінилося, коли вітчизняна індустрія прийняла нові технології Porsche. Виробництво CAPS пережило нове народження. Зараз кожен продукт базувався на фторі. Використання матеріалу в той час дало феноменальні результати. Особливо, коли були проведені порівняння з продуктами Elring та Goetze.

Коли направляючий рукав і стрижень клапанів не зношені, пристойний результат демонструється Рейнц Капс. Вони виготовлені з високоякісної гуми і підходять навіть для двигунів Mercedes M110 та M123. Нагадаємо, що попередні компоненти для них були зроблені з фторопласта, про який ми говорили вище. Glazer, Payen та інші компанії користуються хорошою репутацією на ринку.

олії, ковпачки, 2108, 2109

Існує кілька причин замінити “сімейні” шапки на імпорт. Часто рекомендована продукція коштуватиме 5-7 і вище доларів за штуку. Також трапляється, що під час процесу складання один із масляних ковпачків був пошкоджений. Знання характеристик запасних частин допоможе вам вибрати заміну. З доступними словами намагалися сказати вам, які масляні ковпачки кращі. Ви можете довго обговорювати плюси та мінуси продуктів. Але факт залишається фактом. якість вітчизняних нафтових шапок все ще поступається іноземній продукції.

олії, ковпачки, 2108, 2109

Заміна масляних ковпачків

Розташування шапки нафтового брухту

Найбільш оптимальним рішенням є встановлення нафтових ковпачків, рекомендованих виробником цього автомобіля.

Такі симптоми на машині дають привід задуматися про заміну ущільнювачів стрижнів. Це, звичайно, краще в спеціалізованих автомобільних послугах. Скільки коштують самі масляні шапки? Відносно недорогий, близько 500 для кожного. Тепер ви можете обчислити, скільки коштує замінити масляні ковпачки. Ви можете виконати операцію своїми руками. Але зауважте, що масляні ущільнювачі легко деформуються при їх поводженні з ними неправильно.

Перше, що потрібно зробити, це вибрати необхідні масляні ковпачки. Акрилатна гума більш сучасний матеріал, ніж фтором. Розмір ковпачків масляного брухту можна обчислити шляхом вимірювання діаметра існуючого клапана. це для внутрішньої сторони. Що стосується моделей масляних ущільнювачів (зовнішній розмір також можна віднести тут), ви можете встановити нові на старому льоду, але новий застарілий. не найкращий варіант.

Різниця між маслом.обмеженнями та кілець з маслом.

Часто недосвідчені власники автомобілів запитують, як визначити, що є на їхньому автомобілі: кільця або шапки. Відповідь полягає в тому, що для оптимальної роботи двигуна необхідно мати як нафтовані кілець, так і на ковпачки. Кільця видаляють решту масел з рухомого поршня і забезпечують змащення поршня, а на ногах клапана встановлюються масляні ковпачки. Насправді обидві запчастини виконують однакову функцію: вони захищають камеру згоряння від удару масла.

Нафта, що надходить у камеру згоряння двигуна внутрішнього згоряння, загрожує появою ґрунту на клапані та на стінах циліндра камери розподілу газу. Як результат, двигун працюватиме гірше, і швидше не вдасться. Крім усього іншого, нафта, що надходить у камеру згоряння, погіршує якість газової повітряної суміші та засмічує канавки поршневих кілець.

На що потрібно звернути увагу при купівлі нафти.обмеженні шапки:

Звичайно, рекомендується використовувати лише ті шапки, розроблені для певного двигуна, але це не завжди можливо і доречно. По.перше, нові ковпачки на старому двигуні можуть бути дуже зручними та покращити придатність, по.друге, оригінальні ковпачки можуть бути дорогими або недоступними, і має сенс замовити аналоги, якщо заміна потрібна тут і зараз.

Для того, щоб вибрати потрібну шапку, і вона не стрибнула і підійшла до розміру наступних правил вибору:

Аналог може бути вище оригіналу лише на 0,5 мм. В іншому випадку весняна плита може пошкодити ковпачок.2. Діаметр кришки не може бути занадто великим, він повинен вільно проходити через пружину клапана. На сьогоднішній день вітчизняні викрадачі поступаються імпорту.

Ми рекомендуємо використовувати світові виробники AE (Payen), Elring, Glazer, Goetze та Reinz інших.

Щоб уникнути купівлі низької якості або підроблених товарів, придбайте шапки скреперів нафти та інші запчастини в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо правильний вибір запасних частин та забезпечуємо заміну запасної частини або відшкодування витрат у випадку шлюбу чи неправильного відбору.

Настав час на їх заміну, і власники стикаються з питанням, які масляні шапки кращі. Я хочу власників чи ні, але як тільки вам доведеться подумати над цим, особливо якщо автомобіль вже має “суцільний” пробіг. На деяких моделях така потреба може виникнути через тривалий період роботи, а на інших це трапляється частіше.

Процедура заміни не повинна затягуватися, оскільки збільшення споживання моторного масла має додаткові фінансові витрати та екологічні проблеми.

Які шапки нафти краще, власники повинні знати з тієї причини, що можна буде орієнтуватися в пропозиціях сервісних центрів чи торгових точок та зробити правильний вибір. Сьогодні немає повного дефіциту клапанів, але й запасних частин загалом. Залишається лише правильно вчитися, вибирати продукцію хорошої якості та відрізнити підробки від оригіналів.

Як замінити ковпачки для масла, не знімаючи головку блоку циліндрів

Якщо проблема з зносом масляних ковпачків була вчасно виявлена ​​водієм, він може замінити їх, не знімаючи головку циліндра. У ситуації, коли рішення проблеми було посилено, потрібно буде демонтувати деталі, щоб зняти килим поршнями та клапанами.

Залежно від моделі автомобіля та двигуна, процес заміни масляних ковпачків буде змінюватися. Але ви можете розрізнити кілька основних етапів, спільних для всіх машин:

олії, ковпачки, 2108, 2109

 • Перш ніж продовжувати заміну масляних ковпачків, потрібно дозволити двигуну автомобіля повністю охолонути;
 • Далі видаляється покриття механізму розподілу газу;
 • Теги виготовляються на колінчастому валу та розподільному валу, після чого привід ослаблений і вал розподілу видаляється;
 • Штрихи пружини клапана демонтуються. «розум»;
 • Використовуючи плоскогубці або цангу, необхідно зняти зношений ковпачок масляного клаптика з стрижня клапана;
 • Змастіть стрижень клапана та внутрішню поверхню нових ковпачків маслом, після видалення пружини з них;
 • Встановіть масляну ущільнення в рамку і надягайте на стебло, а потім притисніть його до зупинки слабкими ударами;
 • Покладіть на ковпачки на ковпачки і висушіть клапан у зворотному порядку.

Якщо цілком ймовірно, що масляні ковпачки були несправними протягом тривалого часу, вам потрібно зняти головку циліндра і здійснити повну заміну, очищаючи елементи двигуна з сажі.

(432 голос., Середній: 4,51 з 5)

Що тобі потрібно?

Заміна шліфувальних ковпачків маслом може бути виконана двома способами. Перший виконується з видаленням HBC, а другий без видалення. Ми розглянемо другий метод, оскільки він набагато простіший і не потребує розбирання або вилучення двигуна. Для цього вам знадобиться:

 • Набір інструментів. Поклоніння, голови, брязкальця тощо.
 • Пристрій для чутливих клапанів, штанги з м’якого металу, ковпачки з ковпачками, за його відсутності два плоскі викрутки або плоский підйомник. Крім того, вам знадобиться набір нових ковпачків.
 • Pinzet і ганчірки.
 • Молот.

