Нагропи та толлік…

Ми усуваємо стук у підвісці SID, замінивши стрижні стабілізатора

Перед роботою необхідно покласти машину на ручне гальмо і іммобілізувати передні колеса анти.трактами. Найпростіший спосіб виконати подібну роботу на ліфті з підвішуванням коліс. Якщо це неможливо, то після підняття задньої частини корпусу та демонтажу заднього колеса під важелем маточини розміщується підтримка. Демонтлінг здійснюється в наступній послідовності:

 • За допомогою гнізда важіль концентратора опускається на додаткову підтримку до тих пір, поки задня частина пружини не буде стиснута;
 • Використовуючи спеціальний пристрій, необхідно виправити стиснене положення пружини;
 • Верхні та нижні кріплення стійки задньої амортизації відключаються, після чого його можна видалити.

Під час встановлення нових амортизаторів необхідно приділити велику увагу на затягування всього застібки, надійно виправляючи всі з’єднання, які були розібрані

Однак тут важливо не перестаратися, щоб не порушувати нитку або обличчя на гайках і болтах. Для цього найкраще використовувати хороший набір головки, торт і, якщо потрібно, подовжувач

Через тиждень або через кілька десятків кілометрів втечі рекомендується перевірити всі з’єднання, які були причетні до роботи, і, якщо потрібно, підтягнути їх

Для цього найкраще використовувати хороший набір головки, торт і, якщо потрібно, подовжувач. Через тиждень або через кілька десятків кілометрів втечі рекомендується перевірити всі з’єднання, які були причетні до роботи, і, якщо потрібно, підтягнути їх.

Коли вам потрібно змінити?

Стійки потрібно періодично змінювати. Як часто. залежить від стилю водіння. Деякі автомобілісти звикли їздити по дорозі для їх задоволення, не помічаючи дірки, різких поворотів, ліжка, а інші чітко контролюються дорогою, відповідно, їхні стелажі служать набагато довше.

Але як визначити несправність стійки стабілізатора? Існує кілька способів, які я рекомендую механіку, багато водіїв їх перевірили. Ці методи вважаються найбільш правильними, вони включають:

 • Перевірте наявність шуму;
 • прокручування керма до кінця;
 • сильний рулон при повороті;
 • Перевірка змащування.

Автомобілісти рекомендують використовувати всі способи по черзі. Певною мірою цей список є одночасно алгоритмом для визначення несправності. Якщо ви спробуєте всі чотири способи, водій може точно дізнатися, якщо вам потрібно змінити стелажі.

Як і багато інших важливих деталей автомобіля, підставка стабілізатора видає шум, як хоче, але не може виконувати свої функції. Це не можна порівняти ні з чим. одночасно ревом і брязкальцем, ми точно заплутані на повороті. Чим крутіше повороту, тим голосніше це галасливий. Більшість водіїв перевіряють несправність таким чином, оскільки це, швидше за все, не метод, а ознака поломки.

Діагностика стабілізатора

Є ще один популярний спосіб, але їх використовують лише ті, хто має можливість підняти машину на ліфті. Для цього вам потрібно кілька разів прокручувати кермо до зупинки, в цей час товариш повинен торкнутися стійки та відчувати вібрації. Якщо кермо швидко прокручує, ви знову почуєте шум від стійки, лише цього разу товариш побачить, звідки він походить. Якщо це спостерігається, стійка повинна бути однозначно змінена.

Крім того, під час руху водій може відчувати дискомфорт. Звичайно, він буде відчувати з усією ж поворотами та ударами. Досвідчені водії знають, що якщо вони принесуть проблему в стабілізації руху, то стелажів потрібно змінити. Насправді цей метод ніколи не говорить точно, оскільки він починає приносити його поступово, а іноді драйвер просто не помічає ефекту, поки цей сам рев не почує.

Видалення стійки стабілізатора

Ви також можете перевірити підставку на несправність шляхом прямого втручання в її структуру. Це робиться легко. стійку потрібно зняти до початку. Тоді обидва петлі крутяться на кінцях. Кожен з петлі оснащений пиляньами, що захищає його від накопичення бруду, що піднімається з дорожньої поверхні.

Черевик стабілізаторів стелажів

Під пиріжком є ​​мастило, розміщена там виробником. Якщо підставка перебуває в несправному стані, під пиляннями більше не буде мастила, але бруд змішаний з цим дуже технічним нафтовим желе. Часто водії діють, очевидно, ремонтують цю масу під пилянь і застосовують їх мастило, щоб не купувати нову стійку. Ви можете подорожувати на таких запасних частинах ще трохи часу.

Заміна стійки стабілізатора

Заміна стабілізатора стабілізатора Kia Seed. це не складна процедура, це не вимагає спеціальних інструментів та обладнання, якщо є навички ремонту, це можна зробити своїми руками та в гаражних умовах. З інструменту вам знадобиться набір клавіш або голов, можливо, шестикутники, джек та кріплення. Якщо підвіска SID давно не зрозуміла, ви можете попередньо підняти горіхи в WD-40, щоб вас звільнили з іржі та бруду.

Покладіть машину на рівну поверхню з гніздом з боку, з якої потрібно замінити тягу та зняти колесо. Добре виконати цей тип робіт на підйомнику, в цьому випадку ви можете одразу повісити обидві осей, що полегшить видалення стелажів. У випадку з шахрайством на одній стороні, кручення стабілізатора знаходиться в скрученому положенні, тому тяга зазвичай виходить з кріплення з труднощами. Звичайне кріплення допоможе тут за допомогою його допомоги, вам потрібно зігнути стабілізатор вниз, і тоді тяга буде звільнена, і її можна зняти. Як варіант, ви можете трохи покласти колесо і трохи опустити машину або взагалі не розбещити його, але тоді не буде зручно отримати його через низький зазор.

Заміна передньої “кістки” kia ced. Червоний показує місця кріплення, синій. стабілізатор рептилії, який, якщо потрібно, повинен зігнути

Когда.Мина.Полота, а.Колано Сеньто, Открюхаеммку.Которая, Крепіт Стхекус, Собилайторари. Для цього може знадобитися додатковий ключ рок або шестикутник. Вони потрібні, щоб утримувати стебло шарніра від повороту. Але зазвичай горіхи відкручені і так. Ми виймаємо верхній кінець тяги з кріплення, використовуючи, якщо потрібно, кріплення, як описано вище. Відкрутіть нижню привіт і видаліть стару тягу. Покладіть новий і зафіксуйте його у зворотному порядку. Необхідно виправити його надійно, не дозволяючи стеблу перекосити в очі.

Ми повторюємо подібну процедуру для всіх стрижнів у колі. На Seids ED та JD дії практично не відрізняються. Після декількох поїздок на машині з новими стелажами було б непогано перевірити надійність затягування гайок на них, якщо це необхідно, підтягніть.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Як перевірити стійки стабілізатора

Не важко перевірити стійки на основі петлі з м’ячем. Найпростіший метод. похитнути машину з боку в бік у напрямку поперечного руху автомобіля. Якщо розгойдування відбувається без зусиль, це перший знак того, що група шарнірів вийшла з ладу або близька до цього. Якщо підставка несправна. з боку колеса ви почуєте знайомий характерний стук.

Другий метод. Потрібно повністю повернути пару колеса в бік. Після цього ви можете потрапити безпосередньо до стелажів. Перевірте наявність реакції рукою. Себе або за допомогою помічника похитнути машину. Якщо є люфт, ви відчуваєте це на дотик. Якщо при повороті колеса немає доступу до стійок, приводьте машину до спостережної ями. Тож ви гарантовано отримаєте необхідний доступ. Решта процедури схожа. одна людина розгойдує машину, інша відчуває і слухає стелажів.

Під час перевірки не забудьте звернути увагу на стан пильність. Якщо вони розірвані або є олія олії під ними. існує велика ймовірність значного або повного зносу стабілізаторів

Це особливо актуально, якщо ви купили вживаний автомобіль. Якщо пильниці перебувають у плачевному стані. перевірте стійки.

Використовуючи інший метод, необхідно зняти колеса з автомобіля, попередньо топтавши його і встановлюючи його під кулю надійного акценту, щоб вивантажити стабілізатор. Таким чином, ви отримаєте доступ до кріплення стійки. Далі відкрутіть верхнє кріплення (гайку) і зробіть подібне послаблення, щоб переконатися, що звук виникає з нижнього кріплення. Якщо це так, ви повинні змінити стійку.

Якщо ви встановлені у своєму автомобілі на втулках, то діагностувати їх навіть простіше. Для цього достатньо для візуального контролю, чи їдять гуму з одного боку. Дійсно, в іншому випадку деталі металу вступлять у контакт, і природний стук буде виникнути.

Зверніть увагу! В даний час немає спеціального обладнання на послугах автомобілів, яке б показало, що стенд несправний. Тому перед тим, як перейти до сотні, провести незалежний діагноз або попросити досвідченого майстра допомогти вам

В іншому випадку існує ризик, що майстри візьмуть у вас додаткові гроші, щоб усунути неіснуючі “несправності”.

Процес заміни

Процес заміни втулків стабілізатора, якщо технологія повністю спостерігається, не без усунення підрамника. Звичайно, питання просить. що робити? І тут не було слов’янської винахідливості, яка обійшла корейські великі дизайнерські розуми. Автомобілісти все ще придумали спрощений варіант заміни, який не потребує таких трудомістких витрат.

Ми збираємо інструменти, які знадобляться, а саме на набір прогалин, брязкальця та подовжувача до нього. Тепер ви можете піти в бій:

У будь.якому випадку покладіть машину на отвір або шляхопроводу. Але, у разі його відсутності, ми намагаємось максимально підняти машину, щоб отримати доступ знизу.

  Ми демонтуємо підрамник.

Вибір втулків

Вибір продуктів повинен розглядатися з усією серйозністю, оскільки стабільність автомобіля в дорозі, і, відповідно, безпека залежить від цього. Тому рекомендується купувати лише деталі високої якості, які мають відповідні якісні сертифікати.

Оригінальний

55513-1H000-оригінальний каталог номер стабілізатора на насінні Kia Seed. Окрім насіння, цей рукав встановлений на інших моделях Kia/Kia. Середній

Аналоги

Окрім оригіналу, ринок автомобілів може запропонувати автомобілістку ряд аналогів, які можна встановити:

Стабілізаторні втулки, а також стійки стабілізатора. це витратні матеріали в підвісці. Залежно від умов експлуатації автомобіля, термін їх обслуговування становить від 30 до 70 тис. Км пробігу. Завдяки заміні втулків заднього стабілізатора на насіння Kia, ви можете впоратися без допомоги послуг автомобілів, де ця процедура може зробити в 500-800

Ford Transit добре не зігріває плиту

Які втулки стабілізатора вибрати для заміни

Оригінальні Hyundai/Kia 555131H000 Стабілізаторні кущі встановлені з заводу вартістю близько 50-60 кожного. Тіги звичайної гумової служби життя близько 50 тис. Км.

Останнім часом втулки з поліуретану набувають популярності, які сильніші та довговічні, ніж гума. Все більше і більше автомобілістів вважають за краще звичайні втулки саме поліуретан.

Вони служать довше, а це означає, що їх потрібно змінювати рідше, але їх вартість вища.

Якщо ви вирішили вибрати втулки з поліуретану, слід сказати про їх функції:

 • Поліуретанові втулки менш схильні до стирання та зносу, вони тривають довше, тому сам стабілізатор, швидше за все, стерти, ніж втулки.
 • Поліуретан більш жорсткий, ніж звичайна гума і більш еластична, тому швидкість прийняття початкової форми вище

Якщо у вас немає можливості придбати оригінальні втулки або поліуретан, ви можете вибрати дешевші аналоги хорошої якості.

Аналоги оригінальних втулок

 • AMD AMDSB975 (Корея)
 • CAR-DEX CRH062 (Корея)
 • CTR CVKH69 (Корея)
 • X5 ресурс 240016 (поліуретан
 • Точка підтримки 12012939 (поліуретан

Примітно, що вартість деяких аналогів вище, ніж оригінал. Поліуретанові втулки для заднього стабілізатора Kia, які бачили, в середньому від 180 до 340 за штуку. Ви можете придбати їх у магазинах із запчастинами або замовити в Інтернеті на таких сайтах, як Extenist та Emex.

Само.заміни задніх стабілізаторів втулків

 • Щоб замінити втулки, нам потрібна голова або брязкальця 14 мм, проникаюча змащування WD40.
 • Для початку ми обробляємо проникаюче змащування гайки кріплення стабілізатора і почекаємо кілька хвилин.
 • Далі відкрутіть 2 гайки кріплення кронштейна, вийміть його в бік

Вийміть старий рукав стабілізатора і встановіть новий

 • Ми робимо збірку у зворотному порядку.
 • Встановлений рукав поліуретану

Всім привіт!Нарешті змінив передні кущі стабілізатора! Причиною заміни є стук на удари.Я трохи змінив підрамник наступним чином:

Я заїхав у отвір, вкрав машину, так що передні колеса висіли у повітрі, потім зняли картер, потім за допомогою двох кінцевих голов 14 і 19 відкрив болти (позначені на фотографії), так що Субфрейм може знизитися, наскільки це буде можливо, але болти не відкрутили до кінця.

Потім, за допомогою ключа на 14 та невеликій храповці з 14.головним головним головою, я спокійно закрутив болти, які тримають кронштейн втулками.