Інжекторний двигун

Наступним кроком буде прокрутка колінчастого вала, щоб збігатися з слідами на передачах та зняти пояс. Звичайно, ви можете скрутити колінчастий вал і через болт передач розподільного вала, але раджу вам обертати болт імпульсу генератора, щоб не ставитися до краю на болті розподільного вала. Когда.Меткі ВыСТАВЛЕНы. Ключом 17 Ослабабля. Щоб відкрутити передачу розподільного вала, ви можете побачити розлив ліворуч від нього, на якому ми надягаємо невелику трубку через отвори в передачу, щоб вона не прокрутила. І ми відкрутили болт тим самим ключем і обережно видалимо передачу, щоб ключ не загубився. Хоча вона часто добре сидить на своєму місці, це все ще відбувається, коли вона випадає, тому краще зняти його і поставити окремо.

Є болт до місця, де труба носила до шестерня, яку потрібно відкрутити і злегка згинати металевий захист часу, щоб розподільний вал можна було витягнути.

Голова на 10 або клавішу ОК, болти кріплення кришок підшипників розподільного вала відкручуються, а потім сам розподіл видаляється і сам розподільний вал видаляється. Під час зняття розподільного вала намагайтеся не пошкодити його ущільнювач, але найбільш правильним буде просто замінити його новим.

Використовуючи звичайний шприц, слід викачати масло, що залишилася, і відкрутити свічки. Оскільки колінчастий вал встановлюється на позначках, поршні в першому та четвертому циліндрах розташовані у верхній мертвій точці, і тому необхідно замінити масляні ущільнення з першого циліндра, а потім з четвертого, щоб не заплутатися. І тоді можна буде зробити черговий поворот колінчастого вала, в якому у другому та третьому циліндрах поршні одночасно будуть в VMT і робити заміну масляних ущільнювачів у них. Для початку штовхачі видаляються з впускних та витяжних клапанів і використовуючи спеціальний пристрій для міркувань клапанів, впускний та випускний клапан першого циліндра обґрунтовані.

Для цього пристрій встановлюється на головці циліндра, на пружині лежить спеціальна п’ята, використовуючи ручку, пружина натискається, а сухарики видаляються з пінцетами. Пружини з сухариками видаляються, а головне, під час складання ви не можете заплутати пружини, сухарі та штовхачі для зручності, покладіть їх на стіл у порядку розбирання.

Коли вони дісталися до самої смачної, це доречно за допомогою стрільця або у випадку, коли немає режисера. Тільки робіть це обережно, щоб не залишати хулігана на стрижні клапана, інакше масло буде передано навіть з новою печаткою.

Залишається надіти нову масляну ущільнення та за допомогою оправки у вигляді металевої трубки, придатної для діаметра масляної ущільнення, щоб покласти його з молотком на своє місце. Постукуючи молотком з молотком, масляна ущільнення буде сідати, а звук стане більш глухим, про що свідчить той факт, що ковпачок нафтопроникки простежується до кінця. Головне. не перестаратися, щоб не зіпсувати його і переконатися, що масляне ущільнення не спотворюється під час розширення.

Далі зробіть оборот колінчастого вала, щоб поршні у другому та третьому циліндрах стали у ВМТ і зробили заміну ущільнювачів однаково. Перед складанням прикрутіть свічки на місці, щоб сміття не потрапляв у циліндри, і очистіть сидіння кришки клапана та привод допоміжних одиниць із залишків старого герметика. Ущільнювач розподільного вала та прокладки під кришкою клапана та корпусом допоміжного блоку, раджу замінити його на нові, застосувавши герметик на свої місця. В кінці роботи складання здійснюється в порядку зворотного видалення.

Як змінити клапани

Щоб змінити масляні шапки, просто виконайте наступний список дій:

 • Відкрийте капот і вимкніть підводний клем. Це необхідно, щоб уникнути ненавмисних коротких схем, спричинених випадковим дотиком певних проводів.
 • Тепер необхідно зняти кабелі високої напруги з свічок запалювання та відкрути їх. Встановіть поршень першого циліндра заздалегідь у верхній точці мертвих. Це можна зробити за допомогою звичайного ключа на 19 та нейтральній передачі автомобіля.
 • Від’єднайте ремінь термінів і відкрутіть кріплення зірки розподілу вала. Як тільки він буде видалений, не забудьте зберегти шпон. Найкраще негайно витягнути його і поставити у визначне місце, інакше це може спричинити багато проблем у її пошуку під машиною.
 • Тепер вам потрібно зняти кришку клапана. Для цього просто відкрутіть кріплення, розташовані навколо периметра. Під ним ви знайдете обкладинку розподільного вала. Відкрутіть усі його компоненти та вийміть. Далі видаляються вал розподілу та його масляного ущільнення.
 • Далі вийміть кулаки з клапанів та їх пружин. Вам потрібно влаштувати їх таким чином, що тоді ви можете поставити їх там же. Далі приклейте штангу з отвором для свічки, щоб клапан не впав у циліндр. За допомогою розуму вийміть пружини з клапана. Для того, щоб не втрачати сухарі, їх можна спіймати з пінцетом або будь.яким іншим подібним інструментом. Після причини видаляються пружини та пластини, залишається лише рукав клапана.
 • Надіньте целюлозу на ковпачку і демонтуйте її. Те саме потрібно зробити і для другого клапана. Нові ковпачки можна встановити за допомогою спеціальної оправки. Після цього ви можете встановити пружини та пластини назад і повернути колінчастий вал, щоб другий циліндр був у верхній мертвій точці. Не забудьте витягнути і вчасно покласти штангу у другу отвір для свічок. Демонтаж старого та встановлення нової ковпачки здійснюється в одній послідовності та для всіх інших клапанів.
 • Після встановлення всіх ковпачків покладіть у ВМТ поршні першого циліндра і почніть збирати розподільний вал. Покладіть кулаки з пружин і встановіть сам вал. Необхідно встановити його точно в положенні, в якому він був видалений. В іншому випадку фази розподілу газу будуть порушені. Далі зробіть збірку інших частин у зворотному порядку.
 • Варто ще раз згадати, що всі наступні частини повинні бути встановлені точно в послідовності, в якій вони були видалені. Корпуси підшипника повинні бути затягнуті від середини до країв, по черзі та декількома рухами. Крім того, після видалення розподільного вала контролюється зазор тепла.
 • Після складання встановіть термінал акумулятора та зробіть пробний двигун для початку. Якщо все зроблено правильно, двигун повинен працювати точно і без додаткових звуків.

Точна процедура

З детальних інструкцій добре видно, як змінити обмеження нафтового брухту без спеціальних навичок технічних знань та ремонту. Однак, якщо ви не впевнені у своїх здібностях або боїтеся завдати шкоди двигуна автомобіля, краще підготувати гроші, перейти до Центру обслуговування.

Нафтові пари. це деталі, які запобігають потраплянню нафту в камеру згоряння двигуна і, в той же час, забезпечують змащення механізму розподілу газу. Шапка ковпачків може призвести до того, що мастила почнуть горіти в камері згоряння, що неминуче призведе до втрати потужності, а двигун може просто зазнати невдачі. Сьогодні ви дізнаєтесь, як замінити масляні ковпачки на автомобіль Vaz 2109.

Зробіть самостійні масляні ковпачки

Однією з причин того, що ваш VAZ 2109 або 2108 може почати витрачати нафту, що перевищує норму. це знос масляних ковпачків, або як їх також називають. клапани нафтові ущільнювачі! Ви можете замінити їх своїми руками, але для цього вам знадобиться не лише набір клавіш, але й спеціальні пристрої. І повний список необхідного інструменту буде наведено нижче:

 • Клапани міркування
 • Соління шапки
 • Рука.голова
 • жерстяний стрижень або котушка мотузки
 • лестощі
 • Довго.твір або пінцет
 • Магнітна ручка. бажано

Перш ніж досягти необхідних деталей, вам потрібно буде виконати ряд підготовчих робіт, серед яких:

Після того, як це було зроблено, перед вами повинно відкрити наступне зображення:

У верхній фотографії ви можете побачити штовхачі клапана разом із регулюванням шайб. Вони також повинні бути видалені, і обов’язково складіть суворо визначену послідовність. Тобто для того, щоб не плутати їх під час зворотної установки. Якщо цього не буде зроблено, то теплові зазори клапанів будуть невірними, і це може бути навіть неможливо запустити двигун.

Після цього необхідно зафіксувати рейку, щоб встановити обґрунтування та виправити її на екстремальних шпильках кріплення розподільного вала з гайками, як показано на фотографії нижче:

Далі встановіть важіль, щоб вони могли заглушити клапан:

Тепер ми виходимо свічки з тих циліндрів, де вам потрібно замінити ущільнювачі масла клапана, і вставити штангу в отвір для свічок. Важливо, щоб він потрапив між клапаном і поршнем. Для цього принесіть поршень першого циліндра до VMT.

Або ви можете забити мотузку в отвір, поки вона повністю не заповнить камеру згоряння. Тепер ви можете потонути клапан важелем:

І в цей момент потягніть сухарі магнітною ручкою:

Тоді ви можете ретельно звільнити важіль і перейти до подальших дій. Ми виймаємо тарілку та два пружини клапанів, і тепер ми беремо м’якоть масляних шапки для ваза 2109-2108, і натискаємо на них кришку через колодязь у GBC. Після цього вам потрібно зробити кілька постукованих ваг зверху вниз, щоб покласти масляну ущільнення:

Зрізаючи вагу вниз, спробуйте витягнути ковпачок і вийняти її з клапана:

Ми беремо нове масляне ущільнення, спочатку занурюємо її у свіже масло і прикріплюємо його до клапана. Виконуючи цю процедуру, вам потрібно бути надзвичайно обережними, щоб не пошкодити як сам клапан, так і поверхню голови. Спеціальну захисну шапку слід поставити поверх клапана, який теоретично повинна бути включена з печатками. Потрібно прикріпити його до іншої сторони зйомки до зупинки, щоб він сидів на своєму місці:

З рештою клапанів ми проводимо подібну процедуру і не забуваємо дотримуватися запобіжних заходів, щоб уникнути пошкодження GBC. В кінці ремонту ми встановили всі видалені деталі у зворотному порядку.

Незалежна заміна масляних ковпачків з VAZ 2109

Однією з причин того, що ваш VAZ 2109 або 2108 може почати витрачати нафту, що перевищує норму. це знос масляних ковпачків, або як їх також називають. клапани нафтові ущільнювачі! Ви можете замінити їх своїми руками, але для цього вам знадобиться не лише набір клавіш, але й спеціальні пристрої. І повний список необхідного інструменту буде наведено нижче:

 • Клапани міркування
 • Соління шапки
 • Рука.голова
 • жерстяний стрижень або котушка мотузки
 • лестощі
 • Довго.твір або пінцет
 • Магнітна ручка. бажано

Перш ніж досягти необхідних деталей, вам потрібно буде виконати ряд підготовчих робіт, серед яких:

Після того, як це було зроблено, перед вами повинно відкрити наступне зображення:

У верхній фотографії ви можете побачити штовхачі клапана разом із регулюванням шайб. Вони також повинні бути видалені, і обов’язково складіть суворо визначену послідовність. Тобто для того, щоб не плутати їх під час зворотної установки. Якщо цього не буде зроблено, то теплові зазори клапанів будуть невірними, і це може бути навіть неможливо запустити двигун.

Після цього необхідно зафіксувати рейку, щоб встановити обґрунтування та виправити її на екстремальних шпильках кріплення розподільного вала з гайками, як показано на фотографії нижче:

Далі встановіть важіль, щоб вони могли заглушити клапан:

Тепер ми виходимо свічки з тих циліндрів, де вам потрібно замінити ущільнювачі масла клапана, і вставити штангу в отвір для свічок

Важливо, щоб він потрапив між клапаном і поршнем. Для цього принесіть поршень першого циліндра до VMT

Або ви можете забити мотузку в отвір, поки вона повністю не заповнить камеру згоряння. Тепер ви можете потонути клапан важелем:

І в цей момент потягніть сухарі магнітною ручкою:

Тоді ви можете ретельно звільнити важіль і перейти до подальших дій. Ми виймаємо тарілку та два пружини клапанів, і тепер ми беремо м’якоть масляних шапки для ваза 2109-2108, і натискаємо на них кришку через колодязь у GBC. Після цього вам потрібно зробити кілька постукованих ваг зверху вниз, щоб покласти масляну ущільнення:

Зрізаючи вагу вниз, спробуйте витягнути ковпачок і вийняти її з клапана:

Ми беремо нове масляне ущільнення, спочатку занурюємо її у свіже масло і прикріплюємо його до клапана. Виконуючи цю процедуру, вам потрібно бути надзвичайно обережними, щоб не пошкодити як сам клапан, так і поверхню голови. Спеціальну захисну шапку слід поставити поверх клапана, який теоретично повинна бути включена з печатками. Потрібно прикріпити його до іншої сторони зйомки до зупинки, щоб він сидів на своєму місці:

З рештою клапанів ми проводимо подібну процедуру і не забуваємо дотримуватися запобіжних заходів, щоб уникнути пошкодження GBC. В кінці ремонту ми встановили всі видалені деталі у зворотному порядку

Типи та мета пристроїв

Основне завдання масляних ковпачків Oilsa Wazch Vaz 2109 полягає у створенні ущільнення на контактному місці клапанів та втулків. Таким чином, це запобігає потраплянням моторного масла в циліндри (камери згоряння). Прогрес у галузі автомобільності вийшов далеко вперед, але деякі деталі все ще дуже зношуються під час роботи автомобіля. Тому такі деталі почали називатися запасами. Витратні матеріали також включають масляні ковпачки. Але лише з розтяжкою, t. До. Їх місцезнаходження недоступне.

Принцип експлуатації ковпачків для блокування нафти

Ці частини включені в механізм розподілу газу, оскільки вони функціонують у щільному контакті з клапанами, які є важливою частиною часу. Клапани поділяються на випускний та вхід. Їх верхня частина завжди знаходиться в області туману нафти, який створюється обертанням розподільного валу

Нижня частина знаходиться в області суміші паливного повітря (для вхідного клапана) або у вихлопному газі (для вивільнених клапанів). Для хорошої роботи розподільного вала він надзвичайно необхідний для постійного змащення, але вхід нафти в камери згоряння негативно впливає на роботу електростанції

Їх верхня частина завжди знаходиться в області туману нафти, який створюється обертанням розподільного валу. Нижня частина знаходиться в області суміші паливного повітря (для вхідного клапана) або у вихлопному газі (для вивільнених клапанів). Для хорошої роботи розподільного вала він надзвичайно необхідний для постійного змащення, але вхід нафти в камери згоряння негативно впливає на роботу електростанції.

Коли клапан піднімається або падає, масло щоразу видаляється з стрижня. Таку роботу виконують масло. Ці дрібні деталі не дозволяють заткнутим тарілкам та стеблам клапана.

NAR з’являється, коли паливна суміш запалюється. У той же час вигоріть зайві олії, що призводить до судових процесів. Зберігання двигуна піднімається, суміш паливної повітря збіднюється, а двигун починає працювати нестабільним

Робочий стан нафтових ущільнювачів дуже важливий, і на них накладаються серйозні вимоги до якості

Пристрій масляних ковпачків

VAZ 2109 використовує стандартні ущільнювачі масла клапана, і не має значення, чи використовується карбюратор чи інжектор для контролю за ін’єкцією. Структурно ці частини виготовлені з бензо та стійкої до масла гуми у вигляді кришки. Всередині. сталева рукава для арматури та демпфірування, яка потрібна для притиснення ковпачка до стрижнів механізмів клапана

Всередині. сталева рукава для арматури та демпфірування, яка потрібна для притиснення ковпачка до стрижнів механізмів клапана.