Потім він закрутив усе у зворотному порядку.До речі, у мене були рукави зі статтею 54813-2h000, я продав мені 54813-1h100 у магазині, ну я надягаю їх. Є різниця?

Процес заміни

Процес заміни втулків стабілізатора, якщо технологія повністю спостерігається, не без усунення підрамника. Звичайно, питання просить. що робити? І тут не було слов’янської винахідливості, яка обійшла корейські великі дизайнерські розуми. Автомобілісти все ще придумали спрощений варіант заміни, який не потребує таких трудомістких витрат.

Ми збираємо інструменти, які знадобляться, а саме на набір прогалин, брязкальця та подовжувача до нього. Тепер ви можете піти в бій:

У будь.якому випадку покладіть машину на отвір або шляхопроводу. Але, у разі його відсутності, ми намагаємось максимально підняти машину, щоб отримати доступ знизу.

Вибір втулків

Вибір продуктів повинен розглядатися з усією серйозністю, оскільки стабільність автомобіля в дорозі, і, відповідно, безпека залежить від цього. Тому рекомендується купувати лише деталі високої якості, які мають відповідні якісні сертифікати.

Оригінальний

55513-1H000-оригінальний каталог номер стабілізатора на насінні Kia Seed. Окрім насіння, цей рукав встановлений на інших моделях Kia/Kia. Середній

Аналоги

Окрім оригіналу, ринок автомобілів може запропонувати автомобілістку ряд аналогів, які можна встановити:

Стабілізаторні втулки, а також стійки стабілізатора. це витратні матеріали в підвісці. Залежно від умов експлуатації автомобіля, термін їх обслуговування становить від 30 до 70 тис. Км пробігу. Завдяки заміні втулків заднього стабілізатора на насіння Kia, ви можете впоратися без допомоги послуг автомобілів, де ця процедура може зробити в 500-800

Акумулятор для американських автомобілів

Які втулки стабілізатора вибрати для заміни

Оригінальні Hyundai/Kia 555131H000 Стабілізаторні кущі встановлені з заводу вартістю близько 50-60 кожного. Тіги звичайної гумової служби життя близько 50 тис. Км.

Останнім часом втулки з поліуретану набувають популярності, які сильніші та довговічні, ніж гума. Все більше і більше автомобілістів вважають за краще звичайні втулки саме поліуретан.

Вони служать довше, а це означає, що їх потрібно змінювати рідше, але їх вартість вища.

Якщо ви вирішили вибрати втулки з поліуретану, слід сказати про їх функції:

 • Поліуретанові втулки менш схильні до стирання та зносу, вони тривають довше, тому сам стабілізатор, швидше за все, стерти, ніж втулки.
 • Поліуретан більш жорсткий, ніж звичайна гума і більш еластична, тому швидкість прийняття початкової форми вище

Якщо у вас немає можливості придбати оригінальні втулки або поліуретан, ви можете вибрати дешевші аналоги хорошої якості.

Аналоги оригінальних втулок

 • AMD AMDSB975 (Корея)
 • CAR-DEX CRH062 (Корея)
 • CTR CVKH69 (Корея)
 • X5 ресурс 240016 (поліуретан
 • Точка підтримки 12012939 (поліуретан

Примітно, що вартість деяких аналогів вище, ніж оригінал. Поліуретанові втулки для заднього стабілізатора Kia, які бачили, в середньому від 180 до 340 за штуку. Ви можете придбати їх у магазинах із запчастинами або замовити в Інтернеті на таких сайтах, як Extenist та Emex.

Само.заміни задніх стабілізаторів втулків

 • Щоб замінити втулки, нам потрібна голова або брязкальця 14 мм, проникаюча змащування WD40.
 • Для початку ми обробляємо проникаюче змащування гайки кріплення стабілізатора і почекаємо кілька хвилин.
 • Далі відкрутіть 2 гайки кріплення кронштейна, вийміть його в бік
 • Вийміть старий рукав стабілізатора і встановіть новий
 • Ми робимо збірку у зворотному порядку.
 • Встановлений рукав поліуретану

Всім привіт!Нарешті змінив передні кущі стабілізатора! Причиною заміни є стук на удари.Я трохи змінив підрамник наступним чином:

Я заїхав у отвір, вкрав машину, так що передні колеса висіли у повітрі, потім зняли картер, потім за допомогою двох кінцевих голов 14 і 19 відкрив болти (позначені на фотографії), так що Субфрейм може знизитися, наскільки це буде можливо, але болти не відкрутили до кінця.

Ford Transit добре не зігріває плиту

 • Потім, за допомогою ключа на 14 та невеликій храповці з 14.головним головним головою, я спокійно закрутив болти, які тримають кронштейн втулками.

Потім він закрутив усе у зворотному порядку.До речі, у мене були рукави зі статтею 54813-2h000, я продав мені 54813-1h100 у магазині, ну я надягаю їх. Є різниця?

 • Старі втулки були схожі на камінь жорстким, після заміни він прокотився, стук зник!
 • Поки він займався втулками, друг дав завдання відтінювати захист картера!
 • Що

Заміна втулків стабілізатора насіння: опис, процес

Заміна втулків стабілізатора на будь.якому автомобілі важка, особливо без зняття підрамника. Що стосується Kia Seed, то в цьому контексті, власне, незалежно, є майже неможливим завданням. Але багато автомобілів у цьому досягають успіху, хоча з деякими проблемами.

Процес заміни

Процес заміни втулків стабілізатора, якщо технологія повністю спостерігається, не без усунення підрамника. Звичайно, питання просить. що робити? І тут не було слов’янської винахідливості, яка обійшла корейські великі дизайнерські розуми. Автомобілісти все ще придумали спрощений варіант заміни, який не потребує таких трудомістких витрат.

Ми збираємо інструменти, які знадобляться, а саме на набір прогалин, брязкальця та подовжувача до нього. Тепер ви можете піти в бій:

У будь.якому випадку покладіть машину на отвір або шляхопроводу. Але, у разі його відсутності, ми намагаємось максимально підняти машину, щоб отримати доступ знизу.

 • Ми демонтуємо підрамник.
 • Ми відкрутимо фіксуючі болти.
 • Ми відкрутимо утримуючу дужку.
 • Ми видаляємо безшумний блок сам безпосередньо.
 • Встановіть нові деталі у зворотному порядку.

За аналогією ми відкрутили кріплення решти втулків.

Вибір втулків

Вибір продуктів повинен розглядатися з усією серйозністю, оскільки стабільність автомобіля в дорозі, і, відповідно, безпека залежить від цього. Тому рекомендується купувати лише деталі високої якості, які мають відповідні якісні сертифікати.