Ефективність цих частин характеризується не лише дизайнерськими ознаками, а й матеріалом, який використовується у виробництві. Більш високий рівень щільності показаний гумовими продуктами або інвазією. Зокрема, на VAZ 2109, виробник найчастіше встановлював ковпачки з другої пластики без посиленого рукава. У цьому випадку печатка була досягнута через широке натискання клапана смаком до стрижня до стрижня. Насправді технології виробництва цих деталей не впливають на знос. Служба служби Oils-Wasm Vaz 2109 може бути такою ж, як і Mercedes сегменту премії.

Кожен автомобіліст повинен знати, які пристрої встановлені в двигуні свого автомобіля.

Це особливо важливо, якщо заміна ковпачків для блокування нафти Vaz 2109 буде здійснена самостійно. Ця процедура передбачає розбирання електростанції. Тому важливо використовувати оригінальні компоненти

Тому важливо використовувати оригінальні компоненти

Методи заміни

Існує кілька основних варіантів для ваших дій, якщо шапки перестали працювати належним чином.

Заміна

Вам потрібно буде працювати над заміною масляних обігрівачів:

 • Набір плоских викруток;
 • Вирушайте на демонтаж свічок запалювання;
 • Нові шапки;
 • Шапка для шапки;
 • Розумник (для клапанів);
 • Лінтос;
 • Стрижень з секцією 8 мм.

Підготувавши все необхідне, ви можете почати роботу.

 • Спочатку вийміть повітряний фільтр, паливний насос, розповсюджувач запалювання. Все це актуально для карбюратора VAZ 2109.
 • Деякі стверджують, що для заміни ковпачків обов’язково видаліть GBC. Неправда. Щоб обійти цей етап, вам знадобиться стрижень. Далі ми поговоримо про те, як змінюються обігрівачі масла, не знімаючи голову.
 • Вийміть мінус з акумулятора.
 • Демонтувати передачу з валу розподілу.
 • Коли розбирається, спробуйте зберегти шпон. Він розташований у парі розповсюдженого валу. Витягніть його обережно, і проблем не буде.
 • Виконайте демонтаж кришки CBC, відкрутивши всі болти, розташовані по всьому периметру.
 • Зніміть задню частину кришки CBC. пробку розповсюджувача запалювання. Тут вам доведеться відкрути 2 гайки, які фіксують дроти маси, плюс видалити кінчики провідників із шпильки.
 • З обох боків корпусу підшипника розподільного вала, вийміть гайки, вийміть їх убік, але не втрачайте.
 • Вийміть вал розподілу з GBC і після цього ви зможете демонтувати масляну ущільнення.
 • Поверніть кабель, коли поршень, на якому він повинен змінити кришку масляного брухту, не буде в положенні верхньої точки мертвої.
 • Розкладіть спеціальну головку, відкрутіть свічку вилки з головки блоку, вставте стрижень, приготований заздалегідь з діаметром 8 мм. Бажано з олова. Вставте стрижень так, що він виявився між поршнем і клапаном.
 • Акуратно стисніть пружини клапана за допомогою міркувань.
 • Зрозумійте кулер клапана з пластистом або пінцетом, а потім вийміть елемент.
 • Вийміть верхню пластину та пружину клапана з сидінь. Не забувайте, що там є дві пружини. верхній та внутрішній. Обидва підлягають видаленню.
 • Покладіть шапочку нафтопрок, розташовану на направляючому рукаві. Для цього потрібно встановити спеціальний інструмент на клапан Цанга, який служить для демонтажу цих елементів. Ви можете легко знайти його в будь.якому автомобільному магазині або на ринку.
 • Замінити Байок і вдарити їх по рукаві, а потім вдарити по ручці на велосипеді.
 • Покладіть шапку з рукава і вийміть її з Зангі. Звичайні плоскогубці допоможуть тут, якщо у вас немає спеціального інструменту.
 • Під час вилучення будьте обережні, оскільки існує ризик пошкодження втулків. Потягніть строго вгору і ні в якому разі, не випускаючи, не звертайте елемента.
 • Візьміть нові шапки, вийміть з них пружини.
 • Капайте на шапку трохи вершкового масла і вставте його в юридичне місце.
 • Натисніть ковпачок інструментом. Переконайтесь, що елемент сів на зупинку і є максимально щільним.
 • Поверніть пружину, яку ви зняли на її місце.
 • За аналогією, заміна виконується на всіх інших поршнях.
 • Повернути пружину та тарілку клапанів на її місце. Клапани клапанів встановлені в канавках із спеціальним інструментом.
 • Вийти з стрижня. Так що сухарі впали на місце, вдарили по краях клапана молотком. Для найкращого ефекту, озброїся невеликим металевим стрижнем, вдаривши його через нього.
 • Опорні опори, просили шайби з моторним маслом.
 • Повернення до розміщення валу розподілу. Не забудьте переконатися, що кулаки першого циліндра суворо спрямовані на штовхачі.
 • Змащені кулаки та розподільний вал.
 • Поверніться на свої позиції корпус підшипника розподільного вала. Також переконайтеся, що втулки направляються в отворах кожуха підшипників.
 • Затягніть кріплення, встановіть ущільнювач розподільного вала.
 • Використовуйте збірку вузла у зворотному порядку.

Зміна олії.зремонтовані ковпачки не так складно, як це може здатися на перший погляд. Але якщо така робота викликає занепокоєння, зверніться до перевіреної служби автомобіля.

На перший погляд, шапка метелика. частина незначна. Але у випадку зносу він здатний доставити багато неприємностей власнику автомобіля. Ми поговоримо про те, яка масляна шапка та як її замінити на двигуні Vaz 2109, ми поговоримо в цій статті.

VAZ 2108 та VAZ 2109: Заміна клапанів. Посібник з самостійного репроводу

Заміна клапанів VAZ 2109

Заміна клапанів VAZ 2109 та заміна клапанів VAZ 2108 Це насправді той самий процес роботи є абсолютно однаковим, оскільки двигун на цих моделях вази однаковий. Як правило, синій дим. це поганий знак, поява якого означає, що потрібен ремонт двигуна. Робота клапанів, як правило, полягає у видаленні зайвих масел, які потрапляють на стрижень клапана. Вони видаляють надлишок, і не всю олію, решта невелика кількість олії повинна змащувати клапан рукавом. Ви можете детальніше вивчити процес робочих клапанів для спеціальних відео та фотографій.

Несправності нафтової шапки

Висока якість матеріалів не гарантує вічної роботи клапанів, рано чи пізно під впливом негативних факторів (високі температури, агресивний хімічний склад нафти тощо. D.) Існує невеликий знос звичайного характеру, який, врешті.решт, призводить до того, що ці деталі вже не можуть виконувати його функції в повному обсязі. Робоча поверхня є гумовою і з часом ущільнюється, з якої втрачається еластичність, тріщини починають з’являтися. Довготермінна робота та вплив агресивного середовища з високими температурами не найкраще відображається на демпфірній пружині. Зрештою, все це призводить до того, що кришки нафтової цинги перестають ефективно видаляти масло зі стеблів клапанів, і він потрапляє в камери згоряння.

Коли рекомендується змінити ущільнювачі масла клапана

Причини Тонкощі
Залежно від пробігу. На практиці ресурс нафтових секундних ковпачків Vaz 2109 з клапанами двигуна 8 рідко перевищує 100 000 км пробігу. Після цього ці частини повинні змінюватися, навіть якщо немає надмірного споживання нафти.
Якщо автомобіль не працював давно. Відсутність функціонування також не вплине на стан пристроїв найкращим чином.
Є випадки, коли заміна також необхідна з передчасним зменшенням розміру нафтової накипу. Це не рідкість для компонентів внутрішнього виробництва.