Оригінальний

55513-1H000-оригінальний каталог номер стабілізатора на насінні Kia Seed. Окрім насіння, цей рукав встановлений на інших моделях Kia/Kia. Середній

Аналоги

Окрім оригіналу, ринок автомобілів може запропонувати автомобілістку ряд аналогів, які можна встановити:

Назва виробника Каталоговий номер Вартість у
Японські частини Ru-K54 200
Jikiu BL13015 200
MAPCO 36593 250
Ашика GOM-K54 250
Японський GOJK54 250
Фебі 41441 350
Маха 91 94 1441 350
Синій друк ADG080142 350

Окрім перелічених втулків стабілізатора, насіння дуже популярне в деталях поліуретану. Багато автомобілістів не поділяють цю думку, але виробники матеріалу запевняють, що він годує в 1.5 разів довше, ніж оригінали.

Варто зазначити, що під час налаштування встановлюються спеціальні посилені втулки, що дозволяє краще утримувати транспортний засіб на дорозі на великій швидкості та вводити повороти.

Заміна втулків стабілізатора на насіння Kia не так просто, як це може здатися на перший погляд. Відповідно до технології та посібників виробника, необхідно видалити підрамник, але спрощений варіант не потребує такої складної операції.

Незалежна заміна задніх стелажів стабілізатора Kia Ceeed

Служба служби стійки заднього стабілізатора в середньому становить 60-80 тис. Км пробігу. Однак ресурс стелажів в першу чергу залежить від умов експлуатації автомобіля. Першими ознаками, що характеризують заміну задніх стелажів стабілізатора, є згинання підвіски при проходженні невеликих ям або ударів, а також подорожують по «лежачій поліції». У цій статті ми детально розглянемо, що таке заміна задніх стелажів стабілізатора Kia CED.

Діагностика задніх стабілізаторів

Потрібно зателефонувати на шляхопроводу або спостережувальну яму і перевірити стан самої стійки, а також антерин шарніру. Візуально огляньте підставку стабілізатора, якщо обидва пильниці неушкоджені, вам слід перевірити реакцію стійки. Візьміть її рукою і потиснуть його на сторони. ви відчуваєте реакцію, тоді настав час змінити стійку.

Якщо ви виявите, що черевик верхнього або нижнього Хорнера розірвано, таку стійку слід замінити, оскільки пил був у петлях і мастила, а підставка більше не буде функціонувати.

Які стійки стабілізатора вибрати для заміни

Замінюючи стійки новими, слід вирішити, який саме ви покладете стійки. оригінальні або аналоги. Наприклад, з заводу оригінальні стелажі Hyundai/Kia 55301H000 встановлені на вартості насіння Kia від 900 заміни набору стелажів, вже не є дешевим задоволенням. Ви можете звернути увагу на стійки аналогів надійних та надійних компаній.

Аналоги оригінальних стелажів стабілізатора

 • 555 SLK8095 (Японія) від 550
 • AMD AMDSL113 (Корея) від 400
 • CTR CLKH31 (Корея) від 350
 • Lemforder 3500201 (Німеччина) від 650
 • Доріжка SL70163 (з 500

Це не всі аналоги, які пропонуються на насінні Kia на даний момент. Надійні виробники вказані вище. Найбільш оптимальне співвідношення цін. якість. стабілізатор корейської компанії CTR.

 • Якщо, коли відкрутіть гайки для кріплення стійки стабілізатора, ви зірвали їх або зіпсували нитку, ось стаття оригінальної гайки для замовлення: 1313410007k.
 • Щоб замінити, нам знадобиться джек, ключі до 15 та 17 мм, а також кінцева головка 14 мм.
 • Навичка автомобіля та видаліть колесо або обидва колеса одразу, оскільки ви для вас зручніші.

Перш ніж почати відкрутити горіхи для кріплення стелажів, обробляйте їх WD 40 або будь.яким іншим проникаючою жиром і дайте постояти кілька хвилин. Це необхідно, щоб гайки були “кивали” і легко відкрутили.

Ми беремо голову 14 мм і починаємо відкручувати верхню гайку кріплення стійки. Якщо стебло закручене, утримуйте його ключем з 15 мм.

Ми також відкрутимо нижню гайку і видалимо стару стійку.

Встановіть нову стійку стабілізатора і затягніть гайки.

Це заміна задніх стабілізаторів на Kia CED закінчена, як ви бачите, нічого не складно. У службі автомобіля для заміни нас взяли б від 400 з 400 також після заміни стійки стабілізатора, щоб перевірити задні кущі стабілізатора. Вони також можуть спричинити стукіт підвіски.

Як вибрати стійки стабілізатора на Kia Seed 2013

Автомобіль Kia CED не перекидається на кутах завдяки непомітній частині. стабілізатора рептилії. Це компонент суспензії, що складається з стрижня, кріплення (затискачі та втулки) та стелажів стабілізаторів «Кіа насіння» 2013 року.

Основні причини зносу стабілізаторів на насінні Kia

Стійки (тяга). з’єднувальна ланка між підвіскою та стабілізатором. лежить паралельно. Якщо не це з’єднання, машина не могла почати рухатися.

Стабілізаторні стелажі на Kia Seed 2013 та інші роки досвіду випуску величезні навантаження. Елементи включаються до роботи, коли автомобіль згортається, йде на чергу.

У цей момент підставка з боку, де затоплює машина, піднімає тіло, навпаки. опускається. У цьому випадку середня частина стабілізатора (P-подібного стрижня) скручена.

Як результат, автомобіль вирівнюється по відношенню до проїжджої частини.

Виявляється, деталі відповідають за екіпаж безпеки та комфорту транспортного засобу. Стрипи під важкими навантаженнями зношуються серйозно, розбиваються, залишаючи, однак, стабілізатори в безпеці.

Інтегральна частина автомобіля. тяга. схожа на стрижень завдовжки до 20 см з зчленованими суглобами на обох кінцях. Рухові петлі, покриті пиляньами, з’єднують підвіску з стрижнем.

Стабілізаторні стелажі на Kia Seed 2011 розроблені на 20-30 тис. км бігу. Але час заміни приносять два фактори: погані дороги та надзвичайний спосіб водіння. Іноді просто недосвідченість власника, який не сповільнює кути, стає причиною раннього зносу деталей. Не потрібно знижувати заводський шлюб авто компонентів.

Вибір запасних частин

 • І оригінали, і аналоги деталей добре працюють на Kia Ceed JD.
 • Статті та ціни на передні стелажні стійки в Kia Seeed 2010 представлені в таблиці:
 • Номери каталогів задніх стабілізаторів на Kia Seeed 2013:

Запчастини з “універсальною” позначкою підходять для моделей “Rio”, “Optima”, “спектри”. Набір оригінальних стрижнів включає гайки, які потребують заміни стелажами.

Незалежна заміна

Система стабілізації працює в парах (права провулка). Незалежно від ступеня зносу, вам потрібно змінити обидві запчастини.

Щоб замінити стійки стабілізатора на насіння Kia, вам знадобиться 16.клавічний ключ, гніздо, захисне взуття.

Передні стійки стабілізатора

Якщо ви відчуваєте порушення стабільності курсу, сильний рулон тіла, кермо, настав час діагностувати вузол і змінити стабілізуючі штанги.

 • Покладіть машину на шляхопроводу або над спостережною ямою.
 • Зафіксуйте колеса за допомогою антилегованих зупинок.
 • Помістіть одну сторону автомобіля, демонтуйте колесо.
 • Знайдіть верхню та нижню кріплення стелажів, відкрутіть болти, починаючи з верхнього кріплення. Робота з 16 ключем.
 • Скористайтеся справою для перевірки сидіння, сусідніх частин, зброї гори.
 • Якщо ви не знайшли деформації, слідів зносу, встановіть новий елемент, виправте її.

Покладіть демонтовані частини на місце, перейдіть на інший бік, діяти аналогічно.

Задня стійка

Алгоритм заміни схожий на процедуру на передній осі. Набір інструментів однаковий.

Заміна задніх стелажів стабілізатора на Kia Seeed виконано крок за кроком:

 • Встановіть автомобіль над спостережною ямою.
 • Підніміть джек на один із задніх коліс.
 • Пропарювати машину з взуттям проти них.
 • Знайдіть кріплення стійки на промені перехресної стійкості, відкрутіть гайку з ключем 16.ключа.
 • Далі знайдіть нижні кріплення: він розташований всередині важеля підвіски. Використовуйте той самий інструмент, відкрутіть гайку.
 • Огляньте місце. Якщо дефектів немає, вставте нову частину, виправте її.

Одночасно проводити дефект у задніх амортизаторах. Тоді залишається відновити початковий тип автомобіля.

Після встановлення нових стелажів стабілізаторів на Kia See.

Встановивши прямий кут, ви захищаєте шини від раннього нерівномірного зносу, перемагаєте в динаміці прискорення, отримуєте заощадження палива.

Ракс і рукав стабілізаторів Kia Seed: заміна, передні та задні вироби, відео CEED

Час знову забрати підходящих “солдатів” та втулки для насіння Kia.

Номер каталогу оригінальних задніх стелажів для Kia CED JD-Hyundai/Kia 55540-3R000. Вони коштуватимуть десь 1450р.

Не буде зайвим звернути увагу на аналоги:

 • Nipparts N-489-0321-400 Rub.
 • Fixar FP-08-78-450R.
 • Меценат PS-42-83-500R.
 • Delphi TC-27-04-750R.
 • Lynxauto C-74-82-LR-800.
 • Милі DB-78-200-850R.
 • Як метал 26-кі-30-10-1400r.
 • RTS 97-088-35-1700 Rub.
 • Синій друк ADG-085-151-1750R.

Статті оригінальних задніх втулків Kia Seed 555-133-N100 до 2020, 555-13-A-2000 з 2020 року. Вони коштуватимуть приблизно 630 та 2700.

Виберіть запасні частини

Якщо вам потрібно виконати заміну, водії часто втрачаються у виборі нових запасних частин. Нижче наведено декілька брендів із статтями для 2.го покоління, яку Kia бачила з приблизними цінами, щоб кожен водій міг вибрати відповідний варіант для себе.

Стаття про оригінальний Hyundai (KIA) 54-830-0U-000, яка коштуватиме приблизно 1300R. Решта списку стійок стабілізаторів. це аналоги:

 • MilesDB-780-36-330 RUBLES.
 • Nipparts N-4960-526-350 Rub.
 • HANSE HS-900-024-400R.
 • Sasic 23-06-272-800 Rub.
 • Lemforder 36-738-01-830p.
 • CTR CL-KH-46-850R.
 • Febi Bilstein 480-33-1700R.
 • Синій друк ADG-085-159-1800R.
 • Speedmate SM-SL-H0-3000R.

Це все варіанти для передніх стелажів для kia ced jd. Вони однакові як для лівої, так і для правої сторони, тож ви не можете боятися помилки.

Те саме стосується передніх кущів Кіа, що бачить стабілізатор. Оригінальний Hyundai/Kia 54813-3S110 коштуватиме близько 250 Далі. аналоги:

Заміна передніх стабілізаторів стелажів Kia CED JD

Для виконання процедури Kia CED JD вам не потрібно багато інструментів. лише пара клавіш “на 17”.

Алгоритм дій такий:

 • Гальмуйте машину за допомогою парковки гальмування і покладіть зупинки під колеса.
 • Підніміть передню частину автомобіля до опори та вийміть колесо збоку від солдата.
 • Кривошип і зніміть гайку “пальця” верхньої петлі, яку підставка кріпиться до амортизатора. У цьому випадку “палець” повинен бути зафіксований з поворотів.
 • Відокремте “палець” від дужки амортизатора.
 • Відкрутіть гайку “пальця” нижніх петель, які підставка кріпиться до бруски, і відокремте “палець” від планки.
 • Зніміть смугу стабілізатора.
 • Покладіть нову стійку у зворотному порядку.

Процес 2.го покоління KIA Див. 2020, 2020, 2020, 2020, 2020, 2020, 2020 проводиться аналогічно.

Змініть задні втулки та стабілізаторні стійки насіння 2

Щоб успішно замінити пошкоджені задні стелажі та втулки для kiace jd, вам знадобиться ключ “14” та кінцева головка однакового розміру.

Послідовність дій така:

 • Покладіть машину на підйомник або покладіть її над спостережною ямою.
 • Зніміть пару коліс.
 • Візьміть гайку «пальця» кріплення верхнього суглоба Кіа бачили. У цьому випадку “палець” повинен бути зафіксований з поворотів.
 • Вийміть частину з отвору смужки стабілізатора.
 • Відкрутіть гайку “пальця” нижніх петель, вийміть його з отвору нижнього поперечного важеля.
 • Зніміть стійку стабілізатора.
 • Щоб замінити смужку стабілізатора Kia CED, вам потрібно скрутити з кожного боку два кріплення, які з’єднані з перехресною перехрестою.
 • Вийміть планку подушками та дужками, а потім вийміть ці деталі з планки.
 • Замініть зіпсовані подушки новими та встановіть усі деталі у зворотному порядку.

Як бачите, не так складно відремонтувати втулки та стабілізатори на моделі Kia Seeed, не звертаючись до станції обслуговування.

Крок.By.Step Алгоритм

Автомобіль потрібно встановити на отворі для перевірок або на іншому пристрої для підняття передньої частини.