Той факт, що необхідно змінити масляні ущільнення, вказує на деякі характерні особливості.

Ознаки несправності

Оскільки ці ковпачки встановлені всередині двигуна, візуально неможливо оцінити їх справність. Однак є ряд ознак, які можуть вказувати на їх поганий стан.

 • Двигун починає споживати нафту. Є двигуни, для яких норма. споживання 100 грам на тисячу кілометрів. Якщо додавати літр масла щотижня. безумовно, ваш двигун споживає мастило.
 • Споживання нафти обов’язково буде супроводжуватися димом червоного кольору з вихлопної труби. Ви не бачите цього на холостому ходу, але якщо ви даєте двигун гарне навантаження, то це явище можна помітити в дзеркалі заднього виду.

Це цікаво: яка помилка P0420 і як її усунути?

Причини зносу

На холодні швидкості колінчасте вал 2109 обертається зі швидкістю 800 об / хв, максимальна швидкість становить 4500-5000 об / хв. Кожен клапан на певний проміжок часу може зробити від 120 до 1200 робочих такт протягом однієї хвилини. Е. Відправити і встати. Відповідно, для кожної масляної шапки є серйозне навантаження. У той же час, агресивне середовище, в якому вони є (високі температури, хімічно агресивний склад нафти, вироблені гази) слід враховувати.

Поки ми працюємо, гумова м’яка частина нафтових ковпачків втрачає свою первісну еластичність. І діаметр робочих країв, на яких натискання з часом зменшується. Якість масляних ущільнювачів не має значення, заміна навіть потребує найкращих деталей.

Як дізнатися, в чому пора змінитися

Блукаючі ковпачки автомобіля VAZ 2109VSO прості: якщо товстий синій дим виходить з вихлопної труби автомобіля, то настав час змінити ковпачки. Як правило, цей дим з’являється лише тоді, коли запускається двигун і коли він зупиняється. Але якщо ковпачки дуже зношені, густий дим від труби постійно надходить. Однак дим. це не єдиний знак необхідності термінової заміни ковпачків. Іноді дим практично не видно, але споживання нафти в машині збільшується кілька разів, тоді як зовнішні масла нафти (через різні ущільнювачі та прокладки) не спостерігаються. Все це також говорить про те, що час змінити шапки.

Результат роботи зношених ковпачків метеликів

Коли з’являються перші ознаки зносу деталей, необхідно негайно діагностувати причини порушення механізму розподілу газу. Включаючи перевірку умови ущільнювачів клапана. Досвідчені автомобілісти, які знають пристрій двигуна, знають про власні методи тестування. Для початківців рекомендується вирішити цю проблему до кваліфікованих фахівців з ремонту автомобілів. Експлуатація електростанції, де всі ознаки зносу масляних ковпачків очевидні, надзвичайно не рекомендуються тривалий час.

Наслідки роботи двигуна з такими несправностями не є найприємнішими:

 • Потужність двигуна значно знижується;
 • нестабільна робота в холостому ходу (кіоски);
 • “Плаваючий” оборот двигуна;
 • зменшення стиснення в циліндрах;
 • Област (сажа на поршнях, свічки запалювання та стінки циліндрів).

Функціональна мета, причини та ознаки зносу

Шапочки нафтового човника. важлива частина, яка забезпечує продуктивну роботу двигуна. Для змащування механізму розподілу газу використовуються ущільнювачі нафтового масла, використовуються для змащування механізму розподілу газу. Вони не допускають протікання масла, вводячи його в камеру згоряння. Шапки Видаліть масло з рухомого клапана.

Шапочки нафти мають дві робочі зони двигуна: головка блоку циліндрів та камери спалювання. Верхня частина ковпачка постійно знаходиться в області інтенсивного руху змащення двигуна VAZ 2109. Низькі. контакти з горючою паливною сумішшю, газовими відходами. Тому на шапках трапляються напружені навантаження.

VAZ 2109 Візуально перевірити в робочому стані. Ці деталі приховані, дістатися до них непросто. Той факт, що проблеми виникали з печатками, свідчать непрямі ознаки:

 • Споживання нафти супернортик; товстий коричневий блакитний дим з вихлопної труби; маслянистий.

Конструкція шапки нафтового брухту

MSC. це армований гумовий рукав з пружиною, встановленою в краю краю. Функція стискання кільця. притисніть манжету до стрижня клапана. Відрегульовані вимоги накладаються не тільки на форми, але і на гуму:

Виходячи з цього, акрилатна гума (ACM) або гумова рідина (FPM) можна використовувати як гуму. Немає ідеального варіанту. ACM має слабкий показник залишкової деформації під час стиснення, FPM має слабку стійкість до гарячої пари та низьких температур.

Коли змінити масляні ковпачки

Виходячи з ціни, яку сотня піддається заміні старих шапок нафти з новими, я хотів би частіше змінити ці деталі. Існує перелік основних симптомів, коли саме потрібно втручання:

 • Збільшення споживання нафти (у випадку BMW. понад 400 мл на 1000 км).
 • Синливо синювальник при починанні холодно, і в запущених випадках, коли завищено понад 2500 об / хв.
 • Вихлоп пахне спалюванням олії.
 • Масляний ободок на свічки запалювання.

Характер “Zhor” нафти в нинішніх нафтових ущільнювачах. це особливе. Зазвичай двигун приймає жир лише вранці, з холодним стартом. У той же час, одразу після запуску, від вихлопу злегка синій дим, тоді все повертається до нормального.

Що станеться, якщо нічого не буде зроблено

Нафта в камері згоряння. це шкода. Життя каталізатора скорочується, а кокс утворюється в робочому просторі циліндра. Засублення, що надходила з.під ковпачків, вдвічі шкідливі: стрижень і пластина клапана є кокінгами, саме тому він закривається вільно і з часом згорів. І тут двигун вже гризе з Dimexide, не допоможе.

Заміна спаленого клапана можлива лише на видаленні HBC. Ви можете побачити ціну цього питання в таблиці. Якщо ви почнете працювати пізно, вам знадобиться миття нутрощів. Як миючий засіб, ви можете вибрати будь.які поршневі кілець, що містяться.

Однозначно краще відкрити проблему негайно виконати всю роботу без «голови» і з мінімум тимчасових витрат.

Заміна нафтопроводу.кришки ваз 1111

Від’єднайте дріт від клеми “.” акумулятор.

Спеціальний інструмент для заміни нафтових ковпачків:

Налякавши натискання ковпачків 2. Пристрій для стиснення пружин клапана 3. Пристрій для видалення ковпачків 4. олов’яна смуга діаметром близько 8 мм (наприклад, припою)

Вийміть шків із валу розподілу (див. підрозділ 10.4.2., Операції 1-5).

Зніміть кришку головки блоку циліндра (див. підрозділ 10.2., Операції 1–10).

Від’єднайте вакуумний шланг із вакуумного регулятора іскрового моменту.

Відкрутіть три гайки кріпильного датчика моменту іскри, вийміть його з шпильок і відведіть його в бік, не відключаючи блок від проводів з нього.

Вийміть паливний насос із шпильок корпусу приводу допоміжного одиниці (див. підрозділ 10.10.3.) і відведіть його вбік, не відключаючи від нього шланги.

Відкрутіть болт кріплення корпусу допоміжної асамблеї.

7 Зверніть увагу: під головою болта встановлюється пружина шайба.

Зніміть корпус допоміжного складу.

9 Перевірте та замініть розірвану або втрачену еластичність, яка встановлюється в корпусі приводу допоміжних одиниць.

Відкрутіть гайку верхнього кріплення задньої кришки приводу приводу валу розподілу.

Відкрутіть шість горіхів кріплення корпусу підшипника розподільного вала.

Зверніть увагу, що горіхи мають зубчасті промені.