Відкрутіть гайки (2 шт.) Кріплення зчеплення рукава та кінців стабілізатора до важелів підвіски. Покладіть штангу з невеликим шпателем (кріпленням), потім вийміть затискачі шпильки, обережно опускаючись у бічному напрямку.

Вийміть гумовий рукав із стандартного кінця. Аналогічним способом проведення процедури на протилежному боці.

 • Вийміть стабілізатор, відкрутивши гайки кріплення кронштейнів до лонату тіла (2 гайки з обох боків).
 • Щоб замінити втулки, натиснувши хвостовик за допомогою пороку з подальшим прокручуванням брусок і витягуванням гумової втулки.
 • Одягніть нові втулки, поки вам потрібно орієнтувати їх на запущені позначки.
 • Наступна установка виконується у зворотному порядку.
 • Заміна передніх кущів стабілізатора здійснюється відповідно до подібного процесу, а також замінює задню частину.

Якщо планується замінити рукав із стабілізатором Toyota, спочатку вам потрібно демонтувати колеса. Для цього ослаблення передніх коліс передніх коліс. Тоді вам потрібно поступово піднятися перед автомобілем, щоб щільно встановити на осьові опори.

Негайно затягніть ручне гальмо і заблокуйте задні колеса, щоб уникнути коливання автомобіля. Відокремте стійку стабілізатора. З цією метою використовується універсальний гайковий ключ для запобігання опору стійки, інакше барокальний шарнір може обертатися разом з гайкою.

 • Пізно, щоб пізніше видалити існуючі зубчики втулків.
 • Після відключення стабілізатора самі втулки витягуються, піддаються зовнішньому огляді, і якщо є дефекти, підлягають заміні новими, які раніше рекомендуються змащувати рослинне масло з кожного боку.
 • Далі, збірка здійснюється у зворотному порядку.

Підніміть передню частину автомобіля і демонтуйте колеса. Знайдіть кермовий вал і застосуйте позначку (для легкої подальшої установки до його початкового місця), вийміть кріпильне болт.

 • Використовуючи гніздо, підніміть коробку передач, відкрутіть задню подушку та підкладку.
 • Для спрощення доступу до задніх подушок виходить чотири болти, з якими кріпляться підрамник.
 • Підніміть передню частину підрамника.
 • Видаліть та обробляйте масляним розчином, щоб запобігти розробці корозійних процесів на металі.

Стабілізаторні стелажі на kia ced

Система стабілізації у 2.му поколінні Kia Seed Car складається з:

 • Амортизатори;
 • Пружини;
 • Підвісні важелі;
 • Гумові пильовики, мовчазні блоки, втулки;
 • Стабілізаторні стелажі.

На передній і задній підвісці конструкція однакова.

Систематична робота машини на нерівній дорожній поверхні, агресивний стиль водіння сприяє передчасному зносу деталей.

Оригінали, аналоги, стаття, ціна стабілізатора стабілізатора на насінні 2.го покоління Kia Seed

Технічні параметри: довжина 312 х ширина 36 мм х діаметр 9 мм.

Купуючи оригінальні деталі, гайки доставляються в комплект. Вони також підлягають заміні для кожного ремонту.

Суглобова вартість (.) Суглобова вартість (.) JD: 1.0 T-GDI / 100 л.З. / 1.0 T-GDI / 120 л.З. / 1.4 CRDI / 90/1.6 CRDI / 115 л.З. / 1.6 CVVT / 125 л.З. / 1.6 GDI / 135 л.З.Оригінальний фронтПередні аналогиОригінал. це задняЗадні аналоги

Перш ніж купувати запасні частини, перевірте сумісність за допомогою статей, зазначених у посібнику з експлуатації.

Етапи діагностики kia ced

Перед заміною визначте джерело розбиття, місце його встановлення. Попередня діагностика допоможе точно визначити несправну, зношену частину.

Часто ігноруючи діагноз, майстри слідують за помилковим напрямком, щоб визначити поломку. Дизайн підвіски Kia CED типовий для більшості моделей класу “B”. Профілактика та ремонт підвіски може обійтися без спеціальних навичок.

Ми звертаємось до станції обслуговування за допомогою у випадку капітального ремонту, всебічного відновлення технічних засобів.

 • Ми закликаємо спостереження. При ремонті підвіски не доцільно використовувати придорожню естафету з міркувань безпеки;
 • Задні колеса фіксуються анти.залежними взуттями, стисніть паркувальне гальмо;
 • Права сторона правої сторони, вийміть колесо;
 • З.під дна, механічне опромінення штанги перевірте наявність реакції, щільності посадки, металевого брязкальця. У хорошому стані не повинно бути третім.партійних звуків;
 • Ми вивчаємо сусідні деталі, вузли, агрегати. Для полегшення діагностичного процесу ми використовуємо кріплення. Клацніть на стиках, фіксуючи механізми;

Ми аналізуємо отримані дані, обчислюємо кількість запасних частин, гумових кущів, мовчазних блоків, інших запасів, необхідних для завершення ремонту.

Подібні дії здійснюються з лівого боку передньої стійки. Діагностика закінчена, перейти до заміни елементів.

Заміна стабілізатора стабілізатора на 2.е покоління Kia Seeed

Ми проводимо встановлення нових елементів системи стабілізації парами, оскільки ресурс роботи частин зліва (права) приблизно рівна.

Необхідно залишати зношені деталі на місцях, оскільки незабаром знадобиться профілактика та ремонт.

 • Для зручності ми використовуємо спостереження. Автомобільні послуги використовують гідравлічний механізм підйому;
 • Ми вживаємо основні заходи безпеки, фіксуємо взуття протилема;
 • Права сторона правої сторони. kia ced, відкрутіть болти, вийміть колесо;
 • Підставка стабілізатора записується на верхньому та нижньому кріпленні. Ми відкрутимо кожен, ключ до “16”;
 • Ми перевіряємо сидіння, сусідні деталі, кріпильне око;
 • За відсутності слідів зносу, деформації, встановіть нову стійку, накрутіть її гайками.

За аналогією ми проводимо роботу з лівого боку.

Заміна задніх стелажів стабілізатора на Kia CED

Процес значною мірою схожий на заміну передньої смуги.

 • Після шахрайства, знявши колесо, відкрутіть верхнє кріплення планки, ключ до “16”. Він розташований на тязі поперечної стабільності;
 • Під нижньою частиною ми відкрутили нижнє кріплення. Гайка розташований всередині важеля підвіски. Для зручності ми використовуємо голову на “16”;
 • Ми здійснюємо дефект на сидінні, вставляємо новий бар, затискайте гайку.

Паралельно ми вивчаємо задній амортизатор, пружину, тягу. У присутності дефектів ми замінюємо новим.

В кінці ремонту ми відвідуємо СТО для перевірки, відновлення кута “підйому”. Залежить від точності кута, детонації протектора, динаміки прискорення автомобіля, споживання палива.

Поради щодо підвіски Kia

Для того, щоб збільшити термін підвіски передньої (задньої), прийняти правило помірного стилю водіння, використовуйте машину на рівній дорожній поверхні, тоді не порушуйте терміни.

Змініть задні втулки та стабілізаторні стійки насіння 2

Щоб успішно замінити пошкоджені задні стелажі та втулки для kiace jd, вам знадобиться ключ “14” та кінцева головка однакового розміру.

blank

Послідовність дій така:

 • Покладіть машину на підйомник або покладіть її над спостережною ямою.
 • Зніміть пару коліс.
 • Візьміть гайку «пальця» кріплення верхнього суглоба Кіа бачили. У цьому випадку “палець” повинен бути зафіксований з поворотів.
 • Вийміть частину з отвору смужки стабілізатора.
 • Відкрутіть гайку “пальця” нижніх петель, вийміть його з отвору нижнього поперечного важеля.
 • Зніміть стійку стабілізатора.
 • Щоб замінити смужку стабілізатора Kia CED, вам потрібно скрутити з кожного боку два кріплення, які з’єднані з перехресною перехрестою.
 • Вийміть планку подушками та дужками, а потім вийміть ці деталі з планки.
 • Замініть зіпсовані подушки новими та встановіть усі деталі у зворотному порядку.

Ознаки несправності та діагностики “солдатів

blank

Ось основні сигнали, які говорять про те, що існують проблеми зі стабілізатором:

 • Якщо Kia Seed має підставку з м’ячем типу шарніра, то при поломці в 9 з 10 випадків, постукуючи при русі по порушенню по дорозі. Якщо ми говоримо про рукав, то буде складніше зрозуміти справжню причину самостійно. Справа в тому, що постукування може бути занадто тихим, щоб почути їх, перебуваючи в машині.
 • Під час руху по рівній дорозі Кіа Сед постійно божевільна в певному напрямку. Зберігати в одному положенні важко зберегти.
 • Проходячи поворот, машина більше, ніж раніше.

Перший. Swing Kia Seed 2013 збоку. Якщо вам не потрібно докладати жодних особливих зусиль для цього, це вже говорить про те, що петлі стали непридатними або вже близькі до цього. З несправністю з боку колеса ви можете почути стук.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Другий. Скрутити пару коліс збоку і розмахувати машиною, щоб перевірити наявність люфту (зазор). Якщо потрібно, ви можете загнати машину до спостережної канави. Решта дії однакова

Важливо також перевірити пилянки. вони можуть бути розірвані або з нафтовими потоками. Тоді трибуни kia ced jd, безумовно, потребує заміни

Це особливо актуально, якщо автомобіль купується не в магазині, а з рук.

Як замінити стійки стабілізатора на Chevrolet Aveo

 • Стукання під час руху, особливо в умовах поганих доріг.
 • Вістрання машини в бік, що призводить до необхідності постійного рульового управління.
 • Поява помітного рулону автомобіля при проходженні повороту.
 • Сильний розмах автомобіля, особливо при виконанні різких стартів або гальмування.

Особливу увагу потрібно приділяти шарніру та вигляді, що використовуються. У більшості випадків саме збій цих компонентів призводить до необхідності замінити стійку стабілізатора Chevrolet Aveo. Ви можете перевірити стан стійки двома способами:

 • Кляньте машину. Для цього достатньо прикріпити силу до однієї з сторін, і якщо коливання є надмірним, то проблема існує.
 • За допомогою важеля спробуйте вплинути на стійку, раніше повернувши колесо в бік. Якщо з’являється гра, то стійку слід замінити.

Якщо виявлена ​​несправність, буде більш доцільно замінити стійку стабілізатора, а не її ремонт.

Швидка заміна стабілізатора Chevrolet Aveo вдома

Щоб виконати всю необхідну роботу, запасні компоненти повинні бути підготовлені заздалегідь. Краще замінити з обох боків.

Щоб замінити стійку стабілізатора, ми виконуємо такі дії:

 • Ось як виглядає стабілізатор стенда Chevrolet Aveo.
 • Тут він встановлений на своєму місці.
 • Вийміть автомобільне колесо, підніміть машину за допомогою гнізда.
 • Ми очищаємо поверхні забруднення в місцях фіксації частини.
 • В іншому випадку можуть виникнути труднощі з відкритим.
 • Більше того, старі стелажі стояли давно, а петлі вже не вдалося.
 • Змастіть нитку маслом або обробкою WD-40.
 • Ми відриваємо горіх шоковим ключем.
 • Тоді ви можете відкрути його без проблем.
 • Якщо він все ще відкручений погано, то необхідно утримувати другий ключ на спині.
 • Далі відкрутіть гайку, розташований внизу.
 • Щоб витягнути стійку, трохи натиснути на кріплення трохи на стабілізатор.
 • Після цього стабілізатор підставка Chevrolet Aveo легко витягується.
 • Потім з кріпленням ми натискаємо на повне вниз і вставляємо верхню частину.
 • Ми тримаємо стійку з ключем і затягуємо гайки.
 • Зберігайте такий шестикутник, доступний у деталях.

Що стосується заміни стабілізаторів стабілізатора, Chevrolet Aveo можна вважати повним. Вони не потребують спеціальних навичок або спеціальних інструментів для їх реалізації.

Лише ключі використовуються для 14 та 15.

Ви можете виконати всі дії, щоб замінити стелажі за годину, після чого автомобіль повністю відновить свою функціональність.

Сорти SA

Стабілізатори використовуються у багатьох автомобілях, і ці елементи широко представлені у продажу. Наприклад, згідно з номером каталогу S2906110, ви легко знайдете стабілізатор для китайського кросовера Lifan X60.

 • VAZ 2106;
 • Niva Chevrolet;
 • VAZ 2107;
 • Toyota Carina;
 • Renault Logan;
 • VAZ 2114;
 • GAZ 31105;
 • Volkswagen T4;
 • Уаз патріот;
 • Opel Vectra;
 • Приклад Nissan;
 • Chery Tiggo та PR.

Але в той же час важливо вибрати право і придбати відповідну частину. Тому тут варто трохи нагадати про різновиди стабілізаторів рептилії

blank

Залежно від того, де встановлені стабілізатори, вони розділені на задню та передню. У певних автомобілях, де ззаду є промінь кручення, допомога не передбачена. Сама підвіска виконує ці функції. Але перед стабілізатором завжди і скрізь, якщо ми говоримо про моделі пасажирів.