Зніміть корпус підшипника розподільного вала.

Видаліть вал розподілу.

Видаліть штовхачі клапана.

Позначте штовхачів або поставте їх, щоб потім поставити їх на те саме місце.У цьому випадку без потреби не вивозіть коригування шайб від штовхачів, щоб не плутати їх.

Поверніть колінчастий вал, щоб поршень, що відповідав заміненим ковпачкам, був у ВМТ. Повернувши свічку, вставте олов’яну смужку через отвір для свічки між поршнем і клапаном (щоб клапан не падав вниз).

Встановіть пристрій для стиснення пружин клапана (як показано). У той же час використовуйте гайку без передачі.

Стисніть пружинний пристрій клапана.

Візьміть два сухарі з пінцетом. Потім видаліть пристрій.

Вийміть верхню пластину пружин, внутрішні та зовнішні пружини клапана.

Закрийте шапку нафтового брухту від направляючих втулків. Для цього…

Встановіть пристрої Zangu на шапку і.

різко вдарився по рукаві пристрою.

Потім, так само різко, вдари в ручку адаптації швидкою.

тим самим стискаючи шапку з направляючим рукавом. Вийміть перемикач із пристрою Zangi

Перед встановленням нових масляних ковпачків рекомендується зняти пружини з них. В іншому випадку ковпачки можуть бути пошкоджені, коли вони проходять через канавки на клапанах.

Опустіть шапки для рубання масла в моторне масло.

Вставте шапку в оправку.

Обережно натисніть на ковпачок до нижньої пластини.

Встановіть пружину на ковпачку, якщо вона знята

Таким же чином замініть решту ковпачків масляного брухту.

Встановіть пружини та верхню тарілку пружин у порядку. Встановіть сухарі за допомогою пристрою, щоб вони стояли в канавках стрижня клапана. Вийміть бруску з отвору під свічкою.

Після встановлення крекерів вдарив молотком через металевий стрижень уздовж кінців клапанів, щоб сухарі сиділи на місці.

Встановіть на вашому місці штовхачі, розподільний вал та кришка підшипників (див. підрозділ 10.4.1., Операції 48-54). Потім поверніть колінчастий вал, щоб поєднати теги VMT на маховику та масштабу заднього тримача ущільнювача (див. підрозділ 10.1.) і встановіть ремінь приводу розподільного вала (див. підрозділ 10.3.2.).

Перевірте прогалини на приводі клапана і, якщо потрібно, їх налаштуйте (див. підрозділ 10.2.). Встановіть усі деталі, підключіть шланги та дроти у порядку.

Заміна нафти.заміщені шапки на гроші.

Я подрібнюю клапан і замінюю ущільнювачів клапанів OKA

Типи та мета пристроїв

Основне завдання масляних ковпачків Oilsa Wazch Vaz 2109 полягає у створенні ущільнення на контактному місці клапанів та втулків. Таким чином, це запобігає потраплянням моторного масла в циліндри (камери згоряння). Прогрес у галузі автомобільності вийшов далеко вперед, але деякі деталі все ще дуже зношуються під час роботи автомобіля. Тому такі деталі почали називатися запасами. Витратні матеріали також включають масляні ковпачки. Але лише з розтяжкою, t. До. Їх місцезнаходження недоступне.

Принцип експлуатації ковпачків для блокування нафти

Ці частини включені в механізм розподілу газу, оскільки вони функціонують у щільному контакті з клапанами, які є важливою частиною часу. Клапани поділяються на випускний та вхід. Їх верхня частина завжди знаходиться в області туману нафти, який створюється обертанням розподільного валу

Нижня частина знаходиться в області суміші паливного повітря (для вхідного клапана) або у вихлопному газі (для вивільнених клапанів). Для хорошої роботи розподільного вала він надзвичайно необхідний для постійного змащення, але вхід нафти в камери згоряння негативно впливає на роботу електростанції

Їх верхня частина завжди знаходиться в області туману нафти, який створюється обертанням розподільного валу. Нижня частина знаходиться в області суміші паливного повітря (для вхідного клапана) або у вихлопному газі (для вивільнених клапанів). Для хорошої роботи розподільного вала він надзвичайно необхідний для постійного змащення, але вхід нафти в камери згоряння негативно впливає на роботу електростанції.

Коли клапан піднімається або падає, масло щоразу видаляється з стрижня. Таку роботу виконують масло. Ці дрібні деталі не дозволяють заткнутим тарілкам та стеблам клапана.

NAR з’являється, коли паливна суміш запалюється. У той же час вигоріть зайві олії, що призводить до судових процесів. Зберігання двигуна піднімається, суміш паливної повітря збіднюється, а двигун починає працювати нестабільним

Робочий стан нафтових ущільнювачів дуже важливий, і на них накладаються серйозні вимоги до якості

Пристрій масляних ковпачків

VAZ 2109 використовує стандартні ущільнювачі масла клапана, і не має значення, чи використовується карбюратор чи інжектор для контролю за ін’єкцією. Структурно ці частини виготовлені з бензо та стійкої до масла гуми у вигляді кришки. Всередині. сталева рукава для арматури та демпфірування, яка потрібна для притиснення ковпачка до стрижнів механізмів клапана

Всередині. сталева рукава для арматури та демпфірування, яка потрібна для притиснення ковпачка до стрижнів механізмів клапана.

Ефективність цих частин характеризується не лише дизайнерськими ознаками, а й матеріалом, який використовується у виробництві. Більш високий рівень щільності показаний гумовими продуктами або інвазією. Зокрема, на VAZ 2109, виробник найчастіше встановлював ковпачки з другої пластики без посиленого рукава. У цьому випадку печатка була досягнута через широке натискання клапана смаком до стрижня до стрижня. Насправді технології виробництва цих деталей не впливають на знос. Служба служби Oils-Wasm Vaz 2109 може бути такою ж, як і Mercedes сегменту премії.

Кожен автомобіліст повинен знати, які пристрої встановлені в двигуні свого автомобіля.

Це особливо важливо, якщо заміна ковпачків для блокування нафти Vaz 2109 буде здійснена самостійно. Ця процедура передбачає розбирання електростанції. Тому важливо використовувати оригінальні компоненти

Тому важливо використовувати оригінальні компоненти

Методи заміни

Існує кілька основних варіантів для ваших дій, якщо шапки перестали працювати належним чином.

Заміна

Вам потрібно буде працювати над заміною масляних обігрівачів:

 • Набір плоских викруток;
 • Вирушайте на демонтаж свічок запалювання;
 • Нові шапки;
 • Шапка для шапки;
 • Розумник (для клапанів);
 • Лінтос;
 • Стрижень з секцією 8 мм.

Підготувавши все необхідне, ви можете почати роботу.