Також відрізняється категорія активних стабілізаторів. Вони контролюються, оскільки вони можуть змінити параметри власної жорсткості, залежно від того, який вид покриття рухається і яка сама природа руху. У крутих поворотах жорсткість стає максимальною, а на праймерах переходить до середніх показників. На Off.Road цей елемент підвіски може бути повністю відключений.

blank

Елементи підвіски насіння Kia, які відповідають заводським стандартам

Підтримка амортизатора насіння Kia від Hyundai/Kia (оригінал):

Kyb замінює:

Задні стаканські стакки чашки:

Політика на передніх стелажах підвіски:

Ферментовані задні амортизатори:

Список, звичайно, не завершений, за бажанням, ви можете знайти більше купу дорогих і бюджетних замінників, які також можуть бути корисними для кодів наведених вище деталей. Оскільки кімнати навіть для автомобілів одного покоління можуть відрізнятися, наприклад, залежно від модифікації або року виробництва, рекомендується використовувати виборчий номер машини для правильного вибору, і в цьому випадку ймовірність помилки може бути зменшено до нуля.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Kia Sportage 3 Заміна стабілізаторів стелажів

Офіційний дилер Kia Revolt Auto представляє знижки на лінійці

Головна »Різне» Kia Sportage 3 Заміна стійок стабілізаторів

Замініть стійки стабілізатора на Kia Sportage 3 самостійно можуть бути для сили більшості власників цього автомобіля.

Деякі роблять це без гнізда та видалення колеса. Просто поверніть колесо так, щоб було найзручніший доступ до стійки та змінюється.

Оригінальна підставка передньої підвіски Stab: 54830-2S000, але власники спорту на форумах зібрали більш міцний від VW T5. Деталі всі посилання. Майже однакові за розміром, але вони йдуть довше завдяки більш потужному мовчазному блоку, тому я раджу вам поставити їх.

Стійні стелажі від T5 на Sportage 3

 • Оригінальні стелажі: 54830-2S200.
 • Номер посту від VW T5: 7H5 411 317 D
 • Аналоги T5:
 • Lemforder 30967 01
 • FEBEST 2323-T5F
 • Ruville 925499
 • SASIC 2306003
 • TRW JTS435

Вам знадобляться ключі до 17, жито і кінець. Рожкок необхідний, щоб утримувати удар від прокрутки.

Заміна задніх ударів Kia Sportage 3

На задній підвісці стійки стабілізатора змінюються аналогічно, як передня. Нам потрібні ті самі інструменти та 2 гнізда. Привіт машина в стандарті, а другий підніміть нижню підземелля, щоб полегшити напругу.

Перед початком роботи доцільно обробити все за допомогою повідку:

Задня підвіска стабілізатора стелажів 4wd

 • Оригінальна кількість удару для задньої підвіски 4WD: 555302S200
 • Ідіть набагато довше, ніж передні, оскільки задній стабілізатор менший, ніж навантаження.
 • Аналоги:
 • Meyle 37-16 060 0042
 • Ctr CLKH-49
 • Vtr hy4311s
 • Оригінальні стійкі стелажі для Sportage 3 з 2WD.переднім.колесом: 555303R000
 • Значно відрізняється від стелажів для всіх приводів.
 • Непогані аналоги:
 • Vtr hy4314s
 • Meyle 37-16 060 0043
 • Ctr CLKH-45

Kia Sportage 3 Стабілізатор заміни

Стабілізатор стійки до Kia Sportage триває досить тривалий час, звичайно, все залежить від умов роботи та обслуговування, однак середній термін служби стійок становить 50-60 тисяч. км. У цій роботі немає нічого складного, але послугу просять майже 700 для заміни однієї частини. Розглянемо алгоритм, як замінити стелажні стелажки переднього стабілізатора власними руками Kia Sportage.

Інструменти

 • Баннік для видалення колеса;
 • голова на 17;
 • Ключ. 17 (за великим рахунком, замість голови, ви можете використовувати другий ключ 17);
 • джейм.

Почніть з видалення правого колеса. Розташування передньої стенди стабілізатора показано на фотографії нижче.

Потім, з однією ключем або головою 17, ми починаємо відкручувати кріпильний гайок (ви можете почати як з верхньої, так і з нижньої, все однакове), а другий ключ тримає саме палець стійки, інакше це буде обертати.

При встановленні нової стійки таку ситуацію може виникнути, що пальці стійки стабілізатора можуть не збігатися з отворами.

У цьому випадку ви повинні або підняти всю стійку з другим гніздом, покласти гніздо під нижній важіль, або підняти машину ще вище, покласти штангу такої висоти під нижній важіль, що він трохи нижче важеля.

Після цього необхідно опустити машину з гніздом, головна підставка спирається на брус.

Вибір стабілізаторів

Багато власників автомобілів зацікавлені у розумному питанні. які найкращі стійки для стабілізаторів? Варто сказати, що на це немає однозначної відповіді і не може бути. Причин для цього є багато. По.перше, це залежить від марки автомобіля. По-друге, з оригіналу ви використовуєте запасну частину або не оригінал. Також у цьому випадку варто розглянути якість доріг. Наприклад, якщо оригінальний імпортний стенд іноземного автомобіля призначений для експлуатації на європейських дорогах, наприклад, 50 тисяч кілометрів, в наших умовах це буде набагато менше.

Нещодавно на ринку з’явилися пластикові стелажі. Вони повністю відповідають заявленим характеристикам і є безпечними, оскільки вони повністю знищені в аварії, не завдаючи шкоди автомобілю та пасажирам.

Чому стійки стабілізатора гинуть і на що звернути увагу при покупці

Головне. вибрати стелажі, розроблені для вашого автомобіля виробником. Перш за все, це стосується розміру. Зрештою, навіть 1-2 сантиметри їх довжини можуть відігравати вирішальну роль у роботі підвіски. Переміна стелажів з різних моделей можлива лише в рамках одного автовиробника (наприклад, стійки Ford Focus також підходять для Ford Fiesta, Ford Escort, Ford KA 1995-2001 випуску). Така інформація, як правило, вказана на упаковці нових стелажів

Обов’язково зверніть на це увагу при покупці

Підбиваючи підсумки

STA є важливим компонентом підвіски будь.якого пасажирського автомобіля. За всіма своїми перевагами стабілізатори також мають деякі недоліки. Основна з них.зменшення приводу підвіски автомобіля та падіння індикаторів прохідності при встановленні на автомобілях OFF.Road.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Коли виїжджають з дороги, існує ризик зустріти колесо та втрату контакту з підтримкою. Для вирішення цієї проблеми автокомпанії використовують 2 методи. Перший. це перейти на адаптивну підвіску, а другий передбачає встановлення активного стабілізатора.

Оскільки ми говоримо про елементи підвіски, я також раджу вам прочитати наші матеріали про перевірку амортизаторів, а також про те, як перекачувати амортизаторів перед їх прямою установкою. Я думаю, це буде корисно та інформативно.

blank

Всім дякую за увагу! Підпишіться, залиште коментарі та задайте питання, якщо у вас є