 • Спочатку вийміть повітряний фільтр, паливний насос, розповсюджувач запалювання. Все це актуально для карбюратора VAZ 2109.
 • Деякі стверджують, що для заміни ковпачків обов’язково видаліть GBC. Неправда. Щоб обійти цей етап, вам знадобиться стрижень. Далі ми поговоримо про те, як змінюються обігрівачі масла, не знімаючи голову.
 • Вийміть мінус з акумулятора.
 • Демонтувати передачу з валу розподілу.
 • Коли розбирається, спробуйте зберегти шпон. Він розташований у парі розповсюдженого валу. Витягніть його обережно, і проблем не буде.
 • Виконайте демонтаж кришки CBC, відкрутивши всі болти, розташовані по всьому периметру.
 • Зніміть задню частину кришки CBC. пробку розповсюджувача запалювання. Тут вам доведеться відкрути 2 гайки, які фіксують дроти маси, плюс видалити кінчики провідників із шпильки.
 • З обох боків корпусу підшипника розподільного вала, вийміть гайки, вийміть їх убік, але не втрачайте.
 • Вийміть вал розподілу з GBC і після цього ви зможете демонтувати масляну ущільнення.
 • Поверніть кабель, коли поршень, на якому він повинен змінити кришку масляного брухту, не буде в положенні верхньої точки мертвої.
 • Розкладіть спеціальну головку, відкрутіть свічку вилки з головки блоку, вставте стрижень, приготований заздалегідь з діаметром 8 мм. Бажано з олова. Вставте стрижень так, що він виявився між поршнем і клапаном.
 • Акуратно стисніть пружини клапана за допомогою міркувань.
 • Зрозумійте кулер клапана з пластистом або пінцетом, а потім вийміть елемент.
 • Вийміть верхню пластину та пружину клапана з сидінь. Не забувайте, що там є дві пружини. верхній та внутрішній. Обидва підлягають видаленню.
 • Покладіть шапочку нафтопрок, розташовану на направляючому рукаві. Для цього потрібно встановити спеціальний інструмент на клапан Цанга, який служить для демонтажу цих елементів. Ви можете легко знайти його в будь.якому автомобільному магазині або на ринку.
 • Замінити Байок і вдарити їх по рукаві, а потім вдарити по ручці на велосипеді.
 • Покладіть шапку з рукава і вийміть її з Зангі. Звичайні плоскогубці допоможуть тут, якщо у вас немає спеціального інструменту.
 • Під час вилучення будьте обережні, оскільки існує ризик пошкодження втулків. Потягніть строго вгору і ні в якому разі, не випускаючи, не звертайте елемента.
 • Візьміть нові шапки, вийміть з них пружини.
 • Капайте на шапку трохи вершкового масла і вставте його в юридичне місце.
 • Натисніть ковпачок інструментом. Переконайтесь, що елемент сів на зупинку і є максимально щільним.
 • Поверніть пружину, яку ви зняли на її місце.
 • За аналогією, заміна виконується на всіх інших поршнях.
 • Повернути пружину та тарілку клапанів на її місце. Клапани клапанів встановлені в канавках із спеціальним інструментом.
 • Вийти з стрижня. Так що сухарі впали на місце, вдарили по краях клапана молотком. Для найкращого ефекту, озброїся невеликим металевим стрижнем, вдаривши його через нього.
 • Опорні опори, просили шайби з моторним маслом.
 • Повернення до розміщення валу розподілу. Не забудьте переконатися, що кулаки першого циліндра суворо спрямовані на штовхачі.
 • Змащені кулаки та розподільний вал.
 • Поверніться на свої позиції корпус підшипника розподільного вала. Також переконайтеся, що втулки направляються в отворах кожуха підшипників.
 • Затягніть кріплення, встановіть ущільнювач розподільного вала.
 • Використовуйте збірку вузла у зворотному порядку.

Зміна олії.зремонтовані ковпачки не так складно, як це може здатися на перший погляд. Але якщо така робота викликає занепокоєння, зверніться до перевіреної служби автомобіля.

На перший погляд, шапка метелика. частина незначна. Але у випадку зносу він здатний доставити багато неприємностей власнику автомобіля. Ми поговоримо про те, яка масляна шапка та як її замінити на двигуні Vaz 2109, ми поговоримо в цій статті.

VAZ 2108 та VAZ 2109: Заміна клапанів. Посібник з самостійного репроводу

Заміна клапанів VAZ 2109

Заміна клапанів VAZ 2109 та заміна клапанів VAZ 2108 Це насправді той самий процес роботи є абсолютно однаковим, оскільки двигун на цих моделях вази однаковий. Як правило, синій дим. це поганий знак, поява якого означає, що потрібен ремонт двигуна. Робота клапанів, як правило, полягає у видаленні зайвих масел, які потрапляють на стрижень клапана. Вони видаляють надлишок, і не всю олію, решта невелика кількість олії повинна змащувати клапан рукавом. Ви можете детальніше вивчити процес робочих клапанів для спеціальних відео та фотографій.

Несправності нафтової шапки

Висока якість матеріалів не гарантує вічної роботи клапанів, рано чи пізно під впливом негативних факторів (високі температури, агресивний хімічний склад нафти тощо. D.) Існує невеликий знос звичайного характеру, який, врешті.решт, призводить до того, що ці деталі вже не можуть виконувати його функції в повному обсязі. Робоча поверхня є гумовою і з часом ущільнюється, з якої втрачається еластичність, тріщини починають з’являтися. Довготермінна робота та вплив агресивного середовища з високими температурами не найкраще відображається на демпфірній пружині. Зрештою, все це призводить до того, що кришки нафтової цинги перестають ефективно видаляти масло зі стеблів клапанів, і він потрапляє в камери згоряння.

Коли рекомендується змінити ущільнювачі масла клапана

Причини Тонкощі
Залежно від пробігу. На практиці ресурс нафтових секундних ковпачків Vaz 2109 з клапанами двигуна 8 рідко перевищує 100 000 км пробігу. Після цього ці частини повинні змінюватися, навіть якщо немає надмірного споживання нафти.
Якщо автомобіль не працював давно. Відсутність функціонування також не вплине на стан пристроїв найкращим чином.
Є випадки, коли заміна також необхідна з передчасним зменшенням розміру нафтової накипу. Це не рідкість для компонентів внутрішнього виробництва.

Той факт, що необхідно змінити масляні ущільнення, вказує на деякі характерні особливості.

Ознаки несправності

Оскільки ці ковпачки встановлені всередині двигуна, візуально неможливо оцінити їх справність. Однак є ряд ознак, які можуть вказувати на їх поганий стан.

 • Двигун починає споживати нафту. Є двигуни, для яких норма. споживання 100 грам на тисячу кілометрів. Якщо додавати літр масла щотижня. безумовно, ваш двигун споживає мастило.
 • Споживання нафти обов’язково буде супроводжуватися димом червоного кольору з вихлопної труби. Ви не бачите цього на холостому ходу, але якщо ви даєте двигун гарне навантаження, то це явище можна помітити в дзеркалі заднього виду.

Це цікаво: яка помилка P0420 і як її усунути?

Причини зносу

На холодні швидкості колінчасте вал 2109 обертається зі швидкістю 800 об / хв, максимальна швидкість становить 4500-5000 об / хв. Кожен клапан на певний проміжок часу може зробити від 120 до 1200 робочих такт протягом однієї хвилини. Е. Відправити і встати. Відповідно, для кожної масляної шапки є серйозне навантаження. У той же час, агресивне середовище, в якому вони є (високі температури, хімічно агресивний склад нафти, вироблені гази) слід враховувати.

Поки ми працюємо, гумова м’яка частина нафтових ковпачків втрачає свою первісну еластичність. І діаметр робочих країв, на яких натискання з часом зменшується. Якість масляних ущільнювачів не має значення, заміна навіть потребує найкращих деталей.

Як дізнатися, в чому пора змінитися

Блукаючі ковпачки автомобіля VAZ 2109VSO прості: якщо товстий синій дим виходить з вихлопної труби автомобіля, то настав час змінити ковпачки. Як правило, цей дим з’являється лише тоді, коли запускається двигун і коли він зупиняється. Але якщо ковпачки дуже зношені, густий дим від труби постійно надходить. Однак дим. це не єдиний знак необхідності термінової заміни ковпачків. Іноді дим практично не видно, але споживання нафти в машині збільшується кілька разів, тоді як зовнішні масла нафти (через різні ущільнювачі та прокладки) не спостерігаються. Все це також говорить про те, що час змінити шапки.

Результат роботи зношених ковпачків метеликів

Коли з’являються перші ознаки зносу деталей, необхідно негайно діагностувати причини порушення механізму розподілу газу. Включаючи перевірку умови ущільнювачів клапана. Досвідчені автомобілісти, які знають пристрій двигуна, знають про власні методи тестування. Для початківців рекомендується вирішити цю проблему до кваліфікованих фахівців з ремонту автомобілів. Експлуатація електростанції, де всі ознаки зносу масляних ковпачків очевидні, надзвичайно не рекомендуються тривалий час.

Наслідки роботи двигуна з такими несправностями не є найприємнішими:

 • Потужність двигуна значно знижується;
 • нестабільна робота в холостому ходу (кіоски);
 • “Плаваючий” оборот двигуна;
 • зменшення стиснення в циліндрах;
 • Област (сажа на поршнях, свічки запалювання та стінки циліндрів).

Функціональна мета, причини та ознаки зносу

Шапочки нафтового човника. важлива частина, яка забезпечує продуктивну роботу двигуна. Для змащування механізму розподілу газу використовуються ущільнювачі нафтового масла, використовуються для змащування механізму розподілу газу. Вони не допускають протікання масла, вводячи його в камеру згоряння. Шапки Видаліть масло з рухомого клапана.

Шапочки нафти мають дві робочі зони двигуна: головка блоку циліндрів та камери спалювання. Верхня частина ковпачка постійно знаходиться в області інтенсивного руху змащення двигуна VAZ 2109. Низькі. контакти з горючою паливною сумішшю, газовими відходами. Тому на шапках трапляються напружені навантаження.

VAZ 2109 Візуально перевірити в робочому стані. Ці деталі приховані, дістатися до них непросто. Той факт, що проблеми виникали з печатками, свідчать непрямі ознаки:

 • Споживання нафти супернортик; товстий коричневий блакитний дим з вихлопної труби; маслянистий.

Конструкція шапки нафтового брухту

MSC. це армований гумовий рукав з пружиною, встановленою в краю краю. Функція стискання кільця. притисніть манжету до стрижня клапана. Відрегульовані вимоги накладаються не тільки на форми, але і на гуму:

Виходячи з цього, акрилатна гума (ACM) або гумова рідина (FPM) можна використовувати як гуму. Немає ідеального варіанту. ACM має слабкий показник залишкової деформації під час стиснення, FPM має слабку стійкість до гарячої пари та низьких температур.

Коли змінити масляні ковпачки

Виходячи з ціни, яку сотня піддається заміні старих шапок нафти з новими, я хотів би частіше змінити ці деталі. Існує перелік основних симптомів, коли саме потрібно втручання:

 • Збільшення споживання нафти (у випадку BMW. понад 400 мл на 1000 км).
 • Синливо синювальник при починанні холодно, і в запущених випадках, коли завищено понад 2500 об / хв.
 • Вихлоп пахне спалюванням олії.
 • Масляний ободок на свічки запалювання.

Характер “Zhor” нафти в нинішніх нафтових ущільнювачах. це особливе. Зазвичай двигун приймає жир лише вранці, з холодним стартом. У той же час, одразу після запуску, від вихлопу злегка синій дим, тоді все повертається до нормального.

Що станеться, якщо нічого не буде зроблено

Нафта в камері згоряння. це шкода. Життя каталізатора скорочується, а кокс утворюється в робочому просторі циліндра. Засублення, що надходила з.під ковпачків, вдвічі шкідливі: стрижень і пластина клапана є кокінгами, саме тому він закривається вільно і з часом згорів. І тут двигун вже гризе з Dimexide, не допоможе.

Заміна спаленого клапана можлива лише на видаленні HBC. Ви можете побачити ціну цього питання в таблиці. Якщо ви почнете працювати пізно, вам знадобиться миття нутрощів. Як миючий засіб, ви можете вибрати будь.які поршневі кілець, що містяться.

Однозначно краще відкрити проблему негайно виконати всю роботу без «голови» і з мінімум тимчасових витрат.

Заміна нафтопроводу.кришки ваз 1111

Від’єднайте дріт від клеми “.” акумулятор.

Спеціальний інструмент для заміни нафтових ковпачків:

Налякавши натискання ковпачків 2. Пристрій для стиснення пружин клапана 3. Пристрій для видалення ковпачків 4. олов’яна смуга діаметром близько 8 мм (наприклад, припою)

Вийміть шків із валу розподілу (див. підрозділ 10.4.2., Операції 1-5).

Зніміть кришку головки блоку циліндра (див. підрозділ 10.2., Операції 1–10).

Від’єднайте вакуумний шланг із вакуумного регулятора іскрового моменту.

Відкрутіть три гайки кріпильного датчика моменту іскри, вийміть його з шпильок і відведіть його в бік, не відключаючи блок від проводів з нього.

Вийміть паливний насос із шпильок корпусу приводу допоміжного одиниці (див. підрозділ 10.10.3.) і відведіть його вбік, не відключаючи від нього шланги.

Відкрутіть болт кріплення корпусу допоміжної асамблеї.

7 Зверніть увагу: під головою болта встановлюється пружина шайба.

Зніміть корпус допоміжного складу.

9 Перевірте та замініть розірвану або втрачену еластичність, яка встановлюється в корпусі приводу допоміжних одиниць.

Відкрутіть гайку верхнього кріплення задньої кришки приводу приводу валу розподілу.

Відкрутіть шість горіхів кріплення корпусу підшипника розподільного вала.

Зверніть увагу, що горіхи мають зубчасті промені.

Зніміть корпус підшипника розподільного вала.

Видаліть вал розподілу.

Видаліть штовхачі клапана.

Позначте штовхачів або поставте їх, щоб потім поставити їх на те саме місце.У цьому випадку без потреби не вивозіть коригування шайб від штовхачів, щоб не плутати їх.

Поверніть колінчастий вал, щоб поршень, що відповідав заміненим ковпачкам, був у ВМТ. Повернувши свічку, вставте олов’яну смужку через отвір для свічки між поршнем і клапаном (щоб клапан не падав вниз).

Встановіть пристрій для стиснення пружин клапана (як показано). У той же час використовуйте гайку без передачі.

Стисніть пружинний пристрій клапана.

Візьміть два сухарі з пінцетом. Потім видаліть пристрій.

Вийміть верхню пластину пружин, внутрішні та зовнішні пружини клапана.

Закрийте шапку нафтового брухту від направляючих втулків. Для цього…

Встановіть пристрої Zangu на шапку і.

різко вдарився по рукаві пристрою.

Потім, так само різко, вдари в ручку адаптації швидкою.

тим самим стискаючи шапку з направляючим рукавом. Вийміть перемикач із пристрою Zangi

Перед встановленням нових масляних ковпачків рекомендується зняти пружини з них. В іншому випадку ковпачки можуть бути пошкоджені, коли вони проходять через канавки на клапанах.

Опустіть шапки для рубання масла в моторне масло.

Вставте шапку в оправку.

Обережно натисніть на ковпачок до нижньої пластини.

Встановіть пружину на ковпачку, якщо вона знята

Таким же чином замініть решту ковпачків масляного брухту.

Встановіть пружини та верхню тарілку пружин у порядку. Встановіть сухарі за допомогою пристрою, щоб вони стояли в канавках стрижня клапана. Вийміть бруску з отвору під свічкою.

Після встановлення крекерів вдарив молотком через металевий стрижень уздовж кінців клапанів, щоб сухарі сиділи на місці.

Встановіть на вашому місці штовхачі, розподільний вал та кришка підшипників (див. підрозділ 10.4.1., Операції 48-54). Потім поверніть колінчастий вал, щоб поєднати теги VMT на маховику та масштабу заднього тримача ущільнювача (див. підрозділ 10.1.) і встановіть ремінь приводу розподільного вала (див. підрозділ 10.3.2.).

Перевірте прогалини на приводі клапана і, якщо потрібно, їх налаштуйте (див. підрозділ 10.2.). Встановіть усі деталі, підключіть шланги та дроти у порядку.

Заміна нафти.заміщені шапки на гроші.

Я подрібнюю клапан і замінюю ущільнювачів клапанів OKA